Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 283

Wątek: Stadiony żużlowe - lista przebojów

  1. Powrót do góry    #226
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    "W dzisiejszych czasach dolne trybuny buduje się poniżej poziomu zero". Tutaj mogę się zgodzić, tylko że w przypadku Stadionu Narodowego nie ma to zastosowania, ponieważ trybuny są oparte właśnie na istniejącym wale, mało tego zaczynają się 8 m powyżej poziomu zero, ponieważ pod płytą boiska znajdą się dwa poziomy parkingu podziemnego. Z oszczędności czasu i środków zdecydowano się pozostawić resztki Dziesięciolecia. Czy jest to rozwiązanie korzystne? Otóż nie. Wspominano tutaj o praktycznym wykorzystaniu miejsca. Przestrzeń pod wałem jest marnowana, a jest jej o wiele więcej niż pod samą płytą boiska. Porównajcie sobie ten projekt z wrocławskim, gdzie parking jest pod trybuną. Tam miejsce wykorzystane jest lepiej. To co zrobili w Wawie to półśrodek, można rzec prowizorka. Taki Gorzów w większej skali - z całym szacunkiem dla gorzowskiego przedsięwzięcia, bo jak na możliwości żużlowego świata jest imponujące, ale budować nowy stadion i to narodowy na 55 tys. w taki sposób.

    Druga sprawa to utrzymanie murawy. Nie jestem fachowcem, ale oglądałem kiedyś dokument na Discovery o zadaszonych stadionach. Otóż w dwudziestym wieku zaczęto budować pierwsze w pełni zadaszane stadiony. Szybko okazało się, że problemem na nich jest obumieranie murawy. Sądzono, że to wina braku słońca czy wilgoci. Jednak wszelkiego typu zabiegi typu rozsuwane dachy i podlewanie nie zdały egzaminu. Okazało się, że problemem jest niewłaściwa cyrkulacja powietrza - odpowiedni ruch powietrza jest konieczny by trawa rosła. Od tego czasu zaczęto budować płyty boiska wyjeżdżające poza stadion, lub projektować stadiony w taki sposób, aby na poziomie 0 znajdowało się wile prześwitów zapewniających ciągłą wentylację.

    Jestem ciekaw jak to wypadnie na narodowym, gdzie murawa będzie się znajdowała w kilkumetrowej niecce.





  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Krystian napisał:

    najlepszy stadion na swiecie jest w krsku:> moj kumpel byl na gp mowil ze widocznosc jest swietna,otoczenie wokol stadionu przepiekne,moze z dojazdem troche gorzej,a w dodatku wedlug niego wszyscy kibice sa super!
    hmmm
    A Tata Marcina powiedział...
    Rzeczywiście dojechać do Krsko to duży problem:)
    jednakże sam stadion nie robi specjalnego wrażenia.
    Najzwyklejszy stadion żużlowy na zadupiu.
    Piłkarski stadion w Klagenfurcie też nie rzucił mnie na kolana.
    Myślałem, że parkingi w Gelsen to największa .... na świecie.
    Myliłem się.
    Parkingi na Euro to prawdziwa .....
    Sam stadion też lepiej wygląda w telewizji.
    "Złoty" stadion w Klagenfurcie jest położony na polach kukurydzy.
    Daleko do wioski.
    Zero rozrywki.
    Miło zaskoczył mnie za to okazały stadion w Wiedniu.
    Mieszkałem na Sankt Marx, rzut beretem na stadion.
    I rozrywek pod dostatkiem;)


    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wątek: Stadiony żużlowe - lista przebojów !!!

    Panie Blacktop (oraz wszyscy rozwodzący się na temat obiektów nie mających nic wspólnego z żużlem)nie mogę czytać już tych wypocin o wspaniałych obiektach z innych dyscyplin. To jest forum żużlowe. Mnie się podobał bardziej obiekt w Machowej niż np. stadion w Gelsenkirchen. Mam gdzieś czy są restauracje, sklepy, dachy, podgrzewane krzesełka i pierdoły. Jeżdżę na stadiony żeby oglądać zawody, a nie zastanawiać się czy w pobliżu można się zabawić !

    Co to kogo obchodzi, że byłeś w Klagenfurcie, albo w Wiedniu ?

    Żaden z tych obiektów nie jest stadionem żużlowym.

    Istnieją w necie fora o tematyce piłkarskiej, tam wpisuj swoje spostrzeżenia z Euro.

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Semen napisał:

    To jest forum żużlowe. Mnie się podobał bardziej obiekt w Machowej niż np. stadion w Gelsenkirchen. Mam gdzieś czy są restauracje, sklepy, dachy, podgrzewane krzesełka i pierdoły. Jeżdżę na stadiony żeby oglądać zawody, a nie zastanawiać się czy w pobliżu można się zabawić !
    hmmm
    Semen
    Nie wiem czy wiesz, ale w Gelsenkirchen są rozgrywane zawody GP na żużlu;)
    Są już wpisane do kalendarza GP również na następne sezony.
    W najbliższych latach GP zawita również do tak egzotycznych dla speedwaya państw jak Austria, Portugalia czy (mniej egzotyczne)Włochy.
    Jeśli sprawia ci to ból to nie czytaj.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #230
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2005
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blacktop Austria i Portugalia ? Czy chodzi Ci napewno o żużlową GP ? Wiem tyle że GP geograficznie ma się rozszerzyć dopiero w roku 2010 i z tego co pamiętam ma to być Australia i Nowa Zelandia.Jak i Malezja i USA.Z tym że te ostatnie państwa które wymieniłem z pewnością będa dopiero w późniejszych latach.Właśnie jest to spowodowane obiektami do uprawiania żużla.Których tak naprawde nie ma.
    Lub są w takim stanie że nawet do naszej drugiej ligi by się nie nadawały.

    Co do stadionów w Polsce to zwiedziłem ich mało jesli biorąc pod uwage wszystkie w naszym kraju.Dlatego na ten temat obiektywnie wypowiedzieć się nie mogę.Aczkolwiek jeśli stadion we Wrocławiu ma miano stadionu Olipijskiego to jestem wielce zdziwiony.I dziwię się że było tam w ogóle rozgrywane GP.

    Moim zdaniem stadiony żużlowe nie powinny być duże.Nie ma potrzeby budowania wielkich kolosów.Stadion na 15-20 tys powinen wystarczyć klubon z ekstraligi.Ważnym jest żeby w klubach które są w niższych ligiach stopniowo nakładac obowiązek robienia modernizacji na obiektach.Bo tylko w ten sposób można coś konkretnego osiągnąć.

    A Tak swoją drogą czy posiada ktoś zdjęcia stadionu w Świętochłowicach ? Jeżeli tak to prosibym żeby je wkleił.

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Jankeszg

    Malezja od początku jest "wpisana" w kalendarz GP:)
    Już pierwsze plany włodarzy GP mówiły o Malezji.
    Z Australią się (nie) udało z pewnych przyczyn.
    Rzeczywiście głośno mówi się o NZ, Australii, czy ponownie Malezji.
    Jednakże ostatnio słyszałem o dużych obiektach w Europie.
    Wiedeń, Lizbona, Amsterdam, Paryż.
    Myślę, że jest to bardziej realny plan niż Antypody.
    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Blacktop umiesz czytać ?

    Mnie się podobał bardziej obiekt w Machowej niż np. stadion w Gelsenkirchen.
    Podobał, bo widziałem zawody żużlowe i w Machowej i w Gelsenkirchen.

  8. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Semen

    W Gelsen rozgrywane są zawody GP.
    Machowa zarasta chwastami.
    Dlatego piszemy w tym wątku o Gelsen i innych obiektach,
    które są w orbicie zainteresowań włodarzy GP.
    Ja rozumiem, że preferujesz Machową,
    ja Slavię, ale to nie ma nic do rzeczy.
    pozdrawiam

    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    OK, tylko po co w wątku o stadionach żużlowych opisywać obiekty nie mające z tym sportem nic wspólnego

    PS: Na Slavii od wiosny 2003 niestety nie ma już toru żużlowego.


  10. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Semen napisał:

    OK, tylko po co w wątku o stadionach żużlowych opisywać obiekty nie mające z tym sportem nic wspólnego
    hmmm
    Olsen wizytował bodajże 40 obiektów niekoniecznie żużlowych.
    Dlatego.

    p.s. w Wiedniu, Wiener N., Grazu były(są) rozgrywane zawody żużlowe.
    Istnieją stadiony, które miały wiele wspólnego z żużlem.
    Większej kategorii niż w Machowej...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #236
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2008
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LoL ludzie nie bredźcie nie na temat ; / Jak tak dalej pójdzie to dojdziemy doboisk siatkarskich ..

    A teraz do tematu..

    Jestem Torunianem i zarazem kibicem UniBaxu. Co do niektorych wypowiedzi zgadzam sie ze teraźniejszy stadion w Toruniu nie zawiesz zbyt wysokiej poprzczki, aczkolwiek znam gorsze stadiony ; ) Ale chciałbym zwrocic uwage ze juz od przyszłego sezonu Torunianie beda mogli na tym forum pochwalic sie jednym z najnowocześniejszych obiektów żużlowych w Europie :) Ale zeby opisać Nasz stadion trzeba poczekac jeszcze sezon .. :( Ale projekt juz widzialem no i .. hm :), pozdrawiam wszystkich kibiców

  12. Powrót do góry    #237
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2005
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie do kibiców z Krosna.
    1.Ile kibiców może pomiescić wasz stadion ?
    2.Na jakim meczu była największa frewkwencja w Krosnie i czy jest to udokumentowane ?
    3.Kiedy był najlepszy sezon pod względem frewkwencji w Krośnie ?

  13. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    semen napisał:

    Podobał, bo widziałem zawody żużlowe i w Machowej i w Gelsenkirchen
    hmmm
    Porównanie Gelsen z Machową samo w sobie jest *****iste.
    *****iste prochy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #239
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mi sie marzy, by w Gelsenkirchen otworzyli gorna czesc trybun, no ale to zalezy oczywiscie od ilosci sprzedanych biletow. Wiadomo, ze nie osiagnie to nigdy rozmiarow Schalke, ale chociazby pelny stadion bez zamknietej trybuny na drugim luku. Ale wtedy musialo by to osiagnac poziom Cardiff- w co raczej nie wierze- no chyba ze te GP bedzie decydowalo o MS z Tomkeim w roli glownej :)

    Tak dla ciekawostki, w razie jak by kogos razila pusta trybuna na drugim luku. Jest to na zyczenie Olsena a ma to cos wspolnego z przedluzeniem toru o chyba 20 metrow, bo owa trybuna jest rozsuwana, po to by moc automatycznie wysunac na zewnatrz murawe pilkarska.

  15. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Panie Blacktop odpowiedziałeś na moje posty 15 czerwca.
    Teraz po miesiacu dorzucasz swój niewybredny komentarz.

    Postepujesz niefair !

    Odnośnie Twoich fascynacji i ślepej wiary w to, że cyrk GP podbije świat powiem krótko: utopia.

    Żużel potrzebuje fascynujących wyścigów na właściwie do tego przygotowanych torach, walki o każdy metr toru, dopływu młodych utalentowanych i nie bojacych się rywalizacji zawodników,a nie czasowych torów na znanych stadionach.

    Kpisz, że porównuję zawody rozgrywane w Machowej i "Gelsen". Jeśli widziałeś zawody na obu tych obiektach to nie powinno Cię to dziwić, a jednak robisz to. Pewnie po to żeby móc dalej rozpisywać się o stadionach, a nie o stadionach żużlowych. Twoja sprawa. Ja w takie klimaty nie będę więcej już wchodził.

    Szkoda bo temat wątku jest bardzo ciekawy i dziwię się, że wielu forumowiczów, wśród nich i Ty, zamiast opisywać i wklejać zdjęcia obiektów stricte żużlowych np. Wolfslake, Lendavy, Seinajoki, Władywostoku, Divisova czy innych rozpisuje się na temat stadionów na których żużla nie było.

    Prawdopodobnie napiszesz, że na nich jednak może być speedway bo Olsen itd. i itp. Hmm..., na gdybanie brak mi argumentów.


  16. Powrót do góry    #241
    Początkujący
    Dołączył
    09-06-2008
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mam prosbe


    Czy wie ktos moze gdzie mozna zobaczyc podsumowanie rundy zasadniczej 2008 pod wzgledem frekwencji na stadionach? Nie chodzi mi o rekordy a o srednia frekwencje dla KAZDEGO stadionu (1 liga, 2 liga wlacznie). Googlowalem, googlowalem i ch**a znalazlem. Jezeli komus sie uda cos takiego znalezc z gory wielkie dzieki. Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #242
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2005
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie do kibiców z Krosna.
    1.Ile kibiców może pomiescić wasz stadion ?
    2.Na jakim meczu była największa frewkwencja w Krosnie i czy jest to udokumentowane ?
    3.Kiedy był najlepszy sezon pod względem frewkwencji w Krośnie ?
    Ad 1. Stadion w Krośnie ma około 6000 miejsc.
    Ad 2. W ostatnich latach najwięcej kibiców z tego co pamiętam było na derbach ze Stalą Rzeszów w 2005 roku.
    Na pytanie trzecie odpowiedzieć nie umiem. Co roku jest podobnie, nieznaczny wyskok był 2005-2006 w 1 lidze.

  18. Powrót do góry    #243
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2006
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam :)
    Czy mógłby kto¶ z Torunia wkleić fotki z postępów prac na waszym nowym obiekcie?
    Ciekawi mnie jak to wygl±da gdyż do marca wcale tak dużo czasu nie zostało.

  19. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Proponuję przeglądnąć ten wątek ;)

    http://www.skyscrapercity.com/showth...343086&page=34

  20. Powrót do góry    #245
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.torun.pl/index.php?status=0&news_id=6901


    http://maxspeedway.pl/galeria/galeria.php?kategoria=56


    prosze bardzo:)

  21. Powrót do góry    #246
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    http://www.itvp.pl/sport/video.html?channel_id=462&site_id=1139&genre_id=50 8&form_id=483&video=42479

  22. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    JankesZG napisał:

    Kiedy był najlepszy sezon pod względem frewkwencji w Krośnie ?
    Myślę, że (bodajże) 1988 rok.
    Jako ciekawostkę podam fakt, że (chyba?) właśnie w Krośnie wydawano ogólnopolską gazetę zużlową "Tor".
    I że w owych czasach Włókniarz Częstochowa poległ w Krośnie;)


    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #248
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy był najlepszy sezon pod względem frewkwencji w Krośnie ?
    Myślę, że (bodajże) 1988 rok.
    Jako ciekawostkę podam fakt, że chyba właśnie w Krośnie wydawano ogólnopolską gazetę zużlową "Tor".
    I że w owych czasach Włókniarz Częstochowa poległ w Krośnie;)

    Mam pytanie małe blacktop.
    Jaka liczba widzów ok. wtedy oscylowała na stadionie w Kro¶nie??

  24. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Trudne pytanie.
    Było to blisko dwadzieścia lat temu.
    Zwłaszcza, że mogę odnieść się tylko do meczów KKŻ z Włókniarzem oraz chyba zawodów IMPu.
    W porównaniu z Krakowem czy Machową w Krośnie była stała liczba kibiców.
    Ktoś z Krosna może pewnie odpowiedzieć na to pytanie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #250
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wracając z wakacji w bieszczadach (1988r.)byłem na meczu w Krosnie. Nie pamietam z kim wtedy jechalo Krosno ale ludzi na moje oko bylo jakies 5-6 tys z tego jakies 200 osob przyjechalo na motorach typu Jawa badz CZ niestety ETZ-tki byly tam rzadkoscia.

  26. Powrót do góry    #251
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Podróż po arenach Elite League

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-elite-league/

    Co nieco o angielskich arenach ;)

  27. Powrót do góry    #252
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Podróż po arenach Elitserien


  28. Powrót do góry    #253
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedyś bodajże w tym wątku widziałem jak ktoś wkleił zdjęcia z budowy stadionu żużlowego w Rosji. Ma ktoś jakieś informacje i zdjęcia z budowy tego stadionu, gdzie to się znajduję ?

  29. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Teraz widać że speedway w Szwecji jest równie popularny jak w Polsce.Porównując liczbe mieszkańców i średnią frekwencje na meczach to moim zdaniem Szwecja wypada korzystniej od Polski.Nie zapominajmy że mecze zwykle rozgrywane są tam we wtorki.Gdyby w Polsce wszystkie mecze rozgrywane były w środku tygodnia to średnia kibiców spadłaby o jakieś 3000.

  30. Powrót do góry    #255
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  31. Powrót do góry    #256
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zapominajmy że mecze zwykle rozgrywane są tam we wtorki.Gdyby w Polsce wszystkie mecze rozgrywane były w środku tygodnia to średnia kibiców spadłaby o jakieś 3000.
    A zastanawiales sie czemu tam mecze sa rozgrywane we wtorki a u nas w niedziele? No wlasnie :)

  32. Powrót do góry    #257
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Podróż po arenach Premier League - cz. I


  33. Powrót do góry    #258
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Kiedyś bodajże w tym wątku widziałem jak ktoś wkleił zdjęcia z budowy stadionu żużlowego w Rosji. Ma ktoś jakieś informacje i zdjęcia z budowy tego stadionu, gdzie to się znajduję ?
    Podbijam?

  34. Powrót do góry    #259

  35. Powrót do góry    #260
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Odrazu widać, że Toruń jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o stadion!! Najtrudniejsza nawierzchnia w Polsce, tor typowo techniczny:D

  36. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

  37. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Odrazu widać, że Toruń jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o stadion!! Najtrudniejsza nawierzchnia w Polsce, tor typowo techniczny:D
    kopa po jaja, doslownie

  38. Powrót do góry    #263
    Początkujący
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://portalkibica.pl/aktualnosci/n...ny-swiata.html
    ...i nawet Wrocław ze swoim Olimpijskim niemal przestaje straszyć :)

  39. Powrót do góry    #264
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2013
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    witam, pomóżcie proszę wybrać najlepsze miejsce na najbliższe grand prix,
    gdzie najlepiej usiąść, nisko, wysoko, zawody będą na stadionie piłkarskim fck
    i nie ma tu tradycyjnych łuków do zasiedzenia.
    jako,ze nie bywam na takich imprezach a będzie to mój pierwszy raz,
    chciałbym wybrać najatrakcyjniejsze miejsce, dzięki za pomoc i pozdr.

  40. Powrót do góry    #265
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Znajdę gdzieś jakieś informacje na temat wymiarów torów polskich i ogólnie europejskich wraz z pojemnością stadionu?
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  41. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Generalnie może być problem z pojemnościami, bo większość danych to bzdury wymyślone przez lokalnych działaczy
    lub pismaków podających pojemności kompletnie z czapy.

    Długości najlepiej sprawdzac na stronach klubowych, bo w wielu zestawieniach nie aktualizowano danych, a te zmieniają się przy każdej nawet najdrobniejszej zmianie geometrii.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  42. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    Skrzydlewski został prezesem ze względu na... nowy stadion. Budowa ruszy w 2015 roku?

    Oby się udało. Budowa stadionu musiałaby oznaczać powstanie w Łodzi silnego ośrodka żużlowego. A i dla całego polskiego speedwaya takie wydarzenie byłoby czymś nieocenionym.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Obawiam się, że info o budowie nowego stadionu zostało puszczone w związku z kłopotami łodzian z wypełnieniem wymogów licencyjnych.
    Ostatnio udało się, bo przeszedł kit z mobilnym oświetleniem. Sądzę, że tym razem będą próbowali obejść ten idiotyczny przepis przekonując o bezcelowości zakładania oświetlenia w obliczu przewidywanej budowy nowego obiektu.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  44. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Jaki stadion żuzlowy w Łodzi ?! Widzew i ŁKS walczą od lat o nowy i miasto ich zlewa , to dla Orła wybudują ? no proszę Was . Semen ma rację , Skrzydlewski ściemnia na maksa

  45. Powrót do góry    #270
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    ^^
    Budowa stadionu (trybuny) wraz z zapleczem dla ŁKS rusza na dniach, dla stadionu Widzewa PFU będzie gotowe 15 grudnia br. (ze strony miasta na ten obiekt zagwarantowano 190 mln zł w tym układ komunikacyjny).

    Stadion Orła na 6 tysięcy miejsc za ok. 30 mln zł to już podobno klepnięta sprawa na 2015 r. W przyszłym roku zapewne cała papierologia i projekty.

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •