Strona 14 z 23 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 1012

Wątek: Europejskie Puchary 2008/2009 czyli Europo na kolana!

  1. Powrót do góry    #586
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze o zamkniecie forum, oglaszamy 3 dni zaloby narodowej.

    PS Castellani trenerem naszej kadry? Wolne zarty, Moculescu bije go na glowe 17 razy.

  2. Powrót do góry    #587
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn 0:3, Resovia 0:3, Skra 0:3.. i to ma być jedna z najlepszych lig w Europie :)

    dobrze że Ptaki mają prawie 1:0 przynajmniej. Może uratują honor i bedziemy mieli bilans setów 1:12...

    Żenada...

    Ale VFB zagrało *****isty mecz. Ekstra zagrywka to z taką parą przyjmujących w Skrze zabójcza broń...

  3. Powrót do góry    #588
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia 0:3, Olsztyn 0:3, Skra 0:3, Częstochowa pewnie też 0:3 (chociaż cały czas mam nadzieję). Jedynie Jastrzębie co¶ gra, 1:0 dla nich do tej pory.

  4. Powrót do góry    #589
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak brak Antigi, to chyba to :) A tak poważnie: Potencjalnie Mistrz Niemiec miał byc najsłabszą drużyna w grupie, do tego mecz odbywał sie w Bełchatowie. Chyba wykup "gwiazd" naszej Ligi, i szastanie Państwowymi pieniędzmi nie przyniesie w Europie efektów. Cóż...po sezonie kolejna podwyżka cen prądu :)

  5. Powrót do góry    #590
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale dno!

    Olsztyn 0-3, Resovia 0-3, Skra 0-3...
    Tęgie lanie w pucharach!
    BARDZO mocna jest nasza liga.... :)

    Co do Skry, stało się to co przewidywałem przed sezonem, ten zespół nic wielkiego nie ugra w LM. Wszyscy (Polsat) wkoło trąbią że to faworyt LM, a tak nie jest. Brak jednego zawodnika i totalne dno. VFB pokazał "gwiazdom" co to jest drużyna, a tego niestety dziś zabrakło Skrze.
    __________________________________________________ _

    Olympiakos Pireus - KS Jastrzębski Węgiel 0:1 (18:25, 8:6)

  6. Powrót do góry    #591
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla polskich ekip grających w pucharach ;)

  7. Powrót do góry    #592
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Częstochowa 0-3......

  8. Powrót do góry    #593
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U nas raczej 1:1 za chwile... Ale patrzac na reszte to jestesmy potęgą :D

  9. Powrót do góry    #594
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w zaistniałej sytuacji proponuję następujące rozwiązanie: http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=bateria+s%C5%82oneczna

    ale to bardzo nieładnie, że tak się wyśmiewacie ze skry, przecież to skarb narodowy ;). czy ktoś zechciałby zamieścić tu wytłumaczenia porażki, jakie niewątpliwie się pojawią masowo w telewizorni ze słoneczkiem w logo?

  10. Powrót do góry    #595
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak sie zazwyczaj konczy wszedobylska napinka jacy jestesmy cacy. niestety wyzej dupy nie podskoczysz. Najwiekszym brakiem kadrowym Skry byl pewnie brak MAciejewicza. Gwiazdy Europy, napiszcie mi od kiedy emcze rpzegrywa sie brakiem srodkowych? bo zazdwyczaj fachowcy mowia ze wygrywa sie skrzydlami, chyba ze w Bełku jest inaczej?

  11. Powrót do góry    #596
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poziomlig europejskich podnosi się szybciej niz naplyw gwiazd do polskich zespołow....lub ktos zapomniał, że zespół musi się ze sobą zgrać- w 5/6 kolejce będzie lepiej a jak nie to za rok (no chyba ze prezesi wymienia pół składu)
    kurde, psychika w sporcie to jednak wazna jest...
    jak to wkoncu jest-wypadek przy pracy?jestesmy tą silna ligą czy nie?zeby oddać sprawiedliwość,polskie zespoły miały trudnych rywali(no moze zwyjatkiem Sovii aletam, w odróznieniu od wszystkich innych zespołow europejskich, wszyscy gracze majawościach trudy reprezentacyjnego sezonu))

  12. Powrót do góry    #597
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn, Sovia, Czewa w formie nie sa to widac po 3 kolekach. Fakt troche chlopaki przyfrajerzyli sprawe ale mam nadzieje ze to taki zimny prysznic i nastepne mecze beda juz na nieco lepszym poziomie.
    Pszczoly natomiast przegraly bedac "od poczatku sezonu w swojej wysokiej dyspozycji, graja rowno nie schodzac ponizej tego wysokiego poziomu". Jaki ten poziom jest kazdy widzi. W tym kontekscie zlanie calej ligi nie jest zadnym wyczynem, zwarzywszy na dyspozycje konkurentow.
    Jedyne co tlumaczy zolte slonka "brak formy na poczatku rozgrywek, brak koncentracji no i oczywiscie brak Antigi do tego lekcewazenie przeciwnika w kazdym z setow i gra rezerwami". Jakby do tego wspomniec o opadach deszczu i wysokim cisnieniu powodujacym migrene i chroniczne rozwolnienie u calej ekipy mamy wytlumaczenie porazki. Z reszta no taka mala podpucha na poczatek zeby uspic rywala!
    Nie rozdzierajmy jednak szat, zawsze zostaje "legalne danie w lape" w formie organizacji finalow z pokryciem calych kosztow i jak sie patrzy mamy kolejny wielki sukces miedzynarodowy!

    Kaczka powinna oglosic dwa dni zaloby narodowej a polsat zawiesci transmisje na miesiac.

    Nie jestesmy trzecia ani nawet czwarta liga europy!

    Ide w piecu napalic;)

    (zastanawiam sie nad elternatywnymi zrodlami energii elektrycznej bo jak w tym roku kupimy, tfu "awansujemy" do FF to moja biedny babcia ze swoich 600zl emerytury nie wyrobi)

  13. Powrót do góry    #598
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik a jak to wyglada w rewanzach?
    Wynik pierwszego meczu ma znaczenie czy mozna jak rok temu Czewa dostac do 15 w kazdym secie pozniej w rewanzu wygrac na przewagi i awansowac?
    Czy teraz jest to bardziej sprawiedliwe?
    pozdro

  14. Powrót do góry    #599
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest bardziej sprawiedliwe - żeby grać złotego seta trzeba uciułać remis W SETACH. Czyli Olsztyn musi u siebie wygrać 3:0 i wtedy będzie miało szansę w złotym secie.

    Jastrzębie przegrało 3:2 i przy rewanżu u siebie ma realne szanse na awans.

  15. Powrót do góry    #600
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A PS transmitował coś?
    Wczoraj miałbyc Olsztyn, nie było...Skra to chociaż była?

  16. Powrót do góry    #601
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Predzej Dziennika by nie bylo niz meczu Skry.

  17. Powrót do góry    #602
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj jest jakiś czarny dzień dla Polskiej siatkówki, wszystkie Nasze drużyny przegrały swoje spotkania :-/

  18. Powrót do góry    #603
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    e tam zaraz "czarny" dzień to mielu w USA (nie tylko nie giełdach) :)

  19. Powrót do góry    #604
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak na super koniec wczorajszego dnia dzieła dokonał Farmutil. 11:5 w tie breaku było... potem 14:12.... i udało się przegrać... A biorąc pod uwagę skład grupy to mógł być kluczowy mecz do awansu.

    Tak krótko podsumowując, to za tydzień przygoda naszych dream teamów w Pucharach może się skończyć (chociaż nie całkowicie bo spadną do Challenge Cup co niektórzy). Skra z taką dwójką przyjmujących z Panathinaikosem nie ma szans. Czewa jakby od początku z tym składem, chyba szanse na wyjście z grupy ma żadne. Olsztyn 3:0 też nie da rady. Resovia być może i przejdzie, ale po takim popisie jak wczoraj to lepiej niech odpadną, bo za takie podejście do rywala nie należy im się awans. Pozostają Ptaki, ale pewno bedzie ciężko, bo Grecy mają super ekipę, na czele z Ivanem. Oby chociaż oni dali radę.

    A w meczu na szczycie Plusligi, chyba szykuje się niespodzianka. Kwestia czy Jastrzębie dadzą radę zagrać taką zagrywką jak Friedrichshafen. Jeżeli tak to mogą jak najbardziej wygrać. Taki Falasca, jak się wczoraj okazało, to żaden kozak na rozegraniu, bo jakiś tam Tichacek czy jak go tam zwali, był lepszy 10 razy. Grał błyskawicznie, kombinacyjnie i przede wszystkim efektywnie. A nie świeca do Wlazłego i skończy albo nie skończy.... (nie mówię tu tylko o tych piłkach ze słabego przyjęcia).

  20. Powrót do góry    #605
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jej, raz jest sezon pucharowy udany (rok temu) raz nie- przeciez fortuna
    Poza tym, z całym szacunkiem nasze dobro narodowe się kontuzjowało, a szeroka ławka szeroką ławką-trudno by zmiennicy powalczyli z jedna z najlepszych ekip na świecie (tak, osiagnięcia Fryderyków są jednak lepsze niż Bełchatowa)
    Tylko w sumie szkoda ze hala w Niemczech jakas taka niewygodnajak to mówia-miejmy andzieje ze kibice Skry pojdadą , zobaczą i podziela się spostrzeżeniami

    Tak po prawdzie, walczcie, bo za 2 lata mozemy stracic jedno miejsce w LM!
    Zawsze się czyta o losowaniach i rozstawieniach ale jak w pierwszej rundzie spotyka sie w jednej parze ekipa z Francji i Niemiec a w innej parze macedonsko-czarnogórski pojedynek to jakos tak dziwnie...

  21. Powrót do góry    #606
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapytam prowokacyjnie! co na to nasz mentor DAR??

  22. Powrót do góry    #607
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dajcie im troche czasu na ochlonieci. Chlopaki przyjeli ogromna dawke propagandy sukcesu, a jak przyszlo co do czego to sie okazuje, ze ich team jest pol dupy warty. To musi bolec...

  23. Powrót do góry    #608
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja im zycze zeby w meczu o wszystko wygrali w Grecji. tam to dopiero wygrac jest sztuką (komus się udało?)
    Pamietajmy ze z grupy moga 3 ekipy wyjsc
    PS. kiedy MOżdzonek Antiga i ci wszyscy kontzujowani zagrają? Załapią sie na LM?

  24. Powrót do góry    #609
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy wszyscy uzytkownicy tego forum kibicowali szkopom?

  25. Powrót do góry    #610
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja nie lubie "Szkopów" (zaraz mnie Uszat zjedzie..), nie, nie kibicowałem za Fryderykami,nie kibicowałem nawet przeciw Skrze, w końcu to polska druzyna/reprezentant kraju. W głębi serca żal ze przegrali choć (niestety) przez moment uśmiech na twarzy zagościł- zazdrość?typowo polskie, koltuńkie myślenie, pies ogrodnika? może tak-każdy ma jakieś wady..przepraszam.

    Beniamin,twój post jest wążny- człowiek naprawde powinien przemyslec to i owo

  26. Powrót do góry    #611
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy wszyscy uzytkownicy tego forum kibicowali szkopom?
    nie, tylko ja potrafie powiedziec z emoja druzyna musi jeszcze wiele trenowac, ie wpadam w samouwielbieie i nie mowie/pisze ze liga nie ma sensu bo i tak jedyna sluszna druzyna zdobedzie zloto! nie wspomne o Europie! a ceny pradu o 15% w góre:P

  27. Powrót do góry    #612
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie kibicowałem nawet przeciw Skrze, w końcu to polska druzyna/reprezentant kraju.
    dokładnie. JEDYNY pozytyw jaki wynika z tej porażki to taki, że jak tak dalej pójdzie to może strac± sponsora i wróc± do I ligi, tam gdzie ich miejsce.

    natomiast cała reszta? to przecież POLSKA drużyna! ja mimo wszytsko czuje się bardziej emocjonalnie zwi±zany z druzyn± w której graj± Gacek, Murek czy Wlazly niz Moon czy Tichacek. oni dostali baty od Vfb, podczas gdy w PlusLidze leja regularnie kazdego... to chyba mowi o sile naszej ligi i nie jest to bynajmniej powod do swietowania.

  28. Powrót do góry    #613
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co racja to racja, z drugiej jednak strony lanie zespolow przegrywajacy w takim stylu z takimi kelnerami z zagranicy nie jest bynajmniej mega wyczynem.

    A propos "szkopow", masz pseudo niemieckiego sasiada ktory jest murarzem a na urlopy do Polski przyjezdza tlustym mercedesem? czy jak? bo nie rozumiem...
    jeszcze daaaaleka droga do Europy oj daleka.

    I jeszcze slowka dwa o tym komu kibicowalem. Tak dla Gacka, Wlazlego, Plinskiego... chcialem zwyciestwa ale z calego serca zyczylem porazki Piechockiemu i temu calemu malpiemu gajowi lacznie z zakochanymi w sobie uzytkownikami tego forum z pieknego miasta kominem i dymem stojacego.
    W zasadzie nie mam marzen o rozpadzie tego tworu, mam przyziemne marzenie aby swiat siatkarski zaczal doceniac i zwracac uwage na inne zespoly ktore sa tak samo nasze i tak samo polskie...

  29. Powrót do góry    #614
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadzie nie mam marzen o rozpadzie tego tworu, mam przyziemne marzenie aby swiat siatkarski zaczal doceniac i zwracac uwage na inne zespoly ktore sa tak samo nasze i tak samo polskie...
    i to jst chyba sedno sprawy!

  30. Powrót do góry    #615
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I prosze nie trzeba bylo dlugo czekac, jest pytanie i odpowiedzi!;)

    za siatka.org
    "Dlaczego Skra przegrała?"

    1. to była wielka presja, z którą sobie nie poradziliśmy

    2. Porażka mistrzów Polski nie była jednak przypadkowa. Już w spotkaniu z AZS w Olsztynie widać było, że drużyna nie gra, tak jak potrafi.

    3. Falasca...nie potrafił wykorzystać atutów, jakie ma Skra. A ma ich wcale niemało.

    4. Byl za duzy wiatr na hali od nowej klimatyzacji zakupionej ze skladek czlonkow klubu kibica za 2mln zlotych. Dmuchawa ta umieszczna w nieodpowiednich miejscach wrecz sciagala pilki przyjmujacym z rak a Mariuszowi Wlazlemu z przed siatki :P;):P;):P;)

  31. Powrót do góry    #616
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Beniamin ja zawsze kibicuje polskim druzynom, zapytaj kolegow z Czestochowy, jak nie moglem nigdy zrozumiec ich podejscia do tego tematu. Tym bardziej gdy druzyny graja przeciw od zawsze nielubianym przeze mnie szwabom. Problemem nie jest Skra sama w sobie, ale to, co i jak sie o niej do tej pory mowilo. Winni sa wlodaze klubu oraz niestety jej kibice.

    Zostaliscie sprowadzeni na ziemie. Gorzej juz byc nie moze. Teraz dopiero macie szanse pokazac swoja wartosc.

    Uszat murarz z Niemiec z garscia eurasow i w mercedesie w Polsce nie jest powodem moich kompleksow, ale raczej malego zarzenowania. Smiech mnie bierze widzac takiego glownie polskiego niemca(po prawdziwi raczej do Polski nie przyjezdzaja) probujacego leczyc swoje kompleksy. Czasy sie zmienily, a ludzie inteligentni i tak zawsze beda znac swoja wartosc, wiec niemiecki murarz raczej po mnie splywa. Nie wiem czemu w ogole z takim czyms wyskoczyles. Jak Polacy maja czuc swoja wartosc jak na kazdym kroku ktos(nie ktos, Polak, bo jestes Polakiem Uszat nie?) im sugeruje jakies kompleksy lub zasciankowosc?


  32. Powrót do góry    #617
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Posprzątałam w tym wątku, usuwając wpisy, które NIE dotyczyły występów polskich drużyn w pucharach. Mogłam coś przeoczyć, bo poziom prowadzonej dyskusji nieco mnie zaskoczył :(. Teraz będę czujniejsza, lojalnie ostrzegam.

    Pozdrawiam.

  33. Powrót do góry    #618
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Resovia!!!!
    i jak sie teraz czuje białoruski trener ktory mowił ze ekipa z Polski czuła sie zbyt pewnie pzred 1szym meczem? ze naszpikowany gwiazdami zespol zPolski zlekcewazyl białorusinow?
    i co? i udało sie wygrac tylko ejdnego seta w Polsce!!
    a poza tym łomot niesamowity, ha ha


    ;)

  34. Powrót do góry    #619
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    No to bylo mistrzostwo swiata w wykonaniu Resovii.

  35. Powrót do góry    #620
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    impossible is nothing

    motto polskich druzyn


    zaczynam liczycwspólczynniki bo za 2 lata to bedzimy meic mniej druzyn w LM na bank albo i tylko 4 w pucharach


    leszek miller ładnie to keidys okreslił....

    Sovia out
    Olsztyn-puchar niżej (ale mzoe trafic na Białorusinow)
    Czewa bez szans ale to do przewidzenia
    Skra- moze z 3 placu wyjda ale wtedy biłbym im brawa an stojąco, grupa smierci, pech, kontzuzje pech
    Ptaki-mała szansa jest ale ....


  36. Powrót do góry    #621
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiek! chyba za szybko uwierzyłeś w zwycięstwo Sovii. Białorusini dali Resovii podpuchę w normalnym czasie gry by wygrac to co trzeba wygrać. To oczywiście żart. Resovia nie miała prawa tego meczu ( i 4 seta) przegrać. Ale przegrała! Nie wiadomo czy jest to sensacja? czy może kompromitacja?

  37. Powrót do góry    #622
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    śmieje się i nie moge przestać. Tak o jest jak się lekcewarzy gre w Pucharach
    "myśleliśmy ze po takich trzech setach złoty set sam sie wygra":O :O :O

  38. Powrót do góry    #623
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie wcale nie jest do śmiechu. W pucharach kibicuję wszystkim polskim zespołom. No, może jednak z różnym natężeniem :P.

    Resovia dała dziś... (dopowiedzcie sobie), ale puchar przegrała tak naprawdę na Białorusi. Ciekawe, co teraz bedą mówić o przyczynach porażki i o celach na przyszłość, bo coś zastępczego muszą sobie - i to szybko - wymyśleć.

    Pozdrawiam.

  39. Powrót do góry    #624
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn dal dupy co bylo raczej dio przewidzenia, za to Resovia...fiu fiu :)

    Gierczynski: "Nie do końca wszyscy widzieli czy gramy do 15 czy do 25. Jakoś nie padła ta informacja przed złotym setem."

    hehe

  40. Powrót do góry    #625
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze mysleli ze jak przegraja ten puchar to od razu trafiaja do LM ;)

    No tak, trenerzy nie liczą setów a gracze nie muszą wiedziec jaka formułę ma impreza w której uczestniczą.
    "Normalnie" policzyliby male punkty i byłoby po zawodach

    Jesli jakis polski team zajmie 1 lub 2 miejsce w swojej grupie LM to awansuje dalej.

    Cztery spośród 6 ekip zajmujacych 3 miejsce w LM też awansuje do nastepnej rundy LM

    Pozostałe dwa zespoły z 3 miejsc oraz dwa zespoly z najwyższymi zdobyczami punktowymi przechodzi do piątej rundy CEC Cup ( spotkają sie tam z 4 najlepszymi ekipami CEV Cup) a stąd tylko jedna runda do FF

    Z tego wynika ze 4 najgorsze zespoły z całej LM odpadają z dalszej gry (miejmy nadzieję ze Częstochowa ani Skra sie do tej "elity" nie załapią)


    Olsztyn i Ptaki mogą zagrać w Challenge Cup. Jeśli Ptaki jutro awansują to kazda nastepna wtopa eliminuje ich z pucharów.

    Co do liczby ekip w pucharach.
    Z uwagi na bdb sezon 2007/08 mozemy miec pewnośc ze utrzymamy status quo w pucharach w sezonie 2009/10 oraz 2010/11 potem się zobaczy
    Jest nienajgorzej.

  41. Powrót do góry    #626
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    No kurcze tak Marcinek Wika chcial sobie w Lidze Mistrzow pograc a tu nie dosc ze puchar ogorkowy to jeszcze wpie..ol od jakichs "gigantow" z Bialorusi. I jeszcze nikt bidulkom nie powiedzial do ilu gra sie zlotego seta. Ehh

  42. Powrót do góry    #627
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tegoroczne "występy" naszych drużyn w pucharach potwierdzają tezę że jesteśmy "Trzecią ligą" w Europie....

    1 liga: Rosja, Włochy
    2 liga: Grecja, Francja
    3 liga: Polska, ...

    Pozdrawiam :)

  43. Powrót do góry    #628
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa dla Czewy za walecznosc, oby Ptaki jutro nie tylko "powalczyły"
    Polska-Grecja 0-1

  44. Powrót do góry    #629
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tegoroczne "występy" naszych drużyn w pucharach potwierdzają tezę że jesteśmy "Trzecią ligą" w Europie....

    1 liga: Rosja, Włochy
    2 liga: Grecja, Francja
    3 liga: Polska, ...
    Małe sprostowanie
    2 liga: Grecja, Francja, Białoruś :)

  45. Powrót do góry    #630
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tegoroczne "występy" naszych drużyn w pucharach potwierdzają tezę że jesteśmy "Trzecią ligą" w Europie....

    1 liga: Rosja, Włochy
    2 liga: Grecja, Francja
    3 liga: Polska, ...
    Małe sprostowanie
    2 liga: Grecja, Francja, Białoruś :)
    Jak chcesz tak dodawać to musisz jeszcze Niemcy dołożyć i tak tworzyć można długo bo z kim to Polacy nie przegrali

Strona 14 z 23 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •