Strona 13 z 23 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 1012

Wątek: Europejskie Puchary 2008/2009 czyli Europo na kolana!

  1. Powrót do góry    #541
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie czepiajcie sie skry
    No odwalcie sie juz od skry
    Gupe gadanie o sksze

    Fszyscy tylko sie gupio czepiaja skry


    qurwa nie lubia was i tyle!


    pa

  2. Powrót do góry    #542
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm
    Skąd możesz wiedzieć ile to jego postów?
    Chyba nie liczysz
    A może liczysz
    I to tyle
    Bez komenatarza

  3. Powrót do góry    #543
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten wątek ma tytuł Europejskie Puchary. To twoje uszat nie lubie Skry to już żenada. Masz problem to otwórz swój wątek:
    " niech wpisują sie miasta co nie lubiejom sry" ,"pani za dużo zadaje" albo "nie staje mi" To forum umiera przez takich frustratów nie mających nic do powiedzenia o siatkówce tylko o swoich kompleksach...

  4. Powrót do góry    #544
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobre :)

    andy, spójrz przy jego opisie, jest napisane ile ma postów, naucz się czytać

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    mcbajak napisał:

    2600 twoich wpisów, z czego 1000 to czepianie się Skry
    hmmm
    W sezonie letnim zajmuję się żużlem.
    W sezonie zimowym siatkówką.
    Także liczby, które podałeś nie są nawet zbliżone do rzeczywistych.
    Poprzedni mój wpis to raczej strzał we własną nogę wyborczej.
    Miało być wspaniale, propagandowo, a wyszło (nieważne)
    Poza tym piszę głównie o AZSie Częstochowa,
    a Skrę traktuję z przymrużeniem oka.
    Jako ponury żart z poprzedniej epoki...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #546
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale po jakiego wała tak się jej uczepiliście, do każdego zespołu można się przyczepić, do większości ktoś coś ma, ja sam nie lubię Częstochowy, ale nie daje sobie upustu po np wygranej przez was PP. Nikomu nie muszę nic udowadniać zakompleksionymi wpisami obrażającymi wasz klub.

  7. Powrót do góry    #547
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tak znowu te kompleksy :D Koronny argument :DD
    Od tego jest forum zeby sie wypowiadac pokazywac swoje sympatie i antypatie.
    Mowisz nie lubisz Czewy ale nie przyczepisz sie do tego ze zdobyli PP? A do czego tu sie przyczepic? Bez faworyzowania przez sedziow okazali sie lepsi od Olsztyna i Jastrzebia i wygrali. Tyle.

  8. Powrót do góry    #548
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    t0ma smieszny ludziku!

    Po pierwsze jakbys nie siedzial impertynyncie przed komputerem a twarza w twarz ze mna to zapewne tez bys taki pyskaty byl. Smiem watpic, juz widze jak sikasz w majcioszki...
    Po drugie nie pisz kolku nieociosany o mnie bo i ja o tobie nie pisze. A co do moich frustracji, poki co mam sie dobrze koncze drugie studia mam piekna narzeczona i prace w ktorej zarabiam tyle w tydzien co ty nie zarobisz w pol roku siedzac w Irlandii czy innej smiesznej Anglii. Jesli zas chodzi o moje frustracje, hmmm. Dla mnie ten wirtualny swiat i czcza gadanina na forum jest tak malo znaczaca...ehhh. Nie jestem komformista i nie lubie planac z nurtem tylko dlatego ze tak robia wszyscy lub tak wypada. A niby dlaczego? Tak samo jak nie wpasowuje sie w kretynska filozofie "kochaj skre polsat belchatow" tak samo nie mam zamiaru zgrywac sie tutaj udajac kogos kim nie jestem. Nie sile sie na elaboraty w mys zasady "zeby tylko madrze cos bylo napisane"...
    Ja rozumiem ze wiekszosc z Was dostaje werbalnej sraki czytajac kazde zle slowo o swej pszczole ale na Boga ludzie opamietajcie sie!
    Nie miej jeden z drugim do mnie pretensji iz pisze kilkakrotnie o moejej antypatii bo tym jej nie zniwelujecie a jedynie powodujecie ze wiekszosc z nas uwaza "was" za ideologiczna jajecznice.
    Ja sie zwyczejnie w wasz desen nie wpisuje!
    Zakumajcie Zakumajcie w koncu przslowiowego bluesa i bedzie dla wszytkich mega wysmienicie.

    caluski

  9. Powrót do góry    #549
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bravo uszat! Nareszcie zakumałeś! Więcej o tym jaki jesteś piękny mądry i bogaty a reszta przyjdzie samo!
    Jak chcesz pogadać osobiście o swoich problemach to jestem do dyspozycji. Dyskusja z gościem z dwoma fakultetami może tylko poszerzyć moje skromne choryzonty...

  10. Powrót do góry    #550
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    podsumowanie pucharowego sezonu

    europejskie puchary zakonczyły się w miniony weekend.

    Możnaby roboczo nazwać ten sezon jako " o jedna piłkę od..."
    Polska ma silna ligę, zawodnicy własnego chowu sa na wysokim, często światowym poziomie oczywiście nie w każdym meczu czy każdej akcji..) Obcokrajowcy od kilku lat prezybywający do naszego kraju sa na przyzwoitym poziomie (oczkolwiek nie są to megagwiazdy..-kiedyś było ich mniej /ale bardziej stanowili o grzez zespołów/ i to raczej zza południowej granicy- Kardoś był jednym z dwóch najlepszych sypaczy jacy grali w Kentaki a Kubica dla przypomnienia był najlepszym libero LM)

    Polska w rozgrywkach europejskich należy di "upper middle class" czyli jest kims lepszym ni.ż średniak ale na miano "elity" musi zasłużyc sobie wygrywając regularnie ze średniakami i od czasu do czasu- w meczach o największa stawkę z najlepszymi.

    Proszę, zupełnie na chłodno przeanalizoać wyniki naszych zespołów z ekipami z Rosji czy Italii a potem odnieśc to do wyników uzyskiwanych z dryżynami Grecji Francji Hiszpanii czy też Beneluxu

    Punkty rankingowe zostaną, dobre wrażenie tez, w kraju gdzie europejskie suckesy stoja (dla większości) na równi z rozgrywkami ligowymi ( w innych krajach niekoniecnzie jest to rzecz oczywista)- teraz jedynym potwierdzeniem siły naszej siatkówki jest pokonanie w następnych rocznikach Sisleya czy Modeny w decydujących meczach rundy zasadniczej czy play off...
    PS Następ-ny FF LM odbędzie się w ...Pradze bez uczestnictwa ekipy gospodarzy tzn nie dostanie miejsca z urzędu)

    Z Bełchatowa..Częstochowy Jastrzębia czy nawet...Olsztyna daleko tam nima ( że tak zarymuję) ;)

    co do tego jednego punktu- brakło Częstochowie, w sobotę brakło Skrze, trochę brakło Sovii i Olsztynowi.. ;)

    ps 1
    Nie wiem na jakiej podstawie ktos rzucił tekst o 6 ekipach w pucharach ( nawet jak ktos dostanie dziką karte to druzyny z dołu rankingu a nie my...)
    ps 2
    Ilośc ekip w LM dla większosci krajów to 2, tylko najlepsza federacja dostanie 3 miejsca w LM (kiedyś 2 federacje miały tyle miejsc ale teraz są dzikie karty..)


  11. Powrót do góry    #551
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do moich frustracji, poki co mam sie dobrze koncze drugie studia mam piekna narzeczona i prace w ktorej zarabiam tyle w tydzien co ty nie zarobisz w pol roku siedzac w Irlandii czy innej smiesznej Anglii.
    hahah, przepiękna napinka
    czapki z głów. jestes naprawde *****isty.

  12. Powrót do góry    #552
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uszat
    myślę, że powinieneś porozmawiać z kolegą t0ma
    jego choryzonty są naprawde skromne...
    hehehe

  13. Powrót do góry    #553
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    t0ma smieszny ludziku!

    Po drugie nie pisz kolku nieociosany o mnie bo i ja o tobie nie pisze. A co do moich frustracji, poki co mam sie dobrze koncze drugie studia mam piekna narzeczona i prace w ktorej zarabiam tyle w tydzien co ty nie zarobisz w pol roku siedzac w Irlandii czy innej smiesznej Anglii.
    Jaki lans xD. Nie ma co...

    Uszat powiedz mi gdzie pracujesz bo stoję przed wyborem studiów. A zarabiać 30 tysięcy złotych na tydzień to kusząca propozycja.

  14. Powrót do góry    #554
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale pszczoly lyknely:)

  15. Powrót do góry    #555
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co, już się uspokoiłeś :D:D

  16. Powrót do góry    #556
    Początkujący
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wie ktoś kiedy losowanie grup ligi Mistrzów?

  17. Powrót do góry    #557
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zmieniamy nazwe tematu na 2008/2009 i jedziemy dalej.
    Rozlosowano drabinke:

    Jastrzebie - Olympiakos Pireus
    AZS Olsztyn - Lokomotiv Bielgorod
    Resovia-wolny los

    Wiecej na www.cev.lu

  18. Powrót do góry    #558
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Nasze drużyny w Pucharze CEV dostały "fajnych" przeciwników. Pocieszające jest to, iż w następnej rundzie to będzie spacerek w porównaniu do pierwszej.

    Co do Resovii to znów w Challengu mamy wolny los :) czyli przeszliśmy pierwszą rundę. W drugiej czekają na Nas bądź drużyna z Białorusi bądź z Azejberdżanu :) ... czyli drużyny z którymi nie powinno być żadnych problemów. Schody zaczną się w 1/16 :)

    ale to dopiero w grudniu :P

  19. Powrót do góry    #559
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilans szczescia i pecha zawsze wychodzi na zero. Puchary mieliscie szczesliwe, lige juz nie ;)

  20. Powrót do góry    #560
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Losowanie grup Ligi Mistrzow siatkarek oraz siatkarzy na zywo na radiomarconi.pl Start o 19.30

    Serdecznie zapraszamy

  21. Powrót do góry    #561
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.laola1.tv/live/index_3.html Klikajac na ten link mozna obejrzec losowanie LM na zywo

  22. Powrót do góry    #562
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To Skra wylosowała...
    i całe zakupy w dupę...
    Stary skład spokojnie by na ligę starczył

  23. Powrót do góry    #563
    Początkujący
    Dołączył
    07-08-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przynajmniej AZS miał szczęście. A Skra niech udowodni, że jest dobrem narodowym :D

  24. Powrót do góry    #564
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2008
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra się wzmocniła, a Iskra i Panathinaikos osłbiły więc nie mówcie że już pozamiatane ;) AZS niech dokona ze 2 porządne transfery to wyjdzie z grupy!

  25. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    grupa A
    1 Iraklis Saloniki (GRE)
    2 AZS Częstochowa (POL)
    3 Fenerbahce Stambuł (TUR)
    4 CSKA Sofia (BUL)

    Bardzo fajna grupa.
    Mam nadzieję, że po 2-3 zakupach wyjdziemy z grupy:)
    Jaki jest terminarz?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #566
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może nie będzie tak źle, ale narazie w Czestochowie dzieje się nie najlepiej. Blacktop pisze, że 2-3 wzmocnienia i można wyjśc z grupy, a Pakosz nie wyklucza sytuacji że AZS podzieli losy Sosnowca. To co się dzieje w naszych zespołach ligowych prowokuje do pytania; "Kto następny?"

    Za SportowymiFaktami:

    Iraklis Saloniki, Fenerbahce Stambuł oraz CSKA Sofia będą rywalami Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa w tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Mistrzów. Los okazał się łaskawy dla wicemistrzów Polski, jednak przyszłość zespołu stanęła pod coraz większym znakiem zapytania.
    Piętrzące się problemy natury finansowej spowodowane brakiem sponsora strategicznego dają działaczom się we znaki i być może zespół nie wystartuje nawet w tych elitarnych rozgrywkach. Prezes Konrad Pakosz pokusił się o ocenę szans swojego zespołu w siatkarskiej elicie. Jego zdaniem "Akademicy" mogli trafić lepiej. - Losowanie jest, jakie jest. Mogliśmy trafić lepiej lub gorzej. Na pewno nie jesteśmy faworytem tej grupy. Szkoda tylko częstochowskich kibiców, którym nie będzie dane oglądać w akcji zawodników światowego formatu pokroju Grbicia, czy Semena Polvavskyego. Niewiele wiemy na temat zespołu bułgarskiego, z którym przyjdzie nam się zmierzyć. Jeśli jednak awansowali do Ligi Mistrzów, to z pewnością nie są słabym zespołem. W zespole Fenerbahce Stambuł w przyszłym sezonie zagra nasz były zawodnik, Brook Billings. Ciężko cokolwiek mówić o jakiś szansach zespołu w tych rozgrywkach. Na razie jesteśmy na etapie rozmów sponsorskich i na ewentualne konkrety będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Na pewno będziemy wymagali od zawodników, aby w każdym spotkaniu dawali z siebie wszystko – mówi prezes "Akademików".
    W tegorocznej edycji Ligi Mistrzów częstochowian czekają zatem dalekie podróże do Bułgarii, Turcji, czy Grecji, co przy obecnej sytuacji finansowego klubu nie wróży najlepiej. - Oczywiście, gdybyśmy wylosowali Trientino, Dynamo Moskwa czy rywala z Czech, to byłoby lepiej, ale nic na to nie poradzimy. Później będziemy rezerwować bilety i ewentualnie planować wszelkie podróże. Na razie ciężko cokolwiek powiedzieć w tej kwestii - dodaje Pakosz.

    Póki co uwagę częstochowskich sterników skupiają rozmowy ze sponsorami, gdyż sytuacja zespołu nie przedstawia się obecnie najlepiej. Mimo upływającego czasu, częstochowscy fani muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. - Cały czas jesteśmy na etapie prowadzenia rozmów ze sponsorami, co nie jest łatwą sztuką. Zainteresowanych sponsoringiem jest jak na lekarstwo, co spowodowane jest spadkiem indeksów giełdowych, które lecą mówiąc brzydko, na twarz. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z dwoma firmami i liczymy, że zakończą się one sukcesem. W przeciwnym razie nasza sytuacja będzie bardzo trudna. Mamy co prawda możliwość parafowania umowy z jedną firmą, ale nie jest ona najlepsza i nie chcemy zbytnio ryzykować. Nie muszę chyba mówić, że ewentualny kształt zespołu zależeć będzie w głównej mierze od wyniku tych negocjacji - dodaje prezes wicemistrzów Polski.

    Jeśli rozmowy zakończą się fiaskiem nad zasłużonym klubem z Częstochowy zawisną "czarne chmury". Nie wykluczone nawet, że częstochowianie podzielą los Płomienia Sosnowiec i niemal znikną z siatkarskiej mapy Polski. - Istnieje taka możliwość - kończy z przekąsem Konrad Pakosz.


  27. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    W tegorocznej edycji Ligi Mistrzów częstochowian czekają zatem dalekie podróże do Bułgarii, Turcji, czy Grecji, co przy obecnej sytuacji finansowego klubu nie wróży najlepiej. - Oczywiście, gdybyśmy wylosowali Trientino, Dynamo Moskwa czy rywala z Czech, to byłoby lepiej, ale nic na to nie poradzimy. Później będziemy rezerwować bilety i ewentualnie planować wszelkie podróże. Na razie ciężko cokolwiek powiedzieć w tej kwestii - dodaje Pakosz.

    To co mówi Prezes klubu jest żenujące.
    (Jeśli wywiad był autoryzowany)

    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #568
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    w LM 16 zespołow w playoffs

    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...1cb552ed0820df

    Jakos czas temu wygrzebalismy info o tym ze Final Four organozowane jest w Pradze i ze awansdo niego wwalcza cztery zespoły- organizator nie zagra tam "z urzedu"
    Wielka szansa przed polskim zespołem na zaprezentowanie sie w finale tych rozgrywek.Publicznośc miałaby niedaleko...
    Awans z grup wywalczy 16 (spośród 24 wystepujących w LM) zespołow ktore rozegraja 2 rundy playoffs.

    To awansuja dwie pierwsze ekipy z kazdej grupy PLUS cztery zespoly ktore zajmą tzrecie meisjca w swoich grupach (spośród sześciu) wiec rosną szanse SKry w starciu z Fryderykami, Iskrą oraz ateńczykami

    Można zobaczyc w jakich składach wystapią kluby w LM
    Bełk 2 plac. Czewa 3 wg mnie choć "personalnie" bałkańskie ekipy az tak silnie sie nie prezentuja to..

    http://www.cev.lu/mmp-cgi/show.pl?cm...87&id4=1&key=0

  29. Powrót do góry    #569
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Do kiedy są(byli) zgłaszani zawodnicy do LM?

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #570
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "coś" kupiliście i nie wiecie czy możecie ;) poszperaj na stronie CEV
    wg mie do piatku przed rozpoczeciem LM

  31. Powrót do góry    #571
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orientujecie się może o której godzinie i kiedy AZS Olsztyn gra w pucharze CEV.

  32. Powrót do góry    #572
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    4. 11. o 16 Olsztyn polsat sport
    5. 11. o 18 Skra polsat sport
    5. 11. o 19 Czestochowa polsat sport extra

  33. Powrót do góry    #573
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki co do Olsztyna to rywal z górnej półki, ale powalczyć można.

  34. Powrót do góry    #574
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja, Olsztyn, jak i Jastrzebie wylosowali chyba najgorzej jak sie dalo. ;-)



  35. Powrót do góry    #575
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodnie z oczekiwaniami Olsztyn gładko przegrał 3:0.

  36. Powrót do góry    #576
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W rewaznu obowiazuje zasada zlotego seta?

    Nie wiecie moze, czy jutrzejszy mecz AZS w LM bedzie gdzies na necie? Poprzez, przykladowo, sopcast...?

  37. Powrót do góry    #577
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeby był złoty set Olsztyn musiałby u siebie wygrać 3:0.

    Mało prawdopodobne.

    No ale rywal był mocny, wiec cóż. Pech to pech.

    PS Mecz Częstochowy jest w programie Laola 1, ale czy to znaczy, że będzie transmitowany na żywo?... Aż mi się nie chce wierzyc w takie szczęście. Jest też na bwin, ale tu jeśli nawet będzie video, to trzeba zapłacić 40 zł.

  38. Powrót do góry    #578
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Transmisja jest na Polsat Sport Extra

    Skre i Piłe można oglądać na stronie www, adresy na tej stronie - http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale
    a Czewy nigdzie nie widze

  39. Powrót do góry    #579
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeby był złoty set Olsztyn musiałby u siebie wygrać 3:0.

    Mało prawdopodobne.

    No ale rywal był mocny, wiec cóż. Pech to pech.

    PS Mecz Częstochowy jest w programie Laola 1, ale czy to znaczy, że będzie transmitowany na żywo?... Aż mi się nie chce wierzyc w takie szczęście. Jest też na bwin, ale tu jeśli nawet będzie video, to trzeba zapłacić 40 zł.
    W tym roku na stronie www.laola.tv transmitowane są WSZYSTKIE mecze LM zarówno mężczyzn jak i kobiet. Wszystko za darmo, jedyne co to trzeba się zalogować i podać email, gdzie dostanie się hasło. Potem pozostaje już tylko oglądać :)
    Można nawet na full screen w niezłej jakości popatrzeć.
    Na bwin jest transmisja z laola tv z tym, że na małym ekranie tylko.
    Tak więc miłego oglądania..

    PS. Co do Olsztyna. Czy nie wydaje Wam się, że bez względu na siłę rywala Olsztyn chciał odpaść jak najszybciej z pucharów? Przecież oni mają problemy zarówno finansowe jak i kadrowe. A tu wszyscy otwarcie mówią, że nawet jak wygrasz taki puchar to do niego dokładasz. A poza tym Olsztyn praktycznie ma 8 ludzi do grania, to po co im jeszcze dodatkowe mecze? Taka fajna okazja się nadarzyła. Mecz z mocnym rywalem, gdzieś w Azji prawie, bez transmisji w tv. Teraz tylko wygrać 3:1 u siebie i mieć to z głowy, a powiedzieć, że zabrakło szczęścia.. Ale to tylko taka moja teoria :)

  40. Powrót do góry    #580
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS. Co do Olsztyna. Czy nie wydaje Wam się, że bez względu na siłę rywala Olsztyn chciał odpaść jak najszybciej z pucharów?
    Zapomniales ze odpadajac z pucharu CEV trafia sie do pucharu Challenge wiec o jakim specjalnym odpadaniu mowisz?

  41. Powrót do góry    #581
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS. Co do Olsztyna. Czy nie wydaje Wam się, że bez względu na siłę rywala Olsztyn chciał odpaść jak najszybciej z pucharów?
    Zapomniales ze odpadajac z pucharu CEV trafia sie do pucharu Challenge wiec o jakim specjalnym odpadaniu mowisz?
    No tak, ale z Challenge Cup też można odpaść w pierwszej rundzie ;)

    Tak sobie tylko spekuluję. Oczywiście wolałbym się mylić, ale niestety ekonomia to ekonomia. Żeby klub istniał musi być kasa, więc po co ją wydawać na puchary, które nic nie wnoszą. Pewno za wygranie Pucharu Polski jest podbna (lub większa) nagroda niż za wygranie takiego CEV Cup. A mniejsze koszty są :)

  42. Powrót do góry    #582
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a) nie prawie w Azji, tylko przy granicy z Ukrain±, to nie jest chyba jeszcze Azja ;)
    b) w±tpię, aby którakolwiek polska drużyna powalczyła z Rosjanami na wyje¼dzie. Pamięta kto¶ jakiekolwiek zwycięstwo polskiej drużyny nad Rosjanami na ich terenie?
    c) AZS od zawsze "spisuje się" w pucharach, więc co¶ może jest na rzeczy. Ale jak Szymański kończy 0/11 ataków, to ciężko wygrać z jak±kolwiek drużyn±.

    Pozdrawiam ;)

  43. Powrót do góry    #583
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zyll, Mostostal w sezonie 2002/2003 wygrało z Luznikami Moskwa 3-0:) Odległe czasy ale zwycięstwo było:) masz linka:http://www.mostostal-azoty.pl/show.p...ja_tresc&id=16

  44. Powrót do góry    #584
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o kurna, widzieliscie wynik Resovii?
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...1b1d879812aded

  45. Powrót do góry    #585
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja na miejscu Piechockiego juz bym zaczal dzwonic do CEV i probowac zalatwic FF w Belku ;-)

    no coz chyba bez "pomocy" bedzie ciezko. Z takim przyjeciem, glupimi bledami i braku skutecznosci w ataku to beda rzadzic, moze nie w Europie, ale w Plus Lidze napewno ;-)


    a tak na serio to wiadomo, ze to przez brak Antigi ;-)....

Strona 13 z 23 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •