Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: AZS Olsztyn - Mostostal K-K

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS Olsztyn - Mostostal K-K

    Sobota godz.17.
    Zapowiada sie arcyciekawe spotkanie. Oba zespoly mocno przebudowane: w Olsztynie za Nowaka, Gruche, Siebecka i Rysia przyszli Mazur, Lambourne, Tanik, Lubiejewski i Kubiak a w Mosto tez niezla rotacja sie odbyla.
    Miniony weekend byl bardzo udany dla obu zespolow, proba generalna przed nowym sezonem wypadla na piatke.
    Smaczku meczowi doda obecnosc na parkiecie dwoch zawodnikow, legendzie Mosto-PP i "legendzie" AZSu-MN.
    Wedlug mnie mecz bedzie zaciety ale nie bedzie stal na wysokim poziomie z racji m.in. nie do konca zgranych skladow.
    Moj typ: trzypunktowe zwyciestwo AZSu.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie byl bym pewny ze olsztyn zwyciezny ! mosto moze sporo u was namieszac . zobaczymy co bedzie w sobote :D

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pytanie do kibicow AZSu. jestescie w stanie zalatwic nam jakies inne miejscowki niz te pod dachem uranii?

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztynianie będą chyba dysponować najlepszym przyjęciem i rozegraniem w lidze. Zobaczymy, czy Zagumny nie zapomni o graniu do wszystkich a nie tylko do Pawła Papke.
    Najsłabszym elementem wydawać się może blok na skrzydłach - obaj środkowi są wielcy i ciężcy, a więc raczej nie za szybcy. To może być największy problem w lidze. Prognozuję, że na przyjęciu w '6' zobaczymy Ruciaka, który podobno wraca do 'Irkowej' formy ze Skry. I dobrze, to zdolny chłopak. Do niego Tanik + Bąkiewicz na krótkie zmiany w końcówkach.
    Ciekaw jestem dyspozycji Bakumowskiego i Nowaka w Mostostalu, na pewno będą chcieli się pokazać. Jeśli wszystko pójdzie po myśli Olsztynian, to powinno być 3:0, jeśli nie wszystko - 3:1, jeśli nic - 3:2 dla Mosto;-P

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pytanie do kibicow AZSu. jestescie w stanie zalatwic nam jakies inne miejscowki niz te pod dachem uranii?
    Z tego co mi wiadome, to kibice AZSu sami mają w tym sezonie miejsce pod dachem...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Ja myślę że mostostal może zamieszać w lidze i w meczu z Olsztynem bedą walczyli jak równy z równym . I obstawie bardzo Optymistyczny wynik wygrana 3;2 Mostostalu :D A jeżeli nie padnie taki wynik to jestem przekonany ze mosto zdobędzie choćby 1 seta :D

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Choc jestem fanem Mosto to w tym meczu nie wroze im zwyciestwa, jak wygraja 1 seta to bedzie wszystko. Niestety to jeszcze nie jest zgrana druzyna, moze po kilku kolejkach sie cos ruszy ;) moj typ 3-1 dla AZS-u

    ps.
    kiedy ruszy typer na ten sezon?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zawsze optymistycznie wywieziemy z Olsztyna wynik 2:3!!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Godzinka do meczu :) ekipa wyjazdowa juz jest w okolicach Olsztyna, atmosfera jest git ;) oby tylko siatkarze dali z siebie wszystko.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    etam pisac:
    Papkin-Mosto 3-0
    niema bata na niego, ktos pisał że Lambourne słaby? heh
    I hate Bayern soooo much

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i 3:0 Papkin świetnie .Krótko każdy wie jaki był mecz :(

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słuchajac relacji w Parku miałem wrazenie że AZS Olsztyn urządził sobie sparing z II ligową drużyna :(
    Gra wyglądała (w radiu :) )jak z połowy ubiegłego sezonu.
    Jesteśmy średniakami i chyba trzeba się z tym pogodzić. 5 miejsce będzie wielkiem sukcesem urwanie seta "wielkiej czwórce" również - jak się niestety okazuje. Za tydzień możemy znów przełkąć gorzką pigułkę przegrywajac z "odwiecznym wrogiem". Choć tym ostatnim jest AZS Częstochowa tylko dla kibiców w K-K, bo kiedyś i sami zawodnicy motywowali się specjalnie i gryźli parkiet aby wygrać. Ach łezka w oku się kręci

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dali ciala na maksa!!! Nie wierze ze przegrali ten mecz na boisku, oni juz go ****.. w szatni ehhh
    Kiedys moj pracodawca powiedzial jak ci sie cos nie podoba to zie zwolnij, i sie zwolnilem. Niektorzy zawodnicy powinni przemyslec swoja gre PLS. Tyle z mojej strony!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będę ich bronił-Swider napisał, że zagrali gorzej niz na sparingu w Strzelcach z Częstochową.
    Piłki nam za kolnierz wrzucali na 5 metr, Papkin sypał asy a nasi dostawali czapki-znaczy sie Olsztyn lepszy Kedzierzyn gorszy. Tak jak sie spodziewaliśmy..Tylko jak kurna mozna w secie wygrywać kilkoma punktami i stanąc?

    To był pierwszy mecz, na parkiecie chyba największego prócz Śkry faworyta do złota, więc spoko...
    Za tydzien bedzie lepiej
    I hate Bayern soooo much

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pamietasz Kuchcik jak w zeszłym roku "debatowaliśmy" nad takim stylem gry i stanęło na tam że graja bez jaj czyli jak kobiety :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można powiedzieć wtopa planowa. Sądząc po wynikach poszczególnych setów nie mieliśmy wiele do powiedzenia. Stało się tak jak przypuszczałem. Nasi uwierzyli w to, że nie wygrają i słowa dotrzymali. Papkin - dla kibiców Mosto temat sam w sobie. To taki typ zawodnika, że nigdy nie mógł znaleźć specjalnego uznania w oczach kibiców (poza Kędzierzynem - do czasu)innych klubów, nawet jak był w reprezentacyjnej formie i razem ze Świdrem i s-ką wygrywali dla Kedzierzyna kolejne mistrzostwa Polski. Okazuje się, że skazany na siatkarską emeryturę Papkin jest nadal skutecznym zawodnikiem i pewnie nie jeden zespól się o tym przekona. O ile Mosto poległo bez walki i w stylu o którym najlepiej zapomnieć, to warte uwagi są dwa inne wyniki tj. Cz-wa-Sovia (3:2) a szczególnie POlitechnika-Gwardia (3:2). Politechnika wskazywana przez wielu jako zespól który może zagrozić wielkiej czwórce wygrywa ledwo ledwo z Gwardią, która z kolei skazywana jest na nieuchronny spadek z ligi. Skoro Cz-wa wygrywa z Resovią 3:2, a przed tygodniem Mosto pokonało Sovię 3:1 to ... dlaczego nie?!

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może rzeczywiście niektórzy za szybko wysłali Papkina na emeryturę ale ja bym jeszcze zaczekała z deklaracjami, że wrócił "stary, dobry" Paweł. Moim zdaniem Paweł popełnił błąd zostając w Polece. Popatrzcie na niego i Świdra - 3 lata temu Paweł był chyba lepszym siatkarzem niż Sebastian a dziś to Świdra znają we Włoszech i na świecie a Papkin ostatnich sezonów do szczególnie udanych raczej nie zaliczy.

    Co do meczu to tej porażki można było się spodziewać nie rozumiem natomiast co się stało, że w poszczególnych setach było tak słabo. Skład jest niezły choć mnie osobiście nie przekonuje Kubacki ale mam nadzieję, że się mylę co do niego.

    Olsztyn jest w dobrej formie co pokazał w memoriale A. Gołasia, za tydzień powinno być jednak Mostostalowi łatwiej... przede wszystkim dlatego, że gra u siebie.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to widac juz w Olsztynie efekty pracy trenera Mazura. Świetnie gra Paweł Papke, ktory od 2 sezonow grał słabo. Pamietacie jak Gruszka grał w Bełchatowie 2 lata temu? To był jego sezon zycia. To samo Bąkiewicz i Ruciak. Jak przeszli do Olsztyna zaczeli grać słabiej, teraz słychac że Ruciak znow wraca do wielkiej formy...przy Mazurze!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ze stron www.mostostal-azoty.pl


    "Konrad Małecki przyjmujący Mostostalu Azoty KK na temat dzisiejszego meczu - Mecz był bardzo jednostronny. Nie ma co tu dużo mówić. Zdecydowana przewaga PZU AZSu w którym błyszczał Paweł Papke...."

    "Michał Kubiak młody przyjmujący PZU AZS - Rozpracowaliśmy Kędzierzyn taktycznie, nie mieli nic do powiedzenia. Wygraliśmy zasłużenie 3:0.."

    i wreszcie nasz trener: " Jeżeli natomiast chodzi o mój zespół to jestem bardzo zadowolony z postawy mojej drużyny. Było dużo walki...."

    nie wiem czy Kubacki był na innym meczu ?????
    Gładkie 0:3 dwa sety do 18 - śmiechu warte. A gdyby byłoby w kazdym secie powyżej 20 punktów - byłby to pewnie najlepszy mecz w historii Mostostalu.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozumiem ze daleka podroz mogla miec wplyw na toco widzialem na bopisku ale Andrzej chyba lekko przesadzil...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracając do wczorajszego meczu i wypowiedzi pomeczowych. Chwalenie zawodników po przegranym meczu chyba nie stanowi elementu motywacyjnego, bez względu z kim się gra. Porażka jest porażką i tak ją nalezy oceniać. Zaangażowanie i walka, w każdym meczu i w każdym momencie, powinna być normą a nie czymś szczególnym. Nie moge rówwnież zgodzić się z trenerem AK, który stwierdza, że mamy młody zespół itd. Jest to nieprawda!!! Policzyłem średnią wieku dla Mostostalu (Zapletal, Gromadowski, Małecki,Bakumowski, Nowak, Karzow, Mierzejewski)i Olsztyna (Zagumny, Papke, Tanik, Bąkiewicz, Grzyb, Możdzonek,Lambourne)i okazuje się, że wynosi ona dla Mostostalu - 26,8 dla Olsztyna 26,5. Twierdzenie AK było by słuszne gdyby ustawienie Mosto wyglądało nastepująco; Kozłowski, Gromadowski, Jarosz, Kurek, Domonik,Świechowski, Mierzejewski. Ale póki co tak nie jest i pewnie długo nie będzie. Tak więc nie oszukujmy się nawzajem. Wyjsciowy skład Mosto nie jest wcale młodszy od innych zespołow. Jest poprostu sportowo słabszy.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podslyszane po meczu w Olsztynie.
    "no nasi zagrali bardzo dobrze , a kedzierzyn nie gorzej"
    Obie druzyny ZENADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obie druzyny ZENADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    Nie przesadzaj.
    Jeśli Olsztyn zagrał żenadę, to ja nie wiem co zagrał Kędzierzyn...

    AZS w przeciwieństwie do Mostostalu miał tydzień na odpoczynek trzech podstawowych zawodników i zgranie się z resztą zespołu.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To dopiero start rozgrywek, a niektóre wyrocznie juz kraczą, że będziemy gdzieś w ogonie PLS-u, że wogóle nie mamy zespołu, że wszystko do bani... ta porażka była wkalkulowana w realia PLS-u, ot-co. Zespół Mostostal drodzy malkontenci (głównie spoza miasta Kędzierzyn-Koźle), wygrał turniej towarzyski w Zdzieszowicach, doszedł do 1/8 pucharu polski dzieki swojej grze, ten zespół wygrał kędzierzyńsko-kozielski turniej o puchar prezydenta miasta i napewno ten zespół niejednym napsuje krwi - przekonacie się. Dobra, frajersko jest jak się prowadzi 5-6 punktami i potem się dostaje w dupę i trochę niefajnie jak się wdupia dwa z trzech setów do 18, ale taki zimny prysznic to dobra nauczka, która mam nadzieję zaprocentuje w kolejnej kolejce.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chciałbym spytać o te asy Pawła Papke w liczbie ponoć 6. Jak to się stało? Przecież on od 3, 4 sezonów ogranicza się do wprowadzania świeczek z wyskoku do gry.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Ppakin widzi Prezesa Pietrzyka i Mosto to mu sie dopalacze właczaja
    Zresztą w wywiadzie powiedzial" nie pamietam keidy to grałem w Kędzierzynie"...
    szcuneczek...
    I hate Bayern soooo much

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chciałbym spytać o te asy Pawła Papke w liczbie ponoć 6. Jak to się stało? Przecież on od 3, 4 sezonów ogranicza się do wprowadzania świeczek z wyskoku do gry.
    No to widocznie zmienił zdanie. W pierwszym secie trzy razy upolował Małeckiego a w pozostałych dwóch posłał jeszcze trzy i w sumie było 6.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Życzymy Pawłowi stałego utrzymania sobotniej opinii w tym zakresie, zyska on, zespół i liga.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tak na koniec powiem, że widzialem tylko wynik meczu Mosto-AZS ale widzialem na wlasne oczy co grala JWPolitechnika i jesli oni będą wyzej od nas to ja wysiadam ....... takiego slabego meczu w pls nie widzialem w zyciu

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tak na koniec powiem, że widzialem tylko wynik meczu Mosto-AZS ale widzialem na wlasne oczy co grala JWPolitechnika i jesli oni będą wyzej od nas to ja wysiadam ....... takiego slabego meczu w pls nie widzialem w zyciu
    a wystarczyło pójść na mecze Mostostalu w zeszłym sezonie :(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •