Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1192

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Włókniarz Częstochowa 2007 - wątek klubowy!

    Sezon zakończony sukcesem - jakim było zdobycie srebra w DMP, jaki będzie skład i czy uda się poprawić miejsce w tabeli w 2007?

    Zapraszam do dyskusji!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Wof jeszcze przed sekunda byłem w starym wątku ;)

    Jesli chodzi o ostatni wpis Lolexa to - regulamin w nastepnym sezonie będzie identyczny jak w tym roku [wszelkie zmiany mogą być dopiero od ligi 2008] wiec 3 z grand prix nie przejdzie

    nie wiem czy prawdziwe są te informacje o holcie, ale moim zdaniem to bzdury bo jednak lindback jest blizej wlokniarza niz nam sie wydaje, co do sullivana to mam nadzieje ze zostanie, nie ma dobrych zawodnikow spoza GP, a on jaki by sezon nie mial to srednia 2,0 na bieg gwarantuje

    Mysle ze sklad bedzie mniej-wiecej taki:
    1. Ulamek
    2. Lee
    3. Hancock
    4. Lindback
    5. Sullivan
    6. Szczepaniak / Piekarski / Romańczuk
    7. Jakis obco?
    8. Hefe

    przykro to stwierdzić ale nie ma miejsca dla Drabola, no bo ewentualne odejscie sulla i załatanie tej dziury sławkiem by nie było z korzyścia dla druzyny

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Tego co słyszałem to podobno Zagar i Antonnio nie są zainteresowani startami we wszystkich meczach w połowie , dlatego może będzie jako rezerwowy. Więc wariantz Hancocki Holta jest bardzo prawdopodobny.Więc pozycje rez. GP Antonio senior Drabik 23 lata Hefe.Ja widziałbym to tak
    1.Hancock
    2.Ułamek
    3.Holta
    4 Lee
    5 Sullivan
    6 Szczepaniak
    7 Piekarski
    Proponowałbym zwrucić uwagę Zarządu na Jurica Pavlic coraz lepsze wyniki.Holta pewnie zatęskni za Złomrexem i pieniążkami na GP bo zabardzo się o niego nie Licytują - jeżdziec z GP

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Mysle ze sklad bedzie mniej-wiecej taki:
    1. Ulamek
    2. Lee
    3. Hancock
    4. Lindback
    5. Sullivan
    6. Szczepaniak / Piekarski / Romańczuk
    7. Jakis obco?
    8. Hefe
    Jestem jak najbardziej 'za' takim składem ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Zdecydowanie wole Holte od Lindbacka :) Bo ten drugi nie dosc ze wcale nie jest zawodnikiem pewnym (wg. mnie na gora 8-10 pkt), to w dodatku murzyn :P No a poza tym Rune to jednak "swoj chlop" i do tego niezwykle widowiskowo jezdzacy.

    Wiec podpisuje sie pod tym skladem:

    1.Hancock
    2.Ułamek
    3.Holta
    4 Lee
    5 Sullivan
    6 Szczepaniak
    7 Piekarski

    I moze pod 8. Hefe :) A do do J. Pavlica... tez zwrocilem na niego uwage, ktos wie moze ile ma obecnie lat?

    BTW. Ciekawe czy sezon 2007 zacznie sie tak jak zwykle, czyli od beznadziejnej jazdy naszej druzyny? Ze tylko przypomne:
    2003 - 2 kolejka: Polonia Bydgoszcz - CKM Wlokniarz 46:43 (kto sie wtedy spodziewal tej porazki?)
    2004 - 1 kolejka: Unia Tarnow - CKM Wlokniarz 49:41
    - 2 kolejka: CKM Wlokniarz - Apator Torun 41:49
    - 3 kolejka: Unia Leszno - CKM Wlokniarz 47:43
    2005 - 2 kolejka: Polonia Bydgoszcz - CKM Wlokniarz 50:40
    - 4 kolejka: Wybrzeze Gdansk - CKM Wlokniarz 52:38 (kompromitacja)
    2006 - 1 kolejka: Stal Rzeszow - CKM Wlokniarz 47:43
    - 2 kolejka: CKM Wlokniarz - ROW Rybnik 55:35 (po beznadziejnej jezdzie i meczeniem sie z outsiderem tabeli)
    - 3 kolejka: Sparta Wrocław - CKM Wlokniarz 53:37

    I z meczu na mecz coraz lepiej. Wszystko zaczynalo sie od braku sparingow i "wjezdzenia" w sezon (wymiana nawierzchni na torze, zla pogoda, remont stadionu, przebudowa toru itd. itd.). Czy w koncu nasz team pojedzie te pierwsze pare spotkan tak jak potrafi? :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    A do do J. Pavlica... tez zwrocilem na niego uwage, ktos wie moze ile ma obecnie lat?
    Jurica Pavlić ur. 14.06.1989

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    I z meczu na mecz coraz lepiej. Wszystko zaczynalo sie od braku sparingow i "wjezdzenia" w sezon (wymiana nawierzchni na torze, zla pogoda, remont stadionu, przebudowa toru itd. itd.). Czy w koncu nasz team pojedzie te pierwsze pare spotkan tak jak potrafi? :)
    Boncz słuszna uwaga, fajnie jak pierwszy mecz sezonu byłby u nas i do tego z jakimś srednio mocnym rywalem bo to są same pozytywy:
    - frekfencja na srednio silnym przeciwniku spowodowana "zimowym głodem"
    - ewentualne wysokie zwycięstwo i od razu pozycja w górnej części tabeli, to dale psychologiczną przewagę nad rywalami, a jesli potem udałoby się nam wygrać na wyjeździe to już palce lizać :P

    ale sie zapędziłem, jeszcze składów nie ma a ja już plan wygranych układam ;)

    ps. pavlic to rocznik 89`, w tym roku jeździł w lublinie, wystąpił w jednym meczu [zkz - tz], gdzie zdobył 3 punkty (0,1,2)

    jego biegi z tamtego meczu:
    1. Tomicek (63.43), Zengota, Wolbert, Pavlic 3-3
    4. Wolbert (64.62), Brhel, Pavlic, Okoniewski (t) 3-3
    10. Staszewski (65.07), Pavlic, Brhel, Wolbert 3-3 (34-26)

    szału więc nie zrobił, niemniej to perspektywiczny zawodnik ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Powiem szczerze ze kazdy tylko nie Szczepaniak. Normalnie nie da sie patrzec na jego jazde. To po prostu kalectwo, a jeden sukces w BK o niczym nie swiadczy. Majac takie objezdzenie i tyle lat co on, to w cuglach powinien wygrywac biegi juniorow. A on sie meczy, nie tylko z przeciwnikami ale z torem i motocyklem, sily nie ma, gaz zamyka. Lepiej mlodego ambitego zawodnika ktory gwarantuje emocje sciagnac, bo szczepaniak to wyzwalal u mnie emocje typu : wywali orła czy nie, nawet sie zaladalismy o to. Jonasson, mysle ze to jest odpowiedni zawodnik.

    A co do skladu jaki bym sobie zyczyl
    1. Holta ( super by bylo jak by wrocil)
    2. Sullivan ( musi zostac)
    3. Ulamek ( bo ma wazny kontrakt)
    4. Richardson / Drabik/ Hefe ( w zaleznosci od formy)
    5. Hancock ( bez komentarza)
    6. Jonasson ( warto na niego postawic)
    7. Ktorys nasz młody, Miturski, Kowalczyk, Piekarski (nie uwzgledniam szczepaniaka bo generalnie nie jest nam chyba poyrzebny)
    8. Hefe/ Antonio (jezeli juz go zakontraktują) oczywiscie w zaleznosci od skladu wyjsciowego (zawodnicy GP)


  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Za www.sportowefakty.pl
    "(...) W planie imprezy przewidziane jest m.in. podpisanie kontraktów z zawodnikami. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć kontrakt podpiszą Greg Hancock, który w tym sezonie był najlepszym zawodnikiem częstochowskich „Lwów”, oraz Szwed brazylijskiego pochodzenia Antonio Lindbaeck."

    1. Ułamek
    2. Richardson
    3. Lindbaeck
    4 Drabik
    5. Hancock
    6 Szczepaniak
    7 Piekarski / Romańczuk
    8 ?

    Gdyby te informacje się potwierdziły to można powiedzieć,że skład " na siłe " mamy skompletowany. I teraz tak. Gdyby wrócił Rune to coś mi się wydaje, że Lindbaeck wystąpiłby w tylu meczach sezonu 2007 w ilu wystąpił Zagar w tym sezonie....Gdyby sklad powyżej troszke zmodyfikować, a mianowicie Ryan za Sławka to byłoby całkiem ciekawie. Czytałem troszke wątki innych klubów i tak: Pan Maślanka twierdzi, że Ryan jest z CKM " po słowie". Kibice w Toruniu twierdzą, że Sully jest już ich, a Pan Gajewski ma zostać menadżerem klubu z Torunia. Natomiast kibice Bydgoszczy uważają, że Ryan z najbliższych dniach podpisze kontrakt właśnie z nimi... I komu Tu wierzyć? Mam nadzieje, że z Sullym nie będzie tak jak z Rune w tamtym sezonie. Pan Maślanka głośno mówił, że będzie na Rune opierał skład na sezon 2006 a jak wyszło wszyscy wiemy.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Gajewskiego podobno w Toruniu nie lubia :)
    Bydzia to kase skad wezmie?? :)

    Ja moze powtorze:
    Ryan nie chce odchodzic za ciut wiecej $$ z Czestochowy. A tym bardziej nie odejdzie do klubu, ktory nie jest pewny finansowo lub by spedzic w innym miescie jeden sezon.
    No chyba, ze w gre wchodza naprawde duze pieniadze - ew sponsorzy, bo tych ma z Torunia duzo.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Gajewskiego podobno w Toruniu nie lubia :)
    Bydzia to kase skad wezmie?? :)

    Ja moze powtorze:
    Ryan nie chce odchodzic za ciut wiecej $$ z Czestochowy. A tym bardziej nie odejdzie do klubu, ktory nie jest pewny finansowo lub by spedzic w innym miescie jeden sezon.
    No chyba, ze w gre wchodza naprawde duze pieniadze - ew sponsorzy, bo tych ma z Torunia duzo.
    Ale Polonia jest pewna finansowa dlatego nie widze przeciwskazań aby do nas przyszedł :) Ja go z chęcią zobaczę znowu z ,,Gryfem,,.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Gajewskiego podobno w Toruniu nie lubia :)
    Bydzia to kase skad wezmie?? :)

    Ja moze powtorze:
    Ryan nie chce odchodzic za ciut wiecej $$ z Czestochowy...
    Trzymam Cię muuu za słowo :)

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    [quote]
    Gajewskiego podobno w Toruniu nie lubia :)
    Bydzia to kase skad wezmie?? :)



    Trzymam Cię muuu za słowo :)

    Gajewski swego czasu mial konflikt z Batorskim ale z innymi dzialaczami czy zawodnikami torunskimi mozna go spodkac na roznych zawodach sportowych a gdzie jest kasa i to nie mala to nigdy nie mozna byc niczego pewnym.


    Pozdrawiam.


  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Ale Polonia jest pewna finansowa dlatego nie widze przeciwskazań aby do nas przyszedł :) Ja go z chęcią zobaczę znowu z ,,Gryfem,,.
    Na biezacy sezon moze i pewna :)
    Niewiadomo jak bedzie w przyszlosci :)
    Nie ma co sie napalac i Ryan wie co robi. i raczej to nie on podpisze kontrakt w sobote :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Gajewski swego czasu mial konflikt z Batorskim ale z innymi dzialaczami czy zawodnikami torunskimi mozna go spodkac na roznych zawodach sportowych a gdzie jest kasa i to nie mala to nigdy nie mozna byc niczego pewnym.
    Bajki opowiadasz. Konflikt byl z ekipa starego zarzadu Apatora, ktora chciala sie mocno trzymac rzadzenia w klubie. Pod przewodnictwem Marzyglinskiego, przy pomocy fanklubu. Konflikt byl, jest i po wypowiedziach Gajewskiego nic nie wskazuje, zeby moglo nastapic ocieplenie.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Gajewski swego czasu mial konflikt z Batorskim ale z innymi dzialaczami czy zawodnikami torunskimi mozna go spodkac na roznych zawodach sportowych a gdzie jest kasa i to nie mala to nigdy nie mozna byc niczego pewnym.
    Bajki opowiadasz. Konflikt byl z ekipa starego zarzadu Apatora, ktora chciala sie mocno trzymac rzadzenia w klubie. Pod przewodnictwem Marzyglinskiego, przy pomocy fanklubu. Konflikt byl, jest i po wypowiedziach Gajewskiego nic nie wskazuje, zeby moglo nastapic ocieplenie.

    Kolego Marzyglinski, Batorski, Nagel to jedna klika a w nowym zarzadzie Apatora Batorskiego nie bedzie a jak jakims cudem sie znajdzie z racji znajomosci a Panem Zalewskim, to bedzie mial malo do gadania wiec konflikt jest ale lada dzien moze go nie byc.

    Pozdrawiam.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie interesuje mnie konflikt Gajewski zarzad itp. interesuje mnie Jaro Hampel,blisko coraz blizej i tak k...trzymac!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Bliżej czego?

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Wydaje mi się skład, że skład naszej drużyny się nie zmieni i będzie wyglądał tak jak w zeszłym sezonie(niestety).

    1.Hancock - świetny sezon, chce zostać w Cze-wie (w sobotę ponoć podpisuję kontrakt)
    2.Drabik - żywa legenda (ważny kontrakt)
    3.Ułamek - świetny sezon (ważny kontrakt)
    4.Richardson - słabszy sezon, ale jaki 2 zawodnik z GP w innych drużynach był lepszy-tylko Andersen i Gollob(Tony); (ważny kontrakt)
    5.Sullivan - słabszy sezon (konsewkwencje 2005 roku), mimo wszytsko chyba zostanie, jeśli nie to w gre wchodzi tylko Toruń
    6.Szczepaniak - nie lubie go, ale w chwili obecnej to nasz najlepszy junior; (ważny kontrakt)
    7.Piekarski - gdzieś się zagubił - częściowo to wina klubu; (ważny kontrakt)
    8.Romańczuk - mógłby być o wiele lepszy - częściowo to wina klubu (ważny kontrakt)

    Chciałbym zobaczyć u nas Kołdiego albo Hampelka. Chodzą ploty o Antonio L., ale on mnie jakoś nie przekonuje. Są tylko tak naprawdę dwie sprawy do rozwiązania. Ryan i kto ewentualnie za niego oraz Slamer bo latka już nie te, choć z drugiej strony jest niezłym magnesem przyciągającym ludzi na stadion-wciąż mam nadzieję na jego "reaktywacja". Z zawodnikami typu Ljung - czyli głeboka rezerwa- można chyba się wstrzymać.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    2.Drabik - żywa legenda (ważny kontrakt)
    Prawdopodobnie (niestety):
    2. Lindbaeck

    A poza tym:
    - Na pewno przyjadą Greg Hancock, Ryan Sullivan i Christian Hefenbrock - zapowiada prezes. - Czy to oznacza, że podpiszą umowy? - O to nam chodzi. Pracujemy nad tym, czasu jest mało i na razie nie mogę nic więcej zdradzić poza tym, że możliwa jest jeszcze jakaś duża niespodzianka.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutrzejszy dzien nie odpowie nam do konca w jakim skladzie Wlokniarz wystapi w przyszlym roku.Co wiadomo,wiadomo ze podpisz Antonio i Heffe,po publicznych przeprosinach wroci na stare smieci Rune,niestety z Sullivanem juz mozemy sie zegnac.Mimo niejasnego oswiadczenia jest juz praktycznie w Toruniu(oj szkoda tych paru sezonow,szkoda),Jarek zawiesil wszelkie rozmowy ijest juz prawie zawodnikiem Unii Leszno.Majac trzech zawodnikow z G.P. widac ze Antonio traktowany jest w ten sam sposob jak Zagar w tym,wolny strzelec z kilkoma terminami oby sprawdzilo sie to lepiej niz w przypadku tego ostatniego.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Jutrzejszy dzien nie odpowie nam do konca w jakim skladzie Wlokniarz wystapi w przyszlym roku.Co wiadomo,wiadomo ze podpisz Antonio i Heffe,po publicznych przeprosinach wroci na stare smieci Rune,niestety z Sullivanem juz mozemy sie zegnac.Mimo niejasnego oswiadczenia jest juz praktycznie w Toruniu(oj szkoda tych paru sezonow,szkoda),Jarek zawiesil wszelkie rozmowy ijest juz prawie zawodnikiem Unii Leszno.Majac trzech zawodnikow z G.P. widac ze Antonio traktowany jest w ten sam sposob jak Zagar w tym,wolny strzelec z kilkoma terminami oby sprawdzilo sie to lepiej niz w przypadku tego ostatniego.
    Człowieku jakie glupoty wypisujesz? W jakim Toruniu Ryan jest pewny co? Na pewno bedzie na Pomorzu,ale nie wiadomo czy w Toruniu czy Bydgoszczy a to,ze jest pewne jak twierdzisz to wierutna głupota. Gajewski Jacek na łamach "GW" mówi co innego o Toruniu a bardzo ciekawie w stosunku do Bydgoszczy--to lepiej wiesz ty czy pan manager Gajewski co?

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Pozdrowienia dla wszystkich częstochowskich fanów! Jeszcze nie jestem pewien czy będę mógł zobaczyć się z Wami w sobotni wieczór. Krótka uwaga dla oczyszczenia wszystkich pogłosek i zamieszania odnośnie mojej przynależności klubowej w Polsce w sezonie 2007. Jak dotąd nie uzgodniłem, nie uścisnąłem dłoni i nie dałem słowa w sprawie jakiejkolwiek umowy z jakimkolwiek klubem w Polsce na sezon 2007. Negocjacje rozpoczęły się w ostatnim tygodniu z Częstochową i kilkoma innymi klubami ale są to początkowe fazy rozmów. Żadna decyja nie zapadnie przed końcem listopada.

    Z podziękowaniami, Ryan.

    www.sullifan.com

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja znam taka wersje wydarzen ty inna ,moim prawem jest ja przedstawic tobie tez tego prawa nie zabieram ale glupka to laskawie poszukaj kolo siebie realisto

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Szkoda że Maslanka oszukuje kibiców. On chyba myśli że jest rok 1991 i obcokrajowcy dopiero poznają Polską ligę i nasz język.
    Wyszło szydło z worka. Ryan oficjalnie podał że nie było z Maslanką obietnic. Nie ładnie kłamać oj nieładnie....

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Powiem szczerze szanse pozostania Sullivana w Częstochowie oceniam na 30% ale zawsze są { przynajmniej ja odebrałem to oświadczenie jako wstęp do pożegnania.Ale przecież na nim świat się nie kończy i jeżeli odejdzie przyjdzie ktoś nowy i może godnie zastąpić Ryana.Może nawet Antonio kto wie.z Formą Sullivana było rożnie potrafił zdobyć po 14 a niekiedy nie mogł pokonać juniora i kończył z 4 .Odejście do nowego klubu może skutkować wzrostem formy ale może się stać zawodnikiem pokroju Lorama ale może to wyjdzie mu na zdrowie .Oby oświadczenie nie było chwytem aby podbić kontrakt taka mała licytacja a na taką stuacja nam nie powinna odpowiadać .Powinien dostać kontrakt czas do zastanowienia i decyzja żeby można było kogoś zakontraktować w jego miejsce.Maślanka też powinien komunikować uzgodnienia gdy ma już coś na papierze bo p[otem wychodzą nieporozumienia. Nietacy zawodnicy odchodzili od nas {Walasek , Holta w jednym czasie } i jakoś te medale zdobywaliśmy więc teraz może tak być

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Obiecał - nie obiecał

    Wypowiedź prezesa o Sullivanie jako żywo przypomina sytuację z Holtą z zeszłego roku, wtedy też było juz wszystko uzgodnione w paździeniku i Holta obiecał, że zostanie, a potem w grudniu wyszła wielka kupa, do której zresztą prezes nie chciał się przyznać, że tak po prostu miało być.

    Obecnie w słowach prezesa znowu widać naciąganie faktów i to zarówno do tego, że Ryan obiecał, że zostanie na tegorocznych warunkach, jak i nawet do faktu, że nie wiadomo, czy Ryan zawita w sobotę do Częstochowy. W sumie po raz kolejny prezes robi kibiców w konia, oj nieładnie...

    Zresztą wydaje mi się, że oświadczenie Sullivana ma na celu zdementowanie nie wiadomości o Toruniu czy Bydgoszczy, ale właśnie jest odpowiedzią na słowa Maślanki. I mam odczucie - podobnie jak większość - że ma ono wydźwięk pożegnania z nami, niestety.

    Co do składu, to jeżeli potwierdzi się powrót Holty do Częstochowy, to ja będę z tego zadowolony. W sumie "swój chłop", kawał życia na częstochowskim torze, jeździ widowiskowo jak mało kto i nawet przy stracie Sullivana, która się wydaje bardzo prawdopodobna to siła rażenia Włókniarza pozostanie bez zmian.
    Holta ma mieszkanie i biznes:) w Częstochowie, więc pewnie chciałby tu jeździć, a nie tułać się na jakieś zadupie jak Rzeszów czy Zielona Góra, gdzie pół życia trzeba spędzić w samochodzie. Pzecież wiadomo jakie są drogi w Polsce.

    I nie należy chyba oczekiwać dodatkowych wzmocnień, w końcu Włókniarz to biedny klub:). No może jeszcze jakiś junior by się przydał.

    Czyli skład:
    Holta
    Drabik
    Ułamek
    Richardson
    Hancock
    Szczepaniak
    Piekarski ewentualnie nowa twarz
    Hefenbrock wchodzący ewentualnie za Drabika

    No i Lindbaeck w odwodzie, na wypadek kontuzji H&H i może do wypróbowania z łatwym przeciwnikiem.

    Taki skład przyjąłbym z zadowoleniem, siła podobna do tegorocznej, a Wrocław teoretycznie słabszy i mimo tego, że Leszno będzie silniejsze, może Bydgoszcz i Toruń też - to takim składem można walczyć o najwyzsze cele.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bydzia to kase skad wezmie??

    Ja moze powtorze:
    Ryan nie chce odchodzic za ciut wiecej $$ z Czestochowy. A tym bardziej nie odejdzie do klubu, ktory nie jest pewny finansowo lub by spedzic w innym miescie jeden sezon.
    Muu
    niestabilny fifnansowo???czegos sie najadlas???
    i na rok??? a kto tu muuuwi -na rok:):):)??????
    Suli lubi bydzie my lubimy Suliego wiec nie widac
    problemuuu:):):P
    aaa problem widac!!!!
    gory karkosikowe :):)(nowy masyw) na horyzoncie :):)

    peace for all
    alfi

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Holta ma mieszkanie i biznes w Częstochowie, więc pewnie chciałby tu jeździć, a nie tułać się na jakieś zadupie jak Rzeszów czy Zielona Góra, gdzie pół życia trzeba spędzić w samochodzie. Pzecież wiadomo jakie są drogi w Polsce.

    !

    Zadupie Zielona Góra powiedz mi czy w okolicy Czewy są jakies lotniska chyba tylko jedne w Krakowie w Okolicach Falubazowni są do 200 km lotniska dwa w Berlinie który jest 2 godziny drogi od Falubazowni Ba Holta który jezdzi w lidze Szwedzkiej mam na prom z Grodu Bahusa jakies 300km Po za tym Holta na pewno z Marianem wspłópracować nie za bardzo chce....


  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach

    Zadupie Zielona Góra powiedz mi czy w okolicy Czewy są jakies lotniska chyba tylko jedne w Krakowie w Okolicach Falubazowni są do 200 km lotniska dwa w Berlinie który jest 2 godziny drogi od Falubazowni Ba Holta który jezdzi w lidze Szwedzkiej mam na prom z Grodu Bahusa jakies 300km Po za tym Holta na pewno z Marianem wspłópracować nie za bardzo chce....
    W okolichach 200 km lotniska od Czestochowy?? Katowice Krakow Lodz Wroclaw ... Okecie niewiele dalej ...
    A roznica taka ze Holta w Czestochowie mieszka ...

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Na razie nie ma co wzbudzać emocji Holta pojedzie tam gdzie będzie miał większą cyfrę na kontrakcje a to czy będzie miał Lotnisko czy prom bliżej to już mniej ważne.Po sobocie będziemy wiedzieć więcej. Zobaczymy co nam Marian za niespodziankę szykuje może zawodnik może sponsorzy którzy wejdą w skład Spółki ?!Pewne rzeczy się zapomina a Maślanka dobrze wie że jeżeli zespół będzie dołował to zostanie odwołany z Funkcji prezesa więc jemy też zależy żeby byli mocni teraz Sponsorzy będą rozdawać krzesła

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    [
    [/quote]

    W okolichach 200 km lotniska od Czestochowy?? Katowice Krakow Lodz Wroclaw ... Okecie niewiele dalej ...
    A roznica taka ze Holta w Czestochowie mieszka ...[/quote]



    Co z tego że mieszka? Przejechał się na Maślance on tego nie zapomniał dla niego liczy się Kasa kasa i jeszcze raz kasa Nie sentymentów Mieszkanie mozna sobie kupić są ludzie w Zielonej co są wstanie zapewnic mu dobre sianko Holcie chodzi o to zeby miał sponsora na GP Marma mu dała jako firma 100tys euro za reklame na kombinezonie

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Zresztą wydaje mi się, że oświadczenie Sullivana ma na celu zdementowanie nie wiadomości o Toruniu czy Bydgoszczy, ale właśnie jest odpowiedzią na słowa Maślanki. I mam odczucie - podobnie jak większość - że ma ono wydźwięk pożegnania z nami, niestety.
    Andariel
    A mnie się nie wydaję… jestem pewien że ta wypowiedz Kangura miała ewidentnie ostudzić gorącą głowę M.Maślanki.
    Co więcej negocjacje nie zakończą się przed końcem listopada, a więc „miłość za mniejszą kasę” też raczej można wsadzić między bajki.
    Przyznam że aż mnie dziw bierze że Maślanka po doświadczeniach z Ryśkiem dalej strzela ślepakami.

    Na pewno przyjadą Greg Hancock, Ryan Sullivan i Christian Hefenbrock - zapowiada prezes.

    Jeszcze nie jestem pewien czy będę mógł zobaczyć się z Wami w sobotni wieczór… odpowiada Sullivan
    A od siebie dodam że na pewno to będzie Krzysiu, Greg zadzwoni, a Ryan nie przyjedzie…

    Jeśli chodzi o tą niespodziankę to widzę że większość wskazuje na Ryśka, ja nie jestem tego taki pewien ale nie pogniewałbym się, ba byłbym pod wrażeniem, zwłaszcza gdy czyta się takie oto zdanie…

    Ostatnie dwa mecze, które nie przyciągnęły zbyt wielu widzów, sprawiły, że nasza sytuacja finansowa nieco się pogorszyła.

    Nieco to dość nieprecyzyjna terminologia…ale co tam, jeśli tylko ma być Ryszard to jak dla mnie może byś nieco więcej niż nieco.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Jeśli chodzi o tą niespodziankę to widzę że większość wskazuje na Ryśka, ja nie jestem tego taki pewien ale nie pogniewałbym się, ba byłbym pod wrażeniem, zwłaszcza gdy czyta się takie oto zdanie…
    Nie liczybym na Ryśka
    Dlaczego?
    Bo duet Maślanka&Jabłoński nie chce go w drużynie

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Co z tego że mieszka? Przejechał się na Maślance on tego nie zapomniał dla niego liczy się Kasa kasa i jeszcze raz kasa Nie sentymentów Mieszkanie mozna sobie kupić są ludzie w Zielonej co są wstanie zapewnic mu dobre sianko Holcie chodzi o to zeby miał sponsora na GP Marma mu dała jako firma 100tys euro za reklame na kombinezonie

    EEE wiesz co to sa przecinki i kropki?? Piszesz tak ze w Zielonej jest wszystko...i ze to najlepsze miasto...Gowno prawda!


    Jasnej Gory nie ma.... :D :P

    Poza tym to Holta mia wyplacone wszystkie pieniazki. Wiec chyba sie na Maslance nie przejachal. Bardziej Maslanka sie zawiodl na kultutrze osobistej* Holty, albo jej braku*, jak to woli.
    *-niepotrzebne skreslic

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zadupie Zielona Góra powiedz mi czy w okolicy Czewy są jakies lotniska chyba tylko jedne w Krakowie w Okolicach Falubazowni są do 200 km lotniska dwa w Berlinie który jest 2 godziny drogi od Falubazowni Ba Holta który jezdzi w lidze Szwedzkiej mam na prom z Grodu Bahusa jakies 300km Po za tym Holta na pewno z Marianem wspłópracować nie za bardzo chce....


    Aha to jest powod waszej chorej falubazowskiej dumy,
    tylko dwie godziny do Berlina,do tego prom w odleglosci 300 km., ho,ho ho zazdroszcze wam i podziwiam widze nawet jakies perspektywy dla tej dziury,zaorac i zrobic lotnisko dla Berlina,tylko dwie godziny drogi...

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nie liczybym na Ryśka
    Dlaczego?
    Bo duet Maślanka&Jabłoński nie chce go w drużynie
    Duet Maslanka Jablonski moze i nie chce, ale co innego Lasecki i Zlomrex :) A to oni chyba beda grali glowne skrzypce we Wlokniarzu i o stolkach decydowali.

    Jeszcze pare godzin i bedziemy duzo madrzejsi.

    W wolnym czasie odniose sie do wypowiedzi Maslanki i oswiadczenia Ryana. Ale to w wolnej chwili, bo jest o czym pisac.

    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Przestawcie już pisać że co będzie jak Sullivan odejdzie a nic nie będzie .Miał dobrą końcówkę ale początek słaby. Gdzie jest powiedziane że będzie 10 punktow woził może być słabszy jak u nas.To jest tylko człowiek. W Częstochowie kibice traktowali go prawie jak Sławka z racji lat które startował.Mamy Lee może Antonio Hefe i to oni mogą stanowić nowe oblicze Włókniarza.Włókniarz był ,jest i będzie z Sullivanem czy nie chociaż mam jeszcze iskrze nadziei że zostanie . Co do startow jaki Antonio i Zagar są zaiteresowani startami w połowie meczow tak była wypowiedz jednego z prezesow

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    No to juz wiadomo... Hefe podpisal, Antonio podpisal czyli juz obraz nam sie robi jasniejszy. Sławek ma kontrakt, Ulamek tez oraz Lee... Grupa juniorów. Został jeszcze Herbie.
    Co do Sulka to ktos kreci. Prezes mowil ze dał słowo,Sulek ze nie gadal jeszcze i slowa nie dal. Tylko teraz kto kreci? Przypomina mi to troszke zprawe z Holta..tez takie sciemnianie bylo a jak sie skonczylo to wiemy

    Troszke fotek z dzisiejszej imprezy na biegana znajdziecie tutaj
    www.ckmfoto.com

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Z tego co zdarzylem sie dowiedziec na dzisiejszej "prezentacji" (?), to Sullivan ma o ponad 400 tys. zl lepsza oferte z Torunia, wiec to wszystko moze sie roznie potoczyc :) Wlokniarz nie moze dac wiecej gdyz w 2007 ma byc limit wydatkow klubow (Ekstraliga Zuzlowa).

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Diabeł" w Świętym Mieście?!
    A jednak!
    Zakontraktowaliście "czarnego luda".Jestem bardzo ciekawy czy będzie skuteczniejszy niż u nas.
    W końcu jest dwa lata starszy i pociecha z niego powinna być.
    Mam jednak mieszane odczucia co do skuteczności Hefe jako seniora.
    Chyba,że bez gwarancji startów.
    W powrót Holty nie wierzę,jak w 400 tys więcej w Toruniu dla Rayana S.
    Czemu?
    Holta zbyt mocno pożarł się z "górą",a bogaci ludzie jak Karosik, swoje pieniądze NIECHĘTNIE wydają.
    Proszę nie patrzeć na Ślaka,bo ten wydawał pieniądze rafinerii,której niebył właścicielem,tylko prezesem.
    Bardziej patrzcie na Karwana,który po dwóch latach "szału"
    wycofał się całkowicie.
    Osób charytatywnych w speedway-u nie ma.Są firmy,ale jednostki już "ratowały" żużel.
    Niemijski,Morawski,Marcinkowski,Karwan.To były meteoryty.
    Złomrex jest firmą,i daje mniej,ale daje zawsze.
    We Wrocku Atlas,już 11 lat,i na trzy następne deklaruje.
    To jest sponsor,a nie Karosik,Karwan,Niemijski,Marcinkowski.
    Kasa-sukces i nas nie ma...
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2006
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sullivan zabardzo kreci wedlug mnie bedzie jezdzil dla Karkosika ...ale wy i tak macie niezla pake :D
    pzdr:D

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2004
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 9 w 3 postach
    Być może młodsi kibice potraktują mnie jak dinozaura, ale muszę napisać kilka słów na temat obecnej sytuacji panującej w naszym żużlu. Nie podoba mi się to co obecnie dzieje się po zakończeniu sezonu w sprawie kontraktów itp. Kiedyś w żużlu było może biedniej, ale dosyć klarownie. W naszym klubie startowali zawodnicy lepsi i gorsi, lecz każdy z nich dawał z siebie wszystko gdy wyjeżdzał na tor. Pamiętam takie mecze gdy nie każdy z zawodników posiadał własny motocykl i po zakończeniu wyścigu wsiadał na maszynkę kolegi z drużyny. Na mecze przychodzili kibice żużla, a nie zwycięstw jak to ma miejsce obecnie. Im więcej wody upływa w Warcie tym bardziej dochodzę do wniosku iż obecny żużel stracił swoją niegdysiejszą magię sportu rycerzy torów, a nabrał w pełni charakteru czystego biznesu. Nawet klubowy Ikarus z wydzielonymi częściami pasażerską i ładunkową posiadał jakąś magię. Odnoszę wrażenie, że obecni żużlowcy praktycznie się nie znają. Kiedyś stanowili zgraną paczkę facetów którym zależy na tym, aby wspólnie zawalczyć i osiągnąć jakiś sukces. Dziś widzę zespoły profesjonalistów, którzy przyjeżdzają na mecze tylko dla forsy. Nawet kibice myślą tylko o wielkich sukcesach i niższe miejsca w tabeli odbierają jako katastrofę. Im więcej mi wiosenek mija tym bardziej do mnie dociera, że WŁÓKNIARZ to nie działacze i zawodnicy ,ale my kibice. Jeżeli ktoś myśli inaczej to ma do tego pełne prawo, jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam. Wyraziłem tylko poglądy starzejącego się fana żużla do którego nie docierają słowa zawodników o przywiązaniu do klubu i kibiców oraz cosezonowe negocjacje z klubem . Pozdrawiam wszystkich kibiców. Pamiętajcie o tym, że zawodnicy się zmieniahją, a my zostajemy!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Valo wrote:

    Niemijski,Morawski,Marcinkowski,Karwan.To były meteoryty.
    hmmm
    Myślę, że Karkosik jest człowiekiem innego formatu niż w.w.

    Jeśli chodzi o nowe kontrakty we Włókniarzu to uważam, że nadchodzi pewien przełom w historii klubu.
    Pierwszy powiew zmian już nastąpił.
    Mamy pierwszego czarnoskórego zawodnika w drużynie.
    Ja osobiście jestem zadowolony.
    Jednakże jest to sygnał, że pożegnamy się raczej z Holtą na dłużej i prawdopodobnie z Sullivanem.
    Zima zapowiada się ciekawie:)


    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach

    HOLTA i SULLIVAN: jakie kluby wybiorą?

    Niemijski,Morawski,Marcinkowski,Karwan.To były meteoryty.
    hmmm
    Myślę, że Karkosik jest człowiekiem innego formatu niż w.w.

    Jeśli chodzi o nowe kontrakty we Włókniarzu to uważam, że nadchodzi pewien przełom w historii klubu.
    Pierwszy powiew zmian już nastąpił.
    Mamy pierwszego czarnoskórego zawodnika w drużynie.
    Ja osobiście jestem zadowolony.
    Jednakże jest to sygnał, że pożegnamy się raczej z Holtą na dłużej i prawdopodobnie z Sullivanem.
    Zima zapowiada się ciekawie:)

    Blacktopie: słyszałeś coś konkretnego o ofertach dla Rune i Ryana? Pewnie byłeś na spotkaniu a tam zawsze wiele kuluarowych rozmów jest prowadzonych więc moze coś nowego wiadomo?
    Czy Rune jest blizej Zielonej Góry,Tarnowa czy Bydgoszczy a Sullivan? Sam jestem ciekaw jaką opcję wybierze bo z tego co mówił pan Gajewski to w grę wchodzą dwa kluby czyli Bydgoszcz i Toruń-to słowa Jacka Gajewskiego dla "GW" więc nie wiadomo co tak naprawdę się stanie.
    Jedno jest niewątpliwe: bedzie ciekawie i zaskakujaco na naszym rynku transferowym.
    Lindback: jest to ciekawy wybór prezesa Maślanki aczkolwiek nieco ryzykowny bo "Toninho" moze i byc rewelacja rozgrywek jak i niespełnic oczekiwań.
    Hancock: o nim cisza a władze wasze zapowiadały,że podpisze kontrakt gdzie w mediach słowem o nim nie wspomnieli?Czyżby zwlekał z podpisaniem kontraktu a może ma inne oferty i analizuje przeróżne umowy?

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •