Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 253 z 253

Wątek: I liga - kto faworytem, a kto nie? TYPY

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Lepsza moim zdaniem legenda Stali niż Gdańska, której po prawdzie nigdy nie było i chyba nie będzie...
    Parol Rozkurcz i Staleczkaa, pomyliłem forumowicza Abrakadabrax czy jakoś tak z kimś innym :D Przepraszam. Po prostu poczułem się dotknięty tekstem "jaki klub taki idol".

    Czyli jeszcze raz do kolo. Abrakadabrax:

    Masz na myśli ten swój pożal się boże Start co to od kilku lat dzięki wychowankom nie może się do ekstraligi dobić??? :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  2. Powrót do góry    #227
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze co nie którym puszczaja nerwy.
    To ze Stal jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce , to czy cos wam to da w walce o awans??

    Jezeli chodzi o wychowanków to faktycznie ja jakos poza Dera i Olszewskim nie moge sie dopatrzec.
    Natomiast Stal ma ich zdecydowanie wiecej.

    Nawiązując do Krzycha Jabłonskiego, jak dlamnie jest to bardzo dobry zawodnik, z Gniezna odszeł z nienawidzony.
    Zarzucano mu sprzedanie meczu w Gorzowie.

    Cenie sobie umiejetnosci Jabola, ale i tak nie chciał bym go widziec w barwach Startu.
    Jest to osoba bardzo konfliktowa i psuje atmosfere w druzynie.

    W kazdym bardz razie stac go na zdobywanie ok. 10 pkt w meczu.

  3. Powrót do góry    #228
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MELAS

    Twierdzisz ze Start to pozal sie boze klub, a no tak sie przypadkiem składa ze dzieki temu klubowi , mozesz sikac z radosci w majtki jak wasz lider Jabol wygrywa biegi.

    Całe szczescie Melas ze wasi terazniejsi i poprzedni działacze sa madrzejsi niz Ty poniewaz od jakiegos czasu sa w waszej "swietnej ekipie" nasi wychowankowie.
    Jabole, Cielaki, Fajfer Duszek.

    A jezeli chodzi o wychowanków to zawsze oni maja wieksze przywiazanie do klubu.
    A przywiazanie waszych zawodników pozyskanych przez pieniadze Lotosu, było widac w zeszłym sezonie jak hurtem uciekali.







  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    MELAS

    Twierdzisz ze Start to pozal sie boze klub, a no tak sie przypadkiem składa ze dzieki temu klubowi , mozesz sikac z radosci w majtki jak wasz lider Jabol wygrywa biegi.
    Powiem więcej - coponiektórzy, m.in. Jabol wyszli spod ręki trenera Romualda Łosia :)

    M_k - to przeczytaj sobie tekst Twojego pożal się boże kolegi klubowego :D z jakim sentymentem się o Wybrzeżu wypowiada, po prostu nie pozostałem dłużny.

    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  5. Powrót do góry    #230
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zapominaj Melas ze Romuald Łos był zawodnikiem Startu Gnniezno.

    p.s. ja rowniez nie darze sympatią abraxasa, ale to ze on wypowiada sie o Wybrzezu nie przychylnie , to ty badz madrzejszy i nie obrazaj Startu i ich normalnych kibiców.


  6. Powrót do góry    #231
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Parol Rozkurcz i Staleczkaa, pomyliłem forumowicza Abrakadabrax czy jakoś tak z kimś innym Przepraszam.
    Nie ma sprawy. Wybaczamy :D Przynajmniej ja :)
    Też właśnie tak mi się skojarzyło, że chyba pomyliłeś...

    Widze ze co nie którym puszczaja nerwy.
    To ze Stal jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce , to czy cos wam to da w walce o awans??
    Nie chodzi o to czy da czy nie da, bo akurat nie da. Chodzi o szacunek do klubu, który kwieciście zapisał się w historii polskiego żużla, zarówno jeśli chodzi o liczbę i jakość wyszkolonych zawodników, jak i ilość zdobytych trofeum przez ostatnie 60lat...

    Tylko tyle chciałem rzec...

  7. Powrót do góry    #232
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Zle mnie zrozumiales. Jesli chodzi o przywiazanie do klubu to Jablonski powinnien Paluchowi myc buty. Mowie o tym ze jeden jak i drugi bardzo wiele znaczy dla klubu, i nikt se nie wyobraza by zabraklo go w klubie. Jest swojego rodzaju "bozyszczem":) Jest kilku takich zawodników np. Jagus w Toruniu, Adams w Lesznie.
    jeśli kogokolwiek można nazwać takim mianem to kiedyś Romka Jankowskiego a teraz Damiana Balińskiego..

    A poza tym to fajnie się tu bawicie:
    najpierw jeden drugiego łopatką
    potem drugi pierwszego grabkami
    a na to trzeci wysypuje im obu pełne wiaderko piasku na głowę :D

    przyjemności zuchy..

    BTW - I-sza będzie w tym roku niezwykle wyrównana i pierdoły o legendzie, ilości wychowanków czy też jeździe Chrzanowskiego z miłości do WMG nie będą miały najmniejszego znaczenia. Ligę wygra IMHO drużyna, która najlepiej będzie prezentować się na torach rywali. I tu widzę Ostrów i WMG. Mają grajków, którzy na niejednym torze pot zostawiali. Potop szwedzki made in Gorzów mnie osobiście nie przekonuje.

    dużo dobrej zabawy "pierwszaki".. ;)

  8. Powrót do góry    #233
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Gdańskowi muszę pogratulować trenera. Łoś to jest ktoś.
    I mimo współczucia jego chorobie nigdy nie zapomnę jego trenerskiego zmysłu :D, bo przeż nie idzie zapomnieć czegoś czego się niewidziało :D. Pomijając już zmysł taktyki. Tego nie dostał bo chyba stał w kolejce po ten trenerski ;).
    Mam nadzieję, że u Was jakoś to wszystko rozkula.

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  9. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do chmieryczności Mateja... Drogi znawco... Sprawdż wyniki z ub. sezonu i udowodnij swoją tezę. Ja mogę ułatwić Ci zadanie i powiem, że Ferjan jeżdził równo i walił punkty jak mało kto w tej lidze. Jedynym meczem, gdzie nie zapunktował, był osławiony pojedynek w Gnieżnie, ale tam akurat na przeszkodzie stanął Komakowski i to tyle...
    Jeśli występ w Gnieźnie:
    Matej Ferjan - (0,0,1,w,w,1) 2
    uważasz, że jest zasługą... sędziego... to gratuluje poczucia humoru :D

    Nie przypominam sobie, żeby Komakowski stanął mu na drodze, albo zabronił przyjeżdżać przed naszymi :D

  10. Powrót do góry    #235
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak - jaki klub takie bożyszcze. Znowu przesadziłeś z porównaniami, ale ok. Klub bez wychowanków to musi się posiłkować Jabłuszkami i innymi :-)
    Masz jakieś kompleksy na punkcie Gdańska ? Na sportowych też zostawiasz smieszne komentarze :) [/quote]

    To, że jakiś koleś podpisuje się moim nikiem na sportowychfaktach to nie znaczy że ja to piszę. Zresztą - tam komentarze sa cokolwiek dziwne. Moderowane według "widzi-mi-się" nie wiadomo kogo, do tego nie ma rejestracji ników ....

    A wracając do mojej wypowiedzi - mam prawo nie lubić Gdańska. Mam. I nie wiem, co w mojej wypowiedzi jest obraźliwego dla Was. Powtórzę: "jaki klub taki idol" - a mam na myśli Jabłońskiego. Czyli jeśli uważacie, że moja wypowiedź jest obraźliwa, to znaczy, że nie poważacie Krzyśka. BO jeśli uważacie Krzysztofa za super gościa to sobie moją wypowiedź zinterpretujecie według swojego klucza.

    A tak na marginesie nie ośmieszcie się i nie postawcie Jabłońskiemu pomnika przypadkiem. BO niektórzy z Gdańska tak się o nim wypowiadają, jakby z dziada prawdziada był gdańszczaninem, kochał od zawsze Gdańsk i za Gdańsk miał umrzeć. A to po prostu człowiek, który zarabia pieniądze. I wykalkulował sobie, że w Gdańsku będzie mu się to najlepiej robiło.

  11. Powrót do góry    #236
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 245 w 131 postach
    A wracając do mojej wypowiedzi - mam prawo nie lubić Gdańska. Mam. I nie wiem, co w mojej wypowiedzi jest obraźliwego dla Was. Powtórzę: "jaki klub taki idol" - a mam na myśli Jabłońskiego. Czyli jeśli uważacie, że moja wypowiedź jest obraźliwa, to znaczy, że nie poważacie Krzyśka. BO jeśli uważacie Krzysztofa za super gościa to sobie moją wypowiedź zinterpretujecie według swojego klucza.

    A tak na marginesie nie ośmieszcie się i nie postawcie Jabłońskiemu pomnika przypadkiem. BO niektórzy z Gdańska tak się o nim wypowiadają, jakby z dziada prawdziada był gdańszczaninem, kochał od zawsze Gdańsk i za Gdańsk miał umrzeć. A to po prostu człowiek, który zarabia pieniądze. I wykalkulował sobie, że w Gdańsku będzie mu się to najlepiej robiło.
    Kolego nie odwracaj kota ogonem. Twoja wypowiedź była złośliwa wobec Krzyśka Jabłońskiego i GKSu. Zacytuj z tego forum chociaż kilka wypowiedzi forumowiczów z Gdańska na podstawie, których uważasz , że Gdańsk traktuje go jak boga. Uważam, że tego zawodnika po prostu stać na bardzo wiele. Najlepszy zawodnik 2 ligi, przyzwoity wynik w lidze szwedzkiej, 5 zawodnik IMP, ME. Jak mam to interpretować ? Nasze oczekiwania wobec Krzyśka wcale nie są wygórowane. Wczesniej słabościa Jabłońskiego były wyjazdy, w tym elemencie zawodnik bardzo sie poprawił. Każdy klub swojego pupila. Zobacz ilu kibiców pojechało z Poznania na IMP żeby obejrzeć występ Adama Skórnickiego.

  12. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,697
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Jeśli występ w Gnieźnie:
    Matej Ferjan - (0,0,1,w,w,1) 2
    uważasz, że jest zasługą... sędziego... to gratuluje poczucia humoru

    Nie przypominam sobie, żeby Komakowski stanął mu na drodze, albo zabronił przyjeżdżać przed naszymi

    Wiele o tym meczu zostało napisane, wiec tak krótko, z pamieci...
    Bieg 3 - Ferjan przyjeżdza na mete trzeci, wyprzedzając Zetterstroema, widać to doskonale w TV, nie widzi tego tylko dzielny Pan Józef i ustala kolejność według swego widzimisię...
    Bieg 6 - Ferjan po szerokiej wychodzi już na drugą pozycję (za Wegrzykiem), gdy bandyckim atakiem Gomólski wbija go w bandę. Dzielny Pan Jozef nie reaguje, czyli praktycznie kradnie Matejowi kolejne 2 pkt (i bonus)
    Bieg 9 - Ferjan, w wyniku ścisku przy wejściu w pierwszy łuk, wjeżdża na boisko. Dzielny Pan Józef mógłby powtórzyć bieg w "4" jednak postanawia wykluczyć Słoweńca. Tego się nie czepiam, specjalnie (aczkolwiek kto inny podjąlby inną decyzję i Ferjan wzbogaciłby moze swoje konto o kolejny/e punkt/y), ale...
    Bieg 11 - ...wykluczenie z biegu kolejnego, czyli jedenastego to już dramat. Bez komentarza.

    Sześć startów Ferjana - w czterech swoje brudne paluchy maczał dzielny Pan Józef...

    Gratuluje obiektywizmu...

  13. Powrót do góry    #238
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiele o tym meczu zostało napisane, wiec tak krótko, z pamieci...
    Bieg 3 - Ferjan przyjeżdza na mete trzeci, wyprzedzając Zetterstroema, widać to doskonale w TV, nie widzi tego tylko dzielny Pan Józef i ustala kolejność według swego widzimisię...
    Bieg 6 - Ferjan po szerokiej wychodzi już na drugą pozycję (za Wegrzykiem), gdy bandyckim atakiem Gomólski wbija go w bandę. Dzielny Pan Jozef nie reaguje, czyli praktycznie kradnie Matejowi kolejne 2 pkt (i bonus)
    Bieg 9 - Ferjan, w wyniku ścisku przy wejściu w pierwszy łuk, wjeżdża na boisko. Dzielny Pan Józef mógłby powtórzyć bieg w "4" jednak postanawia wykluczyć Słoweńca. Tego się nie czepiam, specjalnie (aczkolwiek kto inny podjąlby inną decyzję i Ferjan wzbogaciłby moze swoje konto o kolejny/e punkt/y), ale...
    Bieg 11 - ...wykluczenie z biegu kolejnego, czyli jedenastego to już dramat. Bez komentarza.

    Sześć startów Ferjana - w czterech swoje brudne paluchy maczał dzielny Pan Józef...

    Gratuluje obiektywizmu...
    Bieg 3 - kamere rozumiem miałeś prosto od operatora z Ostrowa ;) Na filmie, który ja oglądałem wyraźnie było widać, że "Zorro" był przed Ferjanem.
    Bieg 6 - tak, tak. Może nawet wychodził już na pierwszą heh Tak wbił go w bandę, że do dziś jest ogromna dziura. Człowieku zastanów się co piszesz!
    Bieg 9 - to co zrobił w tym biegu Ferjan... żenada. Każdy zawodnik w sytuacji, gdy przegrywa start zamyka manete i śmiga szerzej. Tylko nie Ferjan.

    Ferjan był tego dnia cieniutki... Tyle.

  14. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    a może p. Józef grał na STS-ach:
    under 9,5 pkt
    over 9,5 pkt
    Korzysci finansowe często są ważniejsze od sprawiedliwosci sportowej :D
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #240
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,697
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Bieg 3 - kamere rozumiem miałeś prosto od operatora z Ostrowa Na filmie, który ja oglądałem wyraźnie było widać, że "Zorro" był przed Ferjanem.
    Gratuluje wzroku... Z kamery ustawionej na lini startowej widać jak byk, że Ferjan jest przed Szwedem...


    Bieg 6 - tak, tak. Może nawet wychodził już na pierwszą heh Tak wbił go w bandę, że do dziś jest ogromna dziura. Człowieku zastanów się co piszesz!
    Tak, po szerokiej wychodził przed parę Startu, Jensena miał już za sobą a Psychopatę wyprzedzał. To chyba logiczne, bo po co Bandyta pakowałby go w bandę? Tak, wbił go, jak można nazwać to inaczej? Zamiast głupawych komentarzy mógłbyś napisać sam jak to widzałeś, zaraz pewnie dowiemy sie, że to Ferjan wbił Psychopatę w krawęznik...

    Bieg 9 - to co zrobił w tym biegu Ferjan... żenada. Każdy zawodnik w sytuacji, gdy przegrywa start zamyka manete i śmiga szerzej. Tylko nie Ferjan.
    Szerzej? Idąc z toru A? Szerzej? Jak 6-ego czerwca 1996 w 5-ym biegu niejaki A.Szymański? Żenada? Bo nie chciał odpuścic i WALCZYŁ? Walka jest żenadą? Dobre...


    Ferjan był tego dnia cieniutki... Tyle
    Żaden z pozostałych 14-tu jeżdzców tego dnia nie zostawił na torze tyle serca co Ferjan. Gratuluje spostrzegawczości...

  16. Powrót do góry    #241
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Daniello a może to ty jesteś cytuję(bandytą, psychopatą)
    pamiętaj, że każdy sądzi sam po sobie.
    W tobie nie ma rozsądnego myślenia tylko tępe i głupie z góry przesądzone opinie.

    To co dzieje się na torze to wszystko jest w ferworze walki i nikt nikogo nie chce zabić.

    Żal mi ciebie!!!

  17. Powrót do góry    #242
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,697
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Z góry? Piszę po fakcie, po tym co widziałem na torze, po tym jak zapoznałem się także z opiniami innych kibiców na temat jazdy Gomólskiego, więc o jakie "z góry" chodzi?
    W ferowrze walki? Walka odbywa się w myśl jakichś tam ustalonych reguł. Jeżeli ktoś jedzie z innym zawodnikiem celowo w płot, to nie ma mowy o żadnym "ferworze walki" a o zwykłej głupocie i bezmyślności.
    Moje słowa są moze ostre, ale prawdziwe...

  18. Powrót do góry    #243
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak twoje słowa są bardzo ostre ale dobrze, że trochę je przytępiłeś i od razu przypomniało ci się nazwisko zawodnika i nie piszesz już taki czy taki.
    Jeśli chodzi o Ferjana to on też jeździ bardzo niebezpiecznie co już nie raz udowodnił.

  19. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,697
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Ferjan nie jeżdzi niebezpiecznie... Jeżdzi ostro, jest aktywny na torze, ale wszystko w ramach fair play... Na łokcie, ale bez wywożenia w płot...

  20. Powrót do góry    #245
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyne co sie zgadza to to ze Zorro faktycznie byl za Ferianem.
    W biegu z Gomólskim nie bylo nic dziwnego. jwechal z przodu, poszerzyl tor jazdy i tyle.
    Moze mial patrzec co sie dzieje z tylu, zobaczyc ze to ten "wielki Ferian" i Go puscic a po biegu poprosic o autograf :d
    A co do wykluczenia za przekroczenie linii dwoma kolami. Przegrywasz start to zamykasz gaz i tyle. A nie pchasz sie. Mozna zamknac, poszerzyc tor jazdy, nadrac predkosci i wyprzedzic po duzej. Jak takiego czegos nie widziales to wspolczuje.
    Wykluczenie z nastepnego biegu sluszne jak najbardziej.
    Zostal wykluczony za przejechanie 2 kolami linii, a mimo to jechal dalej przeszkadzajac zawodnikom bioracym udzial w wyscigu co moglo miec wplyw na jego wynik koncowy.
    W zuzlu jak w zyciu, za nieuwage sie placi.
    Jak kogos przejedziesz na pasach przejezdzajac na czerwonym swietle to bedzie ok ?
    Przyjedzie policja i powiesz ze nie widziales swiatel tak?
    I jestes usprawiedliwiony?

  21. Powrót do góry    #246
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Panowie wracamy do wątku głównego i dyskusję nt. słuszności podjętych decyzji przez sędziego ucinamy! Kolejne wpisy nie związane z tematem "lecą"!

  22. Powrót do góry    #247
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich !!
    Ale sie tutaj spokój w tym temacie zrobił.

    Od wczoraj na obozie w Szklarskiej Porębie przebywają trzy ekipy : Ostrów Gorzow i Gniezno.
    Z ekipą Startu trenuje Rafał Szombierski.
    Jak podaje oficjalna strona Startu, Szumina bardzo chce przejsc do Gniezna.

    Jezeli działacze Rybnika i Gniezna dogadaja się i Rafał przywdzieje plastron z ppiastowskim orłem, to Start moze jeszcze mocniej namieszac w rozdawaniu kart w walce o awans.

    1.R.Szombierski
    2.D.Cieslewicz/M.Cieslewicz
    3.S.Stead
    4.M.Jabłonski/D.Howe
    5.T.Rempała
    6.A.Gomólski
    7.K.Puodzuks

    Na papierze wygląda dosc ciekawie, ale jak bedzie na torze przekonamy sie po sezonie.

  23. Powrót do góry    #248
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt faktem, wzmocnienie Szombierskim powoduje, że Start będzie jeszcze bardziej groźny.
    Nie zapominajmy tylko, że Szombierski jest życiowym bankrutem obecnie, a znamy z lat poprzednich sytuacje, w których zawodnik nie inwestujący w sprzęt jeździł jak jeździł. Wystarczą 2 przykłady: Świst, Huszcza.

    Myślę, że w tym sezonie Rafał postawi raczej na odbicie się od dna i spróbuje wyjśc ze swojej patowej sytuacji. Czy pieniądze pójda na motory czy na komornika? Zobaczymy.

    Będzie w trudnej sytuacji, bo jeśli na początku zawali, resztę sezonu może spędzic na ławie, co jeszcze bardziej go pogrąży. Oczywiscie nie życzę mu tego i chciałbym, żeby się Rafał odbudował, ale tylko pod warunkiem, że zacznie profesjonalnie traktowac żużel.

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #249
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to mamy powtórke sprzed 2 lat...

    Loramski juz się załatwił na kilka miesięcy:(

    O ile z nim Ostrów był dla mnie zbyt silny o tyle teraz możemy z nimi wygrac.Do tego istniała realna obawa że Ogórek jednak przywdzieje ostrowski plastron ale nic z tego niewyszło...

    Tym samym wszystko teraz zależy od Maxa.Jeśli niebędzie to dawny Cyber to niewiem czy Km wciąż jest kandydatem no.1 do awansu?

    Jankowski
    Gjedde
    Max
    Wegrzyk
    Karlsson
    Tomicek


    Zdecydowanie więcej strachu budzili z "loramskim":(

    No i pytanie co pokaze Wegrzyk.Zeszły sezon miał znakomity,jeśli go powtórzy to Km wciąz jest mocnym graczem,jeśli nie to cięzko będzie.
    Nawet jesli Loram wróci na PO...W tym roku zajęcie I msca po rundzie zasadniczej będzie miało bagatelne znaczenie-każdy wie dlaczego.

    Jak narazie jedyne odniesienie mozemy miec z Anglii.Tam Gdanskie gwiazdeczki ładnie błyszczą...
    Gorzowskie mocno zawodzą.Ale to Anglia.Juz za tydzin poznamy m/w siłe wszystkich 4(5?)ekip rozdających karty w tym sezonie...
    " In and Out of Love "

  25. Powrót do góry    #250
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LoL

    Gorzow wytoczyło wojne Komakowskiemu.
    Zostal zawieszony w prowadzeniu zawodow ... Ale ...

    Stal Gorzow majac wtyczki w glownej komisji, nabajerowalo sprawe i udalo sie ukarac Komakowskiego. Lecz po odwolaniu do głownej komisji sportow motorowych, po zmianie zarzadu nie poszlo i Gorzow wyszlo na idiotow. Jezdzic nie umiecie i szukacie winy u sedziego, tasmy z nagranymi biegami zostaly przenalizowane przez komisje, Komakowski uniewinniony, zastanawiam sie jak Gorzow teraz bedzie sie bronilo, jesli Komakowski wytoczy sprawe o znieslawienie ?

    Komakowski dla zawdnikow ktorzy jezdza niebezpiecznie, nie stosuje taryfy ulgowej, kazda swoja decyzje podpina pod odpowiedni paragraf.

    Nauczcie sie jezdzic, a wtedy wytykajcie sedziemu bledy, jesli takowe maja miejsce, przemyslcie 10x zanim go wygwizdacie, kochacie klub, to nie znaczy ze regulamin sportu zuzlowego nie obowiazuje dla waszych jezdzcow.


    Bierzcie przyklad z Extraligi, nigdy nei widzialem sytuacji zeby ktos po murawie jechal, albo przy zjezdzie z toru szarpal innego zawodnika, przeciez to sa szczeniackie zachowania. Polonia Bydgoszcz Mistrzem jest!

  26. Powrót do góry    #251
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    nie wiem ja osobiście nie jestem przekonany do Rybnika jakoś wogle, moim zdaniem to będzie wyglądać mniej więcej tak:
    1-3 Gorzów , Gniezno, Gdańsk ciężko tu wytypować drużyne, która awansuje ale sądze, że te drużyny będą nadawać ton rozgrywkom
    Gniezno się sprawdziło, teraz poczekajmy na ten Gdańsk.

  27. Powrót do góry    #252
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PO dzisiejszych meczach można rzec,że ani Rybnik ani Gdansk niesą wystarczająco silne by pokonac liderów 1 ligi na ich torach...czego tak naprawdę mozna było sie spodziewac.

    PO wczorajszych wynikach można się spodziewac finału Stal-KMO.

    Wg mnie to własnie te dwie druzyny zasłuzyły na ten finał...

    Stal za wygranie RZ a KMO za przebrnięcie tej rundy na II miejscu bo w trakcie sezonu byli nieraz żenująco słabi,ale mimo tego dali radę i zakonczyli sezon na II miejscu.

    Warto wspomniec też o kontuzjach,które sprawiły ze KMO z murowanego kandydata do Mistrzostwa I ligi musiał stanąc do wyscigu z pozostałymi ekipami.

    Ja tam sie niełudze.Gdyby dodac do tego składu "Loramskiego" i niemówie tu że trzaskałby 14-15,ale niech by to było 10-11 a na tyle z pewnoscią byłoby go stac.Gdyby nie kontuzja Jankesa,który przed tym wypadkiem również świetnie się preznetował to KMO byłoby dziś w zupełnie innym miejscu i prawdopodobnie awans byłby na wyciągnięcie ręki.Ale mimo tego jakos się pozbierali.

    Ale czy stac ich będzie na zwycięstwo przy Śląskiej?
    Jako kibic Staleczki,niepowinienem o tym mówic bo cięzko doszukiwac się tu obiektywizmu,ale Stal prezentuje się w Gorzowie naprawde wyjątkowo.

    Ku naszej uciesze ,u naszych liderów-Ferjan,JBJ,Zorro niewidac spadku formy.Do tego zawsze szybki Hlib no i II linia,chyba jednak lepsza od Ostrowskiej a to sprawia że gorzowianie mają podstawy ku temu by cieszyc się z ogromnej szansy awansu do upragnionej eligi.

    Rozpatruje oczywiscie finał pod kątem starcia gorzowsko-ostrowskiego bo choc zostały jesczze 3 mecze, to jak wspomniałem trudno liczyc ze Gks i ROW podniosą się po tych porażkach.

    Choc w Ostrowie tak wyraźnej porażki Wybrzeża niebyło,to jednak trudno o optymizm po tym meczu.


    Jednak na dzień dzisiejszy:

    FINAŁ STAL GORZÓW-KM OSTRÓW

    a w nim świetna postawa na naszym torze zaciągu,który miał przecież w przedsezonowych opiniach nieliczyc się w walce o elige zdobędzie to o czym marzy każdy kibic w Gorzowie.


    Ps.

    Poczytałem sobie własnie przedsezonowe komentarze...jakie to żenujące czytac np wywody Kobislawa,ws21 albo innych znawców od siedmiu boleści.

    Na dobrą sprawę,niemal nikt niestawiał na Stal.Wielu typowało 1-3 ale każdy widział Kmo(i przed kontuzją lorama były ku temu podstawy)no i ten "walec" Gks.Bo przecież Chrzan i Bjarne...

    Często pojawiały się też głosy(głównie z Gniezna) o sile Startu;)

    W gruncie rzeczy przedsezonowe opinie mogłyby się sprawdzic gdyby nie eksplozja formy Zorra.Tak naprawdę mało kto patrzy na obecną pozycję Stali z tego punktu .

    Ale czy ktokolwiek stawiał przed rozgrywkami że Magnus będzie obok Ferjana i JBJ prowadził nas do eligi?
    Ale na tym polegał tak szeroki skład.z 10 zawodników miało wykrystalizowac się 6-7 solidnych tworzących STAL nie do zahartowania:)

    I taką teraz mamy...

    Sprawdziły się tez opinie że i Bjarne i Chrzanek wcale niebędą wyraźnie przewyzszac pozostałych jezdzców a Gks to druzyna o 2-3 armatach,które niezawsze odpalają w tym samym momencie:P
    II lini na wyjazdach praktycznie niema.

    No i KMO...Z loramem byłoby lżej,napewno.Ale jak kiedys napisałem.Węgrzyk i Max od nich wiele zależało.Węgrzyk obniżył swoje loty(znacząco)a Max znacznie lepiej jedzie ale niejest nawet połową "CyberMike"

    A to wszystko sprawia że Stal jest na najlepszej drodze ku elidze...

    Ps.

    Warto podkreslic że od samego początku na gorzowian stawiał Buszmen:D
    " In and Out of Love "

  28. Powrót do góry    #253
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Jak patrze na swoje przewidywania przed sezonem, to właściwie większych niespodzianek nie ma:). Start z PSŻ zamienili się miejscami po rundzie zasadniczej i nie spodziewałem się, że najlepsi tyle punktów potracą na torach dolnej części tabeli.

    "Zorro" bodajże w zeszłym sezonie miał średnią 2.064. Nie widziałem wtedy Jego jazdy, ale czy to taka niespodzianka?. Tak samo jak pierwsze miejsce Stali, której udało się zebrać śmietanka ubiegłorocznych rozgrywek 1 ligi.

    Każdy wierzy w swoich, ale jedynie postawa Startu może szokować. Zwłaszcza patrząc na ich aspiracje i wypowiedzi kibiców:D

    Sezon się jeszcze nie skończył :)

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •