Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 586 do 590 z 590

Wątek: Mistrzostwa Świata 2006 - Japonia - seniorzy

  1. Powrót do góry    #586
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS Nie wiem ilu z Was zwróciło uwagę (może wszyscy(?)), że "mamy" pierwszy od czasów Piechniczka medal na MŚ w dyscyplinie drużynowej!
    Nie zwrócili uwagi, bo to nieprawda.:) Polska jest aktualnym wicemistrzem świata w halowym hokeju na trawie. W zasadzie ta dyscyplina sportu powinna się nazywać hokej na parkiecie, bo z trawą nie ma nic wspólnego. Finał tej imprezy swego czasu nawet Eurosport pokazywał. A że, media nie zrobiły z tego takiej fety, to już wina mediów.
    Ja rozumiem, że kochamy siatkówkę, ale bądźmy jednak obiektywni. :)

  2. Powrót do góry    #587
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  3. Powrót do góry    #588
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS Nie wiem ilu z Was zwróciło uwagę (może wszyscy(?)), że "mamy" pierwszy od czasów Piechniczka medal na MŚ w dyscyplinie drużynowej!
    Nie zwrócili uwagi, bo to nieprawda.:) Polska jest aktualnym wicemistrzem świata w halowym hokeju na trawie. W zasadzie ta dyscyplina sportu powinna się nazywać hokej na parkiecie, bo z trawą nie ma nic wspólnego. Finał tej imprezy swego czasu nawet Eurosport pokazywał. A że, media nie zrobiły z tego takiej fety, to już wina mediów.
    Ja rozumiem, że kochamy siatkówkę, ale bądźmy jednak obiektywni. :)
    no, ale to dyscyplina marginalna...No bo co to, pierwszy raz o czyms takim słyszę, a hokej na trawie to cienko przędzie.

  4. Powrót do góry    #589
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co nie zmienia faktu, że nie jest to pierwszy sport drużynowy, w którym zdobyliśmy medal od 1982 r.
    Poza tym, ja bym nie przesadzał z takim szufladkowaniem, bo to czy coś jest marginalne, czy nie decydują media. W pewnych regionach świata np. siatkówka halowa jest dyscypliną marginalną. Np. serwis sportowy BBC nie uznał za stosowane, żeby ani słowem wspomnieć o MŚ w siatkówce halowej...

  5. Powrót do góry    #590
    Początkujący
    Dołączył
    05-02-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak szkoda, ze nie wygralismy tego ostatniego meczu z Brazylia, to by bylo szalenstwo. Ale i tak wielkie gratulacje sie naleza!!!

    (spam)
    Prosze mi tu forum nie spamowac!

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •