Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 73 z 73

Wątek: Skra - Jastrzębie

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ivanov miał słabszy dzień, cieszy postawa Pawła Siezieniewskiego. Co do Yudina - nie dostał szansy zaprezentowania się od początku spotkania, a szkoda.

    Zastanawia mnie jedno... Przed meczem siatkarze grający w Mistrzostwach Świata otrzymali upominki [raczej nie medaliści, bo wydawało mi się, że Kanadyjczyk odebrał nagrodę] i tak jakby organizatorzy zapomnieli o Igorze... :P

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. W Igorze to sie chyba zakochalas
    2. To juz kolejny slaby dzien Ivanova
    3. Gdzie gra jakis Amerykanin w Skrze czy Jastrzebiu, bo wydaje mi sie, ze tylko w AZS-ach graja. Kanada i Ameryka faktycznie mozna sie pomylic. Chodzi Ci pewnie o Dana? Czy, aby na pewno nic nie pilas na wyjezdzie?
    4. Spark - jak zwykle obiektywny :)

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. W Igorze to sie chyba zakochalas
    Chyba Ty się zakochałeś, bo ja jedynie zwracam uwagę, że został pominięty. Równie dobrze mogli zapomnieć o Plińskim czy Kadziewiczu. Mało istotne kogo to dotyczyło, ważne, że głupio wyszło.

    2. To juz kolejny slaby dzien Ivanova
    Ivanov to znakomity rozgrywający, nikt w Jastrzębiu nie narzeka. My mamy Nikołaja, wy macie Andrzeja. Każdy ma to, na co zasługuje.

    3. Gdzie gra jakis Amerykanin w Skrze czy Jastrzebiu, bo wydaje mi sie, ze tylko w AZS-ach graja. Kanada i Ameryka faktycznie mozna sie pomylic. Chodzi Ci pewnie o Dana? Czy, aby na pewno nic nie pilas na wyjezdzie?
    Oczywiście miałam na myśli Kanadyjczyka, wybacz... Za dużo Częstochowy ostatnio, Billingsów, Eathertonów itd...

    Ostatnie bez komentarza. Do zobaczenia w styczniu :)

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ivanov to znakomity rozgrywający, nikt w Jastrzębiu nie narzeka. My mamy Nikołaja, wy macie Andrzeja. Każdy ma to, na co zasługuje.
    Orangutan - ja narzekam. Nie potrafi grac srodkiem, wiec za niedlugo srodkowi rowniez zaczna narzekac. Jak mozna zepsuc tyle zagrywek? Rozgrywajacy i nie ma czucia w rekach, ze klepie pilke za kazdym razem 2m poza koniec boiska? To niech sobie stanie te 2m przed linia. A z pary Ivanov - Stelmach wolalbym chyba jednak tego drugiego. Jastrzebie nie ma szczescia do rozgrywajacych. Szkoda, ze nie udalo sie sprowadzic Lukasza."Każdy ma to, na co zasługuje." - Czym Jastrzebie sobie na to zasluzylo?;) Pamietasz jak pisalas, ze Fin tez byl super? Byl prawie tak super jak Ivanov. Prawie - bo tutaj jeszcze mam cien nadzeii, ze jest w stanie sie zgrac z zespolem.


  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie nie, ona nie pisala, ze Fin jest super. Napisala, "to finskie cos" albo jakos tak.
    Orangutan - wybacz, ale kazdy Twoj post to chwalenie Igora pod niebiosa wiec cos musi byc na rzeczy :)

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Widzisz, jak to bylo widowisko rodem z ligii juniorow to teraz masz odniesienie na jak strasznie niskim poziomie stal wczorajszy mecz.
    Przez wiele dlugich fragmentow dzisiejszy mecz stal na nizszym poziomie niz wczorajszy. To jedynie swiadczy o tym ze moze jeszcze nie czas prorokowac kto bedzie rzadzil liga ?? Przez jakis miesiac druzyny beda sie jeszcze docierac. Najbardziej zgrana powinna wydawac sie Skra, ale tutaj juz chyba widac gdzie sa dziury. Wedlug mnie to rozegranie oraz jednak przyjecie. Ciekawe jak dlugo Wlazly bedzie w stanie to wszystko latac.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark nie narzekaj na brak szczęścia do rozgrywających. Jeszcze kilka lat temu rzucał u was przecież Chudik.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chwalenie pod niebiosa? ... Przesadzasz. Każdy kto wykazuje chęć gry, jest ambitny i najzwyczajniej 'chce mu się grać" zasługuje na pochwały. Tym bardziej, że w przypadku Jastrzębia taka postawa nie pojawia się zbyt często. Na chwilę obecną podobne zaangażowanie dostrzegam chyba tylko u Grzesia Szymańskiego i Daniela Plińskiego [wystarczy rzucić okiem na ich reakcje po stracie niemal każdego punktu]. Może to nie do końca tak, że "reszcie się nie chce", ale jakoś nie potrafią się w pełni zmobilizować. Wszystko przyjdzie z czasem.

    Orangutan - ja narzekam. Nie potrafi grac srodkiem, wiec za niedlugo srodkowi rowniez zaczna narzekac.
    Fakt, że Ivanov środkiem zbyt często nie gra, ale nie powiedziałabym że nie potrafi... Pliński powinien być usprawiedliwiony, w końcu nie jest w pełni sił, a Stępień gdzieś zniknął, więc nie było zmiennika. Wydaje mi się, że Daniel i Łukasz są wykończeni fizycznie po Mistrzostwach Świata. Dwóch środkowych w kadrze to powód do dumy, ale niestety na występach reprezentacji cierpi klub. Kuba Bednaruk podczas zmian również nie posyłał wielu piłek do środkowych... Może są zwyczajnie przemęczeni, a koledzy próbują przejąć ciężar gry na siebie, a być może to jakieś odgórne polecenie?


  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja chciałbym nawiązać do "wspaniałych" kibiców z Bełchatowa:

    Dnia 21.12.2006 w Bełchatowie odbył sie zaległy mecz I ligi mężczyzn rezerw Skry z SPSem Zduńska Wola. Na ten mecz przyjechała dosc liczna grupa kibiców
    ze Zduńskiej Woli. Dosc skutecznie dopingowali swój zespół. W przerwie między setami jeden z kibiców ze Zduńskiej Woli udał sie do toalety. Tam napadło go pięć osób. Pobili go i spalili mu szalik. Ochrona hali nic sobie z tego nie zrobiła. Nie dajmy z hal siatkarskich zrobic pobojowiska dla huliganów. Nagłośnijmy tą sprawe niech cała Polska się o tym dowie.
    I to mają być kibice mistrza Polski??? wstyd !!!

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ivanov to znakomity rozgrywający, nikt w Jastrzębiu nie narzeka. My mamy Nikołaja, wy macie Andrzeja. Każdy ma to, na co zasługuje.
    Orangutan - ja narzekam. Nie potrafi grac srodkiem, wiec za niedlugo srodkowi rowniez zaczna narzekac. Jak mozna zepsuc tyle zagrywek? Rozgrywajacy i nie ma czucia w rekach, ze klepie pilke za kazdym razem 2m poza koniec boiska? To niech sobie stanie te 2m przed linia. A z pary Ivanov - Stelmach wolalbym chyba jednak tego drugiego. Jastrzebie nie ma szczescia do rozgrywajacych. Szkoda, ze nie udalo sie sprowadzic Lukasza."Każdy ma to, na co zasługuje." - Czym Jastrzebie sobie na to zasluzylo?;) Pamietasz jak pisalas, ze Fin tez byl super? Byl prawie tak super jak Ivanov. Prawie - bo tutaj jeszcze mam cien nadzeii, ze jest w stanie sie zgrac z zespolem.
    Hmm jestem ciekaw jaki rozgrywający wciągu 1.5 tygodnia zgra się z połową drużyna a w szczególności z 2 środkowymi. Na początku spotkania grał miarę często środkiem (z tego co pamiętam) ale sporo było albo blokowanych albo autowych - najczęściej z powodu słabego zgrania i była źle wystawiona piłka. Daj mu trochę czasu, podczas rewanżu już nie powinno być takich problemów

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też nazekam na Ivanowa ale ze względu na słabą dyspozycję w ostatnim meczu! Co do jego umiejętności to dobrze widać, że je posiada ale nie bardzo potrafi wykozystać. Porównując go do zeszłorocznej sensacji z północy to gołym okiem widać, żę technikę ma (ale ta zagrywka! ło matko :P) i piłki do Siezieniewskiego posyłał naprawde klasa :). Oczywiscie szybko mnie do siebie nie przekona bo nadal uważam, że największy błąd kadrowy ostatnich lat w Jastrzębiu to pozbycie się Chudika, który moim zdaniem jest 2 rozgrywającym PLS i nikt mnie od tego nie odwiedzie! :)

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile nie pierwszym....

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile nie pierwszym....
    Co jeszcze ma Rudy zrobic zeby w koncy wszyscy przyznali, ze jest najlepszy??:)

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    smieszne :) dla niektorych koles wybrany na najlepszego rozgrywajacego kmistrzostw siata nie jest ciagle zbyt dobry by byc najlepszym rzucaczem pls ...

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz był emocjonujący i jak na PLS na wysokim poziomie, choć wicemistrzowie świata (wszyscy) grali o klasę niżej nuż na MŚ. Jastrzębie przy takim środku miał mniej bloków niż Skra z... Nerojem. A ile czap zebrał Wlazły to każdy widać. Może Gruszka grał na swoim poziomie.
    Generalnie więcej błędów zrobiło Jastrzębie i mecz przegrało.

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Generalnie więcej błędów zrobiło Jastrzębie i mecz wygrało.
    My naprawde oglądamy inne mecze :P.

    Co do Chudika to jednak mu brakuje do Zagumnego. Choć na MŚ nie było Chudika więc nie ma gadki :P

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]smieszne dla niektorych koles wybrany na najlepszego rozgrywajacego kmistrzostw siata nie jest ciagle zbyt dobry by byc najlepszym rzucaczem pls ... quote]


    1) Rzucaczem. Tak rzucaczem. Rzuca kulą.

    2) Chudika nie było na MŚ.

    3) Wydaje mi się, że tamtymi czasy do właśnie Chudik był najlepszym. Rzucaczem, rzecz jasna. :)

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2006
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co jeszcze ma Rudy zrobic zeby w koncy wszyscy przyznali, ze jest najlepszy??:)
    Zostało mu juz tylko przefarbować włosy/

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1) Rzucaczem. Tak rzucaczem. Rzuca kulą.

    2) Chudika nie było na MŚ.

    3) Wydaje mi się, że tamtymi czasy do właśnie Chudik był najlepszym. Rzucaczem, rzecz jasna.
    1-czy aby pilka nie jest kula? :)masz racje jest !!! jak zwal to zwal -wszyscy wiedza o co chodzi, a jak nie to trzeba troche glowka ruszyc( moze to byc bolesne w czasie swiat)przeciez to tylko przenosnia jakich wiele na tym forum :)
    2-widac nie jest taki dobry skoro nie dal rady wprowadzic swojej reprezentacji do mistrzostw swiata. Wiadomo ze dobry rzucacz to oklo 40% wartosci druzyny
    3-w swojej poprzednie wypowiedzi wyraznie mowiles o czasach terazniejszych , nie przeszlych.... :) upssss, tak wiec zdecyduj sie prosze o jakich zawodnikach mowimy z tego roku czy z przeszlo dwoch lat.... sam sobie przeczysz ... nie mowie ze Chudik jest zly, jest OK ma charyzme etc ale jest tez strasznie nierownym zawodnikiem jedniego dnia moze zagrac swietny macz i sam go wygrac a nastepnego dnia zagrac znacznie ponizej swego poziomu.

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maciejewski nie chciał siebie oceniać. Inni sędziowie z PLS oglądający mecz w TV 4 również nie chcieli dyskutować na temat pracy arbitrów.
    to znaczy, ze co, ze oni sa bezkarni? ze moga ustawiac mecze jak chca i nikt ich nie kontroluje? Nikt nie ocenia pracy sedziow? Przeciez za to co zrobil ten sedzia powinien gwizdac w jakies okregowce.

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1) Rzucaczem. Tak rzucaczem. Rzuca kulą.

    2) Chudika nie było na MŚ.

    3) Wydaje mi się, że tamtymi czasy do właśnie Chudik był najlepszym. Rzucaczem, rzecz jasna.
    1-czy aby pilka nie jest kula? :)masz racje jest !!! jak zwal to zwal -wszyscy wiedza o co chodzi, a jak nie to trzeba troche glowka ruszyc( moze to byc bolesne w czasie swiat)przeciez to tylko przenosnia jakich wiele na tym forum :)
    2-widac nie jest taki dobry skoro nie dal rady wprowadzic swojej reprezentacji do mistrzostw swiata. Wiadomo ze dobry rzucacz to oklo 40% wartosci druzyny
    3-w swojej poprzednie wypowiedzi wyraznie mowiles o czasach terazniejszych , nie przeszlych.... :) upssss, tak wiec zdecyduj sie prosze o jakich zawodnikach mowimy z tego roku czy z przeszlo dwoch lat.... sam sobie przeczysz ... nie mowie ze Chudik jest zly, jest OK ma charyzme etc ale jest tez strasznie nierownym zawodnikiem jedniego dnia moze zagrac swietny macz i sam go wygrac a nastepnego dnia zagrac znacznie ponizej swego poziomu.

    Nie sam sobie przeczę, Chudik nie jest już młodym zawodnikiem i gwałtownego przeskoku umiejętności nie miał. Wręcz przeciwnie pozostał na tym samym wysokim poziomie.
    Czy Twoim zdaniem Zagumny w każdym meczu gra rewelacyjnie?

    I jeszcze jedno, może i rozgrywający to 40% drużyny, ale jeżeli w owej drużynie nie grają najlepsi (Diviś-przećpany, inni tacy jak: Pelucha, Barbierik, teraz też Kmet zrezygnowali z gry w kadrze) to chyba nie dziwi. Juniorzy nawet w Polsce nie udźwigną gry o najwyższe cele.

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2006
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ivanov na razie nie zachwyca, miejmy nadzieje że to chwilowe oraz brak zgrania ze środkowymi, lecz zepsutych zagrywek nie da sie usprawiedliwić. Mam wrażenie że nasi wogule nie trenują zagrywki ani przyjęcia.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mieszkam blisko Boryni i bliki sercu jest mi los Jastrzebie rzecz jasna w tym sezonie minimalne osiagniecie jastrzebian to 2 miejsce ........Jednak według mnie jeżeli w tym roku niezdobedziemy mistrzostwa Polski to już nigdy sie nam nieuda no chyba że Wlazły i społka zostana sprzedani do innychh klubów amy sie wzmocnimi......

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2003
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maciejewski nie chciał siebie oceniać. Inni sędziowie z PLS oglądający mecz w TV 4 również nie chcieli dyskutować na temat pracy arbitrów.
    to znaczy, ze co, ze oni sa bezkarni? ze moga ustawiac mecze jak chca i nikt ich nie kontroluje? Nikt nie ocenia pracy sedziow? Przeciez za to co zrobil ten sedzia powinien gwizdac w jakies okregowce.
    Spark oceniają oceniają - obserwatorzy. I tak np po sezonie kilku najsłabszych spada i kilku najlepszych z LSK awansuje.
    A z ustawieniem meczów nie przesadzaj. To nie piłka, że gwizdnieszkarnego w 90. minucie i po frytkach. W siatkówce sędzia nie da drużynie 25 punktów:D Ba nawet 5 nie da w secie, bo to już byłoby mega przegięcie.

    Gdzieś ktoś mi mówił, że śp. Hubert Wagner powiedział, że gdy sędzia robi 2-3 błędy w secie to jest to dobry sędzia.

    Dla przykładu przeliczmy ile błędów w meczu zrobił zawodnik X i w ilu akcjach brał udział. Później policzmy ile akcji ocenić miał sędzia i ile razy się pomylił. Sprawdźmy kto ma większą skuteczność heheh :) a ile zarabia X a ile sędzia gehehe :)

    Ale to i tak nie zmienia faktu, że pan M. się ciut pogubił :)

    A co do tego, że inkt się nie wypowiada i nie chce komentować to się dziwisz? Powiedziałbyś publicznie że Twój kolega coś zawalił? Na bank nie. Powiedziałbyś jemu, ale nie publicznie wszystkim :) Tak jest w każdym zawodzie :)

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark oceniają oceniają - obserwatorzy. I tak np po sezonie kilku najsłabszych spada i kilku najlepszych z LSK awansuje.
    A z ustawieniem meczów nie przesadzaj. To nie piłka, że gwizdnieszkarnego w 90. minucie i po frytkach. W siatkówce sędzia nie da drużynie 25 punktów Ba nawet 5 nie da w secie, bo to już byłoby mega przegięcie.
    Tinek - uwazasz, ze nie da sie ustawic meczu w siatkowce przy wyrownanej grze??:) O naiwny:) Nie grali tu przedszkolaczki z zawodowcami tylko 2 wyrownane i mocne duzyny. 2 set wyrownany strasznie. Gdyby sedzia 2 razy sie nie pomylil, byloby 2 : 0 dla Jebia. Zapytaj sie kogos kto gral kiedys w siatkowke czy odjecie 2, 3 punktow w tie-braku przy wyrownanej grze nie zabiera ochoty do dalszej walki.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2003
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajny skrot Jastrzebia :) Wiesz czepiajac sie szczegolow to pierwszego seta mogla wygras Skra i byloby 1:1 :) hehe albo 0:2 :)
    A tak serio to puntk dwa mozna dac to fakt :D ale ogolnie trudniej jest druknac mecz niz w pilce czy koszu :) Nie sadze jednak zeby ktos drukowal tu na sile :) Poprostu pan sedzia mial w tym dniu slabszy dzien :)

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słabszy dzień? Moim zdaniem debiutujący sędzia powinien prowadzić conajwyżej spotkanie typu Bydgoszcz-Radom, a nie pojedynek mistrza z wicemistrzem Polski.

    A z ustawieniem meczów nie przesadzaj. To nie piłka, że gwizdnieszkarnego w 90. minucie i po frytkach. W siatkówce sędzia nie da drużynie 25 punktów Ba nawet 5 nie da w secie, bo to już byłoby mega przegięcie.
    25 może nie da, ale czasami wystarcza jeden błąd w decydującym momencie, który wyprowadza całą drużynę z równowagi i nie pozwala im się skoncentrować na dalszej grze. Wybacz, ale w tym meczu były momenty, gdzie nawet kibice Bełchatowa byli zszokowani decyzjami sędziego... Gdyby mi kilka tysięcy osób pokazywało, że jednak było inaczej to po prostu przyznałabym się do błędu...

    Widzę, że całe Jastrzębie idzie śladami Plamena, a Ivanov godnie zastępuje go we wszelkich dyskusjach. I dobrze :)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •