Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 361 do 373 z 373

Wątek: Stal Rzeszow - sezon 2007

  1. Powrót do góry    #361
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po Grand Prix Szwecji na Nicki Pedersena posypało się wiele krytycznych uwag, po tym jak spowodował upadek Wiesława Jagusia. W "Super Expressie" ukazał się wywiad z "Powerem", który jak się okazało był całkowicie zmyślony przez autora!

    Tomasz Welc: W minioną środę w "Super Expressie" ukazał się wywiad z Tobą, po przeczytaniu którego, można mieć wrażenie, że dla Ciebie najważniejsze jest zdobycie mistrzostwa, nieważne jakimi środkami i ilu zawodników przy tym ucierpi. Trudno uwierzyć, że powiedziałeś takie słowa.

    Nicki Pedersen: Przede wszystkim muszę powiedzieć, że po zawodach w Szwecji nie rozmawiałem z żadnym dziennikarzem z Polski, więc nie mogę komentować tego, co znalazło się w tym wywiadzie, bo po prostu ja tego nie powiedziałem.

    Oczywiście zgadzam się z tym, że chcę znów być mistrzem świata, ale na pewno nie kosztem zdrowia innych zawodników, jeżdżących w cyklu Grand Prix. Musisz być twardym, ale jeżdżącym fair zawodnikiem, by zostać mistrzem świata. Popatrz chociażby na Hansa Nielsena, Tony Rickardssona czy Jasona Crumpa. Oni jeździli bądź jeżdżą na granicy ryzyka, ale nie przekraczają jej. Oczywiście zawsze po drodze każdemu przytrafią się błędy, ale po latach wychodzi, że każdy popełnił ich tyle samo.

    Jak ocenisz zdarzenia z 16. wyścigu w Eskilstunie? Trudno nie dopatrzyć się Twojej winy.

    Nie ma wątpliwości, że ten wypadek to moja wina. W tym biegu zaspałem na starcie, a w pierwszym łuku chciałem pojechać ciasno tuż przy krawężniku. Niestety trafiłem na miejsce na torze, gdzie było bardzo dużo luźnej nawierzchni. Postawiło mnie i nie mogłem opanować motocykla. Dla mnie to było, jak to nazywam, zdarzenie w pierwszym łuku. Ale nie ma wątpliwości, że sędzia miał rację, wykluczając mnie z powtórki. Prawie to samo spotkało podczas tych samych zawodów Jasona Crumpa, ale na szczęście obok niego nie było żadnego z rywali. Takie upadki są po prostu częścią żużla!

    Pojawiły się głosy, że po tym upadku nawet nie przeprosiłeś w parkingu Wiesława Jagusia. Czy to prawda?

    Nie miałem możliwości spotkać Wieśka po zawodach, ale przeprosiłem go na swojej stronie internetowej. Na pewno porozmawiam z nim o tym zdarzeniu, gdy spotkamy się następnym razem.

    Po biegu półfinałowym zaiskrzyło między Tobą a Tomaszem Gollobem. Obaj pokazaliście sobie środkowe palce. O co chodziło?

    To wszystko zdarzyło się pod wpływem emocji. Na początku biegu Tomasz był przede mną, ale go wyprzedziłem. Na pewno też byłbym bardzo zawiedziony, gdyby sytuacja była odwrotna. Po biegu nie były to tylko środkowe palce, ale też Tomasz mnie kopnął. Po tym zdarzeniu mógłbym złożyć oficjalny protest, ale to by nikomu nie pomogło. Muszę przyznać, że zawsze uważałem Golloba za jednego z najlepszych żużlowców na świecie, który nigdy nie zdobył mistrzowskiego tytułu. Ale wciąż ma parę lat, by tego dokonać.

    Mimo zajęcia czwartego miejsca w Eskilstunie wciąż masz bezpieczną, 15-punktową przewagę nad pozostałymi rywalami.

    Jestem bardzo zadowolony z mojej pozycji po trzech turniejach, ale skoro zbudowałem taką przewagę przez trzy turnieje, równie dobrze po trzech następnych rywale mogą odrobić straty. W każdym turnieju Grand Prix muszę zdobywać tak dużo punktów, jak tylko to będzie możliwe i na koniec sezonu zobaczymy kto zostanie mistrzem świata.

    Jak się czujesz po upadku w Eskilstunie? Czy będziesz w pełni sił na najbliższe Grand Prix w Kopenhadze?

    Oprócz tego, że w tym upadku mocno ucierpiała moja szyja, ramię, obojczyk, żebra i biodro, to czuję się w porządku. W piątek wróciłem na tor po kontuzji, by wystartować w pierwszej rundzie indywidualnych mistrzostw Danii i nie mam wątpliwości, że będę w stu procentach sprawny na turniej w Kopenhadze.

    Źródło: Gazeta Wyborcza Rzeszów
    za speedwayinfo.pl

    Polecam głównie tym co tak łatwo rzucali oszczerstwa pod adresem POWERA

  2. Powrót do góry    #362
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    To jest właśnie cały "Super Express" jeśli nie ma sensacji to trzeba ją wymyslić. Już po przeczytaniu tego "wywiadu" dało się wyczuć "coś śmierdzącego", że albo ten jest fałszywy albo dość mocno przebarwiony, bo tego nawet nie czytało się jak wywyadu tylko jak jakąś kąśliwą rozmowe miedzy Nickim a kimś tam (nie nazywać dziennikarzem).
    Ciesze się,ze prawda wyszła na jaw, bo to kolejny powód, aby tego chłamu nie kupować!

  3. Powrót do góry    #363
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2007
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stal Rzeszow-Unia Tarnów - 29.04.2007 - caly mecz [HTTP ]

    Stal Rzeszow-Unia Tarnów
    Ekstraliga - 4kolejka - 29.04.2007


    Rapidshare.com
    PART1
    PART2
    PART3

    FileFront.com
    PART1
    PART2
    PART3


    Jest to wersja z TVP3

    Reupload meczu dla forum AllGoals.info by Łukasz

  4. Powrót do góry    #364
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2007
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stal Rzeszów vs Unia Leszno - 06.05.2007 - cały mecz [HTTP]

    Stal Rzeszów vs Unia Leszno
    Ekstraliga - 6 kolejka - 06.05.2007

    Rapidshare.com
    PART1
    PART2
    PART3
    PART4
    PART5
    PART6
    PART7
    PART8

    FileFront.com
    PART1
    PART2
    PART3
    PART4
    PART5
    PART6
    PART7
    PART8


    Jest to wersja z Polsatu Sport

  5. Powrót do góry    #365
    Użytkownik Awatar SUDDEN
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potrzebuję dokładne daty urodzenia Lamparta i Szostka, oraz datę uzyskania certyfikatu.

  6. Powrót do góry    #366
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Daty urodzenia:

    Szostek - 10.11.1989
    Lampart - 4.08.1990

    Kiedy zdali licencję niech ci lepiej napisze kto¶ z Rzeszowa.
    A ich daty urodzenia za skarbem kibica ;]

  7. Powrót do góry    #367
    Początkujący
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Daty urodzenia jak wyżej, natomiast zdali licencję 12.09.2006 w Tarnowie.

  8. Powrót do góry    #368
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2007
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia Tarnów - Stal Rzeszów - cały mecz HTTP

    Ekstraliga - 11 kolejka- 06.07.2007

    RapidShare.com:
    PART1
    PART2
    PART3
    PART4
    PART5
    PART6
    PART7
    PART8
    PART9
    PART10
    PART11
    PART12
    PART13
    PART14
    PART15
    PART16
    PART17
    PART18


    Plikus.pl
    PART1
    PART2
    PART3
    PART4
    PART5
    PART6
    PART7
    PART8
    PART9
    PART10
    PART11
    PART12
    PART13
    PART14
    PART15
    PART16
    PART17
    PART18


    Hasło do plikow: www.sport-video.pl[b]

  9. Powrót do góry    #369
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troche moze za wczesnie na takie rozmyslania ale w przyszlym sezonie chcialbym zobaczyc w skladzie Stali Martina Vaculika, dzis zdobyl 21 punktow dla Krosna (plus rekord toru?) a z tego co obserwowalem czesto przywozil sporo punktow dla ekipy Wilkow.
    Mysle o nim bo przeprowadzka z Krosna do Rzeszowa jest logistycznie rzec biorac dosyc latwa a korzysc dla klubu i dla samego zawodnika spora (z tego co widac 2 liga to dla niego juz kaszka z mleczkiem)
    Lampart-Vaculik (obaj w przyszlym roku po 18 lat) i jak dla mnie lux mlodziez.

    jednak znajac zycie pewnie Vaculika sprzatnie Unia T. a my bedziemy testowac kolejnych Szwedow :) (obym sie mylil)

  10. Powrót do góry    #370
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Vaculik już w ubiegłym sezonie sygnalizował niezłą formę. Zwracał na niego uwagę Rafał Wilk, będąc jeszcze jeżdżącym trenerem krośnieńskiego zespołu. Vaculik z kolei wypowiadał się o Rafale z dużym respektem i uznaniem. Nie jest wykluczone, że właśnie ta znajomość tych ludzi będziesię pomocna w przeorientowaniu Vaculika na ekstraklasę. W Rzeszowie oczywiście. Sternicy Stali już teraz powinni kierować się w stronę tego chłopaka bo szykuje się ciekawa batalia o kolejną perełkę w żużlowym światku. Trzeba wykoprzystać korzystne uwarunkowania Rzeszowa w stosunku do tego chłopaka. Położenie miasta/klubu, stabilność finansową i właśnie osobę Wilka.


  11. Powrót do góry    #371
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marma nadal z Pedersenem !!!
    - Chcemy nadal opierać naszą drużynę na Nickim Pedersenie- mówi Marta Półtorak, prezes rzeszowskiego klubu.

    Zawodnik twierdzi, że czuje się u nas, jak w rodzinie i deklaruje, że w przyszłym sezonie nadal będzie startował w Marmie - dodaje.

    Najważniejsze rozstrzygnięcia tegorocznego sezonu dopiero przed nami. W niedzielę odbędą się dopiero mecze rewanżowe półfinałów mistrzostw Polski. Unia Tarnów i Włókniarz Częstochowa zakończyły już sezon, a drużyna Marmy uczestniczy w wielkiej grze o medale. W niedzielę czeka ją drugie spotkanie półfinałowe z Unią w Lesznie.


    Nikt nie śpi

    Szefowie klubów nie czekają jednak aż całkowicie zamilkną motocykle, tylko rozmawiają już z zawodnikami swoich drużyn i z ekip rywali na temat przyszłego roku.

    - Rzeczywiście, nikt nie śpi, odbywają się wstępne rozmowy, wymiana zdań. Robią to wszyscy, nie jesteśmy tu ani gorsi ani lepsi, a mam nadzieję, że będziemy skuteczniejsi - informuje szefowa rzeszowskiego speedwaya.

    - Oczywiście, z tej racji, że sezon trwa, żaden szanujący zawodnik, nie powie, że zmieni barwy...

    Z Duńczykiem przede wszystkim

    Nicki Pedersen, który w tym sezonie jeździ jak z nut, jest liderem naszego zespołu, znajduje się o kilka kroków od wywalczenia drugiego tytułu mistrza świata, na pewno jest kuszony przez wiele polskich klubów.

    - Z Nickim rozmawiamy przede wszystkim, chcemy, aby był liderem naszego zespołu również w przyszłym roku. W oparciu o niego zamierzamy przebudować trochę zespół - akcentuje M. Półtorak.

    - Musiałby się wydarzyć kataklizm, byśmy nie podpisali z tym świetnym żużlowcem nowego kontraktu. Zwłaszcza, że on tego także chce. O nowym sezonie rozmawiamy w pierwszym rzędzie z zawodnikami naszego zespołu.

    Mistrz i kandydaci

    Zawodnikom Marmy, podobnie jak ich kibicom, marzy się w tym roku medal. Żużlowcy deklarują, że bardzo chcą stanąć na podium DMP. Po emocjach związanych z finiszem rozgrywek ligowych odbędzie się Memoriał Eugeniusza Nazimka. Zawody te zaplanowano na 14 października.

    Obsada turnieju będzie mocna. I choć trudno się spodziewać pierwszej ósemki z Grand Prix, to na liście startowej mogą być kandydaci do zespołu Marmy na sezon 2008 oraz obecni i byli jeźdźcy naszej ekipy. Jeżeli Pedersen wywalczy złoty medal IMŚ, co jest bardzo prawdopodobne (na dwa turnieje przed zakończeniem rywalizacji Duńczyk ma 31 punktów przewagi nad Leighem Adamsem), to nie wykluczone, że zawody odbędą się pod hasłem "Mistrz świata zaprasza”... Niech właśnie tak będzie![quote]

    za www.gcnowiny.pl

    Wszystko idzie w dobrym kierunku, a Zielonka niech się dalej łudzi że będą mieć w składzie IMŚ 2007 ;)

  12. Powrót do góry    #372
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    - Musiałby się wydarzyć kataklizm, byśmy nie podpisali z tym świetnym żużlowcem nowego kontraktu. Zwłaszcza, że on tego także chce. O nowym sezonie rozmawiamy w pierwszym rzędzie z zawodnikami naszego zespołu.
    Na razie jeszcze wstrzymajie sie z tekstami Marma nadal z Pedersenem.Nas dwa lata temu Crump tez zapewnial ze na pewno zostanie,prezes tez twierdzil ze tylko katastrofa spowoduje ze nie bedzie go w naszym zespole,mowil o tym ze na 99,9% Crump zostaje,Crump przytakiwal,az w koncu zobaczyl $$$ we Wroclawiu i tyle go widzielismy.Takze na razie spokojnie:)

  13. Powrót do góry    #373
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Zostawcie Vaculika w spokoju :P On należy do Krosna :)

    A poważnie to co robi ten chłopak w tym sezonie jest niesamowite, nie mówie tylko o samej drugiej lidze, gdzie teraz praktycznie nie ma przeciwników, ale o jego jazde w Czechach czy w innych zawodach. Oczywiście jeśli ma się rozwijać musi iść do wyższej polskiej ligi i jeśli nie będzie jeździł w Krosnie to mam nadzieję, że wyląduje w Rzeszowie. Na pewno zakusy będzie miał na niego Tarnów (Vaculik wylądował w Krośnie po opinii Wardzały), ale mam nadzieję, że Marta go przekona do startów z żurawiem na piersi :)
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •