Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 1012

Wątek: Europejskie Puchary 2008/2009 czyli Europo na kolana!

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie Iwanczyk, Drzyzga i Swedrowski: jesli Skra ma dream team to jaki zespol ma Panathinaikos?
    Brawa dla gornikow za walke z cyborgami z Treviso.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra ma silny, zaawansowany wiekowo zespół, ale nazywanie go "dream team" jest mocno przesadzone. Moim zdanie jeśli Skra nie "kupi" sobie finału (czyli zorganizuje go bez wcześniejszego grania 2 rund) szans na awans do niego pomimo Wlazłego ma bardzo niewielkie...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    faktycznie, to Treviso to cyborgi, już po tym co wyprawiali przez pierwsze dwa sety to głowa mogła boleć - walili asy kiedy trzeba było, blokowali kiedy trzeba, zdobywali punkty jak z dzieciakami.
    No potem - fakt - przypadkowo, wręcz cudem, przegrali trzeciego seta, bo mieli piłkę w górze przy stanie 22-22, czwartego przegrali dość definitywnie, chociaż też niewiele brakowało, a dogoniliby nas, ale już w tie - breaku - walili z zagrywki bomby jak na strzelnicy i nie mylili się - co wcześniej było u nich normalką...
    Na plus dla naszych - grali pierwszy raz na lodowisku, a zatem prawie na wyjeździe, może następnym razem będzie lepiej...

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marzenie moje zebysmy mieli taka hale jak lodowisko na stałe...

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to tego się nie da zrobić? Skoro pod spodem jest lód, to wystarczy nauczyć się zmieniać nawierzchnię w jeden dzień i tak ustawić hokej z siatkówką, żeby mecze nie odbywały się tego samego dnia... Może Jastzębianie mi wytłumaczą o co chodzi z tą halą, bo skoro można na niej grać i w jedno i w drugie to chyba nie jest źle.

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie da się zrobić, już gdzieś była dyskusja o tym albo artykuł i :
    siatkarze chcą trenowac codziennie na tej samej hali, hokeiści chcą trenować (a poza seniorami są młodsze też grupy i dziewczyny), dzieciaki chcą się ślizgać ... czyli ten cały parkiet trzeba byłoby montować i demontować ze 3 razy dziennie:)

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W jeden dzien nie da sie tego ulozyc + ukladanie = koszty... Oby nowa hala powstala zaraz przed lodowiskiem (od 2 lat stoi rozebrana stara hala widowiskowo sportowa i nic) i bedzie git...

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to już wszyscy wiedzą o tej hali - jest rozgrzebana, nie zostanie ukończona w terminie, kontrakt na budowę unieważniony, miasto wypłaciło odszkodowanie wykonawcy. Będzie nowy projekt, nowy przetarg, no i hala powstanie nie wcześniej niż za dwa lata.
    Jest to przykład nieudolności Janeckiego i jego POpleczników. Zresztą pięknie został dzisiaj nasz prezio wygwizdany, hehe, chyba szybko na siatce się nie pojawi...

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Wielkie gratulacje dla braci z Jastrzebia. Walka, walka, walka, i o to w tym wszytkim chodzi!

    2. O drugim meczu mialem nic nei pisac zeby nie byc uszczypliwym ale bzdurne artykoly doprowadzaja mnie do furii.
    "LM: Drugi set zdecydował o zwycięstwie Panathinaikosu".
    Z mojego laickiego punktu widzenia o zwyciestwie w meczu decyduje wygranie trzech setow w dowolnej kolejnosci, nie pamietam zeby jakiejs druzynie przyznano laur zwyciezcy za wygranie jednego seta. MOze sie myle i nie znam na siatkowce.

    25:20, 27:25, 25:16

    w sumie: 77:61

    No ale skoro drugi set zadecydowal widocznie tak jest...nie znam sie.

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2. O drugim meczu mialem nic nei pisac zeby nie byc uszczypliwym ale bzdurne artykoly doprowadzaja mnie do furii.
    "LM: Drugi set zdecydował o zwycięstwie Panathinaikosu".
    Z mojego laickiego punktu widzenia o zwyciestwie w meczu decyduje wygranie trzech setow w dowolnej kolejnosci, nie pamietam zeby jakiejs druzynie przyznano laur zwyciezcy za wygranie jednego seta. MOze sie myle i nie znam na siatkowce.
    Mnie się też tak wydawało. Skra przerżnęła ten mecz w każdym siatkarskim elemencie - i przerżnęła go w każdym z trzech setów.
    Ale informacje można podawać na rózne sposoby.

    Kiedy¶ moja mama opowiadała mi taki dowcip z dług± brod±:

    [i]Chruszczow postanowił wyzwać na pojedynek strzelecki Kennedy'ego. Amerykański prezydent - młodszy, z lepszym okiem, odniósł bezapelacyjne zwycięstwo.
    Nazajutrz w sowieckiej prasie ukazała się następuj±ca informacja: "Odbyły się zawody strzeleckie, w których udział brały głowy państwa z ZSRR i USA. Chruszczow zaj±ł 2 miejsce, a Kennedy przedostatnie".



  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Azs Częstochowa Evivo Dueren 3:1 (25:25)(25:17)(23:25)(25:15) Brawo Częstochowa oby do was dołączył dzisiaj Azs Olsztyn

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ASSE-LENNIK Azs Olsztyn 4:2.
    Szkoda gadać ostatni set15:13

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko. juz po 1 (25-17dla AZS)
    I hate Bayern soooo much

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale się męczą....

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A najgorszą wiadomością jest to, że przegrywajac z tym całym Lennikiem dalej bedziemy się męczyć w europejskich pucharach, tylko że tym razem "czelendż" cup. Z tych całych pucharów jest trudniej odpaść niż się do nich dostać psia jego mać :/

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To teraz Modena albo Resovia.

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo tak właściwie to powinna być tylko Liga Mistrzów i na tym koniec. W tej chwili Puchary Europejskie nie są już wyróżnieniem tylko farsą, bo gra w nich ponad pół ligi...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa dla ekipy Pepe Jeans Asse Lennik pokazali ze nawet najlepsi personalnie rywale moga z nimi polec- nad kompromitujacym wystepem Olsztyna nie bede sie pastwił bo widzałem tylko relacje internetowa

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nad kompromitujacym wystepem Olsztyna nie bede sie pastwił bo widzałem tylko relacje internetowa
    I pewnie nawet nie znasz składu AZS II Olsztyn. Zdaje się ze wiekszość meczu Olsztyn grał bez Gumy, Gela, Możdżonka i Andrae :)

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem ze grali Szablewski i niewyleczony Mozdzonek- jesli jeszcze jacys juniorzy to ja ****a pieknie dziekuje za frajerskie oddanie punktow w rankingu.... Moze trzeba było Politechnike wystawic oni by chociaz walczyli

    I nic mnie nie obchodzi bez kogo grali wazne ze Olsztyn "I" jest gorszy od 6 druzyny ligi belgijskiej....
    Ja absolutnie nie sugeruje, że akademicy oddali mecz o juz zdarzałoo im sie w przeszłosci , ale nie zdziwiłbym sie jakby potraktowali go ulgowo..

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo idiotyczne są zasady rywalizacji. Niby siatkówka jest jedna i przepisy w zasadzie czytelne i jasne. Trzeba wygrać mecz a jak w meczach jest remis to liczą się sety, jak i w nich jest po równo to liczą się małe punkty. Ot i cała filozofia. W zależności od rodzaju rywalizacji wymyśla się coraz bardziej dziwaczne sposoby wyłaniania zwyciężcy. W piłce nożnej (chyba?) zrezygnowano z tzw. złotej bramki, to w siatkówce wymyslono "złoty set". O ile już to powinni go grać ... w dniu nastepnym i na neutralnym terenie. W przypadku np. meczu Lennika z Olsztynem np. w ... Grecji. A co, byłoby atrakcyjnie. Można by jeszcze wprowadzic takie nowum, że o ile w tym złotym secie nie byłoby rozstrzygnięcia np. do 20 punktu (wynik 20:20) to kończymy grę i o zwycięstwie rozstrzyga rzut monetą.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ławka,ławka,ławka
    ____________
    POZDRAWIAM

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I nic mnie nie obchodzi bez kogo grali wazne ze Olsztyn "I" jest gorszy od 6 druzyny ligi belgijskiej....
    Może taka włąśnie jest ta nasza liga "jedna z najlepszych w Europie" ;). Roseleare leje Jastrzębie 3:0, Lennik Olsztyn a Panathinaikos ogrywa Skrę jakby przyjechał do nich ósmy zespół ligi greckiej :) A na ME Belgowie ogrywają Polaków. Przypadek ?
    Ja absolutnie nie sugeruje, że akademicy oddali mecz o juz zdarzałoo im sie w przeszłosci
    A sędziowie wcale nie pomagali Rosji w finale ME z Hiszpanią. Ciekawe czy wiesz, że główny sędzia ze Słowenii 8 (słownie: osiem) razy zmieniał decyzję sędziów liniowych, którzy byli ...z Rosji. I tylko zdrowy rozsądek powsztrzymał go od podziękowania im za współpracę :)

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardziej szkoda 3 seta gdzie Azs wygrywał 16:11, ale mimo to przegrał tego seta. Niewiadomo jak by się potoczyły losy tego meczu gdyby Azs go wygrał

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I nic mnie nie obchodzi bez kogo grali wazne ze Olsztyn "I" jest gorszy od 6 druzyny ligi belgijskiej....
    Może taka włąśnie jest ta nasza liga "jedna z najlepszych w Europie" ;). Roseleare leje Jastrzębie 3:0, Lennik Olsztyn a Panathinaikos ogrywa Skrę jakby przyjechał do nich ósmy zespół ligi greckiej :) A na ME Belgowie ogrywają Polaków. Przypadek ?
    No i pewnie ci Belgowie wszyscy razem nie zarabiaja nawet polowy tego co panowie Szymanski i Zagumny
    .Teraz pewno wpadna w PK na jakis Rumunow czy Slowakow i tez dostana wycisk. No chyba ze tym razem zloty set bedzie dla nas
    Zawodowcy ku.. jednym slowem po prostu którzy mieliwywalczyc przynajmniej FF Pucharu CEV a tak naprawde to go zdobyc :D
    kibice na forach wszelakich juz sie zastanawiali czy na etapie FF europejskiego pucharu zobaczymy jedna czy moze wiecej polskicj druzyn

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodowcy ku.. jednym slowem po prostu którzy mieliwywalczyc przynajmniej FF Pucharu CEV a tak naprawde to go zdobyc :D
    Kto Ci to powiedział ? Swędrowski czy Drzyzga ? A może wyczytałeś na forum siatka.org czy onetu ?

    Osnaz przerzyj na oczy. Od czasu Mostostalu nasze drużyny w europejskich pucharach znaczą wielkie ZERO. I nie wnikam co jest tego przyczyną, lekceważenie przeciwnika czy jesteśmy po prostu za słabi. A to, że jacyś eksperci w telewizji wmawiają nam że jesteśmy trzecią ligą w Europie po włoskiej i rosyjskiej włóż między bajki. A ostatnie wyniki są tylko potwierdzeniem tego. Nawet wielka i niepokonana Skra, która rządzi i dzieli w naszej lidze nie może nic pisnąć przy Panathinaikosie, który tak na dobrą sprawę z wyjatkiem zagrywki nic wielkiego nie pokazał.

  27. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze zmienic tytuł na:
    europejskie puchary-nagroda czy kara?
    Z jednej strony wstyd, z drugiej to chyba miało być tak ze wyzej rozstawionaekipa gra "złotego durnego seta alias rzuty karne" u siebie..
    Poza tym chyba 90procent zespołów ma w nosie europejskie puchary (z wyjatkiem paru uczestnicków ligi mistrzów)..i czym my sie tu jaramy?
    Vhyba sie komuś (nam) gradacja sukcesów poprzestawiała.

    Wogóle to Mosto powinno sie ze wstydu spalić ze dwa razy w FF byli i nie wygrali, brak Kubicy czy Hazia nie usprawiedliwia ich postawy, ba na własnych mieciach zGrekami wtopic;)a w po drodzemieli kelnerów z Rosji i Italii a ci zawsze 2skład wystawiali (nie to co Belgowie!)
    I hate Bayern soooo much

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hvar ton mojego postu jest przesmiewczy bo ja zawsze twierdziłem ze liga francuska jest silniejsza od polskiej lepsze wyniki ma tez liga grecka nawet druzyny z Hiszpanii czy Belgii albo Niemiec statystycznie prezentuja sie wcale ne gorzej w europejskich pucharach
    Ale sporo jest tez osób takze i tutaj które dostaja spazmow na mysl o sile PLS i t tym jakie to "gwiazdy' w nim nie graja i własnie z nich sie podsmiechuje a Swedrowski ani Drzyzga nie mógli mnie zindotkrynowac bo ja mało PLS ogladam :D
    Pamietacie jeszcze topic Makrona poswiecony sile poszczególnych lig według wyników w europejskich pucharach i wypowiedzi pod nim zamieszczone :D

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Panowie Zagumny i Szymański nie grali.

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale akurat Szymanski chyba mogł zagrac wiec jego trzeba odliczyc....
    Boli mnie to ze jak juz olali puchary wystawiajac drugi sklad to mogli w ogole z nih zrezygnowac i dac szasne pograc jakiemus zespolowi dla ktorego bylaby to rzeczywiscie nagroda za postawe w lidze.Przeciez jak nie chca to nie ma obowiazku gryw pucharach a tak za pare lat znowu bedziemy miec jeden zespol w LM>
    Co do tego ze nic nie osiagamyw pucharach to prawda ale faktem jest ze liga z kazym sezonem staje sie coraz silniejsza i pojaiwaja sie w niej w miare znane nazwiska z zagranicy. Przy zarobkach tych gwiazd to jedank wypadalobny nie przerznac z jakimis kelnerami
    Mam wielki szacunek dla tych zawodników za to po raz kolejny pokazali polskim zespołom ze na sukcesy europejskich pucharach nie maja co liczyc ale z drugiej strony to sa jednak siatkarscy "kelnerzy" których AZS powinien pokonac 3:0 no moze 3:1 Co nie zmienia faktu ze na dzien dzisiejszy uwazam ze sa druzyna lepsza od PZU i w zadnym raze nie kwestionuje rangi ich zwyciestwa tym ze AZS olał własnych kibiców :D
    Swoja droga ciesze sie ze nie jestem kibicem Olsztyna -sorry ale ta ekipa nie zdobyła ZADNEGO trofeum nawet PP a co roku najpierw PZU a teraz mleczarze ładuje w gwiazdki niesamowita kase

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Panowie Zagumny i Szymański nie grali.
    Sugerujesz, że z nimi w składzie Lennik nie potrzebowałby "złotego seta" ? ;)

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale akurat Szymanski chyba mogł zagrac wiec jego trzeba odliczyc....
    Boli mnie to ze jak juz olali puchary wystawiajac drugi sklad to mogli w ogole z nih zrezygnowac i dac szasne pograc jakiemus zespolowi dla ktorego bylaby to rzeczywiscie nagroda za postawe w lidze.Przeciez jak nie chca to nie ma obowiazku gryw pucharach a tak za pare lat znowu bedziemy miec jeden zespol w LM>
    Co do tego ze nic nie osiagamyw pucharach to prawda ale faktem jest ze liga z kazym sezonem staje sie coraz silniejsza i pojaiwaja sie w niej w miare znane nazwiska z zagranicy. Przy zarobkach tych gwiazd to jedank wypadalobny nie przerznac z jakimis kelnerami

    No bez przesady, mógł zagrać, a zagrał to jest jednak pewna różnica.
    hvar jest pewna różnica między Zagumnym i Szymańskim i Szablewski i Lubiejewskim, czyż nie?

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po prostu wstyd i żenada. Drużyna, która ma w swym składzie trzech wicemistrzów świata, reprezentantów USA i Niemiec oraz Turcji przegrywa z kelnerami z Belgii.

    Spójrzmy prawdzie w oczy: w Belgii liczy się tak naprawdę Noliko i Roselare - reszta to ogon. I z tym ogonem poległ potentant naszej ligi. Kiepski to musi być potentat i kiepska liga skoro ledwo wygrywa on z beniaminkiem ekstraklasy i przegrywa z "potentatem" z Belgii.

    Kiedyś ta drużyna miała jakiś charakter. Kiedyś przy kontuzji Zagumnego i Szyszki rozgrywał Sordyl i mimo to Olsztyn potrafił pokonać i Mostostal i Jastrzębie (w PP) orz walczyćź jak równy z równym z Częstochową. Teraz wszystko sie sypie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie nasi działacze pójda po rozum do głowy i zdecydują, że jeśli się nie ma skłądu zapewniającego możliwość walki i w lidze, i w pucharrach to lepiej te ostatnie sobie odpuścić (bo to ani pieniędzy nie przynosi ani prestiżu). Lepsze to niż ryzykowanie takiej kompromitacji.

    A oni maja jeszcze grać w Chalange Cup. Boże ratuj.

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hvar jest pewna różnica między Zagumnym i Szymańskim i Szablewski i Lubiejewskim, czyż nie?
    No i w tym rzecz. Je¶li ładuje się ciężkie pieni±dze w gwiazdy, to nie można sobie pozwalać na tak mocno odstaj±ce zaplecze, bo to po prostu zmarnowana kasa. Nie będę rozwijać tematu, bo wczorajszy mecz pokazał dlaczego.

    Co do tej "trzeciej ligi ¶wiata" to dla każdego potrafi±cego samodzielnie my¶leć jest jasne, że to tylko rzeczywisto¶ć wykreowana przez media, nie maj±ca żadnego potwierdzenia w rzeczywisto¶ci.

  35. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojej, odpadli, i co teraz bedzie? Wroca kartki, wroci express do Wloszczowej, wroci general w okularach.
    Gwiazdorzy maja za zadanie wywalczyc awans do LM przez puchar Polski albo lige, za to ich rozlicze.

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macius - tylko dwa pytania:

    1. Z taką grą jaki widzisz sposób na osiągnięcie tego celu?
    2. Z taką grą to po co wam LM - żeby jeszcze bardziej się kompromitować?

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macius - tylko dwa pytania:

    1. Z taką grą jaki widzisz sposób na osiągnięcie tego celu?
    2. Z taką grą to po co wam LM - żeby jeszcze bardziej się kompromitować?
    1. Nie rozumiem pytania. Ze niby ten sam sklad z taka sama gra bedzie w play off? A skad masz ta pewnosc??
    2. Wiesz po co po sezonie kupuje/sprzedaje sie zawodnikow? Popatrz na transfery Olsztyna teraz i pomysl ze to samo moze byc po tym sezonie, tyle ze np. z lawka rezerwowych. Kasy starczylo na to co jest, reszte sie dokupi pozniej. Tu nie Belchatow albo Prokom.

    Co niektorzy powinni napic sie jakiejs herbatki ziolowej bo histeria osiaga szczyt :)

  38. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamiast zajmować się tym, że Szablewski z Lubiejewskim i Kudłacikiem, czyli zawodnicy sezon czy dwa sezony temu drugoligowi na kluczowych pozycjach przegrali z Lennikiem, może warto zająć się przez chwilę meczem Częstochowy, a przede wszystkim tym, że Wika po raz kolejny udowadnia, że nadaje się do kadry bardziej niż Kurek i Bąkiewicz razem wzięci. Dobrym materiałem na przyszłość jest też Nowakowski i myślę, że Częstochowie znowu będziemy dziękować za wychowanie/wypromowanie wybitnych zawodników.

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn zagrał w rezerwowym skaldzie i nie wiem z jakiej racji jest taki szum... Fakt, klub z takim budżetem powinien mieć zmienników - nie ma - przykre. Myślę, ze w Czelendż Kap grając w najsilniejszej szóstce Olsztyn powalczy o najwyższe cele - a przynajmniej powinien. I juz nie ma sie rozwodzic nad tym, czy te puchary sa potrzebne czy nie... gramy w nich i mamy w nich walczyć. A mamy kim, bedzie lepiej...

    Co do Częstochowy. Chlopaki pokazali ze maja nasrane w głowach ; ) rywal klasy mniej więcej Bydgoszczy, ale ze jest "z Niemiec" to "nie należy go zlekceważyć". No i widac, ze jak jest koncetracja, ambicja to moze byc super... Ale pozniej w lidze, znowu bedzie kilka niespoidzienek, ktry z gory zaklada juz nawet nasz kapitan Gierczynski. Ciekaw jestem, czy w razie wielcej prawdopodbnej porazki z Isrką nam tez zostanie na pocieszenie Czelendż :] Chcoaiz majac na uwadze to, ze drugi mecz ma byc w Czestochowie i tego zlotego seta... heh ;p Tak, ten system jest calkowicie nienormalny.
    Jesli chodzi o zawodnikow ktorzy zasluguja na pochwale, to napewno Marcin Wika - super mecz ale ten zawodnik jest jeszce nierowny. Jesli on ma zamiar utrzymac taki poziom - bez dwoch zdan bedzie cenniejszy w kadrze niz Bąkiewicz czy Kurek. Poza tym ladnie zagral Janeczek, ale trzeba wspomniec o fatalnej zagrywce. A Nowakoski pomiajjac zly wystep z Bydgoszcza, gra w tym sezonie bardzo ;ladnie. Wygryzl chyba na dobre Eathertona... Szkoda ze Wierzba gra tak malo w polu bo ciagle wiadomo tylko tyle, ze ma zagrywke. Pozytywne jest, ze mlodzi maja kontrakty jeszce na conajmniej dwa sezony. Mam nadzieje, ze sa juz podjemowane kroki odnosnie zatrzymania Wiki, Gierczynskiego, Woickiego, Benka i Gacka... inaczej bedzie tragedia

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie przesadzaj z tym Wiką... o ile od Bąkiewicza jest może i lepszy, o tyle Kurek to jest inwestycja w przyszłość, i mimo szczerej niechęci do jego osoby uważam go za lepszego gracza.

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na chwile obecna Wika jest lepszy i koniec kropka

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak. Argument joker, nie ma lepszych. Szkoda tylko,że używa się ich głównie w szkole podstawowej.

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia przegrała w Rydze 2:3, ale złoty set był już do przodu i Rzeszowianie grają dalej w pucharze

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macius.

    Aby zbudować drużynę na puchary (szczególnie na LM), nie wystarczy tylko dokupić kilku graczy. Drużyna musi się trochę obyć w międzynarodowym towarzystwie. Przyzwyczaić do innych terminarzy (środa - sobota), do innego cyklu treningów, do podróży, poznać trochę zagranicznych sal itp. Te tzw. gorsze puchary do zbierania doswiadczeń są niezastąpione. A odpadanie z nich w pierwszych kolejkach, niezależnie od składu osobowego od paru sezonów, nie najlepiej świadczy o drużynie. I najlepsza herbatka i różowe oklulary tego nie zmienią.

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozlosowano pary pucharu Challenge.
    Drabinka olsztyniokow (na moje oko): Cypr, SCC Berlin, Modena, Resovia
    Drabinka Resovii (na moje oko): Maribor, Burgas, Ortec, Olsztyn

    Chcialem Berlin oraz Modene to mam :) (o ile przejdziemy Cypr najpierw hihi).


Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •