Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 234

Wątek: PLS - sezon 2006/2007

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zadnych juz gwiazd w stylu Murek Jastrzebiu nie potrzeba. Obym sie mylil ale Dawid moze nie wytrzymac do play-off. Siezieniewski na lawe i grac Yudinem caly czas.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby nie rozrywkowy set nr 2, gdzie trochę Bydgoszcz zaczęła przyjmować, to by się to skończyło 3:0. Widać było nie zgranie Szymańskiego z Iwanowem. Ogólnie mecz został wygrany przez Jastrzębie z powodu słabszego przyjęcia Bydgoszczy, co rzutowało na rozegranie i potem atak.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ogólnie mecz został wygrany przez Jastrzębie z powodu słabszego przyjęcia Bydgoszczy, co rzutowało na rozegranie i potem atak.
    Chyba oglądałeś inny mecz! Właśnie jeżeli chodzi o przyjęcie zespołu z Bydogoszczy to było ono na dobry, a nie słabym poziomie. Nasi zawodnicy (JW) wczoraj słabiej przyjmowali.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To rzeczywiśćie inny mecz chyba oglądaliśmy. :) A jak pojawią się staystyki po pierwszej kolejce na stronie PLS, to zobaczysz jak bylo naparwdę. :)

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla zainteresowanych: mecz AZS Czestochowa - Resovia Rzeszow bedzie transmitowany przez radiomarconi.pl poczatek relacji kilka minut przed 17.

    Faworytem spotkania sa czestochowianie, ale ekipa Jana Sucha zapowiada, ze pod Jasna Gore przyjezdzaja po zwyciestwo. Ja osobiscie troche sie obawiam tego spotkania zwlaszcza, ze to poczatek no i gramy bez Gacka. Jestem ciekawy skladu w jakim wyjda akademicy, ale nie powinno byc zadnych fajerwerkow. Jedyne niewiadome to srodek i rozegranie.
    Trener Sovii podal juz wyjsciowa szostke i tutaj bedzie bez niespodzianek.

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2006
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jadar-skra
    poziom meczu jest żenujący,nie ma na co patrzeć

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    na klakierow mozna zerknac;)

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz nudny, siatkarze Skry zagrali sobie na luzie, w ekipie Radomia mozna wyroznic tylko czeskiego libero.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kokociński i Terlecki chyba też chcieli się poczuć gwiazdami - wyraźnie zdekoncentrowani, Terlecki nie grał NIC, tylko oddawał punkty z zagrywki przeciwnikowi(podobnie jak cała drużyna), a Kokociński po 5 zagrywkach z rzędu w siatkę zaczał trochę atakować. Oprócz libero można wyróżnić też Pęcherza, który zagrał poprawnie. Kanadyjczyk wyraźnie niezgrany z zespołem.
    Skra miała problemy w trzecim secie tylko dlatego, że Wlazły nie skończył dwóch piłek w końcówce. Ot i cała "taktyka" się posypała, heh.

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz bez historii, poczatek pierwszego seta (0:10) mówi wszystko. Zero szacunku dla pajaców z klubu kibica Skry którzy jeszcze niedawno nazywali się przyjaciółmi Czarnych a dzis wymieniają się szalami z brukową klakiernią. Żenada...

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kompromitacja Częstochowy na całej lini!! Przegrali 2 sety z dostarczycielami punktów i za tydzien w Kędzierzynie praktycznie AZS jest bez szans. Mostostal to zespół o wiele silniejszy niż Resovia w dodatku będzie grał u siebie na hali. Juz sie boje meczów z Olsztynem, Jastrzębiem i Skrą. Brawo Andrzej Stelmach, brawo działacze!!

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coach, mam nadzieję ze to stwierdzenie to 'semantyczne naduzycie' Sovia w Kentaki tydzień temu zagrała przeciętnie, natomiast Norweg ogólnie wymiata, jak do tego dołączył Perłowski plus w miare stabilny Kubica to faktycznie mogli was podrażnić, ale żeby sie tak męczyc, cóz, u Was może gacka brakło a Billings, eh..
    Za tydzień ważny mecz dla aszych ekip,obiemającos do udowodnienia, szukuje cie gorący piątek
    I hate Bayern soooo much

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik tyle, że co innego gra o punkty,a co innego sparingi. W walce o punkty Resovia raczej z Wami nie ma szans. Tyle sie mowiło w Częstochowie o Mistrzostwie, ale raczej z Panem Stelmachem w pierwszym składzie to o czwórke bedzie ciężko. Poza schematycznym i niedokładnym rozegraniem dołożył ostatnio regularne psucie zagrywek stacjonarnych, czym doprowadza do wściekłosci nawet z zasady spokojnych Kibiców. Na szczęście jest Kuba Oczko i jesli nie działacze to mam nadzieje trener Brooking sie opamieta...

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kompromitacja Częstochowy na całej lini!! Przegrali 2 sety z dostarczycielami punktów i za tydzien w Kędzierzynie praktycznie AZS jest bez szans. Mostostal to zespół o wiele silniejszy niż Resovia w dodatku będzie grał u siebie na hali. Juz sie boje meczów z Olsztynem, Jastrzębiem i Skrą. Brawo Andrzej Stelmach, brawo działacze!!
    może nie zaświece przykładem jako moderator za co z góry przepraszam, ale proponuje Ci Coach jakies leczenie psychiatryczne...

    wszedłem na to forum po długiiiiiiiiiim okresie przerwy i mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać...
    ja też jestem niezadowolony ze Stelmacha, też nie podoba mi się wymęczone 3-2 z Sovią, ale człowieku! Na litośc boską! Twoje życie składa się z jednej wielkiej krytyki i to na dodatek nieuargumentowanej. Pierwszy mecz sezonu bez "mózgu" drużyny jakim jest libero, a Ty już wiesz jak będzie do konca sezonu - świadczy to tylko i wyłacznie o Twojej znajomości dyscypliny...

    Gratuluje Resovii punktu w Częstochowie

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle że ten cienki sypacz doprowadził Bełchatów do majstra, jeden środkowy kopie z zagrywi niemiłosiernie, jeśli sie przyłozy (do treningów), macie najrówniej grającego w PLS skrzydłowego i bardzo dobrego libero...no alei tak personalnie i wynikowo to jednak 4 team ligi:) Najbardziej wkurzeni to powinni byc ludzie z Warszawy dzis
    I hate Bayern soooo much

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardziej wkurzeni to powinni byc ludzie z Warszawy dzis
    No i są...
    Pierwszy set spokojny, bez nerwów, pod kontrolą gospodarzy, a potem... stanęli, nie grali zupełnie nic przez 2 sety: zero zagrywki, zero przyjęcia, zero obrony, a wszystkie bloki po autach, ataki też w aut lub blok i piłki wracały szybiej niż atakujący na parkiet :P
    Strzelali w Siebecka a ten przyjmował w trybuny, przez 2 i pół seta miał tylko 2 dobre zagrywki (później zmienił go Szulc) w ataku też auty łapał lub czapy.
    Drugim ostrzeliwanym był nasz libero. Niektórzy się wkurzają jak kryje się Gruszkę w przyjęciu, to co my mamy powiedzieć jak u nas kryją libero !!!
    Nowy nabyek - Kulikowski - zagotował się po kilku czapach, w przyjęciu też nie błyszczał...
    Najjaśniejszym punktem był Rybak, ale Chudik mimo swojej klasy ganiając za piłką też nie mógł gubić bloku.
    W Gwardii wielkie brawa należą się dla Janeczka, grał naprawdę rewelacyjnie, choć nie tylko on - to co oni wyprawiali w obronie, a szczególnie ich libero, ręce same składały się do oklasków. Zasłużenie wywieźli jeden punkt ze stolicy.

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gocu CKM - nie chce dyskutować z Tobą w taki sposób w jaki zaproponowałeś. I jeśli juz mówimy o mozgu i jego leczeniu to mozgiem zespołu jest rozgrywający a nie libero. Poza tym z zespołem takim jak Resovia, nie powinnismy tracic punktów nawet całkowicie rezerwowym składem. Z tą drużyną dzieje się coś niedobrego. W Pucharze Polski przegrywaliśmy z duzo słabszymi zespołami i pamiętny mecz z Olsztynem, który grał mieszanka 2 z 3 składem + Paweł Papke. Zobaczymy za tydzień, ale ja w każdym bądź razie kolorowo tego nie widze. Kuchcik - w Skrze w zeszłym sezonie mogłby nawet Piotrek Lipiński rozgrywać i też by Majstra zdobyli, gdyż maja jeden atut którego nie mają inne drużyny - Wlazłego!

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie można się nie zgodzić z Coachem, pomijając wpadkę z Kubą Oczko(przeciez na rezerwie macie Woickiego) i stwierdzenie, że Resovia ma być dostarczycielem punktów.

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    16-12-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fileep_ZKS

    Lansujesz się na "sprzymierzeńca" Czarnych, a gdzie byłeś kiedy potrzebowali pomocy w jednym ważnym momencie?

    Ekipa, która trzymała z Czarnymi, nie piastuje obecnie żadnego stanowiska w nowym KK, nie wspominając o członkostwie.
    Zastanów się nad tym co piszesz, bo najwyraźniej nie masz pojęcia ani podstaw by tych obecnych członków KK Skry nazywać przyjaciółmi Czarnych. Dla mnie jest to zwykła brednia. Gdy kwitła przyjaźń między tymi klubami, pokuszę się o stwierdzenie, że "CI OBECNI" nie wiedzieli co to jest klub "SKRA", a tymbardziej Czarni.
    Od dwóch sezonów w Bełchatowie jest nowy KK, którego ze starym z czystej grzeczności porównywać się nie powinno.


    Mecz w Radomiu bez historii. Jadar do PLM...


  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik - w Skrze w zeszłym sezonie mogłby nawet Piotrek Lipiński rozgrywać i też by Majstra zdobyli, gdyż maja jeden atut którego nie mają inne drużyny - Wlazłego
    Notak, biedny Piotrek on też kiedyś miał Papkina pod ręką i majstra robił.
    PS Kiedy Gacek wraca do gry? Najbliższe 2 mecze chyba jeszcze nie?
    I hate Bayern soooo much

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Tyle sie mowiło w Częstochowie o Mistrzostwie, ale raczej z Panem Stelmachem w pierwszym składzie to o czwórke bedzie ciężko
    Troche obiektywizmu i chłodnego spojrzenia życze.
    Człowieku czy Ty byłes dzisiaj w Hali Polonia raczej nie bo ja nie zauwazyłm by Stelmach w jakis sposób zaszkodził słabej bądz co bz dziś druzynie Azs
    On, Salmon (super obrony) i Billings to dzisiejsze jasne punkty
    A tak lansowany przez wszystkich szczególnie tych z sektora szalikowców Woicki wychodzi w 2 secie na 5 piłek z czego 3 rozgrywa kompromitująco, ale o dziwo co słysze brawa i jeszce raz brawa i skandowanie Woicki Woicki. Pytam sie gdzie jest Wasza obiektywnosc ,Gdy Stelmach seruje raz w siatke od razu gwizy i skandowanie "jak wyżej".Kiedy zagrywa kilka swietnych skrutów po których Pilarz szuka piłki zero aplauzu dla chlłopa
    Żenada z takimi kibicami nie wiem jaki cel ma niszczenie psychiczne Stelmacha na pewno nie pomoże to zespołowi.

    Do wiadomości: nie jestem zwolennikiem Stelmacha i nie mam nic do Pawła

    A co do meczu: były emocje , poziom przyzwoity, Resovia dobrze jesli miała b. dobre przyjecie, jezeli choc troche ono kulało to skrzydła nie istniały, ale środek pozazdrościc
    W AZS Gierek bez formy Szczeraniuk na 40%, Etherton TRAGEDIA czyba 0 lub 1 blok w meczu moze ze 3 punkty wogóle, do zdjecia w połowie 2 seta

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Elwi odbierz priv zeby nie zasmiecac tego tematu

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Kędzierzynie i u Nas z Bydgoszcza na pewno nie zagra. Lipiński w Kedzierzynie miał nie tylko Papkego ale i Świdra i Szczerbaniuka, i właściwie we trójke zdobywali kolejne Mistrzostwa. A reszta? Ważne, że nie przeszkadzała :)

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gierek bez formy? Czlowieku jaki Ty mecz ogladales. Jezeli przyjmujacy AZS-u robi kolo 25 punktow (przed tie breakiem mial 23 pozniej na pewno raz zablokowal punktowo Gradowskiego, a i pozniej moze cos dolozyl) to ja czekam az ten czlowiek bedzie w formie. Jerry wtedy natrzaska 50 punktow w meczu chyba.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Ogladałem właściwy mecz i rzeczywiscie żle sie wyraqziłe (to jest tak jak musze iscie ekspresowo pisac to moge zjesc tu itam wyrazy) nie bez formy raczej chodziło mi ze w nie najwyższej, a moje zastrzezenia budział ta oto kwestia jego formy - przyjęcie. Zreszta wymagania wobec niego, biorąc pod uwage co potrafi są wyższe niz np wobec Wiki.

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Odnosnie meczu AZS - Resovia dodalbym jeszcze, ze swoja cegielke do takiego a nie innego wyniku dolozyl trener Brokking, trzymajac nieprzytomnych Eathertona i Szczerbaniuka na boisku PRZEZ CALY MECZ, podczas gdy mlodzi i zdolni Gawryszewski z Nowakowskim swa aktywnosc musieli ograniczyc do gimnastyki w kwadraciku dla rezerwowych. Poza tym o dzisiejszym spotkaniu w Polonii i dyspozycji naszych gwiazdek napisano juz w zasadzie wszystko. Dzieki Bogu Resovia takze grala piach i zamiast gladkiego 0-3 dla przyjezdnych udalo sie nam wymeczyc zwyciestwo w tie-breaku. Zgadzam sie z Coachem - w obecnej formie Czestochowa nie ma do Kedzierzyna po co jechac. Zostaje chyba tylko czekac i wierzyc, ze ten rozregulowany telewizor uda sie dosc szybko nastroic. Bo jego mozliwosci sa caly czas ogromne - nawet ze Stelmachem na rozegraniu :) (dzis nie gral najgorzej - gdyby tylko ktos wbil mu do czachy ze wystawiac mozna tez gdzie indziej niz na lewe skrzydlo, ehh)

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwolę sobie przekląć na forum. I proszę, nie bierzcie przykładu z moderatora hipokryty: Janeczek dzisiaj **********ł z zagrywki - inne słowo nie pasuje. 5 asów z rzędu dawno w PLS nie widziałem. Piłka po jego serwisach leci jak jakaś torpeda - to co on wyprawia jest teoretycznie wręcz niemożliwe... W wieku 19 lat przy debiucie w lidze klasa światowa w tym elemencie.

    Tyle można powiedzieć o meczu AZS PW - Gwardia (3:2) - wszak zagrywką sam Janeczek nic nie wygra.

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja mam prosbe czy nie mozemy wrocic do osobnych watkow na rozne mecze. wrzucanie wszystkich meczy do jednego watku pls 2006/2007 mija sie z celem.

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To załóż. Ja nie bronię.

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gwardia (hi, hi) wywiozła z Warszawy jeden punkt.
    A o Janeczu pisałam już, że MOŻE być odkryciem ligi, bo jego gra autentycznie robi wrażenie.
    Nie jestem jednak hurraoptymistką, bo to był pierwszy mecz PLS-u i zwyczajnie go nie znają-potem będzie trudniej. Choć chłopak i bloku się nie boi...
    Jednak jeden Janeczek wiosny nie czyni.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz Radomia ze Skrą był taki, że Skra miała lepsze wszystko, więc nie ma z bardzo co komentować, a rezultatu 10:0 w jakimś secie to ja nie pamiętam.

    Najbardziej wkurzeni to powinni byc ludzie z Warszawy dzis
    Ja nie jestem z Warszawy, choć ulubiona moją drużyną w PLS jest właśnie warszawski AZS, ale chyba powody do frustracji są większe jednak w Częstochowie. Gwardia nie jest taka słaba jak się wydaje niektórym, a ten Janeczek, to jest diament do oszlifowania. Jak będzie tak grał dalej, to długo tam miejsce nie zagrzeje.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To rzeczywiśćie inny mecz chyba oglądaliśmy. :) A jak pojawią się staystyki po pierwszej kolejce na stronie PLS, to zobaczysz jak bylo naparwdę. :)
    No rzeczywiście inny mecz oglądaliśmy! Na pls.pl jeszcze nie ma statystyk, ale są na oficjalnej stronie BKS Delecta-Chemik Bydgoszcz. Przyjęcie zespołu z Bydoszczy według tych statystyk wynosi 70,4%! I teraz sam sobie odpowiedz czy jest ono słabe. Więcej danych...

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chyba oglądałeś inny mecz! Właśnie jeżeli chodzi o przyjęcie zespołu z Bydogoszczy to było ono na dobry, a nie słabym poziomie. Nasi zawodnicy (JW) wczoraj słabiej przyjmowali.
    Zgadzam się z Tobą. :) Inny mecz obydwaj oglądaliśmy. Zapraszam na: http://pls.pl/rankingi.php?tourid=7&tf=1&rank=16
    I kto miał lepsze przyjęcie ? :)
    Jedno mogę przyznać, że pierwszy set mi się na oczy rzucił, gdy Bydgoszcz przyjmowała słabo i takie wrażenie mi zostało, bo prawdziwą przyczyną wygranej był lepszy atak gości.

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomniałam - jakieś tam fotki z Bydgoszczy :)

    http://s68.photobucket.com/albums/i2...ski/bydgoszcz/

    3:1 dla Bełchatowa? Ładnie nam życzycie, ładnie... :P

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z taką grą jak dzisiaj to Częstochowa Mistrza Polski raczej nie wywalczy. nie mowie ze grają słabo ale poziom gry Jastrzebia i Skry jest sporo wyższy (nie widzialem jeszcze Olsztyna w tym sezonie ale wydaje mi sie ze rowniez na chwilę obecna są lepsi od Częstochowy).
    podobal mi się jedynie Salmon. w jednej akcji mial 3 obrony - jak na przyjmującego to bardzo dobry wynik.

    jesli chodzi o Mostostal to bardzo dużym rozczarowaniem jest dla mnie Bakumovski. pamietam go jeszcze jak grał w SCC Berlin w Lidze Mistrzow przeciwko Czestochowie. zrobil wtedy na mnie bardzo duze wrazenie. myslalem ze pociągnie grę w Mostostalu a tu musi byc nawet zmieniany przez Kurka.

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.pls.pl/transmisje.php

    W następnej kolejce PLS będziemy mieli starcia zespołów z pierwszej czwórki pomiędzy sobą. Z tego co widze Polsat zamierza przerowadzić transmisje tylko z jednego z nich. Co ciekawe relacja dziwnym trafem prowadzona będzie oczywiście z hali w Bełchatowie. Tak więc 5 stycznia zamiast meczu Jastrzębie - PZU, będziemy ogladać aryciekawie zapowiadający się mecz Jadar - Resovia. W moim odczuciu jest podobnie jak w zeszłym sezonie Polsat faworyzjue Skre w transmisjach. A szkoda.

    Edit: Aha, to już wszystko wiadomo. Dzięki za info.

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle, ze nawet kibice z Radomia lub z Rzeszowa z checia by zobaczyli spotkanie Olsztyna i Jastrzebia. Nie wiem kto decydowal o tym rozkladzie transmisji.

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Małe sprostowanie, mecz Jastrzębie - Olsztyn jest przełożony na 17 stycznia 2007 o godz. 18.30 z którego Polsat oczywiście przeprowadzi transmisję, więc bez paniki

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W następnej kolejce PLS będziemy mieli starcia zespołów z pierwszej czwórki pomiędzy sobą. Z tego co widze Polsat zamierza przerowadzić transmisje tylko z jednego z nich. Co ciekawe relacja dziwnym trafem prowadzona będzie oczywiście z hali w Bełchatowie. Tak więc 5 stycznia zamiast meczu Jastrzębie - PZU, będziemy ogladać aryciekawie zapowiadający się mecz Jadar - Resovia.
    Tak jak napisała poprzedniczka, mecz Jastrzębia jest przełożony - w tym terminie siatkarze grają w Belgii.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to luz ;)

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i mamy mala niespodzianke, Gwardia rozbila Mostostal 3:0.
    Jak dla mnie to nie zadna niespodzianka. Mostostal w tym sezonie bedzie walczyl o utrzymanie, w tej druzynie nie ma kto grac a przede wszystkim nasza kadra trenerska jest do dupy. Tyle z mojej strony.

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Gwardii.
    Tak jak mówiłem na początku sezonu Mosto walczy o utrzymanie i skoczy najprawdopodobniej na barażach. Żadna niespodzianka.
    Pozdro

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Małe sprostowanie, mecz Jastrzębie - Olsztyn jest przełożony na 17 stycznia 2007 o godz. 18.30 z którego Polsat oczywiście przeprowadzi transmisję, więc bez paniki
    Owszem zagrają, ale wszystko wskazuje na to, że nie mecz ligowy, ale 1 mecz 1/8 finału Pucharu CEV. Z tego co wiem to Polsat nie pokazuje meczów tego Pucharu więc tego dnia raczej transmisji nie będzie. A mecz ligowy się przełoży. Pytanie tylko na kiedy.

  44. Powrót do góry    #89
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zrobiłem takie moje małe porównanie czterech głownych pretendentów do zdobycia tytułu Mistrza Polski. Według mnie nie ma znaczenia, czy któraś z drużyn jest teraz zmeczona czy dopiero wchodzi w sezon. Wszystko i tak rozstrzygnie się w playoffach, a do tego czasu jeszcze każda drużyna zdoła dostać ligowej zadyszki, przegrać jakieś spotkanie. W gruncie rzeczy decydować beda półfinały, a wtedy każdy z zawodników powinien osiągnąc szczyt swojej formy. Tak więc porównajmy sobie zawodników na poszczególnych pozycjach:

    Rozegranie:
    Tutaj zdecydowanie Paweł Zagumny prezentuje się najlepiej a reszta stawki wyraźnie od niego odstaje. Za nim powinien być Dobrowolski, potem Ivanov, Andrzej Stelmach niestety prezentuje się z tej stawki najłsłabiej. Tak wiec:
    3p Olsztyn
    2p Skra
    1p Jastrzebie
    0p Czestochowa

    Atak:
    Według mnie - Mariusz Wlazły. pomimo że teraz nie prezentuje sie najlepiej (jak na swoje możliwości), widać że jest wyeksploatowany do granic, to myśle że w playoffach Mariusz jak zawsze bedzie niezawodny. Na drugim miejscu dam Szymańskiego, chociaz myśle że nie bedzie to dla niego tak dobry sezon jak poprzedni. Jednak według mnie w porownaniu z Pawłem Papke wypada korzystniej. Na ostatnim miejscu - znów niestety dla mnie - AZS Czestochowa, Billings ma duże możliwości, ale żadnemu z polskich atakująch nie dorównuje.
    3p Skra
    2p Jastrzebie
    1p Olsztyn
    0p Czestochowa

    Libero:
    Dwójka Gacek - Ignaczak praktycznie równa, nie podjąłbym sie wybrania lepszego, dlatego posłucham Raula Lozano ;) i wybiore Gacka:) Dalej Rusek - solidny, ale nie jakiś rewelacyjny, nie ta utalentowany jak wspomniana dwójka. Na końcu Lambourne - jak dla mnie to słaby libero, bardzo nie pewny i na pewno najsłabszy element AZSu Olsztyn.
    3p Czestochowa
    2p Skra
    1p Jastrzebie
    0p Olsztyn

    Przyjmujący:
    Tutaj porównanie jest na pewno najtrudniejsze. W Czestochowie - to może być sezon Marcina Wiki, Gierczyński nie bedzie już tak pewny jak w tamtym sezonie, ale za to pozostający na rezerwie Riley Salmon to bardzo solidna firma , aż sie zdziwiłem że Wika wyrgyzł go ze składu, bardzo ciekawa bedzie rywalizacja na tej pozycji miedzy tymi trzema zawodnikami. Skra - świetny Gruszka i zaskakująco dobry Dan Lewis, świetna mieszanka przyjmujących, ze Stelmachem na rezerwie Skra wydaje sie być najmocniejsza jeśli chodzi o tą pozycje. Olsztyn - ani Bakiewicz, ani Tanik nie są przymującymi światowej klasy, jednak dzieki Zagumnemu na rozegraniu ich wartość automatycznie wzrasta. Narazie wielu jest pd wrażeniem Tanika, ale to wedlug mnie gracz słabszy od Salmona, który przecież w Czestochowie siedzi zaledwie na rezerwie. Jeszcze Jastrzebie - Dawid Murek ok, super zawodnik i jestem pewien że każdy chciałby go mieć w składzie, ale mysle że w tym sezonie niestety obniży loty w porównaniu do poprzednich lat. A juz Paweł Siezieniewski, może ma udany poczatek sezonu, ale gdy przyjda mecze o stawkę to bedzie najwieksza dziura w składzie JSW. Słabszy od Wiki czy Lewisa.
    3p Skra
    2p Czestochowa
    1p Jastrzebie
    0p Olsztyn

    Środkowi:
    Tu wiele zalezy od zgrania z rozgrywajacym, bo biorąc pod uwagę samych środkowych to trudno ustalic, kto jest lepszy.
    Dlatego zrobilem sobie ranking zawodnikow na tej pozycji:
    1. Plinski 2. Kadziewicz 3. Grzyb 4.Ivanov 5. Eatherton 6. Szczerbaniuk 7. Heikkinen 8. Możdżonek
    I taki mi wyszedl ranking:P
    3p Jastrzebski Wegiel
    2p Olsztyn
    2p Czestochowa
    2p Skra

    I ogólne wyniki sa takie:
    Skra 10p
    Jastrzebie 8p
    Czestochowa 7p
    Olsztyn 6p

    To tak mi wyszło z obliczen :) co o tym sądzicie? starałem sie być obiektywny, mimo że jestem z Czestochowy,może trafie z tą klasyfikacją na koniec sezonu, zobaczymy :)

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Na końcu Lambourne - jak dla mnie to słaby libero, bardzo nie pewny i na pewno najsłabszy element AZSu Olsztyn.

    Przyjmujący:
    Olsztyn - ani Bakiewicz, ani Tanik nie są przymującymi światowej klasy, jednak dzieki Zagumnemu na rozegraniu ich wartość automatycznie wzrasta. Narazie wielu jest pd wrażeniem Tanika, ale to wedlug mnie gracz słabszy od Salmona, który przecież w Czestochowie siedzi zaledwie na rezerwie.

    I ogólne wyniki sa takie:
    Skra 10p
    Jastrzebie 8p
    Czestochowa 7p
    Olsztyn 6p
    Najpierw odniosę się do libero :) Lambourne według Ciebie jest najsłabszym punktem Olsztyna? to dość ciekawe...koleś ma bardzo wysoki procent dokładnego przyjęcia i jest jak narazie najlepiej broniącym PLS...myślę, że jest dużo lepszy od Pawła Ruska (nic nie ujmując Pawłowi), porównywalny w obronie z Ignaczakiem a na pewno duzo lepszy w przyjęciu od Gacka...Moim skromnym zdaniem trójka libero PLS tj. Igła Lambi i Gaszek są bardzo wyrównani...

    co do przyjęcia: Jesteś mocno zaślepiony kolego...Bąkiewicz od lat uchodzi za jednego z najlepiej przyjmujących PLS a wręcz śmiem twierdzić iż w tej chwili ma najlepsze przyjęcie w Polsce :) natomiast różnie to bywa z jego atakiem no ale kategoria brzmi przyjmujący a nie skrzydłowy :) a Tanik...Tanik to zawodnik bardzo doświadczony...jeszcze Tobie i nie tylko Tobie udowodni co to znaczy solidny gracz z dobrym przyjeciem, bdb obroną i rewelacyjnym atakiem :)

    i ostatni punkt Twojej wypowiedzi czyli podsumowanie :) cieszy mnie ze Olsztyn jest stawiany na 4 miejscu...nie grają w roli faworyta co na pewno troszke im pomoże gdyż nie muszą nikomu niczego udowadniać :) a myślę iż Ireneusz Mazur wie co robi...moim skromny zdaniem klasyfikacja może wyglądać tak :
    1.JSW
    2.PZU AZS
    3.Skra Bełchatów
    4.Wkręt-Met

    obym się nie mylił :P ale pozycja nr 2 może się zmienić z pozycją 1 (życzenie kibica AZSu Olsztyn)


    [quote]

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •