Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: miniżużel

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    18-09-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    miniżużel

    czy w Poznaniu powstanie kiedyś mini tor do żużla ?????????


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy w Poznaniu powstanie kiedyś mini tor do żużla ?????????
    www.wrozka.pl - może tam Ci pomogą ?

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy w Poznaniu powstanie kiedyś mini tor do żużla ?????????
    Człowieku ale Ty tematy zakładasz.. :/

    Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz??

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2005
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz??
    Jest poprostu młody a, młodość ma swoje prawa :D

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak między obelgami a uznaniem dla młodości to przydałby się tor minispeedwaya. Znajdźmy tylko kogoś kto to poprowadzi zbierzmy się w klilku i poszukajmy sponsorów i już. Ja się piszę:)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2005
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Człowieku ale Ty tematy zakładasz.. :/

    Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz??
    poznaniak9 sprecyzuj co ma inteligencja do mini żużla o udawaniu już nie wspomnę?

    Jest poprostu młody a, młodość ma swoje prawa :D
    a kto ma pytać emeryt albo junior w wieku Huszczy. Chce jeździć ma odpowiedni wiek więc w czym problem?

    a tak między obelgami a uznaniem dla młodości to przydałby się tor minispeedwaya. Znajdźmy tylko kogoś kto to poprowadzi zbierzmy się w klilku i poszukajmy sponsorów i już. Ja się piszę :)
    Ponieważ jest sezon na nie sprawdzone wiadomości to ja też coś podrzucę: w końcu lat 90, kiedy próbowałem wraz z grupą ludzi pomóc w reaktywacji żużla w naszym mieście pewni radni miejscy mieli wielkie plany i równie wielkie wirtualne pieniądze na ten sport między innymi obok budowy stadionu żużlowego na obiektach Polonii przy ul. Harcerskiej był pomysł mini toru. Ponieważ wymagał on stosunkowo małych nakładów z całego projektu tylko mini tor udało się zbudować (podobno). Plotka z tamtego okresu głosiła, że powstał gdzieś za Ratajami w okolicy Franowa, ale nigdy go nie widziałem, więc nie wiem czy to prawda, ale może warto to sprawdzić i postaram się w miarę wolnego czasu to zrobić. Lokalizacja i tak nie atrakcyjna (kawałek prywatnego pola) a przez te lata nie było słychać żeby działał, więc pewnie już nic z niego nie zostało, jeżeli nawet był. Z rzeczy sprawdzonych to w tym okresie byłem wraz z grupą działaczy "żużlowych";) (był między innymi v-ce Prezydent Poznania Leszek Klepka) z Poznania na uroczystym otwarciu toru w Wawrowie 30 czerwca 2001 roku gdzie poznałem pana Bogusława Nowaka oraz ojca Krzysztofa Cegielskiego. Nie chwaląc się puchar dla najmłodszego zawodnika turnieju otwarcia sam ufundowałem. Wyglądało wtedy na to, że powstanie u nas klub żużlowy, ale jak było to wiecie moje drogie dzieci - i na tym kończę dzisiejszą bajkę na dobranoc.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to co szukamy jeszcze kilku napaleńsców i robimy mini speedway w poznaniu. Ja moge sie zaangażować

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Plotka z tamtego okresu głosiła, że powstał gdzieś za Ratajami w okolicy Franowa, ale nigdy go nie widziałem, więc nie wiem czy to prawda, ale może warto to sprawdzić i postaram się w miarę wolnego czasu to zrobić. Lokalizacja i tak nie atrakcyjna (kawałek prywatnego pola) a przez te lata nie było słychać żeby działał, więc pewnie już nic z niego nie zostało, jeżeli nawet był.
    Zdaje się,że mini tor miał powstać na Szczepankowie.Ktoś wpadł na pomysł,żeby przy okazji budowy autostrady wykorzystać część ziemi i nawet powstały jakieś wały ale co było dalej to za bardzo się nie orientuję.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie kreuję tutaj nową inicjatywę a wy tu o historii:). Kto jest za tym abyśmy zebrali się w grupie i zorganizowali szkołę minispeedwaya i zzespół

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Lepiej zacznijcie od speedrowerów - bezpieczniejsze to i tańsze...;)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2006
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wolodia za przeproszeniem ty sie dobrze czujesz? po pierwsze grupa ktora bys zebral musiala by kupic ziemie na ktorej bylby tor, zbudowac tor i wyposarzyc mlodych adeptow w sprzet i oczywiscie trzeba bedzie miec jakiegos trenera ktory poprowadzi mlodziez. jak jestes taki bogaty to wesprzyj najpierw klub bo stadion niestety ale mamy jaki mamy, o nawierzchni juz legedy mozna pisac. noi zawodnicy beda brali wieksze pieniazki w 1 lidze.
    jezeli zuzel w poznaniu zakorzeni sie na dobre to najprawdopodobniej cos takiego powstanie. a z drugiej strony mamy 100 km od poznania takie miasto jak pila, klub sie rozpadnie najprawdopodobniej i najprawdopodobniej PKŻ zajmnie sie trenowaniem przyszlych mistrzow swiata, wiec jezeli w pozku sa jacys zapeleni chlopacy chcacy zaczac uprawiac ten sport to do pily jest niedaleko.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wołodia o grunt możemy się nie martwić (z Grobelnym chodzimy na piwo :) ) tylko warunek jest taki musimy na niego głosować, bo jak nie wygra wyborów to nici z minispeedway'a :) . Druga sprawa jest taka, że znam paru chłopaków którzy na pewno będą startowali.

    A na poważnie to trzeba będzie coś takiego zorganizować w niedalekiej przyszłości bo należałoby mieć swoich juniorów a nie importować np. z Piły :) chyba, że Piła podpisze z nami jakąś umowę to nie ma problemu. I będziesz musiał wołodia do Piły się przeprowadzić :)

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    18-09-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    i co

    i co zakończył się temat a miniżużla wciąż niema w poznaniu

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i co zakończył się temat a miniżużla wciąż niema w poznaniu
    Yyyy chyba mamy(mam na myśli szersze grono użytkowników) inne poczucie humoru niż ty... O ile ta wypowiedź miała w ogóle wywołać uśmiech u kogoś.
    A jeśli było to zupełnie na serio, no to powiem ci, że od wstępnych "planów" na forum do realizacji w rzeczywistości jest długa droga!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2006
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    głosiła, że powstał gdzieś za Ratajami w okolicy Franowa
    [quote]Zdaje się,że mini tor miał powstać na Szczepankowie[quote]


    Z tego co pamietam, to wlasnie pierwsza inicjatywa "kogos"' (byc moze ludzi, ktorzy potem zalozyli PSZ - NIE WIEM) probujacego reaktywowac zuzel w Poznaniu bylo zaczecie od podstaw (slynna poznanska praca organiczna:) Pomysl narodzil sie chyba w roku 2003 lub 2004 i zakladal najpierw budowe (odbudowe???) minitoru w Szczepankowie i wyszkolenie mlodych adeptow, ktorzy za klika lat mieliby stanowic wlasnych wychowankow nowego zespolu w lidze. Co z tego zaczeto realizowac - nie wiem, ale chyba jedyne efekty to byly jakies obawy mieszkancow Szczepankowa o halas itp. czyli w sumie niewiele... Ale kazdy wysilek nalezy docenic! Szkoda ze wiadomo o tym tak malo:(

    na uroczystym otwarciu toru w Wawrowie 30 czerwca 2001 roku gdzie poznałem pana Bogusława Nowaka oraz ojca Krzysztofa Cegielskiego. Nie chwaląc się puchar dla najmłodszego zawodnika turnieju otwarcia sam ufundowałem
    Aaaaa bylem tam, naprawde fajne zawody... Z tego co pamietam Gluchy wtedy nic a nic nie potrafil jezdzic, 2 razy przelecial przez kierownice i wszyscy sie bali ze sie jednak chlopak w kolejnym biegu sie zabije... ale przezyl, a dzis jest najskuteczniejszym juniorem Staleczki! (11pkt na derbach w zielonce, tfu falubazy i tak wygraly;) Wiec moze jednak warto wrocic do idei minitoru:)

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    18-09-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak

    Ogłaszam iż dnia 12.4.06r dokonałem zakupu motoru do miniżużla.Proszę o budowę toru .

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    18-09-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Maszyny do miniżużla

    Na alllegro poszukałem motorów do miniżużla a oto efekty:

    1)http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M324943

    2)http://moto.allegro.pl/item183630948_tm_motocykl_mini_zuzlowy.html

    3)http://moto.allegro.pl/item183627526_t_m_motocykl_mini_zuzlowy.html


  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    ja13!!!

    Świetnie żeś kupił se morotek!!! Ja też mam !!! Moze spotkamy się jutro na parkingu przy stadionie Lecha i popalimy se gumki? :D:D:D

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ODPOWIEDZ do "Wolodia"

    Ja się mogę pisać na ten pomysl ... tylko jest taka kwestia, że tor trzeba by wynajmować (a to kosztuje) ... i czy widzów byśmy mieli jakichś oprócz rodziców tych dzieciaków ? A ze sponsorami w żużlu to sam widzisz jak jest (nasz "duży żużel" ma kłopoty) ...

    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    18-09-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do urbi

    Słuchaj ja dopiero podwyższyłem licytację z tym motorem.
    Ale jadę dzisiaj na stadion skuterem (Piaggio zip niebieski)
    przyjedz sobie to pogadamy (ile masz lat,ja mam 14)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik Awatar Wieszak
    Dołączył
    18-02-2007
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Witam
    szukam maŁych butÓw do mini ŻuŻla oraz laĆka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •