Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 417

Wątek: Extraliga 2007 - kto faworytem,kto outsiderem (nasze typy)

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Extraliga 2007 - kto faworytem,kto outsiderem (nasze typy)

    jako ze nie znalazlem tematu na temat przyszlego sezonu w extralidze (albo slabo szukalem) to postanowilem takowy zalozyc na temat szans poszczegolnych ekip.Oczywiscie na poczatku przedstawie swoj punkt widzenia z ktorym nie kazdy ma prawo sie zgadzac

    WTS WROCLAW - zespol opuscil Jarek Hampel a wiec jeden z zelaznej trojki ktora decydowala o wyniku w sezonie 2006.Jego miejsce ma zastapic K.Bjerre a wiec z drugiej lini prawdopodobnie bedzie musial prowadzic pare.Moim zdaniem zespol jest slabszy niz rok temu.Smiem tweirdzic ze Crump i Andersen nie powtorza juz tak dobrych sezonow (oczywiscie dalej beda bardzo skuteczni tylko moim zdaniem tych punktow beda robic mniej)

    prawdopodobny sklad meczowy

    1.Bjerre
    2.Swiderski
    3.Andersen
    4.Gapinski
    5.Crump
    6.Klindt
    7.Gluchy

    plusy: 2 mocnych liderow,wyrownany sklad
    minusy: brak 3 zawodnika na ktorym moze spoczywac ciezar walki,niezli juniorzy

    WLOKNIARZ CZESTOCHOWA-Zespol opuscil Ryan Sullivan ktory byl jednym z liderow a w jego miejsce pozyskano nieobliczalnego Antonio Lindbaecka,ktory moze "walnac" komplet ale i moze zdobyc "olimpiade" (nieprzewidywalny).Ogolnie uwazam ze jego 2 sezon w lidze bedzie raczej dobry ale bez blysku (a wiec cos w stylu L.Richardssona i sredniej 1,8 na bieg).Uwazam tez ze Hancock i Ulamek obniza troszke loty ale Czestochowa bedzie grozna dla kazdego

    prawdopodobny sklad meczowy

    1.Hancock
    2.Dryml/Drabik
    3.Ulamek
    4.Richardsson
    5.Lindbaeck
    6.Szczepaniak
    7.Piekarski

    plusy: w miare wyrownany sklad
    minusy: mimo Szczepaniaka w skladzie uwazam ze juniorzy beda minusem

    BTZ BYDGOSZCZ-Zespol stracil Koscieche i przede wszystkim Protasiewicza,mowi sie o Okoniewskim i Staszewskim w ich miejsce.Niestety napewno niezapelnia oni powstalej luki ale Btz mimo wszystko moze byc grozny dla kazdego glownie na swoim torze

    prawdopodobny sklad meczowy

    1.Jonsson
    2.Klecha/Sawina
    3.Buczkowski
    4.Staszewski
    5.Okoniewski
    6.Sajfudtinow
    7.Jedrzejewski

    plusy: mocni juniorzy
    minusy: Brak lidera poza A.J

    UNIA TARNOW-wg portali podpisali GOllobowie,Holta,Kolodziej i M.Rempala a wiec sklad naprawde imponujacy i uwazam ze to bedzie glowny kandydat do DMP 2007,zobaczymym jak sprawa rozwiaze sie z juniorem bo odejscie Hliba napewno bedzie spora strata (chociazby na bieg juniorski)

    prawdopodobny sklad meczowy

    1.T.Gollob
    2.J.Gollob
    3.Kolodziej
    4.M.Rempala
    5.Holta
    6.T.Jonasson
    7.Zielinski

    plusy: 3 mocnych liderow,nieobliczalna 2 linia
    minusy:juniorzy

    UNIA LESZNO -Zespol wzmocniony przez Hampela i przyszlosciowego Pavlicia ale utracono Dobruckiego ktory mial niezly sezon.Ogolnie sklad Leszna jest silniejszy niz rok temu i Unia powinna sie wlaczyc do walki o medale

    prawdopodobny sklad meczowy

    1.Adams
    2.Miskowiak
    3.Balinski
    4.Kasprzak
    5.Hampel
    6.Pavlic
    7.Jurga/kajoch

    plusy: solidny wyrownany sklad
    minusy:juniorzy (mimo wszystko przyszlosciowi)


    APATOR TORUN-Zespol ktory przezyl najwieksze wahania nastrojow w okresie transferowym,gdyz nie wiedziano co wogole sie z nim stanie.Wszystko skonczylo sie po mysli i dodatkowo wzmocniono "wychowankami" Ksociecha i Sullivanem.Wiek juniora skonczyl Miedzinski ale nie przeszkodzi mu to raczej w niezlej jezdzie.Jeden z kandydatow do medalu.Kosciecha po przecietnym sezonie powinnien znow polepszyc swoja skutecznosc

    prawdopodobny sklad meczowy

    1.Sullivan
    2.MIedzinski
    3.Jagus
    4.Dryml/Slabon/ktos
    5.Kosciecha
    6.Zabik
    7.Stachowiak

    plusy: solidny sklad,plynnosc finansowa dzieki Karkosikowi
    minusy: -

    STAL RZESZOW- Sklad wzmocniony przez "Szkota" Nichollsa ktory zapewnia ze podejdzie do ligi powaznie,do tego Dobrucki i Nicki Pedersen.Sklad niestety nie powala i bedzie raczej walka o utrzymanie ale nie bez szans na to.Przejscie w wiek juniora Miesiaca i Stachyry bedzie odczuwalny.Mowi si eo pozyskaniu dodatkowo D.Watta i Messinga

    prawdopodobny sklad meczowy

    1.Pedersen
    2.Watt
    3.Dobrucki
    4.Miesiac
    5.Nichols
    6.Les
    7.Messing

    plusy: -
    minusy: slaba 2 linia,niepewni juniorzy

    ZKZ ZIELONA GORA-pozyskano Protasiewicza i Iversena.Sklad nie powala na kolana ale moim zdaniem bardzo solidny,dodac do tego nieobliczalnych juniorow ktorzy moga namieszac zarowno pozytywnie jak i negatywnie.No i Fredrik Lindgren ktory moim zdaniem bedzie najlepszym zawodnikiem ZG w 2007 roku

    prawdopodobny sklad meczowy

    1.Walasek
    2.Suchecki/Hamill
    3.Lindgren
    4.Iversen
    5.Protasiewicz
    6.Zengota
    7.Woelbert

    plusy: wyrownany sklad
    minusy: -



    gdybym mial obstawiac kolejnosc na sezon 2007 obstawil bym tak (zaznaczam w mojej opini )

    1.Unia Tarnow
    2.Torun
    3.Leszno
    4.Wroclaw
    5.Czestochowa
    6.Zielona Gora
    7.Bydgoszcz
    8.Rzeszow


    zapraszam do dyskusji


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skłąd Polonii będzie prawdopodobnie taki

    9.Jonsson
    10.Sajfutdinow
    11.Okoniewski
    12.Loram/Staszewski
    13.Zagar
    14.Buczkowski
    15.Jędrzejewski

    Na pewno odpadają Sawka i Klecha. Z takim skłądem jeździmy o miejsca 5-8 i nic ponadto. Kiedy wrocą czasy, kiedy bała się nas cała zuzlowa Polska? Zapewno trochę wody w Wiśle nim znow zdobędziemy DMP

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2004
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 6 postach
    Dobrze ze ktos założyl taki temat

    Moje prognozy w walce mistrzostwo w przyszłym sezonie

    1. Tarnów
    2. Leszno
    3. Wrocław
    4. Toruń
    5. Zielona Góra
    6. Częstochowa
    7. Rzeszów
    8. Bydgoszcz


  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo mi sie podoba ten artukul zgadzam sie z toba we wszystkim tylko w jednym nie:p Od kiedy Gluchy jest we wroclawiu??

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Realnie patrząc jak nie będzie kontuzji to powinno to wyglądać tak:
    1. Tarnów 3 solidnych seniorów dobra 2 linia.

    2. Toruń brak liderów {pewniaków}wyrównany skład.

    3. Częstochowa Pomimo straty Sullivana postawienie na Antonia i Drymla może wyjść na dobre Drabik pewnie będzie rezerwowym chyba że znowu sezon bardzo dobry

    4. Leszno Co roku są tam duże nadzieje i co roku z niego nic nie wychodzi może 2007 będzie przełomem

    5. Wrocław oni osłabili się najbardziej oprócz Crampa niema Lidera a Andersen może nie spełnić tej roli

    6. Zielona Gora Jak to mowią z dużej chmury mały deszcz Walasek Protas i to wszystko


    7. Rzeszów Kolejne rozczarowanie będzie w Rzeszowie będzie podobna sytuacja jak w 2006

    8. Bydgoszcz narzazie ciężko ocenić bo nie ma tam jeszcze zawodników

    Prawda jest taka że i tak wszystko zweryfikuje tor ale na papierze tak mi wyszło. Oczkiem może być drużyna ktora trafi z juniorami bo to oni mogą wozić cenne punkty

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem:

    1.Tarnów
    2.Leszno
    3.Toruń
    4.Wrocław
    5.Czestochowa
    6.Zielona gOra
    7.Rzeszów
    8.Bydgoszcz (niestety)

    Moje zdanie praktycznie niewiele sie rozni z innymi opiniami poniewaz tak to moze wygladac w przyszlosci .Jezeli niebdzie zadnych powaznych decyzji w tych zespolach to powinno to tak wygladac ,chociaz pamietamy Tarnow w tamtym roku gdzie Liderzy albo pokaczyli kariery albo lapali kontuzje:/

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Na tę chwilę wg mnie wygląda to tak:

    1.Leszno
    2.Toruń
    3.Tarnów
    4.Wrocław
    5.Częstochowa
    6.Zielona Góra
    7.Bydgoszcz
    8.Rzeszów

    Jest jeszcze paru zawodników na rynku, w zależnosci od ich przynależności mógłbym tę tabelę zmienić.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To i ja się pokuszę. :)

    1. Tarnów
    2. Leszno
    3. Toruń
    4. Wrocław
    5. Częstochowa
    6. Bydgoszcz
    7. Zielona Góra
    8. Rzeszów

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie przesadzałbym z tak wielkim hura optymizmem w Lesznie.

    To że mamy bardzo wyrównaną drużynę, nie jest prognostykiem do ustawiania Unii na 1 lub 2 miejscu. Nie mniej jednak bycie w strefie medalowej byłoby wielkim świetem w stolicy polskiego żużla. Realnie patrząc mamy duże szanse zająć 4 miejsce, a każde wyższe będzie dla mnie prognostykiem, iż w końcu w Lesznie dobrze się dzieje.

    Nie skazywałbym Bydgoszczy. To bardzo dziwny klub i TOR !!! Prawda jest taka że wystarczą im zwycięstwa na własnym torze i wizja spadku pryska jak bańka mydlana. Proszę mi tylko powiedzieć czy jest to nierealne? Okoń na betonie to inny zawodnik i z Jonssonem sa w stanie zrobić razem 25 pkt u siebie. Reszta też nie będzie chłopcami do bicia szczególnie Sajfudinow.

    Liga zapowiada się jeszcze bardziej wyrównana niż w zeszłym sezonie.

    pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2006
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leszno
    Tarnów
    Toruń
    Czestochowa
    Wrocław
    Bydgoszcz
    Rzeszów
    Zielona Góra

    Pozdrawiam Serdecznie ;)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Lipen
    Nie za wcześnie na takie typowanie?Podałeś taki skład Sparty który raczej jest niemożliwy!A jeden lub nawet dwóch z tych podanych przez ciebie prawdopodobnie nie będzie jeżdzić w jej barwach w tym sezonie.Bawcie się dalej.:P


  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    408
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja rownierz po tym dziejszym -dobrym- dniu bylbym umiarkowanym optymista jak chodzi o tarnow......w roku 2006 - 95% kibicow liczylo na wiecej /wtym rowniez ja/ a wiadomo jak sie to skonczylo..........tak ze spokojnie spokojnie........tak naprawde prawdziwym sukcesem jest to ze z roku na rok stajemy sie zespolem ktory zadamawia sie na dluzej w ekstraklasie a kto zdobedzie jaki medal i wogole to czas pokaze....to tyle z mojej str.

    pozdrowionka z Tarnowka dla calej zuzlowej Polski

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Qubis wrote:

    Liga zapowiada się jeszcze bardziej wyrównana niż w zeszłym sezonie.
    Nie jest znany spadkowicz.
    (a może jest?)
    O tytuł walczy nie tylko Wrocław...

    a propos Wrocławia, który zlał wszystkie ekipy w tym sezonie.
    Ubytek Hampela (bodajże 3 zawodnika ze składu)
    nie spowoduje że drużyna ta wypadnie z pierwszej czwórki...
    Nie trzeba Wrocławia kochać,
    ale należy szanować...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Do Rzeszowa dochodza Dobrucki i Messing, wiec sklad wydaje sie byc nieco slabszy od tego zeszlorocznego. Oslabila sie z kolei bardzo bydgoska Polonia, ZKZ tez nie doznal znaczacych wzmocnien. Najsilniejszy ponownie wydaje sie byc WTS raz z Wlokniarzem, Lesznem i Toruniem. Tarnow mimo ze ma 3 mocnych liderow, jakos mnie nie przekonuje. Byc moze z powodu roznych "numerow" Golloba i Holty w zeszlym sezonie. Moja kolejnosc:

    1. WTS
    2. Leszno
    3. Wlokniarz
    4. Torun
    5. Tarnow
    6. Rzeszow
    7. Zielona Gora
    8. Bydgoszcz

    Regards from Sydney
    Dexter

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Masakra, w ogóle nie mam pojęcia jak to będzie w praktyce wyglądało :) Na razie wydaje się, że będzie 6 zespołów właściwie z jednakową siłą rażenia (oczywiście wszystko teoretycznie) i 2, które patrząc po nazwiskach powinny walczyć o utrzymanie - Bydgoszcz i Rzeszów. Osobiście chciałbym, by żadna z ekip E-ligi 2007 nie spadła, bo wszystkie darzę mniejszą lub większą sympatią. Pewnie trochę się jeszcze potasuje w kwestii transferów, ale ogólny zarys składów poszczególnych drużyn już mamy. W każdym razie doświadczenia ubiegłego sezonu nie zachęcają do przedsezonowych typów. Kto pod koniec 2005 r. powiedziałby, że Atlas tak bardzo zdominuje rozgrywki? A byli tacy, którzy obstawiali 7. miejsce dla tej ekipy, pamiętam. Kto da gwarancję, że Jonsson czy Nicholls nie będą mieli sezonu życia jednocześnie pośrednio windując swoje drużyny do strefy medalowej? Na sukces pojedynczych zawodników, nie mówiąc już o całych drużynach składa się tyle czynników, że powiedzmy sobie szczerze - takie przedsezonowe dywagacje, w połowie sezonu ogórkowego można zazwyczaj o kant dupy potłuc :)

    pzdr

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2006
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Sparta
    2. Częstochowa
    3. Toruń
    4. Tarnów
    5. Leszno
    6. FALUBAZ
    7. Bydgoszcz
    8. Rzeszów

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach

    Wróżenie z fusów...

    Ciężko cokolwiek prorokować gdy 3/8 ligi nie zamknęło w zasadzie jeszcze składów (nie licząc drobnych retuszy). Nie pokuszę się na razie o jakieś konkretne typy, ale chciałbym zwrócić uwagę na parę istotnych dla niektórych drużyn spraw.
    1) WROCŁAW - jeśli Bjerre i Klindt będą czynili ciągłe postępy to Sparta może obronić tytuł.
    2) CZĘSTOCHOWA - Toninho, Drabik i Richardson to wielkie niewiadome, na plus może zaskoczyć Szczepaniak, myślę jednak, że Włókniarz może skończyć ligę w środku stawki (3-6 miejsce).
    3) BYDGOSZCZ - tu wiadomo najmniej AJ i juniorzy to na swoich "pozycjach" pewniacy, co z pozostałymi niewiadomo. Jeśli potwierdzą się plotki o zielonogórskim zaciągu to Polonia będzie walczyła o utrzymanie( jeśli nie powiększą ligi).
    4) TARNÓW - ostatnio podpisane kontrakty budzą respekt, ale przecież w zeszłym sezonie Unia miała teoretycznie nawet lepszy skład (Hlib !) i druga sprawa to finanse. Żadnych głośnych umów sponsorskich, a tu nagle 5( słownie: pięć) najprawdopodobniej bardzo, bardzo wysokich kontraktów. Żaden klub nawet Unia Tarnów po wejściu do ekstraklasy nie sfinalizował w jednym terminie tylu i takich kontraktów.
    Nie zazdroszczę - jak mógłby ktoś pomyśleć - lecz jestem ciekaw czy to naprwdę kraina mlekiem i miodem płynąca?
    Jak dla mnie jeśli Gollobowie będą dalej stroić fochy to Unia nie zdobędzie żadnego medalu! Jacek Gollob w przyszłym roku skończy 38 lat...
    5) LESZNO - jak dla mnie wzór do naśladowania - organizacj, stadion, skład, kibice, atmosfera czyli wszystko co potrzeba do osiągnięcia sukcesu. Myślę, że UNIA to najpoważniejszy kandydat do złota. Wszystko - według mnie - zależało będzie od Balona. To postawa tego zawodnika będzie dla Unii istotniejsza niż punkty (ważne) Hampela.
    6) RZESZÓW - prawdopodobnie skład nieco słabszy niż w zeszłym roku. Zamiana Chrzanka na Dobruckiego nic dobrego raczej nie przyniesie. Nicholls natomiast jeśli poważnie podejdzie do swoich obowiązkó to jest wstanie zastąpić chimerycznego Holtę. Jak dotąd nie zakontraktowano wartościowego juniora. To może być pięta achillesowa klubu z Podkarpacia. Prawdopodobnie Stal będzie walczyła o utrzymanie.
    7) TORUŃ( trudno mi być obiektywnym bo sercem jestem za Aniołami) - skład podobny do ubiegłorocznego, czyli bez strasznych dziur (choć jeszcze brak jednego seniora) i bez wielkiej gwiazdy potrafiącej w decydujących momentach przesądzić o losach meczu. Plus to wyrównany skład, choć z takim ciężko wygrywać na wyjazdach. Zamiana Pedersen na Sullivana i Iversena na Kościechę prawdopodobnie nic do zespołu nie wniesie (no może poprawi atmosferę :) ) Ryan najlepsze sezony ma już chyba za sobą, a Kościecha od połowy zeszłego sezonu jeździł koszmarnie słabo. Pod ogromnym znakiem zapytania stoi dyspozycja Ząbika i Drymla(jeśli podpisze kontrakt w Toruniu) po koszmarnych kontuzjach.
    Pewniakami powinni być Jaguś i Miedziński. Reasumując tę drużynę stać na medal, ale DMP jest chyba mimo wszystko poza zasięgiem.
    8) ZIELOA GÓRA - na plus totalne wariactwo na punkcie szlaki zielonogórzan, poza tym Walasek i ... no właśnie niby Protas. Dla mnie jednak to zawodnik "bez jaj", który podpisując w Zielonce trzyletni kontrakt zapewnił już sobie godziwą emeryturę. Ciekawym zawodnikiem jest Lindgren, tyle tylko, że musi jeszcze nabrać doświadczenia. Jeśli skład uzupełni ktoś z trójki Hamill, Okoniewski, Staszewski to będzie raczej dostarczycielem punktów(szczególnie na wyjazdach). Jeśli chodzi o Sucheckiego to robi stałe postępy, ale na ile przełoży się to na zdobywne punkty? Jak dla mnie obecny skład (+ przymiarki z plotek) daje miejsce poza podium, a i baraż może się przytrafić.[url]

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar Zagol
    Dołączył
    14-12-2005
    Postów
    368
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sizon 2007

    Z racji tego ze trwa niby jeszcze sezon kontraktowania zawodników,to wiadomą sprawą jest to ze wiekszego szału i WOW nie bedzie.
    Na chwile obecna obstawiam wynik koncowy w sposób nastepujacy:

    1.WTS-doskonały zestaw prawie ze,seniorzy swietni i juniorka
    prawie doskonała
    2.Unia leszno-Hampel+Adams+Kasprzak+Balina
    3.Tarnów-Goloby sa cieniem samych siebie zwłaszczajacuś,
    4.Torun ze swoja armia i z nowym Sullim
    5.Włokniarz-zagadka jest Lindbeck i Richardsson oraz nierówny
    Drabik
    6.Falubaz-młode wiki Fredy,Iversen,Zengota +dwóch sprawdzonych
    w GP GW i PP
    7.Bydgoszcz-AJ+Buczkowski+Jedrzejewski+Emil....i ewentualne
    wzmocnienie za sporą sumę, bo juz późno
    8.Rzeszów z moim idolem Nickim i Scoptem który jest jakis niewyrazny jak na reklamie scorbolamid w tv

    To na dzien dzisiejszy.
    Moze jutro sie wiele pozmieniac bo ma cos huknac podobno po kontraktach w Tarnowie.
    CZY WYGRYWASZ, CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE.
    W MOIM SERCU FALUBAZ!!!
    I NA DOBRE I NA ZłE!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    6. Rzeszow
    7. Zielona Gora
    Dexter poprosilbym o jakis komentarz. Dlaczego Rzeszow wyzej od Zielonej Gory.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Leszno :)
    2. Wrocław
    3. Częstochowa
    4. Toruń
    5. Tarnów
    6. Zielona Góra
    7. Rzeszów
    8. Bydgoszcz

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar MaciekZG
    Dołączył
    16-01-2005
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Tarnów
    2. Leszno
    3. Wrocław
    4. Częstochowa
    5. Toruń
    6. Bydgoszcz
    7. Zielona Góra
    8. Rzeszów

    Bydgoszczanie, znając ich umiejętności wykorzystania toru, wygrają większość meczów u siebie, co zapewni im spokojny byt. Zielona Góra, niestety zmieniła trenera na szkoleniowca, który przynajmniej w zeszłym sezonie robił tor pod gości, taka prawda. Janas jak zrobił tor, to każdy leżał i kwiczał ... Rzeszów niby nazwiska ma, ale pewniakiem jest jedynie Pedersen, w Zielonej Górze też był jedynym pewniakiem i spadliśmy. Nicholls jakiś taki nijaki raz pojedzie raz nie, Dobrucki zawodnik na 8-10 punktów. W Rzeszowie możemy przegrać , ale nadrobimy u siebie ;)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Tarnów
    2. Częstochowa
    3. Toruń
    4. Leszno
    5. Wrocek
    6. Zielonka
    7. Rzeszów
    8. Bydgoszcz

    Pozdrowionka :)

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    1. Leszno
    2. Wrocław
    3. Częstochowa
    4. Toruń
    5. Tarnów
    6. Falubaz:)
    7. Rzeszów
    8. Bydgoszcz
    Czujemy się wyróżnieni!:)

    A tak zapytam, czy dzisiaj na pewno możemy porownać siły ekip? Jeszcze kilku zawodników pozostało, chocby A.Dryml, Zagar, Loram, Hamill... Mogą oni przecież zmienić oblicze każdej drużyny...

    Na dzisiaj jednak to:
    Podzieliłbym tylko lige na dwie części
    - walczące o mistrza drużyny z Wrocławia, Torunia, Leszna, Tarnowa i Częstochowy (w nieprzypadkowej kolejności)
    - walczące o utrzymanie drużyny z Bydgoszczy, Zielonej Góry i Rzeszowa (w nieprzypadkowej kolejności).

    Za wcześnie jednak na takie osądy, a myślę, że te trzy ostatnie ekipy jeszcze się nieco wzmocnią.

    Pozdrawiam


  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie co Wy tak wysoko Tarnów stawiacie. Daje im góra 4 - 5 miejsce. T. Gollob to juz nie ten sam zawodnik co kilka lat wcześniej a i Holta aż takim asem nie jest.Ja podzielił bym ligę na nastepujące grupy. Pierwsza 4 Leszno, Częstochowa, Toruń ( i Wrocław lub Tarnów). I druga 4 pozostali. Co do spadku to w tej chwili myslę że Bydgoszcz. A mistrz- jak wszystko zagra to Unia Leszno.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Nie przesadzałbym z tak wielkim hura optymizmem w Lesznie.

    To że mamy bardzo wyrównaną drużynę, nie jest prognostykiem do ustawiania Unii na 1 lub 2 miejscu. Nie mniej jednak bycie w strefie medalowej byłoby wielkim świetem w stolicy polskiego żużla. Realnie patrząc mamy duże szanse zająć 4 miejsce, a każde wyższe będzie dla mnie prognostykiem, iż w końcu w Lesznie dobrze się dzieje.

    Nie skazywałbym Bydgoszczy. To bardzo dziwny klub i TOR !!! Prawda jest taka że wystarczą im zwycięstwa na własnym torze i wizja spadku pryska jak bańka mydlana. Proszę mi tylko powiedzieć czy jest to nierealne? Okoń na betonie to inny zawodnik i z Jonssonem sa w stanie zrobić razem 25 pkt u siebie. Reszta też nie będzie chłopcami do bicia szczególnie Sajfudinow.

    Liga zapowiada się jeszcze bardziej wyrównana niż w zeszłym sezonie.

    pozdrawiam
    To zabawa. Składy mogą się znacznie jeszcze zmienić. Paru zawodników robiących punkty do wzięcia pozostało.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    1.Wrocław

    2. Tarnów

    3.Toruń

    4.Leszno

    5.Częstochowa

    6.Zielona Góra

    7.Rzeszów

    8.Bydgoszcz

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    We wróżenie z fusów nie chcę się bawić, ale..

    to NA PEWNO będzie jeden z ciekawszych sezonów od lat.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2004
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. WROCŁAW - mocna i pewna ekipa
    2. LESZNO - Hampel w formie zapewni sukces
    3. TARNÓW - Gollob i Holta to brąz
    4. TORUŃ - jest kasa, będzie sprzęt, będą wyniki
    5. CZĘSTOCHOWA - za słaba na 4
    6. BYDGOSZCZ - bez Pepe to słabo
    7. RZESZÓW - walka w barażach to max
    8. ZIELONA GÓRA - tradycyjnie nie poradzą sobie w lidze

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    jako, że do łaski powracają play-offy to walka zapowiada się niezwykle ciekawie, praktycznie 6 drużyna po sezonie zasadniczym może zdobyć DMP, patrząc po składach to każdy będzie mocny u siebie, jednak obecne typy to tylko i wyłącznie wróżenie z fusów, a ostateczna kolejność jest wielką niewiadomą, wystrzelenie z formą jednego ze średniaków (np sawina w 05, czy andersen 06) może diametralnie odmienić oblicze drużyny

    ja chciałbym żeby Włókniarz znalazł się w półfinałach, to powinien być cel założony przed sezonem, a jak już tam będziemy to pomyślimy nad resztą :) w toruniu czy w lesznie zawsze dobrze nam się jeździło ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Ligę można podzielić następująco:

    1.Apator - jak dla mnie najrówniejszy skład, posiadający 2 liderów, silną drugą linę i najlepszego juniora. Właśnie ostatni "element toruńskiej układanki" stawia ich w roli głównego faworyta w moich oczach.

    2. Tarnów
    Unia
    WTS
    Czewa

    Jak dla mnie wszystkie te zespoły prezentują podobny poziom.

    WTS
    Nie wiem dlaczego wielu kibiców, szczególnie z Zielonej Góry stawia WTS jak głównego faworyta? Może to z sympatii do nich?:) Mają 2 potężne armaty i dobrego juniora, brakuje im pewnych zawodników 2 linii, którzy by przywozili w każdym meczu 6-8 pkt.

    Leszno - problemem Unii jest brak 5 seniora, który byłby gwarantem 5 oczek w każdym meczu. Może być to główny powód, aby po raz kolejny z wielkich zapowiedzi nic nie wyszło.

    Tarnów - 3 liderów + Rempała na własnym torze. Brak juniorki i zawodników drugiej linii na wyjeździe. Jednakże obecny system rozgrywek jest dużym atutem Tarnowian, którzy są w stanie wyrobić sobie ogromną przewagę na własnym torze, której w rewanżu nie będą wstanie stracić.

    Czewa - jak dla mnie duży znak zapytania! Jak pojedzie Lindback, czy utrzyma formę Greg, czy odrodzi się Dryml??? Może być to czarny koń rozgrywek jeśli wszystko wypali! Zresztą Włókniarz przyzwyczaił w ostatnich latach do dobrej dyspozycji bez względu na skład jakim dysponują, dlatego będzie liczył się w walce o medale.

    Wyżej wymienione ekipy mogą zawalczyć nawet o DMP, ale co niektórzy obejdą się smakiem jakiegokolwiek medalu i te drużyny będzie można nazwać największymi przegranymi zbliżającego się sezonu.

    6.Falubaz

    Problemem zielonogórzan jest brak prawdziwego lidera oraz brak 5 seniora. Jeśli, jednak młode wilki zawalczą i będą rewelacją rozgrywek to ZKŻ stać na wiele niespodzianek

    7.Rzeszów
    Bydzia

    Stal posiada tylko jednego klasowego zawodnika i 2 będących dobrą II linią. Osobiście ani Messing ani Watt mnie nie przekonują.

    Polonia na dzień dzisiejszy nie posiada żadnego składu. Przypuszczam, że tymi 2 nowymi zawodnikami, którzy dzisiaj podpiszą kontrakt w Bydzi będą Okoń i Loram.Moim zdaniem Rafał w e-lidze sobie nie poradzi, Loram jest zawodnikiem na 6-9pkt, co w połączeniu z Andreasem, Buczkiem i ......... każe ich stawiać w roli outsiderów, jednakże każdy powinien mieć w pamięci sezon 2004. Sytuację może zmienić Zagar, ale on ponoć już w Toruniu (za panem F z ZG:P).

    Zatem liga zapowiada się bardzo interesująco, a smaczku dodaje faza play-off, w której może się wszystko zdarzyć.

    Życzę kibicom wszystkich drużyn dużo sportowych emocji w nadchodzącym sezonie i bezkolizyjnej jazdy ich pupili.

    Pozdro

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    jako, że do łaski powracają play-offy to walka zapowiada się niezwykle ciekawie, praktycznie 6 drużyna po sezonie zasadniczym może zdobyć DMP, patrząc po składach to każdy będzie mocny u siebie,
    Jesli będą p-o w formie dwumeczy to DMP moze zostac wyłoniony tylko z pary Wrocław - Tarnów.
    W dwumeczach szczególnie istotne jest posiadanie 3 liderów przez duże "L", reszta może być nawet słabymi juniorami.

    Liderzy potrafią pociągnąć wynik na wyjazdach - i to Gollob, Crump, Andersen, Kołodziej będą rozdawać karty

    Crump-Andersen-Bjerre
    Gollob-Holta-Kołodziej

    Adams-Hampel-Kasprzak
    Sullivan-Jagus-Ząbik

    Hancock-Ułamek-Linbaeck (?)

    Walasek-Pepe-Lindgren (?)
    Pedersen-Nicholls-....
    Jonsson-.....-......

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Semen
    Wróżenie z fusów...
    Jako, że dziś 30 'sty to może powróżmy z wosku :P:P

    Chciłabym uprzedzić 'huraoptymistów' przed tym, że Tarnów bedzie 1 w waszych typowaniach, [pamiętamy przecież tamten sezon] choć nie ukrywam, że chciałbym żeby tak było.

    Trudno jest cokolwiek wytypować, to tak jak trafić 6 'tke w totka, mimo wszystko w 1 'szej czwórce, jeżeli obejdzie sie bez kontuzji i innych wypadków losowych, powinny znalezć sie następujące drużyny --> Wrocek, tNw, Toruń i Leszno.

    ...

    p.s. Wesołych Świąt.


  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W rolę outsiderów konsekwentnie wpisuje się Zielona Góra i Bydgoszcz (i robią to zgodnie z bliżej nieokreśloną "logiką" jak stwierdził pewien zblazowany gość).
    Weterani GP, klienci emerytalnych programów pomostowych, pierwszoligowi wyrobnicy oraz nie rokująca niczym młodzież nie gwarantują nic poza walką o byt.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    W rolę outsiderów konsekwentnie wpisuje się Zielona Góra i Bydgoszcz (i robią to zgodnie z bliżej nieokreśloną "logiką" jak stwierdził pewien zblazowany gość).
    Weterani GP, klienci emerytalnych programów pomostowych, pierwszoligowi wyrobnicy oraz nie rokująca niczym młodzież nie gwarantują nic poza walką o byt.



    że co prosze???

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W rolę outsiderów konsekwentnie wpisuje się Zielona Góra i Bydgoszcz (i robią to zgodnie z bliżej nieokreśloną "logiką" jak stwierdził pewien zblazowany gość).
    Weterani GP, klienci emerytalnych programów pomostowych, pierwszoligowi wyrobnicy oraz nie rokująca niczym młodzież nie gwarantują nic poza walką o byt.



    że co prosze???
    Z sześciolatkami nie zwykłem prowadzić dyskusji. Może odezwij się za rok jak Cię w pierwszej klasie czytać już nauczą i nie będziesz reagował tak dziwnie na słowo pisane.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Tusipect:

    Żyjesz w innym świecie? Pod jakim względem Sajfutdinov, Jędrzejewski i Buczkowski są niczym nie rokującymi juniorami?

    pzdr.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Tusipect:

    Żyjesz w innym świecie? Pod jakim względem Sajfutdinov, Jędrzejewski i Buczkowski są niczym nie rokującymi juniorami?

    pzdr.
    Bleemek nie patrz nawet co on pisze, u nas w wątku sieje też zamęt pisząc takie nonsensy to samo w wątku o nowym klubie w Pile wiele wniósł do tematu nie chwaląc za ambicje tylko mówiąc... ah szkoda klawiatury na tego kolesia. A co by nie robić Offtopu to moim zdaniem kolejność będzie wyglądać :
    1. Leszno
    2. Wrocław
    3. Tarnów
    4. Zielona Góra
    5. Częstochowa
    6. Toruń
    7. Bydgoszcz
    8. Rzeszów

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2004
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    1. Unia Leszno
    Unia wzmocniona Hampelem wygląda imponująco. Z juniorami też stoją znacznie lepiej niż w minionym sezonie. Pod koniec sezonu, zauważalny był postęp miejscowych Jurgi i Kajocha, a teraz jeszcze dokładają przecież Pavlica.Nie odkryje ameryki, jeśli napisze, że dużo będzie zależało od postawy Miśkowiaka. Jak chłopak będzie ciułał te 4-5 pkt., to obstawiam, że maja duże szanse ugrać nawet majstra. Jedyny minus na obecna chwile,to brak jakiejkolwiek ławki. Przydałby się tu jeszcze jeden zawodnik, na wypadek jakiejś kontuzji bez gwarancji startów. Takich zawodników jest sporo, np. Chris Louis czy Daniel Nermark.

    2. Unia Tarnów
    Maja trójkę mocnych liderów, plus solidnego Marcina Rempałę z którym trzeba się liczyć. Zauważalny jest brak juniorów, chociaż tak jak w przypadku leszczyńskich młodzików, Zieliński też pod koniec sezonu zaczął ładnie jechać. Dużo się mówi o Thomasie Jonssonie i jeśli uda się go podpisać, to drużyna będzie kompletna z realnymi szansami na włączenie się w walkę o DMP.

    3. Apator Toruń
    Bardzo wyrównany skład, oparty głównie na wychowankach. Zdaje się, że ostro walczą o Mateja Zagara...
    Dużym sukcesem będzie trzecie miejsce, bo przecież mogli w ogóle nie wystartować...

    4. Włókniarz Częstochowa
    Jak tak spojrzeć na ich skład, to można się przyczepić do juniorów, których można powiedzieć nie maja wcale.
    Po wypadku w Tarnowie, coś się jednak stało z Mateuszem. Zapowiadał się na solidnego zawodnika, a tu przyszedł
    sezon 06 i co występ, to jeszcze większe rozczarowanie. Być może za wysoko typuje medaliki...

    5. Falubaz Zielona Góra
    Maja Fredkę perełkę Lindgrena, dwóch świetnych wychowanków i jednego młodego duna, który z roku na rok jeździ coraz lepiej. Chociaż nikomu nie odbieram szansy przed startem, to uważam, że młodzieżowcom i Sucheckiemu będzie ciężko
    odnaleźć się w ekstraligowej rzeczywistości. Pasowałby tu jak złoto Matej Zagar, wtedy zielonogórzanie mogliby powalczyć o coś więcej, niż tylko środek tabeli. Ahh pamiętam rozmowę z Mackiem Kuciapa(mniej pamiętliwym
    może przypomnę, że startował u was w latach 01-02) i powiedział mniej więcej coś takiego "tam mają niesamowitych
    kibiców". Też uważam, że takich kibiców jakich ma Zielonka, nie ma nigdzie. Kto tam nigdy nie był - nie wie o czym piszę.

    6. Sparta Wrocław
    Nie przekonują mnie te nazwiska. Brak trzeciego lidera będzie bardzo odczuwalny. Co prawda, można
    przypuszczać, ze Nicolai Klindt czy Kenneth Bjerre będą jechać lepiej, to jednak uważam, że to będzie za mało by zastąpić Hampela. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby Crump i Andersen powtórzyli tak znakomite sezony. Chociaż wszystko jest możliwe...

    7. Polonia Bydgoszcz
    Nie takim składem Poloniści wychodzili z opresji. Ogromny atut własnego toru, świetna młodzież i adrenalina - uważam że to wystarczy aby obronić się przed spadkiem. Być może dojdzie jeszcze Loramski, który nie powiedział ostatniego słowa. W sumie to jestem mocno zaskoczony okresem transferowym w Bydgoszczy. Myślałem, że po dobrym tegorocznym sezonie pójdą za ciosem, wzmocnia się jednym dobrym zawodnikiem i celem tej drużyny będzie poprawienie wyniku z tego roku. Posiadając takich juniorów, aż prosiło się zbudować bardzo dobrą drużynę. Cóż, stało się inaczej...

    8. Stal Rzeszów
    Chciałbym się mylić, ale jestem realista mocno stąpającym po ziemi. W zasadzie poza Pedersenem, reszta to duży znak zapytania. Z okresu transferowego, ciesze się tylko z pozyskania Messinga - tyle. Być może, dojdzie jeszcze Wojtek Druchniak, ale wiele to przecież nie zmieni. Lepiej się milo zaskoczyć, niż niemiło rozczarować.


  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy pisza, ze crump i andersen nie powtorza poprzedniego sezonu. OK, wasze prawo, ale jesli Tomek Gollob i Holta powtorza swoje osiagniecia sprzed roku, to np. Tarnow bedzie walczyl o utrzymanie zamiast o zloto.

    Wg. mnie bedzie to wygladalo tak:

    1. SPARTA/ Unia tarnow/ Unia Leszno (Sparta pogoni oczywiscie dwie Unie:))
    4. Wlokniarz Czestochowa
    5. Torun
    6. Falubaz
    7. Polonia Bydgoszcz
    8. Stal Rzeszow

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2003
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... wiadomo jak to jest z typowaniem przed sezonem he he, i jak rywalizacja sportowa na torze / a czsem poza nim ;) / weryfikuje zapędy kibiców. Traktując to jednak jako zabawę nie można nie dostrzec wyrównanego składu Częstochowy, a tu jednak przez wielu zbyt nisko oceniana. Pozdrówka z Tarnowa.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,525
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 252 w 134 postach
    Ja się nie odważe napisać końcowej kolejności tabeli od pozycji nr 1-8. O mistrzostwie zadecydują kontuzje, poszczególne jednostki. Składy są na tyle równe, że nie zdziwi mnie zdobyte mistrzostwo Polski przez Unie Leszno jak i ich 5 miejsce. Druga sprawa to można jechać na prawde równo przez cały sezon a przegrać w play-offach. Zbyt wiele niewiadomych. Kto może przewidzieć forme poszczególnych liderów drużyn. W roku ubiegłym wiele spotkań kończyło się zwyciestwem gości w tym roku chyba będzie to rzadki wynik. Ja podzieliłbym na zespoły , które powalczą o pierwszą 4 ,na zespoły, które znajdą się w drugiej 4 i na zespoł, które powalczy o ekstraligowy byt. Pierwsza 4- Wrocław, Leszno, Tarnów, Toruń (kolejnośc przypadkowa). Druga czwórka Częstochowa, Zielona Góra, Rzeszów. W całym gronie widocznie wyróżnia się Bydgoszcz ich atutem jest specyficzny tor i ambitna młodzież ale na dzień dzisiejszy wyraźnie odstają od reszty.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    4. Włókniarz Częstochowa
    Jak tak spojrzeć na ich skład, to można się przyczepić do juniorów, których można powiedzieć nie maja wcale.
    Włókniarz jest w trakcie kontraktowania juniorów.
    Swoją drogą, kto ma dwóch pewniaków na pozycji juniora?
    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Włókniarz jest w trakcie kontraktowania juniorów.
    Swoją drogą, kto ma dwóch pewniaków na pozycji juniora?
    pozdrawiam
    Zaczyna się... ;)

    To jest jego zdanie - dla kogoś nawet Kołodziej może wykręcić średnia 1,5 bo to tylko i wyłącznie czyjeś marzenia, typy czy wizje. Rzeczywistość i tak okaże się zapewne zupełnie inna. Kto spodziewał się wyskoku Andersena, doinacji Crumpa czy objawienia Klindta? 99% nie - co pokazuje wątek typów na 2006 roku gdzie w śladowych ilościach na pierwszym miejscu pojawiał się Wrocław, raczej Tarnów, a sport i tak pokazał że jest nieprzewidywalny :)

    Kolejności jako takiej nie podam, jedynie podział na dwie częsci PO - Tarnów,Wrocław,Częstochowa,Leszno,Toruń i Zielona Góra, a walka o uniknięcie barażu Bydgoszcz z Rzeszowem. Jak będą faktyczne składy drużyn to pokuszę się o dokładne typy - wszak zespoły wcale nie są do końca skompletowane i jedno brakujące ogniwo może zmienić cały obraz :)
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tusipect:

    Żyjesz w innym świecie? Pod jakim względem Sajfutdinov, Jędrzejewski i Buczkowski są niczym nie rokującymi juniorami?

    pzdr.
    Pisałem o dwóch klubach, także nie odbieraj wszystkiego osobiście bo tak jak BKSiak będziesz musiał wrócić do 1 klasy

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2004
    Postów
    466
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też pobawię się w "typowanie":

    1. Tarnów
    2. Wrocław
    3. Toruń
    4. Częstochowa
    5. Leszno
    6. Bydgoszcz
    7. Zielona Góra
    8. Rzeszów

    Wraz z moim typowaniem oddało głosy (z dokładnym określeniem miejsc) 20 osób.

    Aktualna sytuacja (statystycznie):

    1. Tarnów (najniższe 5 miejsce, 80% wskazuje podium)
    2. Leszno (najniższe 5 miejsce, 70% wskazuje podium)
    3. Wrocław (najniższe 6 miejsce, 55% wskazuje podium)
    4. Toruń (nikt nie dał 1 miejsca)
    5. Częstochowa (nikt nie dał 1 miejsca)
    6. Zielona Góra (nikt nie wskazał podium)
    7. Bydgoszcz (70% wskazuje baraże)
    8. Rzeszów (najwyższe 6 miejsce, 90% wskazuje baraże)

    A sezon i tak wszystko zweryfikuje...

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •