Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1012

Wątek: Europejskie Puchary 2008/2009 czyli Europo na kolana!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Europejskie Puchary 2008/2009 czyli Europo na kolana!

    Wiem, że wybiegam trochę w przyszłość ale warto poświęcić na to trochę uwagi i zasygnalizować "problem". Wiadomo już, że w przyszłym roku będziemy mieli 2 drużyny w Lidze Mistrzów, 2 drużyny w pucharze TTC i 1 w CEV (choć nazwy tych dwóch ostatnich pucharów mogą być inne).Jasno o tym stanowi regulacja CEV z 4 października 2006 roku gdzie jest sporządzony ranking oparty na przejrzystych regułach przyznawania miejsc w europejskich pucharach.

    Może ktoś kto czyta z PZPS, może któryś z dziennikarzy, działaczy, bóg wie kto jeszcze. W poprzednim roku kiedy krążyła plota o ewentualnych dwóch miejscach w LM nagle zaczęło się wielkie analizowanie kto obok Skry ma prawo grać. Częstochowa czy Jastrzębie ? Najczęściej kwitowano to słowani "do tej pory było tak, że..." i każda ze stron przedstawiała swoje racje.

    Nowy regulamin CEV dotyczący europejskich rozgrywek ponownie pozostawia opcję wyboru dla krajowych federacji (!!) kto ma nas reprezentować w LM. Opcje są dwie:
    1) mistrz + wicemistrz
    2) mistrz + zdobywca pucharu
    Przy okazji wiadomo już, że od przysłego sezonu nie ma prawa gry w LM finalista pucharu w przypadku gdy mistrz i zdobywca pucharu jest ten sam.

    Piszę to bo coś mi się wydaje, że nasza federacja jeszcze nie zdecydowała o podziale miejsc i znowu będzie wielkie halo jak dojdzie co do czego a przeciez liga już trwa (!). Czy ktoś to ureguluje (a moze już uregulował) przed końcem ligi ????

    No i walka o piate miejsce też się szykuje miodna, wreszcie nie bedą to mecze o nic :)

    link do regulaminu nowych rozgrywek w formacie PDF --> http://www.cev.lu/mmp/online/website..._2007-2008.pdf


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozgrywki Ligi Mistrzów siatkarzy w sezonie 2007/08 rozgrywane będą według nowych zasad. Zmiany zaakceptowała Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV).
    W pierwszej rundzie występować będą, tak jak do tej pory, 24 drużyny. Zostaną one podzielone na sześć grup czterozespołowych w miejsce formuły czterech grup, złożonych z sześciu zespołów. Dzięki temu każdy z uczestników rozegra po sześć meczów - trzy u siebie i trzy na wyjeździe.

    Czołowe dwie drużyny z każdej grupy zakwalifikują się do rundy play off. Trzech zwycięzców tej fazy rozgrywek awansuje do Final Four, który uzupełniony zostanie gospodarzem turnieju. Wybrany on zostanie podczas pierwszej rundy, a w razie awansu do play off zastąpiony tam zostanie przez najlepszą drużynę z trzeciego miejsca w grupach.
    zrodło: "GW"
    czyli wieksza walka w grupach
    ____________
    POZDRAWIAM

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znamy już system gry w europejskich pucharach, w których wystąpią rzeszowscy siatkarze. Europejska federacja siatkówki (CEV) wprowadziła drobne zmiany w strukturze rozgrywek, które mają obowiązywać w przyszłym sezonie.

    Puchar, w którym mają występować siatkarze Resovii, od sezonu 2007/2008 będzie nosił nazwę Challenge Cup, a wystartują w nim maksymalnie 64 drużyny. Będą to trzecie pod względem ważności europejskie zmagania, a rozgrywki będą się odbywały systemem "mecz i rewanż".

    Zespoły z krajów, które znajdują się wyżej w rankingu CEV, będą rozstawiane w parach, czyli drugie spotkania będą rozgrywały na własnym parkiecie (Polska jest na czwartym miejscu). Jeśli więc chodzi o zespół Resovii, to jedynie w przypadku rywalizacji z drużynami z Rosji, Włoch czy Grecji pierwsze mecze będą rozgrywane na Podpromiu. W innych przypadkach resoviacy będą gospodarzami spotkań rewanżowych. - Dwie czy trzy rundy powinniśmy przejść i wtedy wielką frajdą dla kibiców byłoby, gdyby do nas przyjechali właśnie Włosi czy Rosjanie - mówi trener Asseco Resovii Jan Such.

    Żeby jednak awansować do kolejnej rundy, trzeba będzie, podobnie jak w tegorocznych rozgrywkach Pucharu CEV, wygrać dwa spotkania. W przypadku zwycięstw każdej z drużyn rozegrany zostanie tzw. złoty set, którego zwycięzca przejdzie dalej. W odróżnieniu jednak od minionego sezonu, w przyszłym będzie on rozgrywany do 15. - W spotkaniach z lepszymi drużynami trzeba będzie się starać wygrać u nas, a jadąc później na wyjazd, przyszykować się właśnie na ten decydujący set. I tam liczyć na szczęście - mówi trener Such.

    Po dwóch pierwszych rundach eliminacyjnych, w trzeciej do zwycięzców z pucharu Challenge Cup dołączą zespoły, które przegrały swoją rywalizację w pucharze CEV. Losowanie pucharów odbędzie się na przełomie czerwca i lipca.

    W porównaniu z wcześniejszym komunikatem europejskiej centrali zmieniły się też zasady rozgrywania finałowych zmagań. CEV wrócił do pomysłu z Final Four, w którym pod koniec marca wystąpiłyby cztery najlepsze zespoły, jednak federacja zastrzegła sobie, że gdyby nie znalazł się organizator turnieju finałowego, to zespoły nadal będą grały systemem "każdy z każdym".
    źródło: GW
    stary artykuł (sprzed 1.5 tygodnia), ale może ktoś jeszcze nie czytał, a w temacie go nie ma

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będą dwie rundy play-off gdyż z każdej z sześciu grup awansują po 2 zespoły - czyli 12 zespołów.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla Olsztyna i Czestochowy CEV CUP 32 ekipy
    3 rundyplay-offs
    potem 4 ekipy z CL dokoptowane do CEV, zwycięzcy z tych par zagraja FF

    Z powazniejszych rywali to 1 z Grecji i Italii, 2 z Rosji Hiszpanii, Francji, Belgii.
    Reszta to "michałki"

    Zakładajac ze Olsztyn mierzy w FF to tak czy siak trafia na jakies grube ryby... nie wspominając o spadkowiczach z Ligi Mistrzów
    I hate Bayern soooo much

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może to kogoś zainteresuje albo i nie, ale na dniach CEV ogłosi, że Słowenia dostanie w tym sezonie dziką kartę w Lidze Mistrzów. I raczej to nie wynik (TTC Bledu) tylko znajomosci z niejakim Kleinmannem o tym zadecydowały.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos mi mowi ze Gasparini nie przejdzie do Polski jesli Bled zagra w Lidze Mistrzow.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vic zaspokoję Twoją ciekawość. Gaspa negocjuje z Fenerbahce. A poza tym ma jeszcze ważny roczny kontrakt z Bledem więc trzeba by było go wykupić, co nie jest takie niemożliwe w świetle tego, że ich cały budżet to tylko 450 tys euro. A w ogóle to z klubu odeszli Flajs i Baretto, niemal pewny wyjazdu jest Plesko, wiec może mieć motywację zeby odejść. O Urnaucie cicho sza, a to jest ich zdecydowanie najlepszy grajek.

    Źródło: tak zwane zbliżone do klubu ;)

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to są kozacy. Plesko ma 185cm wzrostu a wymiata, a Urnaut jest już extra w wieku 19 lat. Słoweńcy w cenie, poza tym to pracowity naród, warto żeby polskie kluby się nimi zajęły.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Plesko ma 185cm wzrostu a wymiata.
    I ktoś go docenił bo dostał ofertę zmiany klub z kontraktem 150 tys euro za sezon...

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kilka lat temu Slowency byli przed ostatnia reprezentacja w rankingu a teraz juz trzeba sie z niimi liczyc. Maja eksportowy klub, z ktorego najlepsi beda odchodzic za granice.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siatkarze Skry w Final Four Ligi Mistrzów?
    za siatka.org

    Smiac sie czy plakac? Jakoby z samego faktu organizacji takiej imprezy trzeba sie cieszyc, tak tytul artylkolu powalil mnie na kolana. Wiele potu zostawili zawodnicy na boisku zeby ten FF wywalczyc:/:/:/ A dla mnie to wyglada nastepujaco: kupilismy, wydajemy kase, lud nas kocha, zapewniamy sobie final jeszcze przed sezonem.
    Powtarzam sie ale na Boga, czytajac to wnioskuje ze jednynym slusznym celem organizacji takiej imprezy jest zagranie w niej wlasnie. Krew mnie zalewa. Wiec nie chodzi o promocje siatki, o zaprezentowanie nas w Europie!? Nie tu chodzi o to zeby Skrunia zagrala w FF.

    Boze chron skre i pszczolke maje.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra walczy o Final Four w Łodzi, było by to ogromne wyróżnienie, wszystko wyjasni się niedlugo

    "W nowym sezonie chcemy być w czwórce najlepszych drużyn w Europie - zapowiedzieli działacze Skry Bełchatów. I prawdopodobnie siatkarze mistrza Polski znajdą się w Final Four Ligi Mistrzów jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek. Załatwi im to Mirosław Przedpełski.

    Skra, która w Lidze Mistrzów zagra trzeci raz z rzędu, chce zostać gospodarzem turnieju finałowego. - Ja mam to załatwić - chwali się Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. - Muszę przekonać parę osób, myślę, że się uda.

    Negocjacje w tej sprawie odbędą się w przyszłym tygodniu podczas losowania grup kolejnej edycji LM w Wiedniu. Negocjacje, nie wybór ani losowanie, bo - jak przyznaje prezes Przedpełski - w siatkówce takie sprawy załatwia się w podstolikach. Przedpełski "załatwił" ostatnio Polsce tegoroczny finał Ligi Światowej oraz mistrzostwa Europy kobiet w 2009 roku.

    - Potwierdzam, staramy się o organizację finału - mówi Konrad Piechocki, wiceprezes Skry. Turniej zostałby rozegrany w Łodzi, gdzie niedawno reprezentacja grała z Chinami w Lidze Światowej. Wiąże się to jednak ze sporymi kosztami, ale miałyby w nich partycypować m.in. władze miasta i telewizja Polsat, która ma prawo do pokazywania pucharów w Polsce.

    Przedpełski: - Naprawdę nie wiem, ile to kosztuje, ja tylko załatwiam. Ale kasa się znajdzie, bo Bełchatów się napalił.

    Gospodarz automatycznie dostaje jedno z czterech miejsc bez względu na wyniki w fazie grupowej. W poprzednim sezonie bełchatowianie zakończyli rozgrywki w ćwierćfinale, odpadając w dwumeczu z Portolem Majorka, dwa lata temu dotarli do półfinału, ale tam zatrzymał ich Iraklis Saloniki. Teraz bełchatowianie zabezpieczają się ze wszystkich stron, także sportowej, pozyskując gwiazdy - Francuza Stephana Antigę, Daniela Plińskiego i Michała Bąkiewicza.

    Podczas ceremonii losowania przyznane zostaną nagrody indywidualne za poprzedni sezon. W najbardziej prestiżowej kategorii - najlepszy siatkarz - zwycięży atakujący Skry Mariusz Wlazły. Nagrodę odebrałby osobiście, ale... Grzegorz Szymański jest kontuzjowany i Wlazły pojedzie zamiast niego z reprezentacją do Argentyny na mecze w Lidze Światowej."

    Źródło: Gazeta Wyborcza

    Uszat ale k.............wa przez ciebie żółć przemawia, zamiast się koleś cieszyć to ty piszesz zdury, że Skra chce sobie kupic FF
    A co powiesz mały człowieku o Lidze Światowej, repra też sobie kupiła FF bo by nie weszła.
    Nie wiem, czy Skra zagrała by w FF czy nie, ale należy się cieszyć że będzie taka możliwość.
    Weź sobie ulżyj wyjedź na wakacje może będzie ci lepiej i przejdzie ta nienawiść, ja już tego oczerniania nie wytrzymuje i nie zostawię takich postów bez echa.
    stop gównożerii

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiec nie chodzi o promocje siatki, o zaprezentowanie nas w Europie!? Nie tu chodzi o to zeby Skrunia zagrala w FF.
    Latwiej wydac bańke euro niz budowac sklad i miec cierpliwosc;)
    No coz, sukces na hurrra za wszelka cene...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat ale k.............wa przez ciebie żółć przemawia, zamiast się koleś cieszyć to ty piszesz zdury, że Skra chce sobie kupic FF
    A co powiesz mały człowieku o Lidze Światowej, repra też sobie kupiła FF bo by nie weszła.
    Nie wiem, czy Skra zagrała by w FF czy nie, ale należy się cieszyć że będzie taka możliwość.
    Weź sobie ulżyj wyjedź na wakacje może będzie ci lepiej i przejdzie ta nienawiść, ja już tego oczerniania nie wytrzymuje i nie zostawię takich postów bez echa.
    stop gównożerii
    1. "kolesia" mozesz poszukac w barze u "Kondzia"

    2.Przedpełski: - Naprawdę nie wiem, ile to kosztuje, ja tylko załatwiam. Ale kasa się znajdzie, bo Bełchatów się napalił.

    Gospodarz automatycznie dostaje jedno z czterech miejsc bez względu na wyniki w fazie grupowej. W poprzednim sezonie bełchatowianie zakończyli rozgrywki w ćwierćfinale, odpadając w dwumeczu z Portolem Majorka, dwa lata temu dotarli do półfinału, ale tam zatrzymał ich Iraklis Saloniki. Teraz bełchatowianie zabezpieczają się ze wszystkich stron

    Z czego mam sie cieszyc? naturalnie z organizacji takiej imprezy jak najbardziej, ale postawa "chcemy byc w 4 najleszych" to sobie zprganizujemy FF mnie przyprawia o mdlosci.
    Jakos ani Olszytn ani Jastrzebie nie wychyla sie, od tych 3 lat, a tymbarzoej z taka argumentacja. Prezes nie wie ile to kosztuje, ale kasa sie znajdzie bo Skra sie napalila! No tak Skra chce to miec musi. Moze niech zwiazek i Polsat zorganizuja final TTC i Cev zeby i Sovia, Czewa, Jastrzebie i Olsztyn tez mogly zagrac. W ogole co to jest za jazda? Jesli organizuje to zwiazek w odoatku w Lodzi to jakim Qurwa prawem to Skra ma byc w finale? W takim wypadku takie samo prawo ma Jatrzebie.
    Wstyd mi ze to idzie w takim kierunku i tyle.

    3. Dobre rady mozesz dawac zonie, dziewczynie albo kolegom z knajpy

    4. "gowniazerii"? to ile mam lat? od kiedy juz si eniem nie jest a do kiedy jeszcze? pokaz no mi prosze palcem od ilu lat interesujesz sia siatkowka, od 3 ? klaniam sie nisko. "Szapo ba"!!!

    5. Nie podskakuj mi qurwa bo tego nie lubie, zaczempilem Cie? wiec i Ty badz laskaw sie *********ic.

    Do moda: zwroc prosze uwage ze nie ja rozpoczelem jazde personalnie, pokazujac palcem jak przedszkolak "on jest bee i pisze brzydko o mojej zabawce, idz przecz brzydalu"

    In vino veritaes...


  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Następny, naprawdę bawią was takie wpisy, czy chcecie sobie ulżyć za przegrane finały.
    jeżeli Jastrzębie czy Olsztyn czy kto kolwiek innych a niżeli Skra chciało by zorganizować taką imprezę to nikt nie powiedziałby złego słowa, ale wystarczy, że zrobi to Skra i już wieszają psy, żałosne.

    do uszat
    Sam koleś nie podskakuj, bo takie teksy możesz sobie dzieciakom przed blokiem gadać i możesz to ty się *********ić ale od Skry.
    A i jeszcze jedno, proszę mi wybaczyć ten ogromny błąd, że ośmiliłem się napisać do osoby, która interesuje się siatkówką prawodpodobnie dłużej odemnie :)następnym razem będziemy pisać posty a obok od kiedy interesujemy się siatkówką, tak żeby nie było nieporozumień

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1. kolesia mozesz poszukac w barze u "Kondzia"

    2. .......

    3. Dobre rady mozesz dawac zonie, dziewczynie albo kolegom z knajpy

    4. "gowniazerii"? pokaz na mi palcem od ilu lat interesujesz sia siatkowka, od 3? klaniam sie nisko.

    5. Nie podskakuj mi qurwa bo tego nie lubie, zaczempilem Cie? wiec i Ty badz laskaw sie *********ic.

    Do moda: zwroc prosze uwage z enie ja rozpoczelem jazde personalnie, pokazujac palcem jak przedszkolak "on jest bee i pisze brzydko o mojej zabawce, idz przecz brzydalu"
    Trudno jest dyskutować z kimś kto prezentuje poziom neandertalczyka a brak argumentów i słownictwa nadrabia przeklenstwami i epitetami w stosunku do innych.
    Najlepiej sobie odpuścić i nie polemizowac bo taką dyskusje można porównać do konwersacji z taboretem kuchennym ( przepraszam wszystkie taborety).

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to żeś błysnął, "taborety" dobre, muszę to sobie zapisać :)

    Każdy wie, że Skra chciała zorganizować FF w tamtym roku ale nie mięli kasy więc zrezygnowali.

    Teraz pieniądze się znalazły i jest możliwość organizowania. W tamytm roku organizwało tą impręze Dynamo, niech ktoś mi powie, że zrobili to tylko dlatego, z myślą, że niedostaliby się do FF.

    W tym roku może uda zorganizować się taką imprezę przez Skrę i niech im chwała za to, pewnie uszat i czewy pierwsi będą aby jechać do Łodzi na FF, a ja napewno tam będę.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno jest dyskutować z kimś kto prezentuje poziom neandertalczyka a brak argumentów i słownictwa nadrabia przeklenstwami i epitetami w stosunku do innych.
    Najlepiej sobie odpuścić i nie polemizowac bo taką dyskusje można porównać do konwersacji z taboretem kuchennym ( przepraszam wszystkie taborety).
    Wiec pokaz mi porsze wyksztalcony i swiatly czlowieku porwadzacy dyskursy na najwyzszym poziomie gdzie tak pienknie "Konwersowales" i zabierasz glos.
    Obrazilem i Ciebie? Nie!
    Szczekasz jak maly ratlerek przez net, i to daje Ci leka przewage, nie moge podejsci i ****** ci w ta wniewyparzona gebe az bys sie nogami nakryl.

    Każdy wie, że Skra chciała zorganizować FF w tamtym roku ale nie mięli kasy więc zrezygnowali.

    Teraz pieniądze się znalazły i jest możliwość organizowania. W tamytm roku organizwało tą impręze Dynamo, niech ktoś mi powie, że zrobili to tylko dlatego, z myślą, że niedostaliby się do FF.

    W tym roku może uda zorganizować się taką imprezę przez Skrę i niech im chwała za to, pewnie uszat i czewy pierwsi będą aby jechać do Łodzi na FF, a ja napewno tam będę.
    Umiesz czytac ze zrozumieniem? Klepiesz jak pauga to samo w kolo, przeczytaj najpierw dokladnie, przeanalizuj i wyciagnij wnioski. Zamiast skupic sie na sednei i moim komentarzu do calej sytuacji rozwodzi si ejeden z drugim jaki o ja cham jestem bo obrazam ich druzyne i tym samym ich samych.

    Nie pozwole sobie zeby mnei jakies czarno zolte pomiotlo ktore krowie z dupy wypadlo 3 lata temu z blotem mieszalo. Nie obrazilem nikogo personalnie, pisalem o FF i Skrze na co dwuch jegomosciow pojechalo po mniejak po worku ziemniakow.
    Macie szczescie ze tu dzieli nas net.
    Bez pozdrowien.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat, weź wyjedź na te wakacje, to naprawdę dobrze ci zrobi.
    Widze że chojrak jesteś, ale koniec tych personalnych uniesień, mam nadzieję, że następnym razem zastanowisz się jak będziesz chciał naubliżać i Skrze i mi, to do niczego nie doprowadzi.
    z pozdrowieniami

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA tylko przypomne Ci mcbajaku ze ja Cie nie zaatakowalem. Prezczytaj prosze moj pierwszy post na ten temat.
    Moje uniesienie to raakcja na wasz atak na moja osobe.

    Zegnam

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, czy wy nie umeicie dyskutować? czy na widok jakiegokolwiek wpisu Uszata musi sie tu robic "burdel"?
    Organizacja FF jest niejako nagroda za w miare dobre wyniki w popzrednich sezonach, za dobra organizacje, koiunkturę itp itd.

    Bycie w finale FF nie oznacza ze jest sie jedna z czterech najlpeszych druzyn w Europie, szczególnie ejsli przyznanie organizacji finału nastepuje przed rozpoczęciem rozgrywek a nie po rundzie zasadniczej czy po pierwszej rudznie play-offs (jak to bywało wczesniej)

    Skra jest jednym z lepszych klubów w Europie, choć na razie bez spektakularnych sukcesów, w Polsce są najlepsi i mają prawo grać w LM i starac sie o organizacje LM.
    Forma "załatwienia" tego finałowego turnieju to juz inna kwestia..
    teoretycznie wolałbym aby Skra nie dostała organizacji FF Lm ale żeby wywalczyła sobie tam sama meisjce-tak dla świetego spokoju, zeby Pszczólki mogły zasiąśc na panteonie sławy

    PS
    Wg tego co pisze CEV każdy kraj może staracsie o organizacje Final Four w kazdym pucharze niezależnie od tego czy dana ekipa wystepje w nim czy nie. Chyba tylko w LM gospodarz ma zagarantowane miesjce w FF ale moge sie mylic
    I hate Bayern soooo much

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie Uszatowi nie dziwie. Nikogo nie obrazil tylko wyrazil swoje zdanie a pojechano z nim jak ze szmata.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spoko,
    ale zapewne każdy z was kiedy już poraz setny przeczytałby post, w którymś ktoś najeżdża na jego drużynę , w moim przypadku na Skrę jaka to ona niedobra bo wygrała złoto, czy że ma taki budżet czy, że chce sobie kupić FF bo tam nie dojdzie sama, czy takie tam pierdy to też by nie wytrzymał.
    Ja nie śmiem oczerniać innych klubów, mogę natomiast niezgodzić się z innym forumowiczem i zawsze robiłem to w sposób "spokojny", ale ta nagonka jest naprwadę niesprwiedliwa i poszły emocje.

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja. Skra wygrywa wszystko od 3 lat praktycznie. To juz staje sie nudne. Dlatego, ludzie tak reaguja. Fajnie, ze mamy druzyne z ambicjami, ktora byc moze bedzie grala w FF IECL. To tez nie jest tak, ze kazdy ich miesza z blotem. Jak przegrywali z Portolem to cala Polska byla z nimi, nikt ich nie jechal za to, ze przegrali.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też całym sercem, byłem za Jastrzebiem czy Mostostalem, ale znalazło by się paru napinaczy i to niedalekoby szukać, którzy tylko czekali na to potknięcie i mogli się potem wyżyć na necie.
    peace

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja lubie PLS za to, ze kluby i kibice nie maja ze soba wrogich stosunkow. Przynajmniej nie dzieje sie to co w pilce noznej. Nigdy nie zyczylem zadnej druzynie zle, nawet Czestochowie, za ktora nie przepadam a smutno mi sie zrobilo jak przrgrali u siebie z Modena 3-0. Przez neta kazdy moze byc madry, jestem ciekawy ile ludzi z tego forum byloby takich madrych na zywo.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mcbajak zrozum, ze chyba kazdy Polak jest za polska druzyna jak gra w pucharach, ale jak Skra ma dostac ta organizacje to niech sie zakwalifikuje tam normalnie walczac w grupie, bo jak odpadnie w 1 rundzie z jakims Tibilisi, a potem zajmie miejsce dobrej druzynie w FF to bedzie gejowo.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nawet nie chodzi o to czy sie zakwalifikuje czy nie, choc przyznam ze to byl glowny powod dl aktorego poruszylem ten temat. Tutaj bardzioej skupic sie trzeba na fakcie ofganizacji mozliwego finalu przez zwiazek i telewizje. I jesli udzial Polsatu, not abene zakochanego w Skrze mnie nie dziwi to nie potrafie ogranac tego jak moze mieszac sie w to zwiazek? Tutaj nie moze byc rownych i rownijszych, niewazne czy to jest wyzszej pierdolencji Skra czy Gwardia Wroclaw, tutaj wszyscy musza byc rowni. Skra nie jest bialym rycerzem wybranym przez narod i jako jedyna sluszna druzyna moze nas reprezantowac. Tak zwyczajnei byc nei moze. Jesli Belchatowianie juz mysla o organizacji tekiowego turnieju to powinni to zrobic samodzielnie, bez udzial zwiazku. Moze to stac sie chorym precedensem...
    Ja tylko przypomne zapominalskim ze teraz nasi wlodarze chca dokladac i zajomwac sie organizacja dla Skry (no bo nie oszukujmy si edo kogo innego?) natomiast w roku panskim 2002 klub siatkarski Mostostal Azoty K-K nie otrzymal 200tys € premii za LM z racji zadluzenia zwiazku, i pienieazki ktore wywalczyl klub poszly na pokrycie tego wlasnie zadluzanie wzgledem CeV.

    A od strony sprtowej moge tylko powiedziec ze...jesli tak sie stanie i rzeczywiscie (czego z calego serca wam zycze) otrzymnacie organizajce tego FF to w przypadku odpadniecia Skry w rywalizacji spotrowej bedzie to ZADEN sukces. Wtedy bedzie to kolejne "oczko" tylko ze w odrozneiniu od krajowego podworka na ktorym Skra niewatpliwie rzadzi od 3 lat bedzie to zwyczejnie kupione "trofeum" (bo 4 miejsce tez przeciez jest liczone jako sukces na w ICL).
    I wtedy znajdzie sie znow jakis redaktorzyna z siatki zc innego portalu ktory nappisze ze ten w obliczeu tego spektakularnego sukcesu mozna postawic ta druzyne w jedenj linni z Plomieniem, Resovia czy Mostostalem. (profanacja)
    Z rezsta przeczytajcie ten tytul na siatka.org i przyznajci eobiektywie ze brzmi to debilnie.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się w 95% z tobą Uszat, jeżeli Skra Bełchatów nie awansuje do dalszych rozgrywek w LM, tzn. jeżeli nie wyjdzie z grupy to organizowanie tokowego turnieju mija się z celem, i będę pierwszym, który ten turniej skrytykuje. Po prostu nam się to nie będzie należało i będzie mi wstyd za mój zespół. Oczywiście nie wierzę w taki rozwój wypadków (jako kibic Skry) w poprzednim sezonie mięliśmy gorszy skład a udało się awansować, choć przy zmienionej formie rozgrywek (6 grup po 4 drużyny, 2 awansują)też nie powinno być problemu, oby.

    Co do samego artykułu, to wypowiedzi Przedełskiego rzeczywiście wyglądają trochę debilnie, że nam załatwi, że jesteśmy napaleni itp. Ale zwróćcie na jedno uwagę, że obecnie w siatkówce, nie da się załatwić niczego jeżeli nie ma pleców. Przykład: w tamtym sezonie dziką kartę w LŚ otrzymali Włosi, ponieważ w tym roku mięli organizować LŚ, oraz w tamtym sezonie mięliśmy mięć również drugi zespół w LM, ale otrzymali je Austryjacy, bo sponsor jest z Austrii.

    A te 5 %. Cieszę się, że Polsat pomaga w organizacji takiego turnieju, ale wydaje mi się, że ich pomoc mocno przeceniłeś, oni prawdopodobnie ograniczą się tylko do transmisji, a co do pomocy Związku, to wydaje mi się, że jakby Jastrzębie zaproponowało to wcześniej to oni uzyskali by taką pomoc.

    Ale dla mnie jako kibica Skry i dla was jest możliwość oglądania siatkówki na najwyższym poziomie i to na pewno zagwarantuje FF, obyśmy widzieli w nim oba polskie zespoły. A za 2 lata zobaczymy FF w Katowicach :)

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    24-02-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomijając kwestie "lubienia" tej czy innej drużyny , jestem zdania , że Przedpełski powinien wytłumaczyć swoją niefortunną wypowiedź : reprezentuje polską siatkowkę ? dba o interesy polskiej siatkówki ? kiego licha wypowiada się o "załatwieniu" FF dla Skry , jeżeli nie jest to jedyny polski zespół w tych rozgrywkach ? a może zwyczajnie pan prezes zapomniał o Jastrzębiu ! No bo fakt w Polsacie nie słychać o innych zespołach .

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomijając kwestie "lubienia" tej czy innej drużyny , jestem zdania , że Przedpełski powinien wytłumaczyć swoją niefortunną wypowiedź : reprezentuje polską siatkowkę ? dba o interesy polskiej siatkówki ? kiego licha wypowiada się o "załatwieniu" FF dla Skry , jeżeli nie jest to jedyny polski zespół w tych rozgrywkach ? a może zwyczajnie pan prezes zapomniał o Jastrzębiu !
    Hmm dziwia mnie takie wypowiedzi. Organizacja turnieju FF oznacza bardzo duze obciazenia finansowe dla klubu ktory ten turniej organizuje. Dzialacze Skry zdecydowali ze moga te koszta poniesc i Przedpelski chce im pomoc zeby ten turniej dostali. Taki turniej w Polsce bylby kolejna promocja polskiej siatkowki. Byc moze dzieki niemu jakis swietny zagraniczny grajek zdecydowal by sie na gre w PLSie w nastepnym sezonie. Nie slyszalem za to nigdzie zeby dzialacze Jastrzebskiego chcieli zorganizowac final LM. Od razu napisze pochodze z Olsztyna i kibicuje AZSowi ale trzeba czasami troszeczke bardziej obiektywnie patrzec na niektore sprawy.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym Twoim obiektywizmem to raczej na bakier. Poczytaj dokladnie wszystko na ten temat, nie wszystko zloto co sie swieci. Ja nie bede sie powtarzal ale racz spojrzec pare postow w gore. Jesli samodzielnie chce to organizowac, prosze bardzo. Jesli ma to byc kupienie sobie FF, prosze bardzo. Tu chodzi o cos zupenie innego, o pewn chora tendencje ktora zaczela sie od ostatniego roku tworzyc, mysle ze nieco bardziej kumate osoby wiedza o co chodzi (zwiazek, prezesi, dzialecze, media, gazety, portale) mam nieodparte wrazenie ze sa u nas rowni i roniwniejsi.
    Za Belchatow i Jastrzebie tak jak Sovie, Czewe i Olszytn kciuki oczywiscie trzymam w boju o trofea europejskie.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja widzę w tym szansę na to by obie drużyny zagrały w FF. W przypadku braku turnieju w Bełchatowie zapewne sparowali by Skrę i Jastrzębie zaraz po ewentualnym wyjściu z grupy.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym Twoim obiektywizmem to raczej na bakier. Poczytaj dokladnie wszystko na ten temat, nie wszystko zloto co sie swieci.
    E tam- generalnie jest prosto final FF w Polsce promocja PLS. Belchatow chce wydac kase na turniej to niech ja wydaja. Nie przepadam za Skra i juz w szczegolnosci za Piechockim i jego dwulicowoscia ktora widac jak na dloni przy konflikcie z Lozano, ale generalnie im wiecej lepszych graczy bedzie chcialo grac w PLS tym lepiej.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    uwaga artykul sponsorowany ;)


    za dziennikiem łódzkim:
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...f87c9c#Scene_1
    Losowaie juz w sobotę.

    Może jednak okazać się, że gracze Daniela Castellaniego nie będą musieli wysilać się, by zagrać w turnieju finałowym. Szefowie BOT Skry Bełchatów chcą wystąpić o prawo organizacji tego turnieju w Łodzi. Wówczas BOT Skra, jako gospodarz, miałaby zapewnione miejsce w finale. Pomysł bełchatowskiego klubu wspiera prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski, który namawia działaczy europejskiej federacji, by przyznała BOT Skrze organizację tej wielkiej imprezy. Organizator turnieju finałowego będzie wybrany po zakończeniu rywalizacji grupowej w Lidze Mistrzów
    .

    Wg mnie CEV wyrózni jakiś zespól organizacją FF tylko wtdy ejsli dana ekipa wyjdzie z grupy, poza tym Skra dowie się o organizacji FF dopieropo fazie grupowej także grac przyzwoicie wypada...
    choć, przeciez wszyscy wiemy jaksię akie rzeczy robi...

    PS. Ptaki tez poznaja swoich rywali w weekend ...

    I hate Bayern soooo much

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest jakas paranoja zeby nie wspomniec ze Jaszterbie tez pozna w sobote rywali... Bardziej kumaci ludzie juz dawno dostrzegli ze Skra, mimo wszystko, jest przez media faworyzowana. Ale na litosc boska, czy srodowsko dziennikarskie dalej nie dostrzega swojej stronniczosci w tym temacie? Ja jakos kibic z POLSKI na rownym poziomie (poza moim AZS-em :D) wspioeram zespoly ktore beda braly udzial w pucharach i wrecz bola mnie takie artykoly...

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale przecież to jest Dziennik Łódzki, więc normalne, że najwięcej uwagi skupiaj± na Skrze Bełchatów. Gazeta ta przedstawia sprawy tylko w obrębie województwa łódzkiego, a nie całej Polski. A wy tutaj o jakich¶ artykułach sponsorowanych....ehhh

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie, ja też nie przeczytałem nic na temat Skry w Katowickim wydaniu np Gazety, wszędzie doszukają się spisku, wystarczy, że ktoś pochwali Skrę i już jest jechana po całości, ale nie dziwmy się, cały czas wychodzi ból po przegranych finałach, albo ogólna moda, kto dogada Skrze lepiej ten wygrywa :)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potencjalni przeciwnicy Skry i Jastrzębskiego w LM:
    Włochy (Sisley Treviso, Copra Piacenza, Bre Banca Cuneo),
    Grecja (Iraklis Saloniki, Panathinaikos Ateny, Olympiacos Pireus),
    Rosja (Dynamo Kazań, Dynamo Moskwa),
    Hiszpania (Portol Drac Palma de Mallorca, Unicaja),
    Belgia (Noliko Maaseik, Knack Roeselare),
    Francja (Paris Volley, Stade de Poitiers),
    Czechy (FK Ceske Budejovice),
    Serbia (Vojvodina Nowy Sad),
    Czarnogóra (Buducnost Podgorica),
    Niemcy (VfB Friedrichshafen),
    Austria (Aon hotVolleys Wiedeń),
    Turcja (Arkas Izmir),
    Portugalia (Sporting Club de Espinho),
    Holandia (Ortec Rotterdam Nesselande).
    ____________
    POZDRAWIAM

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dar70 wymień portugalski Sporting Club de Espinho na słoweński ACH volley Bled i wszystko będzie się zgadzało.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ____________
    POZDRAWIAM

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dar70 uwierz mi, Słoweńcy dotali zaproszenie od CEV do LM w miejsce Portugalczyków którzy zrezygnowali. Jeszcze dzisiaj sms-em potwierdząłem to info. No chyba, że osoba która wybiera się od Słoweńców na losowanie do Wiednia sama nic o tym nie wie ;)

    W każdym razie rachunki za alko pokrywa CEV.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dar70 - w tym zakresie Hvar ma informacje z pierwszej ręki :), a z aktualizacją na stronie cev nie jest najlepiej.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hvar, wierze Ci, sorry.
    ____________
    POZDRAWIAM

Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •