Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 55 z 55

Wątek: SWIETA WOJNA CZYLI MOSTO - AZS CZESTOCHOWA

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Problemem AZSu jest nie tyle Stelmach, co dwoch misiow. Jeden snuje sie pod siatka, drugi stoi kolo boiska z rekami w kieszeniach. W obydwu przypadkach zero reakcji. Ogladajac wczorajszy mecz mialem czasami wrazenie, ze zawodnicy sa pozostawieni samym sobie. Z takim "wulkanem energii" jak Harry daleko nie zajdziemy :/

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz nie był zachwycającym widowiskiem, i jeśli ktoś nadal chce go porównywać/zaliczać do klasyków sprzed lat, to... Wybaczcie, przemilczę. Nie te emocje, nie ta klasa.

    Dziwi mnie, że kibice Mostostalowców nie zwrócili uwagi na pewien jasny punkt w ich zespole - bo młody Mierzejewski zagrał na wcale przyzwoitym poziomie, był tam, gdzie być powinien, ruchliwy w obronie, solidny w przyjęciu. Ale w dwójkę z Gromadowskim meczu, co by nie mówić, nie wygrają.
    Szkoda Kurka, bo jeżeli spędzi jeszcze kilka lat pod kierunkiem takich trenerskich VIP jak Kubacki, względnie Roland (!), to stanie się kolejnym zmarnowanym talentem.
    Mam nadzieję, że drodzy kędzierzynianie nie zirytują się moją opinią, że ich drużynie daleko jeszcze do tzw. "Wielkiej Czwórki", a wczorajsze spotkanie dobitnie to udowodniło. Moim zdaniem dla Mostostalu będzie to następny sezon w roli ligowego średniaka.

    A zawodnicy AZS, osłabieni brakiem wicemistrza świata? Po łatwym pierwszym secie postanowili wygrać jak najmniejszym nakładem sił, i niewiele brakowało, by zostali za to srogo pokarani. O rozstrzygnięciu zadecydowały dziecinne błędy w ataku gospodarzy, żółta kartka dla Konrada M. i niezawodny Brook Billings.
    Martwić może tylko dyspozycja Andrzeja Stelmacha, u którego powracają błędy "z przeszłości" - dziwne opuszczanie rąk przy rozegraniu, a w konsekwencji gubienie tempa i mylenie własnego atakującego (szczególnie tyczy się to środkowych)...

    Tyle na temat obu drużyn. Aha, miło było zobaczyć Nowaka i Szczerbaniuka po przeciwnych (?!) stronach siatki. Szkoda, że w formie dalekiej od ideału.

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piękny bacik dla Mostostalu. Oczywiście cała Nysa się cieszy z porażki bućczucznego zawsze Chemika
    nieprawda, ja sie nie ciesze :-) Twoja złośliwość jest na poziomie popracuj nad pisownią

    Jeśli chodzi o sam mecz mecz to potwierdzilo sie to co pisalem przed sezonem Malecki beznadzieja (przyjecie dostateczne, atak mierny na szynach) daj mu Boze zdrowko zeby sie cos zmienilo

    Nowak ze trzy razy sie odbil od ziemi to juz cos, nad zagrywka mocno pracowal w ostatnim czasie bo 5 razy przebil pilke na druga strone siatki

    Bakumovski mial slabszy mecz, ale załozmy ze to wypadek przy pracy

    Zapletal gral na "swoim" poziomie, czekam na Kozlowskiego w "6"

    Gromadowski to zawodnik klasowy, wokol niego bedzie ukladala sie cala gra MOSTO i kto wie Politechnika caly poprzedni sezon jechala na Rybaku dojechala na 5. miejsce

    Reszty nie warto komentowac bo nie zaznaczyli swojej obecnosci na boisku ...

    Mimo wszystko wierze ze 30. Warszawa bedzie nasza i bedzie to poczatek nowego lepszego ...

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie to byl mecz na strasznie niskim poziomie. Nie rajcowalem sie kwestiami Czestochowa - Kedzierzyn wiec chcialem sobie tylko obadac poziom poszczegolnych druzyn. Zapowiedzi o formie byly wielkie, a bylo jak zawsze, a nawet gorzej. Dla mnie Mostostal bedzie walczyl o utrzymanie, a Czestochowa bic sie bedzie o srodek tabeli. Panas powiedzial przed meczem, ze nie ma wielkiej 4 tylko wielka 5 czy nawet 6. Dla mnie to po meczu zostala wielka 3 ;) Pozdrawiam
    Podejrzewam, że wielu użytkowników wypomni Ci te słowa na koniec sezonu. Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spark a jak dzisiaj Twoj JAstrzebie przegra gladziutko 3:0 to powiesz o wielkiej dwojce? pewnie tak nie bedzie, ale hipotetycznie :)

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie bez nerwow. Napewno czytaliscie moje posty, ze raczej to Skra powinna pojechac Jastrzebie, a nie na odwrot.

    Napewno odszczekam wszystko, jak Czewa zdobecie jakikolwiek medal w tym sezonie. Mozecie byc pewni ;) .

    Powiedzcie mi tylko gdzie sa Wasze namocniejsze strony, czym mozecie sie przeciwstawic najmocniejszym zespolom w lidze? Na jakiej pozycji macie przewage? Moze zrobice jakies zestawienie sil swojego zespolu z ekipami z Olsztyna, Belchatowa i Jastrzebia.

    Pozdro

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. w przyjeciu jestesmy lepsi. Mamy wielkie pole manewru. Mamy najlepszego przyjmujacego w lidze jakim jest Krzysiek Gierczynski. Jest Salmon ktory swietnie przyjmuje i broni o Wice nie mowiac. Do tego dochodzi Gacek. Dzieki temu w defensywie gorujemy nad Jastrzebiem, Skra czy Olsztynem.
    2. Dluga i wyrownana ławke. Jest Wika, jest Woicki sa i porzadni srodkowi. Mamy 14 zawodnikow i zaden z nich raczej nie jest przypadkowym grajkiem.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyrok po 2 meczach to lepsze niż sexskandal... Jak Mosto wygra w Wawie i z Wrockiem to odszczekasz?
    We'll see we'll see. Zważ, że wyrokowałem przed rozpoczęciem sezonu, a nie po dwóch meczach.

    Na pewno pogratuluję, bardziej elokwentnie niż kolega - BTW jak na moderatora kompromitacja . No ale cóż, skoro u was się szczeka to czego można się spodziewać???

    Pozdrawiam


    /PLS 2006/2007 Upieczone kurczaki z Kentacky/



  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyrok po 2 meczach to lepsze niż sexskandal... Jak Mosto wygra w Wawie i z Wrockiem to odszczekasz?
    We'll see we'll see. Zważ, że wyrokowałem przed rozpoczęciem sezonu, a nie po dwóch meczach.

    Na pewno pogratuluję, bardziej elokwentnie niż kolega - BTW jak na moderatora kompromitacja . No ale cóż, skoro u was się szczeka to czego można się spodziewać???

    Pozdrawiam


    /PLS 2006/2007 Upieczone kurczaki z Kentacky/

    chlopie, gwaratntuje Ci ze na wlasnej hali nie tylko bedziesz jeszcze szczekal ale i wyl, conajmniej nie z rozkoszy!!

    z piknikowym pozdrowieniem

    swider

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopie, gwaratntuje Ci ze na wlasnej hali nie tylko bedziesz jeszcze szczekal ale i wyl, conajmniej nie z rozkoszy!!

    z piknikowym pozdrowieniem

    swider
    w prostocie siła
    Odpisz ponownie jak skończysz gimnazjum. Aha "co najmniej" pisze się osobno (to taka porada dla ukończenia tego gimnazjum).

    A kończąc niemiły temat życzę ciepłych, spokojnych i radosnych świąt wszystkim kibicom siatkówki:-)

    Pozdrawiam.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •