Strona 12 z 85 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 3794

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Dlaczego kiedy w przeszłości wieszałem na Procie psy, wszyscy, lub większość mnie rozśmieszał swoją nawinością?

    Nie będę tu wymieniał ksywek, ale wśród krytykantów jest wielu byłych (?!:)) adwersarzy Kredki. Panowie, buch w piersi, ale już :D.

  2. Powrót do góry    #497
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale zawisci tutaj.... no, no....kto by sie spodziewal, ze wy tak swojego bedziecie :)

  3. Powrót do góry    #498
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    czlowieku on juz podziekowal dzialaczom i kibicom. jest takim samym dnem jak gollob. opuscil polonie w takim samym zenujacym stylu co gollob, z tym ze gollob to klasowy zawodnik, a on to zwykly nieudacznik!
    Nie no bez przesady . Gollob powiedział , że idzie do Tarnowa , bo Bydgoszcz nie jest mu w stanie zapewnić finansowej pomocy w walce o majstra . Portas z kolei tłumaczy się , że nie lubi jeździć po drogach Kujaw i Pomorza , ogólnie trudnym położeniem Bydzi czyli logistyką :P Napewno kasa , którą oferowali teraz nasi działacze jest adekwatna do jego klasy sportowej . On poszedł tam gdzie dali mu troszkę więcej , bo prawdopodbnie to jego ostatni wielki kontrakt . Nie sądzę , by za dwa lata ktoś by się o niego licytował ... *

    * - zdanie to ma charakter przypuszczenia

    Protas to dno. Cieszę się,że już go tu nie ma.
    Podpisuje się pod tym stwierdzeniem
    Tak samo jak z artykułem Mamy , co nie często mi się zdarza . W sumie to tą całą sytuację już kiedyś wykrakałem . Pentel mnie niczym nie zaskoczył .

    Żeby tylko troszkę dłużej nasi negocjowali z nowymi zawodnikami , to może zmieni się już prezydent miasta i wróci Gollob :P

    A jak nie to w tym sezonie Krzysiek Buczkowski i tak będzie jeździł lepiej niż Zielonogórska już chyba nie Pentelka . A kapitanem AJ oczywiście i będzie więcej pożytku ;-)

  4. Powrót do góry    #499
    Stały bywalec Awatar Iceman_x
    Dołączył
    01-12-2001
    Postów
    618
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Odszedł :(, jego sprawa i kasa.... na szczęście nie zrobił tego na trzy dni przed końcem transferów jak zrobił to Galop :(

    Fakt jest , że zrobił to również w sposób mało poważny :(, aczkolwiek porównując wypowiedzi Tylingera z wypowiedziami Pepe (ktoś zresztą je wyżej przytoczył) nie jestem taki pewien czy to Leszek T nie mydlił nam oczków (JD i Mamie też :( )

    Co do szału radości andreaagasiego.... i jego apelu o Galopa...
    stwierdze i jest to moja suwerenna opinia... postawmy na młodzież a nie na starego juz Galopa :(...

    utrzymaliśmy sie bez Galopa .. utrzymamy się bez Pepe :(

    Ps. jak ktos zauważył... Galop powiedział, że warunkiem przyjścia do Polonii jest rezygnacja Sawarskiego i Prezydent Jasiakiewicz :(...
    słyszałem to jakieś 2 tygodnie temu... :(
    i dlatego nie zagłosuję na Jasiakiewicza... chociaz do tego momentu byłem za jego kandydaturą ....

    Pierwszy warunek został spełniony ..Sawarski już jest out :(
    Drugi warunek ... mam nadziję, że się nie spełni.... dołoże do tego swój głos :D

    pozdro

    Ps2. JD , Mama... nie ma co się łamać...informacje macie dobre... sam je weryfikowałem ... ale takich zwrotów sytuacji jak z Pepe nie można przewidzieć :(, a o warunkach powrotu Galop wspominał jakieś 2-3 tygodnie temu :(
    ***POLONIA BYDGOSZCZ***

  5. Powrót do góry    #500
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andreas Jonnssonnn siallalala
    Andreas Jonsson sia la la la laa la!!!

    Ps. Rafik nie wypowiadaj się już NIGDY na sportsboard.

    Dzięki.

    PS. Emil - Szykuje się dla Ciebie "czarna robota" do od*******.

    Trzeba będzie kilku kozaczków pojechać:). W tym kilka panienek w Mickey Mouse.

    PS. Macie "miszcza" już zielonka, z takim składem wygrywacie wszystko!! Szacun!!!

  6. Powrót do góry    #501
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Odszedł :(, jego sprawa i kasa.... na szczęście nie zrobił tego na trzy dni przed końcem transferów jak zrobił to Galop :(
    To nieprawda , wcale tak nie było .
    utrzymaliśmy sie bez Galopa .. utrzymamy się bez Pepe :(
    Łatwiej będzie się utrzymać bez Protasiewicza niż z nim w składzie .

    i dlatego nie zagłosuję na Jasiakiewicza... chociaz do tego momentu byłem za jego kandydaturą ....
    Jeśli Ty dla takich " argumentów " zmieniasz swoją decyzje o głosowaniu na danego kandydata , to lepiej w ogóle nie wybieraj się w niedziele głosować .

    Ps. jak ktos zauważył... Galop powiedział, że warunkiem przyjścia do Polonii jest rezygnacja Sawarskiego i Prezydent Jasiakiewicz :(...
    słyszałem to jakieś 2 tygodnie temu... :(
    Ja takich warunków nie slyszałem , ani nie czytałem . Sądzę , że po prostu to sobie zmyślasz . Ale nawet jeśli byłoby to prawdą , to jest to nie do spełnienia bo Pan Sawarski będzie/jest udziałowcem klubu , członkiem Rady Nadzorczej i pewnie jej Prezesem ...

    Z jednym się jednak z Tobą zgodzę . Stawiać na młodzież . Ale nie za wszelką cenę . Nie róbmy zmian tylko dla zmian , jeśli nie będzie żadnych efektów teraz lub w najbliższej przyszłości . Taki B.Pedersen z nawiązką nadrobi punkty portasa , nie mówiąć o Gollobie ...

  7. Powrót do góry    #502
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    161
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mini watek bydgoski??

    chlopaki wejdzcie lepiej na chata i tam sobie piszcie wasze wielkie przemyslenia o Polonii bo raczej sila rozpedu watki Wam sie lekko zmieszaly w glowkach...
    az tak bardzo zapieklo odejscie Protasa :)

  8. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Iceman..

    Przekrecanie nazwiska najlepszego zawodnika w dziejach klubu swiadczy tylko o Twoim prostactwie!

    Komu jak komu, ale Tomkowi nalezy sie SZACUNEK, czy to sie komus podoba, czy nie!

  9. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Emil Sajfutdinow = Tomasz Suskiewicz

    Jak donosi www.gazetapomorska.pl nowym mechanikiem i managerem Emila bedzie Tomek Suskiewicz czyli osoba będąca mechanikiem Tonyego Rickardssona. Nasz "Suzi" wreszcie postanowił wrócić ze Szwecji i osiedlić sie na stałe w Bydzi a to na pewno dobrze zrobi jemu jak i Emilowi, którym bedzie sie opiekował i mechanikował w Polsce jak i Szwecji.
    cos czuje na dalszy rozkwit talentu super-Emila i PP za każdym razem bedzie ogladał plstron Emila z numerem startowym.
    Co do "Pepe" to wydał kolejne oświadczenie gdzie bił się z myślami bardzo długo i myślał o nas kibicach (hahahahahahahahaha)i dziękuje wszystkim za lata tutaj spędzone. Proszę tylko o jedno: zdejmij to co masz w górnym, prawym rogu bo to nijak nie pasuje do tego co mówisz i bardzo razi samym spojrzeniem.

  10. Powrót do góry    #505
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widać jedna wypowiedź nie pasuje do drugiej. Albo warunki kontraktu zostały w całości uzgodnione albo nie. W tym przypadku, jak widać, nie zostały bynajmniej uzgodnione, bo jeszcze w środę Piotr miał proponować ewentualne zmiany do umowy. Prawdopodobnie nie chodziło przecież o to, żeby odesłał umowę z poprawionymi błędami ortograficznymi.
    Viniu - właśnie chodziło o ewentualne drobne poprawki nie związane z warunkami zaproponowanymi przez klub, bo na te Protas po negocjacjach przystał. (mam nadzieję, że pewna osoba niedługo ujawni tutaj najważniejsze stawki, na jakie opiewał ten kontrakt) Jak to zostało żartobliwie skomentowane - chodziło o "przecinki".

    A już abstrachując od warunków, przecinków, itp. Jeśli dwie strony umawiają się na spotkanie w sprawie dalszych negocjacji, a później jedna ze stron wykonuje dziwne uniki (ściema o odwożeniu córki do szpitala w środę, kiedy Protas był już w ZG i negocjował kontrakt, czy też nie odbieranie telefonu w czwartek, kiedy sam w środę umawiał się z działaczami, że mają się w tenże czwartek kontaktować) - to jak to nazwać. A na koniec jeszcze "poinformowanie" jednej ze stron negocjacji o ich zerwaniu za pośrednictwem strony internetowej! (i już nie chodzi o to - jak ktoś tu zaproponował - żeby zwoływać konferencję; przyzwoitość nakazywała wykonać chociażby głupi telefon do bydgoskich działaczy! ale nawet na to nie było go stać!) Totalna gówniarzeria i tyle! 0 klasy ...

    edit//nie przesadzasz?
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  11. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Ale po co sie niepotrzebnie spinacie?
    Co to zmieni?
    Podpisal gdzie podpisal i tyle....frajerskie macie podejscie.Teraz 2 miesiace bedzie jazdy na gosciu...
    Ciekawe czym bedziecie rzucali tym razem.

  12. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-07-2006
    Postów
    534
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    biedrona idz juz stad ;) nie gadaj glupot kto po nim jezdzil to jezdzil innym sie teraz oczy otworzyly jak zachowal sie jak ostatnie zero !!

    a moze odszedl bo gollob przyjdzie ?? :P on zawsze bal sie tej rywalizacji. wiadomo dlaczego :)
    KuCyK

    ------------------------
    Ukryta zawartość http://www.DvS.pl/forum
    ------------------------

  13. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach

    Przeanalizuj wypowiedź Tillingera. Gdzie tu masz 100% pewność (o której wspominasz zresztą nie tylko Ty) która pozwalałaby twierdzić, ze Protas podpisze w Bydzi ? Sam Tillinger mówi, że "najprawdopodobniej" podpiszą, że Protas musi jeszcze dokładnie zapoznać się z dokumentami. Dzisiaj ten sam Tillinger twierdzi, że Protas go wykiwał. Jakim prawem to robi skoro sam jescze 2 dni temu twierdził, że Protas "najprawdopodobniej" podpisze :D

    Nie badz naiwny.Jak juz wspomnialem Tillinger to dla mnie zaden autorytet,ale slowa Sawarskiego traktuje powaznie.Ten mowi :

    za pomorska.pl

    - Podczas negocjacji patrzył mi prosto w oczy i zapewniał, że zostanie. Okazuje się, że kłamał. Czuję się oszukany.
    Nikt pokroju Sawarskiego nie wypowiada takich slow ,bo niby po co ?? I jeszcze sprawa z czwartkowym podpisem.Skoro Pepe nic im nie odbiecal ,to skad takie zaskoczenie i rozczarowanie ??
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #509
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2005
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś piątek. Jak widać powyżej sądny dzień dla niektórych. Zielona nie chciała powtórzyć błędów sprzed dwóch lat i poszła ofensywnie. Przebiła Polonię, koniec kropka. Wiadomo, że boli jak nie traktowany poważnie klub wykonuje taki numer, ale cóż. Grzech zaniechania po stronie działaczy Polonii. Minie kilka dni, może głos zabierze Pepe i parę fajnych kwiatków wyjdzie:)

  15. Powrót do góry    #510
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Myślę, że poniższe słowa pana Protasiewicza powinni sobie przeczytać Ci, którzy się na niego - delikatnie mówiąc - zdenerwowali ;)

    za www.pepe.pentel.pl

    „Powtarzam, że u podstaw zmiany barw klubowych leżały sprawy wsparcia sponsorskiego, które nie do końca udało się poustawiać w Bydgoszczy. Rozmowy z działaczami bydgoskimi były naprawdę sensowne i jedynym punktem, którego brakowało do podpisania kontraktu był element, o którym wspomniałem powyżej. Pomimo, że firmy, które wspierały mnie w tym i poprzednich sezonach były dla mnie naprawdę bardzo dobrymi sponsorami to przy nowych warunkach współpracy ze sponsorami,, które wyznacza Ekstraliga nie sposób było zamknąć budżetu. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do moich sukcesów na torze. Firmom i ludziom. Moim sponsorom.

    Nie jest prawdą, że mieliśmy już wszystko dogadane i dopięte z umową w Bydgoszczy. Że brakowało właściwie tylko mojego podpisu. Nie powiedziałem czegoś takiego, bo prowadziliśmy negocjacje, które miały dopiero doprowadzić do tego celu. Przecież znalazłoby się to na stronie internetowej, na której zawsze znajdujecie najświeższe i pochodzące bezpośrednio ode mnie newsy. Dlaczego działacze wywierali na mnie taką presję i publikowali taką wersję w mediach to już ich trzeba zapytać, ale ja nie potwierdzałem tego. W momencie, gdy mogłem powiedzieć coś wiążącego opublikowaliśmy to na www.pepe.pentel.pl.

    Moim celem jest odbudowanie dyspozycji sportowej. Sądzę, ze na sportową emeryturę jeszcze nie powinienem się wybierać i właśnie w Zielonej Górze – tu, gdzie się wychowałem chcę to zrobić. Taki… powrót do korzeni! Chęć otrząśnięcia się takiego dodatkowego bodźca do zmian to jest element, który jest jak sądzę najbardziej znaczący.

    Decyzja nie była łatwa i proszę kibiców, by uwierzyli, że naprawdę mocno „biłem się” z myślami. Myślałem także o Was, bo klub to Wy! Dziękuję Wam za lata spędzone na Sportowej i za listy, które docierają do mnie. Nawet te, których…nie chciałbym czytać. Trudno. Macie do tego prawo. Prawo kibica…”

  16. Powrót do góry    #511
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS. Emil - Szykuje się dla Ciebie "czarna robota" do od*******.

    Trzeba będzie kilku kozaczków pojechać. W tym kilka panienek w Mickey Mouse.
    Kolejny sfrustrowany po odejściu pepe , jak mi ciebie żal ..... dla ciebie tez się szykuje czarna robota , strzel sobie w palnik i więcej nie pisz bzdur
    NIE pozdrawiam
    sadomaso - czyli astronomiczne studia
    [] []_ () \\//[E
    SPEEDWAY

  17. Powrót do góry    #512
    Stały bywalec Awatar Iceman_x
    Dołączył
    01-12-2001
    Postów
    618
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    zeta :) barton :) ... pozwolę sobie nie komentowac waszych wypowiedzi... pozostwię to sobie dla siebie ...Stać mnie na to :P

    pozdro
    ***POLONIA BYDGOSZCZ***

  18. Powrót do góry    #513
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Nie jest prawdą, że mieliśmy już wszystko dogadane i dopięte z umową w Bydgoszczy. Że brakowało właściwie tylko mojego podpisu. Nie powiedziałem czegoś takiego, bo prowadziliśmy negocjacje, które miały dopiero doprowadzić do tego celu. Przecież znalazłoby się to na stronie internetowej, na której zawsze znajdujecie najświeższe i pochodzące bezpośrednio ode mnie newsy. Dlaczego działacze wywierali na mnie taką presję i publikowali taką wersję w mediach to już ich trzeba zapytać, ale ja nie potwierdzałem tego. W momencie, gdy mogłem powiedzieć coś wiążącego opublikowaliśmy to na www.pepe.pentel.pl."
    --------------------------
    Pisałem o tym wczoraj . Znaliśmy tę sprawę TYLKO ze strony Tyllingera i spółki .

  19. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Nie jest prawdą, że mieliśmy już wszystko dogadane i dopięte z umową w Bydgoszczy. Że brakowało właściwie tylko mojego podpisu. Nie powiedziałem czegoś takiego, bo prowadziliśmy negocjacje, które miały dopiero doprowadzić do tego celu. Przecież znalazłoby się to na stronie internetowej, na której zawsze znajdujecie najświeższe i pochodzące bezpośrednio ode mnie newsy. Dlaczego działacze wywierali na mnie taką presję i publikowali taką wersję w mediach to już ich trzeba zapytać, ale ja nie potwierdzałem tego. W momencie, gdy mogłem powiedzieć coś wiążącego opublikowaliśmy to na www.pepe.pentel.pl.
    To sporo wyjaśnia. Oczywiście niektórzy kibice z Bydzi wolą wierzyć działaczom BTŻ-tu ale to ich wybór. Ta sprawa ma dwie wersje, jedną jest wersja Pepe drugą działaczy z Bydzi.

    Od siebie mogę dodać, że proces (tak, to był cały proces) ściągnięcia Pepe do Zielonki rozpoczął się już w ubiegłym roku i nie była to łatwa sprawa. Sam zawodnik do końca analizował sytuację, do końca nie można było powiedzieć na 100% , że Protas podpisze tu czy tam. Dopowiem jeszcze tyle, że dużo wyższą klasę pokazali kibice w Czewie w ubiegłym roku kiedy to ściągaliśmy Walaska do Zielonej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #515
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Załóżmy że działacze kłamią... Czy jakieś zasady przyzwoitości nie wymagają aby chociaż poinformować klub że się nie przedłuża kontraktu?
    To po co to pieprzenie że najpierw rozmawiać będzie ze swoim klubem a potem z innymi?

    Facet sam się pogubił w swoich poczynaniach.
    Myślę że za jakiś czas kibice z Zielonki będą się czuli podobnie jak my bo Protas "skusi" się na większą kasę gdzie indziej. Z drugiej strony czy za 2 lata ktoś jemu jeszcze będzie oferował taką kasę? Wątpię...

    Często zawodnicy mówią że chcą skończyć karierę w swoim macierzystytm klubie. Czyli jednak emerytura...

    A co do wyjaśnień Protasa na jego stronie. Miał facet trochę czasu żeby to wymyśleć. Cały dzień milczał.
    Najgorsze jest to że spalił za sobą mosty. Jest tyle sposobów na przyzwoite rozstanie. Wybrał swój.

    Nie mogę w to uwierzyć że zawodnik którego zawsze broniłem przed oskarżeniami na forum potwierdził tylko zdanie o nim tu często wypowiadane.

  21. Powrót do góry    #516
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Pięknie was(działaczy!)Protas wycyckał.I bardzo dobrze.Szczególnie Tillingerowi.Już chyba zapomniał w jakim stylu "podprowadzał" tego zawodnika dziesięć lat temu.A kibiców Polonii mogę pocieszyć.Protas kiedy przychodził do was był IMŚJ a teraz jest jedynie żużlową "melepetą".Czyli wszyscy powinni być zadowoleni w tym również fani z Zielonki.W końcu mają po Walasku drugiego swojego syna marnotrawnego.

  22. Powrót do góry    #517
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w końcu .... nareszcie... dziekuje Piotrek ze sie wyniosłeś z Poloni... dzięki takim ruchom transferowym siła Poloni rośnie.. mam nadzieje ze to samo zrobią Kościecha i Sawina... i wtedy mozna bedzie bez zażenowania krzyczeć POLONIA BYDGOSZCZ ..no i gdyby tak jeszcze Tomek z Jackiem wrócili...było by ja dawniej... ależ się rozmarzyłem... a co do Piotra Złotówkiewicza...pewnie dali mu co najmniej 2 złote wiecej za punkt, więc nie miał wyboru... teraz gwiżdżąc na niego nie bedę przynajmniej w mniejszości :):)

  23. Powrót do góry    #518
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Kibic zmiennnym jest :)

    Protas poleciał za kasą do Torunia i był skur. ku.. chu.. i inne :P
    Wrocił i był cacy .. extra.
    Teraz odchodzi i jest bebe :P

    Dobrze ze sie wyniosła panienka z Pomorza mniej w radiu, gazetach o nim. To taki dzieciaczek gdzie lepsze zabawki to poleci (Toruń teraz Zielonka).

    Do Bydgoszczy Gollobowie !!! To byłby hicior ! Wszystko mozliwe ostatnimi czasy zwłaszcza.

  24. Powrót do góry    #519
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Ivan, dla mnie Protas jest beee, od kiedy sie wyniosl do Torunia ;) Pod tym wzgledem nic mi sie nie zmienilo :)

    W sumie nie wiem, czemu kibice z Zielonej atakuja bydgoszczan i twierdza, ze takie odejscie to normalka. Rozumiem, ze triumfujecie (choc jestem innego zdania - ja w koncu triumfuje;) ), ale nie dostrzeganie niczego zlego w postepowaniu Protasiewicza nie mozna nazwac niczym innym, jak zaslepieniem. Wszystko racja, Protas mial prawo odejsc, mogl robic co chce - tutaj nikt sie nie zamierza klocic. Ale troche przyzwoitosci by sie przydalo. A co do oswiadczenia Protasiewicza, to niczego ono nie rozwiazuje. Mamy slowo zawodnika przeciwko slowu dzialaczy. Prawda lezy pewnie gdzies po srodku, chociaz dzialacze uzywaja naprawde mocnych slow. Gdy odchodzil Gollob nikt sie w ten sposob nie wypowiadal.

    No i jeszcze osobna kwestia Mamy... Koles, daj na wstrzymanie. Najpierw jedziesz po wszystkich, ze Protas zostaje na 100% w Bydgoszczy, ze ludzie gowno wiedza itp.,itd. Teraz zas masz jeszcze tupet obrazac forumowiczow mimo, iz okazalo sie, ze z absolutnie racji nie miales. Skoro byles taki pewien swoich racji, ze potrafiles obrazac ludzi, to teraz pokornie powinienes zamilknac i poczytac sobie, jak ludzie sie z Ciebie smieja.

  25. Powrót do góry    #520
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Ja działaczom BTŻ nie do końca ufam. Okazuje się że jedna z ważniejszych firm sponsorujących Protasa już wiedziała o tym że nie będą z nim współpracować 2 tygodnie temu, więc.... ? Być może miało to związek z nowymi zasadami reklam w Ekstraklasa SA ... . Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #521
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Do Bydgoszczy Gollobowie !!! To byłby hicior !
    Szczególnie Jacek byłby kosmicznym wzmocnieniem... 10 pointów w meczu pewne jak nic :P

    Co do pepe, to nikt nie kazał mu jeździć do końca kariery w bydzi, ani nie zabraniał odchodzić... ale sposób w jaki tego dokonał jest żałosny! Niestety poszedł w ślady Golloba i najbardziej zadrwił z nas kibiców. A jeśli chodzi o szacunek w stosunku do obu delikwentów, to jeśli ktoś go oczekuje winien także szanować drugą stronę... przy takim postępowaniu ciężko mówić nawet o namiastkach szacunku! Tak cięzko powiedzieć wprost "Dostałem więcej siana, odchodzę"?

    Poradzilismy sobie bez Tomka, to tymbardziej poradzimy sobie bez Piotra. Na szczęście sa jeszcze zawodnicy, którymi można się wzmocnić. Swoją drogą wiele razy toczone były boje o to, że kluby mające w swoim składzie kilku zawodników z zagranicy są takie be... jak widać na załączonym obrazku często to stranieri bardziej przywiązują się do klubu niż nasze rodowite gwiazdki... żeby wymienić tylko Adamsa czy naszego Andreasa :)

    Nie rozumiem też jechania po Mamie czy JD... mają info od działaczy, wiadomości z pierwszej ręki... skoro oni byli przekonani o tym, że Pepe zostaje i zostali wydymani bez wazelinki w pupe przez pepe, to taki sam los spotkał wyżej wymieniona dwójkę... tak ciezko to załapać?

    Nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne ruchy kadrowe i wierzyć w to, że uda się zbudować skład na miarę pudła :)

    Pozdro!!

    P.S. Skoro pepe taki prawdomówny, to jak się ma info z wczoraj, że "...rozpoczyna rozmowy z innymi klubami..." do dzisiejszej konferencji w Zielonej? (Swoją drogą treść zostałą z czasem zmieniona :>) Coś ugodowi działacze tam są :P

  27. Powrót do góry    #522
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pepe poszedł precz. Patrząc przyszłościowo: pozytywnie. Przestał przecież punktować przyzwoicie popadając w przeciętność.
    Myślę, że chyba pora już przestać przeżywać jego odejście bo nie ma to już sensu. Co się stało to się nie odstanie, a co mniej cywilizowani kibice zielonogórscy mają okazję do napinki. Po co dawać grupce półgłówków satysfakcję. (żeby było jasne wielkimi literami mówię, że nie jest to moja opinia o kibicach z zielonej góry w ogóle)Wydawało by się, że mamy do wypełnienia trzy miejsca w składzie. Zamiast dwóch. Najważniejsze, że są juniorzy i to tacy, którzy reprezentują solidny ligowy poziom. W końcu to jedna trzecia składu i pięć punktów do wzięcia w biegu otwarcia. Zakładam, że zostanie z nami Kostucha. Oby tylko po odejściu Protasa nagle mu się nie przewróciło w głowie i nie wyśrubował swoich wymagań do kosmicznego poziomu.
    Trzeba się oswoić z myślą, że pewnie będzie nam potrzebny Krystian i nigdzie na wypożyczenie nie pójdzie chyba, że sam tego będzie bardzo chciał - z niewolnika nie ma pracownika.
    W ten sposób mamy do zapełnienia tylko jedno miejsce, a na nie jak wynika z plotek, pogłosek, przecieków itp. dwóch kandydatów: Sullivana i B. Pedersena. Wychodzi na to, że możemy mieć zespół wcale nie gorszy niż w ostatnim sezonie i stanowiący drużynę, a nie zlepek Jasiów Wędrowniczków:
    9. Jonsson
    10. Klecha
    11. Sullivan/B. Pedersen
    12. Kościecha
    13. Buczkowski
    14. Jędrzejewski
    15. Sajfutdinow
    Czy to rzeczywiście tak źle wygląda? Moim skromnym zdaniem nie. Może paść zastrzeżenie, że jeszcze za wcześnie rzucać np. Buczka na głęboką wodę. A ja się zapytam jak nie teraz to kiedy? Tomek już będąc juniorem, a był nim ładnych kilka sezonów w barwach Polonii był podstawowym zawodnikiem i co? Stało mu się coś? Tak samo było swego czasu z Dołkiem. Zaczynał karierę jak miał 16 lat. Będąc juniorem był już niemal liderem zespołu. Zresztą w historii już tak bywało, że Polonia jeździła w składzie, w którym duży udział mieli młodzieżowcy. Połowa lat 80-tych i ekipa, w której brylują Dołek, Piotr Glucklich, Krzychu Ziarnik, Rutek (ma wtedy dwadzieścia kilka lat) potem miejsce Glucklicha i Ziarnika zajmują Cielak i Gomóła oraz Jacek Woźniak. Wówczas na przeszkodzie do złota stawała Unia Leszno, która korzystała ze wsparcia żużlowej centrali i dysponowała o niebo lepszym sprzętem niż pozostałe kluby. Zresztą paczkę też miała wówczas niezłą.
    A co do samego Pepe. Lepiej się zastanówmy w jaki sposób dać mu do zrozumienia np. podczas meczu z Zielonką (jeżeli rzeczywiście tam trafi0, że postąpił delikatnie mówiąc nieelegancko i nie zasłużył sobie na miejsce w sercach bydgoskich kibiców. Niech to będzie dowcipne, złośliwe i przewrotne do bólu ale nie może być mowy o jakimś pospolitym chamstwie. My pokażmy klasę :)
    Z pozdrowieniami dla wszystkich mniej i bardziej Poloniomaniaków.

  28. Powrót do góry    #523
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    A pamiętacie jego słowa " Chce tu jeździć do końca kariery" .. w Toruniu też obiecał gruszki ....
    Takich asów niecierpie.
    Holta kolejny z "sercem dla Tarnowa"


  29. Powrót do góry    #524
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co dawać grupce półgłówków satysfakcję.
    Nie wiem z jakiego powodu uwazasz zielonogorzan za polglowkow. Powiem wiecej - pare dni temu to bydgoszczanie jechali po nas jak po konskim zadzie nie wiadomo w sumie z jakiego powodu. Teraz to wy wygladacie jak banda polglowkow.

  30. Powrót do góry    #525
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ivan pięknie. Co profesjonalny klub powinien zrobić jeśli zawodnik deklaruje wolę startów do końca zawodniczej kariery? Dla mnie proste. Podpisać taki kontrakt. Dlaczego Bydgoszcz tego nie zrobiła? Też proste - nie widziała w tym interesu.
    Żużel to dla PP źródło dochodów. Ciekawy jestem czy Ty, mając 2 oferty pracy (właśnie skończyła się Tobie umowa z pradowawcę), jedną 899,10 a drugą 2500, wybierzesz tę pierwsza z miłości do pracodawcy.

  31. Powrót do góry    #526
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Nikogo nie dziwi, że zawodnicy idą tam gdzie większa kasa... tylko trzeba mnieć troszkę przyzwoitości i godności!

    W zielonej na 3 lata:

    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=157483

  32. Powrót do góry    #527
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Ok tylko ja nie obiecuje dyrektorowi że będe tu do końca kariery :P
    Mowie ze jesli sie trafi 2500 to adijos panie dyro !
    Mi chodzi o oszukiwanie.
    Gada ze serce dla Bydgoszczy a tu masz olewa Cie !
    Co mam zrobić z jego czapeczką ? Uwierzyłem zaufałem ze będzie tu jezdził wydałem kase na czapusie i co w kąt ?
    Taki przykład :P

  33. Powrót do góry    #528
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    PePeta – wybrał najkorzystniejszą ofertę dla siebie. I to powinno być uszanowane, ale nie jest. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest oczywista. Zlanie dotychczasowego pracodawcy a co za tym się kryje nas kibiców!!! Styl odejścia to katastrofa. Takie zachowanie nie przystoi panu magistrowi, oj nie ładnie nie ładnie!!! Miałem go za zawodnika o wysokiej kulturze intelektualnej a tu taka klapa. Może weźmiemy przykład z kolegów z Torunia, pożyczymy taczki i tak jak Batorskiego, my PePetę wywieziemy z naszej ziemi.
    To wydarzenie, dało niezłą lekcje naszym działaczom. Nie wolno nic rozgłaszać dopóki nie ma parafki pod kontraktem. Dziwi mnie jedno – zawsze tak robili a teraz poczuli się królami puszczy i zostali wpuszczeni w maliny. Na szczęście nie jest jeszcze za późno. Można jeszcze zbudować całkiem silną drużynę. Został nam wariant „wrocławski” – czyli obcokrajowcy. WTS pozbył się Hampela i nie robią z tego tragedii. Nam też nie przystoi rozpaczać. Spokojnie. Już jeden „bankomat” uciekł. Ja się nawet cieszę i jestem optymistą. Mamy już jak dla mnie mocną siłę rażenia: Adrenalina – Buczek – Emil, będą wszędzie groźni. A parę sensownych nazwisk jak dotychczas nigdzie nie podpisało. Teraz czekam na konkrety.
    Pozdrawiam
    mmk

  34. Powrót do góry    #529
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co dawać grupce półgłówków satysfakcję.
    Nie wiem z jakiego powodu uwazasz zielonogorzan za polglowkow. Powiem wiecej - pare dni temu to bydgoszczanie jechali po nas jak po konskim zadzie nie wiadomo w sumie z jakiego powodu. Teraz to wy wygladacie jak banda polglowkow.
    Hmm a wydawało mi się, że w swoim poście powyżej wyraźnie zastrzegłem, że nie uważam zielonogórzan jako takich za półgłówków. Tak wyraźnie, że już bardziej nie można było. Ale cóż, kto chce psa uderzyć kij znajdzie. Czytanie ze zrozumieniem staje się wyrafinowaną umiejętnością dostępną tylko nielicznym wtajemniczonym. O tempora, o mores, o k...

  35. Powrót do góry    #530
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TYLINGER S.Z.M.A.T.O !!!!!!

    Oddaj Polonii BIAŁO-CZEROWONE barwy!!!

    Po co była ta maskarada z głosowaniem i gadaniem, że wtedy zobaczymy jakich barw chcą kibice i jakie barwy zostaną przyjęte po utworzeniu spółki. Pamiętaj K.U.R.W.O, że kibice to nie cielaki, a ty ledwo zacząłeś być prezesem i juz **********sz zwody. **** cI W DUPSKO, PROTASOWI ZRESZTĄ TEŻ!!!!!

    Polonia to nie jest tytlinger ani protasiewicz ale piękne lata, kiedy nasz ukochany klub zapisywał się w historii polskiego sportu złotymi zgłoskami. Ale się zdenerwowałem. protasek wydymał prezesa i kibiców, prezes dyma kibiców a kogo wydymają kibice??? Pożyjemy zobaczymy

  36. Powrót do góry    #531
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-07-2004
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłem jednym z tych nielicznych, którzy bronili Protasiewicza przez cały sezon, również w wątkach GP. I doskonale rozumiem kibiców z Zielonej Góry. Czują obowiązek bronienia PP.

    Protasiewicz miał prawo wybrać kontrakt korzystniejszy. Zapewne tak zrobił. Może wpływ na to miał też niechętny stosunek kibiców bydgoskich do niego. Ale nawet, jeżeli nie było kontraktu, czy stwierdzenia, że przyjmuje kontrakt na 100% (a zdawał sobie sprawę z przeświadczenia Sawarskiego, że podpisze i mówił, że kontrakt mu odpowiada), to przyzwoitość nakazuje najpierw dać znać po podjęciu/zmianie decyzji właśnie jemu, a nie przez witrynę internetową. Widać Protasiewicz woli mieć ścierkę zamiast twarzy.

    Cały czas można zmontować dobrą, mocną drużynę. Na PP mi zależało, żeby w Polonii jeździli Polacy, ale jeżeli Polacy tak się zachowują, to już mi nie zależy. B.Pedersen może z nawiązką zastąpić PP. Tyle, że do wzmocnienia musielibyśmy jednak powalczyć o Sullivana.

    BTW Gollob zasługuje dokładnie na tkai sam szacunek, jaki okazał Rickardssonowi dwukrotnie obiecując udział w turniejach pożegnalnych i dwukrotnie bez słowa się na niego wypinając.

  37. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gralus. Po co te nerwy? Stowarzyszenie nie będzie miało dawnych barw, ale moze je mieć nowa spółka, która będzie kierować zespolem, gdyz jej barwy nie są jeszcze wybrane :P

  38. Powrót do góry    #533
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fraction, jeżeli wierzyć SF, to sprawa wydaje się dosyć oczywista, przeczytaj sobie artykuł. Pozdro

    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=44&k2_id=100&dzial_id=355&news_id =157491

  39. Powrót do góry    #534
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    te same osoby, które wtedy dziękowały Protasowi, że został jak odchodził Gollob, teraz go wyzywają...hehehe :)
    to jest tylko człowiek i tylko sportowiec - ilu zostało zawodników przywiązanych do klubu ? pewnie mniej niż 20... pewnie napewno :)
    nie rozumiem też mamy - najpierw szydził z ZG, a teraz nerwowe komentarze i obraża ludzi... jak ty obrażałeś to było si... typowe polskie zachowanie...
    co płaczecie ? jeszcze kupa zawodników do wzięcia

  40. Powrót do góry    #535
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale właśnie w tym artykule napisałem wyraźnie, iż nowa spółka moze przyjąć stare barwy B-C!. Natomiast dawny BTŻ będzie miał barwy C-B-N!.


  41. Powrót do góry    #536
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wg mnie z tego artykułu wynika, że obecny BTŻ nie będzie miał barw biało-czerwonych, że nowa spółka jeszcze barw nie ma wybranych, ale jak zostaną wybrane to i tak nie będą to barwy biało-czerwone. Ty jesteś autorem tego artykułu?? Sorki, że tak wybuchnąłem, ale miałem zapewnienia z pewnego źródł, że barwy biało-czerwone nowa spółka ma przyjąć, a po przeczytaniu tego artykułu zdenerwowałem się bardziej niż po artykule o protasiewiczu. Pozdrawiam.
    P.S. Jeżeli zrozumiałem coś na opak to niech moder wypieprzy tamtego posta

  42. Powrót do góry    #537
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wg mnie z tego artykułu wynika, że obecny BTŻ nie będzie miał barw biało-czerwonych, że nowa spółka jeszcze barw nie ma wybranych, ale jak zostaną wybrane to i tak nie będą to barwy biało-czerwone. Ty jesteś autorem tego artykułu?? Sorki, że tak wybuchnąłem, ale miałem zapewnienia z pewnego źródł, że barwy biało-czerwone nowa spółka ma przyjąć, a po przeczytaniu tego artykułu zdenerwowałem się bardziej niż po artykule o protasiewiczu. Pozdrawiam.
    P.S. Jeżeli zrozumiałem coś na opak to niech moder wypieprzy tamtego posta
    No spoko, tylko czytajcie ze zrozumieniem! by potem niedomówień nie było :P. Stary klub na pewno nie będzie miał starych barw, ale sprawa spółki jest otwarta i moze takie barwy wybrać!

    W sumie dobrze, że BTŻ I ŻSA będą miały barwy CBN i BC. Wilk syty i owca ciała :P

  43. Powrót do góry    #538
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie rozumiem po co ludzie sie tak napinaja :/ przeciez kazdy z Bydgoszczy mowi jasno i wyraznie ze nie chodzi o to ze pp zmienil klub bo takie prawo sportowca i na tym miedzy innymi to polega idzie tam gdzie ma lepiej.chodzi tutaj o to ze zachowal sie jak szmata mowiac ze ugadane a w dniu rzekomego podpisania kontraktu znajduje sie w inny miescie gdzie pewnie wali gruche z prezesem i podpisuje u nich.moja bliska znajoma z czewy mowila mi ze pepe to frajer.ja go bronilem bo uwazalem go za czlowieka ktory odszedl kiedys z Poloni do Apatora bo byl kwas w klubie,no bo byl i dobrze zrobil.ale teraz poprostu zachowal sie jak 7letnie dziecko ktore dostalo lepsze zabawki to zmienia sobie kumpli.
    PS. poczytajcie sobie czasem forum bydgoskich net fansow :D tam do dopiero popis swojej super wiedzy daje niejaki "mama" cokolwiek sie powie to odrazu jest sie wysmianym i wyszydzonym bo on wie najlepiej :D tak samo czyni niejaki "dreh" tyle ze tutaj szczescie go nie ma albo ma inny nick.wlasnie tacy idioci wystawiaja nam opinie "internetowych"kibicow.znajac zycie za chwile sie pan mama przyczepi ze on jezdzi na wszystkie wyjazdy i jest na kazdym meczu :D ja tez bylem w tym roku na kazdym meczu w Bydzi nawet w waszym sektorze,a to ze nie moge jezdzic np do Tarnowa czy Wrocka to nie robi ze mnie gorszego kibica.sluchajac kilka razy twoich wypowiedzi koles cos sie we mnie wzbudzalo.sam do konca nie wiem czy agresja czy politowanie.wiesz wszystko najlepiej i najszybciej a wszyscy inni ch... sie znaja :) proponuje zebys znalazl sobie jakies forum najlepiej prywatne znalazl z 10 osob ktore beda ci odpowiadac i im dogaduj.tutaj sa ludzie na poziomie

  44. Powrót do góry    #539
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    9. Jonsson
    10. Klecha
    11. Sullivan/B. Pedersen
    12. Kościecha
    13. Buczkowski
    14. Jędrzejewski
    15. Sajfutdinow
    Czy to rzeczywiście tak źle wygląda? Moim skromnym zdaniem nie. Może paść zastrzeżenie, że jeszcze za wcześnie rzucać np. Buczka na głęboką wode.
    bart Na pierwszy rzut oka to nie wyglada źle, ale zobacz jakie składy mają lub budują rywale. To nie jest skład na Ekstralige, w której jest zniesiony limit obcokrajowców. Kościecha co pokazał w tym sezonie? Że czasem potrafi zdobyc 2 pkt(i to na swoim torze), nie odnosił prawie żadnych zwycięstw indywidualnych. Juniorzy.. junior ma prawo zawieść, może mieć sprzęt wolniejszy, może mieć zły dzień, ma prawo przegrać z Nickim Pedersenem, Hancockiem czy Hampelem. Junior nie wygra 15 biegu. Junior nie poprowadzi drużyny do zwycięstwa. Krystian Klecha.. zlł sezon, nie mógł się odnaleźć, ale kibice nie mają mu tego za złe, bo wiedzą, że ma on umiejętności, jednak pewne problemy pokrzyżowały mu plany. Jest młody, nie można go przekreślać, ale także nie można stawiać na niego, że poprowadzi zespół wraz z kolegami z druzyny do play-offów, bo można się przejechać. Pewnym punktem jest tylko i wyłącznie Andreas Jonsson, ale jeden zawodnik meczu nie wygra. Potrzebujemy przynajmiej jendego lidera, który nie będzie zawodził i będzie potrafił wygrywać z Crumpem czy Andersenem. Mówicie, że jest jeszcze duży wybór wśród zawodników, ale tak naprawde Ci najlepsi mają już podpisane kontrakty, a jak nie to są wstępnie umówieni. Nie wiem dokładnie jakimi pieniędzmi dysponuje klub, ale domyślam się że po odejściu Protasa troszke mamy środków finansowych. Najlepszym rozwiazaniem, moim zdaniem, jest ściągniecie Golloba. Pisałam już gdzieś to wcześniej, że każdmeu by to wyszło na dobre- klubowi jak i samemu Tomkowi.
    Jeśli mamy tyle pieniedzy to przydałby się Bjarne Pedersen lub Sullivan. Działacze zapewniali nas kibicow, że w przyszłym roku będziemy walczyć o złoto, gdyż klub jest wypłacalny, mają być nowi sponsorzy itd itd. A w składzie z Klechą, Buczkiem, Emilem play offy mogą odbyć się bez nas(z całym szacunkiem do nich bo to głównie dzięki nim zaszliśmy tak wysoko w poprzednim sezonie, jednak trzeba pamiętać że są to jeszcze młodzi zawodnicy). Potrzebujemy dwóch solidnych, dobrych zawodników. Wystarczy spojrzeć na nasze rezultaty na wyjazdach( jak mieliśmy Protasa) a bez niego będzie tylko jeszcze gorzej. Skład z Gollobem już całkiem inaczej sie prezentuje, to byłoby najsilniejsze wzmocnienie dla klubu.


    Co do MAMY jakim prawem on moze obrażać forumowiczów nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji? Tylko dlatego że ma nick Mama?? To co on wypisuje na tym forum jest PONIŻEJ krytyki i dziwie się, że nie został upomniany.
    Forumowicze nie mają do Ciebie pretensji, że mowiłeś, że Protas zostanie, a rzeczywistosść jest inna, bo każdy jest zaskoczony tym co sie stało.. Nikt się tego nie spodziewał, my mamy pretensje o to jak się zachowujesz, jaki masz stosunek do innych ludzi, jak na nich patrzysz i jak się do nich odnosisz.. Troche pokory, a będzie lepiej.

    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #540
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dlaczego junior nie może poprowadzić drużyny do zwycięstwa? Tomaszek jak prowadził Polonię do pierwszego po dwudziestoletniej przerwie tytułu mistrza był juniorem jakby nie patrzeć. Poza tym po ściągnięciu Sullyego albo Pedersena mamy obsadę na 15 bieg i to dość solidną. Jetsem zdania, że jeżeli mamy jeździć zawodnikami polskimi to albo ściągajmy tych z najwyższej półki albo jedźmy tymi, których mamy. Krystian miał słabe pół sezonu od upadku w Szwecji, a nie cały. Nie kto inny jak on z Buczkiem przywrócili nam nadzieję nam nadzieję na zwycięstwo z Tarnowem u nas w rundzie zasadniczej kiedy przywieźli na 5:1 Nichollsa.
    I dlaczego u diabła junior nie może wygrać 15 biegu? Regulamin mu zabrania czy jak? Mamy takich młodzików, których stać na wygrywanie i nie ma sensu trzymać ich pod kloszem. Jeżeli mają się stać żużlowcami z prawdziwego zdarzenia to powinni jeździć wjak najwięcej i to w meczach o stawkę. Tylko tak podniosą umiejętności, nabiorą odporności psychicznej i nauczą się wygrywać.
    Pozdrowienia dla Poloniomaniaków. :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •