Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 73

Wątek: Skra - Jastrzębie

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skra - Jastrzębie

    23.12.2006 godz. 15.00 mecz gigantów naszej ligi.
    srodkowi: 1-1
    atak: 1-0
    przyjęcie: 1:1
    libero: 1:0
    rozegranie: 0-0 (w przyszłości jak się Iwanow zgra ze swoimi srodkowymi bedzie 0-1. W Skrze jak na razie rozegranie najbardziej szwankuje i boje się że tak moze zostac do końca sezonu.)
    cały mecz 3:1 dla Skry.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tych cyferków to wychodzi 4-2 :P
    Ja bym chcial tie-break'a.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dar70 pytanie retoryczne: jestes kibicem Belchatowa?

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    23.12.2006 godz. 15.00 mecz gigantów naszej ligi.
    srodkowi: 1-1
    Srodkowi 1-1 ?? Buhahaha

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co to ma być? :P

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faworytem tego meczu na dzień dzisiejszy jest Skra. Zespół Skry rozegrał w tym sezonie trochę więcej meczów w pełnym składzie niż nasza ekipa.
    Jeżeli chodzi o poszczególne pozycje:
    Atak - tutaj jest przewaga Skry, wiadomo z jakiego powodu :)
    Środek - przewaga JW, pomimo tego, że środkowi Skry dość dobrze się prezentują
    Libero - teoretycznie przewaga Skry, ale jakoś mi się wydaje że Igła trochę obniżył loty. Czyżby jeszcze odczuwał "bóle okołomundialowe" :)
    Przyjęcie z atakiem - tutaj jest chyba remis.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam nie jestem zbytnim optymista w to, ze Jastrzebie wygra ten mecz. Oba zespoly sa na innym etapie grania i przygotowan. Jastrzebie narazie dalo sobie odebrac seta beniaminkowi, a Skra stlukla Macerate. Zapewne stluka Hot Volleysow, no a z rozpedu pojada tez pare dni pozniej Jastrzebie.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    22-01-2006
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze Ze Niektorym "Kibicom" Skry woda sodowa Udeżyła Do Głowy Jakbyscie Nie Grali Wczesniej w LM To napewno Gralibysce na tym samym Poziomie co My A Po drugie Nasi zawodnicy Są zmęczeni PO MŚ bO U was gralo tylko 2 zadowdnikow na MŚ a U Nas Aż czterech z czego trojka to nasi kadrowicze i wy piszecie ze na śrdoku jest 1:1 nic tlyko sie zasmiac moze wasz Bułgar Cos Gral Na MŚ ale z Kadziem I Pilśkim Niema Co Go Równac bo niema z czym Cłopcy bija Go Na Głowe A Kto Wygra Zobaczymy W Sobote I Ja Mowie Ze Po Cięzkim Boju Będzie To Jastrzębie Bo Ze stracilismy seta to sie tak nie podniecjacje Bo to kazdemu Sie moze zdazyc zapomnieliscie jak przegraliscie w zeszlym sezonie z Gwardia?? no wiec:P:P W Sobote Wygra Lepszy I W/g Mnie To Bediz eJastrzębski Węgiel

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    W tym roku ilość głównych faworytów nie zmieniła się i nadal mamy 4 czołowe drużyny, które każda z nich poczyniła ogromne postępy, a w szczególności chodzi mi tutaj o Jastrzębski Węgiel. Tak się składa, że gramy z nimi w 2 kolejce 23-12-2006 w Bełchatowie. Chciałbym tutaj przybliżyć i porównać oba składy finalistów poprzednich MP. Jak na papierze wyglądają poszczególne zespoły.

    Na początek idzie 1 szóstka
    Jasrzębie - Skra

    Nikołay Ivanow - Maciej Dobrowolski - stawiam na Ivanowa. Ciężki wybór, ponieważ do niedawna Nikołay był głównym rozgrywaczem w reprezentacji Bułgarii, ale znowu musi się zgrać z drużyną, choć jak na profesjonalistę przystało nie będzie to trudne. Nasz Maciej nie jest tak doświadczonym graczem jak rywal, ale potrafi zapanować nad drużyną jak miało to miejsce w poprzednich play off-ach.

    Grzegorz Szymański - Mariusz Wlazły - stawiam na niedoszłego MVP MŚ :) Grzechem było by twierdzenie, że Szymański lepszy jest od Mariusza. Grzesiu dobrze pokazał się na MŚ, dobre zmiany w szczególności w meczu z Rosją, ale Mariusz jest liderem reprezentacji (nie boję się użyć tego stwierdzenia) i jest jednym z najlepszych atakujących świata.

    Daniel Pliński - Evgieni Ivanow - stawiam na srebrnego medalistę. Na Mś Ivanow miał 29 bloków (0,67 set), ale więcej rozegranych setów, Daniel miał 28 bloków (0,78 set). A głównie za to rozliczani są środkowi. W ataku Daniel zdobył 54 punkty, Ivanow 34. Uważam, że statystki przemawiają na korzyść Daniela i bezpośredni mecz również dał temu wyraz.

    Łukasz Kadziewicz - Jannnnnne Heikkinen - tutaj nie miałem problemu. Środkowy Reprezentacji Polski jest bezdyskusyjnie najlepszym Polskim zawodnikiem grającym na tej pozycji, a nasz Janne musi się jeszcze wiele nauczyć aby móc dorównać Łukaszowi. Za nim przemawia chyba wszystko, atak, blok, serwis, doświadczenie (choć Heikkinen grał w Serie B), Chyba tylko pogoda ducha, która bije od Fina jest na jego korzyść, ale to w dzisiejszej siatkówce chyba za mało :).

    Dawid Murek - Krzysztof Stelmach - będąc obiektywnym, kto wie jak by grał nasz przyjmujący w reprezentacji, ale póki co go tam nie ma, więc muszę postawić na przyjmującego Jastrzębskiego Węgla. Jest mocnym filarem naszej repry i gdyby nie nawracająca kontuzja z pewnością grał by w MŚ, a Jasrzębie było by najliczniejszą grupą grającą w naszej reprezntacji. Naszemu Krzysztofowi już latka mijają i 10 lat różnicy chyba będzie widoczne na Polskich parkietach

    Przemysław Michalczyk - Piotr Gruszka - teraz pozycję przyjmującego ma Siezieniewski (kontuzja Michalczyka)stawiam na kapitana medalistów MŚ, a to dlatego, że to Piotrek gra już najdłużej w naszej reprezentacji, i chyba odzyskał już formę z poprzedniego sezonu, w którym grał w Skrze. Ciągłe kontuzję Michalczyka eliminują go jako filar drużyny i nie wiadomo jak długo będzie zdolny do gry dla swojego klubu, ale nie należy zapomnieć o dużych umiejętnościach Przemka, choć by w serwisie i ataku.

    Paweł Rusek - Krzysztof Ignaczak - chyba nie muszę komentować mojego wyboru i każdy powinien znać odpowiedź. Powiem tylko, że brak naszego libero na MŚ może zaowocować większą wydajnością i koncentracją tego zawodnika, aby udowodnić wszystkim kto jest najlepszy w Polsce na tej pozycji.

    Reasumując i biorąc pod uwagę 1 szóstkę mecz powinno wygrać Jastrzębie Smile, ma lepszy blok, rozgrywającego i Dawida Murka, my mamy Wlazłego, Ignaczaka i Gruszkę, czyli w setach 4-3. Ale jak wiemy to nie 1 6 zawsze wygrywa mecze.

    Przyjrzyjmy się rezerwom:
    rozgrywający:
    Jakub Bednaruk - Bartłomiej Neroj - ( stawiam na Bartka) młodzieńcza nonszalancja i bezkompromisowość pozawalają przypuszczać, że to Neroj lepiej się prezentuję, i może śmiało rywalizować o miejsce w nasze Skrze z Maćkiem

    przyjęcie:
    Igor Yudin - Dan Lewis - 20 latek z Australii kontra podstawowy zawodnik Kandy, chyba dalej nie muszę pisać Stawiam na Kanadyjczyka, choc pewnie za kilka lat będzie odwrotnie.

    Paweł Siezieniewski - Michał Chadała - obaj nie grają za często, ale Michał jest nadal bardzo dobrym przyjmującym, a nie wiadomo jak po kontuzji zagra Paweł. Stawiam na remis.

    Mateusz Gorzewski - Robert Milczrek - 20 letni ME kadetów kontra kontuzjowany reprezentant kadry B. Jeżeli Robert się wyleczy będzie wiodącą postacią nie tylko naszej Skry, ale i PLS. Choć na razie nie jest w pełni formy to muszę postawić na Mateusza Sad

    środkowy:
    Michał Stępień - Radosław Wnuk - kolejny junior w kadrze Jastrzębia nie ma najmniejszych szans w walce z Radkiem Wnukiem na środku siatki.

    atakujący:
    Michał Kamiński - Paweł Maciejewicz - dobrze zapowiadający się junior kontra atakujący z dużym bagażem ligowego i europejskiego doświadczenia. Rywalizacje wygrywa nasz joker Smile

    Każdy znawca siatkówki powie, że mecze wygrywa się nie tylko żelazną szóstką, ale i również rezerwami i tutaj jest miażdżąca przewaga naszej drużyny. Nich każdy sam oceni poszczególne drużyny i wyda swój własny werdykt.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fiat 126p jest zdecydowanie lepszy od Ferrari F-40 gdyz mniej pali na 100km.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasi zawodnicy Są zmęczeni PO MŚ bO U was gralo tylko 2 zadowdnikow na MŚ a U Nas Aż czterech z czego trojka to nasi kadrowicze
    Czy możesz rozwinąć swoją myśl w tym wątku ? Bo coś mi się nie kalkuluje.

    A co do samego meczu to stawiam na 3-pkt wygraną Skry, ale tylko i wyłącznie z tej racji, że dla Bełchatowian będzie to już któryś mecz w tym seoznie na poważnie. Poza tym moim zdaniem Jastrzębie nie zachwyciło w Bydgoszczy i jeszcze trochę upłynie zanim wszystko zacznie trybić jak należy w tym zespole.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    22-01-2006
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To Że uwas W Skladzie gra Dwóch kadrowiczow Jeden Z Polski I Jeden Bułgar A U nas W Składzie gra 4 Z 6 Zawodnikow To Zawodnicy MŚ Fakt Ze Yudin i jego Reprezentacja Odpadli Wczesnie Ale Zostaje Gelu Kadziu I Plina Którzy Wiadó Kiedy Skonczyli Mistrzostwa A Oni graja U Nas W Podtstawie a uwas Tylko wlazłuś I Bułgar i nasi Odczuwaja Te Mistrzostwa Tak samo jak wlazły Ktory Pisz e i wypowiada sie wszedzie ze chce odpocząc!!!!!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pozwoliłem sobie ocenic srodkowych Skry na równi z wicemistrzami świata a wy juz wylewacie na mnie wiadro pomyj. Ja natomiast uważam Ze Skra nie ma gorszych srodkowych niż bohaterzy z Japonii. Blok Skry w tym sezonie funkcjonuje lepij niż przyzwoicie (np. mecze w LM).a w ataku Iwanow i Heikkinen tez zdobywaja wiele punktów.
    Sancho Pansa Skra też miała 4 zawodników na MŚ i w dodatku grali dłużej niż zawodnicy Jastrzebia. (Yudin grał tylko w początkowej fazie MŚ)
    Na obecną chwilę uwazam Ze Skra się lepiej prezentuje niz Jastrzebie i ma wieksze szanse na wygraną w sobote.
    Pierwsze mecze w lidze to pokazały. Skra miała o wiele mniej problemów ze zwyciestwem niż Jastrzebski mimo że teoretycznie miała trudniejszego przeciwnika.ogranie w LM też robi swoje.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    22-01-2006
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK Zapomnialem o Kilku Zawodnikach Ale I tak pogawedki na Forum nie Oddadzom tego C zobaczmyy W Sobote na hali energia ktory zespół bedzie lepszy Jedno jest pewne Mecz bedzie arcy Ciekawy

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie powinienem się wtrącac w gramatykę bo to niegrzeczne ale pisanie każdego słowa z wielkiej litery utrudnia czytanie.
    Dzieki

    W kwestii meczowej- Skra jest troszke bardziej zgrana i troszkę bardziej zmęczona. Mimo wszytsko wystarczyc powinna poprawna gra Bełchatowian plus asy i ataki Wlazłego, choć z dugiej strony jeśli jastrzębska ściana nie zatrzyma Mariusza to pytam się-kto-
    Patrząc na poprzedni sezon, obie ekipy straciły po 1 klasowym skrzydłowym i porównania snute na podstawie zeszłorocznych spotkań nie są miarodajne.
    Niełatwa wygrana gospodarzy
    I hate Bayern soooo much

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do przyjęcia pozostanę monotematyczna - Igor Yudin powinien dostać szansę, bo prezentuje się lepiej, niż pozostali przyjmujący i Skry i Jastrzębia... Chłopak gra bez kompleksów i nie wydaje mi się, aby w sobotę było inaczej... Fakt, że po drugiej stronie siatki zagra Wlazły nie powinien zrobić na nim większego wrażenia.

    Co do libero... chyba z przyzwyczajenia nazwisko Ignaczaka wywołuje takie emocje... Paweł na pewno udowodni, że nie jest gorszy.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2006
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!!!
    Ja powiem tak jeśli jastrzebie zatrzyma pare razy wlazłego blokiem to jestem spokojny o wynik bo atak skry opiera sie włąsnie tylko na wlazłym.W Jastrzebiu atak rozkłąda sie na wielu zawodników i jeśli tak sie stanie to JW wygra ten mecz 3:1
    pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!!!
    Ja powiem tak jeśli jastrzebie zatrzyma pare razy wlazłego blokiem to jestem spokojny o wynik bo atak skry opiera sie włąsnie tylko na wlazłym.
    Od trzech lat słyszę ten sam teks i jakoś nikomu się to nie udaje.

    A to, że to będzie ciężki mecz to wiadomo i zupełnie nie wiem jaki będzie wynik.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od trzech lat słyszę ten sam tekst i jakoś nikomu się to nie udaje.
    A ja jeśli dobrze pamiętam to był taki mecz półfinałowy, bodajże w sezonie 2004/2005, że blok pewnej drużyny (JW) całkowice "wybił" Mariuszowi atak z głowy :) W tym meczu tak i tak nas załatwił w końcówce czwartego seta kiedy wbił nam dwa asy :)

    Jeżeli chodzi o mecz, to mam nadzieję, że zdobędziemy jakieś punkty w Bełchatowie, ale będzie bardzo trudno. Może jednak Pliński i Kadziewicz znajdą sposób na Wlazłego. W końcu grali i trenowali ze sobą tyle czasu...

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...a Skra morduje sie w lidze mistrzów dzisiaj niemiłosiernie i ja stawiam na Jastrzębie i na to, że najlepsi kibice w Polsce doczekaja sie tytułu Mistrza Polski

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    16-12-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orangutan według mnie troche się zagalopowałaś z rekomendacją Yudina. Młody zdolny jak najbardziej, ale brak mu doświadczenia. Nie sądzisz, że po zaledwie "kilku" występach ciężko pokusić się o tak śmiałe recenzje jak twoje w kierunku zawodnika JW? Jestem jak najbardziej za, żeby rozwinął się i osiągnał najwyższy siatkarski poziom. Ale chyba za wcześnie na wychwalanie go pod niebiosa. Ba! Nawet ocenianie wyżej od rutyniarzy z Bełchatowa. Obawiam się, że przy dobrze i skutecznie grającym mistrzom Polski chłopak może się zagotować, a twoja teoria zostanie obalona.
    Uważam, że nie do końca patrzysz obiektywnie na ocene obu drużyn. Bardziej kieruje Tobą przywiązanie do barw klubowych i chyba lekka nienawiść w strone klubu z Bełchatowa. Mylę się? :-)

    W miejsce Iwanowa zagra Wnuk, wg. wielu osłabienie. Myślę, że nie do końca. Radek bardzo się podciągnał odkąd trenerską pieczę przejął Castellani.

    Szansę oceniam 50:50, z leką przewagą na Skre. Dlaczego? Argumenty zostały przedstawione wcześniej.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam tylko nadzieje ze pogromu ze strony Skry nie bedzie, a nasi poradza sobie z przytlaczajacym dopingiem w stylu "raczki, raczki, raczki ... klaszcza, klaszcza, klaszcza". ;-)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobnie jak większość (?) kibiców, z niecierpliwością czekam na szlagier kolejki.
    Oba składy mocno przemeblowane, w dodatku to dopiero początek sezonu - dlatego tak trudno przewidzieć zwycięzcę. Proszę tylko pamiętać, że bełchatowianie mogą odczuwać trudy ciężkiej pięciosetowej przeprawy z AON HotVolleys Wiedeń. Oraz brak Jewgienija-Ewgeniego-Jak-On-Właściwie-Ma-Na-Imię-? Iwanowa. Ale Wnuk powinien bez problemów odnaleźć się w tej sytuacji, choć siła zagrywki Skry zostanie mocno osłabiona ;).

    Na koniec uwaga do kolegi Elwiernesa: już kiedyś był ktoś taki na tym forum, kto kwestionował talent... bodajże... Wlazłego? :) Ale (przynajmniej dotychczasowy) rozwój kariery Szampona pokazał, że ten ktoś był jednak w dużym błędzie :).
    Dlatego nigdy nic nie wiadomo... Może ten Yudin wart jest pochwał?

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Neroj na środku... a to ci niespodzianka :P ciekawe jak sobie poradzi?

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Narazie niegatywnymi bohaterami sa sedziowie
    Do tej pory zabrali Jastrzebiu 3 punkty.

    1 gdy Rusek podbil pilke a ten odgwizdal pole.
    2 gdy Gruszka dotyka pilki i sie nie przyznaje
    3 gdy my konczymu atak a sedzia gwizdze bez punktu bo Fin lezy na ziemi no jaja.


  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nadal twierdzisz, ze sedziowie tylko Skrze sprzyjaja? :)
    POziom wysooookiiiii Jastrzebie sie meczy z kontuzjowanym finem i rozgrywajacym ktory pierwszy raz w zyciu gra na srodku :)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zalezy jak u Ciebie z proporcja miedzy meczem na poziomie, a z emocjami. Napisz mi kiedy sedziowie sie pomylili na korzysc Jastrzebia?? Jak narazie to nawet komentatorzy widzac powtorke , ze Wlazly kiwa w antenke mowia ze to od glowy Murka.


  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj na liniach tam popracowali przynajmniej raz na korzysc Jastrzebia.
    Poza tym tak mi sie wydaje, ze sedziowie to najwieksza bolaczka Jastrzebia, bo zawsze maja z nimi problemy :)))))))

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    teraz to nas pojechali, ale przynajmniej wiem, ze lawke mamy dobra;)


    Nie no tak przedrukwoanego meczu juz dawno nie widzialem. Jak mozna wpuscic jakiego zoltodzioba na tak wazny mecz. Przeciez on wogole nie wiedzial co sie dzieje na boisku.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Faktycznie Skra i Jastrzebie prezentuja niesamowity poziom ... Nic tylko rownac do nich :P A Ivanow jest naprawde niesamowitym rozgrywajacym :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh, Jastrzebie gra bez środkowych - no przyznam ze ciekawa kombinacja. nie rozumiem czy to jest taktyka Boska aby nie wystawiac piłek Plinskiemu i Kadziewiczowi czy moze Ivanov boi się im zagrac. najsmieszniejsze w tym ze Kadziu i Plinski to najmocniejsza para środkowych w calym PLSie.

    i jeszcze cos dziwnego co zaobserwowalem w dzisiejszym meczu - pierwszy raz widze zeby jakis zawodnik W CZASIE meczu wymienial slowa z kibicami. podczas drugiego seta Szymanski obrocil sie na chwile do kk skry i powiedzial do nich pare slow, wedlug mnie dosc dziwne zachowanie jak na zawodowca.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie Skra i Jastrzebie prezentuja niesamowity poziom ... Nic tylko rownac do nich :P A Ivanow jest naprawde niesamowitym rozgrywajacym :)
    Fakt do Stelmacha jeszcze mu troche brakuje :)

    Szkoda ze to coś nazywa się sędzią , mógł sobie debiutowac w meczu czewy z Mosto.
    Fajne widowisko ale popsute przez tego w białym kitlu.


  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak można na tak ważne spotkanie powołać debiutującego sędziego? no tragedia! Nie jestem raczej typem człowieka, który szuka dziury w całym no ale poziom sędziowania był tragiczny! Co do zawodników to po dzisiejszym meczu można śmiało stwierdzić, że rozegrania to my nie mamy (1:-1 dla Skry! To jeszcze chyba zbyt pochlebna dla Ivanowa ocena...). Ja rozumiem, że nie miał czasu się jeszcze rozegrać ale to nawet młodziutki Gorzewski potrafił przebić dwukrotnie piłkę z zagrywki na 2 stronę, a gdzie tu porównywać jego doświadczenie do Bułgara! Za mało gry środkiem po stronie Jastrzębia. Rozumiem, że Pliński nie istniał przy Heikinenie (pisze fonetyczni bo nie znam dokłądnej pisowni :P), no ale Kadziewicz przy dobrych wystawach był skuteczny!

    Pavel wróć do nas! ;

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pinol pisz Heineken wszyscy beda wiedziec o kogo chodzi :)
    Jak dla mnie Ivanov slabiutki.
    Nie wiem czy nie lepiej byloby Bednaruka wystawic, ale to trener decyduje. Mecz rozczarowal. A co do zachowania Szymanskiego - juz taki jest :)
    jak ktos widzi zachowanie takie pierwszy raz to na prawde malo meczy PLS-u widzial :)

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no jeśli chodzi o pogaduchy z kibicami to mistrza ma Kadziewicz! Pamiętam jak reprezentował jeszcze PZU AZS i podczas meczu z Jastrzębiem w naszej hali zaczął prowadzić konwersację z kibicem na tyle namiętną, że nie zauważył piłki która juz dawno była w grze i co najlepsze nie był to pojedynczy incydent!!


    Heineken powiadasz :)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie Ivanov slabiutki.
    galaxian wy nam wypozyczcie jakiegos ;) Stelamacha nikt nie wygryzie, a taki Oczko czy Woicki sie marnuja :P

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oni nam mogą co najwyżej puścic oczko :P

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze Ze Niektorym "Kibicom" Skry woda sodowa Udeżyła Do Głowy Jakbyscie Nie Grali Wczesniej w LM To napewno Gralibysce na tym samym Poziomie co My A Po drugie Nasi zawodnicy Są zmęczeni PO MŚ bO U was gralo tylko 2 zadowdnikow na MŚ a U Nas Aż czterech z czego trojka to nasi kadrowicze i wy piszecie ze na śrdoku jest 1:1 nic tlyko sie zasmiac moze wasz Bułgar Cos Gral Na MŚ ale z Kadziem I Pilśkim Niema Co Go Równac bo niema z czym Cłopcy bija Go Na Głowe A Kto Wygra Zobaczymy W Sobote I Ja Mowie Ze Po Cięzkim Boju Będzie To Jastrzębie Bo Ze stracilismy seta to sie tak nie podniecjacje Bo to kazdemu Sie moze zdazyc zapomnieliscie jak przegraliscie w zeszlym sezonie z Gwardia?? no wiec W Sobote Wygra Lepszy I W/g Mnie To Bediz eJastrzębski Węgiel
    Ale o co chodzi????

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark - powiem Ci, ze to nie jest wykluczone. Bosek moze siegnac np. po Kube Oczko. I to bedzie z korzyscia dla Was, bo Kuba to naprawde bardzo dobry rozgrywajacy.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz był emocjonujący, szkoda, że przegrany. Jestem niemal na 100% przekonany, że gdybyśmy wygrali drugiego seta to ten mecz skończyłby się 3-0 dla JW. Ale cóż i jeden punkt jest dobry :) Denerwujący był Iwanow w polu zagrywki. Jak tak można zagrywać??!! Skra wykorzystała nasze błędy i wygrała raczej zasłużenie. Ale to jest ostatni mecz, który w tym sezonie z nami wygrała ;) Jeżeli nasz zespół zgra się z rozgrywającym na dobre to mistrzostwo jest jak najbardziej na wyciągnięcie ręki. A to zgranie musi nastąpić ;)

    Nie lubię za bardzo komentować poczynań sędziego, ale po takim meczu należy powiedzieć jasno, że był on najsłabszy na parkiecie! Jak tak się można mylić?! Pierwszy mecz w PLS i totalna klapa. Samego siebie to już przeszedł kiedy Skra robi 4 odbicia po swojej stronie a gra toczy się dalej. Szkoda, że miał zły wpływ na widowisko i emocje zawodników. Było jeszcze kilka ewidentnych pomyłek, jak np. obrona Ruska nogą a ten gość gwizda "piłka w boisku", albo Szymański atakuje ewidentnie po bloku, a ten gość pokazuje "bez bloku".

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłem na dzisiejszym meczu i uważam:
    -Sedziowie dzisiejszych zawodów byli najsłabszymi uczestnikami. Myli się na niekorzyśc jednych i drugich. Nie widziałem powtórki ale Kadziu nie zagrał asa. Wlazły ostatnią piłkę pierwszego seta zagrał w aut ale najpierw piłka otarła blok. Na niekorzyśc Jastrzebia tez sie mylił raz piłka ewidentnie po ataku dotkneła rąk Stelmacha, zmieniła tor lotu ale sedzia zagwizdał punkt dla Skry. Szymański chyba też zagrał asa ale sedziowie gwizdneli aut.
    - Skra grała całkiem przyzwoicie w odbiorze (oprócz IV seta). Wlazły już jedzie na głębokiej rezerwie. Poprawił się Dobrowolski. Klasą nie poraz pierwszy popisał się Haineken. Po tym meczu uważam że mamy lepszy blok od Jastrzebia.
    - Jastrzebie- słabo gra Iwanow, mimo lekkiej zagrywki mylił się wiele razy. Murek bardzo mi się podobał w pierwszych dwóch setach Skra nie mogła go zatrzymac. Pózniej widzałem jak Castelano kazał zagrywac na Dawida, ale Murek sobie w miarę radził z zagrywką. Całkiem niezle sobie radził Siezieniewski.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Źródło Onet.pl
    Trochę humoru z meczu:

    Zmęczenie zawodników było ogromne. Będący w polu zagrywki Pliński żartobliwie zwrócił się do dziennikarzy z prośbą o tlen :)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda,że na taki fajny mecz przyjeżdża sędzia debiutant z kupą w majtkach.
    Zepsół całe widowisko. Przejście u Szymańskiego znikąd i siatka z powietrza w Tie-breaku potrafią złamać każdego.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O jakim fajnum meczu mówicie ? O tym, w którym pierwsze pięc punktów zdobytych zostało po błędach rodem z ligi juniorów ? Przestańcie. Przecież to był jeden błąd na błędzie. Mecz mnie osobiście rozczarował. Nie stał nawet na średnim poziomie. Jedyne co przemawia na korzyśc tego widowiska to trochę walki w drugim i piątym secie. To tyle.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O tym, w którym pierwsze pięc punktów zdobytych zostało po błędach rodem z ligi juniorów ? Przestańcie. Przecież to był jeden błąd na błędzie. Mecz mnie osobiście rozczarował. Nie stał nawet na średnim poziomie.
    Widzisz, jak to bylo widowisko rodem z ligii juniorow to teraz masz odniesienie na jak strasznie niskim poziomie stal wczorajszy mecz.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •