Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 50

Wątek: Holta w Tarnowie!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Holta w Tarnowie!

    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...d=155870&kom=1

    Do pełni szczęścia tarnowianom brakuje tylko kontraktu z Gollobem i Kołodziejem, niemniej tajemnicą poliszynela jest, że Tomek będzie jeżdził w Toruniu (wspolne interesy z Karkosikiem w temacie biopaliw), a i o Koldiego są poważne zakusy z eLigi. Pytanie czy Tarnów stać, by po ogromnym wydatku na Holte zatrzymać obudwu w/w zawodników (zatrzymanie jednego byłoby już dużym sukcesem).

    Co do Hliba, o którym mowa w newsie na SF - to g... prawda, że jest bliski przedłużenia kontraktu! Jest jeden klub, który w 2007 bedzie obchodził równy jubileusz i do którego Pawłowi zdecydowanie bliżej!

    ps. osobny temat zakładam z premedytacją! Dość kiszenia się w wątkach klubowych! Ich celem (a pamietam te czasy, jak zerkniecie w profil) było by kibice mogli rozmawiac o mniej istotnych sprawach związanych z ich klubem, takich, którymi nie beda zainteresowani (lub zainteresowani tylko nieliczny) kibice innych klubow. Tak znaczące transfery, jak i sprawy interesujace wiecej niz jeden klub musza wyjsc z watkow klubowych czy tez watkow klubowych! Wazne by zakladac je z glowa, a to gwarantuje, ze forum bedzie zylo! Tak to wchodzimy na forum i widzimy 5 czy 10 watkow klubowych i gdzie tu szukac ciekawych newsow?!
    Postuluje:
    - istotne transfery
    - wazne i zmieniajace dotychczasowe przypuszczenia newsy dot. regulaminu
    - skandale, sensacje bulwersujace srodowisko
    - ciekawe pomysly, sugestie dot. zuzla
    - i inne
    out z watkow klubowych!


    Licze, ze administracja i moderatorzy zdecydowanie przychyla sie do takiego stanowiska, chyba wszystkim nam zalezy by to forum zylo, a mniej rygorystyczna polityka sprawi, ze bedzie szansa by znów wrocily czasy, gdy na pierwszej stronie wszystkie lub wiekszosc tematow mialy aktualna (tj. dzisiejsza date). Nie boje sie bzdurnych tematow, one same umra smiercia naturalna, a ciekawe watki wprowadza zycie na forum!
    ps. oczywiscie watki klubowe nadal powinny zostac..


  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Przychylam się do wniosku przedmówcy. Moje odczucia co do kondycji są prawie identyczne, jak te wyrażone w poście wyżej. Polecam koleżankom i kolegom (w szczególności moderatorom) większą otwartość na nowe tematy i mniej ścisłe przypisywanie konkretnych wydarzeń do wątków klubowych.


    Co się zaś tyczy samego transferu:
    Zapowiada się jeden z najciekawszych i być może zaskakujących sezonów ogórkowych w ostatnich latach!

    Z jednej strony nadal niepewność regulaminowa, z drugiej zaś mocarstwowe plany wielu klubów, by wymienić wszystkie ekstraligowe i co najmniej 4 pierwszoligowe, które do najwyższej klasy rozgrywkowej w sezonie 2007 chcą wywalczyć awans.

    Będzie gorąco!;-)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie widze zeby tam bylo napisane ze podpisal kontrakt wiec proponuje banika dla autora watku.no albo zmiane tematu.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,679
    Kliknij i podziękuj
    2,078
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Zawarl tylko porozumienie :)
    Kontrakt ma podpisac za miesiac :)

    A fajne sa jego slowa:
    "Szukałem klubu w którym chcę ustabilizować swoją formę. Chcę jeździć w nim przez dłuższy czas a nie tylko jeden sezon. Z Tarnowem mam dużo dobrych wspomnień i zawsze był w moim sercu. Cieszę się że tu jestem. "
    huehue :) Ilu z nas to slyszalo ;)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 245 w 131 postach
    Tarnów był zawsze w sercu Holty :D
    Rune ty sie zapisz do PiSu i zajmij się polityka :) Ja rozumiem, że to ich praca ale po co te płomienne deklaracje miłosci do miasta :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2006
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym proponował mu za te PIĘKNE SŁOWA dać Honorowe obywatelstwo Tarnowa ! Kocham tego chłopaka jak FalubaS ;)

    z pozdrowieniami.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Zgadzam sie!

    Jakby nie mozna bylo pisac w klubowym wątku! :/

    Niedlugo forum bedzie wygladac w ten sposob:

    1. Holta w Tarnowie
    2. Gollob podpisal, Kolodziej sie waha
    3. Dowhan przezydentem Zielonej Gory
    4. Buczek zostal ojcem

    No ludzie...:D

  9. Powrót do góry    #9
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 165 w 105 postach
    Zawarl tylko porozumienie :)
    Kontrakt ma podpisac za miesiac :)

    A fajne sa jego slowa:
    "Szukałem klubu w którym chcę ustabilizować swoją formę. Chcę jeździć w nim przez dłuższy czas a nie tylko jeden sezon. Z Tarnowem mam dużo dobrych wspomnień i zawsze był w moim sercu. Cieszę się że tu jestem. "
    huehue :) Ilu z nas to slyszalo ;)
    ehehhehehe.....myślę, że rune wypowiadając te słowa, wykonał pierwszy kroczek do tego, aby w niedalekiej przyszłości tarnów wzbogacił się o kolejnego honorowego obywatela;)
    a tak poza tym, to chyba jednak pieniążki w tarnowie są...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    najlepsze w tym temacie to filmik damiana:):P

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Buahahahahaha !!! Dobre. Wypowiedź miesiąca. Jak jeździł w Częstochowie to ją miał w sercu (czyt. kasę), to samo było rok temu w Rzeszowie do końca rundy finałowej. Zobaczymy jak długo to potrwa w Tarnowie. Nie no uśmiałem się jak to przeczytałem. :D:D:D

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hyhy Tarnow ma w sercu...;]
    przypomina mi sie K.Pecyna co to kocha wszystkie miasta w naszym kraju :D:D
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Ta wypowiedz to nic innego, jak: hłyt maketindody

    (Zaczerpniete z kabaretu Ani Mru Mru, wszak to, co wyprawia pan Holta to nic innego, jak kabaret! :D)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem,że Holta pieprzy bzdury,ale każdy team chciałby mieć go w składzie,bo to wzmocnienie a nie osłabienie!
    To nie ich wina(Tarnowian),co gada Rune,a wszyscy szydzą ze słów Holty.
    Poszedłby do Bydzi czy Zielonki,i też wypowiedzi byłyby w stylu:
    "nie na rok", "zawsze chciałem tu jeździć".'zostawiam serce" itp.itp.
    Trzeba to "olać".Dziś mówią tak wszyscy!
    Najważniejsze są jednak "piniądze"!Sentymenty niestety na bok.
    Gratuluję wam wzmocnienia.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Myślałem, że tylko wąskie grono osób będzie wiedziało o tym bliskim finału transferze.
    Wstrzymajmy się do czasu podpisania umowy,
    aczkolwiek pojawili się sponsorzy w Tarnowie,
    którzy gwarantują ten transfer...
    pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    "Szukałem klubu w którym chcę ustabilizować swoją formę. Chcę jeździć w nim przez dłuższy czas a nie tylko jeden sezon. Z Tarnowem mam dużo dobrych wspomnień i zawsze był w moim sercu. Cieszę się że tu jestem. "

    Mnie tylko jedno zastanawia, czy powiedział to po polsku? :D. Swoja droga nie wiem, ale nie uwazam zakontraktowania Runego za dobre posuniecie. Gratuluje, ale jednoczesnie sie ciesze, ze na pewno tego zawodnika nie bedzie u Nas w ZG. Po Panu Swiscie dosc mam ludzi konflikotowych.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blacktop :

    aczkolwiek pojawili się sponsorzy w Tarnowie,
    którzy gwarantują ten transfer...
    pozdro


    Mozna prosic o wiecej informacji o tych sponsorach??
    Mhm kto za tym stoi??


  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Holta kocha całą Polskę :)
    Tego "wrzoda" na d.pę wziął sobie Tarnów.
    Ciekawe, ciekawe jak to się skończy w roku 2007, bo z Częstochową było ciekawie,.... z Rzeszowem jeszcze ciekawiej ;) Ile jeszcze klubów ten ni to Polak ni to Norweg naciągnie na kasę. Może za 5 lat będzie szukał w I lidze :)

    pzdr

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Wiem,że Holta pieprzy bzdury,ale każdy team chciałby mieć go w składzie,bo to wzmocnienie a nie osłabienie!
    Dokładnie ! Holta jak by nie było jest solidnym zawodnikiem i nie jeden prezes by go chciał. A że tak się wypowiedział to co ? Niby co miał powiedzieć ? Że Tarnów zapłacił więcej niż Częstochowa i inne klub, więc wydrze ile się da a za rok, dwa pójdzie gdzie indziej, i na wstępie szukać sobie wrogów ?
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Generalnie zapleczem pieniężnym dla kontraktów w Tarnowie zajmuje się POLDiM. O potencjale finansowym tej firmy można krótko - jest ogromny. Oczywiście nie musi się to przekładać na skład, bo pan Jurek - szef POLDiMu - słynie z zimnego wyrachowania i nie będzie szastał pieniędzmi dla popisu. Poza tym żużel to nie jest jego konik, ma od tego dobrych doradców. Dobrych wg mnie, bo pozyskanie Holty to, również wg mnie, bardzo świetne posuniecie. To jeden z tych zawodników bardzo, bardzo wąskiego grona, na których można liczyć zawsze. I wartego naprawdę sporych sum.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Jak pokazal przypadek rzeszowski, na Holte wcale zawsze nie mozna liczyc. Pomijam jego focha na koniec sezonu, ale we wczesniejszych meczach jezdzil - ze tak powiem - bardzo przecietnie. Niemniej, niech Wam na zdrowie wyjdzie. :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Focha? Jak go Marta w przenośni "wydymała", to się chłop wkurzył i zwyzywał ją od leżanek.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Jedno jest pewne w Tarnowie musi byc spora kasa :P Oby tylko wstrczyło jej na resztę zawodników.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Holta będąc zawodnikiem Unii był bardzo lubiany przez kibiców ! Zresztą najlepszym przykładem moze być fakt, ze do Tarnowa wraca !!! co było by nie mozliwe u wczesniejszych pracodawców !!! Oszukany w Rzeszowie, zle potraktowany w Czewie, a z Tarnowa odchodził w zgodzie i jego wspomnienia są jak najbardziej na miejscu, tym bardziej, ze smigął tutaj znakomicie !!! Kazdy kibic w Tarnowie, ktory jest związany z klubem od lat, pamieta doskonale w jakim stylu Rune walczył z jaskółką na piersi !
    Ja osobiscie bardzo się ciesze z tego kontraktu ! tym bardziej, ze będziemy mieli całkowicie Polski skład !!! :) i chyba dla tego słowa Holty rozbawiły co niektórych kibiców Atlasa :)

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,709
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Ja tam zawsze bardzo lubiłem Holte i lubić będą. Jest to wspaniały zawodnik i fighter z którego będziecie mieć pocieche oczywiście jeżeli terminowo będziecie płacić :D .Szkoda ,że go u nas nie będzie.Szczere gratulacje.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    A ja się teraz zastanawiam w jakim tonie o Holcie będą się wyrażali teraz najbardziej zagorzali "zwolennicy polskości" Holty z Tarnowa, którzy jeszcze niedawno na ten temat głosili różne peany pochwalne ;)
    A tak już zupełnie serio to jeśli kontrakt zostanie sfinalizowany to również składam gratulacje, bo jest czego gratulować.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    A co ma ewentualne podpisanie z nim kontraktu do pogladow o jego "polskosci" szczegolnie w sytuacji gdy nie obowiazuje limit obco i nie daje to korzysci tak wymiernych jak jeszcze dwa sezony temu? Czy cos sie w owej sytuacji zmienilo? Watpie - sprawa smierdzi i to na kilometr, tylke ze nie z tarnowskiego podworka, bo nie na nim zrobiono ten przekret.

    Pozyskanie Rune trzeba rozpatrywac z punktu widzenia sportowego i z takiego posuniecia jako kibic Jaskolek sie ciesze - raz ze w jakis sposob zalatano dziure po Rickim, dwa ze pojawilo sie swiatelko w tunelu i trup zmartwychwstaje na naszych oczach (jesli to prawda).

    A co do mojego zdania o obywatelstwie Rune - nie jest Polakiem, jest obywatelem Polski - a to zasadnicza roznica - tak twierdzilem dwa lata temu i nie wiem czemu ktos by mial podejrzewac ze zmienie zdanie po przyjsciu Holty.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    A ja się teraz zastanawiam w jakim tonie o Holcie będą się wyrażali teraz najbardziej zagorzali "zwolennicy polskości" Holty z Tarnowa, którzy jeszcze niedawno na ten temat głosili różne peany pochwalne
    Bardzo marna prowokacja z Twojej strony. Większość ludzi było przeciwnikiem polskości za czasów, gdy obco nie mogli jeździć sobie w dowolnych ilościach w naszej lidze. Teraz ta sytuacja się zmieniła i Holta z racji bycia Polakiem ma tylko taką korzyść, że zdobył DPŚ czego nie mógł dokonać z reprezentacją Norwegii oraz ma wątpliwy zaszczyt być rządzonym przez Giertycha i Leppera.

    Tak jak pisze shatter liczy się teraz aspekt sportowy. Zwłaszcza, że takie zespoły jak Bydgoszcz, Częstochowa, Wrocław, Leszno czy ZKŻ mają aspiracje medalowe i dobrych zawodników na rynku jest mało.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2005
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co to dzisiaj 1 kwietnia?? Chyba sie komuś coś wydaje...Na razie nic więcej nie napisze aby nie urazić tarnowian.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No... to na razie nic nie pisz, tylko na razie usuń swój post.

    BTW
    Na razie.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    a moze ktos zorientowany napisze dlaczego Holta pojechal w barwach Rzeszowa tylko 14 meczy? po czyjej stronie lezy wina? bo opluwac to kazdy moze....

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2006
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj koledzy koledzy! Mam przeczucie, iż ten cały Holtański to wam wyjdzie bokiem. Nie pomni przykładu działacze od "Esktaligowego niemowlęcia" z Tarnowa, chcieli zabłysnąc, jak to już raz uczynili trzy sezony temu. No bo Tarnów "przecie na kasie leży:D, i kasą sie podciera". A koniec końcem,w trakcie sezonu się znowu okaże, że jeździć nie ma komu, bo w kasie pusto :P

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Tarnów był zawsze w moim sercu"
    :)
    ja sie nie nabralem... a wy?:P


    ps. cos czuje ze tarnow i holta dlugo nie powspolpracuja i
    jak co roku bedzie to samo, juz 3 kluby uwielbiaja tego zawodnika... czewa, leszno, rzeszow... niedlugo skoncza sie kluby ekstraligi

    edit. aha bym zapomnial... moje najserdeczniejsze wspolczucia:P

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poprsotu brak słów kiedy czyta się wpisy pokroju dwóch ostatnich zawistników .
    Chłopcy kipicie swoją małostkowością ! dajcie sobie na luz, albo popiszczcie na onecie ...

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    jak co roku bedzie to samo, juz 3 kluby uwielbiaja tego zawodnika... czewa, leszno, rzeszow... niedlugo skoncza sie kluby ekstraligi
    Wyczułem ironię :) dlatego napiszę tak :)- czy ja wiem, czy kibice w Rzeszowie "uwielbiają" Holtę? Myślę, że zdania są podzielone. Wielu kibiców bardzo miło wspomina Ryśka, bo to niesamowity walczak. Np. ja jakoś specjalnie zdania na jego temat nie zminiłem i fajnie będzie go znowu zobaczyć na Hetmańskiej. Mały minus za tą miłość do Tarnowa, ale cóż - "serce nie sługa" <lol> :D

    pozdr.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Większość ludzi było przeciwnikiem polskości za czasów, gdy obco nie mogli jeździć sobie w dowolnych ilościach w naszej lidze.
    Wtedy byl sprzedawczykiem, oszustem, zlamal prawo (Wlokniarz mu w tym pomogl), a teraz po zmianie jednego punktu regulaminu bedzie juz w Waszym miescie uwielbiany? :P
    Ojj... a jak kiedys pisalismy ze gdyby Rune jezdzil u Was to od razu byscie go polubili - to tez mowiliscie ze to nieprawda :P

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akurat tu sa zdania podzielone jedni sa za inniprzeciw tak bylo jest i bedzie.Ja jestem i zawsze bylem zwolennikiem Rune ,przekonal mnie do siebie niesamowita ambicja i wola walki nie uznawal straconych pozycji.Uwazam ze zawodnicy tego pokroju sa tej dyscyplinie sportu potrzebni jak powietrze zapewniajac klubowi publicznosc i profity z tego tytulu.Moze mi ktos zarzucic brak wiary w nasza nacje ale mam wrazenie ze startujac w tym roku w G.P. z polskim plastronie moze nam dostarczyc wielu emocji i radosci,niestety niezbyt wierze w nasze rodzime gwiazdy.gratulacje dla Tarnowiakow za pozyskanie naprawde dobrego zawodnika,emocji wam napewno nie braknie,mam na mysli tylko emocje sportowe.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Większość ludzi było przeciwnikiem polskości za czasów, gdy obco nie mogli jeździć sobie w dowolnych ilościach w naszej lidze.
    Wtedy byl sprzedawczykiem, oszustem, zlamal prawo (Wlokniarz mu w tym pomogl), a teraz po zmianie jednego punktu regulaminu bedzie juz w Waszym miescie uwielbiany? :P
    Ojj... a jak kiedys pisalismy ze gdyby Rune jezdzil u Was to od razu byscie go polubili - to tez mowiliscie ze to nieprawda :P
    Wybrales sobie cytat wygodny dla siebie, niezbyt przemyslany (w tym sensie, ze zareczam ci - ilu "przeciwnikow polskosci" bylo, tylu jest i bedzie nadal). Skonfrontuj sie z moim postem wyzej i go skomentuj.

    A ten punkt regulaminu wcale nie jest taki bez znaczenia - w koncu to z jego powodu Holta zapalal szczera checia bycia obywatelem naszego kraju.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co ma ewentualne podpisanie z nim kontraktu do pogladow o jego "polskosci" szczegolnie w sytuacji gdy nie obowiazuje limit obco i nie daje to korzysci tak wymiernych jak jeszcze dwa sezony temu? Czy cos sie w owej sytuacji zmienilo? Watpie - sprawa smierdzi i to na kilometr, tylke ze nie z tarnowskiego podworka, bo nie na nim zrobiono ten przekret.

    Pozyskanie Rune trzeba rozpatrywac z punktu widzenia sportowego i z takiego posuniecia jako kibic Jaskolek sie ciesze - raz ze w jakis sposob zalatano dziure po Rickim, dwa ze pojawilo sie swiatelko w tunelu i trup zmartwychwstaje na naszych oczach (jesli to prawda).

    A co do mojego zdania o obywatelstwie Rune - nie jest Polakiem, jest obywatelem Polski - a to zasadnicza roznica - tak twierdzilem dwa lata temu i nie wiem czemu ktos by mial podejrzewac ze zmienie zdanie po przyjsciu Holty.
    brawo,brawo panie "forumowy Kali".Nie wiem czy do końca wiesz co napisałeś ale wychodzi na to że nie pochwalasz "przekrętu" jaki zrobił Włókniarz z obywatelstwem Holty,ale sam "owoc" tego przekrętu i czlowieka za którym "śmierdzi na kilometr" przyjmujesz z otwartymi rękami.

    Gdyby na przykład pewien bandyta obrabował bank w mieście x,to ty jako obywatel miasta y nie miałbyś nic przeciwko spożytkowaniu ukradzionych pieniedzy w swoim klubie bo przekręt,oszustwo czy jak to sobie nazwiesz nie miało miejsca "na waszym podwórku".Wprost nie mogę wyjść z podziwu dla tak prostej i nieskomplikowanej moralności.

    p.s. gwoli scisłosci jako Czestochowianin(i czlowiek trzeźwo myslący)nie dopatruje sie nigdzie w sprawie obywatelstwa Holty jakichkolwiek przesłanek do nazwania jej kryminalną i nie widze nigdzie tej łuny smrodu ciągnacej się za Holtą,ktorego uwazam za super zawodnika,a pozyskanie go przez Tarnów za dobry interes.Chciałem tylko zwrócić uwage na szczegolny przypadek jakim jest wyżej cytowany forumowicz

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    brawo,brawo panie "forumowy Kali".Nie wiem czy do końca wiesz co napisałeś ale wychodzi na to że nie pochwalasz "przekrętu" jaki zrobił Włókniarz z obywatelstwem Holty,ale sam "owoc" tego przekrętu i czlowieka za którym "śmierdzi na kilometr" przyjmujesz z otwartymi rękami.
    Czy wy obaj naprawde macie problem ze zrozumieniem prostego faktu, ze to ze Holta ma polskie obywatelstwo nie ma juz w tym momencie ZADNEGO znaczenia? Mialo jeszcze dwa sezony temu, i dlatego zrobiono co zrobiono.

    Zeby bylo jeszcze prosciej, bo widze ze niektorzy maja z tym duzy problem : gdyby nadal obowiazywal limit i Holta zatrudniony w Unii zostal jako Polak (by moc zatrudnic obok niego jeszcze dwoch stranieri) to uwazalbym to za swinstwo. I tak bylo w Czestochowie - i dlatego mowie ze to smiedzi. Teraz polskie obywatelstwo Holty nie ma nic do rzeczy (ma taka sama wartosc jak powody dla ktorych zostalo przyznane) i to nie ze wzgledu na nie zostal (zostanie?) zatrudniony. Co o samym przekrecie mojego zdania nie zmienia. Sam sobie odpowiedz czy przy obecnym stanie prawnym uczyniono by jakikolwiek ruch by "zlokalizowac" Norwega. Zatrudniony zostal po prostu kolejny zawodnik, a to ze pare sezonow temu zrobiono na potrzeby regulaminu co zrobiono wisi na dzialaczach czestochowskich, i tylko na nich.

    Jesli nadal nie jest to jasne to musisz mi wybaczyc, ale prosciej wytlumaczyc nie potrafie. Wydaje mi sie ze dosc dobrze jednak przedstawilem swoje zdanie. Nie musisz go podzielac, co wiecej - nie musi ci sie ono podobac - ale nie wmawiaj mi rzeczy ktorych nie powiedzialem - a te ktore cytujesz przynajmniej sensownie interpretuj. (ow smrod kilometrowy kolego to nie Holta lecz powody nadania obywatelstwa, a owoc o ktorym piszesz, czyli polskie obywatelstwo tego Pana teraz psu na bude - i bardzo dobrze)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,935
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Do tych wszystkich, ktorzy tak "martwili" sie o Unie i juz posprzedawali naszych zawodnikow Bog wie gdzie, pragne napisac:

    O Gollobow, Kolodzieja i Hliba tez sie nie martwcie- nie ruszaja sie z Tarnowa w tym roku.


    Dziekuje za uwage, sledzcie na biezaco informacje- niedlugo sie dowiecie oficjalnie:D

    Pozdrawiam KOMPLEKSIARZY!!
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar PrzemczaN
    Dołączył
    04-01-2006
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Gollobow, Kolodzieja i Hliba tez sie nie martwcie- nie ruszaja sie z Tarnowa w tym roku.
    Czyli mam rozumieć, że Jacenty też? A myślałem że jednak sam Tomek...

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,935
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jacenty zostaje na zasadach kontraktu Warszawskiego- co pojedzie to zarobi:) Nie bedziemy go czesto ogladac, ale na pewno jest lepszym zawodnikiem niz np. Wardzala, a nic prawie nie bedzie kosztowal:)


    pozdro
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Gollobow, Kolodzieja i Hliba tez sie nie martwcie- nie ruszaja sie z Tarnowa w tym roku.
    Czyli mam rozumieć, że Jacenty też? A myślałem że jednak sam Tomek...

    Jacenty zostaje na zasadach kontraktu Warszawskiego- co pojedzie to zarobi Nie bedziemy go czesto ogladac, ale na pewno jest lepszym zawodnikiem niz np. Wardzala, a nic prawie nie bedzie kosztowal


    A skad takie rewelacje??
    Moze wiesz jeszcze cos o innych zawodnikach??

    :D

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,935
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    :) Powiem tylko tyle: Informacje sa nieoficjalne;-)

    co do innych zawodnikow: wchodza w gre: solidny zawodnik krajowy i junior z zagranicy.


    pozdro
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •