Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: AZS Politechnika - Mostostal K-K

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS Politechnika - Mostostal K-K

    Ohoho, ale ciekawy mecz sie zapowiada. Polibuda zawodzi ze az strach, jak tak dalej beda grali to Felczak moze nie wytrzymac do lata. Siebeck i Kulikowski to niezla para atakujacych, szkoda ze trener nie zauwazyl przed sezonem ze obaj maja duze problemy z przyjeciem.
    Ciekawe czego trener Mostostalu nauczy najlepszych polskich siatkarzy mlodego pokolenia.
    Pieciu setow w tym meczu na pewno nie bedzie.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ciekawy, to się okaże w sobotę, ale mam nadzieję że jednak obie drużyny postarają się o dobre sportowe widowisko.
    Politechnika w ubiegłym sezonie też nie zaczęła dobrze: 3-0 w fatalnym stylu na otwarcie właśnie z Mostostalem na ich terenie, później wymęczyła 3-1 z Jokerem i 3-2 u siebie z Resovią, dostała baty w Sosnowcu, przegrała po tie-breaku z Gwardią, no i oczywiście szybkie 3-0 ze Skrą (choć to już nie wyglądało najgorzej). Potem była wielka sensacja jak pokonali Olsztyn, a na koniec rundy zaliczyli wtopę po 3-0 z Częstochową i Jastrzębiem, zajmując 8 miejsce w tabeli na koniec pierwszej rundy. Wszyscy mówili, że Polibuda będzie walczyła o utrzymanie w PLS. A skończyło się bardzo dobrze :)
    W tym sezonie też zaczęli kiepsko, wymęczone zwycięstwo z Gwardią i gładka przegrana z Rzeszowem.
    W okresie transferów udało się pozyskać kilku dobrych zawodników, ale na razie okazuje się, że Polibuda ma tylko dobrych zawodników (teoretycznie), nie ma zespołu... a przecież wiadomo, że w siatkówce żeby wygrać mecz musi być drużyna.
    No i jest jeszcze jeden problem, libero – Maciejewicz na tej pozycji to kompletne nieporozumienie, przyjmujący muszą go kryć, nie ma ani przyjęcia ani obrony, zajmuje tylko miejsce na boisku i przeszkadza innym.

    Mostostal w ubiegłym sezonie zaczął dobrze, skończył - wiemy jak. W tym roku zaczął nienajlepiej, jak skończy – zobaczymy... ale ma ciekawy zespół i jak uwierzą w siebie mogą jeszcze sprawić kilka niespodzianek.
    W sobotę liczę mimo wszystko na dobre widowisko, szkoda tylko że chyba kibice Mosto nie dojadą... może jednak jeszcze zmienicie zdanie, zapraszamy :)

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    typuje delikatnie 3-1 dla MOSTO

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Mostostal wygra 3:0 pewnie

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sportowo zapewne "mecz kolejki"


    co do kibicow to niewiadomo czy beda, na pewno pewna "grupa" nie dojedzie.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sportowo zapewne "mecz kolejki"
    kazdy oczywiscie moze miec na ten temat swoje zdanie... Ja jednak uwazam ze zdecydowanie ciekawiej pod wzgledem przede wszystkim 'sportowym'( ze wzgledu na klase sportowa zawodnikow) przedstawia sie pojedynek Olsztyna z Belkiem.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szykuje sie kolejna porazka druzyny z KK, obstawiam wynik 3-1 dla Polibudy, po tym co widzialem w sobote w meczu z AZS-em z Czestochowy nie mam zadnych zludzen ze w tym sezonie plazowiczom z KK przyjdzie walczyc o utrzymanie w PLS,
    Bakumowski?? a co to za grajek? przyjecie gorsze jak u sredniaka w lidze ''trzepakowej''
    Kazkov? czy jak mu tam, eee brak slow
    Malecki..@$%"Ł@$Ł@%$


    jak sie wam nie chce grac to wypier$Ł"%3

    to sie tyczy do wszystkich grajkow



  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sportowo zapewne "mecz kolejki"
    kazdy oczywiscie moze miec na ten temat swoje zdanie... Ja jednak uwazam ze zdecydowanie ciekawiej pod wzgledem przede wszystkim 'sportowym'( ze wzgledu na klase sportowa zawodnikow) przedstawia sie pojedynek Olsztyna z Belkiem.
    to byla taka mala ironia

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i kolejny ciekawy wyjazd zarówno siatkarzy jak i kibiców:) Mecz mam nadzieję będzie bardzo ciekawy i oczywiście wygrany przez Mosto 3:1. Jesli tylko Małecki i Bakumovski się obudzą w końcu na skrzydłach to będziemy mogli powiedzieć, że w końcu wszyscy zagrali dobrze a nie tylko sam Gromadowski. Tak więc mój typ to 3:1. Kibiców z KK będzie około 20:)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oczywiscie Spy, kibicowsko to pewnie tez emcz sezonu... eh....

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A szkoda ze nikt z BB nie bedzie w Wawce...

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Male pytanie, kto jest odpowiedzilany za transfer Bakumovskiego i Maleckiego ?
    Dla mnie tych dwoch zawodnikow nadaje sie tylko do podawania pilek w lidze amatorskiej ktora ma swoje rozgrywki w kazda niedziele na starej hali w kk.

    Brawa naleza sie dla Kuby Jarosza! Panie trenerze Kubacki, niech juz tak zostanie aby ten zawodnik wchodzil w pierwszej 6 zamiast pseudo grajka Eugena B. Calkiem niezle Marcel i nasz libero. Ciesza pierwsze punkty zdobyte w PLS, ale nic wiecej jak 5 miejsce nie jestesmy w stanie osiagnac.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To mamy pierwsze zwycięstwo naszego Mostostalu w tym sezonie na parkietach PLS-u. Zwycięstwo cieszy, ale gra nadal pozostawia wiele do zyczenia. Nie można wygrać łatwo pierwszego seta i drugiego oddać. W tym secie nasi tak cudowali, że trener musiał wymienić wszystkich niemal graczy Mosto. Według mnie przyczyną tego może być słabo rozgrywający Zapletal przez co zarówno Małecki jak i Gromadowski nie kończyli wielu piłek. Bardzo dobrze, że za słabiutko grającego Gienia Bakumowskiego w końcu wszedł Kuba Jarosz, który zagrał naprawdę bez kompleksów i można śmiało powiedzieć, że był siatkarzem (oprócz Marcela), którego możemy nazwać ojcem sukcesu Mosto w tym meczu. Najlpiej podobała mi się nasza gra w 4 secie - dogonilismy rywali, przegonilismy,a w końcówce zawodnicy czuli sie bardzo pewnie, grali swoje, na luzie i z uśmiechem na twarzy. Myslę, że w kolejnych meczach szóstka kończąca dzisiejszy mecz z Politechniką będzie trzonem zespołu, mam także nadzieję, że w przypadkach kiedy w polu zagrywki stawał będzie Karzow, Andrzej Kubacki desygnuje do gry Bartka Kurka, bo naprawdę zagrywka Mykoli krzywdy nikomu nie robi, a Bartosz potrafi mocno przyłożyć.
    ---

    Gratulacje dla zawodników i dla sztabu trenerskiego Mosto, teraz trzeba wygrać z Gwardią (kolonia Mosto) i odbijamy się coraz wyżej, a widzę że naprawdę możemy sporo namieszać w lidze, jeśli determinacja, ambicja i wola walki z dzisiejszego 4 seta zostanie skopiowana w kolejnych meczach.
    Bartek.... nie można powiedzieć, że stać nas na pudło, jak również nie można powiedzieć że za cienkie bolki jesteśmy na 4 miejsce w PLS-ie. Nie mamy tak naprawdę wykrystalizowanej
    pierwszej szóstki, nie do końca sprawni są Domonik i Świechowski i tak naprawdę nie wiemy jak wyglądała będzie ta pierwsza szóstka, jak i jej gra. Grunt to grać swoje i powoli, małymi kroczkami i sukcesywnie do przodu, zarówno na treningach jak i podczas meczy. Kto wierzył/myslał, że Mostostal po sezonie w którym utrzymał się w serii A, druzyna złozona z rutyniarzy (trzon zespołu) i młodych perspektywicznych graczy zdobędzie wicemistrzostwo, a potem bedzie brylował przez 7 tłustych lat na parkietach Serii A (potem PLS-u)???

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie jak KentuckiFan wygrana na tak sama gra na nie.
    Bakumovski to największy niewypał tego sezonu do tego bardzo słaby Małecki i nie mamy skrzydeł. Ale na szczęście jest jeszcze J.Jarosz który faktycznie wspierał Marcela w ataku. Libero tak sobie, słabo kolejny mecz wystawia P.Zapletal tak jak mówili komentatorzy gra bardzo wysokimi piłkami na skrzydła przez to zawsze czeka podwójny blok. Poza 3 wystawami pod koniec ostatniego seta nie potrafił dokradnie wystawić piłki na krótką.
    W porównaniu do wczorajszego meczu dziś poziomu II ligowy

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z takim przyjeciem to Politechnika bedzie miala ogromne problemy z utrzymaniem sie w PLSie. Jadar i Bydgoszcz zaprezentowaly sie sporo lepiej niz dzis Warszawa. sam Chudik z Rybakiem nie utrzymają Politechniki w PLSie.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toom, czekamy na Twoją opinie w sprawie Jarosza :-).

    Od siebie powiem(nie było wcześniej zbyt wielu okazji do oglądania go): wow! Poza paroma juniorsko-debiutanckimi błędami(moze i wynikały ze zbyt dużej chęci pokazania się?) zagrał naprawdę dobrze w ataku, zagrywce i przyjęciu. Co ciekawe - jeśli był blokowany, to piłka tylko raz lub dwa wróciła na parkiet, reszta jeśli nie była zamierzona(ponowne wyprowadzenie akcji) to atakował na tyle wysoko, że parabola pozwalała na asekurację. No i as na zakończenie seta. Jak dla mnie zaprezentował się o wiele bardziej przekonująco niż Bąkiewicz wczoraj. Wypada mieć nadzieję, że zajmie jego miejsce w kadrze za niedługo.
    A mecz.. po tym wczorajszym - niezbyt. Siebeck bez formy, przyjęcie słabe. Z kolei Mostostal ma problem z rozegraniem(Kozłowski mógł zostać dłużej na boisku, Kubacki zdjął go po jednym bloku!). Na plus dla Zapletala - odwaga w końcówce seta - ataki ze środka. Obie drużyny, widać to bardzo, są niezgrane. Tutaj wzorem może być Olsztyn:-)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jak pisałem, był to bardzo udany wyjazd kibiców to Stolicy Polski:) Było fajnie, dużo śmiechów itp.:) Oczywiście bardzo ucieszyła nas ta pierwsza wygrana, która oddaliła nas z ostaniego miejsca w tabeli. Mecz był ciekawy i wreszcie Mosto zaczął grać zagrywką, której brakowało w meczach z PZU i Czewą:) Znakomicie w tym elemencie spisał sie Marcin Nowak, który w całym meczu zdobył 7 asów.:) Nie ulega wątpliwości, że trener Kubacki powinien częścij wystawiać do pierwszej 6 Kubę Jarosza, gdyż jak dla mnie najlepszy gracz wczorajaszego meczu:) również szansę powinien otzrymać Kozi, która rozgrywa bardzo szybkie piłki a przede wszystkim rzuca wysokie piłki do Marcela, który kończy atak natomiast Zapi gra troche anemicznie i musi popracować nad krótką:) Bakumovski faktycznie nie umie się jak narzie odnaleźć, tak jak zagrał kapitalne mecze w Zdzieszowicach tak w PLS coś słabo gra. Małecki potrzebuje trochę więcej czasu, by grać na swoim poziomie.:) Jednym słowem mecz bardzo ładny i wyjazd też: Po meczu KK zaśpiewaj gromkie "Dziękujemy" i wymienił każdych graczy z imienia i nazwiska:) Oby teraz Mostostal zaczął falę wznoszącą i zaczął wygrywać kolejne mecze:) Teraz skupmy sie na meczu z Gwardią u siebie a później na wyjeździe do Radomia i Rzeszowa i tutaj muszą być 9 punktów:)

    [b]Jest jedno miasto, jest jeden klub, MOSTOSTAL AZOTY aż po grób:):):)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehhh Spy...Ja ja lubie "Ciebie" czytac.

    Bracia B. i nic innego nie istnieje...BB99/06

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Mam podobne odczucia jak czytam komenty Spy. Jakbym czytal wypracowanie swojego 12 letniego brata :)

    A co do meczu i jego poziomu. Po pierwszym secie przelaczylem na skoki bo ogladanie tego meczu bylo katorga dla moich oczu. Jednak po piatkowym meczu apetyt sie wyostrzyl.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz skupmy sie na meczu z Gwardią u siebie a później na wyjeździe do Radomia i Rzeszowa i tutaj muszą być 9 punktów:)
    Skąd u Ciebie taki optymizm? Jedna jaskółka wiosny nie czyni :)

    Aby pokonać Resovię to Mostostal będzie musiał zagrać na co najmniej 100% swoich umiejętności, przy założeniu iż Resovia nie będzie najlepszej dysponowana. Ostatnio drużynie Mostostalu w Rzeszowie szło raczej źle a wtedy drużyna Resovii była "teoretycznie słabsza" niż jest w chwili obecnej. Zresztą już za 2 tygodnie będzie można to zweryfikować i wszyscy w TV zobaczą na co drużyny stać. A póki co to pokonajcie Gwardię, która może sprawić Wam "psiukasa" i zabrać Wam punkcik a może nawet dwa.

    ps. Jak wszystko się ułoży to Resovia może zostać liderem po tej kolejce :P [kto by pomyślał, iż tak się liga ułoży - do meczu z Bełchatowem wszystkie drużyny są w zasięgu i z każdą można [a nawet należy] wygrać. Co prawda później jest maraton SKRA-Jastrzębie-Olsztyn - ale to osobna historia, może uda się ugrać z parę setów jak w Częstochowie :)].
    Aby być liderem po tej kolejce, musi zostać spełnione tylko kilka warunków:
    1) Wygrana Resovii w Radomiu za 3 pkt
    2) Przegrana Częstochowy w Bełchatowie [co przy ciągle nie najlepszym zgraniu AZS-u jest możliwe]
    Jako iż mecz Jastrzębie-Olsztyn jest przełożony - to przez kilka dni Resovia może być liderem, a przy przegranej Olsztyna za 3 nawet na dłużej możemy zagościć na tym miejscu. Ale mecz Jastrzębie-Olsztyn wydaje się, iż będzie bardzo wyrównany, teraz trudno jest mi określić kto wygra, choć ja wierzę w Jastrzębię.

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja patrzyłem na ten mecz i ten z Olsztyna, to miałem wrażenie, że to inna liga. U Politechniki przyjęcie było strasznie marne. Natomiast w Mostostalu dobrze zaprezentował się Jarosz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •