Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 182

Wątek: KM Ostrów 2007

  1. Powrót do góry    #136
    Początkujący
    Dołączył
    24-01-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No naprawde macie pecha.Stracic lidera na samym poczatku to totalna porazka. Ale i bez Loramskiego sobie poradzicie bo razem z gdanskiem wchodzicie do Ekstraligi.

    Pozdrowienia z Gdańska i głowa do gory!!

    Współczuję Markowi. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
    A do ekstraligi wejdzie Gorzów i Ostrów.
    Gdańsk już w pierwszej kolejce przekona się co to jest STAL Gorzów!!!

    No tak przepraszam przeciez tu Stal jest najlepsza. buhahaha. No tak, niema co. Mam nadzieje ze chociaz powalczycie z nami w I kolejce bo cos czuje ze bedziecie czarnym koniem rozgrywek ale w nastepnym roku w II lidze.


  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=45&k2_id=101&dzial_id=361&news_id =184511

    wygląda to profesjonalnie zobaczymy jak pojedzie w sparingu

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panowie koledzy z Ostrowa, gdzie wy sie podziewaci dzis jechalizmy sparing a wy nic - cisza


    pozdro dla wegodza i janksea dobry sparing

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Witam!
    Oj macie koledzy szczęście gdyż mało brakowało a sezon 2007 zaczelibyście bez kolejnego filaru drużyny jakim jest Ł.Jankowski...Jankes w jednym z biegów dzisiejszego sparingu pomiędzy Unia.L a Startem Gniezno miał groźny wypadek z M. Jabłońskim..(o mały włos)
    Swoją drogą w 2 pierwszych swoich biegach prezentował sie bardzo dobrze co powinno was cieszyć.
    Pozdro z Leszna

  5. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli nic mu nie jest???

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    No chyba nie. Potem po parkingu chodził normalnie..

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ponoc po meczu pojechał do szpitala

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik Awatar marc_ins83
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczęście, że w Lesznie mamy dmuchane bandy, bo było by naprawdę nieciekawie, praktycznie Łukasz razem z Mirkiem Jabłońskim na niemalże wyprostowanych motorach wjechali w bandę. A tak ogólnie to Jankes prezentował sie bardzo dobrze i napewno będzie mocnym punktem waszej drużyny.

    A czy pojechał do szpitala nie wiem, ale po parkingu chodził i zachowywał sie normalnie.
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po pierwszej kolejce okazuje się, że KM Ostrów będzie naprawde siln± drużyn±. Praktyczne w mec zu z Gnieznem nikt nie zawiódł, a co najważniejsze wrócił chyba Cyber Mikeal, zasuwał aż miło było patrzeć, do tego dochodzi jego starszy brat Peter Karlsson no i Yankes, którego kontuzja naszczęscie nie jest gro¼na, Węgorz, Gjedde albo Screen i juniorka, która naprawde nie¼le sobie poczynia. Po prostu składzik jak marzenie. Wiadomo to był mecz z zespołem, który rozczarował, więc trzeba poczekać na mecz w Rybniku i wtedy będzie wszystko jasne.

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hejka ... nie ma ktos ciotki, znajomej etc w szptalu w Puszczykowie? Moze jakies wiesci na temat Yankesa kraza po korytarzach puszczykowiskiej kliniki ?

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i druga kolejka za nami, a KM znowu bez większych problemów, no może z małym zacięciem w biegu, gdzie Harris zdobył 6 pkt, pokonuje RKM Rybnik na ich stadionie i staje się liderem, którego będzie ciężko zepchn±ć choćby o jedn± pozycję. Obecnie drużyna, mimo że nękana kontuzjami, jest bardzo wyrównana na czele z powracaj±cym w wielkim stylu Cyber Mikaelem. Dla Ostrowskiego klubu ten dzień okazał się bardzo szczę¶liwy, gdyż wielki rywal do awansu - Wybrzeże Gdańsk, gubi punkty w Gnie¼nie. Pozdro

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wygląda na to, że Max faktycznie złapal swój rytm. Jeśli będzie nadal tak zasuwał to ekstraliga w Ostrowie będzie na wyciągnięcie ręki.

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CO do MAXA to wypada tu napisac:

    - 1 kolejka Mikael Max 15 (3,3,3,3,3)
    - 2 kolejka Mikael Max 16 (3,3,3,1*,3,3) + REKORD TORU
    - 3 kolejka Mikael Max 15 (3,3,3,3,3) + REKORD TORU

    BRAWO MAX oby tak dalej nalezy ci SIE...


    ps podczas meczu przy kiełbaskach stali kibice z poznania i rozmawiali z niki kibice z ostrowa jeden z nich zapytał sie poznaniaka (hehe smiac mi sie chciało) - JAKI JEST TERAZ U WAS REKORD TORU

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uff ale było ciazko BRAWO LUBLIN

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby nie totalna wtopa Wegrzyka to byłoby spokojne zwycięstwo. Cała drużyna pojechała na dobrym poziomie i to okazało się kluczem do sukcesu. Teraz jedziemy do Gdańska gdzie my możemy wygrać, a Gdańsk musi, bo zaliczył już dwie porażki.

  16. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Skorpion z Poznania za Intarem

    Witam. Mam ogromna nadzieje ze i tym razem Lotos przegra. Spuscie im niezle manto! Coprawda sa mocni ale Wy nie powinniscie miec problemow z Lotosem w koncu przegrali z PSŻ-tem. Trzymam kciuki i pozdrawiam kibiców z Ostrowa.
    Czekam niecierpliwie na rewanz w Poznaiu.

    Hej.

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    LOL

    :D:D:D

    Chyba kolega przyjaciół szuka :) Powodzenia :)

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    przyjaciol nie szukam bo zbyt czesto zawodza!

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2007
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odbył się ZLM i jak tam jeźdźili leszczynianie???

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PROSZE NAPISAC CO Z JANKESEM - KIEDY WRACA

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możliwe, że wystartuje już 3. czerwca w zaległym meczu KMO - GTŻ.

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Jankesa bardzo często zobaczyć można w Lesznie. Z tego co widziałem na ostatnim treningu, to można byc optymistycznie nastawionym na jego występ 3 czerwca. Jankesa chodzi juz o własnych siłach. Z resztą sam wypowiedział sie na antenie radia elka, że chciałby wystąpić 3 czerwca i pomóc drużynie. Zadecydować ma o tym przedmeczowy trening.
    Pozdrawiam z Leszna

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Wyniki dzisiejszej rundy MDMP w Częstochowie

    I. Złomrex Włókniarz Częstochowa 27
    1. Mateusz Szczepaniak 12 (3,3,3,3)
    2. Borys Miturski 8 (2,1,2,3)
    3. Marcin Piekarski 5 (w/2min,d/2,2,3)
    4. Kamil Mistygacz 2 (0,0,1,1)

    II. PSŻ Poznań 26
    13. Daniel Pytel 11 (3,3,3,2)
    14. Piotr Dziatkowiak 3 (1,1,0,1)
    15. Maciej Piaszczyński 9 (3,2,1,3)
    16. Marcel Kajzer 3 (0,2,1,w)

    III. Unia Leszno 25
    5. Robert Kasprzak 10 (3,3,3,1)
    6. Adam Kajoch 7 (w/2min,3,2,2)
    7. Mateusz Jurga 7 (2,w/su,3,2)
    8. Paweł Ratajszczak 1 (1,0,0,t)

    IV. KM Ostrów 16
    9. Marcin Liberski 2 (0,1,1,0)
    10. Karol Sroka 4 (1,1,2,d/st)
    11. Emil Idziorek 4 (2,2,u/w,u/w)
    12. Sebastian Brucheiser 6 (2,2,0,2)

    za www.ckmwlokniarz.pl

    Waleczny ten wasz Idziorek :D
    Co się stało z Liberskim? Zdecydowany krok w tył...

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Intar Lazur Ostrów - Gtrz Grudządz

    jestem ciekawy jaki bedzie wynik w NIedzele czy Intar Lazur Ostrow pograrzy Grudządan ale myśle ze bedzie dobre widowisko na Stadionie w Ostrowie i jestem ciekawy jak sie za prezetuje po kontuzji jankes i ile zrobi Węgrzyk KMO ...

  25. Powrót do góry    #160
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No waleczny , waleczny ten idziorek... Denerwuje mnie ze na tle ferjana wśród naszych (niech mój nick nie myli) widać było taką niemoc... Ale mam nadzieje ze gdy jankes wróci będzie już ok i nikt nam nie podskoczy

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiam się, że nam nawet super-forma Jankesa nie pomoże. Dopóki będziemy mieć w składzie Kalesonów, to nigdy nie awansujemy. Delikatnie mówiąc, nie sądzę, by zależało im na awansie. To czy za rok będzie w Ostrowie ekstraliga, 1 liga albo 2 i czy w ogóle będzie żużel, najmniej ich interesuje. Smutne, lecz prawdziwe.

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hassel chyba musze sie z Toba zgodzic. Dla nich sa to wymarzone warunki. Smiem twierdzic, ze zarabiaja najlepiej w 1 lidze. To, ze zrobia 10 punktow w jednym meczu to nie ma i tak dla nich wiekszego znaczenia, bo z Gnieznem, Grudziadzem itd. sobie to odbija. Mam jednak nadzieje ze to odszczekam na koniec sezonu. A druga strona medalu to taka, ze jezeli wypusci sie ich za rok do innego klubu to gdy tu przyjada to zrobia komplety i pozbawia nas awansu. Jednak lubie Petera, bo niejednokrotnie powodowal w nas euforie a poza tym to nasz najlepszy obcokrajowiec w historii jesli chodzi o punkty. Ciekaw jestem czy jezeli Rif by zyl to czy nadal bylby zwiazany z naszym klubem. To taka mala refleksja tuz przed 11 rocznica upadku i smierci.

    Czesc Jego Pamieci !!!

  28. Powrót do góry    #163
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Ech to już 11 lat ???

    Rzeczywiście Rif "tatarska strzała" był kozakiem jakich mało. Również my Kibice Falubazu mieliśmy tę przyjemność podziwiać Go w akcji. Jego niezapomniane akcje apierały dech.



    Co do Waszego awansu powiem tyle: Ostrów jest najlepszym dowodem na koniecność rozszerzenia ekstraligi do 10 drużyn. Od 3 sezonów ocieracie się o e-ligę, macie skład na awans, awsze jednak znajdzie się silniejszy. Pytanie brzmi jak długo jeszcze cierpliwi będą sponsorzy, ile mozna łożyć na I-ligę? A w tym roku znów wyrósł Wam konkurent do awansu i jeśli "zardewiała" nie dostanie zadyszki, znów mogą być problemy.

  29. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak lubie Petera, bo niejednokrotnie powodowal w nas euforie a poza tym to nasz najlepszy obcokrajowiec w historii jesli chodzi o punkty.
    Oczywiście szacunek za olbrzymią ilość punktów, jaką dla nas zdobył Peterowi jak najbardziej się należy. Ale Choćby nie wiem ile ich robił(w tym sezonie na razie się na to nie zanosi), to Rifowi nigdy nawet do pięt nie dorośnie. Nie ten typ i nie ten kaliber zawodnika.

    Co do naszego ewentualnego awansu, to raczej podchodzę do tego lajtowo. To znaczy nie robię sobie zbyt dużych nadziei.Promyczek nadziei tli się jeszcze we mnie poprzez obecność Kędziory.
    Jeśli na przyszły sezon to się nie rozpadnie, to budowę rozpocząłbym od zostawienia Lubosza. Chłopak ma naprawdę duże możliwości. Mógłby też zostać Gjedde(tylko żeby wyluzował z tą ilością startów). No i musiałby wrócić Szczepan. Najlepiej by było, gdyby zespół składał się z dwudziestoparolatków, którzy wytrzymają kondycyjnie cały mecz, a nie tak jak w Gorzowie, gdzie nasze dziadki w drugiej części zawodów pozdychały...
    Młody i perspektywiczny zespół, taki jak w 97 roku, wsparty jednym bardzo mocnym straniero(Ferjan? :)) to najlepszy gwarant awansu.
    Znaków zapytania będzie po tym sezonie dużo. Najważniejszy, to, czy obecnym ludziom, którzy w przeogromnej mierze wykładają swoje, własne prywatne pieniądze, będzie sie dalej chciało ciągnąć ten wózek.

    Cholera, chyba trochę sie zapędziłem, bo to jeszcze za wcześnie na takie spekulacje...:)

    Jeszcze jedna refleksja odnośnie Rifa...

    Na Jego płycie nagrobkowej widnieje zdjęcie Rifa w plastronie Iskry...
    [*]

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach




    choć to juz 11 lat to i tak sie łza kreci w oku jaki sie wspomina TATARSKA STRZAŁE mam przed oczami jak jedzie na pierwszym łuku ............................................. :-(, a potem jak go zegnaliśmy pamiętam ze padał deszcz......





    czy sa moze jakies filmiki z udziałem RIFA, moze ktos ma i tu wrzuci, było by miło zobaczyć GO znów w akcji

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... choć juz mineło 11 latek od Śmierci RIFA to nie zapomne jak jeżdził po Ostrowskim torze w Przeszłości naprawde w tamtych czasach był najlepszym naszym zawodnikiem ......

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli na przyszły sezon to się nie rozpadnie, to budowę rozpocząłbym od zostawienia Lubosza. Chłopak ma naprawdę duże możliwości. Mógłby też zostać Gjedde(tylko żeby wyluzował z tą ilością startów). No i musiałby wrócić Szczepan. Najlepiej by było, gdyby zespół składał się z dwudziestoparolatków, którzy wytrzymają kondycyjnie cały mecz, a nie tak jak w Gorzowie, gdzie nasze dziadki w drugiej części zawodów pozdychały...
    Młody i perspektywiczny zespół, taki jak w 97 roku, wsparty jednym bardzo mocnym straniero(Ferjan? :)) to najlepszy gwarant awansu.
    Nie koniecznie Ferjan. Ładnie smigal w niedziele ale jakos nie mam do niego przekonania. Ja bym poszedl troche w inna strone. Sciagnal bym jakiegos Rosjanina. Wesprzec go porzadnym sponsorem a efekty beda natychmiastowe. Takimi cichymi kandydatami dla mnie sa Gafurov i Gizatulin. Mozna rozejrzec sie takze za jakims mlodym. Do tego tak jak mowisz Gjedde, Lubos, Szczepan no i zatrzymac Jankesa. Teraz pojawia sie znowusz problem lidera. Ciezko bedzie tutaj sciagnac kogos oprocz Karlssonow. No moze Max zostanie. Niech splaca dlug za zeszly sezon :)

    W zeszlym roku o tej porze panowal u nas wielki optymizm. Juz byly rzekome rozmowy z nowymi zawodnikami. W Zielonej Gorze wieszano psy na Staszewskim, Okoniu a naetw momentami Walasku. Pokazali jednak, ze dopoki pilka w grze...

    Wierze, ze u nas stanie sie to samo. Wierze, ze sklad ktory podalem wyzej nie bedzie brany pod uwage. Wierze, ze wystartujemy w przyszlym sezonie na ekstraligowych torach. Jezeli tak sie nie stanie to nie bede plakal. Nie bede krzyczal na zawodnikow pod parkingiem. Bede nadal chodzil na zuzel bo sprawia mi to ogromna radosc. Poza tym sa wazniejsze sprawy w zyciu niz sport. Najwazniejsze to zdrowym byc...

    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wierze, ze wystartujemy w przyszlym sezonie na ekstraligowych torach. Jezeli tak sie nie stanie to nie bede plakal. Nie bede krzyczal na zawodnikow pod parkingiem. Bede nadal chodzil na zuzel bo sprawia mi to ogromna radosc. Poza tym sa wazniejsze sprawy w zyciu niz sport. Najwazniejsze to zdrowym byc...

    Nic tylko przyklasnąć. Podpisuje się pod tymi słowami obiema ręcami.


    Odnośnie dzisiejszego meczu.
    Chłopaki z Grudziądza pokazali kawałek dobrego żużla. Gdyby nie te kontuzje, awans do pierwszej czwórki murowany. W tak okrojonym składzie doprowadzić do stanu 36-33 to jest osiągnięcie. Później zabrakło już im armat.

    Powrót Łukasza udany, choć widać, że to jeszcze nie było "to".

    Rewanż będzie baaardzo ciężki dla Ostrowa.

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ;} jutro mecz GTŻ Grudziadz - INTAR LAZUR Ostrów myśle ze wygramy 40 - 50 Karlsson 13 Max zrobi 11 a JANKES 10 a Wegrzyk z 9 Gjede 10 Libersk Rizager z 5 POZDRO dla Normalnych kibiców KMO KMO :D

  35. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Pakki rozumiem, ze dzieciak jestes, ale zobacz na to jakie glupoty wypisales...

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze sie myle ale chyba dostaniemy BATY w Grudziądzu, nic nie jada nic...

  37. Powrót do góry    #172
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wstyd na cała zuzlowa polske takie BATY

    BRAWO GRUDZIĄDZ

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    haha :)

    Pieniądz i nazwiska nie jeżdżą... ale cóż, brazylijki będą tańcować! A co! jak się bawić to się bawić, drzwi wyje** okna wstawić!

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że porażka Ostrowa będzie największą niespodzianką tej kolejki w 1 lidze. Nie wiem o co chodzi ale mam nadzieję, że po meczu się dowiem gdyż porażka jest wręcz sensacyjna.

  40. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy sensacja?Niepowiedziałbym moze niespodzianka ale tez nie tak wielkiego kalibru:)
    Sensacja jest niepodważalnie rozmiar bo to wręcz klęska.

    Gkm juz z Gks pokazał(tracąc w czasie meczu Krzyżaka) że jest niesamowicie silny...
    A KMO ?Niepewni Wegorz i Jankes...Słabsi juniorzy.Totalnie zawiedli Bracia i Gjedde...

    Z pozostałych Gorzowianom meczy chyba tylko w G-dzu realna wydaje sie porażka...

    Moze to zbyt pochopne stwierdzenie ale tym meczem KMo przypieczętowało zwycięstwo Stali Gorzów w rundzie zasadniczej:D:D

    A od tego naprawdę blisko do bram E-ligi:)

    " In and Out of Love "

  41. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak na okoliczność, przeróbka wiersza, którego jest chyba wszystkim znany i który dość dobrze oddaje naszą obecną sytuację. Utwór jest przerobiony przez pewnego kibica z Ostrowa



    W Ostrowie wrzawa bo prezesowie
    Stoją na rynku i w nieznanej mowie
    Ciemnotę głoszą. Nikt ich nie zrozumiał.
    Jeden tylko uczony, co po „ichniemu” umiał,
    Wstąpił na kamień i zaczął tłumaczyć
    Na język swojski; a miało to znaczyć:
    "Peter, król Szwecji i Maxior, pan świata,
    Na harde ludy plaga i zatrata”
    Oto są ci, którym nasze plemię
    Na znak poddaństwa odda wodę, ziemię,
    A ci zaś na torze będą się zmagać
    By wstrzymać tą rękę, co ma Ostrów smagać

    Z czterech stron świata ciągną się zastępy,
    Z czterech stron świata zlatują się sępy:
    Anglik i Duńczyk, Szwedów też kilku
    I gwar powstaje od niemłodych już wilków
    Aż ostrowska nawierzchnia cała poczerniała
    Tak wielka maszyn i ludzi nawała.
    Można by nimi podbić świat ten cały,
    A tam z boku krzyk tylko: "Żużlowe zakały!"

    W Ostrowie trwoga; lud tłumem się zbiera,
    Milczy i smutnie po sobie spoziera:
    Wierny swój naród opuściły bogi
    I do wyboru dały mu dwie drogi:
    Łańcuch i awans lub śmierć i mogiła!
    A jedni szepcą: "W przyjaciołach siła!”
    Lecz na cóż się przyda ofiara i męstwo
    Gdy w Gnieźnie znów trza walczyć o śmierć albo zwycięstwo?

    Był śród nich Joe Screen niczym zesłannik bogów,
    Słowem podźwiga zwątpiałego ducha.
    Lud go otoczył zwiesił skroń i słucha.
    "Wy się trwożycie tą gorzowską bandą?
    I tą przemocą, która płynie stamtąd?
    Cóż znaczy Ferjan – taka ćma motłochu
    A Jensen jakoby czołgający w prochu?
    Którego do boju popędza się biczem,
    Aby nie pierzchł przed awansu obliczem?

    A nas, nas wszystko do boju porywa!
    Każdy metr toru, kibic co się zrywa
    To jasne niebo, co niesie w obłoku
    Cienie poległych, widne duszy oku
    I cała przeszłość, ta przeszłość wiekowa,
    Co w swoim łonie żenadę wciąż chowa!
    Bogowie z nami! Jedno nasze ramię
    Tysiąc najemców ledwo zgruchoce, nie złamie!
    Bogowie z nami! Oni nas prowadzą!
    Oni nam siłę Tytanów nadadzą!
    Niechże nas wspiera ich błogosławieństwo!"
    A lud wykrzyknął: "Śmierć albo zwycięstwo!"


    Nad Ostrowem...
    Wzniosło się niebo zarzewiem czerwonem.
    Nad Ostrowem przeciągają gorzowskie sępy,
    Siadły na skałach i dziób ostrzą tępy.
    A przeciw Staleczce stoi garstka ludzi.
    Chomskiemu się zdaje, że go oko łudzi;
    Hlib pomrukuje: "Szaleni! Szaleni!
    Jeden na tysiąc! my niezwyciężeni!"

    W Ostrowie pusto. Kto mógł się podźwignąć,
    Na trybuny pobiegł, nie szło go doścignąć
    W nagłej potrzebie dla miasta posługi
    Rzucano skarby, warsztaty i pługi;
    W Ostrowie pusto. Śród obszaru miasta
    Pozostał starzec, ślepiec i niewiasta.
    A kto mógł, patrzał w trwożnym niepokoju,
    Co dziś obaczy od strony placu boju.
    Prędkimi kroki ktoś po bruku bije
    I woła: "Tchu! Tchu! Głosu! Niechaj żyje...”
    Z gałązką lauru Max poboczem bieżył
    I padł wołając: "Porażka..." Już nie żył.
    A lud się ciśnie, podnosi mu głowę,
    Rozrywa kevlar – całe ciało zdrowe!
    Ni śladu rany, ani skaleczenia
    Zginął jakoby od wycieńczenia...

    Tak pilnie mu było by Ostrów awans mieć raczył
    I niech mnie kto przeklnie, ja bym mu wybaczył
    I jemu i całej ambitnej ostrowskiej hordzie
    Co to jeszcze wczoraj dostawała po mordzie
    Od ludów pomniejszych, z północy, ze wschodu
    Wybaczyć! To zrobim bo dla narodu
    Są bohaterzy, którzy jak jeden mąż stają
    Walczą i choć w sumie większość przegrywają
    To jednak nadzieję wleją w serca otwarte
    Tyle że te czcze gadania są i tak g...o warte...


    :):)

  42. Powrót do góry    #177
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WITAM, chciałem poinformować nie oficjalnie ze

    OSTRÓW NIE AWANSUJE

    ( BO NIC CHCE )

    tzn wszyscy chcą ale jest kilku zawodników ( którzy mieli znaczyć o sile zespołu) którzy nie chcę awansować i zrobią wszystko zęby tego awansu nie było


    Pani Prezesi moja propozycja to wyjeba.......ich JUZ DZIS i postawić wszystko na młodych i ambitnych TOMICKA i RISAGERA, i na nich budować skład do tego zostawić JANKESA i GJEDE, no i oczywiście naszych młodych ( bo sa nasi - na czele ze SROKĄ - bo mówią za ma talent)

    ( z całym szacunkiem nie można w niedziele przegrywać z wszystkimi a w PONIEDZIAŁEK wygrywać z Hancokiem)


    Dziekuje i pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    W sumie nie dziwię się wam..taka porażka na pewno deprymuje. Będąc na stadionie w Lesznie aż nie chciało mi się wierzyć, że przegraliście tak wysoko..
    Ale do rzeczy, bo chciałem napisać o dzisiejszym MDMP..

    M.Liberski- w krateczke...
    E.Idziorek- stawiajcie na tego chłopaka jak najwięcej! Bardzo mi się podobała jego jazda
    Sroka- bez ikry..może się rozwinie, ale czy ma talent szczerze wątpie
    Bruchaiser- oj słabiutko jak na ten wiek..nic wielkiego już nie zwojuje..
    a tu program zawodów http://img118.imageshack.us/img118/2145/p1020165wt7.jpg
    Pozdro z Leszna!

  44. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WITAM, chciałem poinformować nie oficjalnie ze

    OSTRÓW NIE AWANSUJE

    ( BO NIC CHCE )

    tzn wszyscy chcą ale jest kilku zawodników ( którzy mieli znaczyć o sile zespołu) którzy nie chcę awansować i zrobią wszystko zęby tego awansu nie było


    Pani Prezesi moja propozycja to wyjeba.......ich JUZ DZIS i postawić wszystko na młodych i ambitnych TOMICKA i RISAGERA, i na nich budować skład do tego zostawić JANKESA i GJEDE, no i oczywiście naszych młodych ( bo sa nasi - na czele ze SROKĄ - bo mówią za ma talent)

    ( z całym szacunkiem nie można w niedziele przegrywać z wszystkimi a w PONIEDZIAŁEK wygrywać z Hancokiem)


    Dziekuje i pozdrawiam

    ajajajaj ale plama napisałem Sroka a miałem na mysli IDZIOREK, to juz druga osoba która chwali Idziorka wczesniej osoba z Czewy a teraz z leszna - pozdro

  45. Powrót do góry    #180
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam Nadzeje że w Derbach Wielkopolski w Poznaniu wygramy inadal bedziemy na 2 miejscu w tabeli ale bedzie ćieszko wygrac z poznaniem i jestem ciekawy jak sie spisze Karlsson na dziurawym torze a o Wegrzyku juz nie mówie bo to bedzie chyba katastrofa jak pojedzie w ale mam nadzeje ze sie :Pspisze też Zbyszek CZerwinski i tezż kapunktuje Lubos Tomicek i Gjedde TYP Ostrów - Poznan 54 -36 :D

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •