Strona 9 z 85 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 3794

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #361
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a moze Klecha do Torunia co?
    w drugiej lidze poszalalby na Ukrainie.....oj zobacza troche swiata kibice z Torunia....ale derbow zal....

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    A moim prywatnym zdaniem szanse na to, że Sullivan podpisze w Bydgoszczy są obecnie małe... i wciąż spadają.:)
    Pewnie pojedziemy tym samym skladem, co w roku ubieglym i bedzie zabawnie, glownie ze wzgledu na tyle szumnych wypowiedzi naszych dzialaczy, z kim to oni rozmow nie prowadzili! :D

    Co do Rafika vel realisty27 - nawet nie zareagowal na mojego posta, tylko walkuje dalej swoje, do tego kompromitujace! :D

  3. Powrót do góry    #363
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    A moim prywatnym zdaniem szanse na to, że Sullivan podpisze w Bydgoszczy są obecnie małe... i wciąż spadają.:)
    Pewnie pojedziemy tym samym skladem, co w roku ubieglym i bedzie zabawnie, glownie ze wzgledu na tyle szumnych wypowiedzi naszych dzialaczy, z kim to oni rozmow nie prowadzili! :D
    Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi ktos napisał swoje prywatne zdanie, a ty normalnie deprecha jakby to był pewniak.Moze warto podchodzic do niektórych wypowiedzi z dystansem.Wzmocnienią będą to jest pewne i kasa na wzmocnienia tez bo sezon zakończylismy na plusie troszkę słabiej niz rok temu i kasiorka jest.

  4. Powrót do góry    #364
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2005
    Postów
    374
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to o Sullivana będzie wam ciężko po tym, co dzisiaj się dowiedziałem. Choć oczywiście dopóki nie będzie konkretów, to tak naprawdę każdy klub zainteresowany Ryan-em ma równe szanse. Choć chyba jeden jakby większe...

    pozdrawiam zza miedzy

  5. Powrót do góry    #365
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    Dobry wieczor

    Ja na momencik, drodzy wielkomiejscy przyjaciele. Jedno pytanko, nawiazujace do najmniej realistycznie myslacego forumowicza z Bydgoszczy:

    Sullivan jest na ślubie w Toruniu swojego mechanika więc czy mozliwe,ze przy okazji wizyty w regionie podpisze w czwartek kontrakt w Bydgoszczy razem z Piotrem na uroczystej konferencji prasowej?
    Pytanko dotyczy owej uroczystej konferencji prasowej. Czy moglby ktos podac do wiadomosci gdzie i o ktorej godzinie ta piekna i wzuszajaca uroczystosc odbedzie sie? Miejsce i czas. Z gory dziekuje.

  6. Powrót do góry    #366
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Coś dla andreagassiego!!!
    W dzisiejszej Wyborczej podali że ze stanowiska prezesa Polonii rezygnuje człowiek który tak bardzo zniszczył bydgoski żużel (wg tenisisty) Bogdan Sawarski.
    Tak dla przypomnienia to Bogdan Sawarski przejmował klub gdy ten stał na skraju upadku. W ciągu 3 lat pracy w klubie mamy dwa drużynowe medale i stabilny klub.
    Jego miejsce ma zająć L.Tyllinger (podobno zwolennik powrotu T.Golloba). Czyli kolejna dobra informacja dla andreagassiego.



  7. Powrót do góry    #367
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Powrot Tomka to dobra informacja nie tylko dla @Andreagassiego, czy dla mnie, a dla calej rzeszy kibicow Polonii! :)

    A za Sawarskiego tak uratowali klub, ze przeksztalcili go w stowarzyszenie, pozbywajac sie wielomilionowego dlugu.

  8. Powrót do góry    #368
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo wcześniej pewnie BKS Polonia to nie było stowarzyszenie? Grunt to wypowiadać się o sprawach, o których ma się 0 pojęcie!
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  9. Powrót do góry    #369
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    No to o Sullivana będzie wam ciężko po tym, co dzisiaj się dowiedziałem. Choć oczywiście dopóki nie będzie konkretów, to tak naprawdę każdy klub zainteresowany Ryan-em ma równe szanse. Choć chyba jeden jakby większe...

    pozdrawiam zza miedzy
    co Ty gadasz ?!
    rafik wyczytał w gazecie, że Maślanka powiedział o nim tylko jedno zdanie, a to tyle co nic. Toruń blisko Bydgoszczy, więc to tylko już krok od kontraktu! :)

    chyba drugiego na tym forum się nie znajdzie.

    Polemizujesz w naszym wątku i twierdzisz:
    ..Odwrotnie z Ryanem..znaczy masz racje bo jest z nim dobrze,ale w sprawie kontraktu z Bydgoszczą co zostanie do 12 listopada potwierdzone jak mówi prezes Leszek Tyllinger i to z cała pewnoscia pierwszy zawodnik, który WZMOCNI Polonię Bydgoszcz
    a tutaj jednocześnie skamlesz, żeby ci potwierdzono, czy Sullivan podpisze w Bydgoszczy, czy nie.

    Chłopie, jesteś tak żałosny, czego już nie raz dawałeś wyraz, że na twoim miejscu bym się spalił za wstydu i opuściłbym to forum raz na zawsze.
    Czy nie widzisz, że robisz z siebie pośmiewisko?
    podpisuje sie pod tym! najpierw było "200% bo wujek..." teraz jest piosenka o refrenie "co ty na to JD/mama"... żenua...

    nie za mocny ten skład szykujecie ?
    dajcie już spokój :)

  10. Powrót do góry    #370
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Powrot Tomka to dobra informacja nie tylko dla @Andreagassiego, czy dla mnie, a dla calej rzeszy kibicow Polonii! :)

    A za Sawarskiego tak uratowali klub, ze przeksztalcili go w stowarzyszenie, pozbywajac sie wielomilionowego dlugu.
    No jasne Barton, Ty wolałbyś chodzić na 2 ligę. Zapewniam Cię że zdegradowanej Polonii Gollob też by nie jeździł. I jeszcze jedno... Ci którzy nie chcą powrotu Golloba to już nie śą kibice POlonii?
    Ja powiem szczerze że bardzo żałuję że Sawarski odchodzi. Mam do niego wielki szacunek za to co zrobił dla klubu. Muszę przyznać że teraz troszkę mam obawy jak to będzie dalej... bo nie wiem czy on wycofuje się na dobre czy tylko rezygnuje z funkcji

  11. Powrót do góry    #371
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie - co wy pierdzielicie za głupoty? Jakie odchodzi?
    Powstała spółka akcyjna, w której władzach znalazł się pan Bogdan Sawarski, to i niejako wymuszone były zmiany we władzach stowarzyszenia BTŻ Polonia!
    A wystarczyło czytać na bieżąco Przegląd Żużlowy, a nie jakieś przedruki z gazet albo "rewelacje" pisane na podstawie komentarzy na różnych portalach ...

    A pewnemu osobnikowi "zza miedzy" proponowałbym bardziej przejąć się przekrętami w jego klubiku, niż martwieniem się o los związku Sullivana i Polonii!
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  12. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Powrot Tomka to dobra informacja nie tylko dla @Andreagassiego, czy dla mnie, a dla calej rzeszy kibicow Polonii! :)

    A za Sawarskiego tak uratowali klub, ze przeksztalcili go w stowarzyszenie, pozbywajac sie wielomilionowego dlugu.
    Popieram w 1000%.

    Protas - nuda, Gollob - return of the KING!!!

  13. Powrót do góry    #373
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panu Rzakonowskiemu polecałbym zajęcie się sprawą Tomka Kamińskiego, którego oszukali działacze BKS i BTŻ i do dziś nie zobaczył swoich pieniędzy

    A co do Golloba, to jakoś w to niewierzę i raczej nie chciałbym jego powrotu. Poza tym nie sądze, iż jest w stanie dogadać się się z aktualnymi działaczami :D i całe szczęście




  14. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    No jasne Barton, Ty wolałbyś chodzić na 2 ligę.
    Ty pewnie nie chodzilbys, taki z Ciebie kibic!


    Co do sprawy Tomka Kaminskiego.. dzis w Zblizeniach mowili, ze komornik zajal dwa klubowe sztandary, po 4000PLN.
    Jesli Sawarski i Tillinger umywaja rece, to trzeba niestety takich sposobow, aby wyegzekwowac pieniadze dla Tomka.

    WSTYD panowie: Sawarski i Tillinger!

  15. Powrót do góry    #375
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znasz całą sprawę (a i choćby jej część)? NIE! Więc daruj sobie swoje mądre inaczej "wnioski"!
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  16. Powrót do góry    #376
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    Dzien dobry

    Ja znow na momencik, drodzy wielkomiejscy przyjaciele. Jedno pytanko, te z wczoraj, nawiazujace do najmniej realistycznie myslacego forumowicza z Bydgoszczy:


    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Sullivan jest na ślubie w Toruniu swojego mechanika więc czy mozliwe,ze przy okazji wizyty w regionie podpisze w czwartek kontrakt w Bydgoszczy razem z Piotrem na uroczystej konferencji prasowej?
    --------------------------------------------------------------------------------



    Pytanko dotyczy owej uroczystej konferencji prasowej. Czy moglby ktos podac do wiadomosci gdzie i o ktorej godzinie ta piekna i wzuszajaca uroczystosc odbedzie sie? Miejsce i czas. Z gory dziekuje

    Aha, jeszcze to:

    A wystarczyło czytać na bieżąco (.....), a nie jakieś przedruki z gazet albo "rewelacje" pisane na podstawie komentarzy na różnych portalach ...
    Bardzo madre zdanie. Tez tak sadze.


  17. Powrót do góry    #377
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Alex.... spotkanie ma byc o 11, głownym punktem spotkania maja byc sprawy z powołaniem odwołaniem zarządu BTŻu co wiecej nie wiem

  18. Powrót do góry    #378
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No jasne Barton, Ty wolałbyś chodzić na 2 ligę.
    Ty pewnie nie chodzilbys, taki z Ciebie kibic!

    WSTYD panowie: Sawarski i Tillinger!
    Ja nie mówiłem czy bym chodził czy nie. Zapytałem czy Ty wolałbyś chodzić na e-ligę czy 2 ligę. Widzę jednak że nie rozumies prostych zwrotów i nie potrafosz odpowiedzieć na proste pytanie. Zresztą z Twoich postów wnioskuje że nie jesteś kibicem Polonii a Tomka Golloba.
    Co do długów... Niestety w mniejszym lub większym stopniu Gollobowie przyczynili się do niego. Byli członkami klubu więc można powiedzieć że są również odpowiedzialni. Skoro Tylko nie wiem czemu czepiasz się Sawarskiego który do klubu przyszedł trochę później.

  19. Powrót do góry    #379
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Protas - nuda, Gollob - return of the KING!!!
    Szczególnie na takich torach jak przygotowywane są we Wrocku, Rzeszowie czy Częstochowie...

    A jeśli chodzi o odejście Sawarskiego:

    "Niedawno informowaliśmy Państwa, że we władzach utworzonej w Bydgoszczy żużlowej spółki akcyjnej znaleźli się dotychczasowi członkowie zarządu BTŻ Polonia - prezes Bogdan Sawarski (wszedł w skład Rady Nadzorczej spółki) oraz wiceprezes Leszek Tillinger, który został prezesem spółki. To wymusiło zmiany w zarządzie stowarzyszenia, które zostały przeprowadzone podczas dzisiejszego Walnego Zebrania Członków BTŻ Polonia Bydgoszcz."

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_b...?id=1089889412

    Zamiast kłócić się o jakieś pierdoły lepiej co niektórzy powinni się zastanowić czego chcą, bo jak na mój gust wszystkim nam chodzi o jedno a mianowicie o dobro Polonii...

    Pozdro!!
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  20. Powrót do góry    #380
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Loram

    Drodzy Bydgoszczanie
    W dzisiejszym wydaniu leszczyńskiej gazety lokalnej napisano, że w sezonie 2007 kibice z Leszna raczej nie ujrzą Marka Lorama w barwach Unii, gdyż leszczyński klub nie może zagwarantować Markowi dużej liczby startów. Napisano również, że Mark jest zadowolony ze startów w Lesznie (ja jako kibic Unii również) lecz chciałby w przyszłym sezonie przede wszystkim jeździć a to byłoby możliwe np w Bydgoszczy, gdzie przecież startował parę ładnych sezonów. Życzę Wam takiego zawodnika.
    Pozdrawiam i życzę wielu sportowych emocji w sezonie 2007.
    Kibic z Leszna

  21. Powrót do góry    #381
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drodzy Bydgoszczanie
    W dzisiejszym wydaniu leszczyńskiej gazety lokalnej napisano, że w sezonie 2007 kibice z Leszna raczej nie ujrzą Marka Lorama w barwach Unii, gdyż leszczyński klub nie może zagwarantować Markowi dużej liczby startów. Napisano również, że Mark jest zadowolony ze startów w Lesznie (ja jako kibic Unii również) lecz chciałby w przyszłym sezonie przede wszystkim jeździć a to byłoby możliwe np w Bydgoszczy, gdzie przecież startował parę ładnych sezonów. Życzę Wam takiego zawodnika.
    Pozdrawiam i życzę wielu sportowych emocji w sezonie 2007.
    Kibic z Leszna
    No i obiektyenie rzecz biorąc należy tylko przyklasnąć i zgodzić sie z przedmówcą. Pamiętam wyścigi Marka jak jeździł w Polonii, siedziliśmy z koleżką i tylko czekaliśmy jak sie Loramski bujnie po zewnętrznej, no i sie bujał. Jak dla mnie to do Polonii może wracać nawet dziś.
    Pozdro dla kibica z Leszna

  22. Powrót do góry    #382
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Czy wiadomo coś o kontraktach w Bydzi. Dziś miała być konferencja, ale podobno nie ma żadnych konkretów!!!
    Pozdrawiam
    mmk
    PS zaczynam się bać!!!
    A Toruń sie zbroi .... podobno ... na e-lige

  23. Powrót do góry    #383
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lubiłem bardzo Lorama, ale niestety latka lęcą i już nie jest to ten sam Loramski, który robił 11 punktów średnio w meczu. Trzeba patrzeć w przyszłosc, a nie w przeszłość


  24. Powrót do góry    #384
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli nie dogadają się z Kostkiem to Loram może być. W innym wypadku nie ma dla niego miejsca, a szkoda, bo to zawsze był jeden z moich ulubionych zawodników:)

  25. Powrót do góry    #385
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Jeśli nie dogadają się z Kostkiem to Loram może być. W innym wypadku nie ma dla niego miejsca, a szkoda, bo to zawsze był jeden z moich ulubionych zawodników:)
    Jak na razie to oprócz Jonssona i młodych(mieli kontrakt) z nikim sie nie dogadali i wyglada niezbyt dobrze.
    Z tego co wiem to żadnego podpisu dzisiaj nie było a byli tylko działacze na konferencji o 11 w budynku klubowym.
    Co sie dzieje co z tym składem co z tymi wzmocnieniami?
    Czyzby jednak Piotr zmienil zdanie i postanowił odejsć z klubu wypłacalnego z klubu gdzie miał wielku kibiców(przeciwników także-jak w życiu)gdzie działacze byli wypłacalni?
    Co teraz drodzy kibice? Wraca temat Golloba?A co z Sullivanem, który takze pewnie wzmocni Zieloną Górę a my zostaniemy na lodzie bo co w zamian?
    Dzwoniłem do "Gazety Pomorskiej" i na pytanie,ze Piotr przebywa dzisiaj w Zielonej Górze jak podaje Radio Zielona Góra i tam ma podpisać kontrakt ona stwierdziła,ze nic nie wie i opiera sie na slowach Piotra,ze dzisiaj po południu lub jutro miał parafować umowę w Bydgoszczy a o zmianach czy też anulowaniu konferencji prasowej nic jej nie wiadomo.
    Teraz juz jestem cicho i nic nie piszę bo to bez sensu.
    maciej_a: dzisiaj mam czas przedpołudniowy wolny i z ciekawosci zadzwoniłem by sie dowiedzieć co i jak i tylko tyle.

  26. Powrót do góry    #386
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotrek Protasiewicz dziś w ZG wizytuje...

  27. Powrót do góry    #387
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    marekb

    A Toruń sie zbroi .... podobno ...


    Mozesz rozwinac swa informacje??
    Zbroja sie na e-lige czy na 1 lige??

  28. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Nikt w Toruniu sie nie zbroi.Czekamy tylko na oficjalna informacje w sprawie SSA.Na kompletowanie skladu przyjdzie czas.Na razie nikt nie wie czy sklad ma byc e-ligowy,1 ligowy czy 2 ligowy.Wszystkie rewelacje prasowe prosze traktowac jako rewelacje....prasowe i nic wiecej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #389
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Co sie dzieje co z tym składem co z tymi wzmocnieniami?
    Czyzby jednak Piotr zmienil zdanie i postanowił odejsć z klubu wypłacalnego z klubu gdzie miał wielku kibiców(przeciwników także-jak w życiu)gdzie działacze byli wypłacalni?
    Co teraz drodzy kibice? Wraca temat Golloba?A co z Sullivanem, który takze pewnie wzmocni Zieloną Górę a my zostaniemy na lodzie bo co w zamian?
    realista27 nie panikuj chłopie, siejesz niepotrzebny zamęt! Weź na wstrzymanie...

    A jesli chodzi o zielonke, to tak wielu zawodników już tam kontrakty podpisywało, a jakoś siła rażenia nie wzrosła :P

    Pozdro i troszkę więcej cierpliwości :)

  30. Powrót do góry    #390
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kolega realista27 chyba nie ma co robić i dzwoni po gazetach. Jak się już wielokrotnie przekonałeś w gazetach piszą dużo i nie zawsze piszą prawdę. No ale jeśli dla Ciebie lokalna gazeta to jedyne w co wierzysz to gratulacje.

  31. Powrót do góry    #391
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Protasiewicz zachowuje się jak obrażona panienka, która wogole na siebie nie przyjmuje krytyki za slaby sezon. Nikt po nim płakał nie będzie.

  32. Powrót do góry    #392
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe z tym protasem miał być w bydzi a jest w zielonej

  33. Powrót do góry    #393
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto przedruk ze strony protasiewicza, to wszytsko wyjaśnia:


    Okres transferowy to skomplikowane rozmowy i spotkania. W tym roku dochodzi jeszcze jeden element, który niesie z sobą Ekstraliga żużlowa i przepisy wiążące się z powstającym nowym tworem regulaminowym. Dotyczyć mają sponsorów, reklam i ich ilość zamieszczonej na kombinezonie. Z tego względu rozmowy o nowych kontraktach są ciężkie i czasochłonne. Kibice w Bydgoszczy (i nie tylko!) czekają na wieści dotyczące postępów negocjacji kontraktu na sezon 2007 Piotra, który po zakończeniu sezonu nie narzekał na niedobór ofert z klubów Ekstraligowych. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami rozmowy rozpoczął w Bydgoszczy...

    Dotychczasowe spotkania z władzami bydgoskiej Polonii niestety nie doprowadziły do pozytywnego rozwiązania i jest już pewne, że PePe nie wystartuje w przyszłorocznych rozgrywkach w bydgoskich barwach.
    „Decydującym elementem są sprawy sponsorskie i reklamowe, a także kilka kłopotów logistycznych, które musiałem rozwiązać. Niestety nie jest to możliwe w Bydgoszczy - mimo, że rozmowy były naprawdę sensowne i wydawało mi się, że dojdziemy do porozumienia - rozpoczynam rozmowy o kontrakcie z innymi klubami. Chciałbym udowodnić, że skazywanie mnie na sportową emeryturę po nieudanym sezonie w GP’2006 jest trochę na wyrost. Udowodnić przede wszystkim sobie! Stąd pomysł, który powstał po fiasku rozmów z działaczami bydgoskim, by wystartować w innych barwach. Bez bagażu zobowiązań, wspomnień i z nowymi wyzwaniami. W ciężkiej dla mnie, nad wyraz, decyzji o zmianie barw klubowych decydującym elementem są sprawy związane ze sponsorami, a także motywacja typowo sportowa, o której mówiłem. ”

    Więcej szczegółów na temat przyszłorocznych startów Piotra już niebawem na stronie www.pepe.pentel.pl

  34. Powrót do góry    #394
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie sa wszyscy wysmiewajacy zielonogorzan? Co jeszcze dodacie w takim momencie? Gdzie jest wyrocznia bydgoszczan, JD, jadacy po wszystkich, ktorzy smieli watpic w jego zapewnienia? Nie bede uprawial propagandy w jego stylu, ani znizal sie do jego poziomu. Chcialbym tylko, zeby ludzie w koncu przestali pisac o "100% info" bo pozniej wyglada sie jak idiota.

  35. Powrót do góry    #395
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Ja tylko na chwile dzieci

    Miałem nic nie pisac do jutra na temat Pepe ale on sam napisał na swojej stronie chyba wszysko Chciałem tylko tych wszyskich co ze mnie kpili pozdrowić bardzo serdzenie pamietajcie jedno




    [b]Falubaz to jest magia:)

  36. Powrót do góry    #396
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Widac nie wszystko jest takie oczywiste jak mogloby sie wydawac.Szczerze mowiac ja tez przypisalem juz Protasa do Bydzi na 2007 rok a tu taka niespodzianka.
    Ciekawe jakie wzgledy logistyczne uniemozliwiaja Pepemu starty w Bydzi ? Nic mi nie wiadomo,zeby Zielonke mieli przeniesc blizej Szwecji czy Angli.:);) Te jego tlumaczenia.Facet nie ma jaj.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #397
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Protas-out a Gollob?

    Protas odszedł i niech mu ziemia(zużlowa)lekka będzie niech odnosi sukcesy gdzie indziej jak w Bydgoszczy bylo mu tak zle..jak nie mogł dogadać sie z działaczami jak "zalegali" jemu tutaj..jak byli niesolidni itp
    Mam tylko do niego jedną prośbę: niech juz do Polonii NIGDY nie wraca,ale obrażał go nie będe bo to nie w moim stylu.
    Liczę,że teraz nasi działacze zrobia wszystko,aby sprowadzić Tomka bo jednak jeden balast odszedł wiec chyba nic nie stoi na przeszkodzie?
    Wciąż wierze w anszych działaczy i za nic ich nie winię bo pokazali,ze potrafia dobrze zarzadzac klubem.Jak bylo mu tutaj tak zle to niech idzie gdzie bedzie w siódmym niebie.
    Teraz pewnie czas transferów sie rozkręci...ale chciałbym Tomka powrót chociaż szczerze wątpię.
    Niech nie gada juz wiecej o milosci do klubu do miasta..teraz pewnie regułke tą wyglosi w Zielonej Góze..mogę sie nawet o to założyć,ale niech robi co chce i tyle.
    Panowie Sawarski i Tyllinger wciąż w was wierzymy bo jestescie madrymi i skutecznymi działaczami!

  38. Powrót do góry    #398
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,763
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    No to Protasiewicz znowu pokazal gdzie ma nas... Czyzby w ostatniej chwili zmienil zdanie? Tylinger we wtorek mowil ze wszystko jest juz dogadane a tu dzis informacja ze Protas odchodzi...Jak mam to rozumiec?? PORAŻKA na całej linii , do nie dawna twierdzilem ze nie chce Golloba w Bydgoszczy...a teraz chyba jednak chcialbym aby wrocil...

    "Jestem 100% Bydgoszczaninem"
    "Jestem 100% Krzyżakiem"
    to teraz kolej " Jestem 100% Falubazem"

  39. Powrót do góry    #399
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2005
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sam napisał odszedł gdyż przypisywano mu że się wypalił.
    On sam potrzebował zmiany otoczenia niechce się wypalić.
    Chce znaleść sobie nowe cele i przedewszystkim powrócić tam gdzie zaczynał.
    Pozdrowionka

  40. Powrót do góry    #400
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Protas już raz odszedł z Polonii i właśnie niedługo zrobi to po raz drugi. Jak na moje to już go mają w Zielonce.
    To jest mój wpis z 6 listopada i dla mnie ta wiadomość nie jest w żadnym stopniu ani druzgocąca ani przerażająca.
    Mówimy o ostatnim zawodniku GP i 16 polskiej ligi.
    W tym momencie chciałbym podziękować serdecznie naszym działaczom za to, że nie ugięli się przed żądaniami Protasiewicza, którego argumenty są po prostu zabawne.
    P.S.
    Przynajmniej analfabeta KIKI ma radość.


  41. Powrót do góry    #401
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i się nawyrabiało!
    Tyle zapewnień,tyle pewności a tu taki zonk:P
    Trzeba szybko kontraktować Sullivana lub Golloba(Jacka:P),bo będziecie pierwszym kandydatem do ostatniej 2,walczącej o byt.Alternatyw jeszcze troszkę zostało.
    Ano nigdy nie mów na pewno...
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  42. Powrót do góry    #402
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Protasiewicz znowu pokazal gdzie ma nas... Czyzby w ostatniej chwili zmienil zdanie? Tylinger we wtorek mowil ze wszystko jest juz dogadane a tu dzis informacja ze Protas odchodzi...Jak mam to rozumiec?? PORAŻKA na całej linii , do nie dawna twierdzilem ze nie chce Golloba w Bydgoszczy...a teraz chyba jednak chcialbym aby wrocil...

    Ty masz coś z garem chłopcze.

    Już w wątku zielonogórskim pisałem, że nic się nie stanie jak Protas odejdzie.

    Swoją drogą miło będzie popatrzeć jak go wożą Emil z Buczkiem:).




  43. Powrót do góry    #403
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Współczuje Wam panowie,powiem szczerze ze argumenty Piotrka są w sumie śmieszne,raczej wiemy doskonale,chodzi o pieniądze.

    Był u nas,sam mówił że czuje sie krzyżakiem,a jednak odszedł,teraz u Was zrobił to samo.

    Pozdrawiam.

  44. Powrót do góry    #404
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możecie mnie wywalić, zabanować i co tam jeszcze chcecie ale MUSZĘ to powiedzieć:

    TO JEST K.... SKANDAL!

    Mam oczywiście na myśli tego PSEUDOINFORMATORA JD oraz DZIENNIKARZYNĘ MAMĘ. Na waszym miejscu już w życiu na żadnym forum bym się nie wypowiadał.

    To tyle na razie. Muszę ochłonąć zanim dojdzie do rękoczynów...

    Ps. Kingpin nie bądź cwaniak! Jak wykreślasz mi z tekstu pewne epitety, to chociaż o tym napisz.

  45. Powrót do góry    #405
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Tak w ogóle to okazuje się, że racje mieli zwolennicy powrotu Tomka Golloba.
    Niestety, ale Polonia powoli zostaje z ręką w nocniku. Oj chyba będzie walka o utrzymanie.

Strona 9 z 85 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •