Strona 2 z 85 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 3794

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #46
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    andreagassi

    adamo
    Nie znasz się, to siedź cichutko.
    Kierujesz się chyba wypowiedziami w wąskim gronie swoich znajomych. Poczytaj sobie np. artykuł w dzisiejszym Expresie.
    Wąskie to są Twoje poglądy na świat... każdego kto ma inną opinie od Ciebie potrafisz tylko wyzywać i obrażać, czym zastępujesz brak argumentów. Sondy jak ta ostatnia w EB pewnie są tak samo miarodajne jak wyniki sondaży przedwyborczych... jak wyszło wszyscy wiemy. Nie neguje tego, że w bydzi są zwolennicy powrotu Tomka do bydzi, ale nie zgadzam się absolutnie z faktem, że stanowią większość. A po cichutku to powinien zniknąć z tego forum, byłoby to z pożytkiem dla wszystkich :)

    barton
    P.S. A moze Ty nam powiesz, ile masz lat?

    P.S.1. Przepraszam, ze niby kogo nie mozesz spotkac ?
    O wiek kolegi SZTANGI niech Cię głowa nie boli... a tak poza tym, to masz problemy z rozumieniem tego co czytasz?

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,756
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    To ja sie zapytam inaczej czy ktos ma pewne info ze Gollob rozmawia z nami...?? Z tego co wiem to nie rozmawia... i cale szczescie Gollobowi w BYdgoszczy mowie Niee

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach

    Pabo

    Powiem Ci dlaczego nikt nie chce odpowiedzieć na te pytania - bo były przerabiane już sto razy w innych wątkach (w bydgoskim również) i po raz kolejny zacznie się jałowa dyskusja, która nic nie wniesie. Lepiej Ty zadaj sobie pytanie...
    Nie pytam sie co bylo powiedziane czy nie bylo, co bylo przerabiane a co nie bylo w kwestii Golloba! Odpowiedziec to ja moge, ale wpierw chce uzyskac odpowiedz na postawione przez siebie pytania, bo wlasnie przez tego typu postu jak Twoj dyskusja jest jalowa! Nauczmy sie odpowiadac, a dopiero pozniej pytac! A nie jak do tej pory, bo pytaniem na pytanie to faktycznie tu sie z Toba zgodze, nigdzie nie dojdziemy, a o konsensusie w sprawie Golloba patrzac na zacietrzewienie niektorych to w ogole mozemy pomarzyc!

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    adamo
    Mi jakoś ciężko spotkać się z opinią pozytywną na temat powrotu Golloba do bydzi
    Nie neguje tego, że w bydzi są zwolennicy powrotu Tomka do bydzi, ale nie zgadzam się absolutnie z faktem, że stanowią większość.
    Chyba masz rozdwojenie jaźni :D
    Gollobowi w BYdgoszczy mowie Niee
    A przeciwnikom Golloba w Bydgoszczy mówimy: WON!

    (do Torunia na przykład)

  5. Powrót do góry    #50
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    andreagassi

    Widze, że czytanie ze zrozumieniem jest dla Ciebie zbyt dużym wyzwaniem... czy to, że cięzko jest mi się spotkać z opinią pozytywną na temat Golloba świadczy o tym, że takich osób w bydzi nie ma? Jak na mój gust jedno absolutnie nie implikuje, trudne słowo :P, drugiego.

    A przeciwnikom Golloba w Bydgoszczy mówimy: WON!

    (do Torunia na przykład)
    To pozostawie bez komentarza, bo szkoda każdej literki wklepanej w klawiatury na dyskusje z Tobą...

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,756
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    A przeciwnikom Golloba w Bydgoszczy mówimy: WON!

    (do Torunia na przykład)

    Do Torunia to mozesz Ty isc w przyszlym sezonie ogladac Golloba... Mnie ciekawi teraz jedno ze nagle wiekszosc jest za powrotem Tomka...cóż za zmienne zdanie po jednym artykule w ktorym Tomek wyrazil chec startów w Bydzi! A gdzie ta wiekszosc byla 3 lata temu 2 lata temu , rok temu....??? Nagle wszysccy sa za a jakos 3 lata temu 10 tys z 15 gwizdalo na niego... Byly wywieszane transparenty " Panie Gollob konczysz sie a Polonia jest i bedzie" , kto wtedy wyzywal na Golloba ze olał kibicow i nie chce przyjezdzac na KA???

    Pewnie zaraz sie na mnie posypia słowa krytyki... nie chce zebyscie mnie zle zrozumieli ze nienawidze Golloba czy cos w tym stylu , szanuje go , pamietam co zrobil , pamietam jak wiele razy ratowal nam tylek w ostatnich biegach... , pamietam ile tytułow DMP zdobyl z Polonia... "ale to juz bylo...." pamietam rowniez jak odchodzil(!)(!)(!)

    Moje zdanie jest takie aby Golloba nie sciagac do Bydgoszczy...znowu zaczna sie konflikty itd...

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A gdzie ta wiekszosc byla 3 lata temu 2 lata temu , rok temu....??? Nagle wszysccy sa za a jakos 3 lata temu 10 tys z 15 gwizdalo na niego... Byly wywieszane transparenty " Panie Gollob konczysz sie a Polonia jest i bedzie" , kto wtedy wyzywal na Golloba ze olał kibicow i nie chce przyjezdzac na KA???
    Powiem Ci kto: adamo, realista27 vel rafik, paweł_bydgoszcz, SZTANGA, maciej_a, JD i im podobni.
    Im wszystkim Gollob przeszkadzał nawet wtedy, kiedy był (na przykładzie konfliktu z Protasem - za którym stali murem)! Dla nich najlepiej byłoby gdyby Tomek urodził się w Toruniu, a nie tutaj!

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,756
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Im wszystkim Gollob przeszkadzał nawet wtedy, kiedy był (na przykładzie konfliktu z Protasem - za którym stali murem)! Dla nich najlepiej byłoby gdyby Tomek urodził się w Toruniu, a nie tutaj!
    A czy ja gdzies napisalem ze mi Gollob przeszkadzał?? Wrecz przeciwnie zawsze go szanowalem , szanuje i bede szanowal... Tyle tylko ze nie chce aby jezdzil juz u nas... Jesli chodzi o Tomka i jego konflikty to sam dobrze wiesz jak to jest konfliktowy czlowiek a juz w ogole jak w poblizu jest Władziu...

    Nawet Andreas chcial kiedys pogadac z Tomkiem na jakims meczu , zaprzyjaznic sie a Tomek powiedzial ze on nie ma czasu na jakiess tam znajomosci czy cos w tym stylu...

    A pamietasz moze jak Tomek odchodzil czy jestes tak nim zaslepiony ze... Dziwne ze wszysccy wiedzieli ze Tomek odchodzi tylko nie kibice a on udawal ze chce tu zostac... Byly dla niego oraganizowane zbiorki pieniedzy itd. A on tak podziekowal ze nawet w nastepnym sezonie nawet nie przyjechal na Kryterium Asow.
    A Protasiewicz przez kogo odszedl do torunia??
    A Dołomisiewicz przez kogo nie kontunuowal kariery??

    Pozdrowiam!!

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Trochę mnie śmieszą te stwierdzenia o dobrej atmosferze w Polonii od momentu odeścia Golloba.
    Gdyby nie było kasy to atmosfera nie byłaby już taka sielska i anielska.
    Jak by nie patrzeć Tomek robił komplety, ciągnął często wynik drużyny, ale niestety nie dostawał kasy zagwaratntowanej w kontraktach.
    Ciekawe ilu zawodników z czołówki GP godziłoby się na takie warunki?
    Moim zdaniem to cud, że Gollob jeździł tak długo w Polonii bo prawda jest taka, że mógłby spokojnie jeździć w innych klubach za większą kasę, chociażby we Wrocławiu dokąd Rusko próbował go ściągnąć przez wiele lat.
    Szkoda, że nie zobaczę już Tomka w barwach Polonii...

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Protasiewicz przez kogo odszedl do torunia??
    A Dołomisiewicz przez kogo nie kontunuowal kariery??
    A Leppera kto wpuścił do Sejmu?
    A Giertych przez kogo został ministrem edukacji?
    A wybuchy w Korei Pn. to kto spowodował?

    Tomasz Gollob! NA STOS Z NIM!!!

    Ps. Z Twojego maila wynika, że urodziłeś się w 1989r. O ile mnie pamięć nie myli to Dołek skończył karierę bodajże w 1991 r. Gratuluję. Jak na dwulatka to dobrą masz pamięć...

  11. Powrót do góry    #56
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę mnie śmieszą te stwierdzenia o dobrej atmosferze w Polonii od momentu odeścia Golloba.
    Gdyby nie było kasy to atmosfera nie byłaby już taka sielska i anielska.
    Jak by nie patrzeć Tomek robił komplety, ciągnął często wynik drużyny, ale niestety nie dostawał kasy zagwaratntowanej w kontraktach.
    Ciekawe ilu zawodników z czołówki GP godziłoby się na takie warunki?
    Moim zdaniem to cud, że Gollob jeździł tak długo w Polonii bo prawda jest taka, że mógłby spokojnie jeździć w innych klubach za większą kasę, chociażby we Wrocławiu dokąd Rusko próbował go ściągnąć przez wiele lat.
    Szkoda, że nie zobaczę już Tomka w barwach Polonii...
    widze ze duzo wiesz o wroclawiu. prawda jest taka ze rusko chcial przez pewien moment ale tylko tomka i byly to chyba dwa lata ale nie wiele lat. swietej pamieci niescieruk powtarzal zawsze " za tomka mozna dac 5 milionow ale za tomka, jacka i wladka to nawet milion bedzie kwota zbyt duza".
    pamietaj za niescieruka zaden galop nie mial wstepu do tego klubu.
    osobiscie bardzo sie ciesze ze zaden z nich nie startowal w moim klubie.
    tak naprawde to mi was szkoda, bo to co oni zrobili wam pare lat temu to bylo czyste frajerstwo - szczegolnie z tym zwodzeniem z podpisaniem kontraktu, a potem kurs na tarnow.
    niech dozyja w spokoju emerytury w toruniu (jak klub nie splajtuje przez nich) a sami budujcie naprawde mocna polonie w oparciu o innych zawodnikow - przyszlosciowych jak np. emil

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,756
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Ps. Z Twojego maila wynika, że urodziłeś się w 1989r. O ile mnie pamięć nie myli to Dołek skończył karierę bodajże w 1991 r. Gratuluję. Jak na dwulatka to dobrą masz pamięć...
    A to kiedy sie urodzilem to juz moja sprawa... Nie chodzi tutaj o wiek tylko o to zeby miec jakies pojecie o zuzlu. A na zuzel jak na swoj wiek chodze bardzo duzo i pojecie mam nie tylko o tym co dzialo sie w ostatnich 15 latach...

    Ale idac twoim tropem myslenia skoro ja nie mam miec prawa pamieci na temat Dołomisiewicz to Ty pewnie uznajesz ze Polonia ma tylko 6 albo 5 tytułów mistrza Polski bo przeciez tych zdobywanych w 55 i 72 nie pamietasz??!!

    Nie ma sensu dalej kontynuaowac tej dyskusji... Ty jestes za tym aby Gollob jezdzil u nas a ja z tym zeby nie jezdzil i wszystko na ten temat POZDRAWIAM

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    niech dozyja w spokoju emerytury w toruniu (jak klub nie splajtuje przez nich) a sami budujcie naprawde mocna polonie w oparciu o innych zawodnikow - przyszlosciowych jak np. emil
    Generalnie nie odpowiadam na niegramatyczne posty, ale zrobie wyjątek.
    Idąc Twoim tokiem rozumowania to każdy klub, który ma w składzie klasowego zawodnika jest skazany na plajte, bo przecież trzeba płacić.
    W ogóle ten Gollob to świnia jak śmiał brać kase od swojego klubu kiedy inni jeździli charytatywnie.

  14. Powrót do góry    #59
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Najbardziej zastanawiające jest to, że zwolennicy powrotu Tomka (na penwo nie wszyscy) posiadają nieodpartą pokuse by pluś na tych, którzy mają czelnośc mieć inne zdanie... jeśli ktoś chce kochać Tomka prosze bardzo, ale czy to oznacza, że każdego kto ma inne poglądy trzeba wyzywać i mieszać z błotem?

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    spartan

    idac twoim tokem myslenia, to jak jestes prawdziwym kibicem Sparty to zrob wszysko zeby jednak Crump i Andersen u was nie wystartowal bo onie napewno nie zarabiaja miej od Golloba a chyba nie chcesz zeby Twoj ukochany klub zbankrutowal.

    Pozdrawiam.

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Najbardziej zastanawiające jest to, że zwolennicy powrotu Tomka (na penwo nie wszyscy) posiadają nieodpartą pokuse by pluś na tych, którzy mają czelnośc mieć inne zdanie... jeśli ktoś chce kochać Tomka prosze bardzo, ale czy to oznacza, że każdego kto ma inne poglądy trzeba wyzywać i mieszać z błotem?
    Na szczęście zauważyłem, że nie wszyscy są zwolennikamu opluwania. Przecież nie jesteśmy politykami :)
    Moim zdaniem po prostu powrót Golloba byłby mocnym wzmocnieniem drużyny i tyle. I nie uważam również, że był on głównym sprawcą problemów ''starej Polonii". Brał kasę, która mu się należała. Dla mnie to prostrze od budowy cepa.

  17. Powrót do góry    #62
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Idąc Twoim tokiem rozumowania to każdy klub, który ma w składzie klasowego zawodnika jest skazany na plajte, bo przecież trzeba płacić.
    W ogóle ten Gollob to świnia jak śmiał brać kase od swojego klubu kiedy inni jeździli charytatywnie.[/quote]

    szkoda ze piszesz jakies brednie o niegramatycznym pisaniu a sam jestes pozbawiony umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.
    wyrywasz cos z kontekstu i potem sam na siebie sie pienisz.
    tu nie chodzi o klasowego zawodnika tylko o galopa t.

  18. Powrót do góry    #63
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spartan

    idac twoim tokem myslenia, to jak jestes prawdziwym kibicem Sparty to zrob wszysko zeby jednak Crump i Andersen u was nie wystartowal bo onie napewno nie zarabiaja miej od Golloba a chyba nie chcesz zeby Twoj ukochany klub zbankrutowal.

    Pozdrawiam.
    nie wiem kto wiecej zarabia czy tomek czy crump, to naprawde nie jest istotne. czy naprawde nie widzisz jak tomek poczynal sobie w meczach ze sparta czy rzeszowem, czy to nie jest rozkladanie klubu taka manifestacja. szantaze zwolnieniem lekarskim itp. wracajac do sparty to rzeczywiscie boli mnie brak wychowanka, a cala reszta dokladnie mi wisi, lacznie z ich zarobkami.

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Dziwie sie, ze wypowiadaja sie Ci, ktorzy nie wiedza NIC (poza wlasna teoria!) o kulisach odejscia Tomka z Polonii!
    Wg nich to on jest winny, to on zwodzil kibicow do ostatniej chwili, a ze dzialacze nie robili nic, zeby go zatrzymac, to juz nieistotne, prawda?

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Ciekawe Agassi czy tak samo sie będziesz wypowiadal o Gollobie jak pójdzie do Torunia. Czy czasem wtedy nie powiesz, ee Gollob jest fe.
    A przecież ponoc torunia nienawidzisz, nie chce w Polonii więcej toruniaków jak Kościecha, Sawina czy ewentualnie nowi Ząbik czy Jaguś.

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    No czyżby PePe coś kręcił...
    Jeszcze nic nie wiadomo???

    http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35591,3691337.html
    Pozdrawiam
    edit// już raz Ci zwracałem uwagę nt. reklamy twojej stronki. Mam nadzieje, że nie będzie trzeba przywoływać Cię do porządku w inny sposób...

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno bardzo korzystną ofertę przedstawił panu Robert Dowhan, prezes ZKŻ Zielona Góra?

    - Nie chciałbym tego komentować, trochę na to jeszcze za wcześnie. Ze swojej strony deklaruję, że chciałbym nadal jeździć w Polonii. Jednak gdzieś już na przykład przeczytałem, że w niej na pewno zostaję i jestem zdziwiony. A droga do tego jeszcze daleka.
    JD
    Moze jakieś fakty , skoro wciskam ludziom kit a ty tak śledzisz moje posty podaj mi choc jedno moje kłamstwo na forum .
    Protas ma podpisac w Bydgoszczy na dwa lata i wszystko jest juz wstępnie dogadane.
    Co do Protasa niech jedzie do tej Zielonki podpisywac kontrakt na cztery lata :P :P :P Zobaczymy tylko jak to będzie faktycznie i gdzie podpisze ;)
    I co JD?? Chowasz się teraz pod płaszczykiem mamusi?? Nawet nie masz tyle odwagi żeby przyznać, że twoje informacje były funta kłaków warte.
    Okazuje się, że nic z Protasem dogadane nie jest. Ale oczywiście większość woli ślepo słuchać pseudoinformatora...

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całe szczęście, że pora dosyć późna i nie ma już z nami andreagassiego, który śpi smacznie z zapudrowaną dupką i śni o tym, jak to zbeształ, zwymyślał i wygnał z Bydgoszczy sporą gromadkę czarnych owiec...
    Diagnoza brzmi jak wyrok i nie pozostawia złudzeń: przypadek beznadziejny!
    PS. Ale już jutro od samego rana, jeszcze przed wyruszeniem w długą drogę pod górkę do szkoły, można się spodziewać riposty i tupania niejakiego aa...
    O zgrozo!

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ty Agassi...

    Bożew czytam ten wątek i oczom nie wierze... Sąsiedzi z Bydgoszczy, żal mi Was, że musicie w jednym wątki z takim panem sie wytrzymać! Ja widze, ze Ty w ogole wszystkie rozumy pozjadałeś... Ja tam JD nie bede tłumaczyc czy usprawiedlisiwac czy wstawiac sie za nim... Ale niech Ci do dołba dojdzie:

    po 1. Ma facet bana, napewno na Twoje głupoty by odpisał gdyby mógł...
    po 2. Jak Ty wierzysz w Gazety - tymbardziej Wyborcze - to ja już w ogole nie czytam Twoich wpisów bo sensu nie ma... 2 lata temu w Wyborczej był wywiad z Pepe, i w srodku mozna było znaleźć coś na podobe "ja sie nigdzie nie wybieram, chce jeździć w Toruniu" kiedy już dawno było wiadome, ze Pepe jest u Was prawie dwiema nogami...

    Mieliśmy kiedys na tym forum takiego "cwaniaka" i wszechwiedzacego jak Ty - Oman :P Widze, ze jego misje wkurzania innych kontynuujesz w 100%! Gratki!! :)

    A tak ze swojego podwórka... Ile to razy czytam w Gazecie, Pomorskiej czy innych Nowosciach jakas nowine, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistościa, baaaa!! Są nawet do niej wywiadziki małe podane :) Ale np. w klubie wszyscy wiedza inaczej i rzeczywistosc ma sie zgoła odmiennie - Media są by tworzyc pełna fikcje, aby nam oddziaływac na zwysły i uczucia... kto wierzy pismakom na 100% ten jest zgubiony na maxa... a Twoje zaślepienie swoja osoba jako Boskim Apollo przerasta najśmielsze oczekiwania :) W sumie to dziwne, ze z klubu do Ciebie nie dzwonia abys im powiedział co sie u nich dzieje :P Wkoncu moga miec ciut inne informacje... no ale moze i dobrze, ze nie dzwonia, bo od razu byc po kims "pojechał" :)

    bez odbioru...

    a Pepe zostanie w Bydzi ;) Jakos nie wierze aby mógł odejsc, wie, ze ciezko znaleźć kogos jego pokroju...

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    To ja sie zapytam inaczej czy ktos ma pewne info ze Gollob rozmawia z nami...?? Z tego co wiem to nie rozmawia... i cale szczescie Gollobowi w BYdgoszczy mowie Niee
    Zapewne Tomek bardzo się takim Niee przejmuje, hahaha.

    Zwłaszcza jeżdżąc u Karkosika np. ...

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Powiem Ci kto: adamo, realista27 vel rafik, paweł_bydgoszcz, SZTANGA, maciej_a, JD i im podobni.
    Im wszystkim Gollob przeszkadzał nawet wtedy, kiedy był (na przykładzie konfliktu z Protasem - za którym stali murem)! Dla nich najlepiej byłoby gdyby Tomek urodził się w Toruniu, a nie tutaj!
    Taaaa, jestem za, andre, ale nie pieprz o czarnych owcach, bo to banal ;). Ani Sawar nie pastuszek nad przepaścią;). Jesteś neiwygodny dla forum, też jestem, więc znam ten stan, ale płacę i wymagam, wolny kraj, byle bez niepotrzebnych obrazek, Gollob, jak mawiał Urban, wyżywi się sam, tu, czy w Torcie, wolalbym, żeby tu, ale fanował będę mu niezależnie od klubu, w jakim jeździ, bo to najlepszy polski żużlowiec w historii, czy się to pseudoznawcom podoba, czy nie.
    Za konflikt z familią Protów winię po równo Władka i Prota. Cóż, fala żuzlowa zadziałała ;).

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Za konflikt z familią Protów winię po równo Władka i Prota.
    No i tu jest sedno sprawy :) Myślę, że teraz Gollob z Protasem mogliby tworzyć niezłą pakę no bo Władek mocno się postarzał, a sami zawodnicy chyba już też nie podchodziliby do sprawy tak emocjonalnie.
    Pamiętam te 15 biegi gdzie zwykle był 5:1 dla nas.
    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    [quote]
    A Protasiewicz przez kogo odszedl do torunia??
    A Dołomisiewicz przez kogo nie kontunuowal kariery??
    Na pewno przez Golloba :) W koncu Gollob jest w ukladzie :)

    A jakby dobrze poszukac, to moze i w szafie Lesiaka cos by sie na niego znalazlo ;)

    Bardzo zabawny watek sie zrobil :) Ja juz sie przyzwyczailem, ze przeciwnicy Golloba sa bardzo halasliwi - krzycza, tupia nozkami, kazdy z osobna wypowiada sie w liczbie mnogiej (np.: mowimy nie, czy bydgoszczanie nie chca Golloba) itp., itd.

    Oczywiscie pisza, ze zdecydowana wiekszosc Golloba nie chce, neguja jakis tam sondaz Expressu, jakoby az 70% kibicow chcialo powrotu Tomka, bo to przeciez nie moze byc prawda.

    Wypisuja jakies brednie, ze 3 lata temu 10 tys. kibicow na Golloba gwizdalo ;) (dla przypomnienia - 3 lata temu Gollob jeszcze byl w Polonii ;)), chociaz ja na przyklad mam meczyk nagrany na kamerce z Unia T. z 2004 i jak sobie ogladam prezentacje to wyraznie slychac, ze Gollob dostal wowczas najwieksze brawa ze wszystkich:) Ale to jest niewygodne ;)

    Jesli o mnie chodzi, to ja przestane kibicowa Tomaszowi, jesli ten przejdzie do Torunia. Jednak to, co mnie najbardziej denerwuje to obluda.

    Na derby zawsze przychodzi wiecej ludzi niz na zwykle mecze. Caly stadion gwizdze, wielu bluzga, wyzywa Torun, a potem przychodza do domku, siadaja przed kompem i pisza, ze fajnie by bylo, gdyby Wiechu Jagus jezdzil w Polonii, bo to dobry zawodnik, a liczy sie przeciez tylko wynik. I zawsze najlepiej napisac zdanko, ze czasy sie zmienily:)

    Bawi mnie to i irytuje zarazem ;)

    I ciekawe jest, ze zawodnikow z Torunia ci wielcy przyjaciele Apatora przyjmuja z otwartymi rekoma, ale obruszaja sie na propozycje zmiany barw na zolto-niebieskie-jakies tam, albo na zmiane nazwy na Apator.

    Pisuje juz rzadko, bo niestety od 2004 roku mowiac o Polonii non-stop przewija sie temat Golloba. Do zrzygania.

    A na koniec najciekawsze fragmenty wywiadu z Protasiewiczem:) :

    "Nie sądzę. Poza tym jeździłem słabo tylko w Grand Prix, o czym wielokrotnie już mówiłem. W większości innych moich występów było dużo lepiej. Gdyby każdy polski żużlowiec jeździł tak "słabo" jak ja, to mielibyśmy całkiem silną ligę." Niezle, niezle - gdyby kazdy lider jezdzil jak on, to nie znalibysmy pojecia "lider" ;)

    "Co prawda wpłynęło kilka ofert z innych klubów, ale dla mnie priorytetem jest Bydgoszcz. Czekam na konkretne ruchy ze strony prezesów, bo na razie były tylko wstępne deklaracje." O mamo! A czemu akurat Bydgoszcz jest tym priorytem? Przeciez byl juz w swojej karierze zielonogorzaninem, wroclawianinem, bydgoszczaninem i torunianinem. Czemu Bydgoszcz?

    "Spędzimy je w rodzinnej Zielonej Górze, ale nie ma w tym żadnych podtekstów." Ehh..., szkoda, ze nie ma podtekstwo :(

    pozdrawiam

    Coolek :)

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pełni zgadzam się z Sir_Coolkiem!
    (tyle, że ja zwykłem pisać to bardziej wprost ;) )

    Dodałbym jeszcze tylko święte przekonanie forumowiczów jakoby Protas już na bank dogadany był z Polonią (o czym tak żarliwie zapewniał w swoich postach JD - dopóki go nie zabanowali).
    Oczywiście wszyscy kłamią - gazety, dziennikarze... ba! Nawet sam Protas łże jak bura suka, mówiąc, że "droga do tego jeszcze daleka". Wg szanownych forumowiczów Pepe Protasiewicz próbuje zrobić kibiców w bambuko. Z pewnością kontrakt tylko czeka na podpisik, a Protasiewicz robi z nas idiotów.
    Ludzie! Zachowujecie się w stylu "Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza!!!!"

    Jedno słowo ode mnie do Was: PARANOJA!

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach

    Dodałbym jeszcze tylko święte przekonanie forumowiczów jakoby Protas już na bank dogadany był z Polonią (o czym tak żarliwie zapewniał w swoich postach JD - dopóki go nie zabanowali).
    !
    hmm nie zbanowali,sam przestał pisać.Zbyt duzo tracę dając sie wciagać w prostacką wymianę poglądów.Bez odzewu

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik Awatar SZTANGA
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    andreagassi
    Rozmawiałeś z lekarzem ,bo jestem świecie przekonany że jest Ci bardzo potrzebny.A tak na marginesie myśle że forumowicze by sie bardzo ucieszyli,gdybyś nas opuścił i przerzucił sie na bierki.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Koniec!!!
    Kurcze, ale daleko to wszystko zabrnęło. Przypomina mi to dyskusję, co było pierwsze kura czy jajko? Będzie Gollob, nie będzie Golloba. To jest chore. Jedno nazwisko, a narobiło tyle chaosu. A przecież (przynajmniej taką mam nadzieję) wszyscy chcemy tego samego, aby nasza drużyna była jak najlepsza. Poza tym nie mamy na to wpływu jak będzie wyglądał nasz skład. Działacze pewnie mają w swoich notesach napisanych parę nazwisk oraz kilka wariantów. Może czytają to forum i maja z nas dobra zabawę, bo ja bym miał na 100%.
    Pozdrawiam
    MMK

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ja tam nie lubie sie kłócić :P

    Ale ta kłótnia raczej nie ma teraz nic wspólnego z Tomkiem G. :) jest to jakieś bezsensowne przekomarzanie sie oraz pisanie o racjach - swoja drogą drogi Andre... mnie rozbawiłeś tym wpisem :P Własnie o to chodzi, Ty masz swoja racje i koniec rozmowy :)

    Mi osobiscie zostaje życzyć zarówno Wam jak i sobie, aby Bydgoszcz i Toruń zbyudowały silne ekipy i abyśmy mogli ostro powalczyc podczas kolejnych derbów.

    pozdrowka:)

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Ale ta kłótnia raczej nie ma teraz nic wspólnego z Tomkiem G. :) jest to jakieś bezsensowne przekomarzanie sie oraz pisanie o racjach - swoja drogą drogi Andre... mnie rozbawiłeś tym wpisem :P Własnie o to chodzi, Ty masz swoja racje i koniec rozmowy :)

    Mi osobiscie zostaje życzyć zarówno Wam jak i sobie, aby Bydgoszcz i Toruń zbyudowały silne ekipy i abyśmy mogli ostro powalczyc podczas kolejnych derbów.

    pozdrowka:)
    I viceversa Jako- życze wam tego samego,aby składy naszych zespołów gwarantowały wyniki derbów coś ala 46:44 i przed 15 biegiem byłby remis po 42 a co tam jak walka to walka a na końcu sezonu niech zloto i srebro zdobędą pomorskie zespoły-w koncu nasz region jest njlepszym w Polsce(według mnie oczywiście).
    Mnie oczywiscie interesuje najbardziej skład Polonii i jakie transfery rzeczywiste będą a nie w spekulacjach.
    Dzisiaj w "Gazecie Pomorskiej" jest wywiad z Tomaszem Gollobem, który zapytany czy dostał ofertę z Bydgoszczy odpowiedział,ze na sprawy transferowe nie udziela informacji i wciąż mysli nad swoją przyszłością a dodał,ze jest szansa iż zobaczymy go w którymś z pomorskich zespołów. Jestem ciekaw jak to naprawdę z nim jest-można się pewnie wszystkiego spodziewać a myśle tutaj o jego jezdzie w Toruniu,Tarnowie czy Bydgoszczy.Wciąż każdy z tych klubów i chyba tylko te wchodzą w grę kontraktu w przyszłym sezonie-tak myślę.
    Inni już podpisuja kontrakty a u nas cisza-czyżby przed burzą? Sawarski w "TŻ" stwierdza,ze w Polonii szykuje się pewna reorganizacja czyżby nowy prezes(Tyllinger?)?
    Jestem ciekaw kiedy poznamy sponsora i głównego udziałowca SSA oraz nowych zawodników--wiesz coś o tym JD(konkrety jakieś)?Czy mozemy spodziewać się szybkich rozwiązań jak w Czewie gdzie w sobotę ma byc prezentacja zespołu albo w Toruniu gdzie duzo ma się(niby)dzisiaj i jutro rozstrzygnąć czy w Rzeszowie gdzie na niedzielny turniej chcą podpisać kontrakty z nowymi zawodnikami? Tez chcielibyśmy wiedzieć co i jak bo jestem troszkę(pewnie nie tylko ja),niecierpliwy.

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Panowie - dalsze kłótnie i przepychanki zakończą się mało przyjemnie dla Panów "krzykaczy" szczególnie. Andre - Ciebie tyczy się to najbardziej! Proszę o spokój!

    Pixel: Andre dostal 2 tygodnie odpoczynku i czasu na przemyślenia, miejmy nadzieje, że wykorzysta on ów czas na to byśmy nie mieli wiecej pracy w związku z jego twórczością. Ponadto podpisuje się pod apelem kolegi. Prosimy o normalną dyskusję. (sorry za edycję, ale tymczasowo nie mam SU).

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest skandal! To jest ograniczanie moich praw!
    Wskażcie mi DOKŁADNIE gdzie naruszyłem regulamin???

    Przecież moje posty, mimo iż ostre, to jednak pozostają w zgodzie z regulaminem!!!

    Wcale mnie nie zabanujecie - sam udaję się na krótki odpoczynek od tego forum.

    Ps. A administratorom i moderatorom dedykuję cytat:
    "Panie, obdarz mnie zmysłem humoru. Daj mi łaskę rozumienia się na żartach, ażebym zaznał w życiu trochę szczęścia, a i innych mógł nim obdarzyć." św. Tomasz Morus

    Strzeżcie się ludzi bez poczucia humoru...

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec Awatar Iceman_x
    Dołączył
    01-12-2001
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Andrea... jak czyta się twoje wypociny to az żal się robi, że jesteśmy kibicami tej samej drużyny....

    mam nadzieje, że stoimy chociaż po innych stronach stadionu :(

    PS. nie bede sie odnosił do twoich postów , bo niewarto... szkoda mojej klawiatury :)
    ***POLONIA BYDGOSZCZ***

  38. Powrót do góry    #83
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    b. umieszczanie wypowiedzi jawnie obrażających innych członków Forum, prowadzenie osobistych, niemerytorycznych dyskusji między Użytkownikami; miejsce takowych jest w prywatnej korespondencji między Użytkownikami a nie na łamach Forum.
    W obrażaniu innych i w niemerytorycznej dyskusji jesteś niedoścignionym mistrzem. Każdy twój post to dawka prowokacji, która w istocie rozwala całe wątki. Byłeś upominany wiele razy.

    jedyne co mnie dziwi, to że dalej masz aktywny dostęp do forum, ale to już nie moje niedopatrzenie. A co do poczucia humoru, to widać to Twoje jest bardzo specyficzne skoro nikt na forum nie potrafi go zrozumieć.

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale czego wymagać od kolesia, który bardziej wierzy w to, co napiszą w gazetach, niż w to, co mu napisze człowiek, który do informacji o działalności klubu ma dostęp dużo lepszy niż 99% dziennikarzy! Ale przecież on ma swoją rację (najswojszą) i tyle! Mam nadzieję, że moderatorzy w końcu spełnią swoją funkcję i uwolnią nas (na jak najdłuższy czas) od wypierdzin tego osobnika!

    A co do samego tematu. Na razie działacze Polonii nie podpisują nowych oficjalnych kontraktów, gdyż na spotkaniu udziałowców spółki "Ekstraliga Żużlowa" (30 października) ma zostać ustalony wspólny i jednolity wzór umów kontraktowych, a poza tym dopiero wtedy zostanie uchwalony regulamin na przyszły sezon. Trochę bez sensu byłoby podpisywanie wiążących umów w ciemno ...

    Co do przekształcenia klubu w spółkę akcyjną - proces musi zostać rozpoczęty do końca października. Struktura własnościowa będzie bardzo prosta - 80% udziałów będzie miał obecny klub (wniesie aportem 400.000 zł, na co składają się m.in. prawo występów w ekstralidze + karty zawodnicze), 20% udziałów będzie miało miasto (wniesie wkład finansowy w wysokości 100.000 zł - wniosek został przez klub złożony, uzyskał już akceptację prezydenta i komisji kultury fizycznej i sportu rady miasta, wymaga jeszcze akceptacji calej rady miasta - nastapić to ma na ostatniej w tej kadencji sesji 25 października). A wystarczy czytać Przegląd Żużlowy, żeby to wiedzieć :P
    BTW - spółka prawdopodobnie będzie nosić nazwę "Żużlowy Klub Sportowy POLONIA Bydgoszcz S.A."

    Co do składu:
    - ważne umowy mają Buczek, Siopek, Emil, Łopaczewski, Mazur i Krycha - pierwsza 3 zostaje, reszta raczej na wypożyczenie (choć sporo zależy od ostatecznego kształtu regulaminu)
    - AJ już jest praktycznie dogadany i strony czekają tylko na zatwierdzenie regulaminu
    - PePe też praktycznie dogadany - choć puszcza w świat ściemę, żeby może trochę jeszcze ugrać dla siebie ...
    - Kostek po 1 poważnych rozmowach, ale zażyczył sobie stawek, jak co najmniej medalista Mistrzostw Świata - dostał realne i sensowne propozycje i teraz piłka po jego stronie
    - prowadzone są rozmowy z kilkoma obcokrajowcami, którzy mogliby wzmocnić zespół - szczegóły zapewne poda JD kiedy będzie to możliwe :)
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapytam z czystej ciekawości i dla porządku: czy Sawinie składano jakiekolwiek propozycje czy podziękowano mu definitywnie i ostatecznie za współpracę?

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mama -zbawco :):);)

    dobrze zes cos bidokom napisal ,bo juz mnie serce bolalo
    od tych ich rozterek i podejzen:((ale kto Ci pozwolil???:):):))
    Tyle wiecie "na pewno" ,na reszte naprawde musicie czekac do listopada, bo nikt z geby pary nie pusci a polslowka
    moga prowokowac do chorych spekulacji i dziwnych dyskusji.
    Zreszta , zanim nie bedzie podpisow to wszysto i tak sie moze roz...ic.Bez paniki , Bogdan z Lechem wiedza co
    robia (a koncepcje maja ciekawe;))i powinno byc dobrze:).
    pozdro
    peace for all
    alfi

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Ale wszystko utajnione – tajne przez poufne.
    Cieszę się, że ktoś próbuje uspokoić sytuację.
    A co powiecie o
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=153543
    Kolejne podbicie ceny za podpis pod kontraktem???
    Pozdrawiam
    mmk

  43. Powrót do góry    #88
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Oto cytat z tego artykułu:

    Z nieoficjalnych informacji wynika, że Marma Polskie Folie Rzeszów jest zainteresowana pozyskaniem Piotra Protasiewicza.
    To, że Marma jest zainteresowana nie znaczy, że zainteresowany jest Piotr... niczym nowym nie jest fakt, że wiele klubów, szczególnie tych ekstraligowych, jest zainteresowanych krajową czołówką i składa im swoje oferty... nie bardzo widze logikę między tym, że na portalu napisali, to co napisali, a tym, że w ten sposób Pepe podbija cene...

    Pozdro!!

  44. Powrót do góry    #89
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    wróżenie z fusów

    To, że Marma jest zainteresowana nie znaczy, że zainteresowany jest Piotr... niczym nowym nie jest fakt, że wiele klubów, szczególnie tych ekstraligowych, jest zainteresowanych krajową czołówką i składa im swoje oferty... nie bardzo widze logikę między tym, że na portalu napisali, to co napisali, a tym, że w ten sposób Pepe podbija cene...
    __________________________________________________ _________

    He,he...w trakcie sezonu "znawcy" na forum "podpowiadali" aby dla PePe obniżyć stawki na rok 2007.
    Po kilku miesiącach zmienili na : "należy go wymienić na Golloba".
    Kiedy terminy podpisywania kontraktów zbliżają się nieuchronnie, to sytuacja staje się mniej przewidywalna !
    Sam Gollob poza deklaracjami przejścia do Polonii, daleki jest by tu jeździć.
    A jak nie wiadomo o co chodzi to .....
    Polonia składa deklaracje,że widzi PePe w składzie na przyszły rok.
    Inne kluby mozna sadzić,że poza deklaracjami składają konkretne propozycje....
    Sam zawodnik dość spokojnie podchodzi do tematu. Pewnie rozważa to wszystko spokojnie i sam pewnie jeszcze nie wie gdzie podpisze .
    Jeszcze do niczego nie doszło a zawiedzeni są kibice Zielonki i Bydgoszczy, co to zawierzyli niektórym informacjom,że jest dogadany,poukładany...
    Sam MAMA w swym ostatnim ekspoze "zapewnia",że jest "dogadany", choć z pewnością i sam w to nie wierzy. Bo jak wierzyć, kiedy sam zawodnik mspomina o deklaracjach, zaś ani słowa o uzgodnieniach.
    Za kilka dni pewnie "bańka pęknie", a wtedy będzie można wyczytać posty w stylu : "a PePe żądał tyle to a tyle.Nie mogliśmy ugiąć się tymm żądaniom..."itd, itp.

    A nie prościej powiedzieć,że dla dobra obydwu stron nie doszło do przedłużono kontraktu ?




  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Czyli z wypowiedzi "Mamy" można wnioskować,ze klub pozyskaniem krajowego zawodnika nie jest zainteresowany i z nowych brane są pod uwagę tylko obcokrajowcy czy też jedni i drudzy moga wzmocnic ŻKS Polonia Bydgoszcz SA?
    Wiadomo coś o tytularnym sponsorze i czy takowy w ogóle będzie?

Strona 2 z 85 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •