Pokaż wyniki od 1 do 35 z 35

Wątek: Zbiórka pieniędzy na wykupienie sztandaru Polonii

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zbiórka pieniędzy na wykupienie sztandaru Polonii

    Były bydgoski zawodnik Tomasz Kamiński, który uległ tragicznemu wypadkowi podczas meczu ligowego z drużyną z Częstochowy w roku 1994, w różny sposób próbuje wyegzekwować odszkodowanie, jakie zostało zasądzone na jego korzyść. W tym celu zajął m.in. dwa sztandary postawionego w stan upadłości BKS Polonia, z których jeden został już zlicytowany. W akcję zatrzymania drugiego z nich w Bydgoszczy włączyli się kibice zrzeszeni w Polonia Bydgoszcz Net F@ns, którzy postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy na ten cel.

    Tomasz Kamiński uległ tragicznemu wypadkowi na torze Polonii podczas pojedynku ligowego z zespołem Włókniarza Częstochowa w 1994 roku. W wyniku uderzenia w bramę do parku maszyn, doznał złamania kręgosłupa, co zakończyło jego karierę zawodniczą. Do dzisiaj nie odzyskał pełnej sprawności. Po tym wydarzeniu postanowił wytoczyć bydgoskiemu klubowi proces, zarzucając nieprawidłowe zabezpieczenie bandy okalającej tor. Sprawa ciągnęła się bardzo długo, ale w końcu sąd przyznał mu rację i zasądził odszkodowanie, które miało być wypłacone przez BKS Polonia. Wszystko to działo się w okresie, kiedy klub popadał w coraz większe tarapaty finansowe, a w końcu został postawiony w stan upadłości. Tomasz Kamiński nie mógł wyegzekwować swoich należności i z prośbą o pomoc zwrócił się do komornika, który zajął m.in. dwa sztandary BKS Polonia Bydgoszcz. Komornik przeprowadził ich licytacje - o ile w przypadku jednego znalazł się nabywca, którym były osoby związane z bydgoskim klubem, o tyle na licytacje drugiego nie stawił się nikt. Były zawodnik, chcąc odzyskać swoje należności, gotowy był wystawić sztandar nawet na internetową aukcję.

    Wystawienie sztandaru na aukcję w internecie grozi tym, że symbol klubu trafi w nieodpowiednie ręce. Chcąc uniknąć tego zagrożenia, kibice zrzeszeni w Polonia Bydgoszcz Net F@ns porozumieli się w tej sprawie z Tomaszem Kamińskim. Były zawodnik Polonii zgodził się na zaproponowane rozwiązanie - jeśli kibicom uda się zebrać przynajmniej połowę ceny wywoławczej z licytacji, tj. 2.000 zł, to sztandar trafi w ręce kibiców. Bydgoscy fani zamierzają go później wyeksponować na terenie stadionu Polonii.

    Kibice z Polonia Bydgoszcz Net F@ns zwracają się do wszystkich, którym nie jest obcy los klubowego symbolu, o przyłączenie się do akcji i dołożenie swojej "cegiełki" do zbiórki środków na wykupienie sztandaru. Pieniądze można wpłacać na konto:

    52 1140 2004 0000 3402 3716 5395 (mBank)
    Michał Rudnicki
    z dopiskiem: "NA SZTANDAR"


    O wszystkich zebranych środkach kibice będą informować na bieżąco na forum internetowym www.pbnf.pl/forum. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do zbiórki - liczy się każdy grosz!

    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym celu zajął m.in. dwa sztandary postawionego w stan upadłości BKS Polonia
    Nie Tomasz Kamiński zajął, tylko komornik. Kamiński pewnie nawet by go nie zdołał przenieść, bo jak wiadomo przykuty jest do wózka (człowiek, nie sztandar).
    W akcję zatrzymania drugiego z nich w Bydgoszczy włączyli się kibice zrzeszeni w Polonia Bydgoszcz Net F@ns, którzy postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy na ten cel.
    I tu nasuwa się moje główne spostrzeżenie/pytanie. Co zrobili do tej pory Net-Fani, żeby pomóc Tomkowi Kamińskiemu?? Czy na prawdę waszym największym zmartwieniem jest to, że "Wystawienie sztandaru na aukcję w internecie grozi tym, że symbol klubu trafi w nieodpowiednie ręce."?? Jeśli tak to żal, że mamy takich kibiców, którym obojętne jest cierpienie i kalectwo młodego chłopaka, a kawałek materiału stawiają wyżej niż zwykłą przyzwoitość. Trzeba się było, panowie, zrzucać na rehabilitację dla Tomka, a nie wykupywać w ostatniej chwili sztandary.
    Bydgoscy fani zamierzają go później wyeksponować na terenie stadionu Polonii.
    Swoją drogą ciekawe jak zamierzają wyciąć/zakryć tak znienawidzony przez nich kolor niebieski, który na tym sztandarze widnieje, jako jedna z barw klubu.
    Kibice z Polonia Bydgoszcz Net F@ns zwracają się do wszystkich, którym nie jest obcy los klubowego symbolu, o przyłączenie się do akcji i dołożenie swojej "cegiełki" do zbiórki środków na wykupienie sztandaru.
    Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do zbiórki - liczy się każdy grosz!
    Nie, nie jestem oburzony, ani wściekły. Po prostu zasiadając z wami na jednym stadionie będę czuł niesmak. Wstyd panowie...

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kamiński jeździ na wózku?

  4. Powrót do góry    #4
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Brawo !

    andreagassi - by tak dołożyć dla "wszechwiedzącego" jest dla mnie pewnym zaskoczeniem. Bo juz zaczynałem wątpić w to,że tylko ja widzę bzdety jakie ten "inteligent" wypisuje. Okazuje się,że myślących normalnie jest wiecej.
    Fakt ten napawa optymizmem,że i na stadionie z biegiem czasu da się to zauważyć. Bo jak narazie to tylko szyderstwa, podżeganie do nienawiści i waśni. A czas by zacząć żyć i zachowywać się normalnie, tak jak robią to kibice na zachodzie.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kamiński jeździ na wózku?
    Rzeczywiście. Najważniejsze w tej sprawie jest to, czy jeździ na wózku.
    Nie. Tańczy, biega i skacze na trampolinie. Zadowolony??
    Żenada. Ż-E-N-A-D-A...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    ja niemoge :/ czlowiek jezdzi na wozku bo poswiecil zdrowie dla klubu a tu wazniejszy jakis sztandar...

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie z kolei dobija rozgrywanie własnych animozji z kaleką w tle. agassi, weź się palnij w łeb. Daruj sobie tym razem, bo to naprawdę niesmaczne. Porypani niektórzy jesteście. Hołyński trafił do szpitala - kłótnie. Kamiński szuka kasy na rehabilitację - kłótnie.
    Jakby nie patrzeć - dzięki tej akcji tomkowe konto zyska nieco na wartości, więc buzie w ciup. Jak już nie zamierzacie pomóc, to przynajmniej "po pierwsze: nie szkodzić!". Chyba, że zaraz pochwalisz się ile Ty zrobiłeś dla byłego reprezentanta Polonii.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Andreagassi znowu świeci. :)

    Sztandar swoją drogą, a 2 tysiące dla byłego zawodnika swoją drogą. Można połączyć jedno z drugim, czyż nie?

    pzdr.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Tomek Kaminski jezdzi na wózku? Od kiedy?

    Andre: od kiedy to Kaminski jezdzi na wózku,co?? Jakos niedawno chodził i na każdym meczu Polonii był o własnych siłach stojac na pierwszym wirażu jak i nawet na treningi sie zjawiał a ty gadasz,ze na wózku jezdzi.
    Czy o czymś nie wiem czy może wymyśliłeś to sobie a moze pogorszył sie jego stan w ostatnich dwóch miesiącach bo jak go widziałem w styczniu na Bartodziejach w pobliżu targowiska to szedł o własnych siłach z naszym byłym "asem" Leszkiem Sokołowskim.Czy ktoś moze cos tutaj sprostować lub powiedzieć co sie stało z Kaminskim w ostatnim czasie?

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żałosnych wpisów dwóch forumowych matołów - andreagassiego i maka - nie ma co nawet komentować ... Wyznają tylko 1 zasadę - nie ważne jakimi metodami, byle zabłysnąć! (a że przy okazji 0 faktów - cóż - naiwni jak zwykle dadzą się nabrać)
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kamiński jeździ na wózku?
    Rzeczywiście. Najważniejsze w tej sprawie jest to, czy jeździ na wózku.
    Nie. Tańczy, biega i skacze na trampolinie. Zadowolony??
    Żenada. Ż-E-N-A-D-A...
    Jest najwazniejsze, bo g.... wiesz a wprowadzasz ludzi w blad.

    Swoja droga Mama stal sie chyba twoim ulubiencem, bo negujesz prawie wszystko co napisze.

    Spotkaj sie z nim na stadionie i sobie tam pogadajcie.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby nie patrzeć - dzięki tej akcji tomkowe konto zyska nieco na wartości, więc buzie w ciup.
    Zacznijmy od tego, że po pierwsze to nie pier...l
    Jaka pomoc?? Jaka akcja??
    Jakby wspaniałomyślni Net Fani chcieli pomóc to zorganizowaliby taką zbiórkę kilka lat temu, gdy pieniądze były bardziej potrzebne. Niestety wtedy Net Fani pokazali Tomaszowi Kamińskiemu "takiego wała". Więc nie bajeruj teraz, że to dla jego dobra ta zbiórka, bo ośmieszasz się po prostu.
    "po pierwsze: nie szkodzić!"
    Trzeba było to przed sądem powiedzieć.
    a że przy okazji 0 faktów - cóż - naiwni jak zwykle dadzą się nabrać
    Fakt jest taki, że chłopak przez ten wypadek stracił najlepsze lata swojego życia, a w podzięce klub go olał i zostawił na lodzie. Jakie masz prawo do tego, aby osądzać ludzką tragedię??

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gadasz jak potłuczony. Zamknij już jadaczkę i skup się na sprawach ważnych a nie swoich rojeniach i pretensjach do całego świata. Nie jestem za czy przeciw Net Fansom, ale wnerwia mnie okrutnie takie zbijanie kapitału na jeżdżeniu po wszystkich z byle czy bez okazji.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "po pierwsze: nie szkodzić!"
    Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non leadere, suum cuique tribuere.

    Wiesz co to znaczy?? Jak nie to weź słownik i sobie przetłumacz.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znalazłem, ale wciąż odnoszę wrażenie, że w mydleniu oczu jesteś fachowcem pierwszej wody. Nic poza tym.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2006
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby nie patrzeć - dzięki tej akcji tomkowe konto zyska nieco na wartości, więc buzie w ciup.
    Zacznijmy od tego, że po pierwsze to nie pier...l
    Jaka pomoc?? Jaka akcja??
    Jakby wspaniałomyślni Net Fani chcieli pomóc to zorganizowaliby taką zbiórkę kilka lat temu, gdy pieniądze były bardziej potrzebne. Niestety wtedy Net Fani pokazali Tomaszowi Kamińskiemu "takiego wała". Więc nie bajeruj teraz, że to dla jego dobra ta zbiórka, bo ośmieszasz się po prostu.
    A co ty zrobiłeś dla Kamińskiego, moralisto?

    Jeśli kibice chcą wykupić sztandar klubu, to ich sprawa i nic tobie do tego. Oczywiście rozumiem twoje oburzenie, że ktoś sobie niefortunnie (być może bezmyślnie) dorobił do tej akcji wielką ideologię pomocy żużlowcowi, ale to nie powód, żeby dyskredytować całą akcję i jej organizatorów.
    Czy to na kibicach spoczywa obowiązek pomocy kontuzjowanym żużlowcom?
    Poza tym każdy, kto się bierze za uprawianie tego sportu, powinien być świadomy zagrożeń, jakie on ze sobą niesie.

    PS. Jestem ciekaw, czy potrafisz się posługiwać językiem łacińskim w miarę swobodnie, bo mądre cytaty to każdy umie wklejać.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    ANDRE odpowiedz: od kiedy Kamiński jezdzi na wózku?

    "po pierwsze: nie szkodzić!"
    Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non leadere, suum cuique tribuere.

    Wiesz co to znaczy?? Jak nie to weź słownik i sobie przetłumacz.
    Odpowiedz mi na pytanie a nie wciąż piszesz jakbyś trego nie widział: od kiedy Kamiński jezdzi na wózku bo jakos jego wczoraj widziałem i na szczęście moze chodzić o własnych nogach i tak czyni! Jak nie znasz sprawy to lepiej cicho siedz bo tym się tylko skompromitowałeś!
    KAMIŃSKI NIGDY NA WÓZKU NIE JEZDZIŁ i taka prawda a twoje pisanie mija się z celem bo jesteś teraz zupełnie niewiarygodny.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Musze odciązyc Mame od ataków tego andre coś tam i sam sie wystawić .Słuchaj leszczu nie wiesz nawet jak Tomek się czuje a piszesz idiotyczne teksty na temat osoby której nawet dobrze nie znasz.Oczywiście nic nie robiliśmy bo net fans nic nie robi według ciebie. Sam rozmawiałem kilka razy w tej sprawie z działaczami ale jesli w zarządach BTŻ i SA bede pewne osoby to nie ma żadnych szans na wyciagnięcie choc złotówki dla Tomka.Pomijam fakt że dupy dał tez Tomek i jego prawnik bo wystarczyło ten dług dopisac do listy wierzycieli , jak padał BKS i nie byłoby sprawy.
    Ale najlepiej teraz szczekać pyskiem i nic nie robic bo to potrafisz najlepiej.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Pomijam fakt że dupy dał tez Tomek i jego prawnik bo wystarczyło ten dług dopisac do listy wierzycieli , jak padał BKS i nie byłoby sprawy.
    Wydaje mi się, że dopisanie do listy wierzycieli kosztuje, a ponadto nie ma gwarancji na odzyskanie długu. Więc nie wiem czy to było 'danie dupy' czy pasywna strategia.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    .Słuchaj leszczu nie wiesz nawet jak Tomek się czuje(...)
    Ja, choć nie jestem tym leszczem, prawdę mówiąc też nie wiem. Wiem na przykład, że kilka miesięcy po wypadku mówił w TV że czuje się dobrze i wkrótce wróci na tor, a wcześniej musi zdać testy psycho-techniczne. Przez kilka lat myślałem, że z jego zdrowiem jest ok. Zatem proponuję, aby ktoś, kto wie jaki jest naprawdę stan jego zdrowia napisał to (o ile sam Tomek nie ma nic przeciwko temu). Ja w każdym razie jestem bardzo zainteresowany taką informacją.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Wydaje mi się, że dopisanie do listy wierzycieli kosztuje, a ponadto nie ma gwarancji na odzyskanie długu. Więc nie wiem czy to było 'danie dupy' czy pasywna strategia.
    tak kosztuje, troche czasu i przesłanie dokumentów do sądu koszt około 3 zł.Nie mysl że chce w ten sposób podwazyc prawa tomka ale niestety takie mamy prawo które w wielu sprawach ma niewiele wspólnego że sprawiedliwością.Po drugie zasranym obowiązkiem adwokata było pilnowac terminów skoro łajza potrafiła brac kase za prowadzenie sprawy Tomka to powinnien doprowadzic to do samego końca.Co do odzyskania długo skoro wierzytelnośc zostałaby dopisana do BTŻu to dostałby kazdą złotóweczke co do grosza.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mówiąc już o tym, że pełnomocnik Tomka za bardzo nie naciskał na szybsze zakończenie sprawy w sądzie (w momencie, kiedy klub BKS Polonia już "dogorywał") - trochę dobrej woli i wysiłku i całej sprawy by nie było ...
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KAMIŃSKI NIGDY NA WÓZKU NIE JEZDZIŁ
    Cud! Cud!
    Jeszcze nikt do tej pory na świecie nie chodził ze złamanym kręgosłupem. Proponuję ten fakt dodać na konto cudów JPII, których to się ostatnio namnożyło.
    Oczywiście nic nie robiliśmy bo net fans nic nie robi według ciebie.
    Sam rozmawiałem kilka razy w tej sprawie z działaczami ale jesli w zarządach BTŻ i SA bede pewne osoby to nie ma żadnych szans na wyciagnięcie choc złotówki dla Tomka.
    A guzik mnie te osoby obchodzą. Przecież Net Fani i tak te osoby gorąco popierają.
    A co ty zrobiłeś dla Kamińskiego, moralisto?
    Nie mniej niż ty.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, to jest już ten moment, w którym powinieneś przeprosić za wzniesienie niepotrzebnego kurzu, obrażenie kilku ludzi i kłamanie. To też dobra chwila na to byś solennie obiecał poprawę a jako pokutę wpłacił parę złotych na leczenie zawodnika.

    PS Jacek Rempała jest chyba jednym z ostatnich przykładów na to, iż po złamaniu kręgosłupa można wrócić na tor tak samo jak po złamaniu obojczyka. Również nie przypominam sobie, aby był taki czas kiedy poruszałby się permanentnie na wózku. Bo przejazdów po szpitalnych korytarzach do tego nie zaliczam. Ale wyjaśnienie tej kwestii zostawiam naszemu lingwiście i specowi od łaciny. Stąd do medycyny już blisko.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    KAMIŃSKI NIGDY NA WÓZKU NIE JEZDZIŁ
    Cud! Cud!
    Jeszcze nikt do tej pory na świecie nie chodził ze złamanym kręgosłupem. Proponuję ten fakt dodać na konto cudów JPII, których to się ostatnio namnożyło.
    Hmmm... nie widziałeś w ostatnich latach chociażby Rafała Dobruckiego? On też ma złamany kręgosłup. Wszystko zależy od tego, w którym miejscu kręgosłup jest złamany.

    Chłopie... sprawdź czy twoim ojcem nie jest poseł Łyżwiński. Już wszyscy wiedzą że się mylisz (ludzka sprawa), a ty jeszcze próbujesz się bronić (nie wiem dlaczego, przecież mogłeś nie wiedzieć, że Kamyk nie jeździ na wózku)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopie... sprawdź czy twoim ojcem nie jest poseł Łyżwiński. Już wszyscy wiedzą że się mylisz (ludzka sprawa), a ty jeszcze próbujesz się bronić (nie wiem dlaczego, przecież mogłeś nie wiedzieć, że Kamyk nie jeździ na wózku)
    Chłopie. Wiem, że bystrością nie grzeszysz, ale zrozum, że to na czym jeździ pan Kamiński nie ma w tej sprawie większego znaczenia. Twoim "rozumowaniem" można by dojść do tego, że Jonssonowi w ogóle nie trzeba płacić za jazdę, bo nie dość, że nie jeździ na wózku inwalidzkim, to jesgo nowym wózkiem jest ferrari. Więc po co mu więcej pieniędzy??

    Powtarzam: NIE MA ZNACZENIA NA CZYM JEŹDZI LUB NIE PAN KAMIŃSKI!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rogal1979 ten tekst z posłem łyzwińskim *****isty :d.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Panowie kolejne teksty obrażające innych skutkują BANEM - nie ważne kto i który raz! :P

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Nie ma nic piękniejszego na świecie niż Tyfus skaczący do gardła Tyfusowi...:) :)

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    07-03-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i co wykupiliscie z komnedy miejskiej juz ten sztandar Ormo? a moze sie wam dorzucic:D?

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    No i po co sie falubazie znowu napinasz?

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przygotowani...
    Do awantury...
    START!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    A swoją drogą taki temat to wałkujcie sobie w wątku bydgoskim.Kogo interesuje wasze problemy ze sztandarem.Trzeba było rozliczyć się z Kamińskim i byłoby płaczu.Proponuję zamknąć ten wątek!

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Kaminski doznal urazu kregoslupa czy mozgu? Bo mi sie zawsze wydawalo, ze tego drugiego...
    Regards from Sydney
    Dexter

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaminski doznal urazu kregoslupa czy mozgu?
    Mózgu. Dostał przeszczep twojego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •