Pokaż wyniki od 1 do 34 z 34

Wątek: Resovia - Mostostal

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Resovia - Mostostal

    Dzis mecz a tu cisza jak na cmentarzu. Faworytem jest Resovia, Mostostal juz chyba gorzej niz w meczu z Gwardia nie zagra.
    Jesli chodzi o umiejetnosci zawodnikow to sa one mniej wiecej rowne, natomiast w sferze mentalnej przewaga gospodarzy.
    Moj typ: 3:1


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    postawilem w Mixie na Sovie wiec mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postawilem w profie na Mosto, mam nadzieję że wygraja

    A na poważnie, Fakt Resovia grała i z Częstochowa(zdobycz punktowa) i ze słabszymi ekipami(wygrane) powinni wygrać, w końcu rok temu pokonali Mosto, uzupelnienia skladu na razie ewidentnie w stronę Resovii (zobaczymy jak wielki powinien byc zal Mosto z niepodkupienia Norwega..)
    W sferze mentalnej Resovia na koniu, mimo, że ostatni sparing dla Mosto
    Typuję 5setów ale nie wiem w którą strone. Jesli Mosto nie ugra choć punktu to w klubie zapanuje rozpierducha ze hej...
    nop chyba ze zawodnicy tego chcą,
    ps fajnie ze mecz w piatek, w sobote mozna będzie isc do Tunelu...tym razem PO meczu
    (nie mam na mysli siebie...)


  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja mysle, ze zawodnicy Mosto powinni stanac na glowie i wygrac to spotkanie chocby mieli tam pasc na boisku. Nie zazdroszcze sytuacji po przegranym meczu. Jak nie z zespolami pokroju Resovii(nic oczywiscie im nie ujmujac) to z kim chca wygrywac?


  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj, jeszcze balujesz? :P

    Życzę z całego serca wygranej Mostostalowi, ale rozsądek wskazuje na zwycięstwo Resovii. Pamijając drażliwy problem rozegrania (Pilarz nie gra aktualnie olśniewająco, ale piłki daje przynajmniej solidnie i porządnie), tylko blok może dać gościom szansę na nawiazanie walki. A jak to ostatnio wyglądało - wiedzą wszyscy, którzy widzieli mecz z Gwardią. Inaczej tradycyjnie Józefacki będzie najbardziej skutecznym zawodnikiem Resovii.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli tylko nie będzie podobnych problemów z przyjęciem jak w Radomiu to powinna być wygrana za 3 pkt Resovii, także wydaje mi się że jedynym ratunkiem Mosto będzie mocna i celna zagrywka. Józefacki z każdym meczem gra co raz to lepiej i zapowiada się że może to być jego najlepszy sezon w karierze, o ile jakaś kontuzja nie popsuje tego jak w poprzednim sezonie. Liczę na dobry mecz i wygraną Sovii, a ile pkt to już mniej ważne, liczą się zwycięstwa.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciezko bedzie druzynie z K-K ugrac nawet 1 punkcik, nie sadze aby przez tydzien mogli sie podniesc, tam potrzeba porady psychologa , rozgrywajacego i dwoch zawodnikow grajacych na przyjeci z atakiem :)
    Moj typ 3-1 dla Sovii

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zycze Mosto powodzenia - wygrajcie za 3 punkty!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciezko bedzie druzynie z K-K ugrac nawet 1 punkcik, nie sadze aby przez tydzien mogli sie podniesc, tam potrzeba porady psychologa , rozgrywajacego i dwoch zawodnikow grajacych na przyjeci z atakiem :)
    Moj typ 3-1 dla Sovii
    A tak trenera czasem nam nie potrzeba ? :)
    Mój typ 3:1 dla Mosto
    Jeśli wygra Resovia to też dobrze zmienimy wtedy szybko trenera

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1:0 dla Mosto
    Wygląda to nawet dobrze. Marcel wreszcie myśli a nie bije przed siebie
    Tak trzymać !!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no no Mosto gra dobrze, za to trener Kubacki cos zle wyglada. Niech oni lepiej tego nie przegraja bo facet jest chyba na krawedzi zalamania.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Zapletal zaczyna kombinowac po swojemu i jest 18-13 ehh pepiki...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i wszystko wraca do normy

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak będzie 3-1 to chyba sie wybierzemy żeby naszych zawodnikow powitać...
    12-10 dla Resovii, chwile wczesniej Such mówi: Jak Demon jest na środku to odpuszczamy krótką
    Za chwię -jeb- w drugi metr. Demon
    Punkta mamy na wygrana czekamy
    Nowak mial fuksa ze wygrali seta bo za lapanie skaczacego do bloku Marcela i zepsuta kolejna akcję zebrałby ostre opr

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chłpaki macie jaja na miejscu Tak trzymać !!!
    Mostostal !!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chłopaki macie jaja na miejscu Tak trzymać
    Chodzi o ujęcie podczas jednej z pzrerw technicznych czy odrobienie 5 punktów w secie i wygranie dramatycznej koncówki?hehe

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i tak tracimy duzo punktow po frajerskich bledach

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po blamażu z Gwardią punkt zdobyty w Rzeszowie jest sukcesem. A gdyby tak jeszcze w 4 secie przy stanie 23:21, kiedy to Mosto dośc skutecznie goniło Sovię, Małecki nie skaszanił ataku to zamiast 24:21 mogło by być 23:22. A później kto wie? Ale to tylko gdybanie. Podobnie jak to, że gdyby Mosto z takim zębem zagrało tydzień temu pewnie punkty zostały by w Kędzierzynie.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ufff kupon gra dalej.
    powiem, ze byly chwile zwatpienia, ale punkty zostaja w Rzeszowie (to, ze nie 3 tylko 2 to juz nie moje zmartwienie) :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba najgorszy możliwy wynik dla Mostostalu bo zawodnicy zagrali lepiej niż tydzien temu. Pewnie prezes stwierdzi że jest znaczna poprawa i punkt więc trener zostanie :(
    Pierwszego rozgrywającego jak nie było tak nie ma za to znów mnóstwo własnych błędów.
    Nie mogę patrzeć na grę Małeckiego facet gra nie najgorzej prawie wszystkie sety żeby nie powiedzieć dobrze a końcówki zapieprza jak 17-latek w pierwszym meczu w PLS-ie.
    Brawo Jakub Jarosz - drugi mecz z rzędu najlepszy, najrówniej grający (z dużym zaangażowaniem) zawodnik

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wam powiem jaki jest główny problem. Mierzejewski się nazywa. Mostostal ma przyzwoity skład, tylko libero nie umie przyjmować (meczbola to on spieprzył, a Zapletal to nie Zagumny, takiej piłki nie uratuje). Poza tym gość przy wzroście 180cm porusza się jakby miał 210cm. Serek na libero (bo do ataku i tak się nie nadaje).

    Komfort gry na przyjęciu z takim libero jest żaden, co potem skutkuje w każdym elemencie i to jest część wyjaśnienia problemów Mostostalu na 100%. Poza tym drużyna w ogóle nie jest ustawiona taktycznie. Do kabaretów dochodzi - zespół ustawia potrójny blok przy kontrze przeciwnika i cała obrona stoi na 6 metrze, Kvasnicka 3 razy z rzędu daje pod górkę o palce bloku i zdobywa punkt. A trener tego nie widzi. Dalej, idzie Nowak na krótką z tyłu, co robią tyły? Podchodzą pod 3 metr - wszyscy. Akurat blokowany dziś nie był, ale jeżeli ktoś zakłada, że każdy blok krótkiej wraca w 2 metr to życzę powodzenia. A trener tego nie widzi. Dalej, atakuje Marcel z drugiej linii, tłucze ile bozia dała, piłka wraca i broni ją Zapletal na 5 metrze, bo Mierzejewski stoi na punkcie k***a bili różowej. ;P A trener tego nie widzi. Dalej, wraca piłka za darmo na stronę Mostostalu, spada sobie delikatnym łukiem i nikt się nią nie interesuje, w ostatniej chwili podbiega Zapletal i oczywiście go ta piłka zaskakuje bo stał tyłem i czekał na dogranie. I dobrze stał. Gdzie jest 2 linia? A trener tego nie widzi. Mogę dalej, ale mi się już nie chce.

    Trener i libero out, z tej mąki można upiec całkiem aromatyczny chleb.

    Jarosz konkret, tylko z takim trenerem to on złych nawyków nabędzie.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Uważam, że obie drużyny pokazały fajną siatkówkę.
    Może jeszcze nie jest to "wielka czwórka", ale widać progresję.
    Największe minusy meczu to Mierzejewski i Małecki oraz sędzia, który nie widział kilometrowego autu.
    Osobna sprawa to postawa Sucha, który bierze się za sędziowanie.
    Uważam, że powinno się go wysłać na chwilę do szatni, ponieważ swoimi gestami wprowadza niepotrzebną nerwowość po obu stronach siatki.

    pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja, Toom.. Można dodać do tego Zapletala, choć nie grał dziś aż tak źle.
    Trener - teraz nie znajdzie się na pewno nikogo ciekawego, a próbować z Jaroszem? Hm.. Po sezonie klub też raczej nie sięgnie po kogoś z zagranicy klasy Castellaniego czy Brokkinga... A trener w ostatnich latach to problem dla tego zespołu.
    Libero - tu jest Dyżakowski, może Obdrzalek z Radomia? Na pewno bardziej ograni i pewniejsi niż Mierzejewski. Na chwile obecną, jeśli udałoby się ściągnąć Oczkę na rozegranie to będzie sukces. I to chyba najbardziej prawdopodobna(i jedyna?) zmiana jaka może zajść teraz;-)
    Resovia jak dla mnie gra niefajną siatkówkę, już wolę oglądać Mostostal ;-). Za dzisiejszy mecz trzeba mocno pochwalić Jarosza. Mocne zagrywki przy takiej przewadze Resovii.. Gdyby nie głupi błąd Małeckiego(atak w siatkę) byłoby 23:22..:-) Poza tym widać, że Domonik jest mocnym punktem drużyny, a Nowak trochę bez zaangażowania. W Resovii dobrze zagrywał Łuka.
    To już koniec mojej lakonicznej wypowiedzi:-P

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toom! Co do Mierzejewskiego to masz rację, ale w Kędzierzynie po odejściu Kubicy i ubiegłorocznych eksperymentach na tej pozycji połowy zespołu wszyscy są zadowoleni że wogóle mamy "prawdziwego" libero. I póki co nikt (lub niewielu) nie zwraca uwagi na jego grę, udzielając mu na zapas kredytu zaufania. A Mierzej jest delikatnie mówiąc nieprzekonywujący. Ma nienajlepszy odbiór a w polu również niewiele wyciąga. Problem z odbiorem w Mosto nazywa się Bakumowski bo to on niby miał być głównym odbiorcą. Cóż z tego kiedy gościu wogóle nie zaskoczył w Mosto, nie tylko w odbiorze. Co do trenera. Jak w Mosto był WW też wszyscy mówili, że trener z niego żaden ( po odejściu z Mosto również), ale ówcześni grajkowie nie potrzebowali innego. Tak więc jak chłopcy zaczną wygrywać skończy się narzekanie na trenera. Tylko kiedy to nastąpi?

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi to sie gra Maleckiego nie podobala od pierwszej kolejki, jak dla mnie dwa najgorsze transfery w tym sezonie to wlasie Malecki i Bakumovski, do tego dochodzi jeszcze w miedzyczasie przybleda Karzov, chlopak nic nie blokuje a i w dodatku nie ma zagrywki co bylo widac w dzisiejszym meczu.
    Na wielki plus: Kuba Jarosz, gosc jest mlody, waleczny i ma chec wygrywania, jak dla mnie przyszly kapitan tej druzyny (o ile ojciec go nie zabierze)
    Dobre wejscie Domonika (glownie dobra zagrywka)
    Marcel, ma chlopak dobre zamiary ale dalej nie mysli przy ataku tylko wali w pile z zamknietymi oczami.
    Reszta kiepsko!

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myslę, że gdyby libero i Małecki faktycznie dociagnęli do poziomu Jarosza było by 3:1 dla Nas. Ta sinusoida Zapletala strasznie mnie wkurza, potrafi zagrać naprawdę dobrze, by potem zawalic kilka piłek pod rząd, dzis Kozi znowu dał naprawdę niezłą zmianę. Mecz zgoła inny jak w Mostostal Arena z Gwardią, ale wynik tylko troszke lepszy. Może gdyby Serek pograł więcej zamiast Konrada byłoby lepiej, ale to takie gdybanie. Ustawień faktycznie nie widać, kolega wypunktował o co chodzi więc nie będę sie powtarzać, ale to w 100% racja i jest to wina trenera, który mało widzi na boisku. Może i On im to przekazuje, ale na przerwach technicznych to raczej bardziej Nowak robi za trenera co wyraźnie słychac. Widać po raz kolejny że jesli chłopcy sie zepną to mogą wygrać spokojnie, ale naprawdę potrzeba trenera z charyzmą, warsztatem i autorytetem, inaczej każdy kolejny mecz będzie grany ewentualnie na równo, a potem przez pewne niuanse w ustawianiach przeciwnika zapewne przegrany.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiejszy gra Mostostalu była jak pogoda w kwietniu. Długimi okresami wyglądała całkiem niezle by za chwile robic głupie błedy.
    gra Małeckiego to czasami nieporozumienie, denerwuje mnie ten gośc
    ____________
    POZDRAWIAM

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A najgorsze jest to że ktokolwiek przyjdzie do naszego klubu to się nie rozwija a nawet cofa (i tak jest od kilku lat)
    Przykłady Augustyn, Kozłowski, Zapletal :) Sopko (fatalny u nas a przeciwko nam sam wygrywa mecz)
    Do tego dochodzą jeszcze jakieś żyły wodne pod nową hala no i mamy obraz zespołu.
    Na stronie oficjalnej klubu taki pochwalny tekst jak byśmy przegrali co najmniej 2:3 z drużyną narodową Brazylii. Jak dla mnie to żadna rehabilitacja i co z tego że graliśmy niż tydzień temu (w sumie chyba bardzo ciężko zagać na takim poziomie jak z Gwardią 2 mecze) lepiej jak i tak przegraliśmy.
    Kubacki prawie jak trener ......

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz ten stał na dosyć słabym poziomie. W pierwszych trzech setach dało się zauważyć prawidłowość, że jak Mostostal robi mniej więcej (lub mniej) tyle samo błędów własnych co Resovia, to wygrywa Mostostal w secie. W pierwszych czterech setach słabo grali rozgrywający. W czterech pierwszych setach uparli się, żeby mało grać środkiem. W obu zespołach przyjęcie na słabym poziomie. Serie zdobywane punktami zdarzały się często. Jedynym plusem meczu było to, że był emocjonujący.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz rację Itaj, gra przeciętna a podniecają się co niektórzy jakby to był mecz przegrany o MP,
    Co do gry byłych reprezentantów Mosto- Januszkiewicz Szramek to grali tak sobie natomiast w przypadku Sopki , zagrał mecz życia i więcej mu się w ciągu sezonu nie zdarzy, w reprezentacji Slowacji tez zagrał taki dlatego Mosto go kupilo. Nasi zagrali trochę lepiej z Resowią niż z Gwardią ale dalej uważam ze rozgrywacz jest miernota. Co do Bakumowskiego i Maleckiego to powinny być " kaszlaki" czyli najbardziej nieudane transfery roku! A winę za marną grę od 2 lat Mosto - ponosi wlasnie prezes. Chudik miał slabszy skład zajął 5 miejsce to jak już pisałam w " nagrodę" Kaziu go wywalił, gdyby pracował z tym zespołem jeszcze 2 lata to kto wie. Nam potrzebny jest trener -warsztatowiec ktory potrafi nauczyć chlopaków młodych techniki . WW był swietnym trenerem gwiazd. Z gwiazd zrobił prawdziwy zespół- samograja. I nie mówcie już głupot że takie Mosto jak wtedy mogła prowadzić sprzątaczka. Nie słyszałam większej bzdury!! Patrzcie miał Ryś tez ostrą grupe i co?? Są trenerzy nadający się do gwiazd i sa trenerzy którzy potrafią wyciągnąc maxa z przeciętniaków , są i tacy którzy potrafią pracować z młodzieża a są tacy że nie powinni prowadzić zespołu. Ja teoretycznie mogę byc gwiazdą baletu i co z tego????. My nie mamy rozgrywacza, skrzydłowych i Trenera, bo Zapletal tylko w Oczach komentatora był rewelacyjny , Małecki i Bakumowski to II liga . Więc nie ma się co dziwić ze z e zdolną młodzieżą okupujemy tył tabeli.A na dodatek znowu Oczko nam koło d... przeszedł . Kiedyś obecny trener nie poznał się na Wlazłym ... do dzisiaj szlag mnie trafia jak sobie to przypomnę.
    Dlatego jesli nie zmieni się coś naprawde w zespole, i pan KP dalej bedzie czekał to za rok bedziemy grac w II lidze a marnujący się Marcel Domonik Kurek i Jarosz odejdą pod skrzydła trenerów a nie komentatorów i statystyków. Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całe szczęście, że się na Wlazłym nie poznał :P.


  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2003
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    natalia proszę Cię już trzeci sezon ...

    RESOVIA a nie ResoWia ...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    natalia proszę Cię już trzeci sezon ...

    RESOVIA a nie ResoWia ...
    a w TV pan komentator rzekł jeszcze Resovianie :) o Resoviakach słyszałem ale o Resovianach raczej nie

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    natalia proszę Cię już trzeci sezon ...

    RESOVIA a nie ResoWia ...
    ----------------------------------------------------
    Ok przepraszam ale nikt mi jeszcze uwagi nie zwracał... postaram się jednak pisac RESOVIA a nie ResoWia ... [

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •