Strona 1 z 44 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1943

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2008 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach

    Polonia Bydgoszcz 2008 - wątek klubowy

    Nikt o nas nie pomyślał, wiec zakładam temat odnośnie naszego klubu.

    Po raz pierwszy w historii spadliśmy z Extraligi. Jaki będzie ten sezon? Kto nas wzmocni? Kto poprowadzi drużynę? Czy sponsorzy nadal będą wspierali nasz ukochany klub? Na te i inne pytania postarajmy się tutaj odpowiedzieć...


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Jak to jaki , tylko lepszy :P. Teraz dopiero okaże się ilu kibiców ma Polonia ;). Będzie okazja poznać nowe stadiony ba nawet Państwa :P.Mam tylko jeden problem , kto będzie naszym "wrogiem" przy braku Apatora który nas zostawił :) musimy sobie kogos znaleźć :P. Może mnie ktos oswiecić z kim mamy "kosę" w pierwszej lidze ??

    Ps i jak tu nie być wkur... na Jonssona, w Szwecji dwa tytuły mistrzowskie, wczoraj wygrał GP i trochę kasiory a nas spuścił do pierwszej ligi.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    JD póki jestes online powiedz jak się ma sytuacja z Plechem???Wiadomo o jakichś szczegółach?

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Nie wiem , to chyba jakas kaczka dziennikarska.Nic mi sie o uszy nie obiło.Do tego te gadki prezesa o transferach też sa chyba za szybko.Na ta chwile nie wiadomo jaka strategie obrac w budowie składu na pierwszą lige i Lechu powinien dostać błogosławieństwo a to jeszcze nie jest przesądzone.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Dotychczas raczej nie zaprzatalem sobie tym glowy, ale czy wie ktos, jak rysuje sie sprawa z regulaminem pierwszej ligi na nastepny rok?

    Czy jest on juz zatwierdzony? Czy moze dosjc do jego zmiany, ze np. uczestnicy GP nie moga w nizszej lidze jezdzic? Kiedy tez bedzie wiadomo, ile zespolow awansuje z pierwszej ligi i jaki bedzie system wylaniajacy zwyciezce tej klasy rozgrywkowej?

    Bo bez tej wiedzy ciezko budowac druzyne.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Kurna trzeba było z tym Plechem wcześniej wyjechać. Widziałem go w sobotę na miniżużlu w Żurawcu pod Elblągiem, to podpytałbym go.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    to co supertrener Zdzichu stracił prace????

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    tej drużynie nie jest potrzebny trener !

    trener co najwyżej powinien szkolić młodych adeptów w szkółce, a prowadzenie drużyny podczas meczu - to zakres obowiązków zupełnie innej osoby o wdzięcznej nazwie: menadżer :)

    nie może być tak, że o wyniku meczu decydują błędy taktyczne w prowadzeniu zespołu, zły dobór zmian, rezerw taktycznych itp.

    podejrzewam, że niejeden z nas na forum poradziłby sobie w tej roli lepiej, niż niejeden trener-były żużlowiec ;)

    tymczasem chodzą słuchy o Andersenie :)
    pytanie tylko, czy ten zechce jeździć w pierwszej lidze? chyba, że Tillinger wciąż liczy na to, że któryś z klubów nie otrzyma licencji na start w ekstralidze :D
    poza tym zakontraktowanie Andersena dyskwalifikuje ew. powrót Tomka, w obliczu pozostania w zespole Jonssona - byłoby wówczas trzech z GP..

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Spokojnie...

    Polonia ma swoje problemy, a dla was problemem jest to, że Andersen, AJ i Tomek razem nie zmieszczą się w składzie...
    Zespół z nimi to już nie dream team pierwszej ligi, a ekstraligi, w której przypominam, że już nie jeździmy.

    Na tę chwilę mamy w składzie: Jonssona, Emila, Siopka i Łopaczewskiego. Wydaje mi się, że uda się podpisać z Krystianem i Krzysztofem, co już da nam niezły szkielet drużyny.

    W pierwszej lidze nie ma aż tak wysokiego poziomu, jak duża część osób uważa. Rawicz, Lokomotiv, PSŻ, Grudziądz krwi nam nie powinny napsuć. Podobnie RKM. Ostrów po tylu sezonach niepowodzeń o elitę i ostatnich zawirowaniach może się już powoli wypalać. Zostaje Gdańsk, gdzie może powstać bardzo mocna druzyna.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Harris blisko Polonii !!!

    http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35591,4578921.html

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to by było coś:) gdyby nie to, że o Harrisie to mówią też w Gorzowie, Rybniku i Gdańsku...
    poza tym oznaczałoby to, że Golloba w I lidze nie zobaczymy, co zresztą wydaje się dość prawdopodobne. Oby tylko nie wylądował w Toruniu... Już niech lepiej zostanie w Tarnowie, albo idzie do Wrocka, czy Rzeszowa...

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Dopóki nie ma podpisu pod kontraktem to nie ma się z czego cieszyć. Chyba nie muszę przypominać sytuacji z przed roku.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koleżanki i koledzy z Bydgoszczy (chyba nie mamy kosy ? :P) na jaką ligę Wy budujecie skład ?
    1. Jonsson
    2. Klecha
    3. Gollob/Harris
    4. Buczkowski
    5. Jędrzejewski
    6. Sajfutdinow
    7. Łopaczewski

    Zakładając, że Poznań spłaci co tam ma do spłacenia (wierzę w chłopaków z Pyrlandii)raczej chyba nie ma aspiracji do awansu. Łotysze jeśli otrzymają licencję na I-Ligę zgodnie z regulaminem i tak awansować nie mogą.
    Grudziądza też nie stać na E-ligę podobnie jak Rawicza.
    Przy prawdopodobnym spadku Ostrowa i możliwej odmowie przyznania licencji mojej drużynie (ROW)za długi, zbudujecie sobie najdroższy skład na świecie na dwa mecze z Gdańskiem :D

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Koleżanki i koledzy z Bydgoszczy (chyba nie mamy kosy ? :P) na jaką ligę Wy budujecie skład ?
    1. Jonsson
    2. Klecha
    3. Gollob/Harris
    4. Buczkowski
    5. Jędrzejewski
    6. Sajfutdinow
    7. Łopaczewski

    Zakładając, że Poznań spłaci co tam ma do spłacenia (wierzę w chłopaków z Pyrlandii)raczej chyba nie ma aspiracji do awansu. Łotysze jeśli otrzymają licencję na I-Ligę zgodnie z regulaminem i tak awansować nie mogą.
    Grudziądza też nie stać na E-ligę podobnie jak Rawicza.
    Przy prawdopodobnym spadku Ostrowa i możliwej odmowie przyznania licencji mojej drużynie (ROW)za długi, zbudujecie sobie najdroższy skład na świecie na dwa mecze z Gdańskiem :D
    Lepiej dmuchać na zimne, niż zimować 2 latka!!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Koleżanki i koledzy z Bydgoszczy (chyba nie mamy kosy ? :P) na jaką ligę Wy budujecie skład ?
    1. Jonsson tego juz mamy kontrakt
    2. Klecha ten powinien być
    3. Gollob/Harris tylko L.T wie co w trawie piszczy
    4. Buczkowski ten i tak ma byc
    5. Jędrzejewski tego juz mamy kontrakt
    6. Sajfutdinow tego juz mamy kontrakt
    7. Łopaczewski tego juz mamy kontrakt
    8. Tu tez ktoś będzie :P
    Nie bardzo widze w czym problem wiekszosc druzyny juz mamy.Chciałem zauważyć że Gdańsk tez miał juz przed sezonem miejsce w Elidze a teraz zbroja się na nas ;).

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach

    Regulamin 2008

    Problem w tym, ze regulamin jest jaki jest dla pierwszoligowych druzyn! Gdyby odbywalo sie to podobnie jak to ma miejsce w ekstraklasie mielibysmy mniejszy orzech do zgryzienia! Wejsc do czworki mozna by nawet z 4 pozycji czy tam 6 jak to bylo w tym roku i potem bic ile mozna u siebie i spokojnie kontrolowac mecze rewanzowe by nie przegrac wieksza roznica punktow niz udalo sie wczesniej zyskac!
    Ale regulamin jest inny, ma sie co prawda nieco zmienic, iz nie jak dotychczas 2 i ewentualnie 3 mecz bedzie u druzyny wyzej rozstawionej tylko 1 i ewentualnie 3!! I tu jest problem, nie ma co ryzykowac i trzeba zapewnic sobie pierwsze miejsce!!

    Co do skladu, wydaje sie, ze potrzeba jednego solidnego zawodnika! Choc z drugiej strony, z obecnym skladem powinnismy dac rade obecnym pierwszoligowcom! Zakladajac nawet odejscie Okoniewskiego co jest prawdopodobne ze wzgledu na awans Gorzowa do ekstraklasy mamy jeszcze Davidssona, chyba ze juz faktycznie chlop jedna noga w innym klubie wowczas trzeba szukac jednego i to solidnego wzmocnienia!!

    Co do jezdzcow z GP. Cos mi tu nie pasuje, zreszta jak zawsze! Skoro mamy Jonssona, mowi sie glosno o powrocie Tomka jak nie teraz to w momencie jazdy w ekstraklasie... to pokiego czorta szuka sie innych zawodnikow z GP?! Na jeden sezon?? Nie wydaje mi sie... chyba, ze w gre wchodzi zawodnik, ktory tego miejsca pewnym byc nie moze, jak Zagar! Tudziez znow jakas zmianka w regulaminie! Ale po ostatnim glosowaniu nie sadze!

    I jeszcze jedna sprawa! Tego mamy, tego jeszcze nie mamy, gdy mowa o zawodnika majacych lub nie kontrakty z klubem! No ok, ale mam nadzieje, ze rozmowy odbyly sie / odbywaja /tudziez odbeda ze wszystkimi zawodnikami wystepujacymi w klubie w minionym sezonie! I nie mysle tu tylko o aneksach przedluzajacych starty w druzynie o kolejne lata! Sytuacja z Emilem w tym roku byla bardzo klopotliwa tak dla klubu jak i z pewnoscia dla osob opiekujach sie mlodym Rosjaninem, mysle ze warto i te sprawy uporzadkowac!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Generalnie rzecz biorąc słowom Tillingera wierzyć można tak samo, jak doniesieniom Wyborczej. :P

    Uważam jednak, że prezes "nieco" mija się z prawdą. Zresztą nauczony doświadczeniem nie będzie trąbił na lewo i prawo o wszystkich swoich planach transferowych. Nie miałby żadnego interesu w tym, że mówi, iż Polonia zainteresowana jest Harrisem. Brytyjczykiem zainteresowanych jest z pewnością wiele klubów, które nie będą szczędzić kasy na zakontraktowanie tego żużlowca.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    To powiedzcie mi Leszek działa już czy czeka jak rok temu? Z jednej strony nie chcę powtórki sytuacji sprzed roku, z drugiej strony czy do końca jest już zatwierdzony regulamin I Ligi? A co w przypadku braku otrzymania licencji przez któryś z klubów Extraligi (teoretycznie pytam) ???

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    To powiedzcie mi Leszek działa już czy czeka jak rok temu? Z jednej strony nie chcę powtórki sytuacji sprzed roku, z drugiej strony czy do końca jest już zatwierdzony regulamin I Ligi? A co w przypadku braku otrzymania licencji przez któryś z klubów Extraligi (teoretycznie pytam) ???
    jak ktos nie otrzyma licencji to będą kombinowac tak zeby bydzia nie dostala ale to sie nie uda no bo kto niby ostrów za łapówę nie dostanie, lotos? nie
    wiec bydzia

    najlepej zeby juz działał bo jesli sie nastawi na pierwsza lige a tu sie okaze ze jednak z braku licencji ktos nie pojedzie to co? trzeba zbudowac bardzo silny sklad nawet ekstraligowy i to pewnie bez tomka a gdyby byla jednak ekstraklasa to dorzucic tomka do skladu ktory i tak pewnie bedzie czekal z podpisem w jakims klubie do rozwiazania sytuacji licencji bo on ma dosyc jezdzenia poza bydzia


    a co do bomberaa to widzialbym go w miejsce davidsona bo on nie potrafi jechac w bydgoszczy, czy harris wystepowal kiedys na bydgoskim owalu oprócz gp

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to ściąganie Harrisa do Polnii jest trochę bez sensu. Na takiej nawierzchni jak wasza, Bomber traci połowę ze swoich walorów i trudno mu będzie nadrabiać stracone starty. Choć z drugiej strony Chris może potraktować sezon w Polonii szkoleniowo i próbować poprawić swoje kiepskie jak do tej pory wystepy na twardych nawierzchniach. Osobiście dochodzą mnie jednak słuchy jakoby Chris był najbliżej miasta które leży trochę bardziej na południe niż Bydgoszcz. I żeby nie było niedomówień to na pewno nie jest to Rybnik ;)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jak dla mnie to ściąganie Harrisa do Polnii jest trochę bez sensu. Na takiej nawierzchni jak wasza, Bomber traci połowę ze swoich walorów i trudno mu będzie nadrabiać stracone starty. Choć z drugiej strony Chris może potraktować sezon w Polonii szkoleniowo i próbować poprawić swoje kiepskie jak do tej pory wystepy na twardych nawierzchniach. Osobiście dochodzą mnie jednak słuchy jakoby Chris był najbliżej miasta które leży trochę bardziej na południe niż Bydgoszcz. I żeby nie było niedomówień to na pewno nie jest to Rybnik ;)

    ja raczej nie wierze w harrisa w bydzi, raczej spodziewam sie zagara lub bjerna pedersena ( moze ma juz kontrakt gdzies?) ale rozmawiac mozna ze wszystkimi co najwyzej podbijemy cene jaka ma zaplacic inny klub za danego jeżdzca, co do plecha chyba gorszy od ruteckiego nie moze byc(?) rutecki nie potrafi rozmawiac z zawodnikami ii nie potrafi doceniac min walczacego Klechy ktory czesto ryzykujac zdrowie wydziera cenne punkty. klecha gdyby wiedzial ile bedzie mial startow mogłby zainwestowac wiecej w sprzet i smigać aż miło

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    ...bjerna pedersena ( moze ma juz kontrakt gdzies?)
    Ma
    I będziecie mogli podziwiać Go na 1wszo ligowych torach.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    ciekawe, co zrobi Rogoziński z Wyborczej, jak kwestia Harrisa okaże się nieprawdą? :D
    póki nie ma kontraktu, nie należy pisać w nagłówku swojego artykułu zdania twierdzącego ;)

    Harris mi też nie pasuje, mówię oczywiście w kontekście powrotu Tomka i pozostania w zespole Andreasa.

    optymalna ósemka na dziś to: Gollob, Jonsson, Davidsson, Buczkowski, Klecha, Szczepaniak, Sajfutdinov i Jędrzejewski

    :)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    redaktor GW chyba się zorientował i po jakiejś godzinie od umieszczenia artykułu na portalu dopisał ten, jak wiele mówiący, znak zapytania...

    http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,4580182.html
    coś mi się wydaję, że w przyszłym roku nie będzie w Bydgoszczy kogoś z dwójki Rutecki - Tillinger

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    07-08-2007
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A propos Ruteckiego. Trener już krytycznie wypowiada się o Tillingerze. Czytaliście?
    http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35591,4580182.html


  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    to chociaz cos jakby jeden przynajmniej odpadł od klubu, lepiej gdyby oboje ale to marzenia

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    A mi się wydaje że teraz jeden na drugiego będzie zganiał. Czy naprawde L.T. jest nam potrzebny w klubie?Wątpię. Niech zajmuje się organizowanie GP i nic poza tym.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    A może będzie i Tomasz Gollob i Chris Harris? Przecież nie jest powiedziane, że Tomek w sezonie 2008 nadal startował będzie w GP....Już przed tym sezonem dawał sobie ostatnią szansę jesli chodzi o wywalczenie IMŚ i dość długo się zastanawiał czy warto wciąż startować w tej imprezie. nie wiem więc czy w tym roku ponownie zobaczymy go w GP

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    poza tym Harris na dzień dzisiejszy jest poza GP, zresztą Jonsson także ;)

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Spoko , powoli widac swiatełko w tunelu.Dzieje się bardzo dużo ale nic nie może na tą chwilę wypłynąc do mediów.Musimy jeszcze troche wytrzymać.Chciałem zauważyć że po prawie pewnym odejściu Davidssona i Okonia zostawiając resztę składu potrzeba nam jednego klasowego zawodnika.Zagar nim nie jest :P.na razie warto olac rózne rewelacje z gazet i czekać.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    potrzeba nam jednego klasowego zawodnika
    Tomasz Gollob :)
    innej możliwości nie widzę ;)

    jeśli Davidsson faktycznie ma odejść, to byłaby to wielka strata :(
    myślę, że przyszły sezon będzie dla niego przełomowy i stanie się zawodnikiem ścisłej czołówki, a gdyby jeszcze dostał dzikusa, to.. ;)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    zaczyna być ciekawie.... oby nie było takich nerwów jak rok temu

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko , powoli widac swiatełko w tunelu.Dzieje się bardzo dużo ale nic nie może na tą chwilę wypłynąc do mediów.Musimy jeszcze troche wytrzymać.Chciałem zauważyć że po prawie pewnym odejściu Davidssona i Okonia zostawiając resztę składu potrzeba nam jednego klasowego zawodnika.Zagar nim nie jest :P.na razie warto olac rózne rewelacje z gazet i czekać.
    Nie doceniasz dziennikarzy JD :P
    My się wszystko dowiemy, prędzej czy później

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    A JD jak zawsze tajemniczo...
    Powiedz tylko jedna rzecz czy jest jakakolwiek szansa na nowego prezesa? Czy moze nowym starym prezesem nadal bedzie L.T.??

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko , powoli widac swiatełko w tunelu.Dzieje się bardzo dużo ale nic nie może na tą chwilę wypłynąc do mediów.Musimy jeszcze troche wytrzymać.Chciałem zauważyć że po prawie pewnym odejściu Davidssona i Okonia zostawiając resztę składu potrzeba nam jednego klasowego zawodnika.Zagar nim nie jest :P.na razie warto olac rózne rewelacje z gazet i czekać.
    Nie doceniasz dziennikarzy JD :P
    My się wszystko dowiemy, prędzej czy później
    W Bydgoszczy najprędzej po fakcie, czyli jednak później. :D

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Sorry , jak tylko będe mógł cos "sprzedać" będzie na forum.
    Dzieje sie sporo, co do prezesa :) trzeba czekac.Bedzie dobrze.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sorry , jak tylko będe mógł cos "sprzedać" będzie na forum.
    Dzieje sie sporo, co do prezesa :) trzeba czekac.Bedzie dobrze.
    mnie interesuje tylko jeden zawodnik: Tomasz Gollob

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Sorry , jak tylko będe mógł cos "sprzedać" będzie na forum.
    Dzieje sie sporo, co do prezesa :) trzeba czekac.Bedzie dobrze.
    mnie interesuje tylko jeden zawodnik: Tomasz Gollob
    To ciekawe bo mnie również :)

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sorry , jak tylko będe mógł cos "sprzedać" będzie na forum.
    Dzieje sie sporo, co do prezesa :) trzeba czekac.Bedzie dobrze.
    mnie interesuje tylko jeden zawodnik: Tomasz Gollob
    To ciekawe bo mnie również :)
    to jest juz dwoch ;D, bo Harris, Andersen to półśrodki :)

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a Okoniewski ????
    jeden z najlepszych sezonów tego zawodnika ...

    Dostanie więcej to i w I lidze pojeździ :D

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach

    W pierwszej lidze nie ma aż tak wysokiego poziomu, jak duża część osób uważa. Rawicz, Lokomotiv, PSŻ, Grudziądz krwi nam nie powinny napsuć. Podobnie RKM. Ostrów po tylu sezonach niepowodzeń o elitę i ostatnich zawirowaniach może się już powoli wypalać. Zostaje Gdańsk, gdzie może powstać bardzo mocna druzyna.
    czyli rozumiem, że już awansowaliście tak? a w najgorszym wariancie baraże? haha :)

    lepiej poczekaj na składy wszystkich drużyn, a dopiero potem oceniaj szanse swojej drużyny...

    ema!

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    przy gollobie musimy rozważyc czy on bedzie dalej chciał jezdzic w GP i jak ewentualnie to moze wplynac na jego decyzje dotyczace klubów, za golloba nie startujacego w gp cena podskuje automatycznie z drugiej strony nie startujac w GP nie potrzebuje jazdy w ekstralidze, nie potrzebuje codziennej rywalizacji na najwyzszym poziomie co moze go do nas przyblizyc

    a jak bedzie?

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach

    Gollob i GP

    Tomasz mialby zrezygnowac z udzialu w cyklu?!?! Dobre to, wielu ale nie On, bo taki to typ czlowieka :)


  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    przy gollobie musimy rozważyc czy on bedzie dalej chciał jezdzic w GP i jak ewentualnie to moze wplynac na jego decyzje dotyczace klubów, za golloba nie startujacego w gp cena podskuje automatycznie z drugiej strony nie startujac w GP nie potrzebuje jazdy w ekstralidze, nie potrzebuje codziennej rywalizacji na najwyzszym poziomie co moze go do nas przyblizyc

    a jak bedzie?
    W ogóle skąd takie sugestie, że ma rezygnować z GP ? Teraz w momencie kiedy został czwartym zawodnikiem świata i wyraźnie druga część sezonu była udana.



Strona 1 z 44 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •