Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 253

Wątek: I liga - kto faworytem, a kto nie? TYPY

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2006
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I liga - kto faworytem, a kto nie? TYPY

    Powielam temat jeżeli chodzi o ekstraligę,sadzę że w tym roku I liga będzie bardzo ciekawa - wiele interesującuch transferów. A więc chcialbym abysmy wytypowali faworytów do awansu i do spadku.

    moje typowanie:

    1. WYBRZEŻE GDANSK

    B.Pedersen
    M.Frankow
    K.Jablonski
    A.Pietrzyk
    T.Chrzanowski
    A.Karpov
    G.Dzik

    Napewno najbardziej spektakularne transfery w I lidze, stabilny budżet, jasność finansowa klubu.
    W odwodzie A.Smith, i jak mówią dzialacze jeszcze zaskocza transferami- dla mnie zdecydowany faworyt

    2. START GNIEZNO

    D.Cieslewicz
    M.Jablonski
    S.Steed
    A.Gomólski
    D.Howe
    K.Puodzuks
    O.Allen

    Sadze, że zespól z Gniezna będzie najwieksza niespodzianka sezonu, mocny sponsor, duże aspiracje

    3. RKM RYBNIK

    R.Szombierki
    R.Powaznyj
    M.Smolinski
    Z.Czerwinski
    C.Harris
    P.Pawlaszczyk
    W.Druchniak


    Zespól o najwiekszej liczbie zawodnikow w rezerwie, doswiadczenie ekstraligowca, ale sadze ze nalezy im sie dluzszy odpoczynek od ekstraligi, brak wyraznego lidera

    4. INTAR OSTROW

    T.Jedrzejak
    M.Szczepaniak
    P.karlsson
    ..........
    M.Loram
    M.Liberski
    ..........



    Jeszcze wiele niewiadomych, moze dlatego ta pozycja, poczekamy zobaczymy, napewno klub z Ostrowa stac na niespodzianke


    5. STAL GORZÓW

    J.Jensen
    D.Ruud
    M.Ferjan
    M.Zetterstroem
    J.Kylmaekorpi
    A.Gluchy
    P.Hlib


    Az zal serce sciska patrzac na ten sklad sami obcokrajowcy,
    w odwodzie N.Klindberg, owi zawodnicy nie stanowia gwarancji dobrej jazdy, wielkie zamiary w Gorzowie mogą się zakonczyc szybka zadyszka finansowa, zdecydowanie nie druzyna na awans


    6. GKM GRUDZIADZ


    M.Puszakowski
    A.Rymel
    P.Staszek
    J.Krzyżaniak
    G.Knapp ?
    K.Brzozowski
    .......


    Grudziądz musi wzmocnić sie solidnym obcokrajowcem no i junorami... Dobrze zaczyna sie dziac w klubie po zmianie zarzadu. Oby tak dalej


    7. PSŻ POZNAŃ


    A.Andersen
    K.Jacobsen
    A.Skórnicki
    N.Kościuch
    A.Huszcza
    D.Pytel
    P.Dziadkowiak

    W odwodzie M.Nowaczyk, życzę powodzenia, ale jeszcze nie w tym sezonie


    8. TŻ LUBLIN

    Jedna wielka niewiadoma........



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    nie wiem ja osobiście nie jestem przekonany do Rybnika jakoś wogle, moim zdaniem to będzie wyglądać mniej więcej tak:
    1-3 Gorzów , Gniezno, Gdańsk ciężko tu wytypować drużyne, która awansuje ale sądze, że te drużyny będą nadawać ton rozgrywkom
    4-5 Ostrów, 3 rok z rzędu szturm na ekstralige? moim zdaniem to już wypalony skład z drobnymi tylko zmianami i nie zawojują 1 ligowych torów
    Rybnik podobnie wypaleni zawodnicy bez wielkich wzmocnień, drużyna która mnie nie przekonuje ani troche ale kto wie, być może w trakcie sezonu okaże się jak bardzo się myliłem :)
    6-7 Grudziądz Poznań tu sytuacja wydaje się klarowna, drużyny walczące raczej o utrzymanie bez ambitnych celów i składów, które mogłyby się włączyć do walki o awans.
    8 Lublin nie ma się co oszukiwać , nawet jak wystartują i będą mieć sensowny budżet to kogo złapią skoro większość zawodników jest już zajęta

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Nie wiem kogo takiego ma Gniezno w składzie, że umieszczacie je przed Ostrowem i Gorzowem. Kilku przeciętnych zagraniczniaków jak : Allen, Howe czy Laukkanen i nie pewny Stead. Start imponuje tylko juniorką, która powinna być najlepsza na I ligowym froncie.
    Co do zwycięscy ligi to się zgadzam :) Wybrzeże do solidnych Pietrzyka i Krzysztofa Jabłońskiego dokupiła jedną z gwiazd światowego żużla Bjarne Pedersena, i świetnego jak na I-ligę Tomka Chrzanowskiego.
    Na razie jeszcze na długo przed zakończeniem okna transferowego wygląda mi to na mniej więcej tak:

    1. Wybrzeże
    2. KMO
    3. Stal Gorzów
    4. Start Gniezno
    5. RKM Rybnik
    6. GKM Grudziądz
    7. PSZ Poznań
    8. TŻ Lublin

    A co do Lublina to mam nadzieję, że wystąpią bo 3 sezon na przestrzeni 4 ostatnich z zaledwie 7 osobową I ligą to nie jest ciekawa sprawa...

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1 LIGA kto faworytem

    Moje typy w sezonie 2007
    -Wybrzeże Gdańsk
    -Stal Gorzów
    -Start Gniezno
    -Rybnik
    -Ostrów
    -Grudziądz
    -Poznań
    -Lublin- nie wiadomo czy wystartują, ale oby.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam!!
    z taka ekipa jaka montuja w ostrowie to moje typy sa takie!!!
    1.ostrow (wreszcie i znowu z markiem!)

    2.rybnik
    3.gdansk
    4.gorzow

    a dalej to chyba nie ma sensu pisac!!!

    pozdrawiam!

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    04-04-2006
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki, że nas stawiacie tak wysoko (Gniezno), chociaż to jest mój klub, to nie stawiałbymich jako murowany pretedent do pierwszej czwórki, ale skład jest ok. Jak dla mnie to będzie tak:
    KM Ostrów - chyba im sie w końcu uda
    Stal Gorzów - wyrównany skład i najlepszy junior I ligi
    GKS Gdańsk - wg. mnie zapłacą frycowe w I lidze, mają dwóch bardzo dobrych zawodników, bo Krzychu Jabłoński wcale nie będzei taki mocny
    Start Gniezno - bardzo chciałbym, żeby znaleźć się chociaż na tym 4 miejscu to byłby sukces.
    RKM Rybnik - patrząc na ich skład to respekt, ale jednak wirzę w swoją drużynę
    GTŻ Grudziądz - ciekawy skałd, ale to za mało na pierwszą czwórkę, mogą u siebie namieszać
    PSŻ Poznań - raczej kiepsko, ale u siebie stać ich na niespodziankę, niewielu zawodników z obecnej I ligi jeździło w Poznaniu, mogą dobrze wykorzystać atut własengo toru
    TŻ Lublin - o ile wystartują, życzę powodzenia.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2006
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto moje typy 1.Wybrzeże 2.Stal G. 3.Ostrow 4.Rybnik 5.Gniezno 6.Poznan 7.Grudziadz 8.Lublin pozdro!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Gorzów, Gniezno, Ostrów/Gdańsk

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2006
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Wybrzeże
    2. Iskra
    3. Umęczona
    4. Gniezno/Rybnik
    6. PSŻ/Motor
    8. GKM

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Jakby miejsce w e-lidze przyznawali za to jak typują użytkownicy SB już bylibyśmy spokojni! :D
    Niestety tak nie jest, a po tym jakie słuchy dobiegają z obozu Ostrowskiego to chyba tej drużyny najbardziej obawiałbym się w walce o awans w nadchodzącym roku. Oby był on dla nas szczęśliwy!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rybnik
    Gdańsk
    Gorzów
    Ostrów
    Grudziądz
    Gniezno
    Poznań
    Lublin

    Tak ja to widzę. Zobaczymy kogo Wybrzeże ściągnie na pozycję juniora. Mimo wszystko dla mnie faworytem jest Rybnik. Wielu ich nie docenia, a wydaje mi się, że to jednak tam jest jak na razie najrówniejszy skład, który "na papierze" nie ma słabych punktów. Wybrzeże ma "świętą(świetną :)) trójcę", lecz na pozycji juniora jest tam(jak dotychczas) czarna dziura. A co do ich drugiej linii, to zobaczymy, czy Pietrzyk ze Smithem w walce "na noże", szczególnie na wyjazdach, dadzą radę. W każdym razie ROW i Wybrzeże to dwaj faworyci. Za ich plecami czai się Gorzów i Ostrów, i nie miałbym nic przeciwko temu, aby te 2 ostatnie zespoły zajęły dwa pierwsze miejsca :)




  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Wybrzeże
    2. Start
    3. Stal
    4. Iskra
    5. Rybnik
    6. Grudziądz
    7. Poznań
    8. Lublin

    Wybrzeże faworytem, mocny sponsor, super zawodnicy. Start - czarny koń rozgrywek. Obco strzał w dziesiątkę. Stal zadyszka finansowa. Iskra wypalona.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2006
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Stal/RKM - Tu sie rozegra walka o wejscie z pierwszego miejsca.
    3.Iskra Ostrów - do 4 razy sztuka:)
    4.Wybrzeze Gdańsk - Z całym szacunkiem ale 2 zawodników meczu nie wygra. Jabłonskiego nie licze bedzie sredniakiem tak jak Kuciapa po wejsciu do Ekstraligi.
    5.Start - Jak zawsze waleczni.
    6.GTZ Grudziadz - Powalcza ale miejsce 5-6 to raczej szczyt mozliwosci.
    7 PSZ Poznań - Frycowe. Maja młody skład złozony z niechcianych zawodników. Ale brak zdecydowanego lidera(nawet niemaja dobrego sredniaka) stawia ich w nieciekawej sytuacji.
    8. Lublin - RKM z poprzedniego sezonu.

    To by było na tyle.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę pamiętać, że mimo wszystko ekipa rybnickiej "złotej młodzieży" sprzed paru sezonów to wciąż niezłe grajki, przynajmniej na pierwszą ligę. Przypomnę tylko, że w ostatnim swoim pierwszoligowym sezonie Szombierski i Czerwiński mieli średnie w okolicach 2.20-2.30/pkt. i byli oprócz bodajże Kuciapy najlepszymi Polakami w lidze. Tuż za nimi mamy Chromika i Povazhnego - poziom ostatnio niższy, ale nikt nie zaprzeczy chyba, że bez zbędnych fajerwerków są to faceci na 10 punktów w pierwszej lidze.
    Już te nazwiska każą spojrzeć z większym respektem na rybnicki team.

    Ale to nie oni najprawdopodobniej będą główną siłą ROW-u.
    Mamy armaty w postaci Chrisa Harrisa, który potrafił przywozić czternaście punktów w ekstralidze, mamy Renata Gafurowa, Martina Smolinskiego - to są naprawdę pistolety dużego kalibru i niejedna przereklamowana pierwszoligowa gwiazda będzie oglądała ich plecy.
    Mamy jeszcze Denisa Gizatulina, który sporo potrafi, a po wrzuceniu na głęboką ekstraligową wodę powinien radzić sobie już zupełnie inaczej. Pakiet "obco" uzupełnia Rory Schlein, o którym trudno cokolwiek powiedzieć poza tym, że ma talent, jest dobrze poukładany i zorganizowany i tak jak wyżej wymienionym - chce mu się jeździć, z czym ostatnio miewaliśmy w Rybniku problemy.

    Dorzućmy jeszcze juniorkę - Patryk Pawlaszczyk & Wojtek Druchniak - chyba najmocniejszą na tym poziomie zmagań. A warto pamiętać, że za ich plecami czai się niesamowita ferajna spod ręki Mirka Korbela (m.in. Mitko, młody Korbel, Pyszny, Fleger, Szymura), o której będzie naprawde głośno w przyszłym sezonie. Przynajmniej mam taką nadzieję :).

    Reasumując:
    choć skład na papierze nie zwala z nóg, może się okazać w rzeczywistości kolosalnym tsunami i zostawiać po sobie jeno dym i zniszczenia.

    Trudno typować kolejność, łatwiej okreslić w teorii zespoły, które znajdą się w play-offowej rundzie finałowej. Czołówka wydaje się mocna: Gdańsk, Rybnik, Ostrów, Gorzów, a o reszcie trudno na razie mówić przed wykrystalizowaniem się składów.

    Pozdrawiam :)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz, pierwsza liga zapowiada sie bardzo ciekawie. Bedzie wyrownany bój o e-lige, bo nie ma ZKŻ ( jak ZKŻ jezdzi w 1 lidze, to zawsze liczy sie tylko on i ewentualnie jedna druzyna ;P ).

    Cóż, napewno faworytami są :

    Stal Gorzów - bo mają sklad pozbawiony dziur, kapitalnego juniora. całą szóstke stać na robienie dwucyfrówek, ale i tez na zawalenie meczu. Jednak po cichu liczę na to, że w końcu Stal się przełamie i uda jej się awansować. Mam nadzieje ze tym razem sezon nie skonczy sie u was na rundzie zasadniczej. Myślę że limit pecha dla sąsiadów z za miedzy został juz przekroczony.

    Wybrzeże Gdańsk - świetna trójka prowadzących parę, których stać na 13-15 oczek na każdym torze. Jest jeszcze troche niewiadomych, ale sama trójka Chrzanek Jabol i Barnej zapewnia walke o e-lige. Jednak w przypadku ( odpukać ) kontuzji jednego z filarów będzie poważny kłopot.

    KM Ostrów - zamienili Ferjana za Jankesa, mysle ze to dobra decyzja, Jankes się przebudził, i zawsze to Polak, dla którego polska liga jest priorytetem. Przede wszystkim są zdeterminowani po nie udanych barażach. Juniorzy jeżdzą coraz lepiej, jest dużo wychowanków, plan nowego stadionu, IMŚJ. Żużel w Ostrowie zmierza ku dobremu, zasługują na e-lige.

    RKM Rybnik - fatalne morale po fatalnym ( inaczej byc jednak nie mogło ) sezonie w e-lidze. Skład jednak ma duży potencjal, dużo wychowanków, dość wyrównany i objeżdzony z e-ligowymi zawodnikami. Mają co udowodnić troche zawiedzionym kibicom. Dużym plusem jest bardzo dobra para juniorów, Pawlaszczyka widziałem tylko raz na żywo, ale Druchniak kilka razy mi udowodnił, ze bedzie z niego dobry grajek ( myśli na torze !! ).

    To są zdecydowani faworyci. Nie sposób obstawiać ich rezultat na koniec ligi, są to zbyt wyrównane zespoły, a ja nie chce sie bawic w zgaduj zgadule. Każdemu daje 25 % szans na awans.

    Namieszać może Start Gniezno, zespół ten juz nie raz udowadniał, ze zwłaszcza u siebie są w stanie zaskoczyć każdego rywala. Mają chłopaki serce do walki, i mimo ze w klubie sie nie przelewa, walczą do konca, nawet gdy wynik juz jest dawno roztrzygnięty. Wielka niewiadoma w postaci Anglików, którzy mogą być rewelacją ligi.

    Poznan bedzie opierał skład na polskich zawodnikach, co jest moim zdaniem duzym plusem. Ściągnięto 2 zawodników, którzy mają dużo do udowodnienia, czyli Nowaczyka i Kosciucha. Są to moim zdaniem dobrzy żużlowcy, którzy po prostu nie byli w stanie załapać się do swoich bardzo mocnych zespołów. Przy regularnych startach stać ich na dwucyfrówki.

    Grudziądz - tu raczej zapowiada się walka o utrzymanie, zawodnicy którzy tam startują nie są juz bowiem młodymi gniewnymi, i nie oddadzą zdrowia za punkty. Przy dobrej pracy mechaników mogą nawet powalczyć o czwórkę, ale samo utrzymanie nie bedzie łatwe. Ważne żeby sytuacja w klubie się ustabilizowała, bo ostatnimi czasy w Grudziądzu niestety nie dzieje się najlepiej.

    Lublin - jeśli Lublinanie ie zaczną działać to będzie problem ze zdobyciem choćby kilku punktów. Prawdopodobnie odejdzie Jason Rempała, Świstak pewnie wydusił pare groszy, chociaż za taki sezon to wiele nie mogło sie uzbierać. Jeleniewski jeździ tylko u siebie. Juniorzy puki co nie budzą respektu przed rywalem. Knappa kusi Grudziądz, ciężko widze ten sezon. Przede wszystkim zmienić trzeba tor, w ten sposob sie nie wygrywa meczy, a naraża się zdrowie zawodników i psuje widowisko.

    Tyle mojego biadolenia, oczywiście są to moje subiektywne opinie, chociaz starałem się o jak najwiekszy obiektywizm ;P

    Liga będzie ultraciekawa, kibice obejrzą w tym sezonie mase dobrych meczy, niestety tylko 2 kluby sa w stanie awansować ( jesli zostanie 8 zespołów w e lidze ), więc napewno dwa zespoły wśród faworytów nie bedą zadowolone na koncu sezonu. Taki jest sport niestety, ale lepiej wydać dużo pieniędzy i zapewnić dobre widowisko niż oszczędzać dostając bęcki na kazdym meczu.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    1.KM Ostrow, Wybrzeze Gdansk, Stal Gorzow

    Nie podejmuje sie wyboru kolejnosci tych druzyn. Walka bedzie wyrownana i do samego konca.

    KM Ostrow - Kolejny raz udalo sie zmontowac bardzo dobry zespol. Ktos jednak bedzie musial odejsc, bo tak szeroka kadra, nie koniecznie musi byc dobrym rozwiazaniem. Wiele bedzie zalezalo od dyspozycji Maxa. Czy powroci do formy sprzed 2 lat?. Takze przynaleznosc klubowa Jedrzejaka sporo wyjasni. Szczepaniak wobec tylu seniorow powninien odejsc. Zastanawia mnie takze, na ile trudy sezonu wytrzymaja dosc "wiekowi" obcokrajowcy.

    Wybrzeze Gdansk
    Spory sukces w postaci zakontraktowania Chrzanowskiego i Pedersena. Obu stac na "pociagniecie" zespolu. Nie wiadomo jeszcze czy w regulaminie bedzie "jocker", co takze daje jakas przewage. Trzeci z liderow gdanskiej ekipy - K.Jablonski. Mimo sympatii do Krzycha nie wiem na ile wytrzyma presje oczekiwan. Z pewnoscia jednak poczynil spore postepy w ostatnim sezonie. To juz nie tylko tor w Gdansku, ale i poprawa na wyjazdach. Nasi rywale z E-ligi, pewnie przypominaja sobie jak Krzychem na ich torach "miotalo". Tegoroczne wystepy w IMP i IME pokazuja, ze "Jabol" powinien dolaczyc do ww. liderow i stanowic o sile zespolu. Mysle, ze kibice Startu troche sie moga zdziwic:). Poki co niewiadoma jest u nas druga liga. Co do Pietrzyka, to jestem dobrej mysli. W drugiej czesci sezonu, swietnie jezdzil. Do tego nie zapominajmy, ze dwa sezony temu, oprocz Jedrzejaka byl najlepszym zawodnikiem solidnej ostrowskiej druzyny. Brakuje nam jeszcze jednego dobrego seniora. Frankow i Smith, gwarantuja jakies punkty. Tylko, ze "Franek" jezdzi nierowno, a Andrzej pewnie zapomnial jak silownia wyglada. Odstajemy takze w juniorce. Tu licze na Karpova i jego rozwoj w gdanskiej druzynie. Dzik bedzie niegrozny dla najlepszych. Poczekajmy jeszcze troche na zamkniecie skladu GKS-u.

    Stal Gorzow
    Armia zaciezna. Sezon pokaze na ile taki sposob budowania zespolu sie sprawdzi. Mowi sie, ze w zespole brakuje liderow. Ale spokojnie, Ci wykreuja sie w czasie trwania sezonu. Rowny sklad to bedzie handicap Stali, a dodatkowo jeden z dwoch najlepszych ligowych juniorow w zespole.

    4.ROW Rybnik
    Doswiadczenie zebrane w poprzednim sezonie powinno zaprocentowac. U siebie raczej nie do pokonania. Wyrownany sklad, solidni juniorzy. Brakuje tylko liderow z prawdziwego zdarzenia. Obawiam sie, ze Hariss moze nim nie byc. Przy zachowaniu bonusowych punktow, moga stracic do najlepszej trojki, stad 4 miejce na koniec sezonu.

    5.Start Gniezno
    Nie moge odzalowac tego Puodzuksa. To bedzie strzal w 10. Obok Hliba najlepszy junior w lidze. Jego problemem moze byc sprzet, bo jak sam mowil, bardzo dobrze trafil w zakonczonym sezonie. Reszta skladu wydaje sie slabsza niz ostatnio. Odszedl Jensen, Jankowski. Anglicy i Fin, ich nie zastapia. U siebie Start bedzie bardzo grozny, pewnie niejeden mecz z faworytami rozgrywek wygraja. Na wyjazdach, to gora jedno, dwa zwyciestwa.

    6.GKM Grudziadz
    W Grudziadzu udalo sie fajny zespol zbudowac. Znowu beda ciekawe mecze miedzy nami:). Dodatkowo powinna sie koniunktura na zuzel w tym miescie poprawic. Mimo tego, w nadchodzacym sezonie walka jedynie o utrzymanie.

    7-8.PSZ Poznan, Motor Lublin
    Oba zespoly czekaja na koncowke okresu transferowego, gdzie zadania sredniakow znacznie spadna. Po zniesieniu rezerwowego w E-lidze, spora czesc zuzlowcow jeszcze nigdzie nie podpisala. Bedzie mozna stworzyc fajne sklady z zawodnikow chcacych udowodnic, ze niektorzy za szybko spisali ich na straty. U siebie moga wyrwac punkty takim zespolom jak Start czy GKM. Reszta powinna sobie poradzic.


  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 Ostrów
    spore zaplecze finansowo-organizacyjne, spore doświadczenie w walce o awans i bogata ławka zawodników pozwlająca wystawić silny i co najwazniejsze równy skład
    tym razem powinno się udać

    2 Gorzów
    Solidna paczka obcokrajowców plus ekstra młodzieżowcy. Odporni z reguły na stres obco powinni dać sobie rade w meczach na styku i nie odpuscić w walce o awans

    3 Rybnik
    Ptaki wysokich lotów o podciętych skrzydłach za sprawą mglistych zwidów prezesa. Duży potencjał, ale sezon 2007 będzie dla bardziej zmotywowanych zespołów

    4 Gniezno
    Zaprawiona w bojach ekipa. Twarda. Skład bez wielkich gwiazd ale równy i to ich siła. Super juniorzy. Bez wiekszych kłopotów powinni wygrywać u siebie i mocno dawać się we znaki na wyjazdach.

    5 Gdansk
    Trójka bezsprzecznych liderów i dno na drugiej linii. Historia uczy, ze takie zespoły skazane są na to jak liderom leży z rana. Jak nie lezy to siedzenia obite i to nie raz. Gdańsk na pewno wygra ze średniakami, ale faworyci rozniosą ich rwąc za dziury w składzie

    6 Poznań
    Przy dobrych wiatrach młody perspektywiczny skład jest w stanie przeskoczyć emerytów z Grudziądza. Może nie musi. Atut własnego toru nie do zlekceważenia. stad na 6

    7 Grudziądz
    Park geriatryczny Grudziądz. Przytułek upadłych aniołów. Tam gdzie gryf chodzi na piechotę. Będę zaskoczony wyższą pozycją

    8 Lublin
    Ciekawe co by tam było gdyby swego czasu złoili skórę gryzoniom i weszli do ekstraligi. Teraz chyba zakochali się w ukraińsko-łotewskich klimatach i ciągnie ich do 2 ligi

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1-3 Rybnik, Ostrów, Gorzów
    4 - Gdańsk
    5 - Gniezno
    6-7 Grudziądz, Poznań
    8 - Lublin

    Zespoły 1-3 mają bardzo wyrównane składy i każdy z nich może awansować. Warto zwrócić szczególną uwagę na Rybnik, który w mojej ocenie będzie szczególnie groźny.
    Gdańsk na dziś nie ma zawodników drugiej lini gwarantującyh walkę o awans. Gniezno ma juniorów i nic poza tym.

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem zdecydowanie 1.Gdańsk 2.Ostrów 3.Rybnik 4.Gniezno 5.Gorzów 6.Poznań 7.Grudziadz 8.Lublin

  20. Powrót do góry    #20
    slavo
    najważniejsze by było ciekawie, mecze nie były do jednej bramki i obyło się bez ciężkich kontuzji.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2006
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dokladnie najwazniejsze to sezon bez kontuzji, co nie zmienia faktu iz Gdansk to zdecydowany faworyt ligi. Pozdrawiam wszystkich zazdrosnych o Chrzanka, Bjerne, Jabola

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    dokladnie najwazniejsze to sezon bez kontuzji, co nie zmienia faktu iz Gdansk to zdecydowany faworyt ligi.
    tu bym sie klocil z Toba i to ostro

    Gdansk

    1.Chrzanowski
    2.Smith
    3.B.Pedersen
    4.Pietrzyk
    5.Jablonski
    6.Dzik
    7.Karpov

    Ostrow

    1.M.Loram
    2.M.Max
    3.Wegrzyk
    4.Ł.Jankowski
    5.P.Karlsson
    6.Tomicek/Risager
    7.Libierski


    Ostrow ma bardziej wyrownany sklad z lepszymi juniorami i w biegu juniorskim moze byc nawet 5:1 dla Ostrowa choc nie musi.PLusy Gdanska kazdy zna to oczywiscie swietna trojka liderow choc uwazam ze Jablonski bedzie troszke odstawal od Chrzanowskiego i Pedersena glownie na wyjazdach.Gdansk ma przecietna 2 linie bo Smith to juz nie ta klasa co kiedys.Pietrzyk bedzie niewiadoma bo 2 lata temu jezdzil w OStrowie niezle ale trzeba pamietac ze poziom sie podniosl

    ja stawiam

    1.Ostrow
    2.Rybnik
    3.Gdansk
    4.Gorzow
    5.Gniezno
    6.Grudziadz
    7.Poznan
    8.Lublin

    choc szczerze mowiac cholernie ciezko wytypowac zwyciezce ligi bo 5 zespolow bedzie walczyc o awans to zwiastuje super emocje :)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Wybrzerze Gdańsk
    2.KM Ostrów
    3.Stal Gorzów
    4.RKM Rybnik
    5.Star Gniezno
    6.GTŻ Grudziąc
    7.PSŻ Poznań
    8.TŻ Lublin


    Tak mi sie wydaje chociaz niewiadomo jak bedzie liga chodz nie zawsze ale rzadzi sie swoimi prawkami wkoncu.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 Gdańsk/Ostrów
    2 Ostrów/Gdańsk
    3 Rybnik
    4 Gorzow
    5 Gniezno
    6 Grudziadz
    7 Poznan
    8 Lublin

    ad1,2) bezsprzecznie obie druzyny maja najsilniejsze składy i mysle ze miedzy nimi rozegra sie walka o awans.

    ad3) wydaje sie solidna druzyna.

    ad4) niewiadomo co powiedziec ,bo o sile druzyny beda decydowali obcokrajowcy, a ich dyspozycja czasami pozostawia wiele do zyczenia. dyspozycja dnia, nic wiecej.

    ad5) ligowi sredniacy. moim zdaniem o sile Startu beda decydowali juniorzy ,ktorzy niewatpliwie sa najsilniejszym punktem całego zespołu.

    ad6,7,8) no coment :P

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Wybrzerze Gdańsk
    2.KM Ostrów
    3.Stal Gorzów
    4.RKM Rybnik
    5.Star Gniezno
    6.GTŻ Grudziąc
    7.PSŻ Poznań
    8.TŻ Lublin


    Tak mi sie wydaje chociaz niewiadomo jak bedzie liga chodz nie zawsze ale rzadzi sie swoimi prawkami wkoncu.
    Echh naprawde żal mi takich ludzi... Nie wiem jakim prawem tacy ludzie w ogóle mają internet...

    Moje typy:
    1.Ostrów
    2.Gdańsk
    3.Rybnik
    4.Gorzów
    5.Grudziądz
    6.Gniezno
    7.Poznań
    8.Lublin

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Nie lubie takiego fusowania. Chciałem odnieść sie do kwestii, którą przywołał jeden z forumowiczów. Rzucił stwierdzenie o rzekomo mocnym sponsorze Gniezna. Ja bym nie przesadzał Lech Pils owszem możnym sponsorem jest, ale w przyszłym roku będzie sponsorował: Gniezno, Gorzów, Ostrów, Poznań i Leszno, do każdego klubu rzucając kilka set tysięcy złotych, a tego nie nazwałbym mocnym sponsrem...Mocny sponsor rzuca milionami i ma w budżecie udział większy niż 50%.

    Miejsce na koniec sezony 2007 nie zależy tylko od składu, każdy chyba ma świadomość, że na to składa się wiele czynników, kontuzje, kasa, atmosfera, czy w danym roku dany zawodnik ma sprzęt który jedzie, albo który nie jedzie. Doskonały przykład to Jesper B. Jensen. Dwa lata temu dobry sezon, rok temu kompletne dno, a w tym roku świetny. Nie bez znaczenie też jest szczęście... Pomijając to, że jeszce nawet nie ma ostatecznej wersji regulaminu na przyszłoroczną 1 lige:/. Obecnie 1 klub zapowiada walke o utrzymanie: Poznań. Lublin nie zapowiada niczego, natomiast pozostałe 6 klubów(niektóre na wyrost) mówią śmiało o awansie przynajmniej do pierwszej 4. Prawidłowa postawa, w końcu po to się przygotowuje do sezonu, żeby wygrywać, a nie kierować się minimalizmem.
    Narazie chciałbym mówić o tym co jest a nie o tym co ma być. W Grudziądzu jak narazie rysują się 4 pierwszoplanowe postacie: Rymel, Puszakowski, Krzyżaniak, Staszek. Nazwiska znane, gdzieś czytałem o chęci walki o awans, ale troche szkoda mi Grudziądza, szkoda mi kibiców, bo w żużlu w Grudziądzu co roku nadmuchuje sie balon o nazwie AWANS, ale nie ma to poparcia w składzie, ludzie zajmujący się klubem kompletują skład, tak jakby żyli jeszce 10lat temu, kiedy wystarczyło mieć 2 dobrych seniorów, rzucić jakiegoś dobrego obcokrajowca i był całkiem niezły skład. Prosze spojrzeć na ubiegłoroczny OStrów, jaki miał skład(na marginesie: ZA DUŻO STRANIERI W NIM BYŁO, to przyczna porażki)... Absolutnie jak narazie skład nie na awans. W RYbniku stara gwardia, zawsze jak jeżdża w 1 lidze są w 1 połówce tabeli i walczą o awans, ale zawsze jakoś tylko do końca serii zasadniczej, w mojej ocenie to nie wystarczy na skuteczną walke o awans. Kadra szeroka i wyrównana, ale drużyna która w sposób tak wyraźny odstawała w elidze bez wzmocnień nie ma szans...Poza tym atmosfera w klubie zawsze na końcu sezonu się psuje(gwiazdor Szombierski...). Popieram opieranie składu na wychowanakach, ale mimo wszystko, brak tu zawodnika, który wygra z każdym, takich zawodników (jak Karlsson, B. Pedersen) trzeba by walczyć o awans. Gniezno skład ciekawy silna para juniorów, u siebie być może wygra wszystkie mecze, ale obawiam się czy jest tam kasa na awans, budżet 4mln? Howe, Laukkanen, Stead? przepraszam, ale to nie są zawodnicy którzy na wyjeździe stukną 12punktów. W Gorzowie rysuje się ciekawy skład, ale czemu oni tak bardzo ufają obcokrajowcom...Za dużo ich tam, za dużo takich co przyjadą na mecz, zdobędą co będzie do zdobycia i pojadą, za dużo wyrachowanych głów. Pare lat temu to by był skład na ekstralige, ale pare... Ogromny atut(taka broń biologiczna) to HLIB, najlepszy młodzieżwoec tej ligi wg mnie. W Ostrowie wszyscy mówią, że ma być ten i ten, ale póki nie będzie, ciężko coś powiedzieć, napewno cel mają jasny, myśle, ze te porazki(3 razy brak awansu) ostatnie dużo ich nauczyły i ta ekipa jeżeli sprawdziłoby się to o czym sie mówi, widze ja na miejscu 1-2. Niechce oceniać gdańskiej druzyny, niech robią to inni. Każdy może się niezgodzić z moimi subiektywnymi opiniami, ja tak widze, ten aktualny stan rzeczy...a jak będzie? na to składa się zbyt dużo rzeczy, żeby komuś miejsce przypisywać tak jak już mówiłem. Atlas nie był faworytem do mistrzostwa, a postawa Hansa w porównaniu z zeszłym rokiem...nie musze nic mówić. Jedno jest pewne będzie ciekawie.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    W Grudziądzu jak narazie rysują się 4 pierwszoplanowe postacie: Rymel, Puszakowski, Krzyżaniak, Staszek. Nazwiska znane, gdzieś czytałem o chęci walki o awans, ale troche szkoda mi Grudziądza, szkoda mi kibiców, bo w żużlu w Grudziądzu co roku nadmuchuje sie balon o nazwie AWANS, ale nie ma to poparcia w składzie, ludzie zajmujący się klubem kompletują skład, tak jakby żyli jeszce 10lat temu, kiedy wystarczyło mieć 2 dobrych seniorów, rzucić jakiegoś dobrego obcokrajowca i był całkiem niezły skład. Prosze spojrzeć na ubiegłoroczny OStrów, jaki miał skład(na marginesie: ZA DUŻO STRANIERI W NIM BYŁO, to przyczna porażki)... Absolutnie jak narazie skład nie na awans w Grudziądzu.
    Co??????
    Kompletnie nikt w Grudziądzu od kilu lat nie mówił o awansie!!! Co Ty bredzisz. Zespół ma być jak na razie na środek tabeli, później to się zobaczy. Po tych zdaniach uważam, że nie należało dalej czytać Twojego posta.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co wy z tym Lublinem na ósemce, Lublin albo nie wystartuje
    albo ma mieć ciekawy skład;
    1.D.Śledź
    2.T.Rempała
    3.J.Rempała
    4.G.Knapp
    5. Max
    6.R.Klimek
    7. Hansen
    + D.Jeleniewski

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2006
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Ostrów
    2.Gorzów
    3.Gdańsk
    4.Rybnik
    5.Lublin
    6.Gniezno
    7.Grudziadz
    8.Poznań- niestety widze ze ten zespoł jest budowany z zawodnikow ktorzy byli niechciani w swoich poprzenich klubach
    Nowaczyk Huszcza Pytel z falubazu no Pytel to moze coś pokaze
    Skórnicki Kociuch z Leszna .czarno to widze

    Skornicki jet tanie z Huszcza na torze w Poznaniu ładnie jechac ale na wyjezdzie ?? np mecz z Gdankiem TOmasz Chrzanowski i Krzysztof Jabłsoki i co ?? 5-1 da Gdanska ...

    Pozdrawiam :)

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to 1 liga w przyszłym sezonie będzie wyglądała tak
    -Rybnik, solidna drużyna
    -Gdańsk, jeśli dokoptują jeszcze 1 solidnego zawodnika
    -Gorzów, Szwedzi powinni być dość mocni
    -Gniezno,jeszcze dobry senior i niezła paczka
    -Ostrów, za dużo chcą a potem się gubią
    -Grudziądz, napewno waleczna drużyna może być wyżej
    -Poznań, musi się wzmocnić
    -Lublin, nie wiadomo czy wystartują, chociaż im bardzo tego życzę to wtedy mogą być wyżej



    Jeszcze sezon się nie zaczął a my już wypisujemy co? kto? i jak? a może być zupełnie odwrotnie.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Co??????
    Kompletnie nikt w Grudziądzu od kilu lat nie mówił o awansie!!! Co Ty bredzisz. Zespół ma być jak na razie na środek tabeli, później to się zobaczy. Po tych zdaniach uważam, że nie należało dalej czytać Twojego posta.
    Ja czytałem wypowiedz Wisniewskiego w ktorej mowil o walce o awans, moze zmienil zalozenia... W kazdym razie nie ma sie co bulwersowac, w 2004 byl SAwina, Hamill, Puszakowski i moze nie mowiono o awansie????

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jeszcze sezon się nie zaczął a my już wypisujemy co? kto? i jak? a może być zupełnie odwrotnie.
    Jeszcze drużyny nie skończyły kompletowanie składów...
    Poczekajmy z typami przynajmniej do końca stycznia.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    8.Poznań- niestety widze ze ten zespoł jest budowany z zawodnikow ktorzy byli niechciani w swoich poprzenich klubach
    Nowaczyk Huszcza Pytel z falubazu no Pytel to moze coś pokaze
    Skórnicki Kociuch z Leszna .czarno to widze

    Skornicki jet tanie z Huszcza na torze w Poznaniu ładnie jechac ale na wyjezdzie ?? np mecz z Gdankiem TOmasz Chrzanowski i Krzysztof Jabłsoki i co ?? 5-1 da Gdanska ...

    Pozdrawiam :)
    A jakby kolega to na język polski przetłumaczył?:)
    Widać post pisany z czystych emocji, co efektywnie wytrąciło z równowagi palce u rąk:P
    A na poważnie koledze polecam wizytę u specjalisty ds. rozwijania narzędzi porozumiewania się.

    Typowanie miejsc jeszcze przed końcem stycznia (jak co roku;)) uważam za bezsensowne. W ramach czystej zabawy owszem, ale jak niektórzy zdążyli zauważyć, niektóre drużyny jeszcze nie skompletowały składu (ktoś w ogóle ma komplet?:))...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I liga zapowiada sie bardzo, ale to bardzo ciekawie.
    O pierwsza czworke bedzie walczyc 6 zespołow.
    Według mnie z tej rywalizacji odpada Poznan i Lublin gdzie sie kompletnie nic nie dzieje.

    1-3
    Rybnik
    jest to silna młoda ekipa, z doswiadczeniem ekstraligowym (rocznym),maja dosc solidnych obcokrajowców.Silnych seniorów, no i bardzo dobra młodziez.
    Szombierski
    Chromik
    Harris
    Smolinski
    Schlein
    Pawlaszczyk
    Druchniak

    Gdansk
    Pomimo ze ekipa z nad morza bedzie beniaminkiem, nie wydaje mi sie by płaciła frycowe, zelazna trojka Chrzanek, Jabol i Bjarne, jest wstanie sama zdobyc ok 40 pkt. reszta te pare oczek dorzuci.
    Jabłonski K.
    Chrzanowski
    Pedresen B.
    Pietrzyk
    Karpow

    Dobrze ze Gniezno w ostatniej chwili wyrwało Puodzuksa
    bo gdyby jeszcze Kjastas tam był to Lotos był by dlamnie 100% kandydatem do awansu.

    Ostrów
    Intar kolejny rok , juz trzeci bedzie uderzac do bram Ekstraligi, czy im sie to uda???? Watpie!!
    Na pewno beda nalezec do czołowki ligi, maja niezawodnego "okularnika" doszedł Yankes, ktory w Ostrowie powinien wymiatac dosc mocno.
    Karllson P.
    Jankowski
    Wegrzyk
    Max
    Loram ??
    Risager
    Tomicek

    4-6

    Gorzów
    Jak dlamnie armia zaciezna sie nie sprawdzi i nie wywalczy awansu do extra. Maja cała garsc srednich obcokrajowców, w porównaniu do ekip Ostrów-Karlsson, Gdansk- Chrzanowski, Jabłonski, Pedersen, Rybnik- Harris, brak im lidera z prawdziwego zdarzenia. Cała piatka cudzoziemców jest wstanie pojechac na 12pkt ale i jest wstanie jechac na 5.
    Jensen
    Kylmakorpie
    Ferjan
    Zetterstroem
    Klingberg
    Hlib
    Jonasson

    Gniezno
    Rewelacja tegorocznych rozgrywek, chyba w przysżłym seoznie nie bedzie juz tak błyszczec.
    Bedzie potrzebne bardzo duzo szczescia by moj ukochany Start zdołał awansowac do pierwszej czworki.
    Na pewno Gniezno ma bardzo mocna pare juniorów, ale nie sadze by juniorzy z Gorzowa,Rybnika czy Ostrowa, az tak mocno od nich odstawali.
    Stead
    Jabłonski M.
    Cieslewicz D.
    Howe
    Laukkanen/ Allen
    Gomolski
    Puodzuks

    Grudziadz
    Coraz bardziej zaczyna sie krystalizowac ekipa GKM-u, działacze chyba poszli po rozum do glowy i nie zatrudniaja juz zuzlowych emerytow z pomorza.
    A skład w postaci:
    Krzyzaniak
    Puszakowski
    Staszek
    Jamrozy
    Rymel

    robi wrazenie i na torze w Grudziadzu, bedzie wszystkim ekipa ciezko.

    7-8
    Poznan i Lublin, te ekipy powinny pomiedzy soba rozegrac ktora ekipa spadnie.

    Sezon w I lidze zapowiada sie abrdzo, ciekawie.

    Patrzac jeszcze na składy, dosc mozcno rzuca sie w oczy obsada miejsc juniorów w poszczegolnych klubach.
    Hlib,Jonasson, Pawlaszczyk, Druchniak, Tomicek, Risager, Karpow, Gomoslki, Puodzuks
    Rywalizacja o najlepszego juniora w I lidze zapowiada sie bardzo interesujaco, chyba lepiej niz w Ekstralidze.


  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie wiem, czy Jabłoński jest na tyle silny, by w pierwszej lidze wskazywać, iż z Bjarne i Chrzankiem będą trzepać 40pkt...Raczej szczerze w to wątpię. U siebie to i owszem, choć i tak uważam, że w trójkę w żadnym meczu nie są w stanie uzbierać 40 punktów. Poza tym druga linia nie istnieje. A wiadomo, jak kończą się przeważnie spotkania, gdzie lider drużyny jest skazany na walkę z dwoma obcymi z drużyny przeciwnej, prezentującymi wysoki poziom jak na rozgrywki pierwszoligowe...Każda wpadka lidera - a, że takie będą to nie ma żadnych wątpliwości bo liga jest jeszcze mocniejsza niż ta, w której startowało Wybrzeże poprzednio - kończy się porażką biegową praktycznie...Do tego brak juniorów stawia drużynę Wybrzeża w ciężkiej sytuacji od pierwszego biegu. Raczej dużo groźniejszymi będą Ostrów i po części Rybnik, choć tak wyrównanego składu jak Stal to na chwilę obecną nie ma żadna z drużyn...

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    O Krzysia się niebój:D, Krzysiu da rade. Pewnie, że masz racje w 3 nikt nie wygra, ale wg mnie Pietrzyk i Smith(jak wyjdzie 1 to dojedzie, ma doswiadczenie eligowe) to nienajgorsza druga linia! choć poszukiwany jest jeszcze jeden senior. Stal ma wyrównany skład, ale za duzo tam obcych, wg mnie to sie zemsci...

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    A tak w ogóle, to ile drużyn ma wejść w przyszłym roku? Bo to chyba podstawowe pytanie jest, jeśli chodzi o wyliczanie szans. Czyli: co z tym cholernym powiększeniem e-ligi? Miało być w tym roku, nie było. A w następnym? Też nie? No to kiedy???

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak w ogóle, to ile drużyn ma wejść w przyszłym roku? Bo to chyba podstawowe pytanie jest, jeśli chodzi o wyliczanie szans. Czyli: co z tym cholernym powiększeniem e-ligi? Miało być w tym roku, nie było. A w następnym? Też nie? No to kiedy???
    Prawdopodobnie nigdy. Panowie tam na górze mają swoją "wizję" budowania nowej profesjonalnej ligi, i co rok będzie tylko gadanie, że za rok możemy dopiero rozmawiać bo nie można zmieniać zasad gry w trakcie jej trwania. Jak mawiał syn Adasia Miauczyńskiego, 'I tak ku**a do zaje****a' :/

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moja wizja I ligi jest taka:

    Wygra bezapelacyjknie rkm Rybnik!
    1.rkm Rybnik
    2Gdańsk
    3.Ostrów
    4.Gorzów
    5.Gniezno
    6.Grudziądz
    Poznań
    Lublin

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moja wizja I ligi jest taka:

    Wygra bezapelacyjknie rkm Rybnik!
    1.rkm Rybnik
    2Gdańsk
    3.Ostrów
    4.Gorzów
    5.Gniezno
    6.Grudziądz
    Poznań
    Lublin
    A na czym opierasz swoją wizję? Skoro nie wiadomo nawet, w jakich składach wystartują wszystkie kluby? Wrożka? :D

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    A na czym opierasz swoją wizję? Skoro nie wiadomo nawet, w jakich składach wystartują wszystkie kluby? Wrożka?
    Zapewne na tych samych przesłankach, dzięki którym Ty unaoczniłeś słabość naszej drugiej linii! :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapewne na tych samych przesłankach, dzięki którym Ty unaoczniłeś słabość naszej drugiej linii!
    Akurat tego nie trzeba nikomu unaoczniać :D

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Zapewne na tych samych przesłankach, dzięki którym Ty unaoczniłeś słabość naszej drugiej linii!
    Akurat tego nie trzeba nikomu unaoczniać :D
    słońce akurat Twój zespół może i ma lepszą 2 linie ale ma tylko 2 linie :P:P:P

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Morał jest taki że Rybnik w I lidze zawsze bedzie wygrywał a w ekstralidze bedzie przegrywał wiem wróżką to ze mnie jest:P

    A swoją wizje przedstawiam tak iż Rybnik jest wmiare stabilną drużyną mamy zawodników bardzo dobrych ma I lge ale niezbyt dobrych na ekstralige

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    słońce akurat Twój zespół może i ma lepszą 2 linie ale ma tylko 2 linie
    To Twoje zdanie :D Dam sobie głowę uciąć, że co najmniej jeden zawodnik Stali będzie miał na koniec sezonu wyższą średnią niż pan Chrzanowski. Na dzień dzisiejszy macie 2,5 zawodnika, drugiej linii brak, juniorzy to już całkowita masakra...


    Morał jest taki że Rybnik w I lidze zawsze bedzie wygrywał a w ekstralidze bedzie przegrywał wiem wróżką to ze mnie jest

    A swoją wizje przedstawiam tak iż Rybnik jest wmiare stabilną drużyną mamy zawodników bardzo dobrych ma I lge ale niezbyt dobrych na ekstralige
    Zobaczy szanowny kolega, jaka mocna będzie liga w tym roku, i że o zwycięstwa u siebie trzeba będzie się mocno napocić...Rybnik nie dał sobie rady poprzednio, a do e-ligii wszedł dzięki ładnemu stadionowi. Tym razem już tak na pewno nie będzie, to mówię ja...Dyzma...prezes ;)

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •