Strona 1 z 53 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 2346

Wątek: Włókniarz Częstochowa - sezon 2006

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Włókniarz Częstochowa - sezon 2006

    Udało mi się - otworzę sobie nowy wątek - zobaczymy czy mam szczęśliwą rękę :)
    Jak ostatnio jeszcze za mojej moderki otworzyłem nowy wątek ZKŻ-owi to ich spuściłem do I ligi :P Miejmy nadzieję , że tym razem historia się nie powtórzy , bo będzie na mnie :P
    PS. A póki co wszystkich zapraszam tu http://www.stadionckm.com/.
    Zobaczcie jak nam stadion pięknieje w oczach :)


    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie stadion Wam pieknieje i bedzie go Wam zazdroscic pewnie polowa Polski. Tylo zebyscie sie wyrobili na czas bo wycieczki do Rybnika chyba nie beda Was urzadzac :P
    Tymczasem ukazaly sie w gazetach informacje o obsadzie zawodnikow zagranicznych we Wlokniarzu ale zawarlem te informacje w innym watku tak wiec nie bede sie powtarzac.
    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=90595czy mi sie wydaje czy u nas byly dmuchane bandki?

    ciekaw jestem kto niedopelnil obowiazkow
    PZM/GKSZ czy moze klub?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Banda jest, ale na czas remontu zostala rozebrana - pewnie tego sie czepili.

    A wyjazdy doRybnika i tak nas czekaja - na treningi....
    Ktory to juz taki sezon, ze nie bedzie mozliwosci potrenowania na SWOIM torze? Trzeci??
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2004
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zazdrościć połowa Polski ? Gdzie teraz buduje się stadiony oparte na wale ziemnym ? Zastanawiam się skąd wzięły się tak duże koszty budowy, skoro stadion nie ma nawet całkowitego zadaszenia (gdzieś przeczytałem, że 40 mln zł, czyli tyle co... zupełnie nowy i nowoczesny stadion Korony Kielce). Po co budować coś co już teraz jest przestarzałe i w dodatku za takie pieniądze, kpina.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mert mi chodzi o zuzlowa Polske. Bo nie wiele klubow posiada takie stadiony jak w przyszlosci bedzie mial Wlokniarz. Na zdjeciach to wyglada bardzo fajnie jak na polskie warunki a jak to bedzie wygladalo w rzeczywistosci to sie okaze:P
    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Zazdrościć połowa Polski ? Gdzie teraz buduje się stadiony oparte na wale ziemnym ? Zastanawiam się skąd wzięły się tak duże koszty budowy, skoro stadion nie ma nawet całkowitego zadaszenia (gdzieś przeczytałem, że 40 mln zł, czyli tyle co... zupełnie nowy i nowoczesny stadion Korony Kielce). Po co budować coś co już teraz jest przestarzałe i w dodatku za takie pieniądze, kpina.
    wez cwaniaczku pod uwage to ze nie bylo innej mozliwosci jak tylko modernizacja stadnionu na tym wale ziemnym co jest obecnie, budowa nowego stadionu od podstaw takze nie wchodzila w gre

    a takie koszty sa poniewaz oprocz remontu i oswietlenia zostanie wybudowany nowy budynek z hotelem i trybuna kibicow na prostej przeciwleglej do startu, zobaczymy co z tego wyjdzie

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Zazdrościć połowa Polski ? Gdzie teraz buduje się stadiony oparte na wale ziemnym ? Zastanawiam się skąd wzięły się tak duże koszty budowy, skoro stadion nie ma nawet całkowitego zadaszenia (gdzieś przeczytałem, że 40 mln zł, czyli tyle co... zupełnie nowy i nowoczesny stadion Korony Kielce). Po co budować coś co już teraz jest przestarzałe i w dodatku za takie pieniądze, kpina.
    Tylkoe ze ten stadion... stanie od nowa :)
    chyba nie widziales fotek. Tam juz nie ma (i nie bedzie) nic z tego starego - oprocz walow.

    Ale jak taki jestes, to daj jakies 10 mln, na rozebranie starego :) Postawimy za 40 mln nowy, tak jak Korona :)

    Ciekawe skad jetes... Torun czy Tarnow?:)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2004
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylkoe ze ten stadion... stanie od nowa :)
    chyba nie widziales fotek. Tam juz nie ma (i nie bedzie) nic z tego starego - oprocz walow.

    Ale jak taki jestes, to daj jakies 10 mln, na rozebranie starego :) Postawimy za 40 mln nowy, tak jak Korona :)

    Ciekawe skad jetes... Torun czy Tarnow?:)
    Ani z Torunia ani z Tarnowa. A CKM darzę szacunkiem i chcę, żeby miał porządny stadion. Po prostu na projekcie się trochę zawiodłem.


  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Gdzie teraz buduje się stadiony oparte na wale ziemnym ?
    Nigdzie!

    Po co budować coś co już teraz jest przestarzałe i w dodatku za takie pieniądze, kpina.
    Z tą różnicą (nie wielki szczegół) że to nie jest budowa ,tylko modernizacja.
    Fakt… jest to kosztowne przedsięwzięcie, ale tańsze i szybsze w realizacji niż zrównanie z ziemią starego stadionu i postawienie tzw. lekkiej konstrukcji.
    A o nowej lokalizacji nawet nie wspominam, bo koszt byłby egzotyczny


    Pozwolę sobie wkleić fragmenty artykułów z gazeta.pl


    Ostatnio część mediów informowała o rozmowach częstochowskiego klubu z Grzegorzem Walaskiem i Sebastianem Ułamkiem. Tyle że te rozmowy to raczej formalne przedstawienie przez obie strony swoich oczekiwań (ze strony żużlowców) i możliwości (klub). Walasek i Ułamek wcale nie są bliżej pozostania we Włókniarzu. Wręcz przeciwnie. Z naszych informacji wynika, że rozbieżności pomiędzy obu stronami są tak duże, że mało prawdopodobne wydaje się dojście do porozumienia. - Oferty zawodników są nie do przyjęcia, wręcz wzięte z kosmosu - mówi nam anonimowo jedna z osób związanych z klubem.

    Włókniarza raczej nie pójdzie na duże ustępstwa, bo już od kilku lat prowadzi konsekwentną politykę oszczędzania i niepłacenia zawodnikom za samo złożenie podpisu pod kontraktem, a jedynie za punkty zdobywane na torze.

    Niespodziewanie ciągle nie jest pewne również to, czy we Włókniarzu zostanie Rune Holta. Ten zapewniał o tym publicznie, pierwsze rozmowy się odbyły, ale de facto kontrakt jest niepodpisany.



    Od siebie dodam że podobno (według klubu) Ryan też ma kosmiczne oczekiwania.
    Ale klub jest „dobrej myśli” i nawet już planuje drugiego straniero…


    Kto wówczas byłby partnerem Australijczyka (w przypadku gdy PZMot zaakceptuje dwóch obcokrajowców)? Ponieważ "Sully" stracił miejsce w Grand Prix, częstochowski klub mógłby zatrudnić obok niego kogoś z uczestników tego turnieju (w myśl proponowanej zmiany regulaminowej tylko jeden z zagranicznych żużlowców w każdym klubie mógłby być uczestnikiem GP). Z różnych wypowiedzi prezesa Włókniarza wnosić jednak trzeba, że do Sullivana dołączyłby raczej zawodnik młody i co za tym idzie - niedrogi. Być może byłby to jeden z braci Davidsonów.


    Niech zgadnę…. Wypadnie na tego z braci…..który będzie sobie mniej winszował.

    Całkiem poważnie gazeta sugeruje ,że w przyszłym roku będziemy mieli, może nie maślankę, ale coś na wzór kaszanki.
    Kocięba,Owiżyc,Matysiak?
    Ya wale, on wali…….musze przestać czytać te pierdoły:P

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2004
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Projekt jest ok, ja do niego nic nie mam, ale nie wiem ile ta inwestycja bedzie trwała, bo o rozbiórce wieży w tym sezonie nie ma mowy...

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Moze male sprostowanie
    Duza wiekszosc czesc z 40 mln pochlonie hotel z calym zapleczem (i ta trybuna) - ta czesc bedzie zrealizowana za 2-3 lata.

    Obecny etap przebudowy (krzeselka, oswietlenie, monitoring, stopniowanie trybun itd.) kosztuje 19 mln.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Duza wiekszosc czesc z 40 mln pochlonie hotel z calym zapleczem (i ta trybuna) - ta czesc bedzie zrealizowana za 2-3 lata.
    Małe sprostowanie...
    Nie 40 mln, a 50
    nie 2-3 lata, tylko do 2010r.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    no to mamy - jeszcze niepotwierdzone info - ze Grzesiek podpisal w Falubazie :)

    Jesli tak, to ja bym Mu chcial tu podziekwac za te kilka lat - 6?? - we Wlokniarzu. Zrobil to co mial zrobic.
    Ale z drugiej strony ciesze sie, ze zawodnik odszedl z klubu, bo jak sie okazalo polecial na kase. Nie ma gwatancji ze ZKZ awansuje, a mimo to tam Grzecho zawital. Kasa. Nie lubi jak ktos rowna w dol, a On mogl jeszcze kilka lat smigac w elicie. Szkoda Grzesiu.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    no to mamy - jeszcze niepotwierdzone info - ze Grzesiek podpisal w Falubazie
    Warto przy tym wspomnieć że obok Walaska podpisał także Okoń, a więc kontrkandydat do „posady” w Ostrowie.
    Oznacza to, ni mniej ni więcej, że teraz będą mogli ukierunkować swój apetyt na Ułamka.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg podpisal w Zielonej Górze i jeszcze wam powiem ze na 2 latka To sa oficjalne informacje.

    www.sportowefakty.pl
    www.rzg.pl

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Greg podpisal w Zielonej Górze i jeszcze wam powiem ze na 2 latka To sa oficjalne informacje.
    Oh, oh co Ty nie poowiesz:P

    A swoją drogą to wygladaloby to troche dziwnie jakby dwóch naszych ucieklo do 1 ligi:D "Aż tak źle?" - mozna by zapytać hehe
    Ale jesli Okon odpada i Ułamek gdzies indziej podpisze, to wtedy Szczepaniak bedzie blizej CKMu:P
    Ja bym jednak bardziej optował za Jędrzejakiem...ciekawe na ile jest to mozliwe.
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Majac na uwadze dzisiejsza decyzje PZM powiem jedno - mamy przerąbane, a w przyszlym sezonie emocjowac sie bedziemy tylko stadionem, o ile zdaza go zrobic :/ moge zalozyc sie ze znow bedziemy faworytem ligi, ale tym razem nie do medalu a do spadku z elity :/

    "ciemnosc widze, widze ciemnosc"

    PS.
    Podsumowanie startów Walacha w CKM
    http://www.ckmwlokniarz.pl/news.php?art=1142

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIestety to co dzis poznanowił PZM raczej robiło wszystkie plany naszych działaczy, teraz jesli chca zatrzymac Ułamka w składzie zbyt wiele zjechac z kontraktu niemoga, a i pewnie jzu niebawem na rozmowy w czewie zawita sałatka, i obok michała szczepaniaka bedzie faworytem to miejsca po Walasku

    Jeśli leszcza zawodników zostanie, a i Slammer dogada sie z motorkami to az tak zle Vojtas niebedzie

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Nie no, w ogole zle nie bedzie :)
    Rzeszow bez problemu smignal do elity, a takie Szczepniaki i Jedrzejaki to czesto plecy Kuciapy czy tam innych gwiazd ogladalli.
    No ale powalczymy z nimi o lepsza pozycje :) musimy wierzyc ;D

    No chyba, ze takie fiku-miku bedzie i Drabski sezon zycia pojedzie, a na torze w Tarnowie Szczepaniak przywiezie 10 punktow :)

    No ale widze jeden plus!! Juz ne bedziemy przegrywac w biegach juniorskich z Unia tarnowska... oby oby!! :D
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    No to jest prze****** i to nie tylko dla Włókniarza ale dla całej ligi ,no może z wyjątkiem dwóch klubów.Wracając do Włokniarza pozostaje liczyć na dobrego sponsora i wtedy zastąpienie Walaska dobrym zawodnikiem,brak mocnego sponsora oznacza ,że ciężko będzie utrzymać Ułamka ,Holte i Sullivana.
    Już widze jakich sum za kontrakty będą sobie zyczyć miernoty ,a co dopiero silni zawodnicy.

    Przyszłość Włokniarza póki co widze w ciemnych barwach

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znów przyjdzie nam ogladać na torach ekstraligowych dziadów zarabiajacych gory zlota co powinni w pierwszej lidze jezdzic. Co z tą Polska? :P A Ułamek teraz to sobie będzie mógł dopiero poszalec jesli chodzi o żądania kontaktowe. ;)

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znów przyjdzie nam ogladać na torach ekstraligowych dziadów zarabiajacych gory zlota co powinni w pierwszej lidze jezdzic. Co z tą Polska? A Ułamek teraz to sobie będzie mógł dopiero poszalec jesli chodzi o żądania kontaktowe.
    do takiego stanu rzeczy doprowadziła min. Częstochowa wypuszczając co roku szeroką ławą całe rzesze wychowanków
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    do takiego stanu rzeczy doprowadziła min. Częstochowa wypuszczając co roku szeroką ławą całe rzesze wychowanków
    uwazasz ze jestes smieszny? a czym w ostatnich latach zaimponowala zielona gora? skoncz juz ze swoimi teoriami bo widze ze bardzo podpaliles sie faktem ze wygracie wszystkie mecze...w 1 lidze

    tyle w tym temacie

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    do takiego stanu rzeczy doprowadziła min. Częstochowa wypuszczając co roku szeroką ławą całe rzesze wychowanków
    myslenie boli??
    A gdyby nie bylo dla cieniasow miejsca, to by przeciez nie jezdzili :)
    to nie cienias wypycha zagranicznego
    tylko zagraniczny "robi" - za pomoca PZM - cieniasowi miejsce
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to leżycie.
    Tak swoją drogą to tylko niepotrzebnie robiliście sobie nadzieje sugerując się plotkami.
    Ale, ALE! są jeszcze cztery miesiące! tak operatywny prezes jak częstochowski powinien przez ten czas załatwić obywatelstwo przynajmniej czterem zagranicznym zawodnikom.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Kolego z Tarnowa i Z. Góry powiem tylko tyle JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI!

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    whiski ale Ty jestes zabawny... Już od jakiegoś czasu czytam te Twoje brednie. Przyjemność Ci widze sprawia prowokowanie. Załosny jestes dla mnie...

    A pozatym nie rozumiem o czym mowa. Wiedzieliscie, ze Walaska mozecie stracic. Sam o tym wspominal wczesniej. Kiedy to się juz stało to już słyszę,ze nawet spadek grozi Częstochowie... Ze skrajności w skrajność.

    Na tą chwilę wydaje się, że wszystko jest mozliwe. Sullivan juz może sobie zejsc ze swoich wymagan, przepis o dwoch obco nie przeszedł, wiec pewnie zostanie. Holta, Ułamek raczej na pewno. Do tego Drabik. A Ktoś nowy? Jędrzejak pasuje jak ulał, młody Szczepaniak i co? Nawet o medal można walczyć...

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    whiski

    czytając twoje wpisy to jestem za aborcją...

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    whiski ale Ty jestes zabawny... Już od jakiegoś czasu czytam te Twoje brednie. Przyjemność Ci widze sprawia prowokowanie. Załosny jestes dla mnie...

    A pozatym nie rozumiem o czym mowa. Wiedzieliscie, ze Walaska mozecie stracic. Sam o tym wspominal wczesniej. Kiedy to się juz stało to już słyszę,ze nawet spadek grozi Częstochowie... Ze skrajności w skrajność.

    Na tą chwilę wydaje się, że wszystko jest mozliwe. Sullivan juz może sobie zejsc ze swoich wymagan, przepis o dwoch obco nie przeszedł, wiec pewnie zostanie. Holta, Ułamek raczej na pewno. Do tego Drabik. A Ktoś nowy? Jędrzejak pasuje jak ulał, młody Szczepaniak i co? Nawet o medal można walczyć...
    Ten to jest , nawet prowokowac nie umie - nudzi (whiski).
    Ilez my sie nasluchali na ten temat.
    BTW
    Georgi Petranov! sialalalaalalala
    i whiski sie w koncu od nas odwala!

    No a co my piszemy? Solidny zawodnik, to zalujemy (Walaska).
    Tyle, ze On w CKMie juz nie chcial zostac. 6 lat to duzo, juz rok temu zapowiadal, ze odejdzie. 3m sie Grzesiu. (my nie rozpaczamy z powody Grzesia ale z braku obco drugiego)

    O medal :) tia:) No moze, jakis juniorski ;)

    PS hęę?:P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Ten to jest idiota, nawet prowokowac nie umie - nudzi.
    Ilez my sie nasluchali na ten temat.
    BTW
    Georgi Petranov! sialalalaalalala
    i whiski sie w koncu od na odwala!

    No a co my piszemy? Solidny zawodnik, to zalujemy.
    Tyle, ze On w CKMie juz nie chcial zostac. 6 lat to duzo, juz rok temu zapowiadl, ze odejdzie. 3m sie Grzesiu.

    O medal tia No moze, jakis juniorski
    Muuu
    Zastanawiam się czy Ty aby już wyjechałeś poza skalę, czy może masz jeszcze jakieś rezerwy?

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2005
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O medal tia No moze, jakis juniorski
    Oj Muuu Muuu rozpieszczeni jesteście w tej Czewie jak francuskie pieski:) W sumie to nic dziwnego bo przez ostatnie lata mieliście wypasione paki. I wydaje się wam, by zdobyć medal to musi być skład:

    Jonsson
    Holta
    Sullivan
    Walasek
    Ułamek...

    Zobaczycie, że z lekko zmodyfikowanym składem ostro powalczycie w przyszłym sezonie w extalidze (pod warunkiem, że zawodnicy tworzyć będą kolektyw i że będziecie mieli jakiegoś konkretnego juniora;)
    DLA PODKREŚLENIA WAGI MOICH
    SŁÓW, SIŁACZ PALNIE PIĘŚCIĄ
    W STÓŁ

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    No tak, ale:
    - dlugi sa = brak funduszy
    - jakies treningi beda na naszym stadionie? = znowu 3 pierwsze mecze w plecy
    - wychodze, z zzlozenia, ze jesli z Walaskiem byl braz, to w zamian za Grzeska z Michalem Sz. bedzie chyba trudno powtorzyc ten wynik.

    to tak realistycznie.

    A ja jestem optymista (Vojtas takie czarne chmury juz nawiewa nad klub;) ). Ja tam chetnie poogladam zawodnikow ambitnych i chcacych cos osiagnac. Bo taki Michal Sz. bedzie chcial sie pokazac, Drabik pewnie tez bedzie chcial pokazac, ze warto bylo w Niego inwestowac, a juniorzy niemajacy nic do stracenia podbija Swiat. Wiem ze to tylko gdybanie, a nawet nie mamy skladu skompletowanego, ale czesm chyba mozna :)

    I fajnie sie smiga z pozycji ''czarnego konia'' ;)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vojtas
    akurat to nie miało być śmieszne co powiedziałem,
    nie przypominam sobie też abym powiedział że ZG kogoś wartościowego w tym czasie wychowała więc Twoje pytanie jest nie na miejscu
    wydaje mi się że dość obrazowo całą sprawę o otwarciu rynku na większą ilość obco opisałem w wątku o 2 obco w składzie

    muuu
    Tobie już gdzieś napisałem że Ty patrzysz tylko przez pryzmat własnego klubu co On z tego będzie miał i góa na 1-2 sezony do przodu


    Ja jestem za otwarciem rynku na obcokrajowców ale pod jednym warunkiem, niech będzie tak jak we wszystkich dyscyplinach jeden zawodnik jedna liga !
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    taaaaaaaaaa..........

    to podnies ceny biletow jakies 150% i podnies wplywy z kontraktow sponsorskich i okolo telewizyjnych o cos podobnego

    to wtedy moze w sytuacji jak gosc bedzie jezdzil tylko w jednym klubie bedzie mial zrefundowane brak wplywow z pozostalych 2/5 lig

    poza tym jak juz piszesz ze nie miales zamiaru byc smieszny ani prowokowac(?) to powinienes wspomniec o tych wszystkich asach ktore wypuscily wszystkie inne kluby

    chcialem przypomniec ze z Czestochowy wyszli ostatnio tacy zawodnicy jak: Pietraszko, Jurczynski, Pietrzyk (to sa wychowankowie) oraz co by nie bylo u nas najlepsze warunki do rozwoju mial Michal Szczepaniak i w konsekwencji zrobil najwieksze postepy

    to sa zawodnicy ktorzy stanowili w zeszlym roku trzon 1 i 2 ligi wiec przepraszam ale pisanie ze z Czestochowy nie wychodzi nikt wartosciowy jest brednia

    to ze nie sa to zawodnicy pokroju Ulamka Drabika Walaska czy Hampel nie oznacza ze w Czestochowie sie nie szkoli zawodnikow

    brednie mozna pisac...w sumie

    ---

    odnosnie Wlokniarza

    Wookie ja juz dawno pisalem (zeszlej zimy) ze w klubie sie dzieje zle i my nie wpadamy w skrajnosc bo odszedl Walasek i dlatego spadla sila uderzeniowa ale dlatego ze znamy problemy jakie trapia klub

    ja wtedy bylem okreslany jako czarnowidz a dzisiaj chyba wszyscy takim samym glosem spiewaja :P


    -----------

    z tego co wiem to patrzenie kibica przez pryzmat swojego klubu jest jego prawem
    ale moze ja sie myle i te tysiace fanatykow Barcelony chca przepisow np w sprawie ilosci ludzi z zagranicy w klubie i kwestii naturalizowania brazylijczkow takich zeby bylo lepiej dla dyscypliny czyli rowniez zeby latwiej bylo Realowi funkcjonowac :)


    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ananasek_vel_oman

    baju baju będziesz w raju

    jakoś w innych dyscyplinach pięknie to wszystko funkcjonuje 1 zawodnik 1 liga

    dlaczego Wy wszyscy patrzycie pod kontem jednego góra 2 sezoy do przodu
    przecież już teraz widać że zero młodych australijczyków na poziomie to samo z USA, anglików też zero po Lee nie ma już nikogo, jest mała grupka szwedów
    kto za 5-10 lat będzie jeździł ? przecież to dopiero wtedy będzie dramat. Kilkoro polaków ze 4 szwedów i kto więcej ?
    w sumie otwarcie rynku w anglli i szwecji już spowodowało że nasze krajowe miernoty i przeciętniacy tam z powodzeniem znajdują zatrudnienie

    no ale Złomrex jest w potrzebie, grozi mu spadek trzeba kogoś za to obwinić
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    slucham?

    chyba Ci sie cos w glowce przewrocilo

    po pierwsze to Wlokniarz a nie Zlomrex a po drugie:

    wytlumacz mi jak zrekompensujesz takiemu np Walaskowi sytuacje

    startuje w trzech ligach

    1 liga = 100 tys
    2 liga = 120 tys
    3 liga = 150 tys

    gdy bedzie musial jezdzic w jednej dostanie gora 180-200 tys

    gdzie reszta? zawodnicy sie nigdy na to nie zgodza i ja patrze przez pryzmat realiow a nie utopijnych pokrewnych do socfantazji teorii

    poza tym nie jest to watek dotyczacy sportu zuzlowego na swiecie tylko Wlokniarza Czestochowa wiec jak chcesz gdzies swoje bardzo spostrzegawcze wnioski przedstawiac to moze nowy watek zaloz bo nie wszystkim chce sie czytac Twoje wypociny w temacie gdzie powinny byc informacje tylko i wylacznie o klubie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach

    swir

    muuu
    Tobie już gdzieś napisałem że Ty patrzysz tylko przez pryzmat własnego klubu co On z tego będzie miał i góa na 1-2 sezony do przodu

    Ja jestem za otwarciem rynku na obcokrajowców ale pod jednym warunkiem, niech będzie tak jak we wszystkich dyscyplinach jeden zawodnik jedna liga !
    Ale jak chcesz to zrobic??
    Znasz jakis inny drozszy sport??
    zawodnik smiga w trzech ligach, bo to sie mu oplaca.
    A jak bedzie zmuszony wybierac, to pewnie koszta utrzymania takiego zawodnika wzrosna o 100%!!

    Jak przez przymat swojego klubu?
    Patrze przez pryzmat ligii! Bo co mi da, ze CKM bedze mial Sulka i jakeigos mlodego zagraniczniaka?? Przeciez nie tylko dla nas ten przepis jest i taki Tarnow pewnie bedzie mial Rickardssona i innego Zagara czy kogos...
    Co to da Wlokniarzowi??
    Bo ten przepis jest tylko dla kibicow, dla TV - by bylo atrakcyjniej, ciekawej, bardziej marketingowo, WYSOKI POZIOM SPORTOWY! Zawodnik zagraniczny jest zdyscyplinowany, nie robi z siebie gwiazdki ala Bajerski, gwarantuje wynik sportowy - bo co da, ze taka ''zapchajdziura'' w stylu bajerskeigo bedzie jezdzila?? Ja bym z checia w jego miejsce widzial jakiegos zawodnika zagranicznego - wydziales jakiegos takiego obcokrajowca, ktory nie walczy na torze??

    Zobacz jak Bukowski krzyczal, ze chce 2 obcokrajowcow - krzyczal wtedy, kiedy musial w skladzie meic Burze czy Wardzale. Teraz kiedy ma nadmiar seniorow, juz Mu przeszlo - to jest patrzenie przez przymat wlasnego klubu. Ale to tez jest jakis obled.

    I nie zarzucaj nic Maslance, bo kazdy chce najlepiej dla klubu, nasz prezes sie przekonal ze najelspza opcja to 2 obco. Tyle, ze On nie zmienia zdania co chwile jak w/w.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    no ale Złomrex jest w potrzebie, grozi mu spadek trzeba kogoś za to obwinić
    Nie znamy składów większości klubów a Ty już rozdajesz karty.... No cóż....

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    MUUU!

    W co drugim twoim wpisie pojawia się Tarnów!
    To jakaś obsesja?A może zwykła zazdrość?Dorośnij w końcu
    dzieciaku!

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Zazdrosc o co?
    Mnie tylko smiesza zachowania ludzi, ktorzy sowje pogladay zmieniaj w zaleznosci od tego, z ktorej strony zawieje wiatr.
    Tak robi Buku z dwojka obockrajowcow w skladzie co mu sie teraz odwidzialo, tak ma np.whiski, ktory pisze, ze za duzo zawodnikow szkolimy, a potem radzi bysmy w koncu wychowali jakiegos zuzlowca, a nie szukali wsparcia w obcokrajowcu.
    Tak tez robi Endrju, ktory chce najpierw sie drze "Balcerowicz musi odejsc", a teraz juz Pan Balcerowicz mu sie podoba - a ze tu forum o zuzlu.....
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Zazdrosc o co?
    Mnie tylko smiesza zachowania ludzi, ktorzy sowje pogladay zmieniaj w zaleznosci od tego, z ktorej strony zawieje wiatr.
    Tak robi Buku z dwojka obockrajowcow w skladzie co mu sie teraz odwidzialo, tak ma np.whiski, ktory pisze, ze za duzo zawodnikow szkolimy, a potem radzi bysmy w koncu wychowali jakiegos zuzlowca, a nie szukali wsparcia w obcokrajowcu.
    Tak tez robi Endrju, ktory chce najpierw sie drze "Balcerowicz musi odejsc", a teraz juz Pan Balcerowicz mu sie podoba - a ze tu forum o zuzlu.....
    Jak najbardziej masz prawo być niezadowolony z decyzji o 1-ym obco.Ale stwierdzenie że Tarnów jest Lepperem Polskiego żużla jest conajmniej śmieszne.Jeśli nie jest to spowodowane zazdrością to jest to poprostu zwykła głupota!

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Jesli klub przystapi do ligi, nie moze miec dlugow. Wiec startujemy od zera. Ale tutaj nie wzieliscie pod uwage jednego: przyszloroczny sklad bedzie na pewno duzo tanszy niz ten w zeszlym roku. Mecze beda przy sztucznym oswietleniu, wiec przynajmniej na pierwszym bedzie sporo ludzi. Ja tam jestem optymista :) Nawet jesli za Walaska będzie M. Szczepaniak, nie jestesmy skazani na porazke. Napiszecie ze roznica klasy jest wielka... racja, ale wreszcie mozemy zbudowac DRUZYNE, a nie zlepek ludzi typu Grzegorz Mecz->Kasa->Dom Walasek. I o ile sie nie myle, ciagle kontraktu nie podpisal Kosciecha ^^ Ale to juz chyba malo mozliwe... chociaz :>

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Na razie zatem jest d... zbita i niepewna przyszłość przed Włókniarzem. Polska liga żużlowa, nie mylić z Ekstraligą, stanowi typowy relikt, anachronizm rodem z epoki minionej. Limity, ograniczenia, ręczne sterowanie, zamiast oddania sprawy w ręce wolnego rynku, który sam w sobie jest regulatorem. Są pewne wartosci, takie jak ochrona interesu własnych zawodników, by nie tracili miejsc pracy i możliwości zatrudnienia kosztem obcokrajowców, ale podobne potrzeby muszą zostać odniesione do obiektywnych uwarunkowań. Te zaś uwarunkowania jednoznacznie wskazują, że chroni się miernoty, zwykłych wypalonych przeciętniaków, beztalencia, po czym taki produkt oddaje się w ręce kibiców, zachęcając ich do licznego odwiedzania stiadionów, by podziwiali popisy, nikomu nie ubliżajac żużlowych pokrak. I to jest właśnie nowoczesny model Ekstraligi, która winna przyciągnąć nie tylko reklamodawców ale za nimi ogólnodostępną telewizję i sponsora strategicznego dla E- klasy. Zamiast tego, zmierzamy w kierunku zaściankowości i prowincjonalizmu. Odechciewa się myśleć o nowym sezonie w tych warunkach formalno- regulaminowych, człowiek chodzi w każdym sezonie na kilkanaście zawodów i obserwuje, że koncepcja proponowana przez panów "leśnych dziadków" z PZMOT jest prostym środkiem do pogłębienia się kryzysu polskiego żużla, pogorszenia kondycji finansowej klubów i odwrócenia się kolejnej części kibiców od coraz mniej ekscytujących zmagań na czarnym torze. Takie działania mogłyby mieć rację bytu tylko w razie nasycenia krajowego podwórka dobrymi, wyrównanymi gdy chodzi o klasę zawodnikami, dającymi gwarancję odpowiedniego poziomu sportowego, walki, którzy mogliby zostać odsunięci na boczny tor wskutek nieroztropnego uwolnienia rynku obcokrajowców. Tymczasem, fakty są takie że z roku na rok mimo parasola ochronnego zdolnej młodzieży ubywa (boom z lat 90 to już odległa przeszłość), z kolei drużyny zasilają rzesze wyrobników, o których nader przeciętnej jakości usługi zabiegać muszą bezradni wobec fatalnych przepisów włodarze klubowi. Gdy słyszy się od ludzi, że za samo złożenie parafki pod kontraktem asy pokroju Kościechy lub Jędrzejaka żądają po kilkaset tysięcy złotych, odechciewa się wszystkiego. Kim są wymienieni zawodnicy, jakimi osiągnięciami mogą się pochwalić, jeszcze kilka lat temu, składając tak kosmiczne propozycje zostaliby wyśmiani albo wysłani na profilaktyczne badania w odpowiedniej placówce medycznej, teraz trzeba poważnie podchodzić do ich jak się okazuje "średnio wygórowanych" ofert.

    Mam nadzieję, że Włókniarz nie da się zwariować i w bieżących warunkach skupi się na budowie składu, który pozwoli na zachowanie E- ligowego bytu, z obcięciem kosztów i nie uleganiem oczekiwaniom "gwiazd" pokroju Jędrzejaka czy Kościechy. Trudno, kibice związani z klubem na pewno zrozumieliby sens takiego posunięcia uzdrowieńczego, a znając perypetie klubu na przełomie lat jeden potencjalnie gorszy sezon nie osłabi koniunktury z punktu widzenia innych niż ostatnio aspiracji sportowych.
    No i, do Tarnowa i Bydgoszczy koniecznie w krajowym składzie! W końcu ci działacze tak zabiegali o utrzymanie status quo w możliwości pozyskiwania wartościowych stranieri, więc zapewne nie obrażą się widząc na prezentacji Włókniarza złożonego z zawodników wyłącznie polskich. A kibicom w Tarnowie życzyć wypada dalszych sukcesów frekwencyjnych i euforii z wyników w granicach 65:25. Pozdrawiam.

    AZS-CKM the leading polish teams

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Jak najbardziej masz prawo być niezadowolony z decyzji o 1-ym obco.Ale stwierdzenie że Tarnów jest Lepperem Polskiego żużla jest conajmniej śmieszne.Jeśli nie jest to spowodowane zazdrością to jest to poprostu zwykła głupota!
    A gdzie ja tak stwierdzilem??
    Ja sie tylko dziwnie, ze tak nimi mota... to ich sprawa, oni sie kompromituja.

    A co do tanszego skladu, to gdy ten sklad bedzie cieniowal nie bedzie przeciez widzow, wiec nie wiem czy taki tani. Juz w tym sezonie bylo malo widzow.

    No ale chociaz na pierwszym meczyku krzeslek spokojnie starczy, by kazdy usiadl :P (to czarny humor Vojtasa ;) )
    krzeselek tych ma byc na poczatku ok 3000
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Strona 1 z 53 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •