Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 107 z 107

Wątek: AZS Olsztyn- Jastrzębski Węgiel- czyli 3 mecze w 2 tygodnie

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I coś mi się widzi, że to będzie najkrótszy odcinek.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego? ;)
    Może chłopaki dojdą do siebie po 4 dniach odpoczynku.
    Ja proszę przynajmniej o jeden punkt.
    Wtedy 3 drużyny na czele będą miały po 17 punktów i AZS nie straci kontaktu z czołówką przed meczami teoretycznie do wygrania.

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś spotkanie number 3 myśle że znów Jastrzębie będzie górą i nawet obstawił bym 3:1


  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bład ustawieniaa poprawnośc zagrywki

    Po prawidłowo wykonanym uderzeniu z zagrywki zagrywka będzie uważana za błędną (chyba, że zawodnik popełnia błąd rotacji), jeśli piłka (Przepis 13.7.2):
    13.7.2 Jeżeli po prawidłowym uderzeniu piłki z zagrywki stanie się ona błędna (np.: wyjdzie na "aut", zasłona) błąd ustawienia jest traktowany jako pierwszy i jest karany.
    13.7.1 Jeżeli zagrywający popełnia błąd zagrywki w momencie uderzenia piłki (np.: niewłaściwe jej wykonanie, błędny porządek rotacji itd...) a zespół przeciwny popełnia błąd ustawienia, karany jest błąd zagrywki
    za pzrepisami na www.siatka.org
    http://www.siatka.org/?kibic.przepisy.hala.13
    I hate Bayern soooo much

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam tylko nadzieje ze w koncu ogramy jastrzebie, bo cos zaczyna to sie przeradzac w jakis kompleks . pewnie bedzie ciezko bo guma jest wyraznie zmeczony, papkin bardzo srednio, grzyb tez ponizej swojego poziomu......ale to jest siatkowka:)

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem w szoku i amoku :)
    hurrrrrra

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry Bąkiewicz, nerwowy Zagumny, nierówny Szymański i niezgany Iwanov. A tak poza tym to gratulacje dla Olsztyna za wygraną.

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uff

    pieknie, no coz slodki rewanz za poprzednie dwie porazki...


  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrawiam Sparka :D (He He He).

    Mamy lidera, AZS mamy lidera!

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wróciłem z meczu. Gratulacje dla PZU AZS za zwycięstwo. Byli dziś drużyną po prostu lepszą od naszej. Słabo dziś zagrał Szymański i Murek. Z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy dziś na punkty. Graliśmy bardzo nierówno, w zagrywce i bloku bardzo słabo, a Olsztyn to skrupulatnie wykorzystał. Najlepszy dziś na parkiecie był Bąkiewicz.

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HAHHAHAH Jastrzebie wygralo :D:D:D:D
    Ciesze sie razem z kolegami z Olsztyna :D znow przegraliscie ledwo ledwo wiec jest dobrze :D Zawsze sie przeciez cieszycie z przegranej nie?:D No tym razem na wlasnym terenie i wygrywajac 2 : 1 i w 2 secie tez, ale wiadomo przeciez, ze przegrac z Jastrzebiem to nie obiach nie?? Jeszcze raz Ciesze sie razem z Wami chlopaki z przegranej Olsztyna.:D"Ukaszony przez Olsztyn" :D


    i co pondnieciles sie swoja wypowiedzia?

    Olsztyn ukąsi ale w lidze za tydzien, w waszym malutkim kurniku.


    wacoo co ci moge powiedziec mam kompleks Olsztyna

    tak.......znow nas rozjedziecie :D heheh Zycze Wam tego z calego serca bo dostac 3:0 w 3-meczu to naprawde zle bedzie wygladac.
    Pozdrawiam tego pana.

    P.S. Olsztyn dzis zdobył, jak to powiedział Wanio, "WspólnA rodzinną miske" z ktorej dzis wiecej zjadł Olsztyn..

    Bardzo dobry mecz Bąkiewicza i ogolnie AZS ładnie w bloku dzis zagral

    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bez watpienia te zwyciestwo mozna zadedykowac dla ' ukaszonego przez Olsztyn':)

    Brawo AZS pokazaliscie klase po dwoch przegranych meczach i utarliscie troche nosa niektorym zarozumialym sympatykom Jastrzebia.....

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no spark napisz cos ... skomentuju ... nie zamykaj sie w sobie ... mysle ze powinienes to zrobic dla siebie a przedewszystkim dla wlasnej psychiki :D :D :D

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie musialem ochlonac.

    Jestem bardzo zadowolony, ze ta przegrana Jastrzebie poprawila Wam wszystkim humory;) Mi niestety nie, przegrana z tak tragicznie grajaca druzyna jak Olsztyn wczoraj nie wrozy dobrze Jastrzebiu przed meczami w CEV. W Olsztynie gralo na poziomie az 3 zawodnikow Bakiewicz, ktorego wiekszosc panow powyzej robila juz libero i panowie srodkowi. Reszta tragicznie. Zagumny ugotowany od 2 seta, Papke do amatorow, Tanik nic specjalnego nie pokazal, o desperackich posunieciach Mazura, czyli chlopakach z lawki nawet nie chce mi sie pisac, a slawny Wasz libero moze Ruskowi czyscic buty.

    I w koncu Jastrzebie.. Ivanow to sie bedzie zgrywal chyba przez caly swoj kontrakt z Jastrzebiem i tak sie nie zgra. Plinski to niech w koncu przestanie bawic sie w Zagumnego tylko zacznie grac. Szymanski moze rzeczywiscie byl chory i d;ategp wczoraj tak slabo, Murek tragedia (Orangutan zwracam honor 2 asy na caly mecz nie rekompenusja jego tragicznej gry), Siezieniewski robil co mogl, ale wczoraj mogl malo, niezle kilka obic bloku.

    Wedlug mnie na pochwale zasluguje Kadziewicz oraz Rusek, ktory mimo 2 pilek wystawioneych przeciwnikowi zagral wczoraj rewelacyjnie.

    Na uwage zasluguje postawa Kaminskiego, bez kompleksow i skutecznie. Mam nadzieje, ze nie zrobia z niego drugiego perspektywicznego Gromadowskiego.

    Nie pozostaje nic innego jak pogratulowac zawodnikom z Olsztyna wygranej.

    Do nastepnego razu przyjaciele z Olsztyna ;D




  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możdżonek to jednak bardzo cenna postać dla Olsztyna..
    Ogólnie: dość chaotyczna gra z obu stron, przestoje w grze, błędy przeciwników decydowały o wyniku.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko za bardzo nie wychwalaj Możdżiego bo Ci Davidbanckore zaraz odpisze jak mi kiedyś przy okazji dyskusji o kadrze ;)
    Szczeerbaniuk i Nowak są tylko nieco lepsi od Perłowskiego, natomiast dużo lepsi od Możdżonka

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możdżonek rzeczywiście zaczyna być mocnym punktem Olsztyna. Azs zaczyna wygrywać już nie dzieki ale mimo obecności papkina na boisku. Większy udział zmiennika jest bardzo pożądany (vide dobre monemty wczoraj), chociażby w meczach z teoretycznie słabszymi rywalami. Co do Jastrzebia to tak jak przed sezonem można ich było typować z dużym prawdopodobieństwem na mistrza to teraz obraz ich gry daje dużo do myslenia (ciągłe zmiany rozgrywających nie wróżą dobrze).

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •