Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 373

Wątek: Stal Rzeszow - sezon 2007

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Stal Rzeszow - sezon 2007

    Widze, ze ze wszystkich ekstraligowych druzyn tylko Rzeszow
    nie ma swojego tematu na sezon 2007. Za nami sezon dosc
    udany, mimo nieco slabszego wyniku w lidze. Zima bedzie
    goraca - najpierw remont stadionu, potem budowanie skladu.
    Odejscie Holty pewne, Chrzanowski ponoc chce wrocic do
    Torunia. Ciezkie zadanie przed Marta.

    Regards from Sydney
    Dexter

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CYTAT

    koleś pomyśl co to ma być
    Marta
    sory za poprawke ale nawet ten kto się nie interesuje Rzesszowem to wie że ten klub nie nazywa się Marta !!!tylko marma !!:P:P

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    heheh,

    Piotrze, prosze, pomysl, prosze... a obiecuje ze znajdziesz Marte w Rzeszowie.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Cały Gdańsk przeprasza za Piotrka :D, a jego posta dopisujemy do listy 100 niechludnych wypowiedzi jakich dopuścił się na SB! :P

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    koleś pomyśl co to ma być
    Marta
    sory za poprawke ale nawet ten kto się nie interesuje Rzesszowem to wie że ten klub nie nazywa się Marta !!!tylko marma !!:P:P
    Ten klub nie nazywa się Marma tylko STAL RZESZÓW

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    koleś pomyśl co to ma być
    Marta
    sory za poprawke ale nawet ten kto się nie interesuje Rzesszowem to wie że ten klub nie nazywa się Marta !!!tylko marma !!:P:P
    Jeez mate, you gleam like a star!!!
    Regards from Sydney
    Dexter

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,318
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach

    Gdzie są kibice Stali?

    Wchodzę na wątek rzeszowski dowiedzieć się co tam jak tam w sezonie ogórkowym , a widzę jedynie pół strony jechania po forumowiczu, który popełnił klopsa kibicowskiego ;)

    Dajcie już spokój i napiszta lepiej co tam Marta ;) szykuje. z kim rozmowy, czy jest ktoś już obok Dzika zaklepany, jaka jest korelacja między motorkami Chranowskiego w Toruniu, a jego przyszłorocznymi startami ???

    Ciekaw jestem jak się szykuje Rzeszów, bo póki co chyba w tym ośrodku najspokojniej (jeżeli moje wrażenie spokoju jest wynikiem niedoinformowania, do nie jedźta po mnie tylko ładnie odpiszcie co w Rzeszowie piszczy)





  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Negatywne skutki licytacji

    Jak wiadomo, Rzeszów na dziś nie ma składu. Mógłbym napisać, że teoretycznie nie ma składu, ale poprostu go nie ma . A co z Lesiem ? Ma podpisane chociaż ?

    Za to oferty z Rzeszowa ma praktycznie każdy żużlowiec. I w każdej z tej ofert są jakieś miliony, intratne kontrakty za przejście do Rzeszowa . Nie wiem, czy pani prezes jest realistką, czy naprawdę napruta jest do tego stopnia forsą, ale psuje cały rynek transferów, kwotami przekraczającymi ceny transkcyjne w okresie transferowym. Kogóż tam nie chcą . Tomasza Golloba, Nickiego Pedersena, Piotra Protasiewicza, Rafała Dobruckiego,Hansa Andersena oraz ... Leigh Adamsa i to wszystkich naraz .

    Pani prezes słyszy kwotę jaką ma dany facet dostać gdzie indziej i ją podbija, co w dalszej konsekwencji tworzy licytację a nie rozmowy kontraktowe .
    Niestety, takie sygnały płyną od kilku prezesów kilku klubów nie mogących spokojnie i przede wszystkim realnie negocjować normalne kontrakty, bo Rzeszów wciąz podbija im stawki .

    Dziwi mnie to, jeszcze nie dawno Rzeszów umierał od braku miejskich inwestycji w stadion (wiadomo ściema dla prasy pod prezydenta), nagle za 3 tygodnie wszystkim podpisujemy miliony ale...(patrz:Holta i jego story tam poszło o 10% stawki ale za to na noże).


    O ile się nie mylę, to w zeszłym roku Rzeszów całkiem przypadkowo wszedł w posiadanie 3 żużlowców którzy albo na skutek degradacji ich klubów musieli znależć nowego pracodawcę, albo z uwagi na konflikt w poprzednim klubie postanowili zdążyć i podpisać szybko gdzie indziej .

    Także ... nie wiem co ta Sexy Martusia ma w sobie takiego, choć chętnie osobiście bym się przekonał :)

    To na tyle wieści z Rzeszowa :) widzianych z Zachodniego Wybrzeża w skrócie West Coast .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To na tyle wieści z Rzeszowa :) widzianych z Zachodniego Wybrzeża w skrócie West Coast .
    Od kiedy Zielona Gora ma dostep do morza?;):P
    Dobruckiego nie kusi chyba sama Pani przeses,a takze sponsor.Gór-Hut czy cos takiego.Nie wiem,ja tak wygladało w tym sezonie,jednak juz kiedys sie o tym mówiło.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kubusiu

    To na tyle wieści z Rzeszowa :) widzianych z Zachodniego Wybrzeża w skrócie West Coast .
    Od kiedy Zielona Gora ma dostep do morza?;):P
    Dobruckiego nie kusi chyba sama Pani przeses,a takze sponsor.Gór-Hut czy cos takiego.Nie wiem,ja tak wygladało w tym sezonie,jednak juz kiedys sie o tym mówiło.
    Ale mamy bardzą długą linię brzegową jeziorową . Nie wiedziałeś ? :)

    Co do Gór-Hutu, to nie jest to jedyny i największy składnik budżetu Dobruckiego . Choć zawsze pro-rzeszowski argument .
    W Rzeszowie chyba mają awarię neta, bo nic nie piszą .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PePe w Rzeszowie?

    To staje sie chyba bardzo realne, poniewaz pani prezes ma noz na gardle i musi podpisac kontrakt z jakims dobrym zawodnikiem. Zawodnicy znajac sytuacje klubu beda zapewne chcieli jak najwiecej wyciagnac. Wzmocnienie samym PePe to bedzie chyba jednak za malo dla Rzeszowa. Zakladajac, ze Protasiewicz bedzie jezdzil na podobnym poziomie co Holta, sila Marmy moze byc jedynie taka sama, a moze i nizsza. Rzeszow stracil dwoch znakomitych juniorow, ktorzy na swoim torze golili wszystkich w 1 biegu.

    Nie jestem zwolennikiem podpisywania takich kontraktow na sile i jest to obojetne czy bedzie to Rzeszow czy Zielona Gora. Mieliscie juz przyklad z Holta. Sciagnal od was gruba kase i wypial sie. Takich zawodnikow jest jednak teraz coraz wiecej. Szkoda.

    Piszac tego posta zakladam, ze Nicki jest z wami dogadany na 100%.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pani prezes słyszy kwotę jaką ma dany facet dostać gdzie indziej i ją podbija, co w dalszej konsekwencji tworzy licytację a nie rozmowy kontraktowe .
    Niestety, takie sygnały płyną od kilku prezesów kilku klubów nie mogących spokojnie i przede wszystkim realnie negocjować normalne kontrakty, bo Rzeszów wciąz podbija im stawki .
    ke?
    to ja mam pytanie: Marta nie moze przebijac ceny bo??...yyy tak nie wypada? :) rozbawiles mnie troche

    To moze powinna oferowac duzo nizsze kontrakty zawodnikom wtedy inni prezesi beda spac spokojnie a Stal wyladuje na zapleczu ekstraligi... dzieki za rady naszczescie nie jestes prezesem Stali :) uff

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Sie porobilo :D O sytuacji jaka panuje w Rzeszowie okazuje sie, ze najlepiej wiedza koledzy z Zielonej Gory :O :D A szczegolnie delikwent, ktory jeszcze niedawno miewal jakies zwidy i widzial z swoim miescie Karola B., gdy ten milo spedzal czas po drugiej stronie Polski :D

    A na serio to dziwi mnie dlaczego wszyscy sie tak o Stal martwia. A moze to glos rozpaczy?:> Bo jakos poza Walaskiem nie widze w Zielonej liderow :>

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chaz jesli chodzi o Karola Barana to byl on juz jedna noga w Zielonej Gorze i zapewne sam o tym bardzo dobrze wiesz. Czy my sie martwimy o Rzeszow? To jest forum dyskusyjne i mozemy tu pisac co chcemy. A przeciez nie ma w tym zadnego klamstwa, ze wasza prezes podbija stawki. Nie wiem jak to wyglada u innych zawodnikow, ale PePe ma najkorzystniejsza oferte od was - sa ta prawa rynku i nie mozna jej tego zabronic. Ale powiedz sam Chaz, czy wolisz w swoim klubie takiego PePe co przez rok zedrze full kasy (zrobi wynik) i potem w razie bagna odejdzie, czy np zawodnika przywiazanego do klubu, ktory w razie syfu bedzie zawsze z wami. Takich jest juz coraz mniej, ale jednak - Balinski, Paluch, Huszcza.

    A te twoje teksty w stosunku ZG sa juz w ogole nie na miejscu. Mamy jak narazie Walaska i Lindgrena. To i tak na chwile obecna wiecej niz wy :)

    Pozdrawiam.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    PePe w Rzeszowie?

    To staje sie chyba bardzo realne,
    Adas, czy Ty masz juz sesje egazminacyjna i oblewasz kazde zaliczenie?
    Bo sam chyba w to nie wierzysz?
    Pepe w Rzeszowie - a to dobre.

    Nie jestem zwolennikiem podpisywania takich kontraktow na sile i jest to obojetne czy bedzie to Rzeszow czy Zielona Gora. Mieliscie juz przyklad z Holta. Sciagnal od was gruba kase i wypial sie.
    Holta się wypiął?
    A kto zmienił reguły gry ?
    Holta?
    To raczej Rzeszów pogrzebał swoja wiarygodność.

    PS
    Od 01.11 br mam dla Ciebie prace w Lesznie;
    tego ci nie powiem, ale od grudnia obcinam Ci stawke o kilka procent, bedziesz zadowolony ?

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZM - to oczywiscie zalezy od tego w jakiej jest sie sytuacji finansowej. Jesli ma sie duzo, to spoko mozna zrezygnowac z tego co proponujesz. A jak sie nie ma nic, to trzeba jechac. W Polsce w 1/3 klubow po braku awansu do 1/4 jest renegocjacja kontraktow. Holta widac mial duzo kasy.

    A co do PePe w Rzeszowie :):):) Gollobow tez w Tarnowie nie mialo byc :P

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Chaz jesli chodzi o Karola Barana to byl on juz jedna noga w Zielonej Gorze i zapewne sam o tym bardzo dobrze wiesz
    Wiem. Ale mi chodzilo o tekst Fallubaziniego (trudny nick masz :D), ze widzial Karola w swoim miescie, po czym godzine pozniej Baran pojawil sie... w budynku klubowym Stali Rzeszow, gdzie (o ile dobrze kojarze konferencje) razem z Mikaelem Max'em podpisal umowe. A moze Karol ma sobowtora w Zielonej? ;)
    Ale powiedz sam Chaz, czy wolisz w swoim klubie takiego PePe co przez rok zedrze full kasy (zrobi wynik) i potem w razie bagna odejdzie, czy np zawodnika przywiazanego do klubu, ktory w razie syfu bedzie zawsze z wami. Takich jest juz coraz mniej, ale jednak - Balinski, Paluch, Huszcza
    Oczywiscie, ze wole druga opcje :) Ale co to ma do mojego wpisu? ;)
    A te twoje teksty w stosunku ZG sa juz w ogole nie na miejscu. Mamy jak narazie Walaska i Lindgrena. To i tak na chwile obecna wiecej niz wy
    Mowilem o liderach :P Fredrika czas nadejdzie, nie watpie, ale watpliwe, aby juz za rok stal sie liderem druzyny w Elidze :)
    Pozdrawiam.
    Ja rowniez :)

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Na razie to w Rzeszowie kontraktu nikt nie podpisal, a jedynie wedlug doniesien z klubem dogadany jest Nicki i wcale to tak rozowo nie wyglada. Stachyra i Miesiac nie gwarantuja mocniejszej drugiej linii niz ta w zeszlym roku. Falubazzini zapomina chyba jednak, ze sezon transferowy dopiero sie zaczyna, a juz spisuje Rzeszow na straty. Osobiscie spodziewalbym sie, ze Marta skieruje sie w strone jakiegos polskiego lidera: Gollob, Kolodziej, Protasiewicz, Hampel, wzglednie Bjarne Pedersen. Zapewne bedzie jakies zagraniczne wzmocnienie drugiej linii (Gjedde? A moze Wiltshire? Albo Klingberg? A moze jeszcze ktos inny?), no i pytanie co z Chrzanowskim, ktory wywolal burze swoim stwierdzeniem, ze chetnie by wrocil do Torunia. Nie wiem, czy niektorzy wiedza, ale zuzlowcy graja czesto pod publiczke i np. pomorskiej gazecie powie, ze chce wrocic do Torunia, a rzeszowskiej, ze chce zostac w Rzeszowie. To cos zupelnie normalnego, ale kibice, ktorzy w wiekszosci na zuzlu sie nie znaja, oczywiscie wpadaja w dzika panike.

    A jesli chodzi o Zielona, to ja nie za bardzo widze tego ich skladu. Zalozmy, ze przyjdzie do nich Holta, wespol z Walaskiem beda stanowili pare liderow. Do tego druga linia - doskonaly pierwszoligowiec Suchecki (cos jak Kuciapa sezon wczesniej), do tego z roku na rok coraz cienszy Okoniewski, mlody ambitny Lindgren (ktory jednak raczej liderem nie bedzie) - to co najwyzej sklad na miare tego z Rzeszowa z sezonu 2006 (choc jak dla mnie ze wzgledu na liderow slabszy).
    Regards from Sydney
    Dexter

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stwierdzenie, że Półtorakowa siedzi i ślepo podbija stawki jest nadużyciem. Nikt do tej pory nie zwrócił uwagi na jeden, ale bardzo istotny szczegół. Mianowicie przejście zawodnika z Torunia do Bydgoszczy, z Leszna do Zielonej itp. nie wymagaja z jego strony wielkich zmian w teamie związanych z ogólnie pojętą logistyką. Występy w oddalonym o kilkaset kilometrów od tych miast Rzeszowie dość poważnych zmian w organizacji przebiegu sezonu jednak wymagaja. A to wszystko wiąże się nierozerwalnie z finansami. Marta doskonale wie, że oferując danemu zawodnikowi z powiedzmy Bygdoszczy kwotę x, która równa jest ofercie klubu z Zielonej czy Torunia, przegrywa walkę o zawodnika w przedbiegach. Absolutnie żaden zawodnik nie zdecyduje się na zmianę barw klubowych na "rzeszowiskie" w takim przypadku. Stąd jej działanie. Ona po prostu MUSI oferować zawodnikom stawki o powiedzmy 20% większe, bo wtedy zawodnik może niwelować koszty związane z "przemeblowaniem" logistyki.
    Pozdrawiam kibiców Falubazu

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Dlatego najlepiej podbierac zawodnikow z Tarnowa i Lublina. :D
    Regards from Sydney
    Dexter

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Dlatego najlepiej podbierac zawodnikow z Tarnowa i Lublina. :D

    Robert Wardzała i Jacek Rempała? :P
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do zmleszno

    Chłopcze ja Cię proszę bardzo !! Nie wypowiadaj się na temat zapisu kontraktowego Holty z Rzeszowem , bo gówno wiesz na ten temat i siejesz zamęt . Jeżeli byś był chociaż troszeczkę bardziej oczytany w sprawach polskiego speedwaya , to z pewnością przeczytałbyś niejeden raz szczegóły kontraktu Holty ,w którym biało na czarnym można wyszukać zapis o odsunięciu zawodnika ( akurat zapis ten dotyczył Holty )od spotkań play-off . Holta nie uzyskał wymaganej średniej , więc jaki masz problem . Fakt , że Holta nie umie nawet beknąć po polsku może wyjaśniać nie doczytanie zapisu paragrafów . Biorą powyższe pod uwagę , zaproponowanie Holcie jednak występy w zawodach , do których jako tako nie miał prawa , jest ukłonem ze strony sekcji. Punkty zarobione na dolnej czwórce napewno niwelują stratę 10% w porównaniu do walki w pierwszej czwórce na standardowej stawce . Szkoda tego uświadamiania , bo i tak cztery posty poniżej pewnie znowu znajdzie się jakiś znawca rzeszowskiego żużla ( oczywiście spoza Rzeszowa) i zacznie wymyślać nowe paragrafy w kontrakcie Ryśka. Strzałka

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Jeżeli byś był chociaż troszeczkę bardziej oczytany w sprawach polskiego speedwaya...
    :) :) :) :) :) ale cie chłopcze - Zbychu podsumował :) :) :) :) :)

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No ale fakt fakte, ze chlopiec - Zm palnal gafe z tym Holta. :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopcze ja Cię proszę bardzo !! Nie wypowiadaj się na temat zapisu kontraktowego Holty z Rzeszowem , bo gówno wiesz na ten temat i siejesz zamęt . Jeżeli byś był chociaż troszeczkę bardziej oczytany w sprawach polskiego speedwaya , to z pewnością przeczytałbyś niejeden raz szczegóły kontraktu Holty ,w którym biało na czarnym można wyszukać zapis o odsunięciu zawodnika ( akurat zapis ten dotyczył Holty )od spotkań play-off . Holta nie uzyskał wymaganej średniej , więc jaki masz problem . Fakt , że Holta nie umie nawet beknąć po polsku może wyjaśniać nie doczytanie zapisu paragrafów . Biorą powyższe pod uwagę , zaproponowanie Holcie jednak występy w zawodach , do których jako tako nie miał prawa , jest ukłonem ze strony sekcji. Punkty zarobione na dolnej czwórce napewno niwelują stratę 10% w porównaniu do walki w pierwszej czwórce na standardowej stawce . Szkoda tego uświadamiania , bo i tak cztery posty poniżej pewnie znowu znajdzie się jakiś znawca rzeszowskiego żużla ( oczywiście spoza Rzeszowa) i zacznie wymyślać nowe paragrafy w kontrakcie Ryśka. Strzałka
    Ciekawe tylko czemu nie opublikowano publicznie umowy kontraktowej i wyzej wymienionego punktu umowy,wtedy wszystko byloby jasne a tak sa w dalszym ciagu niedomowienia i polprawdy.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe tylko czemu nie opublikowano publicznie umowy kontraktowej i wyzej wymienionego punktu umowy,wtedy wszystko byloby jasne a tak sa w dalszym ciagu niedomowienia i polprawdy.
    sam jestes niedomowienie i polprawda :/

    przez takich jak Ty pozniej ktos pisze glupoty

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    w artykule ponizej jest cala prawda! :D Milego czytania ze zrozumieniem ;) :D


  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Ciekawe tylko czemu nie opublikowano publicznie umowy kontraktowej i wyzej wymienionego punktu umowy,wtedy wszystko byloby jasne a tak sa w dalszym ciagu niedomowienia i polprawdy.
    Poniewaz bez wzgledu na wszystko, co sie stalo, obowiazuje tajemnica handlowa. Niedomowienia i polprawdy zawsze beda, zwlaszcza ze zauwazylem, ze ani Marta, ani Holta do najbardziej lubianych osob w swiatku zuzlowym nie naleza. Kibice zas maja to do siebie, ze zwykle ujmuja sie za zawodnikiem, slabo znaja sie na realiach zuzla i uwielbiaja plotkowac.

    Regards from Sydney
    Dexter

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    .
    W Rzeszowie chyba mają awarię neta, bo nic nie piszą .
    a po co pisac, skoro Ty , ZM Leszno i paru innych zawsze wszystko wiecie lepiej. wystarczy czytac madre glowy.

    nie po raz pierwszy kolega z Leszna zwarca sie do kogos chłopcze.

    od razu widac, co kogo kole. zawsze gdy Rzeszow probowal cos zwojowac w Polsce, zreszta Tarnow tez, od razu cala Polska ma im za zle. jak te Ukraincy moga sie domagac Dobruckiego, Pepete itd, juz teorie o zaburzania rynku transferowego i inne pierdoly. Falubazzini, a kto Okoniewskiemu dawal krocie w 2002 roku, ze nie wspomne o klasyce czyli pan Morawski, on nauczyl naszyc kolegow za granicy, ze Polska to kraj mlekiem i miodem płynacym. ZM Leszno atakuje, bo moze Dobrus odejsc, na forum Stali tez jakis jeden z Bydzi wszystko wie najlepiej.

    jesli ktos uznany przyjdzie do Waszego osrodka, wtedy jest prawo rynku, lepsza oferta itd, ale jesli Rzeszow, to sto tysiecy teorii, wysmiewanie i kipny, a wlasnie Falubazzini pamietam jak rok temu mowiles, ze Nicki bankowo przychodzi jak awansujecie, jestes w teamie czy jak? zes tak dobrze poinformowany. na Grand Prix Cie nie widze, bo reszte znam.


    jeszcze jedno pytanie do pana z Leszna: nigdy nie slyszałes o renegocjacjach kontraktu lub umowy w trakcie pracy?

    czasem i pracownik musi zrozumiec pracodawce w tym przypadku klub. slabsza czworka, mniejsza frekwencja, no ale Ciebie stac tylko na "smieszna" anegdotke.
    wg mnie lepiej powiedziec otwarcie, ze chce sie obciac wynagrodzenia, bo brakuje kasy niz lulac, iz wszytko jest ok, a pozniej wypłata na Świetego Bygdy.

    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj Nicki Pedersen podpisal kontrakt :)

    Nicki - Stal Rzeszow 2007 !!

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Falubazzini pewne o tym wiedział wczesniej niz sam Pedersen pomyślał
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Mowi sie, ze druzyne zaczyna sie budowac od lidera i takim wlasnie ma byc ponownie Nicki. Tak wiec, najwazniejszy zawodnik w skladzie jest. Teraz pytanie, co dalej.

    Sklad wymaga przebudowy, bo ze starego pewnie uda sie zatrzymac Chrzanowskiego (jak nie, to znow bedzie duzo zamieszania i trzeba bedzie szukac kogos na jego miejsce). Spora role moze w meczach odegrac druga linia: Dobrucki (gdyby przyszedl), Gjedde (gdyby wrocil), moze i jeszcze wielu innych. Na miejscu Marty rozwazylbym zatrudnienie Bjarne Pedersena, ktory pewnie w Toruniu tak latwo pracy nie znajdzie po tym ostatnim slabym sezonie.

    Ciekawe, na ile faktycznie po memoriale Marta rozmawiala z Dobruckim i Protasiewiczem. ROZMOWY to jeszcze nie podpisanie kontraktu. Wielu zuzlowcow rozmawia podczas sezonu ogorkowego z wiekszoscia klubow.

    Ciekawe, co stanie sie z Kuciapa, Rempala i Baranem. Odejscie Sledzia niemal przesadzone, cos nawet wspominal o checi powrotu do Lublina. Z kolei Dawid Stachyra moze nawet zakonczyc kariere! Chce sie skoncentrowac na studiach i mowi, ze "albo Rzeszow, albo Lublin, albo koniec". Brak poki co informacji o Miesiacu, ale mozna sie spodziewac, ze ten zawodnik pozostanie w Rzeszowie.
    Regards from Sydney
    Dexter

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rzeszowianie ... chciałbym wam serdecznie podziękować za słowa otuchy, które otrzymywaliśmy od was. To jest dla nas coś nie bywłego, coś z czym jeszcze się nie spotkaliśmy, niemieliśmy okazji obcować. To uczucie, uczucie, którego nie da się opisać słowami .. to żal, rozpacz, złość i smutek .. Mam nadzieję, że wam to nigdy się nie zdarzy i nie będziecie przeżywać tego co my teraz.

    Wszystkim z was DZIĘKUJE ! Dziękuje za walkę na torze, za doping, za ciepłe słowa w tych fatalnych dla nas chwilach. DZIĘKUJĘ !

    Na zawsze w naszym sercu nasz Apator nasz KS ..

    Wiara umiera ostatnia ..


  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,685
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,731 w 1,255 postach
    To w konuc jak jest bedziecie jezdzic

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2005
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ^
    'najpierw prosto a potem troche w lewo' (c) by Drabik

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Do skladu Folii dolacza Scott Nicholls, ktory moze zawodnikiem na miare Pedersena nie jest, ale zdobycze 8 - 11 punktow na mecz w jego zasiegu leza na pewno.
    Regards from Sydney
    Dexter

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehehe Pani "kłamczuszek" gratulujemy Nichollsa !!! :)
    No to Rzeszów szykuje skład na Mistrza Polski :) nie ma żartów :) Nicholls to niezły wafel w polskiej lidze :) u nas zawsze to 5-6 robił :) no po za meczem w Rybniku gdzie wyrwał Rybniczanom całe 2 pkt !!! :) w Tarnowie na torze pobił ten rekord robiąc 1 pkt :) Kawał żużlowca jednym słowem :)
    gratulacje z Tarnowa !

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehehe Pani "kłamczuszek" gratulujemy Nichollsa !!!
    No to Rzeszów szykuje skład na Mistrza Polski nie ma żartów Nicholls to niezły wafel w polskiej lidze u nas zawsze to 5-6 robił no po za meczem w Rybniku gdzie wyrwał Rybniczanom całe 2 pkt !!! w Tarnowie na torze pobił ten rekord robiąc 1 pkt Kawał żużlowca jednym słowem
    gratulacje z Tarnowa !
    czleniu
    nie cisnij bo polamie ci sie klawisz! :)
    nie cwaniakuj bo zobaczymy czy Unia "18" Tarnów wytrzyma wspolprace z Rune "niezgoda" Holta :) A kibice "tam byla dioda!" tarnowscy niech ciesza poki moga :)
    nie prowokuj bo jestes zjadany na kazdym kroku :)

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jak zwykle jakiś frustrat z Tarnowa musiał się wyładować.
    W żużlu nie ma nic pewnego. Klasa Nicholsa jest powszechnie znana w żużlowym świecie, nikt nie ma wątpliwości. Akurat jego fatalna jazda w Tarnowie nie jest żadnym wykładnikiem możliwości tego żużlowca. Jakie zmienne jest życie widać na przykładzie Maxa. W Rzeszowie komplet gonił komplet, w Ostrowie zniknął w cieniu nawet Węgrzyka i Jędrzejaka. Nie bez powodu też Marma jest jego(Nicholsa) strategicznym sponsorem w GP. To do czegoś obliguje obydwie strony. Anglik startuje więc w sezonie 2007 zupełnie z innej pozycji niż w Mościcach, gdzie był zmiennikiem Rickardssona i zupełnie inaczej podchodzono do jego roli w zespole. Wszystko zweryfikuje tor, ale przesłanki ku temu, że Scott będzie znacznie silniejszy niż w Tarnowie są duże. W każdym razie zobaczymy za niecały rok, kto stracił a kto zyskał w wymianie Holta-Nichols.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    klaus - niepotrzebnie się napinasz - zarówno Nicholls jak i Holta mają coś do udowodnienia swoim byłym pracodawcom. Anglik w naszych barwach też miał pokazać Cieślakowi ,że potrafi jeździć - nie do końca mu się to udało co prawda, choć nigdy nie wiadomo ,czy nie przejdzie metamorfozy "Andersen 2005/2006" , gdzie ze średniaka stał się wielkoformatowym zawodnikiem IMO czasem nawet lepszym od Crump'a. Dopóki piłka w grze...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar PrzemczaN
    Dołączył
    04-01-2006
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakie zmienne jest życie widać na przykładzie Maxa. W Rzeszowie komplet gonił komplet, w Ostrowie zniknął w cieniu nawet Węgrzyka i Jędrzejaka.
    Mam nadzieję że mówisz to jednak z małym przymrużeniem oka, no chyba że uważasz że kontuzja jakiej nabawił się Max nie ma żadnego wpływu na jego obecną jazdę. Takie wypadki zostają nie tylko w kościach ale i w psychice.

    Nie zmienia to jednak faktu, że forma Nichollsa jest niewiadomą. Na peno stać go na dużo lepszą jazdę, niż robił to u nas w ostatnim sezonie, nie mniej jednak myślę iż Holta to lepszy zawodnik. To jednak pokaże sezon. Może nikt nie będzie płakał, że klub dokonał złego tranferu, ale świerza krew w drużynie na pewno dobrze zrobi. Widzę to po swim przykładzie, ponieważ po tym co pokazał Nicholls w sezonie 2006 nie chciałbym go już w Unii, a wy możecie to samo powiedzieć o Holcie, więc raczej obie strony są zadowolone.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje wam nowego zawodnika(hehehehhe dobra beka nie jest zła).Juz go widze jak jeżdzi w barwach Marmy Polskie Folie.Bombowy widok.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Do skladu Folii dolacza Scott Nicholls, ktory moze zawodnikiem na miare Pedersena nie jest, ale zdobycze 8 - 11 punktow na mecz w jego zasiegu leza na pewno.
    Zdobycze 8-11 punków leżą w jego zasiegu tylko pytanie czy będzie mu sie chciało zabrac najlepsze motory.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyzby wymiana na lini Rzeszów-Tarnów nie skonczyła się na zamianie Holta-Hot Scott, zaczynaja krazyc głoski o rozmowach z Hlibem.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hohoho z kad takie wiadomosci chyba za duzo ukrainskich filmow sie naogladales (bez obrazy)Pawel juz jest jedna noga w tarnowie razem z gollobami i januszem.Nichools wam niewystarczy? przeciez to lider z prawdziwego zdarzenia :)Mozecie liczyc na "komplet" (zer bo zer ale komplet:) w tarnowie bo zna ten tor jak wlasna kieszen.Na innych torach tez sobie poczyna,a jesli chodzi o derby to jak zrobicie pole na ziemniaki to moze wygracie ale na prawdziwym torze wygramynawet... juniorami aaaa i takie pytanie jakimi juniorami bedziecie jezdzic??? wydaje mi sie ze nikogo niemacie .... sorki zapomnialem ze macie szyszki i lesia:)

    Pozdro z Tarnowa

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •