Strona 51 z 85 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 3794

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #2251
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Dodam tylko że wczoraj Buczkowski jeździł totalnie jakby go nie było, a wyjezdzał z dobre 6 razy na tor. Totalny brak wyrazu, cos chyba jest nie tak. Siopek za to bardzo ładnie.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  2. Powrót do góry    #2252
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze jeszcze nie wyciagnal ligowego sprzetu? Moze kiepsko przepracowal zime? A moze po prostu dluzej wchodzi w sezon i musi jeszcze troche potrenowac? Jedno jest pewne - tragedii robic nie mozna tylko trzeba dac mu czas. Lepiej niech tak jezdzi w sparingach a potem w lidze juz jak to normalny Buczek :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  3. Powrót do góry    #2253
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2007
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam mieszane uczucia i po tym sparingu dalej uwazam ze bedzie walka o utrzymanie i wielkich nadziei na cos wiecej sobie nie robie. Sparing to nie liga i o tym nalezy pamietac. Gapa robil dzis naszych jak chcial tak wiec strach mslec co bedzie robil z nimi Crump i Andersen :(

    AJ - jego starty to DRAMAT ale w Jego przypadku oczywiscie trzeba byc spokojnym

    Michał - dzis bardzo ladnie jezdzil tylko wedlug mnie problem polega na tym ze jak nie wygra startu to potem moze byc ciezko

    Rafał - podobnie jak w przypadku Michała

    Siopek - bardzo ladnie tyle tylko ze (znowu tylko i wyalcznie moja opinia:)) On powinien bardziej czytac to co sie dzieje w danym momencie na torze

    Buczek - strasznie niewyrazny :( nie wiem co ma na to wplyw? Maszyny? Przepracowana zima?

    Krycha - podobnie jak Andreas - kaszana na starcie

    Mariusz - dzis nie wiem czemu ale pojechal tylko w dwoch biegach tak wiec nic nie mowie

    Świst - bez komentarza :P

    Ogolnie wierze w swoj zespol i jestem przekonany ze chlopaki dograja to co maja dograc i beda smigac po torze az milo :)

    DO BOJU POLONIO!!!!!!!!!

    PZDR :)
    Tak, inni tez sie dograja i beda tez smigac, a ktos musi tak smigac zeby przyjezdzac na 4 miejscu:P.
    Polonia jak narazie naprawde ladnie, po zwyciestwach z Gnieznem a w szczegolnosci z Wrockiem, mozna sie na pewno cieszyc, ale prawdziwy sprawdzian bedzie z Zielonka w 1 kolejce i wtedy zobaczymy na co kogo bedzie naprawde stac:)

  4. Powrót do góry    #2254
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Tak, ale już wyżej napisano dlaczego nie chcemy Śwista. Aspekt sportowo-punktowy ma tu niewielkie znaczenie.
    dokładnie!! dla kogoś kto powiedział ze bydgoscy kibice to idioci nie ma miejsca w składzie Polonii!!!!!!!!!
    Co wyzej napisano, bo czytam i ciezko mi znalezc jakies konkretne argumenty potwierdzajace Wasze stwierdzenie, poza tym ponizej opisywanym?!

    Przypomnij mi kiedy padlo z jakiego ust takie stwierdzenie - w liczbie mnogiej, mowiac o WSZYSTKICH kibicach klubu przy ul. Sportowej??
    Zadam Tobie pytanie:
    Jak nazwiesz IDIOTE i jemu podobnych IDIOTOW, ktorzy podbiegaja w parkingu do zawodnika i chca wlasnorecznie wymierzyc sprawiedliwosc?!?! Pytam sie jak????? Bo IDIOCI to i tak delikatnie powiedziane !!!!!!!!

    Idac tym tokiem...

    Jak nazwiesz IDIOTOW rzucajacych w Protasiewicza srubami??

    Jak nazwiesz bande IDIOTOW co wpadaja do sektora gosci i mloca jak popadnie Bogu winnych kibicow przyjezdnych??

    Jak nazwiesz bande niewyrosnietych IDIOTOW, ktorze idac po koronie stadionu dra sie, wlasciwie skrzecza nagle wpadajac na 1 luku do sektora - klepia jednego kolesia w ...dziestu?!?!

    Przestan jeden z drugi traktowac wypowiedz te konkretna czy inne w sposob ogolnikowy, odnoszac do WSZYSTKICH kibicow naszego klubu. Idioci, debile i bydlo bywa na kazdym stadionie bez wzgledu czy to Bydgoszcz czy inny zuzlowy klub!!!
    Pamietasz jeden z drugim te czasy, kiedy to Piotr wraz z Ryskiem nalezeli do grupy najlepszych polskich zawodnikow, nieraz pokazujac kawal dobrego zuzla w swym wykonaniu przy ul. Sportowej. Kiedy reprezentowali barwy naszego kraju w rozgrywkach miedzynarodowych??

    Nie mam zamiaru bronic Swista! Sympatyzuje z nim czy nie... to jest zuzlowiec, jak kazdy inny i to dzieki takim zawodnikom jak miedzy innymi Piotr mamy jeszcze dla kogo chodzic na stadiony zuzlowe!

    Dla Pawliczka, N.Pedersena, Crumpa i innych zaowdnikow, ktorym zdarzylo sie powiesc Waszych idoli w plot tudziez spowodowac ich upadek takze nie ma miejsca w skladzie bydgoskiego teamu... zastanow sie jeden z drugim bo jak stworzysz taka liste to sie okaze, ze procz Jedrzejewskiego nie ma kto w druzynie stratowac!!!!

  5. Powrót do góry    #2255
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Dzis w torunskich Nowosciach byla wzmianaka o tym, ze w ciagu najblizszego tygodnia ma rozstrzygnac sie prznaleznosc... wy juz wiecie kogo ;)

  6. Powrót do góry    #2256
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Przypomnij mi kiedy padlo z jakiego ust takie stwierdzenie - w liczbie mnogiej, mowiac o WSZYSTKICH kibicach klubu przy ul. Sportowej??
    18 września 1998 roku, tuż po turnieju Grand Prix, w którym Rickardsson w 22 biegu pomógł Nilsenowi zająć drugie miejsce, które przybliżało go do srebrnego medalu, a oddalało od niego Tomka Golloba.
    Rickardsson do końca dnia słuchał ze strony publiczności gwizdów (także w moim wykonaniu, jeśli sfinansujesz badania możemy sprawdzić czy miał rację).
    Właśnie to zainspirowało Śwista do nazwania gwiżdżącej (w większości bydgoskiej) publiczności 'idiotami'.

    Jeśli ja jestem dla niego idiotą, to on nie jest moim idolem, ani nawet nie będę jego kibicem.

    Pamietasz jeden z drugim te czasy, kiedy to Piotr wraz z Ryskiem nalezeli do grupy najlepszych polskich zawodnikow, nieraz pokazujac kawal dobrego zuzla w swym wykonaniu przy ul. Sportowej. Kiedy reprezentowali barwy naszego kraju w rozgrywkach miedzynarodowych??
    Tak pamiętam, jednak ja nie chciałbym, aby moimi kibicami byli idioci, więc nie będę robił mu tej przykrości.


  7. Powrót do góry    #2257
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    giani widze ze od razu musisz w skrajnosci popadac?

    rok 1997 finał z pergo, pierwszy wyscig wygrywa świst przed braćmi G. ,na stadionie oczywiste gwizdy, swist zjezdzajac do parkingu pokazuje środkowy palec,no i to byla jego ostatnia zdobycz punktowa na naszych zawodnikach,w tym meczu wslawil sie jeszcze tym po wykluczeniu w biegu zajechal jeszcze chamsko droge po starcie Cielakowi,
    rok 1998 przyjezdza do Bydzi w barwach Rzeszowa(dostaje oczywiscie gwizdy), w parkingu dostaje lekki oklep, rok pozniej przyjezdza do Bydzi na mecz i tradycyjnie witaja go gwizdy za kazdym razem jak sie pojawia na torze,pytany w mediach o ta sytuacje odpowiada:nie od dzisiaj wiadomo ze bydgoscy kibice to idioci-bylo to napewno w G.Pomorskiej i TŻ.
    mi to wystarczy.a twoje argumenty mnie w ogole nie przekonuja,przedstawione przez ciebie zdarzenia sa zupelnie inne.Dla mnie jest tylko 3 jezdzcow ktorych nie chce nigdy zobaczyc w plastronie z gryfem: świst,bajer,protas.tyle z mojej strony.wiecej nie ma co na ten temat dyskutowac mam nadzieje ze po dzisiejszym sparingu sie wyleczyliscie ze swista.pozdrowienia

  8. Powrót do góry    #2258
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Dzis w torunskich Nowosciach byla wzmianaka o tym, ze w ciagu najblizszego tygodnia ma rozstrzygnac sie prznaleznosc... wy juz wiecie kogo ;)
    Wiemy,wiemy bo "Express Bydgoski" takze coraz głośniej o tym pisze z wypowiedziami Tyllingera i Golloba.Dzisiaj taki artykuł ukazał sie w wyadniu papierowym tej gazety.
    Czy to co w "Nowosciach" było mozesz wkleić lub napisać w jakich słowach użyto tej wypowiedzi i kto jest autorem artykułu o Gollobie?

  9. Powrót do góry    #2259
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Dzis w torunskich Nowosciach byla wzmianaka o tym, ze w ciagu najblizszego tygodnia ma rozstrzygnac sie prznaleznosc... wy juz wiecie kogo ;)
    Wiemy,wiemy bo "Express Bydgoski" takze coraz głośniej o tym pisze z wypowiedziami Tyllingera i Golloba.Dzisiaj taki artykuł ukazał sie w wyadniu papierowym tej gazety.
    Czy to co w "Nowosciach" było mozesz wkleić lub napisać w jakich słowach użyto tej wypowiedzi i kto jest autorem artykułu o Gollobie?
    Krotka, parozdaniowa wstawka o tym, ze ze wzgledu na problemy finansowe, bla bla bla, Gollob w Polonii, bla, w ciagu najblizszego tygodnia decyzja. Bla. Autorem jest Piotr Bednarczyk, zdaje sie szef dzialu sportowego.

    Fajne bylyby derby, gdyby w parze pojechali Gollob ze Swistem lub dwaj Gollobowie.

  10. Powrót do góry    #2260
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ehh

    co do Swista..coz slaby jest i tyle...w dzisiejszym sparingu Zdzichu puscil go razem z Krycha, a wlasciwie bylo odwrotnie...to "nasz" Piotrek (znowu to imie sie zle kojarzy ?:)) byl dolaczony do Klechy

    i co? i Swist sraka, przegral wyraznie z Klecha (bo o to glownie chodzilo Ruteckiemu pewnie)

    wiec nie ma co sie denerwowac, Pietrek na pewno nie pojedzie w najblizszych meczach chocby nie wiem jak sie napinal na zielonke to sama nienawiscia nic nie wskóra

    ale dzieciaki wziely od niego kilka autografów (to dopiero pamiatka!)

    CO DO SPARINGU:

    najbardziej widoczni byli Szczepaniak (super manewr przy wyjsciu z 2 luku...ajjj pachnialo gipsem) i Jedrzejewski (szczegolnie widoczny przy wyjezdzie z parkingu, kazdego kepal, zaczepial, zartowal)

    Andreas na wielkim luzie dzis...z 4 motorki sprawdzil chyba, nawet ten z malym kolkiem.

    Okon calkiem poprawnie, tylko starty musi poprawic i wiecej popracowac na wyjsciach z lukow

    reszta w miare rowno, widac bylo komu zalezalo na pokazaniu sie, a komu na testowaniu sprzetu

    Buczek cos slabo...bez przyspieszenia na torze..ale luzzz liga jeszcze sie nie zaczela



  11. Powrót do góry    #2261
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Sprawa rozstrzygnie sie pewnie 1 kwietnia :) :D :D
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #2262
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2007
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TOCZEK bucz napewno dobrze przepracowal zime a co do sprzetu mozna spac spokojnie to tylko sparing i chlopaki prubuja z ustawieniami w wrocku jechal na innych w bydzi na innych ale na lige majo juz pewne przemyslenia i mozna spac spokojnie MISTRZ MISTRZ POLONIA

  13. Powrót do góry    #2263
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/galeria/...?k=2&p=7&g=640 - zdjecia z meczu Polonia - Sparta

  14. Powrót do góry    #2264
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    "Oni nie wierzyli, a on przyszedł i powiedział tak: jedziemy po mistrza" :D :D

    A płacą 101.00 :) :D :D
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #2265
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buszmen
    Hehe.. Dobre :) Rzeczywiście stawka 101.00. Po przyjściu Golloba przecinek przespacerowałby się o dwa miejsca w lewo... ;)

  16. Powrót do góry    #2266
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2007
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buszmen
    Hehe.. Dobre :) Rzeczywiście stawka 101.00. Po przyjściu Golloba przecinek przespacerowałby się o dwa miejsca w lewo... ;)
    A ciekaw o ile miejsc by sie w prawo przesunal gdyby ( tfu tfu tfu ) Jonsson zlapal kontuzje :P:P:P

  17. Powrót do góry    #2267
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach

    Rogal & Ziomek

    Chlopaki macie uraz do Swista, ok! Nie ma sie co na sile przekonywac, bo nie tedy droga! Osobiscie slow Swista nie odnosze do swojej osoby, a smiem twierdzic, ze wielu podobnych by sie znalazlo! W mojej opini, jesli Swist mialby startowac chocby w jednym meczu, i zdobyc w nim choc jeden - acz decydujacy punkcik to mnie nie przeszkadza widok Swista w plastronie z Gryfem! Zreszta zdajmy sobie sprawe, ze czasy sie pozmienialy! Mielismy toruski zespol... i co? Przezylismy! Ba nawet nieraz chlopaki dostali sporo braw, nic sie nie stalo... stadion istnieje, zuzloki jezdza, kibice jak przychodzili tak przychodza. Jest Swist... i co?! No i nic sie nie stanie jak wystartuje w barwach bydgoskiego zespolu - stadion bedzie stal, zuzloki beda jezdzic, kibice nadal przychodzic beda ;)

    Pozdrawiam

    P.S. Co do Tomka Golloba... :) o punkty to juz coraz ciezej... ale walczyc o kase, podpuszczac i szantazowac oponowal do perfekcji!

  18. Powrót do góry    #2268
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,344
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Świst chyba się sam wykluczył swoją niezachwycającą jazdą w sparingu, dlatego nie ma co dyskutować, bo sprawa jest raczej oczywista - nie ma dla niego miejsca w tym zespole!

    Tymczasem.. myślę, że wyklarował nam się podstawowy skład na pierwszy mecz w Zielonej Górze:

    Jonsson
    Okoniewski
    Staszewski
    Szczepaniak
    Jędrzejewski
    Buczkowski

    a jedyną niewiadomą pozostaje obsadzenie ostatniego miejsca:
    Klecha, czy Davidsson (ja raczej skłaniam się mimo wszystko ku Szwedowi).
    Gdyby Emil był zdrów - nie byłoby tematu.

  19. Powrót do góry    #2269
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach

    KA

    No to Okoń wrócił do swojej normalnej dyspozycji:D
    "Rybka" prawie jak Protas...prawie robi dużą różńice:]

  20. Powrót do góry    #2270
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Za to Szczepaniak i Staszewski pojechali nadspodziewanie dobrze,po co sie napinasz i wychodzi ze wszyscy z Zg sie napinaja

  21. Powrót do góry    #2271
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kibice

    [i]pytany w mediach o ta sytuacje odpowiada:nie od dzisiaj wiadomo ze bydgoscy kibice to idioci-bylo to napewno w G.Pomorskiej i TŻ.[/i
    __________________________________________________ _______

    Tego nie czytałem i nie słyszałem, ale czytając te i podobne teksty bydgoskich kibiców mozna odnieść wrażenie,że Świst miał ...( wiadomo o co chodzi ).

  22. Powrót do góry    #2272
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z taka dyspozycja nie mamy czego w Zielonej Górze szukac :( Wyjscia spod tasym naszych to DRAMAT! Raz jedzie jeden dobrze raz inny. Dobrze ze ich sprowadzili na ziemie dzis.

    Buczek - bardzo ladnie

    Stachu - poczatek ladnie a czemu potem inaczej?

    Szczepan - koncowka bardzo ladnie ale czemu nie tak caly czas?

    Okoń - dramat

    AJ - dramat
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  23. Powrót do góry    #2273
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Jest DOBRZE i ciekawie,ale bez rewelacji

    Z taka dyspozycja nie mamy czego w Zielonej Górze szukac :( Wyjscia spod tasym naszych to DRAMAT! Raz jedzie jeden dobrze raz inny. Dobrze ze ich sprowadzili na ziemie dzis.

    Buczek - bardzo ladnie

    Stachu - poczatek ladnie a czemu potem inaczej?

    Szczepan - koncowka bardzo ladnie ale czemu nie tak caly czas?

    Okoń - dramat

    AJ - dramat
    Nie mamy czego szukać?Człowieku a Zielonka jak jedzie?Czy ty jesteś kibicem czy nie? Okoń mial defekt na drugim miejscu i miałby dwa punkty więcej zresztą pojechali zespolowo.Niech każdy robi to co zrobil dzisiaj a Jonsson o 2-3 punkty wiecej i będzie dobrze.
    Jeśli my dramatycznie według Ciebie to Zielona Góra chyba katastroficznie tym bardziej,ze bez sparringów konkretnych a Walasek to jak jechał niby? Dlaczego nie patrzysz przez pryzmat takze rywali?Dla mnie słabiutko to Greg pojechał a Okoń miałby 1-2 wiecej gdyby nie defekt-owszem mało,ale wiadomo,ze nie bedzie robił kazdy z nich po 10-12 punktów no nie?
    Pesymista jesteś naprawdę po dzisiejszym turnieju bo Jonsson miał 9 punktów a nie 15?Szczepaniak,Buczek,Staszewski pojechali bardzo ładnie a Okoń pechowo i tyle--nie wiem dlaczego jesteś pesymistą po dzisiejszym turnieju.Ważne jest objeżdzenie a Zielonka jak jedzie,co i z kim?Luuudzie--więcej wiary bo najlepiej to sie załamać,prawda?

  24. Powrót do góry    #2274
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze strasznie sie zgrzales :) Po prostu ja to tak widze ale nigdzie nie napsialem ze nie wierze. Nie oczekuje od nich cudow bo wiem ze takowych nie bedzie ale nie wiem czy zauwazyles ale na starcie odjezdzali im wszyscy. Jedynie Buczek jako tako startowal ale gdzie reszta? Od Andreasa nie oczekuje 15 pkt ale na pewno tez nie 9. Juz nawet mnie nie obchodza punkty bo mnie nie obchodzi kto to wygral ale o sam styl. Nie podobalo mi sie i tyle. Tobie sie podobalo i ok. Co do patrzenia na innych to ja na nich nie patrze bo liczyc trzeba tylko i wylacznie na siebie! Nie zmienia to jednak faktu ze wierze ze bedzie dobrze i z takim nastawieniem przystapie do 1 kolejki.

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  25. Powrót do góry    #2275
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    dokladnie realista!! popieram w 100%!!

    nie mamy czego szukac bo 5 naszych nie zajeło 5 czołowych pozycji??
    moim zdaniem nasi zaprezentowali sie bardzo przyzwoicie,po tym co zobaczylem dzisiaj utwierdzilem sie w przekonaniu ze u siebie bedziemy niezwykle grozni, AJ napewno sie poprawi Szczepan,Stachu pokazali ze liczne treningi na naszym owalu pozwolily im poznac tajemnice naszego toru,miejmy nadzieje ze jeszcze Okon sie odnajdzie,Buczek gdyby nie defekt tez by o pudło walczył.
    zaraz tu pewnie wpadna napinacze z ZG i beda wychwalac postawe Lindgrena w ostrowie i bede pisac jak to Walas odpuscil KA hehe

  26. Powrót do góry    #2276
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Czy ktoś z Was siedzi w parkingu i widzi co dany zawodnik robi? Wiecie może też jakie ma cele na taki turniej? Wszystko zweryfikuje liga, a nie zawody, które swój urok straciły już dość dawno...

  27. Powrót do góry    #2277
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zaraz tu pewnie wpadna napinacze z ZG i beda wychwalac postawe Lindgrena w ostrowie i bede pisac jak to Walas odpuscil KA hehe
    Tak będzie :) Każdy to wie, oni po prostu tak maj± i trzeba się z tym pogodzić. Jak pojedzie który¶ słabo to zaraz, że NA PEWNO trener kazał się oszczędzać (innym oczywi¶cie kazano w tym czasie lecieć na złamanie karku)

    Lecz po występie Lindgrena, nikt z jego przeciwników w Ostrowie nie dostał wskazówek, by się oszczędzać :) Wszyscy na pewno jechali na maxa i będ± wyolbrzymiać wszystko.

    Tacy s±. Nic na to nie poradzicie :) Pozdro

  28. Powrót do góry    #2278
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    mimo wszystko jazda naszych zawodnikow w Kryterium pozytywnie nastraja przed meczem z zielonka

    tor troche inny niz zwykle (moze juz maly test przed zielonka)

    ocena zawodnikow

    Andreas - 4 (tylko jeden wygrany bieg i jakby troche odpuscil w drugiej fazie zawodow)

    Staszewski - 4+ (duzy plusik za walke na torze, przed zawodami typowalem go jako czarnego konia zwodow)

    Szczepaniak - 5- (minusik za poczatek zawodow-moze trema?)

    Buczkowski - 4- (defekty, chyba najlepszy motor stracil w pierwszym biegu :/)

    Okoniewski - 3 (slabe starty, jazda tylko po malej ale to moze sie przydac na wyjazdach)


  29. Powrót do góry    #2279
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Tacy s±. Nic na to nie poradzicie"

    Odezwał się jedyny sprawiedliwy :)

  30. Powrót do góry    #2280
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zaraz tu pewnie wpadna napinacze z ZG i beda wychwalac postawe Lindgrena w ostrowie i bede pisac jak to Walas odpuscil KA hehe
    Nie jedyny, tylko taka prawda. Je¶li tego nie widzisz, to spójrz, co pisze reszta Polski. Nie napisałem nic, co by się mijało z prawd±. Proste. Gdyby było inaczej, nikt by tak nie pisał.

  31. Powrót do góry    #2281
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy jutro jest sparing w Bydgoszczy z Gdańskiem ? Jeżeli tak to o której ?

  32. Powrót do góry    #2282
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Hm, nie byłem i mogę jedynie odnieść się do wyników. Na pewno spore zaskoczenie, że wygrał Ferjan, drugie miejsce Jagody dziwić nie powinno. Zaskoczenie to 6 miejsce Jonssona, powinno go być stać na zdecydowane zwycięstwo biorąc pod uwage niezbyt wygórowaną obsadę tych zawodów. Staszewski niby dobrze ale rok czy dwa temu był chyba trzeci w KA więc dzisiaj jagby ciut gorzej. Nie spodziewałem się dobrego występu Okonia czy Walaska, obaj juz wielokrotnie twierdzili, że bydgoski tor wybitnie im nie leży.

    P.s
    Rozkurcz, chyba pora się skurczyć. Jak do tej pory Twoja teoria odnośnie kibiców z Zielonki buja w obłokach :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2283
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Buczkowi poleciał tylko łańcuszek sprzęgłowy wiec silnik jest cały ale dalej w zawodach jechał na "osiołkach".Podobno Jonsson mierzy w tytuł Mistrza Swiata ;P dobry ale to bardzo dobry żart , jest cienki jak barszcz nic nie tłumaczy jego wyniku skoro jest taki mocny jak mówi i jak nie wypala mu początek zawodów to powinien wyciągąć ten swój najlepszy sprzęt na koniec zawodów i pokazć jak się wygrywa ;P a tu lipa.Okoń załamka nie dość ze wolny to jeszcze mota sie po torze nie wie czy juz "można" jechac po dużej czy dalej zapierd... przy krawężniku, oby to nie była powtórka z Kościechy który przez cały sezon nie mógł sie dopasowac do naszego toru.Na koniec tor, patrzac na to jak wygląda i jak na nim sie teraz jeździ to przewiduje klopoty jak dwa lata temu miał Apator gdzie własny tor najwiekszą zagadke stanowił dla gospodarzy.Zostały dwa tygodnie aby cos z tym zrobic i oby sie udało bo przyjdzie nam przełykac gorycz porażki na naszym stadionie dośc często.

  34. Powrót do góry    #2284
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panowie! :)

    Ale za to te czwórki i dobre oceny?? Ja tu podpisuje sie pod wpisem JD, np. taki pan Jonsson to na ośle powinien te Kryterium łyknąć... No nie róbmy kabaretu, nie dość, że obsada średnia to i wyniki dziwne :)

    Wybaczcie ale w lidze takich Ferjanów to będzie kilkunastu! Wasze 3 i 4 miejsca też biorę z przymróżeniem oka... Dlaczego? A no bo dlatego, ze ost 2-3 tygodnie smigacie na tym torze czesto, a zawodnicy przyjezdni widzieli go w tym sezonie po raz pierwszy :) To jest różnica wielka. W trakcie sezonu nawet gospodarze jeżdzą na własnym torze 3 razy na 2 tygodnie, bo czasu nie maja jak sie sezon "kulnie" :) Tu z kolei mieliście zdecydowana przewage i skoro pukacie Wrocław i Gniezno tak wysoko, to i KA powinno wygladac - pięciu zawodników Polonii na pierwszych 6 miejscach :)

    I nie mówie to aby sie z Wami pokłócić, takie po prostu mam odczucia. Co prawda i tak wypaliscie rewelacyjnie na tle Zielonki, która po kilku treningach zrobiła sobie turniej i dostała baty od Stali Gorzów :)

    Żebym nie został źle zrozumiany. Przyjdzie liga, to takich Jagusiów, Miedzińskich i Ferjanów jej w ciul. Teraz mieliscie wielki handicap i wyszła na moje oko średniawka. Co bedzie jesli przyjedzie Atlas, Czewa lub Leszno? Średnio to widze...

    ps. nie wiem czy to w tym temacie czy w innym jakas madra głowa napisała, ze u Was Krzyzak i Kostek cieniowali a gdzie indziej... Może zastanówmy się ciut... A o Sawinie nikt nie wspomni? :) Ehhh, warto patrzeć tylko w jedną stronę co nie? :) Na dodatek za czasów obu panów mieliscie silna pake, a w silnej pace trudno sie przebic, ale dla Was to nie ma znaczenia :P

  35. Powrót do góry    #2285
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będzie baaaaaardzo nerwowy sezon . Przed każdym meczem , przed każdym biegiem będziemy się zastanawiać kto tym razem wystrzeli...któremu wyjdzie start...NIE MAMY ZADNEGO PEWNIAKA po tym co zobaczyłem wczoraj.
    Jonsson chyba mocno przekombinował z motorami . Był strasznie wolny i na starcie i na dystansie. Z resztą już na sparingu ze Spartą był dosyć wolny ( przez 3 okrążenia wiózł go Sitera). Obawiam się ,że w pierwszych meczach 10 punktów to max dla Jonssona ( ewentualnie 12- 13 z jokerem - bo nikogo innego do jazdy jako joker nie mamy).
    Staszewski , Szczepaniak , Buczek - wszyscy strasznie w kratke. Raz jest pierwszy , następny bieg ostatni...
    Okoniewski jak nie wygra startu to jest bezradny - tu potwierdza sie niestety opinia kolegów z Falubazu. Nie ma zadnego pomysłu na wyprzedzanie, jest pasywny , jedzie torem jazdy zawodnika przed nim...
    Kolejna sprawa to stary naszych asów.Nie wiem dlaczego ale wczoraj przegrywali 90% startów.

    Tak czy inaczej wierze w medal ...:P :D a na poważnie to ...
    POLONIA NIGDY NIE SPADNIE!!! i tego sie trzymajmy :P

    pozdro

  36. Powrót do góry    #2286
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po obejrzeniu wczorajszych zawodów utwierdzam się coraz bardziej, że mamy drużynę "nieobliczalną" co jest według mnie najłagodniejszym i najbardziej optymistycznym określeniem jej "papierowego" potencjału i możliwości w przedsezonowych kalkulacjach. Na plus Szczepaniak za ambicję i zadziorność na torze oraz skuteczną jazdę w drugiej części KA. Staszewski na swoim poziomie podobnie jak Buczkowski. Nie wiem co myśleć o jeździe Jonssona ale wolę myśleć, że potraktował start w KA treningowo...
    Okoń zupełnie mnie do siebie nie przekonał. Nie widziałem sparingów, a po tym co widziałem wczoraj stwierdzam, że pojawił się w nowym wcieleniu Mirek Kowalik (chodzi mi o skuteczność jazdy w barwach Polonii). Obym się mylił, a mylę się raczej na pewno bo się na żużlu nie znam. :)
    W kontekście wyników KA myślę, że walka o dwa miejsca w składzie będzie się toczyć pomiędzy trójką: Okoniewski, Davidsson i Klecha. Tym bardziej kiedy do składu wróći w pełni sił Emil. Wtedy wydaje mi się, że powinniśmy startować w następującym zestawieniu:
    1. Buczkowski
    2. Szczepaniak
    3. Staszewski
    4. Okoniewski/Klecha/Davidsson
    5. Jonsson
    6. Jędrzejewski
    7. Sajfutdinow
    Co do samego KA to zawody dość ciekawe. W porównaniu z tym czym raczono nas w kilku poprzednich edycjach te zawody mogły się podobać. I najważniejsze, że wszyscy cało i zdrowo zjeżdżali do parkingu co pozwoli zdjąć z tego szacownego turnieju złą sławę jaką się zaczął ostatnio cieszyć.

    Ale i tak niezależnie od tego co napisałem powyżej jestem optymistą i wierzę w drużynę co to nigdy nie spadła. Z niecierpliwością czekam na pierwsze mecze
    Pozdrawiam :)
    Proch, M. Ziarnik, K. Ziarnik, Rutecki, Bizoń, Bukiej, Głowacki, Maroszek, Gabrych, Dołomisiewicz, Wolski - taka była moja pierwsza Polonia

  37. Powrót do góry    #2287
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    W kontekście wyników KA myślę, że walka o dwa miejsca w składzie będzie się toczyć pomiędzy trójką: Okoniewski, Davidsson i Klecha. Tym bardziej kiedy do składu wróći w pełni sił Emil. Wtedy wydaje mi się, że powinniśmy startować w następującym zestawieniu:
    Chyba się jednak mylisz. Okoniewski i Davidson maja zagwarantowana ilość startów w kontrakcie, Okoń na wszystkie mecze ligowe a Davidson na określona ilość (nie pamietam na ile).
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #2288
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Davidson na określona ilość (nie pamietam na ile)"

    Davidsson ma zagwarantowane 12 spotkań

  39. Powrót do góry    #2289
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko wielki znawczyku geografi z zielonej davidsson jelsi nie bedzie robil pelnej puli puntow ktore ma w kontrakcie to nie bedzi jezdzil!!! a wiec sie nie udzielaj ajk nie wiesz!!

  40. Powrót do góry    #2290
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem pewien bo nie mam wglądu w kontrakty obu zawodników (tak jak i moi przedmówcy zapewne) ale zapis o gwarantowanej ilości startów trzeba chyba odnosić bardziej do obowiązków zawodnika niż klubu. Kto przy zdrowych zmysłach gwarantowałby zawodnikowi występ we wszystkich meczach ligowych bez względu na uzyskiwane wyniki - zdobywane punkty. Zwłaszcza gdy klub ma tych zawodników więcej niż miejsc w składzie meczowym. Ale może się mylę, jak napisałem wyżej, na żużlu się nie znam. Tak se tylko przychodzę mecze oglądać. :)
    Pozdrawiam
    Proch, M. Ziarnik, K. Ziarnik, Rutecki, Bizoń, Bukiej, Głowacki, Maroszek, Gabrych, Dołomisiewicz, Wolski - taka była moja pierwsza Polonia

  41. Powrót do góry    #2291
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "znawczyku geografi" wybitny znawco ortografii.

    "22-letni szwedzki żużlowiec Jonas Davidsson w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy ŻKS Polonii Bydgoszcz. Kontrakt gwarantuje mu, że wystartuje przynajmniej w 12 spotkaniach ekstraligi."

    http://new.sports.pl/index.php?show=...7dcda5c1<br />

  42. Powrót do góry    #2292
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ojj widze ze nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniem typowy cwaniaku z grodu bachusa lol!! przeciez pisalem ze jesli nie bedzie robil pelnej puli punktow tumoku to nie bedzie jezdzil ma ta pule zapsiana w kontrakcie no ale cos buuuuuzuj sie

  43. Powrót do góry    #2293
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    ojj widze ze nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniem typowy cwaniaku z grodu bachusa lol!! przeciez pisalem ze jesli nie bedzie robil pelnej puli punktow tumoku to nie bedzie jezdzil ma ta pule zapsiana w kontrakcie no ale cos buuuuuzuj sie
    łyknij se prostamol uno to pomaga na wszystko...

  44. Powrót do góry    #2294
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    ojj widze ze nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniem typowy cwaniaku z grodu bachusa lol!! przeciez pisalem ze jesli nie bedzie robil pelnej puli punktow tumoku to nie bedzie jezdzil ma ta pule zapsiana w kontrakcie no ale cos buuuuuzuj sie
    No to jest tu wiecej takich co nie moga zalapac o co ci chodzi:P co to jest ta "pełna pula punktów"?????

  45. Powrót do góry    #2295
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wrb1920 bym ci cos powiedział ale nie chcę się zniżać do
    twego poziomu bo bym musiał się chyba położyć na podłodze.
    Twoja forma wypowiedzi dobitnie ¶wiadczy że jeste¶ brakuj±cym ogniwem w teorii Darwina. W konkursie na primitywa zgarn±ł by¶ nie watpliwie cał± pulę nagród. Szczere wyrazy współczucia dla s±siadów, jeżeli jeszcze żyj±.

Strona 51 z 85 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •