Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 182

Wątek: KM Ostrów 2007

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znam p. Kędziore osobiście i dobrze radze, zorganizujcie osobnego trenera dla szkółki bo innaczej ta zginie smiercią naturalną :).
    Przez rok szkółki nie zmarnuje :)On ma nas tylko wprowadzić do Raju...Później może odejść...

    Miejmy nadzieję, że powtórzy sukces z 98 roku, kosztem zespołu, z którym wtedy awansował :)

    pzdr

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Znam p. Kędziore osobiście i dobrze radze, zorganizujcie osobnego trenera dla szkółki bo innaczej ta zginie smiercią naturalną :).
    Przez rok szkółki nie zmarnuje :)On ma nas tylko wprowadzić do Raju...Później może odejść...

    Miejmy nadzieję, że powtórzy sukces z 98 roku, kosztem zespołu, z którym wtedy awansował :)

    pzdr
    Nie żebym się wymądrzał, ale uwież mi, że dla chłopaka w wieku 13-14 lat jeden rok w plecy niesie za sobą nieodwracalne skutki... Wy jako kibice, naciskajcie na to, żeby szkółka miała oddzielnego trenera, bo za kilka lat, znowu bedzie lipa z juniorami... tymi swoimi.
    pozdrawiam
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład KMO

    seniorzy

    Peter Karlsson,
    Mark Loram,
    Mikael Max,
    Charlie Gjedde,
    Joe Screen,
    Mariusz Węgrzyk,
    Michał Szczepaniak, ( jeszcze nie napewno )
    Łukasz Jankowski

    juniorzy

    Lubos Tomicek,
    Morten Risager,
    Sebastian Brucheiser,
    Marcin Liberski,
    Bartosz Kwiatkowski,
    Roger Lewandowski,
    Emil Idziorek,
    Karol Sroka.

    SKŁAD 2007

  4. Powrót do góry    #94
    Początkujący
    Dołączył
    21-11-2006
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znam p. Kędziore osobiście i dobrze radze, zorganizujcie osobnego trenera dla szkółki bo innaczej ta zginie smiercią naturalną :).
    Przez rok szkółki nie zmarnuje :)On ma nas tylko wprowadzić do Raju...Później może odejść...

    Miejmy nadzieję, że powtórzy sukces z 98 roku, kosztem zespołu, z którym wtedy awansował :)

    pzdr
    Nie żebym się wymądrzał, ale uwież mi, że dla chłopaka w wieku 13-14 lat jeden rok w plecy niesie za sobą nieodwracalne skutki... Wy jako kibice, naciskajcie na to, żeby szkółka miała oddzielnego trenera, bo za kilka lat, znowu bedzie lipa z juniorami... tymi swoimi.
    pozdrawiam
    Maciek powiedz, że znasz to z autopsji :P bo domyslam się że mówisz tu o sobie że zmarnował Ci rok ;)

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Gratuluje skladu,bede trzymal kciuki za Ostrow w przyszlym roku.Moim zdaniem awansuja w tym roku dwie druzyny z I ligi patrzac na to jakie sklady zmontowaly Rzeszow i Bydgoszcz i bedziecie to Wy i Gdansk na moje.Nalezy sie Wam to po tylu drugich miejscach:P

    Na pewno zadna druzyna nie ma liderow,ktorzy maja taki potencjal,czyli Karlsson,Max i Loram.Jezeli Max znowu sie stanie Cyber-Mikem,a Loram pojedzie na poziomie Pikeja to nie widze zadnego bata na Ostrow.Tylko ze poki co to wszystko jest gdybanie:)Mam nadzieje ze jak Gdansk przyjedzie do Ostrowa to Loramski pokaze Bjarnemu jak sie walczy i wyprzedza,w koncu bidny Bjarne caly zeszly sezon dwa czy trzy razy mijal na trasie wiec taka lekcja mu sie przyda:)Pozdro z Torunia.

  6. Powrót do góry    #96
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2006
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Doszly Mnie sluchy że tomasz gapiński ma w kmo jeżdzic i wypozyczene będzie przed gwiazdką >> ?
    Ktoś może potwierdzić ?
    Jeśli tak to ostrowianie macie elite

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    JA nie ostrowski, ale to by miało ręce i nogi...Jędrzejak szykowany do Wrocławia, a Gapiński wzamian:o, ale niechciałbym tego:).

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos w tym jest, bo ptaszki w Ostrowie cwierkaja ze to prawda ... :p

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.km.osw.pl/news.php?newsid=2001

    no to mamy w Ostrowie Emeryten Party :)

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba w roli dodatkowego kibica ostrowskiego klubu :) Coś pokroju Roberta Johanssona w Stali, taka sama rola :)

    No ale cóż...Gratulacje, silna kadra to szeroka kadra! Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje się, że Stefan raczej pojedzie w takiej samej liczbie spotkań co Craig Boyce w 98 roku.

    Od przybytku głowa jednak nie boli. Zawsze się przyda jeden zawodnik więcej. Tym bardziej, że trudno w tej chwili znaleźć tak solidnego rajdera, który zgodziłby się na podpisanie kontraktu bez gwarancji startów.

    Jeśli faktycznie wystartuje w jakiejś potyczce, to cudów się po nim nie spodziewam.
    Mistrzostwem świata byłaby jazda podobna do tej, jaką zademonstrował w ubiegłorocznym, pamiętnym meczu z Falubazem.

    Ciekaw jestem, czy Zarząd jeszcze kogoś ściągnie. Jeżeli tak, to będzie można powoli zgłaszać zespół rezerwowy do dugiej ligi :)

    Dalej czort wie, co z Ogórem. Sytuacja z nim jest co najmniej patowa. Wróble ćwierkają, że Sparta nie chce dać za niego ani grosza, a w to, że wymieni go za Gapę, to nie chce mi się coś wierzyć...

  12. Powrót do góry    #102
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to moze Ogóra do Falubazu:D:D ja osobiscie cieszylbym sie z takiego transferu

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze sie z Anderssona bedziecie cieszyć, ten zawodnik jest naprawde nieprzewidywalny a co najważniejsze, nie zawodzi w najważniejszych momentach meczu, ma zimną krew drań.. jak troche potrenuje na tym ostrowskim owalu i zmobilizuje sie go dodatkową premią to na luzie trzasnie kolo 12 pkt jak nie wiecej. Według mnie udany transfer

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stefanowi wyszedł w ostatnich latach tylko jeden mecz, w tym sezonie z Zielonka.
    Andersson w Ostrowie nie bedzie dobrze jezdził z jednego wzgledu, Stefek toleruje tylko tory twarde taki jak w Gnieznie, a w Ostrowie jest pod koło.

    A moze dziaalcze Intaru zakontraktowali szweda na jeden mecz w Gnieznie, by ponownie nie wtopic ekstraligi??
    Ale musze ich zmartwic, poniewaz tor na wrzesinskiej ulegnie bardzo duzej zmianie, poniewaz nawiezono juz 400 ton sjenitu.


  15. Powrót do góry    #105
    Początkujący
    Dołączył
    12-02-2006
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem kontraktowanie tylu zawodników to jest celowe osłabianie przeciwnika ale trzeba pamietac że OLIWA JEST ZAWSZE SPRAWIEDLIWA i zeby sie Ostrowiaki zas nie przejechały w sezonie 2007.

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Jeżeli "oliwa jest sprawiedliwa", to z np Gniezna wywieziemy spokojnie trzy punkty - za Komakowskiego.
    A co do Anderssona, to moim zdaniem nie wystąpi on w zadnym meczu.

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie gadanie,a pamiętacie Jespera Jenseena dwa sezony temu,jak jeżdził w Lublinie??Więc może i Anderson będzie miał dobry sezon.Więc poczekajmy do rozpoczęcia sezonu.

    KM OSTRÓW-EKTRALIGA 2008

  18. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    W tym sezonie 1 liga wydaje się być mocniejsza niż w zeszłym. Już nie 2 drużyny walczące o awans lecz przynajmniej 3 może 4 wyrówane, bardzo silne ekipy.

    Podziw z mojej strony, za to, że mimo braku wymarzoengo awansu 3 rok z rzedu trzymacie bardzo wysoki poziom, że sponsorzy się nie odsunęli, że kibice przychodzą. Myślę, że zasłużyliście na ekstraligę.

    Marzy mi się finał Ostrów - Gdańsk.

    Ps. Najlepszym rozwiązaniem byłaby 10-drużynowa ekstraliga, ale to już osobny temat.

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2005
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam! Mam do Was prośbę odnośnie sobotniego sparingu Ostrowa z Lesznem. Kolekcjonuję programy, a niestety nie mogę być na tych zawodach, dlatego chciałbym prosić o kupno programu dla mnie (2szt). Oczywiście pokryję wszystkie związane z tym koszta. Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

    P.S. Jeśli ktoś chciałby mnie sprawdzić jako płatnika, to mam konto na allegro pod nickiem bizonfizon.

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2005
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wielkie dzięki za odzew. *****iście można na Was liczyć, drodzy "kibice żużla". ...a później się wiara dziwi, że na zachodzie uważają, (wróć...) dobrze wiedzą, że Polak Polakowi nie pomoże. Człowiek prosi o przysługę, a wszyscy mają to w dupie!, za przeproszeniem.

    Napisałbym coś ostrzejszego, co mam właśnie na myśli, ale nie warto.

    Brak słów...

  21. Powrót do góry    #111
    Początkujący
    Dołączył
    13-02-2007
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież i tak sparing sie nie odbył wiec czego sie burzysz ?

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzis o 15:30 w Ostrowie sparing INtar Lazur - Unia Leszno, relacja na SF

    ps. Bizon pisalem ci juz na priva, ze ci kupie programy

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Live z dzisiejszego sparingu Ostrów - Leszno na Sportowych Faktach - http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4

  24. Powrót do góry    #114
    Początkujący
    Dołączył
    24-01-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym sezonie 1 liga wydaje się być mocniejsza niż w zeszłym. Już nie 2 drużyny walczące o awans lecz przynajmniej 3 może 4 wyrówane, bardzo silne ekipy.

    Podziw z mojej strony, za to, że mimo braku wymarzoengo awansu 3 rok z rzedu trzymacie bardzo wysoki poziom, że sponsorzy się nie odsunęli, że kibice przychodzą. Myślę, że zasłużyliście na ekstraligę.

    Marzy mi się finał Ostrów - Gdańsk.

    Ps. Najlepszym rozwiązaniem byłaby 10-drużynowa ekstraliga, ale to już osobny temat.

    Mi tez sie tak finalik marzy. Mysle ze bedzie to do zrealizowania bo mamy sklady na podobnym poziomie i bardzo waznym czynnikiem moze byc sprzet zawodnikow. Jezeli chodzi o powiekszenie ekstraligi to takze jestem za lecz watpie zeby udalo sie to od przyszlego roku.

    Pozdrowienia z Gdańska.




  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak juz pewnie wiekszosc z Was wie, KM traci na jakis czas jednego z liderow - Loramski po upadku w meczu Elite League nabawil sie chyba dosc powaznej kontuzji nogi.

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik Awatar Zagol
    Dołączył
    14-12-2005
    Postów
    368
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak juz pewnie wiekszosc z Was wie, KM traci na jakis czas jednego z liderow - Loramski po upadku w meczu Elite League nabawil sie chyba dosc powaznej kontuzji nogi.
    Z tego co zdązyłęm wyczytać na stronce angielskiej:
    ma najprawdopodobnie otwarte złąmanie nogi:(

    Szkoda na poczatku tracic tak dobrego zawodnika.

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    jakis czas?:| To chyba bedzie kilka miechów? Przykre;/ Współczuje Wam naprawde bardzo :(. Loram to swietny zawodnik i trzymam kciuki za jego wyzdrowienie. Chciałbym go jeszcze w Gdańsku zobaczyc.
    pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma jak to "super" rozpocząć sezon :( Ech, ręce opadają. A tak się człowiek cieszył z jego powrotu. Niech chłop spokojnie zdrowieje. Podobnie zaczął sezon jak w 2005 roku. Miejmy nadzieję, że ta sytuacja nie podłamie reszty naszych rajderów.

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To bardzo przykre zdarzenie, jakoś chyba Mark ma pecha do tej I ligii. Co początek to kontuzja. Najgorsze, że to może być już koniec kariery tego wspaniałego zawodnika... Oby nie!

    Szybkiego powrotu do zdrowia Mark!

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Niestety to złamanie uda. Szczęście w nieszczęściu, że trafił odrazu do angielskiego szpitala, gdzie na pewno zajmą się nim specjaliści. Niestety może się okazać, że Mark na tor za szybko nie wróci, jeśli w ogóle wróci. To bardzo poważne osłabienie KMu. Odszedł Jędrzejak, teraz kontuzja Lorama. Ciekawe czy Węgrzyk i spółka wezmą ciężar zdobywania punktów na swoje barki..

  31. Powrót do góry    #121
    Początkujący
    Dołączył
    24-01-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety to złamanie uda. Szczęście w nieszczęściu, że trafił odrazu do angielskiego szpitala, gdzie na pewno zajmą się nim specjaliści. Niestety może się okazać, że Mark na tor za szybko nie wróci, jeśli w ogóle wróci. To bardzo poważne osłabienie KMu. Odszedł Jędrzejak, teraz kontuzja Lorama. Ciekawe czy Węgrzyk i spółka wezmą ciężar zdobywania punktów na swoje barki..


    No naprawde macie pecha.Stracic lidera na samym poczatku to totalna porazka. Ale i bez Loramskiego sobie poradzicie bo razem z gdanskiem wchodzicie do Ekstraligi.

    Pozdrowienia z Gdańska i głowa do gory!!

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Przykra sprawa, niestety taki jest żużel, Lorama spotkało to już po raz któryś, kilka sezonów temu też tak zaczął sezon:(

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    trzymaj sie Mark

    trzymaj sie Mark, wracaj szybko do zdrowia

    SEBABO KMO

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2005
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No naprawde macie pecha.Stracic lidera na samym poczatku to totalna porazka. Ale i bez Loramskiego sobie poradzicie bo razem z gdanskiem wchodzicie do Ekstraligi.

    Pozdrowienia z Gdańska i głowa do gory!!

    Współczuję Markowi. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
    A do ekstraligi wejdzie Gorzów i Ostrów.
    Gdańsk już w pierwszej kolejce przekona się co to jest STAL Gorzów!!!

  35. Powrót do góry    #125
    Początkujący
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WITAM

    Ponoc,optymistycznie przerwa ma potrwac tylko 6 tyg..?

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    a ja mam pytanie

    jestem troszke w tyle w zuzlowych przepisach :P czy za Marka mozna robic z/z ???

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale nawet gdyby, to wydaje się, że nie ma sensu dawać za Marka z/z. Mimo tej kontuzji nasza kadra wydaje się w miarę szeroka, a całkiem możliwe,że dojdzie jeszcze jeden zawodnik. Na całe szczęście działacze nie śpią. Na pewno dobrym rozwiązaniem byłoby przyjście Gapińskiego, choć wydaje mi się, że żadne z ewentualnych wzmocnień nie jest w stanie w całości zrekompensować luki po Loramskim.

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    no patrzac na sklad z Markiem optymalny wydalwal sie typu

    1.Loram
    2.Max
    3.Wegrzyk
    4.Jankowski
    5.P.Karlsson
    6.Bruchaiser/Liberski
    7.Tomicek

    bez Lorama moze wskoczyc Gjedde albo ewentualna z/z (nie wiem wlasnie czy mozna) i wtedy P.K,Jankes,Wegrzyk i Max raczej napewno zrobia wiecej niz Gjedde ;p

    ale tak czy siak nawet bez Lorama Ostrow jest piekielnie silny

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szybkiego powrotu do zdrowia i zuzla zyczy Loramskiemu kibic z Cz-wy.
    Przykro ze juz przed sezonem wypadl wam jeden zawodnik ale w dalszym ciagu licze na wasz awans,w koncu to sie wam nalezy po tylu latach.
    Nosy do gory i tak macie ciekawa ekipe,do zobaczenia za rok w Czestochowie.

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    nie za fajnie stracic lidera i to jescez przed sezonem. kontuzja nogi to chyba caly sezon z glowycdla marka?

  41. Powrót do góry    #131
    Początkujący
    Dołączył
    13-02-2007
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=I6IlhrBGdvA

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Gapa dzisiaj gościnnie w Waszych barwach?

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie jest zle po 8 biagach (23:25)dla Ostrowa :)

  44. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Tak, Gapa goscinnie a co z tego wyniknie,przekonamy sie pozniej...
    Co do wyniku to nie ma sie czym podniecac, to tylko sparing a jak na razie punktujemy glownie na mlodych Szwedach.

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadza sie to tylko sparing ale na tak ciezkim torze w Toruniu 11 ptk plus 3 bonusy Liberskiego i Bricheisera to dobry wynik- cos mi sie wydaje ze bedziemy mieli z nich pocieche w tym sezonie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •