Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 182

Wątek: KM Ostrów 2007

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KM Ostrów 2007

    postanowiłem zalozyc watek dla klubu ostrowskiego.
    Byc moze aktywnosc kibicow z OW na SB nie jest zbyt duza, ciekawi mnie jednak opinia "współtowarzyszy" pierwszoligowych zmagan.

    Tak wiec zaczynamy -

    czy - po pierwsze - nastapi dlugo oczekiwana zmiana trenera?
    czy uda sie zatrzymac na kolejny sezon Petera Karlssona?
    czy Tomasz Jedrzejak opusci macierzysty klub by sprobowac sil w e-lidze?
    jak KM wzmocni sie na pozycjach juniorow?
    czy Max dostanie szanse na nastepny sezon?
    czy Matej Ferjan nie poszuka sobie innego pracodawcy?
    czy Michal Szczepaniak zostanie w Ostrowie?

    sprawa Mariusza Wegrzyka jest chyba najmniej skomplikowana - mimo slabych barazy nie widze KMO 2007 bez niego

    zapraszam do dyskusji ;-)




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zaciskać zęby i znów kręcić kółka

    Od razu dodam, że dobrze życzę Ostrowowi, bo to klub który zrobił olbrzymi postęp w ostatnich latach i z pewnością może już być z pewnością brany pod uwagę przy rywalizacji w e-lidze.

    Sezon zasadniczy Ostrów miał bardzo udany, oprócz dwóch wsyp wyjazdowych i wszystko pewnie wygrywali, dlatego można powiedzieć, że w warunkach pierwszoligowych 2007 powinno się dokonać tylko jakiejś korekty. Ale jakiej i gdzie ?
    Myślę, że Max to wciąż dobry zawodnik i gdy znikną ślady kontuzji może śmiało być liderem pierwszej ligi bo przecież takim był długie lata i zna i tory i setupy . Karlsson, zdecydowanie najlepszy zawodnik Ostrowa, również powinien zostać tak samo jak Jędrzejak i Ferjan którzy tych sezonów nie mogą zaliczyć do wybitnych ale raczej do przyzwoitych . Widać jednak zniżkę w ich karierach, jak się równać to do e-ligi, a słabe występy w pierwszej lidze są już niestety dzwonkiem alarmowym. Rola Ogóra w Ostrowie jest znana . Dlatego musi się poprawić sprzętowo bo jeżdziecko jest wyborny .

    A potem mamy Węgrzyka .
    Współlider krajowy, zawodnik ostatnimi czasy dobrze przygotowany sprzętowo i szybki . Trafił w sprzęt w tym sezonie . Oby i za rok był tak szybki . Wtedy będzie tak samo skuteczny .

    Wyszło na to, że ... skład bez zmian może rywalizować w przyszłym roku.

    Odpadł Falubaz, w sezonie 2007 może być już łatwiej, choć dziś dużo za wcześnie by mówić o rywalach
    .

    Ale na zdrowy rozum, przecież nikt nie zbuduje jakiegoś dream-teamu w pierwszej lidze, bo najzwyczajniej nie ma na kim. Tylu zawodników nie ma .
    Ale kilka solidnych kapel na pewno się pojawi, Gdańsk, Rybnik, Gniezno moga mieć jakieś tam armaty o ile ze swoich liderów nie rozgrabią ich e-ligowe zespoły.
    Każdy wie jaką robotę robił dla Gniezna Jensen, szkoda, żeby opuszczał Gniezno, bo tacy zawodnicy stanowią o widowisku w I lidze .

    Skład ostrowski potrafił się uzupełniać .
    ... słaba dyspozycja Maxa i Jędrzejaka i to w kilku meczach była natychmiast niwelowana przez wybitną jazdę Węgrzyka, Karlssona i Ferjana . Przy lepszej postawie Maxa mecze mogą być rozstrzygane już po 12 biegu, bo naprawdę siła takiego kwartetu jest potężna .

    Jeśli udałoby się kimś wzmocnić i wymienić, to chyba musiałby być to ktoś kto postawi na Polskę i będzie poważnie się ścigał tu na poważnie . A już najlepiej jakiś junior .

    O transferach póki Ułamek, Holta raczej trzeba zapomnieć . Zawodnikiem z którego można chcieć zrezygnować to Ferjan, chociaż on jest zawodnikiem ofensywnym i jego też bym zostawił . Ale kto w zamian za Ferjana ? Może Loram ... Choć wiek Lorama a Ferjana ... Może Andy Smith ?

    Ktoś młody z Zachodu ? Ryzyko . Ferjan wygląda na bardziej objeżdżonego .

    Cięzko patrząc na nazwiska ostrowian powiedzieć, że coś w tym składzie można zmienić, bo jechał naprawdę w 90 % meczów dobrze . W decydujących momentach Falubaz pokazał swoją siłę i niestety, awans był o kilka milimetrów .

    Ja bym nic nie zmieniał . Jeśli już to coś w taktyce, może dołączając jakiegoś naprawdę dobrego juniora . Bo nie sądzę, że ktoś Ostrowowi by zagroził jeśli utrzyma swój skład .
    Pamiętajmy, że Gdańsk i Poznań budują składy od nowa (mogą pomarzyć o Karlssonie i Maxie którzy są pewniakami na punkty w I lidze), Gorzów nie ma pieniędzy a Rybnik ze swoją niezmienioną od 5 lat drużyną w sezonie 2005 zajmował 3 miejsce w I lidze i już wtedy był sflaczały co dopiero po takim kokaucie tego sezonu ... nikt nie wie jak się tam skończy .

    Dlatego Ostrów ma kolejną szansę awansu z pierwszego miesjca .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podstawa to ściągnięcie dobrego juniora, bo od trzech lat mamy na juniorce czarną dziurę.
    Tą lukę idealnie mógłby wypełnić np. Tomicek.
    Gość pokazał w ubiegłym roku w barwach Lublina, że będą z niego ludzie.
    I moim zdaniem Prezes powinien zrobić wiele, by go sprowadzić.
    Kto wie, może się skusi. W końcu mamy w przyszłym roku IMŚJ :)
    Jeżeli nie Tomicek, to może Kostia, choć ten już pewnie jedną nogą w Gdańsku...


    Inny temat to trener...

    Niestety pan Grabowski podczas tych trzech lat się nie sprawdził.
    Brak wyników w szkoleniu, niekiedy rażące prowadzenie meczów pod względem taktycznym, etc...
    Plusem jego jest to, że potrafił w profesjonalny sposób zorganizować szkółkę żużlową. Miejmy nadzieję, że będzie to w przyszłości przynosić wymierne efekty.
    Jednak na trenera to my potrzebujemy kogoś "z jajami", cwaniaka typu Kędziora.


    Jeżeli chodzi o Ogóra, to ponoć wróbelki ćwierkają, iż chce odejść. Mówi się trudno. Z niewolnika nie ma pracownika. Zresztą straszy swym odejściem praktycznie co roku. Poza tym męczy się już chłop ze sprzętem trzeci rok. Co do tego czy miał przyzwoity sezon, to bym się kłócił. Tak na dobrą sprawę pełnię swoich dużych możliwości zaprezentował tylko na inauguracji w Gorzowie i na pierwszym barażu z Apatorem( na holtańskich silnikach). Reszta spotkań, nie licząc potyczek z kelnerami, to wieczne narzekanie na sprzęt. Jeśli zostanie będzie spox, jeżeli odejdzie świat się nie zawali.
    Jeżeli miałbym do wyboru dziś między nim a Ferjanem, to wybieram Mateja.

    Jeżeli chodzi o Maxa, to najlepszym rozwiązaniem byłoby podpisanie z nim kontraktu bez gwaranacji występów, ale to pewnie mało realne, bo z pewnością znajdzie się klub, który ulegnie magii nazwiska i takową gwarancję mu da.
    Oczywiście nie ździwię się, jak przejdzie metamorfozę taką jak Jensen w tym roku.

    Wydaje się, że pewne miejsce w składzie powinien mieć Węgrzyk, mimo tragicznej jazdy w barażach.
    Ma on oparcie w znakomitych sponsorach, dzięki którym ma do dyspozycji świetny sprzęt.
    Poza tym ścisła czołówka pierwszej ligi mówi sama za siebie.

    Peter, wiadomo - musi zostać.

    Poprzednie dwa sezony transferowe były bardzo owocne dla kibiców ostrowskich. Miejmy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No więc jest coraz mniej znakó zapytania w tym klubie. Wiemy, że zostaje Karlsson, Węgrzyk też nie chce uciekać. Jeśli chodzi o juniora to widziałem jak po Ostrowie przejeżdżał Lubos Tomicek, z resztą jak sam prezes mówi, że widzi tego zawodnika w składzie, no to nic nie staje na przeciw, tymbardziej, że sam zawodnik powiedział, że ma najkorzystniejszą oferte z Ostrowa. Oby to była prawda. Widziałbym w składzie też Łukasz Jankowskiego, tylko on jedną nogą w Gnieźnie.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Ostrów jest mocny i był mocny przez cały miniony sezon. Prawdę mówiąc przez długie tygodnie (a nawet miesiące) wyglądało, że to jednak KMO awansuje, a nie Falubaz. W końcówce tąpnęło, no ale zawsze ktoś musi być drugi. Sprawę zawalił Max, zresztą raczej nie ze swojej winy. No i trochę brak juniora, choć w tych feralnych meczach z ZG i Gnieznem to nie junior zawalił sprawę. W Toruniu ciągle buja, więc kto wie. Może jednak będzie ta e-liga już w przyszłym sezonie. Gdyby Toruń miał wypaść z gry, to ja wolę Ostrów, niż Rybnik. Nie tylko dlatego, że bliżej;)

    Gdyby Toruń jednak reanimowano - KMO będzie znowu faworytem. Innej opcji nie ma.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli chodzi o moje zdanie to nie powinniście nigdy awansować bo nie dorośliście do tego , a już napewno organizacyjnie (osobiście sie przekonałem) !!! jesteście skazani no to sado maso w pierwszej lidze !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli chodzi o moje zdanie to nie powinniście nigdy awansować bo nie dorośliście do tego , a już napewno organizacyjnie (osobiście sie przekonałem) !!! jesteście skazani no to sado maso w pierwszej lidze !!!
    Mógłbym się zniżyć do twojego poziomu i napisać, że wzorem poprzednich lata spadniecie, lecz tego nie zrobię.
    Rozumiem, że nie spadło ci jeszcze ciśnienie po wiadomym meczu, ale mógłbyś jednak te docinki względem nas wypisywać gdzie indziej, a nie zaśmiecasz tylko wątek.
    Wy jeździcie w Extra, my w pierwszej lidze, każdy ma swój świat, więc te aluzje naprawdę są pozbawione sensu.
    Każdy popełnia błędy, grunt, to to, żeby wyciągać wnioski.

    Ja tam życzę Wam przynajmniej spokojnego utrzymania.


    A to, czy awansujemy, to się okaże.
    Pewne jest to, że mamy nowego trenera i dwóch Karlssonów. Mikael jednak dostanie jeszcze jedną szansę.
    Ponoć jest też Pepik-symulant z Lublina.
    Powinno być nieźle...

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Tylko wygranie ligi!

    Innego sceniarusza dla ostrowskiego klubu nie widzę. Moim skromnym zdaniem ekstraliga odjedzie jeszcze dalej od jej zaplecza i baraże będą jeszcze większą formalnością, od tych, które przeżyliście na własnej skórze. Ja bym jednak dokonał kilku zmian. Po pierwsze trzeba rozliczyć tych, którzy się nie spisali. Zawiódł na całej linii Max i jeżeli z nim chcecie podpisać kontrakt to na rezerwowego, nic więcej. Może po dobrze przepracowanej zimie i odpowiednich inwestycjach, powróci do dawnej dyspozycji. Peter zostaje i bardzo dobrze, bo nie będzie miał sobie równych, prawdziwy lider. Kwestia Jędrzejaka i Szczepaniaka też jest raczej jasna. Koniecznie postawić trzeba jeszcze na Ferjana i uważam, że konieczna jest też jakaś nowa twarz. Ja widzę kilka nazwisk: Gapiński, Świderski, Miśkowiak, Suchecki, Staszewski, Brhel, A.Dryml, L.Dryml, oraz koniecznie jakiś junior zagraniczny. Zwłaszcza, któryś z czeskich braci wpasował, by się idealnie i myślę dał Wam bardzo spokojny sezon. Pamietać też trzeba, że miejsc jest jednak mniej w zespole o nr 8. A P.Karlsson, Max, Ferjan, Węgrzyk, Jędrzejak i Szczepaniak to już o jednego za dużo... Czas więc na zmiany!

    Hasło na najbliższy sezon dla Ostrowa to postawić na odpowiednie konie. Zresztą myślę, że będzie zdecydowanie łatwiej. Nie sądze, aby Rybnik, Gniezno, Gorzów, Lublin, Grudziądz, Gdańsk czy Poznań byli w stanie Wam zagrozić. Czas wykorzystać przewagę finansową.

    Pozdro

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli chodzi o moje zdanie to nie powinniście nigdy awansować bo nie dorośliście do tego , a już napewno organizacyjnie (osobiście sie przekonałem) !!! jesteście skazani no to sado maso w pierwszej lidze !!!
    Mógłbym się zniżyć do twojego poziomu i napisać, że wzorem poprzednich lata spadniecie, lecz tego nie zrobię.
    Rozumiem, że nie spadło ci jeszcze ciśnienie po wiadomym meczu, ale mógłbyś jednak te docinki względem nas wypisywać gdzie indziej, a nie zaśmiecasz tylko wątek.
    Wy jeździcie w Extra, my w pierwszej lidze, każdy ma swój świat, więc te aluzje naprawdę są pozbawione sensu.
    Każdy popełnia błędy, grunt, to to, żeby wyciągać wnioski.

    Ja tam życzę Wam przynajmniej spokojnego utrzymania.


    A to, czy awansujemy, to się okaże.
    Pewne jest to, że mamy nowego trenera i dwóch Karlssonów. Mikael jednak dostanie jeszcze jedną szansę.
    Ponoć jest też Pepik-symulant z Lublina.
    Powinno być nieźle...
    mylisz sie , to nie są docinki lecz odczucia ludzi którzy to widzieli i przeżyli , a forum jest po to by wyrarzac opinie i dyskutowac , sprawa dotyczy kmo i tutaj pisze co o tym mysle . pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiscie powinno byc latwiej niz w tym roku.Odejdzie szalenie mocny Falubaz,a dojdzie slaby Rybnik i wielkie niewiadome:Gdansk i Poznan.Nie sadze,zeby te dwie ostatnie ekipy wlaczyly sie z marszu,po awansie,do walki o Ekstralige.A co do skladu to ciezki orzech do zgryzienia bedzie mial Lyczywek.Jesli chodzi o juniorow wydaje sie,ze Risager i Tomicek wystarcza obok Brucheisera i Liberskiego.Krajowi juniorzy moze i zawodza ale robia jakies[minimalne]postepy.Szkoda Liberskiego,bo gdy cos w jego jezdzie drgnelo to zlapal kontuzje.Ale akurat juniorzy to nie problem,gorzej z seniorami.Bo pewniakami sa tylko Karlsson i Wegrzyk.Nie wiadomo co z Ogorem.Max mial beznadziejny sezon,mozna go zatrzymac ale bez gwarancji startow.Moze sie odrodzi choc watpie w to.Trzeba sie liczyc z kontuzjami wiec przydalaby sie rezerwa.Ale jaki senior podpisze kontrakt bez gwarancji?Ponadto przydalby sie jakis asior obok Petera.Chocby taki Lee Richardson.Moim zdaniem idealny sklad to:
    1.Richardson
    2.zamiennie Szczepaniak lub Ferjan
    3.Wegrzyk
    4.Jedrzejak
    5.Karlsson
    6.Risager lub Tomicek
    7.Brucheiser lub Liberski
    W odwodzie Max.Na pierwsza lige taka paka spokojnie wystarczy.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Odejdzie szalenie mocny Falubaz,a dojdzie slaby Rybnik
    LOL roku

    w Rybniku maja podpisane konrakty z wiekszoscia zawodnikow i mogliby juz dzis startowac a wierzac SF to najmocniejszy sklad ich wygladalby mniej wiecej tak

    1.Smolinski
    2.Gafurow
    3.Czerwinski
    4.Schlein
    5.Szombierski
    6.Druchniak
    7.Pawlszczyk

    sklad IMHo bardzo rowny i nieobliczalny ,jeden z faworytow do awansu



    Chocby taki Lee Richardson
    jeszcze zimy nie ma a Ty juz zapadles w sen zimowy.... Lee ma aktualny kontrakt w Czestochowie !

    W odwodzie Max
    tak pewnie juz "cyber Mike" bedzie sobie w obwodzie czekal az dadza mu szanse jechac.To ze mial slaby sezon nie znaczy ze nie jest swietnym zuzlowcem a wrecz przeciwnie jest i mysle ze na oferty narzekac nie bedzie..



    P.S zycze awansu ostrowianom w koncu :)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisalem "slaby Rybnik" porownujac go z Zielonka.A i ten sklad,ktory podales nie rzuca na kolana.Smolinski mial nienajgorszy sezon,ale to dopiero wschodzaca gwiazdka.Choc przyznaje,obserwuje go od dawna i robi systematyczne postepy.Ale teraz oczekiwania wobec niego wzrosna,ma byc liderem.Gafurow to pomylka.Czerwinski slaby.Schlein to wielka niewiadoma,po kontuzji nigdy nie wrocil do dyspozycji z sezonu gdy byl w finale IMSJ.Szombierski-fakt solidny ligowiec.I bardzo dobrzy juniorzy.Podsumowujac Rybnik napewno bedzie sie liczyl,moze nawet wejdzie do barazy.Ale dla mnie bez watpienia Falubaz mial w tym roku silniejszy sklad...Co do Richardsona to przyznaje,ze nie sledze na biezaco ruchow na rynku transferowym.Jeszcze za wczesnie na to[oczywiscie dla kibicow,prezesi powinni pracowac nad tym juz od miesiecy].Ale obilo mi sie o uszy,ze Lee bedzie chcial odpoczac od wielkiego zuzla i byc moze przepeka ten sezon na zapleczu ekstraklasy.Zreszta uzylem go jako przykladu.Chodzilo mi o gwiazde,ktora nie jezdzi w cyrku Olsena.Oprocz Richardsona sa jeszcze Sullivan[chyba ma umowe z Wlokniarzem],Lindgren[kontrakt z Falubazem].Moze Loram albo Iversen.Choc do tego Dunczyka nie jestem przekonany,juz wieksze wrazenie robi na mnie Bjerre...A Max?Nigdzie nie napisalem,ze zgodzi sie byc w rezerwie.Ja uwazam tylko,ze nalezy z nim podpisac kontrakt bez gwarancji albo nie podpisywac wcale.Tym sie roznimy,ze dla Ciebie Max jest swietny,a dla mnie byl,ale juz nie jest.To juz wolalbym mlodego Jankesa.Dwa mecze ligowe plus memorial i za kazdym razem notowal rewelacyjny wystep.Choc pamietam przypadek starego Kasprzaka.Czy przyjezdzal z Rawiczem czy ze Slaskiem byl niepokonany[18 biegow-15 zwyciestw,raz drugi,dwa wykluczenia].Przeszedl do nas i jezdzil gorzej niz szkolkowicz,dzieki niemu spadlismy wtedy.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Hola , hola nie zapędzajcie się aż tak daleko.
    Smieszą mnie wpisy typu nowi ( czyt. Poznań i Gdańsk ) nic nie zawojują hehehe a skąd to wiecie? wszystko zależy od sponsora czy chce od razu awansu czy też nie. Po drugie Gdańsk nie jest w sumie nowy, w 1 lidze bardzo dobrze obstukany i w większości przypadków gdy spadał tylko rok spędzał na zapleczu Eligi więc dajcie troche na wstrzymanie.Skoro Zielona w tym sezonie nakłoniła Walaska do jazdy w 1 lidze to dlaczego inni mając kase nie sciągną innych armat na zaplecze? heh poczekajmy jeszcze chwile i składy będą znane a wtedy będzie można cosik gdybać.

    Pozdrawiam i do zobaczenia w Ostrowie

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zielona naklonila Walasa do startu w 1 lidze nie tylko ze wzgledu na pieniadze a na to ze Greg zawsze powtarzal mecze w Cze-wie są meczace musi jechac wiele wczesniej kazdy mecz to jak wyjazd nie ma czasu na rodzine itp , tutaj mogl spokojnie isc kosciolek , spacerek i na luzie na meczyk tam tego nie bylo pozatym to jego rodzinne miasto, a czy są zawodnicy e-ligowi majacy korzenie i silne przywiazanie w miastach 1 ligowych?? ps powodzenia i awansu:D

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluję awansu do ekstraligi. Nie sądzę aby znalazł się odważny i powtórzył manewr z RKM.
    Jako dośwaidczonego kibica martwi mnie fakt kłopotów Torunia, ale z drugiej strony z taką zgnilizną należy walczyć.
    Na rynku (a kontraktowanie zawodników to ewidentny rynek), gracz wirtualnymi pienądzmi to krzywda dla wszystkich.
    Ostrów to dla obserwatora z boku bardzo poukładany klub i takie są najlepsza gwarancją na przyszłość.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    No cóż... Opuszczając Ostrów po "gazowym meczu" jakoś dziwnie byłem pewien, że za rok tu wrócę. Jak nie powiększenie e-ligi, to baraż. Jak nie baraż, to Tarnów. Jak nie Tarnów, to Toruń. Żal Torunia, ale jak nie dadzą rady, to trzymam kciuki za Ostrów! Należy się Wam (może trochę mniej Waszej policji;)

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gafurow to pomylka
    Stwierdzenie, że Gafurov jest pomyłką świadczy o zupełnej ignorancji autora. Jest to ostatni zawodnik naszej drużyny w tym sezonie, do którego można by mieć pretensje o słabą jazdę. Jestem przekonany, że jeżeli pozostanie w Rybniku, w kolejnym sezonie Renat będzie w "5" najlepiej punktujących zawodników I ligi.

    PS Mam szczerą nadzieję, że ten wasz sztuczny skład z zagranicznymi juniorami rozsypie się niczym domek z kart, a Węgorz powróci do macierzystego klubu.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.km-ostrow.osw.pl/news.php?newsid=1959


    Grabowski out, czekamy na nastepce !

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stwierdzenie, że Gafurov jest pomyłką świadczy o zupełnej ignorancji autora.
    Panie K2 troche powagi.Gafurow w piatce najlepszych pierwszoligowcow?Wolne zarty!Dobrze bedzie jak sie zalapie do pierwszej piatki pod wzgledem sredniej w RKM-ie.Nie wiem jakie Pan masz doswiadczenie,ale ja na "szlake" chodze od 25 lat.I jest dla mnie oczywiste,ze Gafurow nie bedzie gwiazda na pierwszoligowych torach.Jesli juz ktos z Rybnika to ewentualnie Smolinski lub Szombierski.

    P.S.Zapomnijcie,ze wroci do was Wegrzyk.U nas sie czuje jak w domu.Gdzie mu bedzie lepiej?Gdzie bedzie mial kase zawsze na czas?Ma wrocic i sie wyklocac z Szoltyskiem o kazda zlotowke?Poza tym u nas bedzie jednym z pieciu seniorow,a w Rybniku bylyby wygorowane oczekiwania wobec niego.zeby pelnil role lidera.Nie,nie Panie K2 musicie sie zadowolic waszym Renatem,bo "Mario" zostaje w Ostrowie.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stwierdzenie, że Gafurov jest pomyłką świadczy o zupełnej ignorancji autora.
    Panie K2 troche powagi.Gafurow w piatce najlepszych pierwszoligowcow?Wolne zarty!Dobrze bedzie jak sie zalapie do pierwszej piatki pod wzgledem sredniej w RKM-ie.Nie wiem jakie Pan masz doswiadczenie,ale ja na "szlake" chodze od 25 lat.I jest dla mnie oczywiste,ze Gafurow nie bedzie gwiazda na pierwszoligowych torach.Jesli juz ktos z Rybnika to ewentualnie Smolinski lub Szombierski.

    P.S.Zapomnijcie,ze wroci do was Wegrzyk.U nas sie czuje jak w domu.Gdzie mu bedzie lepiej?Gdzie bedzie mial kase zawsze na czas?Ma wrocic i sie wyklocac z Szoltyskiem o kazda zlotowke?Poza tym u nas bedzie jednym z pieciu seniorow,a w Rybniku bylyby wygorowane oczekiwania wobec niego.zeby pelnil role lidera.Nie,nie Panie K2 musicie sie zadowolic waszym Renatem,bo "Mario" zostaje w Ostrowie.
    Pożyjemy, zobaczymy. Ja jestem pewien na podstawie 10 - letniego doświadczenia żużlowego, że Rinat będzie jeździł lepiej od Szuminy i Smolińskiego i stanie się gwiazdą I ligi. Zresztą już w minionym sezonie prezentował się bardzo korzystniej (miał wprawdzie kilka słabszych występów spowodowanych jednak problemami sprzętowymi i niezaleczoną kontuzją), nie tylko w Ektraklasie. (awansował np. do finału eliminacji GP). Widać, przedmówca nie miał okazji oglądać w akcji niezwykle brawurowego i walecznego jak mało kto Rosjanina, że wygłasza takie sądy. Bez wątpienia wielkiego talentu mu nie brakuje i nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, by z palcem w tyłku objeżdżał starego Karlssona czy innego Szczepaniaka.

    Natomiast co do Węgorza to po jego wieloletnich "popisach" (szczególnie w kluczowych meczach o czym również wy się przekonaliście) nikt już nie oczekiwałby od niego bycia liderem. Bez wątpienia nie jest mu w waszej wielkopolskiej wiosce jakoś wspaniale (szczególnie jak odszedł Grabowski), ale skoro nie chce wracać, to nikt go zmusić nie może. Koniec końców (jeżeli żadna z drużyn nie awansuje teraz do Ekstraligi kuchennymi drzwiami) w przyszłorocznej I lidze Rybnik na pewno wyprzedzi w rozgrywkach Ostrów.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Czy już koledzy szykują się na występ do e-ligi???
    Pozdrawiam
    mmk

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :D

    Co do Renata
    Na dzień dzisiejszy Super Mario może mu "pucować silniki" ;).
    Tak sie składa, że znamy Maria na wylot. No i Gafurowa juz też. Niestety, ale ten pierwszy zostaje w tyle. Mario jest typowym startowcem, nic poza tym, kompletnie nic poza tym.
    To prawda, że przywozi dwucyfrówki, jednak prawie zawsze !!! zawodzi w tych najważniejszych meczach. Pożyjecie zobaczycie. My juz swoje przezyliśmy.
    A co do Renata to zobaczymy. WOli walki nikt mu nie odbierze, a jak się zaprezentuje na torze się dowiemy niebawem. Oby tylko jeździł dla Rybnika.

    Na pewno będzie ciekawy sezon.

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    akurat Mario polozyl tylko baraze, jego wystep zreszta przy slabej postawie calej druzyny mialy i tak juz zadnego znaczenia
    awans porzegralisy w Gnieznie i nie Wegorz ten awans polozyl
    ile 15 biegow wygral 5-1 w parze z Karlssonem - Lublin, ZG itp itd
    nie bede pisal, kto widzial ten wie

    mnie nie interesuje czy umie tylko startowac czy nie
    jak wali dwucyfrowki to niech sie nawet sklada w luk na trzy razy

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    28-01-2006
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Odejdzie szalenie mocny Falubaz,a dojdzie slaby Rybnik
    LOL roku

    w Rybniku maja podpisane konrakty z wiekszoscia zawodnikow i mogliby juz dzis startowac a wierzac SF to najmocniejszy sklad ich wygladalby mniej wiecej tak

    1.Smolinski
    2.Gafurow
    3.Czerwinski
    4.Schlein
    5.Szombierski
    6.Druchniak
    7.Pawlszczyk

    sklad IMHo bardzo rowny i nieobliczalny ,jeden z faworytow do awansu



    Chocby taki Lee Richardson
    jeszcze zimy nie ma a Ty juz zapadles w sen zimowy.... Lee ma aktualny kontrakt w Czestochowie !

    [quote]

    w Rybniku sie coraz głośniej mówi że Szumina idzie do Tarnowa , a za niego ma być zakontraktowany Scott Nicholls i przedłużony kontrakt z Chris Harris'em. Wielki Olo już w poprzednim sezonie chciał zakontraktować do I ligi większość z drużyny Coventry, lecz wtedy na drodze stały przepisy. Więc skład ma wyglądać tak:
    1.Smolinski
    2.Gafurow
    3.Harris
    4.Schlein
    5.Nicholls
    6.Druchniak
    7.Pawlszczyk

    Teraz tylko czekać na ruch za strony Ostrowa.
    Jestem przekonany że nadchodzący sezon w I lidze będzie niezwykle emocjonujacy ;), a co do Węgrzyka i zdaniami niektórych że zawalił tylko baraze, to prawda jest taka że on włąsnie w sezonie wali komplety a w najważniejszych meczach przywozi te max 5 pkt. w Rybniku przekonaliśmy sie już kilka razy o tym na własnej skórze...

    PozdROWienia i dozobaczenia na meczu w Ostrowie i Rybniku ;)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natomiast co do Węgorza to po jego wieloletnich "popisach" (szczególnie w kluczowych meczach o czym również wy się przekonaliście) nikt już nie oczekiwałby od niego bycia liderem. Bez wątpienia nie jest mu w waszej wielkopolskiej wiosce jakoś wspaniale (szczególnie jak odszedł Grabowski), ale skoro nie chce wracać, to nikt go zmusić nie może. Koniec końców (jeżeli żadna z drużyn nie awansuje teraz do Ekstraligi kuchennymi drzwiami) w przyszłorocznej I lidze Rybnik na pewno wyprzedzi w rozgrywkach Ostrów.
    Poki co to o nas mowi sie w Polsce "Chelsea Ostrow",podkreslajac nasza organizacje i profesjonalizm.Wiocha pachnie raczej w Rybniku[szantaze zawodnikow,porywanie sie z motyka na slonce,sprawa L.Romanka,zalatwianie awansu nie na torze a przy zielonym stoliku,odpowiedzialny prezio itp].I stwierdzam to ze smutkiem,bo osrodek z takimi tradycjami powinien walczyc o medale,a nie pałetac sie w srodku pierwszoligowej tabeli.

    P.S. Rybnik przed Ostrowem?Marzenia dobra rzecz,ale powinny one byc chyba osadzone w rzeczywistosci.Pewnie bedziecie sie liczyc,moze wejdziecie do czworki,ale od nas dzieli was przepasc.A w razie odejscia Szuminy to moze nawet czeka was walka o utrzymanie.Zreszta o szansach bedzie mozna rozmawiac jak beda znane sklady.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kolego, jezeli piszesz o sprawach organizacyjnych to masz racje. Ale o reszcie nie pisz lepiej juz nic, bo wstyd tylko swojemu miastu przynosisz ...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kolego, jezeli piszesz o sprawach organizacyjnych to masz racje. Ale o reszcie nie pisz lepiej juz nic, bo wstyd tylko swojemu miastu przynosisz ...
    Wyrazilem swoja opinie-chyba mi wolno?Nie jestem nikim waznym wiec raczej jedna moja wypowiedz nie przynosi wstydu miastu[co najwyzej mnie].Nie wiem gdzie kolego mieszkasz.Ja w kazdym razie nie w wiosce.To forum poswiecone zuzlowi,a biorac pod uwage ten sport to wioska mozna nazwac wiele innych osrodkow,napewno nie Ostrow.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyrazilem swoja opinie-chyba mi wolno?
    Oczywiście że Ci wolno. Każdy ma do tego prawo. Pozwól jednak że zapytam na jakiej podstawie wyraziłeś taką a nie inną opinię na temat Gafurowa? Widziałeś go kiedyś na torze?

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pal szesc nieszczesnego Gafurowa

    ale teksty typu:
    "Rybnik przed Ostrowem? Marzenia dobra rzecz,ale powinny one byc chyba osadzone w rzeczywistosci.Pewnie bedziecie sie liczyc,moze wejdziecie do czworki,ale od nas dzieli was przepasc.A w razie odejscia Szuminy to moze nawet czeka was walka o utrzymanie."

    to juz lekka przesada, ktora co najwyzej moze spowodowac tylko bezsensowna napinke kolejnych czytajacych to osob...

    a-ha - i patrz troche komu co odpisujesz, bo nie ja o wiosce pisalem...

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lemmy
    Wiem że nie Ty pisałeś o wiosce. Ja tylko zapytałem adamosa na jakiej podstawie wysnuł swoją opinię na temat Gafurowa. Co do wioski zaś to jestem przekonany, że po przyszłorocznej wizycie w Rybniku zmieni opinię na temat naszego miasta ;)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gafurowa nie widzialem na torze.I co z tego?Wielu innych rowniez nie widzialem a mam wyrobiona o nich opinie na podstawie uzyskiwanych wynikow.Na Gafurowa zwrocilem uwage jakies 2-3 lata temu.Wtedy zapowiadal sie na klasowego jezdzca.Ale brak u niego progresji wynikow,jakby zatrzymal sie w miejscu.Na dzien dzisiejszy nadal lepszy jest chyba R.Powaznyj.Choc moze Renat sie przebudzi,w koncu ja nie mam monopolu na racje.Choc przyznaje,ze dobra postawa Gafurowa bylaby dla mnie zaskoczeniem.

    Irytuja mnie takie teksty:"Rybnik przed Ostrowem".Tak jak przed rokiem smieszyly mnie opinie,ze wygramy wszystko,nawet mecz na Falubazie.Kazdy z naszych seniorow bylby rozchwytywany w kazdym pierwszoligowym klubie.A Rybnik?Od biedy wzialbym moze do nas Smolinskiego lub Szumine,ale tylko na uzupelnienie pary.Wiec kim oni chca nas wyprzedzic?Chromikiem?

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Na dzien dzisiejszy nadal lepszy jest chyba R.Powaznyj.
    daj juz sobie spokoj bo nie wiesz co piszesz

    Gafurov osiagnal srednia w extralidze 1,419
    Povaznyj osiagnal srednia w extralidze 1,303

    wiec napewno Gafurov jest w stanie w 1 lidze robic po 10 pkt w kazdym meczu

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozyjemy,zobaczymy.Ale przypominam,ze w przyszlym roku nie bedzie juz w I Lidze Krosna,wiec na kim on zrobi te 10 pkt?Byc moze na Lublinie i Grudziadzu,ale to tylko 2 mecze,co z pozostalymi?

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż, warto rozmawiać :)

    Przynajmniej Adamos się trochę dowie o żużlu, co to sport itp. :)
    Nie widział nigdy na torze Renata w akcji, ale wie, że Gafurow zatrzymał się w rozwoju jakieś dwa-trzy lata temu. Hm, pewnie wtedy, gdy na otwarcie sezonu 2005 zrobił komplet punktów :), albo gdy awansował do finału eliminacji do Grand Prix :).
    No i te wyrafinowane spostrzeżenia, że "wiochą pachnie w Rybniku"... Cóż, zapraszamy zatem do naszej wioski ze stadionem z krzesełkami zamiast połamanych desek z resztkami farby, ze sztucznym oświetleniem. Zobaczysz wtedy wyraźnie, jak twoja "Czelsi" Ostrów dostaje w tyłek od "stojącego w miejscu Gafurowa" :). Ja wiem, że rzeczywistość boli, że spore aspiracje zostały złamane jednym meczem z przedostatnią ekipą ekstraligi 2006, która osłabiona i zdekoncentrowana różnymi wydarzeniami przejechała się po was jak walec, ale pora już ochłonąć.

    Tak więc adamos - zanim znowu się zbłaźnisz na forum, zapytaj kogoś, kto chodzi na żużel :).


  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam!!!

    w obronie adamos 2006
    musimy pamietac ze na kazda wioche jest ciezko dojechac!!!a rybnik niczym sie rozni od innych!!!
    troche mnie ponioslo?

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To,ze nie mamy szans z Toruniem przynajmniej dla mnie bylo oczywiste duzo wczesniej.W koncu budowalismy zespol na I Lige.Za to jak walec to jezdzili po was.Mi tam was bylo zal.Wielokrotny mistrz kraju a dostaje takie baty...Na paru meczach juz bylem,wiec troche wiem o tym sporcie,mozesz sobie darowac te zlosliwosci.Z ta wioska to nie ja zaczalem.A o wyzszosci Rybnika czy Ostrowa zdecyduje na cale szczescie tor.W tym przypadku wasz Prezio nic na boku nie zalatwi.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba obiektywnie przyznać, że Ostrów od lat jest najbardziej frajerską drużyną w naszych ligach. Nie dość, że jedyny awans w ostatniej dekadzie wywalczyliście dzięki odpuszczonemu przez Rybnik spotkaniu (było wtedy 45:45 u nas), to teraz, mimo dużych inwestowanych, od lat pieniędzy nie potraficie się przebić. Nawet w żadnych układach sobie nic nie potraficie załatwić.

    A te argumenty o zastoju w rozwoju Rinata są zupełnie nieuzasadnione. Zresztą sami zobaczycie już w kwietniu na co stać ROW w I lidze nawet bez Szuminy.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    generalnie do poziomu rynsztoka sie nie znizam, ale dzis dla kolegi K2 zrobie wyjatek:

    patrzac jakie sukcesy mial kiedys ROW, a jakie ma teraz - slowa o frajerstwie daruj sobie dla siebie i swoich znajomych, jezeli takich w ogole masz.
    Ja tam sie ciesze, ze kilka lat temu ledwo wygrywalismy z Wanda, a teraz bijemy sie o e-lige.
    Reszty komentowac nie bede, bo szkoda mi slow. Pa

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jedyny awans w ostatniej dekadzie wywalczyliście dzięki odpuszczonemu przez Rybnik spotkaniu (było wtedy 45:45 u nas)
    bawią mnie takie teksty o odpuszczeniu meczu, to co powiesz mi może, że twój klub nie chciał być w Elidze? nie bądź żałosny.

    mimo dużych inwestowanych, od lat pieniędzy nie potraficie się przebić
    przypominam ci panie kolego, że dopiero od niedawna jesteśmy w I lidze, w pierwszym sezonie walczyliśmy o utrzymanie (zajeliśmy 6 pozycję - złączenie dwóch lig w play-off), w następnym walczyliśmy o pierwszą czwórkę, po zaciętym meczu niespodziewanie pokonaliśmy Stal Gorzó dwukrotnie i spotkaliśmy się z Rzeszowem (w tym sezonie niespodziewanie zajeliśmy 2 miejsce) dopiero w tym sezonie mieliśmy walczyć o Eligę, co się nie powiodło. a ROW Rybnik czym może się pochwalić? to żepojawia się i znika w najwyższej klasie rozgrywek o DMP, zamiast walczyć co najmniej o pierwsza 4, co roku praktycznie jeździcie z tym samym składem. Wasi działacze znów będą robić zapewne wszystko by dostać się kuchenna drogą do Eligi zamiast sobie zapracować na torze.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Trzeba obiektywnie przyznać, że Ostrów od lat jest najbardziej frajerską drużyną w naszych ligach. Nie dość, że jedyny awans w ostatniej dekadzie wywalczyliście dzięki odpuszczonemu przez Rybnik spotkaniu (było wtedy 45:45 u nas), to teraz, mimo dużych inwestowanych, od lat pieniędzy nie potraficie się przebić. Nawet w żadnych układach sobie nic nie potraficie załatwić.
    I kto to mówi, to że ostatni sezon jechaliście w ekstralidze było tylko i wyłącznie zasługą waszego prezesa, który nie bacząc na wielki marazm finansowy w klubie, brak odpowiedniego składu popchnął drużyne na szerokie wody. To było załatwione po "kolesiosku". Obecnie RKM organizacynie leży i kwicze, zawodnicy startujący w ostatnim sezonie są na skraju wyczerpania nerwowego. Klub w żaden sposób nie pomagał, nawet nie wypłacono do końca kwot kontraktowych, nie wspominając już o bieżących biegopunktówkach, których ostatnie płatności miały miejsce w kwietniu.

    Przemawia przez Ciebie zazdrość, że ktoś potrafi zebrać budżet i walczyć o sportowy awans, że przegrywa, ale mimo to się nie poddaje i walczy dalej. Tak jest w Ostrowie i chwała tamtym działaczom za taką politykę klubową.


  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem po co ta napinka ????
    WYdaje mi się, że żaden z Was nie ma pojęcia o sytuacji finansowej klubu i pisanie o leżeniu i kwiczeniu Rybnika przypomina mi krzyk przedszkolaka.
    To bardzo dobrze, że przyszły dobre lata dla Ostrowa. Trzeba je wykorzystać i się z nich cieszyć.

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście, kolega K2 niepotrzebnie pofolgował sobie, tym bardziej, że i my w Rybniku od kilku lat nie możemy się pochwalić dobrym wynikiem drużynowym.
    A ten rzekomo odpuszczony mecz w 1997 roku... K2, byłeś na tym meczu? Pamiętasz co się działo na torze? Siedemnaście punktów Egona Skupienia, hm? Wyjście na 5:1 w ostatnim biegu z Gienkiem Sosną, a potem ten szalony atak Rinata Mardanszina (świętej pamięci). Pamiętasz? Przecież ten mecz to byla jazda od początku do końca!

  43. Powrót do góry    #43
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    No proszę. Biedny Rinat został tu uśmiercony.
    ale rinat nie żyje! i to chyba od prawie dwóch lat. z tego co pamiętam to zmarł podczas jakiejś operacji...

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety , Rinata Mardanszina już nie ma wśród nas . Zmarł prawie dwa lata temu podczas operacji usunięcia bodaj śrub z obojczyka .....

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lech Kędziora nowym trenerem Km-u Ostrów (kontrakt podpisano na 1 rok).

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •