Strona 1 z 85 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 3794

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Polonia Bydgoszcz 2007 - wątek klubowy!

    Trzecia drużyna tegorocznych rozgrywek - wielu zapewne życzyło sobie przed sezonem takiego miejsca w tabeli jak będzie w kolejnym?

    Zapraszam do dyskusji!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    "Jak bedzie w kolejnym"?? Czas chyba na mistrza Polski w skladzie bez Golloba:D

    Myśle ze sklad bedzie wygladal tak:

    1. P.Protasiewicz
    2. E.Sajfutdinow
    3. R.Sullivan / M.Zagar
    4. R.Kosciecha / B.Pedersen
    5. A.Jonsson
    6. K.Buczkowski
    7. M.Jedrzejewski
    8. ???

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Owszem, zgodze sie z tym, ze czas na tytul, tyle ze z Gollobem! :)

    Poza tymw jednym z wariantow Twojego skladu jest trzech zawodnikow (Jonsson, Pedersen i Zagar) z GP, a ile moze jezdzic maksymalnie w meczu? :P

    Moja propozycja skladu Polonii na przyszly sezon:

    1. Tomasz Gollob
    2. Emil Sajfutdinov
    3. Ryan Sullivan
    4. Todd Wiltshire ;)
    5. Andreas Jonsson
    6. Marcin Jedrzejewski
    7. Krzysztof Buczkowski

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to jak szaleć to szaleć.
    Też sobie pofantazjuję. Moim zdaniem całkiem realny finansowo (przy uwzględnieniu wysokich aspiracji) byłby skład:

    1. T. Gollob
    2. M. Smoliński
    3. Pepe Protasiewicz
    4. K. Buczkowski
    5. A. Jonsson
    6. M. Jędrzejewski
    7. E. Sajfutdinow

    Jest dwóch z GP? Jest.
    Duet Sawina-Kościecha wymieniamy na T.Gollob-Smoliński. Myślę, iż w porównaniu do bardzo wygórowanych żądań toruniaków w sezonie 2006, zakontraktowanie tej drugiej dwójki nie pochłonęłoby znacznie większej kwoty (a na Golloba dodatkowi sponsorzy z pewnością by się znaleźli).

    Ps. Właśnie przeczytałem, że Martin miał wypadek. Oby kontuzja nie okazała się poważna...

  5. Powrót do góry    #5
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    "Jak bedzie w kolejnym"?? Czas chyba na mistrza Polski w skladzie bez Golloba
    Święte słowa!! Ten temat już przerabialiśmy, a nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki... temu panu już dziękujemy!! Na szczęście przy obecnych władzach szans na takie rozwiązanie raczej brak :)

    Nie ma wątpliwości, że potrzebujemy wzmocniej. Poczekamy, zobaczymy. Dajmy troszkę czasu sternikom, nie ma co się jarać różnego rodzaju plotkami...

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No to kukuuu out !

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-07-2006
    Postów
    534
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak jest mysle ze Gollob pokaze jak kocha BDG :P jak zalozy plastron aniolow to chyba padne ze smiechu :P

    mam nadzieje ze sawarskiemu i tyllingerowi uda sie zakontraktowac kilku wartosciowych zawodnikow ktorzy dadza nam wiele radosci juz na poczatku wiosny 2007 :)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Przeciwnicy Golloba mogą być spokojni, nie ma szans na jego powrót z tym zarządem.
    W ogóle to się nie dziwie, że ma tyle przeciwników w Bydgoszczy bo przecież będąc zdecydowanie najlepszym zawodnikiem polskiej ligi w 2003 nie miał prawa żądać dla siebie wysokich zarobków :D
    Na koniec jeszcze pozwole sobie dopowiedzieć, że to forum jest mało reprezentatywne skoro większość tutaj jest przeciwko powrotowi Golloba, natomiast wśród kibiców w Bydgoszczy jest dokładnie odwrotnie.
    Dla mnie jest nie do pojęcia, że ten zawodnik ma zamknięte dżwi w klubie, którego jest nadal ikoną i który zrobił dla klubu więcej niż jakikolwiek zawodnik w historii.



  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach

    A ja bym chciał tak

    I rozpoczęły się spekulacje. Kto gdzie i za ile? Bardzo mi się to podoba, czuje się jak bym grał w Demonic Speedway i kompletował swój skład…niestety życie weryfikuje to wszystko. Pomarzyć na szczęście może każdy! Po sezonie 2003 nie wyobrażałem sobie, aby kiedykolwiek Bydgoszczy była pozbawiona GOLLOBÓW. Jestem pewien, że bardzo dużo kibiców myślało podobnie. Nie mieściło mi się to w głowie. Ale i tym razem życie pokazało, że wszystko można. Bydzia poradziła sobie i pewnie startuje w ekstralidze. Można zrobić wynik bez Tomasza, choć trzeba przyznać, że to wielki zawodnik. Stawiałbym na naszą młodzież, dlatego moja propozycja jest następująca:

    1. Sullivan/Holta/B.Pedersen – może uda się kogoś z tej 3 ściągnąć w obwodzie pozostawił bym Zagara
    2. Kościecha – 2 sezon zawsze ma lepszy – zaryzykowałbym
    3. Protasiewicz
    4. Buczkowski
    5. Jonsson
    6. Sajfutdinow
    7. Jędrzejowski

    Pozdrawiam wszystkich spekulujących!!!

    www.marki.witc.eu

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Przed sezonem 2006 widziałem w Bydgoszczy srebrnego medalistę DMP i wiele się nie pomyliłem. Zawiódł zupełnie Sawina i najwyraźniej to wpłynęło na tą drobną pomyłkę. Patrząc na skład z minionego sezonu, na ten zbliżający się dokonałbym góra jednej zmiany w składzie, właśnie za wspomnianego wcześniej zawodnika. Pasuje mi tu idealnie w jego miejsce Matej Zagar, zdecydowanie bardziej od Sullivana, czy B.Pedersena. Myślę, że przy takim zespole Polonia była by groźna na każdym torze, a tacy zawodnicy jak Buczkowski, Jędrzejewski, czy Sajfutdinow mieli by zapewnioną rywalizację i okazję do startów. A pozostaje jeszcze jedno miejsce obok Jonssona, Protasiewicza i myślę Kościechy, na którego warto jeszcze stawiać. Czy Krystiana Klechę lepiej wypożyczyć, czy dać mu możliwość walki, albo też tak ustawiać skład, aby on miał miejsce między nr 1 - 5, to pytanie bardziej do Was. Skład jednak taki podoba mi się bardzo i już sobię wyobrażam Wasz przyjazd do Zielonej Góry. Ciekawe tylko czy tak łatwo uda Wam się zatrzymać liderów. Mówicie naokrągło o wzmocnieniach, a czy ktoś pilnuje liderów?

    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    A moze Hampel mogl by przyjsc jak podaje przeglad zuzlowy Hampel nie idzie do leszna.

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_l...?id=1089889243

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    A moze Hampel mogl by przyjsc jak podaje przeglad zuzlowy Hampel nie idzie do leszna.

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_leszno.php?id=1089889243

    nie czytaj głupot:)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach

    wookie1982

    Mówicie naokrągło o wzmocnieniach, a czy ktoś pilnuje liderów?
    Pilnujemy, pilnujemy tylko, że jednego z nich taki klub z Zielonki próbuje przeciągnąć do siebie :)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach

    Hampelek w Bydzi?

    Brawo Mihalo.
    Niestety każdy orze jak może. Już raz nam Protasek poszedł w świat, ale to było na „nasze” życzenie. Mam nadzieje, że teraz tak nie będzie!!! A wszystko się zacznie wyjaśniać dopiero po 30 października.
    Z drugiej strony zastanawia mnie postawa Wrocka, chcą oddać takiego zawodnika jak Hampelek – chyba policzyli policzyli i wszyło że taniej jest postawić na Crump – Andersen. A może jest jakaś inna przyczyna. Jareczek to łakomy kąsek. Przydałby się tutaj… Gdyby dziś było 1 kwietnia to nie byłoby tematu, a tak się zastanawiam
    Czuje się jak w Wielkiej Europie.
    Pozdrawiam
    www.marki.witc.eu

  15. Powrót do góry    #15
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    że to forum jest mało reprezentatywne skoro większość tutaj jest przeciwko powrotowi Golloba, natomiast wśród kibiców w Bydgoszczy jest dokładnie odwrotnie.
    Na jakiej podstawie tak sądzisz? Mi jakoś ciężko spotkać się z opinią pozytywną na temat powrotu Golloba do bydzi i jak na mój gust dokładnie to odzwierciedla to forum... po samym odejściu może i większośc byłaby za, ale w ciągu sezonów przejeżdżonych w Tarnowie Tomek sukcesywnie tracił kibiców w bydzi, czym sobie zapracował na obecny stan rzeczy.

    Pozdro!!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    adamo
    Nie znasz się, to siedź cichutko.
    Kierujesz się chyba wypowiedziami w wąskim gronie swoich znajomych. Poczytaj sobie np. artykuł w dzisiejszym Expresie.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Jesli zarzad ma zamiar sciagnac Holte, B.Pedersena, czy Zagara, to serdecznie im 'gratuluje'!
    Niech nie spodziewaja sie wobec tego tlumow w przyszlym roku na sportowej! :D

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Barton uważasz, że zakontraktowanie Holty, B.Pedersena, czy Zagara wpłynie negatywnie na frekwencje na trybunach??? Kurcze ja jestem większym optymistą! Jeśli Gollob wróci do Bydzi to obawiam się konfliktów w drużynie. Szkoda psuć takiej fajnej atmosfery. Z drugiej strony Tomaszek i Pepe maja już swoje latka i na to wszystko spoglądają (może się łudzę) inaczej. Ale jak mówi stara prawda nie można mieć wszystkiego. Latka lecą, trzeba pomyśleć o przyszłości, dlatego wydaje mi się bardzo prawdopodobne że Tomek wyląduje w Toruniu tam jest kasa do wzięcia.
    A wiadomo coś o regulaminie na rok 2007? Jest może propozycja wprowadzenia KSM?
    Pozdrawiam
    www.marki.witc.eu

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    adamo
    Nie znasz się, to siedź cichutko.
    Kierujesz się chyba wypowiedziami w wąskim gronie swoich znajomych. Poczytaj sobie np. artykuł w dzisiejszym Expresie.
    Dlaczego wychodzisz z założenia że tylko Twoje poglądy są słuszne? Każdy ma swoje zdanie i nie masz prawa móeić ze się nie zna ten kto myśli inaczej.
    Ja przyznam sie że rozmawiam o żużlu dużo i mam sporo znajomych. I też przeciw powrotowi Golloba jest jakieś 70% tych osób. Oczywiście mówię o sezonie 2007 bo większość uważa że w przyszłości ma wrócić.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Na koniec jeszcze pozwole sobie dopowiedzieć, że to forum jest mało reprezentatywne skoro większość tutaj jest przeciwko powrotowi Golloba, natomiast wśród kibiców w Bydgoszczy jest dokładnie odwrotnie.
    Dla mnie jest nie do pojęcia, że ten zawodnik ma zamknięte dżwi w klubie, którego jest nadal ikoną i który zrobił dla klubu więcej niż jakikolwiek zawodnik w historii. [quote]



    jacy kibice? masz na mysli net fansow? to popytaj tkz. piknikowcow co oni o tym mysla 80% kibicow nie chce powrotu golloba super byl team w 2003 roku skoro podczas finalu zlotego kasku gollob na prowadzeniu w czasie biegu pokazal "palec" protasowi niech gollob idzie do torunia z kolejnego klubi brac tyle kasy ile sie da ale nie od poloni na gp hmm prawie wszyscy kibice z ktorymi rozmawialismy nie sa za powrotem "ikony najwiekszego biedaka w polskim zuzlu" teraz bedzie karkosika wozil na siodelku hehe

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Ja przyznam sie że rozmawiam o żużlu dużo i mam sporo znajomych. I też przeciw powrotowi Golloba jest jakieś 70% tych osób. Oczywiście mówię o sezonie 2007 bo większość uważa że w przyszłości ma wrócić.
    To co ma wrócić tutaj po czterdziestce, żeby grupa oszołomów miała ubaw, że młodzi go na dystansie prześcigają.
    Ja nie jestem jakimś maniakalnym kibicem T.Golloba, uważam tylko, że jest on nadal jednym z najbardziej wartościowych
    zawodników.
    I uważam również, że jego powrót może przyczynić się do zwiększenia frekwencji na trybunach no i najważniejsze może przełożyć się na dobry wynik sportowy drużyny.
    Warto poczytać sobie w wątku toruńskim co sądzą o Gollobie.
    Każdy dokładnie pamięta, że właśnie tam miał najwięcej wrogów, a teraz nagle się okazuje, że Gollob chociaż "fe" to wzmocnieniem będzie dużym.
    I tyle.
    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Mihalo.
    Niestety każdy orze jak może. Już raz nam Protasek poszedł w świat, ale to było na „nasze” życzenie. Mam nadzieje, że teraz tak nie będzie!!! A wszystko się zacznie wyjaśniać dopiero po 30 października.
    Z drugiej strony zastanawia mnie postawa Wrocka, chcą oddać takiego zawodnika jak Hampelek – chyba policzyli policzyli i wszyło że taniej jest postawić na Crump – Andersen. A może jest jakaś inna przyczyna. Jareczek to łakomy kąsek. Przydałby się tutaj… Gdyby dziś było 1 kwietnia to nie byłoby tematu, a tak się zastanawiam
    Czuje się jak w Wielkiej Europie.
    Pozdrawiam
    www.marki.witc.eu
    Chyba nie .. po prostu z dwojki Hampel , Andersen kibice bezapelacyjnie wybrali Hansa Andersena , bo co do tego ze Jason Crump musi zostac nikt nie mial watpliwosci.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach

    do ariel_WTS

    To mam rozumieć, że we Wrocku kibice wybierają skład?????? Jak dla mnie trochę szybko zapadły rozstrzygnięcia. Fakt, Crump i Andersen to nr 1 i 2 jeśli chodzi o obcokrajowców, ale Hampelek to Hampelek. Ale dzięki temu liga będzie ciekawsza, bo Atlas (mam nadzieję) tak szybko nie zdobędzie tytułu DMP za 2007rok.:-)
    Pozdrawiam

    www.marki.witc.eu

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Powrot Golloba to z pewnoscia trudna i chyba jednak wielowatkowa sprawa. Mnie osobiscie bardzo niepokoja doniesienia o mozliwosci powrotu na stanowisko prezydenta Bydgoszczy Romana Jasiakiewicza. Nie wiem na ile beda obecni sternicy klubu beda wspolpracowac, a wlasciwie moze powinno sie odwrocic pytanie na ile wowczas Miasto bedzie wspolpracowac z obecnymi dzialaczami!
    Ale wracajmy do Golloba. Nie sposob sie nie zgodzic, iz Tomek bylby doskonalym elementem calej ukladanki, pod kilkoma wzgledami.
    Po pierwsze, zwiekszenie publiki przy ul. Sportowej. Nie sposob sie nie zgodzic, iz jazda Tomka przez wiele lat przysparzala mu wielu kibicow! I jest to w obecnym speedwayu jeden z niewielu zawodnikow, ktory przyciaga jak malo kto na stadion!
    Po drugie, Tomek co by nie patrzec to wciaz najlepszy zawodnik pod wzgledem biegopunktowki z naszych Orlow. Nie tak wysokiej jak kiedys, ale wciaz najwyzszej. I to takze argument za tym, ze Gollob wciaz jest najlepszy z polskich Zuzlokow!
    Po trzecie, jest to zawodnik, ktory jesli sie zmobilizuje potrafilby wygrac nam 15 wyscig, a przy dobrym ukladzie rozporowadzic partnera z druzyny.

    I wszystko wydawaloby sie przemawiac za Gollobem, gdyby nie pewien szczegol, ze jest to swietny zuzlowiec, ale "trudny" czlowiek, za ktorym stoi skory do macenia Ojciec i juz coraz slabszy pod wzgledem sportowym Brat!
    Napisano o tym juz wiele, w wielu watkach i wielu zrodlach, wiec nie ma co do tego wracac.

    Mam pytanie do zwolennikow powrotu Tomka do naszego zespolu.
    Czym wytlumaczycie tak fatalna postawe naszego najlepszego zawodnika na torach we Wroclawiu i Rzeszowie.
    Czym wytlumaczycie, bardzo slabe wystepy w wiekszosci rund GP??
    Czym wytlumaczycie fakt, iz jeszcze przed dwoma, trzema laty, kazdy osrodek, prawie kazdy ;) chcial miec Golloba w swoich szeregach, a obecnie gdyby przyjrzec sie i popytac na tym forum, tej ponoc "niereprezentatywnej" grupy kibicow, to okaze sie, ze malo ktory osrodek, szczegolnie juz jakos tam poukladany nie chce w swoich szeregach Tomka, dlaczego??

    Dlaczego?

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na jakiej podstawie tak sądzisz? Mi jakoś ciężko spotkać się z opinią pozytywną na temat powrotu Golloba do bydzi i jak na mój gust dokładnie to odzwierciedla to forum... po samym odejściu może i większośc byłaby za, ale w ciągu sezonów przejeżdżonych w Tarnowie Tomek sukcesywnie tracił kibiców w bydzi, czym sobie zapracował na obecny stan rzeczy.
    no to masz kolejna pozytywna opinie na temat powrotu Tomka :):):)
    podpisze sie za tym obyma rencyma i nogyma :)
    ciagle mi sie walaja po glowie te 15 biegi:):) a jak ktos wspomnial i Tomcio i Pepe sa wreszcie pelnoletni;)wiec
    moze doszli by do porozumienia i na torze i w boksie

    zarzad Poloni ma tak czy inaczej odmienna koncepcje na
    sklad wiec Tomek nam nie "grozi":(ale widziec go na sportowej chce wielu

    pisanie o obecnej czy przyszlej postawie Tomka na torze jest troche bez sensu poniewaz wplywa na to tak wiele spraw i sytuacji(ktorych interpretacja jest i tak kazdego
    indywidualna sprawa),ze jakikolwiek konsesus i tak nie jest mozliwy

    jak jest naprawde tylko on wie (moze jeszcze pare najblizszych mu osob)i jesli zdecyduje sie kiedys wydac jakies "pamietniki" to pewnie wielu z nas galy wyjda ze zdziwienia:):)

    wierzcie mi?:):P nie wszystko wyglada jak wyglada:):)
    ja tam swoje wiem:):):)(kto mnie zna ,wie skad:))
    ale z poczucia przyzwoitosci w stosunku do mego (wieloletniego)rozmowcy niestety wielu spraw unaocznic po
    prostu nie moge:(
    to nie jest woda na mlyn tenisisty ale jesli z kims
    rozmawiam prywatnie to znaczy (dla mnie)prywatnie
    nie wszystko wyglada jak wyglada :):)
    troche namotalem:)

    peace for all
    alfi

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wierzcie mi? nie wszystko wyglada jak wyglada
    ja tam swoje wiem(kto mnie zna ,wie skad)
    ale z poczucia przyzwoitosci w stosunku do mego (wieloletniego)rozmowcy niestety wielu spraw unaocznic po
    prostu nie moge
    to nie jest woda na mlyn tenisisty ale jesli z kims
    rozmawiam prywatnie to znaczy (dla mnie)prywatnie
    nie wszystko wyglada jak wyglada
    Albo rzeczywiście jesteś tym włochaczem z planety Melmac, albo Twoim rozmówcą był scenarzysta serialu X-Files... :/

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ANDRE
    jesli sie kiedys spodkamy na stadionie i bedziesz mial ochote ze mna porozmawiac prywatnieto wierz mi
    nikt na temat tego o czym rozmawialismy sie nie dowie
    a moze Ty bys dowiedzial sie wielu ciekawych rzeczy
    jesli zostawilbys je dla siebie

    "wlochaczem" jestem;);)a moim rozmowca jest od lat pewien
    pojechany kolo z rockowa-balangowa-gustawsonowa dusza
    tyle starczy:)-pomysl

    peace for all
    alfi

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To mam rozumieć, że we Wrocku kibice wybierają skład?????? Jak dla mnie trochę szybko zapadły rozstrzygnięcia. Fakt, Crump i Andersen to nr 1 i 2 jeśli chodzi o obcokrajowców, ale Hampelek to Hampelek. Ale dzięki temu liga będzie ciekawsza, bo Atlas (mam nadzieję) tak szybko nie zdobędzie tytułu DMP za 2007rok.:-)
    Pozdrawiam

    www.marki.witc.eu
    Marek , napewno nie do konca , ale maja na decyzje znaczy wplyw.Zawsze prowadzona jest sonda ktora opcje bardziej wola kibice , w tym przypadku zwolennikow Hansa bylo 3 razy wiecej.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ANDRE
    jesli sie kiedys spodkamy na stadionie i bedziesz mial ochote ze mna porozmawiac prywatnieto wierz mi
    nikt na temat tego o czym rozmawialismy sie nie dowie
    a moze Ty bys dowiedzial sie wielu ciekawych rzeczy
    jesli zostawilbys je dla siebie
    Oj, na Twoim miejscu bym uważał. Lepiej zachowaj te informacje dla siebie. Żyjemy w takich smutnych czasach, że ludzie nawet prywatne wiadomości na forum wklejają...
    Marek , napewno nie do konca , ale maja na decyzje znaczy wplyw.Zawsze prowadzona jest sonda ktora opcje bardziej wola kibice
    No, to zupełnie odwrotnie jak u nas... :D

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar SZTANGA
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    andreagassi

    Co ty masz kapliczke w której są same zdjęcia Golloba? Że tak się podniecasz na każdy wpis o jego tematyce? Tak trudno zrozumieć, że przyjście tego "przemiłego pana" równa się konflikty w drużynie, a długo pracowaliśmy by doprowadzić do dobrej atmosfery w drużynie...

    P.S. Ile ty masz lat? 10, 12? Bo na więcej mi nie wyglądasz...

    P.S.1. I nie pisz mi, że większośc bydgoszczan jest za jego powrotem, bo ja jakoś takich nie mogę spotkać...

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P.S.1. I nie pisz mi, że większośc bydgoszczan jest za jego powrotem, bo ja jakoś takich nie mogę spotkać...
    Melduję się. :) Spełniam wszystkie warunki:p Jestem z Bydgoszczy i chcę powrotu Tomka. :)

    Szukaj dalej. Jednego zwolennika już spotkałeś, teraz pójdzie łatwiej. ;)

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Temat z powrotem Golloba był juz tu wielkokrotnie przerabiany! Wiec nie ma sensu dalej go ciagnac... Wiadomo ze 50% chce jego powrotu 50% nie chce... Ja jednak mowie Niee Gollobowi w Bydgoszczy... i tez mowie Niee Gollobowi w Toruniu...

    PS. Wiadomo moze kiedy beda jakies pierwsze konkrety na temat kontrakow?? Podobno Sullivan jest z nami juz dogadany i to tylko kwestia czasu!! Ile w tym prawdy nie mam pojecia.


  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Jest już tu tyle napisane, że zaraz zacznę się zastanawiać, za czym się opowiadam. :P Osobiście, tak jak kolega SZTANGA mówię nie!!! Ale z drugiej strony ….
    Panie Tomaszu proszę szybko podjąć decyzję, bo jeszcze co niektórych (mam też na myśli siebie) opęta coś złego.

    Pozdrawiam
    www.marki.witc.eu

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    P.S.1. I nie pisz mi, że większośc bydgoszczan jest za jego powrotem, bo ja jakoś takich nie mogę spotkać...
    Melduję się. :) Spełniam wszystkie warunki:p Jestem z Bydgoszczy i chcę powrotu Tomka. :)

    Szukaj dalej. Jednego zwolennika już spotkałeś, teraz pójdzie łatwiej. ;)
    ja tez jestem za Tomkiem w Polonii...juz jest dwoch :D
    a czemu nie?
    odżyje chłopak, zdobedzie medal w SGP :) i medal DMP z Polonia

    Koscieche bym zostawil, Sawina out !

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Czy widział z was ktos wczoraj program na TVP3 w bydgoskim oddziale o godzinie 19 "60 minut dookoła sportu" w debacie audycji, której tematem przewdonim były wszelkie mecze derbowe brał udział między innymi Piotrek Protasiewicz oraz Krzysztof Szubarga i Marcin Drajer(piłkarz Unii Janikowo).
    Zmierzam do wątku żużlowego w którym Piotr przyznał,ze:
    -jego najbardziej pamietnymi derbami były te w 2003 roku pierwszy raz po odejsciu z Bydgoszczy gdy startował w barwach Apatora i przyznał,ze spodziewał sie dużo gorszej reakcji na jego przywitanie a poza kilkoma przypadkami incydentalnymi zachowanie było całkiem miłe(oprocz gwizdów i kilku łańcuchów,ale to kilka osób robiło a nie cała publika i łatwo innych oskarżyć przez takie działanie kilku wyrostków);
    - Derby Pomorza to największe żuzlowe świeto w Polsce i Derby Lubuskie czy też Wielkopolski nijak mają sie do całej atmosfery, otoczki i presji mediów, kibiców itd;
    - Piotr zapytany o Apatora jak zapatruje sie na utrzymanie w e0lidze i ewentualne wzmocnienie tej drużyny przez Golloba powiedział,ze zawsze ściskał kciuki za dobre wyniki toruńskiej drużyny przez pryzmat właśnie spotkań derbowych oraz tego,ze tam jezdził i miał dobre kontakty z działaczami toruńskimi co do Golloba to przyznał,ze siła Apatora wzrosnie a co za tym idzie mecze te będą miały szczególne znaczenie zwłaszcza spotkanie w Bydgoszczy na które on juz czeka jak cały nasz region a przez to jego motywacja wzrośnie jeszcze bardziej(widać po jego wypowiedzi iż pozostanie w Polonii jest raczej przesądzone-on sam dawał to do zrozumienia-może nie wprost ale duzo innych zdań w tym kontekście właśnie użył).
    Dzisiaj w "EB" Gollob przyznał,ze chetnie by wrócił do Polonii jednak nie chcial powiedzieć czy takowe się odbyły,ale dodał,ze karierę sportową zakończy w Bydgoszczy.
    Co do samej Polonii to raczej odpada Zagar i Bjarne bo nie chcą sie określić w ilu meczach wystąpią w naszym sezonie a rozmowy prowadzone są z Holtą i zaawansowane z Ryanem Sullivanem a na konkrety jeszcze trochę trzeba poczekać

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2006
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Przeciwnicy Golloba mogą być spokojni, nie ma szans na jego powrót z tym zarządem.
    W ogóle to się nie dziwie, że ma tyle przeciwników w Bydgoszczy bo przecież będąc zdecydowanie najlepszym zawodnikiem polskiej ligi w 2003 nie miał prawa żądać dla siebie wysokich zarobków :D
    Na koniec jeszcze pozwole sobie dopowiedzieć, że to forum jest mało reprezentatywne skoro większość tutaj jest przeciwko powrotowi Golloba, natomiast wśród kibiców w Bydgoszczy jest dokładnie odwrotnie.
    Dla mnie jest nie do pojęcia, że ten zawodnik ma zamknięte dżwi w klubie, którego jest nadal ikoną i który zrobił dla klubu więcej niż jakikolwiek zawodnik w historii.


    Absolutnie się zgadzam. Gollob to ikona polskiego sportu żużlowego, żywa legenda.nie rozumiem jego oponentów? wszyscy kibice Polonii powinni darzyć Golloba szacunkiem, chioćby za to co robił kiedyś dla naszego klubu!

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2006
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    P.S.1. I nie pisz mi, że większośc bydgoszczan jest za jego powrotem, bo ja jakoś takich nie mogę spotkać...
    Melduję się. :) Spełniam wszystkie warunki:p Jestem z Bydgoszczy i chcę powrotu Tomka. :)

    Szukaj dalej. Jednego zwolennika już spotkałeś, teraz pójdzie łatwiej. ;)
    ja tez jestem za Tomkiem w Polonii...juz jest dwoch :D
    a czemu nie?
    odżyje chłopak, zdobedzie medal w SGP :) i medal DMP z Polonia

    Koscieche bym zostawil, Sawina out !
    Ja też jestem za powrotem Tomka do bydzi. ale tylko Tomka bez papy i całej tej otoczki Tomka. a co do Sawiny to nie podoba mi się, że zawiodników traktuję się jak nie potrzebną rzecz. jeszcze sezon temu "sawka" był wielbiony przez kibiców, a wystarczył jeden słabszy sezon w jego wykonaniu, i traktuje sie go jak nie potrzebną rzecz!!!! ja dał bym mu kolejną szansę w przyszłym sezonie, z gryfem na piersi!!!! Sawina dla Polonii

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak najbardziej bracia Gollobowie do Bydgoszczy (domu) ... podpisuje sie ręcyma i nugmi ..Papa nie musi..ale chłopaki wracać

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale dodał,ze karierę sportową zakończy w Bydgoszczy.
    Rafik
    to my chyba inne gazety czytalismy:)
    dla mnie to stwierdzil iz milo by bylo kariere zakonczyc
    w Bydgoszczy:)"...chcialbym kariere zakonczyc w rodzinnym miescie..." a to lekka roznica
    a co do powrotu to tez jestem za wiec macie kolejnego
    delikwenta:):)
    peace for all
    alfi

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach

    ponawiam pytania

    Czym wytlumaczycie tak fatalna postawe naszego najlepszego zawodnika na torach we Wroclawiu i Rzeszowie i kilku nnych torach.

    Czym wytlumaczycie, bardzo slabe wystepy w wiekszosci rund GP??

    Czym wytlumaczycie fakt, iz jeszcze przed dwoma, trzema laty, kazdy osrodek, chcial miec Golloba w swoich szeregach, a obecnie gdyby przyjrzec sie i popytac na tym forum, tej ponoc "niereprezentatywnej" grupy kibicow, to okaze sie, ze malo ktory osrodek, szczegolnie juz jakos tam poukladany nie chce w swoich szeregach Tomka, dlaczego??

    Dlaczego?

    Czekam i czekam i sie nie doczekalem. Rejestrowac sie jako nowy uzytkownik i pisac... "macie kolejnego za" kazdy moze. Czekam wreszcie konstruktywnych wypowiedzi, cosik wiecej niz ja tez chce!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem Ci dlaczego nikt nie chce odpowiedzieć na te pytania - bo były przerabiane już sto razy w innych wątkach (w bydgoskim również) i po raz kolejny zacznie się jałowa dyskusja, która nic nie wniesie. Lepiej Ty zadaj sobie pytanie, dlaczego mimo wymienionych przez Ciebie minusów, Gollob był mimo wszystko ciągle najlepszym polskim żużlowcem w minionym sezonie? Pomyśl jaki poziom w takim razie reprezentują inni? Wiem, że od Tomka wymagało się zawsze więcej, ale trzeba sobie wreszcie uświadomić, że jest zwykłym człowiekiem a nie maszyną i na każdego przychodzi kres. Chyba nie ma wątpliwości, że jest już u schyłku swojej kariery. Dziwę się więc, że zamiast docenić to, że ciągle jest niedościgniony dla naszych żużlowców to szukamy dziury w całym. Życzę każdemu tak "słabej" formy na tym etapie kariery.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czym wytlumaczycie tak fatalna postawe naszego najlepszego zawodnika na torach we Wroclawiu i Rzeszowie i kilku nnych torach.

    Czym wytlumaczycie, bardzo slabe wystepy w wiekszosci rund GP??

    Czym wytlumaczycie fakt, iz jeszcze przed dwoma, trzema laty, kazdy osrodek, chcial miec Golloba w swoich szeregach, a obecnie gdyby przyjrzec sie i popytac na tym forum, tej ponoc "niereprezentatywnej" grupy kibicow, to okaze sie, ze malo ktory osrodek, szczegolnie juz jakos tam poukladany nie chce w swoich szeregach Tomka, dlaczego??

    Dlaczego?

    Czekam i czekam i sie nie doczekalem. Rejestrowac sie jako nowy uzytkownik i pisac... "macie kolejnego za" kazdy moze. Czekam wreszcie konstruktywnych wypowiedzi, cosik wiecej niz ja tez chce!!!
    Odpowiadam na apel,nie chce Tomasza G. ani razem z rodzinka ani osobno w Czestochowie bo za trzy czy tez cztery lata chce ogladac swoja ulubiona dyscypline sportu i chce dopingowac swoj klubC.K.M. Wlokniarz w najwyzszej klasie rozgrywek a nie na peryferiach zuzlu.bo widze ze Tomasz nie jest juz zawodnikiem sprzed chocby dwoch lat,bo widze ze jest czlowiekiem konfliktowym,bo widze ze nie rokuje nadzieji na dobry wynik sportowy,bo widze ze lubi byc przeplacany,bo widze ze szuka nastepnego jelenia i dlatego zmykam......................

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    SZTANGA
    P.S. Ile ty masz lat? 10, 12? Bo na więcej mi nie wyglądasz...

    P.S.1. I nie pisz mi, że większośc bydgoszczan jest za jego powrotem, bo ja jakoś takich nie mogę spotkać...
    P.S. A moze Ty nam powiesz, ile masz lat? :D

    P.S.1. Przepraszam, ze niby kogo nie mozesz spotkac ?:D
    Bo ja np jestem kolejnym zwolennikiem powrotu Tomka! :P

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem przeciwko temu aby wracal do Bydgoszczy tyle tylko ze jest jedno male "ale". Jak juz wroci to na pewno nie bede zly za to ze go zakontraktowali. Nie chce go tu z oczywistych wzgledow czyli takich ze szanuje Tomka za to co zrobil dla Polonii i chce miec w pamieci te wszystkie wspaniale lata jak u nas jezdzil. Uwazam ze po przyjsciu do Bydgoszczy wiecej by on stracil w oczach kibicow niz zyskal tak wiec mowie NIE. Dziekuje mu za wszystko nadal to najlepszy polski zuzlowiec i inni nie dorastaja mu do piet ale poradziym sobie bez niego :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I ja, I ja!!

    I ja chciałbym aby Tomek wrócił do Bydzi :P ;) Podpisuje się rękoma, nogami, piersiami i udami ;)

    Ale z tego co mi wiadomo... AJ swego czasu stwierdził, iż z Gollobem w jednej drużynie nie chciałby startować... Hmmmm... Wiec raczej odpada taka opcja totalanie ;) No i wkońcu Tomcio G. ma być toruński <hahaha> :P A była przyśpiewka "Nie toruński, nie tarnowski..." Jakie te życie potrafi być złośliwe ;)

    Odnosnie Pepe... Tak przejrzałem tylko wpisy... Po derbach w 2003 roku Protasiewicz był bardzo zdruzgotany tym, że śrubami w niego rzucano... To, że teraz z perspektywy czasu mówi, ze było miło nie oznacza, ze tak było co nie?? :) Wkoncu kto by kiedys pomyslal, ze T.G. moze wyladowac w Toronto - toć to kosmos ;)

    pozdrawiam

Strona 1 z 85 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •