Garść informacji.

Sullivan najbliżej Zielonej Góry (dają dwa razy więcej niż Częstochowa). Jednak zanim z kimkolwiek będzie rozmawiał usiądzie do stołu z naszymi działaczami. Dowhan nie chce powtórzyć sytuacji Rybnika i jest dość zdesperowany w budowaniu mocnego składu.

Hancock podpisze w Czwie niedługo. Miał być wczoraj. Oficjalnym(prawdziwym?) powodem jego nieobecności był wypadek jego mechanika, który leży w szpitalu, bodajże w Szwecji. Greg pojechał go odwiedzić...

Zainteresowanie startami w CKMie wyraził... Lukas Dryml. Sam zaoferował swoją osobę klubowi. Rozmowy się nie toczą. Prezes na razie ma numer telefonu do Lukasa :)

O Holcie cisza.

Z ciekawostek już niekatualnych (na marginesie) mogę napisać, że bardzo blisko Ostrowa jeszcze niedawno był.... Jason Crump. Nie wiem czy ktoś o tym pisał już, jesli tak to sorry. Ostrów jednak nie awansował i transfer Rudego jak i zaklepanego Holty przestał być aktualny.

Informacje od dziennikarzy sportowych mediów ogólnopolskich. Czy się sprawdzą, zobaczymy. Napisałem bo źródła wydają mi się dość wiarygodne, a informacje ciekawe.

Pozdrawiam