Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Statystyki PLS

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Statystyki PLS

    Czy istnieją jakieś szczegółowe statystyki meczów PLS, tzn. nie interesuje mnie jakiś ranking na pls.pl, ale szczegółowe statystyki takie jaki mają we włoskiej lidze, lub w pucharach cev np:

    http://www.legavolley.it/TabellinoGara.asp?IdGara=9685

    czekam na odpowiedź, może kluby po meczach wysyłają do pzps takie statystyki.
    W sumie nie muszą być tak dokładne, ale, żeby zawierały odpowiednie dane. Wiem, że niektórych takie statystyki interesują i może wiecie coś więcej na ten temat.
    Domyślam się, że takie zapiski muszą robić zainteresowane kluby, które korzystają z określonych programów np: data volley itp. i pewnie będzie trudno do nich dotrzeć.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aż tak rozbudowanych statystyk nie ma, ale w poniedziałki wieczorem najczęściej uaktualniany jest ranking na pls.pl gdzie masz % skuteczności ataku, przyjeciacia, blok itd ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy jest ktoś na waszej stronie kto prowadzi takie statystyki, czy klub wam je daje.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sami sobie bierzemy :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro na stronie Resovii również będą podobne statystki, w tym przypadku idą one od drugiego trenera

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A znacie strone, gdzie umieszczane są składy drużyn i statystyki z ligi rosyjskiej???

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy jest ktoś na waszej stronie kto prowadzi takie statystyki, czy klub wam je daje.
    Sam je robię w czasie meczu.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli swoje staty mogę wziąć tylko od drugiego trenera (powinienem skontaktować się z klubem) , albo sam sobie je policzyć.
    Szkoda, że nie ma jakiegoś scentrolizowanego systemu, w którym znajdowały by się statystyki ze wszystkich meczów w PLS.
    Czy wiecie jak dokładnie robią to we Włoszech i w CEV i za pomocą jakiego programu?

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy wiecie jak dokładnie robią to we Włoszech i w CEV i za pomocą jakiego programu?
    Tutaj --> http://www.dataproject.com/home.aspx?l=English&s=VO Można się pobawić we 'free version'

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli swoje staty mogę wziąć tylko od drugiego trenera (powinienem skontaktować się z klubem) , albo sam sobie je policzyć.
    Szkoda, że nie ma jakiegoś scentrolizowanego systemu, w którym znajdowały by się statystyki ze wszystkich meczów w PLS.
    Czy wiecie jak dokładnie robią to we Włoszech i w CEV i za pomocą jakiego programu?
    Czytaj mój pierwszy post, ogólne statystyki są na stronie pls.pl, są one zbierane od trenerów zespołów i tworzą jedną bazę. W poniedziałek wieczorem powinna być aktualizacja

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest żenada. Trzeba zrobić stronę konkurencyjną dla pls.pl gdzie byłby pełny dostęp do statystyk. Wystarczy tylko laptop i własny człowiek na każdej hali. Trudne? Nie sądzę. Ja na polibudzie mogę spróbować w razie czego.

    pls.pl - partactwo, leserstwo, słabizna... WSTYD.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy wiecie jak dokładnie robią to we Włoszech i w CEV i za pomocą jakiego programu?
    Tutaj --> http://www.dataproject.com/home.aspx?l=English&s=VO Można się pobawić we 'free version'
    ściągnąłem sobie tą wersj tydzień temu, ale zanim zrozumiem o co biega, to minie trochę czasu.

    A pro po statystyk na pls, to jest rzeczywiście bardzo słabe, nie ma wyników za poszczególne mecze, tylko jakieś zestawienie ogólne. prosiłem ich aby udostępnili mi statystyki, które biorą od klubów, ale jeszcze nie odpisali.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    ja mogę dołączyc statystki z meczów azs-u w Cz-wie oczywiście

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko wiecie, żeby skoordynować taki projekt, najpierw trzeba by zrobić szkolenie i jakieś spotkanie organizacyjne, bo jeżeli każdy zacznie tworzyć tak jak uważa, to wyjdzie wielka kupa, a statystyk nie będzie się dało porównać. Jeden jako punkt zdobyty atakiem zapisze piłkę, która odbiła się od 2 obrońców, drugi coś takiego zapisze jako nieudane rozegranie...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trzeba było by się jednak dogadać z klubami, bo to oni mają najlepsze statystyki i prawdopodobnie jednakowe, więc niech każdy kto jest zainteresowany pisze do trenerów, czy statystyków o informacje.
    Ja już napisałem do całego sztabu szkoleniowego i czekam na odpowiedź.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toom jeśli zebrałbyś się aby zrobić taka konkurencje to ja bez problemu mogę wysyłać statystyki Resovii (dostarczone od II trenera)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli projekt dojrzeje w jakikolwiek sposób, to chętnie mogę się zająć przetwarzaniem i prezentacją danych "od A do Z" (baza, strona internetowa itd.).

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo cenna inicjatywa :)

    jesli dojdziecie do wniosku, że to będzie korzystne, to moe zamiast budować nową stronę, której nikt nie zna, chętnie udostępnie Wam łamy Strefy Siatkówki (siatka.org) do prezentacji takich statystyk. Można zrobić osobną podstronę, cuda na kiju co tylko będziecie chcieli.

    Jeśli nie, to trudno :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm ja bym bardziej opowiadał się za osobną stroną do której na większości znanych stron a również klubowych byłby link do niej, ale o tym decydować będą już twórcy projektu ;)

    ps.
    Mogę pomóc w sprawie technicznej jeśli trzeba będzie ;) Tylko termin przed sesją albo po niej, w jej czasie napewno nie znajdę na ten projekt wystarczająco czasu ;)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry pomysł, bo przeglądając dzisiejsze statystyki na pls.pl to tylko kilka klubów broniło, a Skra nie miała przyjęcia.
    Zresztą strasznie denerwujące jest to, że statystyki są dodawane i nie wiadomo jak kto grał podczas poszczególnych spotkań.
    Podobno gospodarz spotkania przesyła takie statystyki do pls.pl i oni je przetwarzają, ale jak wiecie statystycy poszczególnych klubów robią to znacznie lepiej i to do nich trzeba się udać. Mi już dziś napisali, że nie udostępniają statystyk, Nie wiem jak ich przekonać :( ale nie dam im za wygraną i jutro będę ich bombardował mailami i telefonami :)

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A znacie strone, gdzie umieszczane są składy drużyn i statystyki z ligi rosyjskiej???
    Odpisze ktoś???

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.volleyservice.ru/russian/Chemp_2006.htm - z ubiegłego sezonu superligi tu jak się pogrzebie to się znajdzie (wystarczy kliknąć na wynik). Więc zapewne ten sezon też tu się pojawi.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mcbajak czy są jakieś szanse na realizację waszych planów co do statystyk. czy temat zginął śmiercią naturalną.
    Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak odczytywać ze statystyk na stronie CEV: break point i won-lost.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A znacie strone, gdzie umieszczane są składy drużyn i statystyki z ligi rosyjskiej???
    Odpisze ktoś???
    Jeśli ktoś ma kłopoty z cyrylicą - a chce mieć pełny komfort, to niech sobie sprawdza w poniższym miejscu:

    http://en.volley.ru/rchallenge.php?t...r=2007&x=8&y=7.

    Pod tabelą są wyniki meczów z poszczególnych kolejek; wyniki po kliknięciu rozwijają się w statystyki.

    Ufff. Na wszelki wypadek zabawiłam się w łopatologa :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •