Strona 85 z 85 PierwszyPierwszy ... 3575838485
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,794 z 3794

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #3781
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Od 3 lat umiemy jeździć bez Golloba
    no jakoś kiepsko umiemy, skoro od jego odejścia było już tylko gorzej.

    Doprawdy tekst godny kaczyńskiego :P co znaczy gorzej ? Utrzymanie w pięknym stylu , notowania na utrzymanie mielismy duzo nizsze niż w tym sezonie, dwa medale DMP, wychodzą mi trzy dobre sezony.I dopiero rządy Lecha wyszły nam bokiem.Tomek jest jego ostatnia nadzieja na zachowanie resztek przyzwoitości.Takiej złej "prasy" jaka ma teraz Poloniia nie mielismy juz dawno.Mozna było mając tak słaby skład podchodzic do wyników druzyny i przy okazji swojego zarzadzania z pokora . Tillinger wybrał kurs na zderzenie i EŻ go zatopiła, gdyby znalazł sie sponsor dla Polonii który połozyłby duza kase i jednym z warunków byłoby odejście Tillingera Soroko z Dombrowiczemi pierwsi połozyliby Tillingera na stosie ;)

  2. Powrót do góry    #3782
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Moje trzy grosze w dyskusji...

    Po pierwsze primo dobrze sie stało, że temat DK upadł nim na dobre powstał jeśli chodzi o sfery decyzyjne. Spadliśmy i nasze miejsce jest, wierzę, że tylko na jeden sezon, w pierwszej lidze.

    Po drugie pirmo, co się tyczy Golloba, to jak na moje oko lepsza okazja by udowodnić wielokrotnie głoszą miłość do bydzi mu się nie trafi! Pytanie tylko czy zechce ją wykorzystać...

    A po trzecie primo Lesio musi odejść :P

    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  3. Powrót do góry    #3783
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    tomek ma zostac w bydzi chociaz w to wątpie, jesli nie to widze jego miejsce w toruniu lub gorzowie na 1 sezon, ja jednak wolałbym zeby z Aj ciągnoł wynik a rok czasu na dorównanie do czołówki miałby reszta czyli klecha, buczek, emil(musi dorownac nie do juniorów a wyzej), jedrzejewski a juniorzy muszą nadgonic tak zeby za rok nadawali sie na ekstraklase, po tym roku bedzie wiadomo kto sie na ekstralige nadaje a z kim sie pozegnamy

  4. Powrót do góry    #3784
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Mozna na polski?? Tak bardziej skladniowo to napisac bo nie rozumiem :P

  5. Powrót do góry    #3785
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    na polski:

    pragnienie - tomek w bydgoszczy zeby ciągnoł zespół wraz z AJ

    realnie - raczej tomek nie w bydgoszczy - jego miejsce na ten sezon widze w gorzowie lub toruniu

    reszta skladu ma rok na pokazanie do czege moga byc przydatni - albo przenosza swoje umiejetnosci na wyzsze poziomy i za rok beda mogli walczyc z powodzeniem w ekstrklalidze albo po nastepnym sezonie zegnamy sie z nimi i szukamy innych

    co do juniorow - dalszy rozwój w perspektywie startów w ekstralidze


  6. Powrót do góry    #3786
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Od 3 lat umiemy jeździć bez Golloba
    no jakoś kiepsko umiemy, skoro od jego odejścia było już tylko gorzej.

    Doprawdy tekst godny kaczyńskiego :P co znaczy gorzej ? Utrzymanie w pięknym stylu , notowania na utrzymanie mielismy duzo nizsze niż w tym sezonie, dwa medale DMP, wychodzą mi trzy dobre sezony.I dopiero rządy Lecha wyszły nam bokiem.
    za czasów Tomka Polonia zdobywała złote medale DMP, poza tym nie spadła z ligi - to miałem głównie na myśli pisząc, że potem było już tylko gorzej :)

  7. Powrót do góry    #3787
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co racja to racja, ostatni złoty medal to 2002, czyli czasy "Kto jest najlepszy, ciągle dowodzi, nasz Tomek kolejne trzy punkty dowozi" ;) Na najbliższy medal (jakikolwiek!) musimy teraz czekać co najmniej dwa lata...

    Co do Golloba, chodzi mi po prostu o to, żebyśmy nauczyli się jeździć bez niego, bo sam nie jest nieśmiertelny, a jego odejście nie może równać się z końcem zdobywania złotych medali w DMP przez Polonię... co niestety jednak póki co się dzieje.

    A tak poza tym, to AJ wygrywa Wielką Nagrodę Gelsenkirchen (naprawdę wielką - 100 tys. papierów) i raczej zapewnia sobie DK na przyszły rok. Pytanie, czy regulamin nie zostanie zmieniony (po raz kolejny) i czy w nadchodzącym roku 2008 zawodnicy GP cały czas będą mieli prawo jeździć w 1. lidze. Oby!

  8. Powrót do góry    #3788
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    No to Andreas się dziś obłowił...
    Czemu nie mógł wozić innych w lidze, tak jak dzisiaj w GP?
    ech....

  9. Powrót do góry    #3789
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,673
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 786 w 445 postach
    No to Andreas się dziś obłowił...
    Czemu nie mógł wozić innych w lidze, tak jak dzisiaj w GP?
    ech....
    Bo Leszek T. przestrzegał limitow wydatków na zawodników? :P

  10. Powrót do góry    #3790
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    No to Andreas się dziś obłowił...
    Czemu nie mógł wozić innych w lidze, tak jak dzisiaj w GP?
    ech....
    Bo Leszek T. przestrzegał limitow wydatków na zawodników? :P
    Chyba jestem jeszcze pijany po wczorajszych baletach, bo nie czaje o co Ci chodzi.

    P.S. Plech ma być u nas trenerem ???

  11. Powrót do góry    #3791
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że najwyższy czas, aby mieć w drużynie trenera zajmującego się szkoleniem, a oprócz tego kierownika drużyny czy też managera (jak zwał tak zwał) który będzie prowadził drużynę podczas zawodów. Jak dla mnie to Plech jedynie na tego pierwszego się nadaje, a w dodatku nie sądzę by odniósł jakieś większe sukcesy niż Rutecki jeśli chodzi o szkolenie.
    Wniosek: zostawić Ruteckiego jako szkoleniowca i poszukać jakąś sensowną osobę do prowadzenia drużyny, która wszelkie warianty zmian będzie miała rozpisane przed meczem, a nie w jego trakcie...

  12. Powrót do góry    #3792
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,808
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Ja mogę być"managerem"

    Myślę, że najwyższy czas, aby mieć w drużynie trenera zajmującego się szkoleniem, a oprócz tego kierownika drużyny czy też managera (jak zwał tak zwał) który będzie prowadził drużynę podczas zawodów. Jak dla mnie to Plech jedynie na tego pierwszego się nadaje, a w dodatku nie sądzę by odniósł jakieś większe sukcesy niż Rutecki jeśli chodzi o szkolenie.
    Wniosek: zostawić Ruteckiego jako szkoleniowca i poszukać jakąś sensowną osobę do prowadzenia drużyny, która wszelkie warianty zmian będzie miała rozpisane przed meczem, a nie w jego trakcie...
    ... bo nie trzeba być byłm żużlowcem by prowadzić zespół w trakcie meczu co pokazał choćby Jacek Gajewski w Toruniu czy Czesław "Czecze" Czernicki w Lesznie.
    Tak serio mówiąc to Plecha nie widzą ani jako trenera ani managera bo co on takiego na tym polu osiągnął? Znane ma nazwisko i był doskonałym zawodnikiem,ale to nie wszystko jednak.
    Od dawna pisałem o osobie Mirka Kowalika bo managerem i znawcą jest znakomitym w obydwu tematach jednak pewnie nie do wyciągniecia z Poznania ...a może jednak?
    Slyszałem,ze działacze bydgoscy są zainteresowani kolejnym młodzieżowcem a chodzi tutaj o Macieja Piaszczyńskiego:prawda to czy ktoś moze zdementować informację pochodzącą od Witka Gromowskiego?

  13. Powrót do góry    #3793
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    informację pochodzącą od Witka Gromowskiego?
    Bez komentarza ;).Witek nie jest czasem tą osoba która wymysliła plotke o kasie na za bilet dla Emila ???? :P Dobra rada, Rafik gadaj z ludkami którzy faktycznie cos wiedzą :)

  14. Powrót do góry    #3794
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko ze my poki co nic nie wiemy...jaki sklad nam zbuduje mega MENAGO buehheheeheh:D

Strona 85 z 85 PierwszyPierwszy ... 3575838485

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •