Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: PZPS (PZPN?)

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PZPS (PZPN?)

    Pozwolę sobie włączyć się do dyskusji, która została rozwinięta w innych wątkach. Dyskusji na temat działań PZPS od czasu powołania nowego zarządu. Uważam osobiście, że na tym forum, traktującym o siatkówce, jest to temat niezmiernie ważny, bo przecież to PZPS właśnie kreuje naszą siatkarską rzeczywistośc i, zważywszy dostępne mu instrumenty, kreacja ta może być z gatunku fundamentalnych. Jeżeli ktoś patrzy dalej niż figura Izabeli Bełcik czy problemy skurczowe Mariusza Wlazłego i stara się jednocześnie myśleć analitycznie, to znaczy wyciągać wnioski z wiadomych mu przesłanek, to nie może zbagatelizować tego, co dzieje się w budynku na ulicy Grażyny.
    Dlatego zakładam ten wątek, w którym, mam nadzieję, pojawią się informacje i dyskusje włąsnie na temat PZPS.
    Już to bowiem lista ostatnich grzechów volleybalowych zarządców urosła do pokaźnych rozmiarów:
    - brak obiecanych informacji finansowych
    - brak wyników auditu o rządach prezesa Biesiady
    - brak informacji o działalności bieżącej, planach, strategiach i tym podobnych drobiazgach
    - fatalne zachowanie w tzw "sprawie Niemczyka" (szerzej o tym w felietonie na SF)
    - kuriozalne na skalę światową rozwiązanie kadry siatkarek.

    Mam tylko nadzieję (w tym miejscu zwracam się szczególnie do mojego przyciela/przyjaciółki Ewika, z którym/którą prowadziłem niegdyś gorące, a nawet bardzo gorące dyskusje, o odrobine taktu i pomiarkowania. Nie chodzi o Wersal, ale o to, że walka na argumenty jest zawsze bardziej owocna niż walka na obelgi i pomówienia. Tego ostatniego rodzaju walki wystarczy nam na codzień w wykonaniu naszych parlamentarzystów. Szanownym zaś panów moderatorów wzywam do tegoż samego nadmieniając nieśmiało, że przez całą swoją karierę na różnych forach nie nazwałem nikogo "padliniarzem".

    Powiem raz jeszcze, że dyskusja w tym wątku jest bardzo potrzebna, nie chciałbym bowiem aby kiedyś w mojej ulubionej dysycyplinie sportu zaistniała sytuacja, która ma miejsce obecnie w piłce nożnej - stąd tytuł. No, nie chciałbym i już. A tak zawsze bywa, kiedy na coś przymyka się oczy w imię "wyższych względów".

    Tym zaś wszystkim, którzy nie chcą na ten temat dyskutować polecam proste rozwiązanie: nie czytać tego wątku. I już. Posprzątane.



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezus Maria...nastepny...
    Ide sie k***a powiesic!

    Pa

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat luz, jeżeli jest zainteresowanie, niechaj będą i igrzyska. :D Chcą ewika? Niech go mają, o ile Tomek nie postanowi inaczej.

    Weteranie, Ciebie też osobiście przepraszam, za użycie słów "won padliniarzu" wobec Twojego przyjaciela ewika. :)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezus Maria...nastepny...
    Ide sie k***a powiesic!

    Pa

    Narazie. Nie wracaj.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie tez mialem zyczyc tego samego koledze uszatowi. Panuj nad soba bo Ci zylka peknie zaraz. Pogubiles sie juz sam w tym co mowisz stary.

    To co sie dzieje wokol siatkowki jest tak samo wazne jak sama gra w sobie. Jak dzieje sie zle to trzeba o tym mowic i tyle. Mnie tam interesuje na przyklad jak to sie stalo, ze Kowalczyk nie dostal naleznych mu pieniedzy, ze niby nie ma dowodow jego pracy. To niech sobie puszcza pierwsza lepsza transmisje z meczu reprezentacjim bo ja go na kazdej widzialem z laptopem, nawet czesto wywiadow udzielal. Wszedzie gdzies przewija sie postac Wspanialego. Oby nie byl 2 Listkiewiczem w siatkowce.



  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I ja to wiem, i Weteran to wie, i każdy inny pozostający "na bieżąco" forumowicz to wie, że zamknięciu tematu o PZPS towarzyszyły przesłanki podmiotowe, a nie merytoryczne. Nie każdy forumowicz z kolei jest doinformowany o naszej "zabawie" z ewikiem " w kotka i myszkę", której jedyną ideą przewodnią było lekceważenie porządku dyskusji i zaleceń jego stróżów. Zdolności kreacyjne sledczego są niewątpliwie ponadprzeciętne, jednak skończyły się czasy kiedy z jego wypowiedzi oddzielaliśmy ziarno od plew. Miarka się przebrała w chwili gdy sledczy zaczął łamać normy daleko wykraczające poza regulamin forum. Jako publiczne pole dyskusyjne nie chcemy zbliżyć się do tabloidów, które obok żenujących oszczerstw, co jakiś czas dołożą jakąś wartościową składankę słów. Tolerowanie ewika miałoby właśnie taki charakter. Co do sposobu zamykania buzi już się wypowiedziałem i wydaje mi się, że miało to charakter incydentalny. Jeżeli ktoś (poza ewikiem) życzy sobie założyć wątek pokrywający się tematycznie z tym zamkniętym, proszę bardzo. Zapraszam do działu UWAGI w celu wymiany poglądów na ten temat. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Dobrze, ze taki temat zostal zalozony. Na Biesiade i jego sposob sprawowania wladzy wylano juz (slusznie) na tym forum kubel pomyj. Tymczasem rzady Przedpelskiego to jest dokladnie taki sam skok w jakosci co zamiana s.p. Dziurowicza na Listkiewicza. Kretacze zastapili kretaczy. A zeby bylo smiesznie, to Przedpelski zajal ostatnio 2 miejsce w wyborach na dzialacza roku, ktore zorganizowal jeden z portali :D Rozumiem, ze sukcesy, ze ma byc dobra atmosfera, etc., ale nie mozemy tolerowac wewnatrz zwiazku zgnilizny, bo nam w koncu ta atmosfere zezre.
    Pzdr,
    Garfield

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko, więc taki temat został założony i dyskutuj, mi naprawdę to nie przeszkadza. Każdy tylko nie ewik/śledczy.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    owadze Weterana polecam pytania, które i on postawił

    Gdańsk, 04.09.2006r.
    Janusz Biesiada
    Delegat na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze PZPS






    Szanowni Państwo!


    W związku z otrzymaniem w dniu 16 sierpnia 2006 r. zawiadomienia o zwołaniu na 8 września br. Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego PZPS i wnikliwym zapoznaniem się z przygotowanymi przez Zarząd PZPS materiałami dla Delegatów na Zjazd chciałbym Państwa poinformować, że wystosowałem do Prezesa PZPS prośbę ( kopia w załączeniu) o udostępnienie dokumentów oraz pisemnych informacji uzupełniających przesłane materiały.
    Informacje, o które prosiłem są niezbędne do rzetelnego przygotowania się do Zjazdu Sprawozdawczego, obejmującego ostatnie dwa lata działalności PZPS. Ponieważ do dziś nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ze strony władz PZPS, zmuszony jestem bezpośrednio poinformować Delegatów oraz Środowisko Siatkarskie w Polsce o swoich wątpliwościach i pytaniach:

    jakie są losy apelacji złożonej 25 października 2004 r. do Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie zawieszenia Zarządu i Komisji Rewizyjnej PZPS?
    dlaczego Zarząd PZPS złamał postanowienia art. 23 obowiązującego statutu, w myśl którego „o terminie, miejscu i porządku obrad Walnego Zgromadzenia Delegatów - Zarząd Związku zawiadamia Delegatów co najmniej na 30 dni przed terminem Zgromadzenia”?
    dlaczego pomimo zmniejszenia się, w ostatnich dwóch latach, zadań organizacyjnych PZPS ( rozgrywki I Ligi Kobiet prowadzi LSK, Liga Światowa i World Tour przekazane innym podmiotom) wynajęto dodatkowo ok. 300 m2 powierzchni biurowej przy ul. Grażyny 13, ponosząc z tego tytułu dodatkowe koszty w wysokości kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie, podczas gdy koszt wynajmu pomieszczeń biurowych przy ul. Niemcewicza wynosił ok. 800 złotych miesięcznie;
    dlaczego wobec zmniejszających się zadań drastycznie wzrosło zatrudnienie i wynagrodzenie niektórych nowozatrudnionych pracowników PZPS?
    jaką pełni funkcję i jakie wynagrodzenie pobiera w Lidze Siatkówki Kobiet, spółce zależnej od PZPS, Jacek Kasprzyk – członek Zarządu PZPS, członek Rady Fundacji „Polska Siatkówka”, członek komisji prawno - finansowej PZPS, członek komisji ds. zmian statutowych i przewodniczący Sądu Odwoławczego PZPS?
    dlaczego i z jakiego tytułu Wojciech Czayka pobiera wynagrodzenie w Polskiej Lidze Siatkówki, spółce zależnej od PZPS, skoro w PZPS zarabia ok. 10 tys. złotych?
    czy prawdą jest, że społeczny wiceprezes PZPS ds. szkolenia – Waldemar Wspaniały pobiera wynagrodzenie w wysokości kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie? jeżeli tak to na jakiej podstawie i z jakim zakresem obowiązków?
    czy prawdą jest, że społeczny wiceprezes PZPS ds. organizacyjnych – Bogusław Adamski, pobiera wynagrodzenie w wysokości kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie? jeżeli tak to na jakiej podstawie i z jakim zakresem obowiązków?
    czy prawdą jest, że społeczny przewodniczący wydziału rozgrywek PZPS Witold Roman pobiera wynagrodzenie w wysokości kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie?;
    czy i kiedy odbył się, zapowiadany przez Prezesa PZPS, konkurs na stanowisko sekretarza generalnego PZPS? według obietnic Prezesa Przedpełskiego sekretarzem generalnym miał być „młody, prężny, wykształcony, znający języki obce, dynamiczny manager z szerokimi kontaktami w świecie wielkiego biznesu ” ?
    jakie jest wynagrodzenie Sekretarza Generalnego PZPS wybranego według wyżej wymienionych kryteriów?
    czy prawdą jest, że „społeczny” Prezes PZPS jeździ luksusowym samochodem marki VOLVO zakupionym przez PZPS? jak wysokie są koszty ubezpieczenia, paliwa i serwisowania opłacane przez PZPS?
    jakie usługi i na jaką kwotę świadczyły bądź świadczą na rzecz PZPS, PLS i LSK firmy znajomych Prezesa Przedpełskiego(m.in. Red Taboret, Black & White, Verso) oraz firmy należące do syna Prezesa Przedpełskiego np. „Fullservis” ?
    dlaczego w materiałach na Zjazd nie ma sprawozdania, kluczowej dla działalności PZPS, komisji marketingu i wizerunku, w składzie Artur Popko (przewodniczący), Tomasz Teresak, Wojciech Czayka, Tomasz Janik, Małgorzata Lubczyńska i Małgorzata Cis?
    jakie wynagrodzenie w PZPS i PLS S.A. (spółce zależnej od PZPS) pobiera Artur Popko- członek Zarządu PZPS, członek prezydium PZPS, przewodniczący komisji marketingu i wizerunku, członek Rady Fundacji Polska Siatkówka i dyrektor administracyjny Narodowego Komitetu Organizacyjnego Ligi Światowej w Polsce i prezes PLS?
    czy prawdą jest, że Tomasz Teresak – członek komisji marketingowej PZPS jest związany z firmą „Teresak”, która opracowała strategię reklamy dla Zarządu PLS (wysokość zaliczki za ww. usługę wyniosła 110 tysięcy złotych)? Czy firma ta świadczy również usługi dla PZPS i innych firm zależnych od PZPS ( PLS, LSK )?
    dlaczego PLS, pełniąc przez trzy lata rolę „swoistego pośrednika” pomiędzy sponsorem reprezentacji męskiej i PZPS, otrzymując od sponsora za ww. okres ok. 6*milionów zł przekazała na potrzeby trenerów i zawodników reprezentacji narodowej tylko połowę tej kwoty? gdzie decyzją Zarządu PLS trafiły pozostałe 3 miliony? czy kwoty te zostały przekazane klubom-akcjonariuszom PLS?
    dlaczego, jak wynika ze sprawozdań Zarządu, koszty administracyjne PLS wynoszą rocznie około 750 tysięcy złotych?
    czego dotyczą i z kim Zarząd PLS zawiera umowy zlecenia i umowy o dzieło, opiewające na łączną kwotę ponad 670 tysięcy złotych rocznie?
    dlaczego Zarząd i Rada Nadzorcza PLS nie respektują umowy z 2000 r., dotyczącej prowadzenia rozgrywek I Ligi Mężczyzn, i nie wypłaciły z tego tytułu kwoty 900 tys. złotych, należnej PZPS za lata 2000-2005?
    dlaczego Zarząd i Komisja Rewizyjna, mające za zadanie dbać o interesy PZPS, zaniechały, rozpoczętego na drodze sądowej przez poprzedni Zarząd, egzekwowania od Zarządu PLS tych roszczeń ?
    dlaczego aż 70% kwoty z 22*282 669 zł (przychód netto PLS za lata 2000-2005) stanowią koszty działalności spółki? dlaczego tylko 29% tej kwoty trafiło do klubów I A Ligi Mężczyzn, będących akcjonariuszami PLS? czy nie powinno być odwrotnie?
    czy umowa pomiędzy PZPS a firmą Alfa Star jest „ równie korzystna” dla PZPS jak ta, zawarta przez Zarząd PLS, w myśl której za 42 tys. złotych rocznie firma Alfa Star otrzymała miejsce reklamowe na stanowisku głównego sędziego przez ponad 300 transmitowanych i retransmitowanych meczów ligowych tj. 521 godzin czasu telewizyjnego, zatem jak wynika z wyliczeń 1 minuta reklamy telewizyjnej kosztuje firmę Alfa Star ok.1,34 zł.?
    czy prawdą jest, że Liga Światowa 2005, w przeciwieństwie do lat poprzednich, gdy coroczny czysty zysk dla PZPS wynosił średnio 1,5 miliona złotych, była deficytowa?
    dlaczego organizatorem rozgrywek Ligi Światowej w 2005 r. nie był PZPS tylko Polska Liga Siatkówki?
    kto, z jakim zakresem obowiązków i jakim wynagrodzeniem pełni funkcję dyrektora Ligi Światowej?
    jakie były zyski dla PZPS z organizowanego w 2005 r. w Rzeszowie turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Świata Mężczyzn?
    jakie były zyski dla PZPS z organizowanego w 2006 r. w Bydgoszczy turnieju Grand Prix Kobiet?
    czy prawdą jest, że członkowie Zarządu i komisji statutowych PZPS oraz członkowie zarządów spółek zależnych od PZPS (PLS, LSK) są wynagradzani za organizację Ligi Światowej i na jakich zasadach? za co odpowiadają?
    dlaczego niektórzy członkowie komisji rewizyjnej PZPS są wynagradzani przez Zarząd PLS ( spółki zależnej od PZPS), czy nie stanowi to sprzeczności interesów?
    dlaczego Prezes Przedpełski i Wiceprezes Adamski podpisują umowy, na mocy których, zaprzyjaźnionym z Prezydium Zarządu firmom, wypłacane są wysokie prowizje od umów sponsorskich, reklamowych i barterowych?

    Wyżej przedstawione pytania i problemy stawiam w celu jak najdalej idącej pomocy przy realizacji zapowiadanej przez Prezesa Przedpełskiego „transparentności wszelkich działań PZPS służących rewitalizacji siatkówki w Polsce"

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie, kotlet, choc troche odgrzewany, to bardzo apetyczny. Słyszałem o tym liście, ale po raz pierwszy widzę go na oczy w całosci i nie ukrywam, ze bardzo się cieszę i żałuję jednoczesnie, ze nie ujrzał światła dziennego w prasie, aczkolwiek wielu dziennikarzy go znało. Wiem też, że prezes PZPS nie odniósł się de publicis do postawionych pytań, proponując udzielenie odpowiedzi zainteresowanym dziennikarzom "w cztery oczy", po czym zarówno on, jak i żurnaliści zamilkli definitywnie. A szkoda, wielka szkoda.
    Niech więc nikogo nie dziwi, że wątek o PZPS musi istnieć. Chocby po to, aby przeczytać ten list. A na drugi raz, panie "Sledczy", proponuję wysłac taki list do mnie. "Sportowe Fakty" na pewno nie schowają go pod suknem.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fascynujace...
    Z tego wszystkiego mozna wywnioskowaz ze gdyby PKB Mozambiku bylo wieksze o 0,1 procenta to rosnaca konunktura powodowala by ze pilki do siatkowki we wschodniej xzesci Europy byly by szesciokatne, rozowe w niebieskie kropeczki.
    Ot ciekawostka...

    Musicie isc z ta sprawa do sadu z powodzctwa cywilnego wszystko wyjasnic...


  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatni akapit pierwszego postu Weterana polecam do analizy.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do tekstu Sledczego nie odniosę się z powodu, że on nie jest w stanie przedstawić żadnych dowodów na postawione tezy. Do wątku odniosę się ogólnie.
    Nie ma co ukrywać, że działalność PZPS pozostawia wiele do życzenia. Dla mnie wyznacznikiem tego jest „załatwienie” trenera Niemczyka. Jednak należy sobie zdać pytanie czy jest lepiej niż za Biesiady i jak to wygląda w porównaniu z innymi związkami sportowymi. Otóż lepiej to wygląda niż w porównaniu do Biesiady, bo nikt nie podpisuje z samym sobą umów o dzieło, co jest defraudacją zresztą ściganą już. Reprezentacja seniorów wreszcie poszła naprzód.
    Idealizmem jest stwierdzenie, że tylko z w PZPS i ewentualnie PZPN nieładnie pachnie, a wszędzie indziej jest różowo. Podam 2 przykłady: Piłka ręczna i żużel. Związek Piłki Recznej w Polsce popisał się taka gospodarnością, że podpsał niedawno umową na sprzedaż transmisji telewizyjnych, dzięki której 50% zabiera pośrednik. A teraz żużel: powszechnie wiadomo jest, że znakomita prezesów większość klubów żużlowych zajmuje się działalnością społecznie, choć wielu z nich nigdzie nie pracuje. Jak to jest możliwe ? A no tak, że Gdy stadion jest pełny to raz się podaje, że przyszło nań 14 tys., albo 25 tys. w zależności od celów. Jakoś prasa się tym nie interesuje (wiadomo, że przecież od tych klubów trzeba uzyskać akredytacje). Jakby potrzeć szerzej, to i przykładów znajdzie się pewne więcej. Z PZPS więc w porównaniu z innymi związkami nie jest tak źle, nie jest też dobrze.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    poproszę o adres Weteranie

    mam dowody, pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Służę: akarbownik@neostrada.pl

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatni akapit pierwszego postu Weterana polecam do analizy.

    Przecież trzeba było coś napisać, bo przecież jak to tak? Że niby cicho miałby siedzieć?

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Autorytet!?

    A nie mówiłam!!!
    Mój temat przenieśli (no może jeden z moderatorów) do Uwag.
    Za to Weteran z racji swoich zasług może byc cytowany na tej stronie.
    Fe, dzieciaki ( to do moderatorów)!!
    Biesiada to przebrzmiały temat, ale szwindle w PZPS-ie chyba nie.
    Przedpełski, Popko i ich kumple to chyba zgrana paczka. No w każdym razie do momentu dzielenia sie tym co zabrali swojemu poprzednikowi.
    Pzreciez Popko był największym kumplem Biesiady. Do czasu...
    Jak będzie teraz zobaczymy.
    Trudno nie przyznac racji w wielu elementach (czytaj fragmentach) listu przedstawionego przez Śledczego w imieniu Biesiady.
    Pozdrawiam, Beti

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo Weteran założył temat o PZPS, a ty o "cenzurze na sportsboardzie" i miejscem na takie wątki jest dział "Uwagi...". Regulamin należy czytać, a dopiero potem oskarżać i zarzucać.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno nie przyznac racji w wielu elementach (czytaj fragmentach) listu przedstawionego przez Śledczego w imieniu Biesiady.
    Albo przez Biesiadę w imieniu a raczej pod imieniem sledczy. Nastała całkowita jasność...
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja stawiałbym raczej na kogoś z bliskich. Biesiada najprawdopodobniej, ale raczej nie Janusz. :)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Władze PZPS, chcąc wymazać z pamięci okres współpracy z Andrzejem Niemczykiem, na razie wymazały go ze swojego kalendarza. – Zamiast głowy Waldemara Wspaniałego na swoim karku wolałbym ujrzeć buraka – oburza się Niemczyk.

    Zdjęcie reprezentacji Polski siatkarek, które pojawiło się w oficjalnym kalendarzu Polskiego Związku Piłki Siatkowej na 2007 rok, zostało zrobione w sierpniu ubiegłego roku w Bydgoszczy. Kadrę prowadził wówczas Andrzej Niemczyk. Jakież było zdziwienie wszystkich, gdy w kalendarzu PZPS zamiast Niemczyka ujrzeli Waldemara Wspaniałego – byłego trenera kadry mężczyzn, obecnie wiceprezesa związku.

    więcej:
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.14013

    Mam ten kalendarz przed soba właśnie. Z początku wydało mi się to nawet zabawne. Ale jakoś szybko uśmiech znikł mi z ust. Przypomniała mi się pewna książka Orwella i główne zajęcie jej bohatera...

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no co sie dziwic, ze burak na coraz wiecej sobie pozwala. Ostatnio kolezanka Natalia wyminiala wszystkie jego zaslugi. No to teraz moze jescze dopisac zlote medale ME.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Że niby Niemczyk to burak ??
    Otóż nie. Doprowadził drużynę do dwóch złotych medali. Zrobili z niego śmiecia, marionetkę.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2003
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chester sądzę że sparkowi chodziło o WW - nie ... nie batonik :)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dokladnie;)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    potwierdzenie przypuszczeń Biesiady


  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie powierdzenie, ale zaprzeczenie. :)

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no co sie dziwic, ze burak na coraz wiecej sobie pozwala. Ostatnio kolezanka Natalia wyminiala wszystkie jego zaslugi. No to teraz moze jescze dopisac zlote medale ME.
    .................................................. ...
    zostaw sobie Spark te złośliwosci co do mojej osoby , to nie ja widnieje na kalendarzu, pisałam o zasługach jako trenera za czasów świetnosci Mosto i jak był trenerem kadry a ze mu odbiło na stare lata ,,, to tez tego nie popieram..

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo ma zasługi. Kilkakrotnie mistrz Polski, brązowy medalista z Olsztynem, kilka świetnych meczy reprezentacji za jego kadencji... To nie Rezende, Niemczyk, ani Lozano ale jednak szacunek się Waldkowi należy.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak, i nie.

    Ciężko szanować kogoś, kto sam nie szanuje innych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •