Strona 17 z 27 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 1192

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #721
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Jabłonski niestety zna angielski

  2. Powrót do góry    #722
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Jabłonski niestety zna angielski
    Od kiedy?
    Zrobil jakis szybki kursik podstaw?:P
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  3. Powrót do góry    #723
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2007
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie, że to Jabłoński o tym mówi podobno Żyto jest od takich spraw
    Mylisz się. Niestety Jabłoński jest od "takich" spraw :(
    Heh... niestety wiem :)

    Specjalnie użyłem słowa podobno a co do Angielskiego Jabłońskiego to nie jest na wysokim poziomie :D

  4. Powrót do góry    #724
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Przepraszam,że w tym wątku , ale zależy mi aby Ananasek to obejrzał.
    http://youtube.com/watch?v=s26JEV8BYSU
    PAO na dwa sektory w meczu Falubaz - Włókniarz :)
    http://www.youtube.com/watch?v=FE4kysDV0VI
    Szkocja + doping, też kręcone z gniazda ;-)

    Może odzwierciedla już w 20 % , bo całego stadionu nie dało się ująć.
    Zapraszamy kiedyś serdecznie do Zielonej, to zmienisz zdanie.
    Bez urazy za lekkie docinki.
    Pozdrowienia i super spektaklu w niedzielę.
    Te nagrania są znacznie lepsze i nie pokazują pojedyńczego krzyknięcia (do tego niezrozumiałego) i kilku klaśnięć. Widać, że kręcił nie imbecyl a ktoś kumaty, a przynajmniej był ten ktoś w lepszym miejscu.

    Nie powiem, wygląda to fajnie.

    Ironie, docinki sobie daruję. Wystarczy, że pokazujecie, co potraficie w wątku meczowym.


  5. Powrót do góry    #725
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Borys Miturski

    Za www.ckm.wlokniarz.pl
    Gorąca wiadomość z Miszkolca: pod czujnym okiem trenera Piotra Żyto młodzieżowiec Włókniarza Borys Miturski w rozegranym dzisiaj półfinale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów zajął bardzo wysokie czwarte miejsce i pewnie awansował do finału, który odbędzie się w Częstochowie.
    Czołówka dzisiejszych zawodów:
    1. Jurica Pavlic 15
    2. Maciej Piaszczyński 13
    3. Grzegorz Zengota 12+3
    4. Borys Miturski 12+2
    5. Filip Sitera 11
    Ostatni z Polaków Adrian Szewczykowski z 8 punktami zajął siódmą lokatę (brak awansu).
    Dla mnie to jest wspaniała wiadomość. Oto zza pleców Piekarskiego, Romańczuka i Kowalczyka wychylił się nam jak diabełek z pudełka chyba czystej wody talent - i to nasz rodzony, częstochowski. Miejsce rozegrania finału wskazuje, że Borys ma szansę powalczyć o naprawdę wiele. Teraz pozostaje tylko wierzyć, że zawodnik zostanie porządnie dosprzętowiony przez klub i będzie miał okazję do jak największej ilości startów, startów, startów... Swoją drogą chętnie usłyszałbym coś więcej o kulisach przygotowań do węgierskiego półfinału. Tak sobie marzyłem (naiwnie?) wiedząc o tym że finał mamy w Częstochowie, że klub zafunduje Borysowi ze 3-4 dni wcześniej pobyt na miejscu w Miszkolcu połączony z wykupieniem sesji treningowych. Ciekawe czy tak właśnie było, czy też udało się awansować z marszu?
    No i czekam na włączenie się Borysa do walki o miejsce w ligowym składzie :) Może już w tym roku?
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  6. Powrót do góry    #726
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Tak sobie marzyłem (naiwnie?) wiedząc o tym że finał mamy w Częstochowie, że klub zafunduje Borysowi ze 3-4 dni wcześniej pobyt na miejscu w Miszkolcu połączony z wykupieniem sesji treningowych. Ciekawe czy tak właśnie było, czy też udało się awansować z marszu?
    jakbyś czytał regularnie oficjalną to byś wiedział
    ja pierwszy w Polsce wygrzebałem info, że Borys pojedzie w Miszkolcu, zdobyłem liste startową a potem wyniki, zrobiłem z nim jeszcze wywiad przed wyjazdem :)

    trzeba wiedzieć co czytać :P

    http://www.ckmwlokniarz.pl/news.php?readmore=909

    tu znajdziesz pare odp do Twoich pytań

  7. Powrót do góry    #727
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2005
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesteś boski ;|
    z całym szacunkiem Wojtek, ale dziecinadą powiało w Twoim poście wyżej.... nic więcej nie napisze na ten temat bo chyba nie trzeba...

    A jeśli chodzi o Borka to super :) oby u nas na torze też tak zaszalał

  8. Powrót do góry    #728
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    jesteś boski ;|
    z całym szacunkiem Wojtek, ale dziecinadą powiało w Twoim poście wyżej.... nic więcej nie napisze na ten temat bo chyba nie trzeba...
    dziecinada?
    napisałem po prostu prawde

    troche mi głupio, że wszyscy mają czarno na białym informacje na nie potrafią z nich korzystać, i nie chodzi mi tutaj o Sokoła, bo ludzie czytając np relacje z MDMP, gdzie napisałem wyraźnie czemu nie jechał Romańczuk pytają się dlaczego nie wystartował...przykady można mnożyć, a potem jest, że oficjalna jest najgorsza itp, tak tylko sie zapytam - co jej brakuje? czego nie ma ona w porównaniu z innymi stronami o CKM?

  9. Powrót do góry    #729
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2005
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja pierwszy w Polsce wygrzebałem info, że Borys pojedzie w Miszkolcu, zdobyłem liste startową a potem wyniki, zrobiłem z nim jeszcze wywiad przed wyjazdem :)
    generalnie odniosłam się do tego - wieje dziecinadą i podtrzymuję swoje zdanie !

    Natomist nie wiem dlaczego od razu poruszasz temat str oficjalnej- kompletnie mnie to nie interesuje i nie będę wchodzić w polemikę bo uważam, że nie ma to tutaj najmniejszego sensu...

    a kto szuka ... itd
    pozdro


  10. Powrót do góry    #730
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    a potem jest, że oficjalna jest najgorsza itp, tak tylko sie zapytam - co jej brakuje? czego nie ma ona w porównaniu z innymi stronami o CKM?
    LOL
    A co ma takiego czym przewyższa inne strony?

  11. Powrót do góry    #731
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    LOL
    A co ma takiego czym przewyższa inne strony?
    hmm generalnie nic, czasem jakieś info (np składy, listy startowe) czy wyniki, ale przeciez od tego jest oficjalna zeby inni dawali na jej podstawie informacje

    wiec potrafisz mi odp Roland czemu inni są najlepsi? :)

  12. Powrót do góry    #732
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    No własnie, a na innych stronach tez sa listy startowe składy...itd... wiec w czym jest oficjalka lepsza? ja nie mowilem ze inne sa lepsze, ja sie pytam w czym jest lepsza oficjalka a ty pytaniem na pytanie

  13. Powrót do góry    #733
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jest beznadziejna graficznie, nastrane jest jakbys wymieszal keczup i musztarde, poza tym newsy bardzo czesto newsami juz nie sa i z calym szacunkiem do Grzeska bo gosc czuje bluesa i na zuzlu zjadl wlasne zeby sprzet foto ma mizerniejszy niz I.R. albo ekipa CKMfoto wiec i zdjecia na oficjalnej nie powalaja. uwazam ze oficjalka jest nieadekwatna do aspiracji kibicow i dzialaczy i zostaje w tyle za conajmniej dwiema witrynami: www.ckmfoto.com i www.wlokniarz.net co mozna prownac. oficjalna strona klubu powinni sie zajac profesjonalisci ,a nie jecys kolezkowie pana S.

  14. Powrót do góry    #734
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    jest beznadziejna graficznie, nastrane jest jakbys wymieszal keczup i musztarde, poza tym newsy bardzo czesto newsami juz nie sa i z calym szacunkiem do Grzeska bo gosc czuje bluesa i na zuzlu zjadl wlasne zeby sprzet foto ma mizerniejszy niz I.R. albo ekipa CKMfoto wiec i zdjecia na oficjalnej nie powalaja. uwazam ze oficjalka jest nieadekwatna do aspiracji kibicow i dzialaczy i zostaje w tyle za conajmniej dwiema witrynami: www.ckmfoto.com i www.wlokniarz.net co mozna prownac. oficjalna strona klubu powinni sie zajac profesjonalisci ,a nie jecys kolezkowie pana S.
    no to jak jedziemy o oficjalnej to pytam sie dalej, przynajmniej sie wątek ożywi

    1) est beznadziejna graficznie, nastrane jest jakbys wymieszal keczup i musztarde

    np ckmfoto robione jest na takim samym typie portalu, poza tym co jest "nasrane"? masz coś co sie nakłada jedno na drugie, newsy nie są poukładane datami? co masz dokładnie na mysli?

    2) poza tym newsy bardzo czesto newsami juz nie sa

    tego to już zupełnie nie rozumiem, newsy newsami juz nie są? chodzi Ci o szybkość dodawania? do tego akurat większych zastrzeżeń mieć nie można (no może raz z tym odwołanym spotkaniem)

    3) oficjalna strona klubu powinni sie zajac profesjonalisci ,a nie jecys kolezkowie pana S.

    profesjonaliści? mozesz podać jakiś przykład? poza tym nikt nie będzie robił niczego za darmo, druga sprawa jest taka, że klub od zawsze traktuje nas jak zbędne zło, to ja muszę prosić się o składy, dzwonić o wyniki itp (Agina to znów jest dziecinada z mojej strony?), wszystko co robię na stronie (bo wypowiadam się wyłącznie w swoim imieniu) robię bezinteresowanie, bezpłatnie i tylko dla kibiców, myślę, że wychodzi mi to nienajgorzej, w porównaniu z innymi redakcjami wiesz jaki mamy przywilej? mail w domenie ckmwlokniarz.pl, NIC więcej

    nie traktujcie tego posta jako atak na inne strony czy wynoszenie oficjalnej na szczyty, uważam tylko, że jesteśmy całkowicie porównywalni z dwoma najsilniejszymi konkurentami i nikt nie zostaje w tyle, Wasze uwagi tylko pomogą w wyeliminowaniu błędów

    PS. Roland nie zrozumiałes delikatnej sugestii :P

  15. Powrót do góry    #735
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chodzi mi o kolorystyke ale to kwestia gustu. newsy co newsami nie sa to takie ktore sa juz nieaktualne albo mozna bylo o czyms przeczytac juz dzien wczesniej na innych witrynach

  16. Powrót do góry    #736
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Vojtas, ale i my i reszta tez robi swoje strony za free i ja tez mam tylko mejla w domenie @ckmfoto.com. Nie narzekam.

    A czy konkurentami sa 2 pozostale strony? moze i tak ale ja bym tego tak tez do konca nie postrzegał. Jedni uwazaja sie za najlepszych, inni sa oficjalna a inni maja fajne foty, jest roznorodnosc dlatego kazda ze stron sie trzyma ;)

  17. Powrót do góry    #737
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2005
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie to wszystko rybka ;p
    nie kłócę się, i jestem zdrowszy ;)
    10% społeczeństwa w sieci z Czewy, powiedzmy nawet, że czyta cały czas nieoficjalne portale. 20% kumatych ludzi z całej polski czyta i oficjalną i nieoficjalne. 80% ludzi, którzy nie wiedzą kto to jest muuu, vojtas, Roland, Adiana i tak dalej, czytają oficjalną, bo łatwiej.
    I ja tak sobie piszę, i wiem, że zawsze pewne info mam zawsze pierwszy, połowę zawszę napiszę jeżeli chodzi o anglię jako pierwszy, bądź zaraz po zacku lub witku. Relacje czasem piszę na 10 minut po zakończeniu meczu, jak siedzę w domu (z przyczyn czasem od siebie nie zależnych) a czasem napiszę jako drugi (choć to akurat rzadko).
    Czasem mi ktoś wytknie błąd, ale otaczam się takimi ludzmi, że akurat z każdego portalu nieofijalnego każdy mi to powie na PW, ja czasem coś komuś powiem, że ma źle.
    Piwko z nieoficjalnymi 'ludzmi:" wypiję, i sobię żyję, niczym się nie przejmująć ;)

  18. Powrót do góry    #738
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    mathev

    A to chodzi o to żeby być pierwszym czy najlepszym? Bo to chyba nie chodzi o to żeby relacja była na stronie 10 minut po meczu. Może być 2-3-4 godziny po zakończeniu zawodów, ale na odpowiednim poziomie.

    Nie twierdzę, że Ty słabo piszesz czy coś takiego - relacji meczów Włókniarza nie czytam. Twierdzę jedynie, że nie chodzi o to kto będzie najszybszy, ale kto najlepiej odda to, co działo się na torze.

    Pozdrawiam

    PS. Mały extras

    Nie spodziewałem się aż tak trudnego meczu. Myślałem, że trochę łatwiej nam pójdzie, jednak goście postawili bardzo wysoko poprzeczkę. Ich lider Grzegorz Walasek nie dał się dzisiaj ani razu wyprzedzić, co sprawiło nam sporo kłopotów. Najważniejsze jest to, że trzy punkty pozostają w Częstochowie i przesuwamy się w górę tabeli.
    Błyskotliwe, po co zastanowić się nad tym dlaczego zawodnicy, którzy nigdy w Częstochowie nie jeździli, lali naszych asów aż miło. Zamiast wyciągać wnioski klepanie po ramieniu i zadowolenie, że ledwo, jednym punktem zdobiliśmy bonusa. Dwa słowa mi się cisną na palce, ale sobie daruje.

  19. Powrót do góry    #739
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2007
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wam pokaze co mnie wkurza na oficjalnej:







    Moim zdaniem profesjonalizm powinien zaczynac sie juz w najmniejszych detalach strony. A to jest zenada...

  20. Powrót do góry    #740
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    przykady można mnożyć, a potem jest, że oficjalna jest najgorsza itp, tak tylko sie zapytam - co jej brakuje? czego nie ma ona w porównaniu z innymi stronami o CKM?
    No niestety w pewnym momencie stracila swoj jako taki prestiz, ze pozwole sobie uzyc tego slowa... Tak to juz jest, ze uznanie w oczach czytelnika jest trudno zdobyc, ale bardzo latwo stracic. A czyja to zasluga, napewno wiesz.

    A co sie tyczy bezposrednio naszego kochanego Wlokniarza, o ile po meczu ze Sparta mozna bylo miec nadzieje na lepsze wyniki w drugiej czesci rundy zasadniczej, to po meczach z Falubazem jakos ta moja nadzieja oslabla. I nadal nie moge pogodzic sie z tym, ze Rysiu nie znalazl sie w kadrze naszego zespolu na rok 2007... No ale tego juz nie zmienimy. Mozna natomiast sprobowac dokonac roszad w skladzie. Ja osobiscie zaryzykowalbym, stawiajac na trojke juniorow i odsuwajac Lindbaecka (o ile w ogole ryzykiem takie posuniecie mozna nazwac).

  21. Powrót do góry    #741
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Odnosnie oficjalnej:
    1. Musi byc ladniejsza! To jest reprezentatywna strona klubu. 2. Loga sponsorow mimo wszystko powinny byc bardziej widoczne. Dlaczego tez nie ma informacji jak dokladnie wyglada wsparcie klubu przez Warke/Dominet Bank?
    3. Brak mozliwosci zakupu gadzetow klubowych, zarezerwowania biletu czy tez najzwyklejszego kontaktu z osobami zarzadzajacymi klubem/www.
    4. Informacje, zdjecia, wywiady ktore ta www by miala na wylacznosc.
    5. Brak wielu przydatnych informacji dla kibicow gosci: plan stadionu, jak dojechac na stadion, po ile bilety, gdzie sa "parasole" itd.
    6. Po co informacje o lidze szwedzkiej itd.? To strona WLOKNIARZA CZESTOCHOWA, a nie zawodnikow CKMu.
    7. Idac dalej, powinny byc opisy spotkan FC, zarzadu, rady nadzorczej spolki, sprawozdania finansowe, dokladne ilosci sprzedanych biletow i inne rzeczy czysto informacyjne.

  22. Powrót do góry    #742
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odnosnie oficjalnej:
    1. Musi byc ladniejsza! To jest reprezentatywna strona klubu. 2. Loga sponsorow mimo wszystko powinny byc bardziej widoczne. Dlaczego tez nie ma informacji jak dokladnie wyglada wsparcie klubu przez Warke/Dominet Bank?
    3. Brak mozliwosci zakupu gadzetow klubowych, zarezerwowania biletu czy tez najzwyklejszego kontaktu z osobami zarzadzajacymi klubem/www.
    4. Informacje, zdjecia, wywiady ktore ta www by miala na wylacznosc.
    5. Brak wielu przydatnych informacji dla kibicow gosci: plan stadionu, jak dojechac na stadion, po ile bilety, gdzie sa "parasole" itd.
    6. Po co informacje o lidze szwedzkiej itd.? To strona WLOKNIARZA CZESTOCHOWA, a nie zawodnikow CKMu.
    7. Idac dalej, powinny byc opisy spotkan FC, zarzadu, rady nadzorczej spolki, sprawozdania finansowe, dokladne ilosci sprzedanych biletow i inne rzeczy czysto informacyjne.
    No tak jak ta: www.zkzkronopol.pl :D:D:D

  23. Powrót do góry    #743
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Mnie to wszystko rybka ;p
    nie kłócę się, i jestem zdrowszy ;)
    10% społeczeństwa w sieci z Czewy, powiedzmy nawet, że czyta cały czas nieoficjalne portale. 20% kumatych ludzi z całej polski czyta i oficjalną i nieoficjalne. 80% ludzi, którzy nie wiedzą kto to jest muuu, vojtas, Roland, Adiana i tak dalej, czytają oficjalną, bo łatwiej.
    I ja tak sobie piszę, i wiem, że zawsze pewne info mam zawsze pierwszy, połowę zawszę napiszę jeżeli chodzi o anglię jako pierwszy, bądź zaraz po zacku lub witku. Relacje czasem piszę na 10 minut po zakończeniu meczu, jak siedzę w domu (z przyczyn czasem od siebie nie zależnych) a czasem napiszę jako drugi (choć to akurat rzadko).
    Czasem mi ktoś wytknie błąd, ale otaczam się takimi ludzmi, że akurat z każdego portalu nieofijalnego każdy mi to powie na PW, ja czasem coś komuś powiem, że ma źle.
    Piwko z nieoficjalnymi 'ludzmi:" wypiję, i sobię żyję, niczym się nie przejmująć ;)
    Tak, żeby ta twoja świetność, szybkość i "debeściakość" troszke podważyć to ja sie zapytam gdzie jest baner??
    Generalnie mam w dupie i ***** mnie to czy nie miales czasu, czy miales sraczke czy mialeś mature itd. Umawialiśmy sie na pewnego rodzaju wymianę. Była umowa, warunków ktorej nie dotrzymałes. Naprawde uwież mi, wali mnie z jakich wzgledów jej nie dotrzymałes. faktem jest ze nie dotrzymałeś, mimo że przeszło od 2 miesięcy wiedzialeś o tym . Prosilem kilka razy ale przestalem juz prosic. Widocznie nie rozumiesz co to znaczy proźba i co to znaczy współpraca oraz umowa. Widać, dla ciebie to wszyszystko jest niczym wiec i twoje przechwałki ze jestes najszybszy wsadzam miedzy bajki. Bo szybkośc ze zwyczają przyzwoitością i dotrzymywaniem umowy to u ciebie nie idzie w parze.
    Troche pokory Metju....
    P.S. Pewnie odbierzesz moj post jako atak na twoja osobe, jednak odrazu mowie ze tak nie jest. Tylko zamiast pisac o swoich zaslugach i jaki to ja jestem wspanialy, szybki itd czasem trzeba tez sie zastanowic czy wszystko zostalo zrobione do czego sie zobowiazalo. A moze my zbyt duzo wymagamy od Ciebie? Jezeli sobie z tym nie radzisz to popros kogos o pomoc.

  24. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    No tak jak ta: www.zkzkronopol.pl :D:D:D
    Hmmm straszna jest graficznie, bo po co komu coś na 75% ekranu co nie ma żadnego przekazu? :)
    Ale pamiątki etc, miłe :)

    A Vojtas jest chyba obecnie najlepszym dziennikarzem pasjonatem w mieście, więc się chłopaka nie czepiajcie, bo nikt nie jest tak oddany sprawie jak on :)

    Wracając już do tematu strony, która zawsze budzi wiele kontrowersji :)
    Klub ma stronę w dupie. Fajnie że jest, ale pewnie nawet adresu nie znają. Kasy ładować w to zamiaru nikt nie ma (oprócz Pana Świącika z tego co wiem), ale też nie ma komu tego zrobić by jako-tako to wyglądało.
    Jednak strona www to nie tylko grafika, ale też treść. A ta leży. Nie znajdę żadnej podstawowej informacji na stronie o klubie. Stadion? Dojazd? Skład zespołu?? Już o członkach zarządu nie wspominając. Po co mi powielane informacje ze SF, ES czy innych.
    Ale to już wina zarządu, który nic nie chce mówić, nie ma rzecznika prasowego w klubie, członkowie zarządu nie mówią nic, jak mówią to tylko wybranym, albo nie mówią nic bo im nie pozwolono. Ale ewentualne honory za stronę, to pewnie zbierają.
    Ja tego nie rozumiem, bo tu się mówi o nowocześniejszym klubie, halo było robione przed sezonem, że będą zmiany, marketing... a gówno jest.
    Dobrze, że ta Warka coś jest i jej billboardy, bo tak to by nie dało się zauważyć, że miasto żyje żużlem.

    I jeszcze o newsach.
    Powinny na stronie się pojawiać jakieś chyba bardziej autorskie (że tak nazwę) informacje, bo potencjał *****isty (kontakt bezpośredni z każdym zawodnikiem, zarządem, innymi), a newsy lecą tylko z portali żużlowych - zero wkładu klubu czy jakiegoś własnego. A chyba oficjalna nie powinna być kopiarką.

    PS ROLAND, post wyżej ad. strony Marcina?

    BTW, co do tego co kto ma ze stron, to mnie tam nie zapraszają na jakieś bankiety, gale i imprezy, a i też nie mam innych stadionów przed sobą otworem ;)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #745
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach

    A Vojtas jest chyba obecnie najlepszym dziennikarzem pasjonatem w mieście, więc się chłopaka nie czepiajcie, bo nikt nie jest tak oddany sprawie jak on :)
    Ja na Vojtasa nie jade, gadalismy normlanie, spoko, o roznych sprawach, jednak jest wielu takich jak on, uwierz. I nikt sie go nie czepie :) Prwda Vojtas? :)


    Jednak strona www to nie tylko grafika, ale też treść. A ta leży.
    No tu sie musze zgodzic...duzo bledow, pisane jezykiem czasem czesto niezrozumiałym dla zwykłego smiertelnika.

    [quote]Dobrze, że ta Warka coś jest i jej billboardy, bo tak to by nie dało się zauważyć, że miasto żyje żużlem.[/guote]
    U mnie na osiedlu w sklepie jest piwko z logo i wielki plakat w sklepie. ilekroc go widze tyle samo razy sie smieje..jest *****isty a drabolowi to pudru nalozyli z tone :D

    PS ROLAND, post wyżej ad. strony Marcina?
    Dokładnie tak...Pewnie powiesz ze to nie Metju ani nie Piekar ustala co ma byc na stronie ani nie ty tylko kto inny i zabronil. Tez tak moze byc, jednak byla umowa słowna co prawda ktora mowila o takiej wymianie. Wiesz co za co. I raczej nie tylko ja jestem wkurzony na ta sytuacje. Wiesz wszystko bylo do zalatwienia, mogl Metju powiedziec, nie da rady tego zrobic co chcecie. I okej. Jednak powiedzial ze bedzie na 100%. A jezeli nie ma i nie da rady nawet nie podal powodow ani przyczyny takiego postepowania. Czyli do konca nie jest osoba kompetentna. A pisze o swojej swietności, szybkosci a sam nie zauwaza tego co robi zle. Przypomina mi to dzialania jednej osoby, ktora wynsi na pomniki swoje dokonania a błedy chowa pod poduszkę i nic o nich nie mowi.

    BTW, co do tego co kto ma ze stron, to mnie tam nie zapraszają na jakieś bankiety, gale i imprezy, a i też nie mam innych stadionów przed sobą otworem ;)
    O i sam udezyles w sedno sprawy. My tez tego nie mamy, kazdy robi swoje tak jak umie i potrafi i z pasji bo niejednokrotnie dokladamy swoje pieniadze nie male po to zeby strona funkcjonowala. I to sie nazywa prawdziwa pasja.

  26. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    No wg. mnie na siłę w chwili obecnej jest prowadzona strona oficjalna.
    Albo za karę - tylko nie wiem kto tu kogo karze.
    Ale to już nie moja sprawa, bo www zaczęto "tworzyć" od złej strony moim zdaniem i z dziwnymi ambicjami polegającymi tylko na pogrążeniu "konkurencji".

    I jak już piszemy o swoich stronach, to ja swoją mam już z 10 lat i zamierzam mieć ją ile się da. Mimo że nie mam czasu coś tam przy niej porobić -jak to sobie wymarzyłem :P -ale może wkrótce :P Jak nie jestem sentymentalną osobą, tak ze swoją stroną się bardzo związałem, traktuję to prawie jak dziecko ;)

    PS Rolandzie drogi, Methju nie jest osobą decydującą co i jak na stronie Marcina :) Osobiście uważałem ,że banner to za dużo jak na wykorzystanie 1 czy 2 Waszych zdjęć, więc poprosiłem o jakąś normalniejszą umowę między Wami. Dałem na razie tylko podpis z odnośnikiem :) Nie widzę jednak problemu z bannerem, gdyby tych zdjęć było Waszych więcej.

    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  27. Powrót do góry    #747
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nie mow ze 1 czy 2 zdjecia bo jest ich chyba 9 (nie chce mi sie sprawdzac dokładnie)a umowa taka byla, ze moga sobie brac foty w zamian za baner. Ale skoro piszesz, ze Metju nie rzadzi ta strona to z jakiej racji on wzial te zdjecia skoro nie ma nic do gadania i z jakiej racji to on "zalatwial" wszystkie sprawy z tym zwiazane?A i kto o tym decyduje wszystkim? tego nie rozumiem. Ty piszesz jedno, on twierdził drugie...cos tu jest nie tak. No ale skoro faktycznie mowisz jedno zdjecie czy tez 2 za podpis to zrob tak aby bylo 1 albo 2 zdjecia. Chcesz to sprawdze dla Ciebie ktore sa nasze i zostawie Ci 2. Tylko szkoda tez ze twojej teorii na temat tej calej sprawy nikt nam nie przekazal. Nie po raz pierwszy zreszta. Podobnie bylo z banerem na forum. Twierdziles ze wspolnie z jedna z osob ustaliles ze baner znika. Rozmawialem na ten temat, twierdzi ta osoba ze nic nie wiedziala o tym. Nie bede wklejal rozmowy z gg bo to niegrzecznie. Ale juz 2 raz jest ze ty z kims cos ustaliles tylko nikt nam nie dal znac i nikt o niczym nie wiedzial. Moze problem lezy po twojej stronie i jakas niechec?

  28. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Aha, ok. Ja nie wiem jak jest z fotkami i kogo one są.
    Teraz się dowiedziałem jak się umawialiście, więc ok, banner dodam, ale w przypływie większej ilości czasu - tak w przeciągu tygodnia.
    Sprawę myślę można uznać za zamkniętą :)

  29. Powrót do góry    #749
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Wiec widzisz, siejesz zament nie wiedzac do konca tak dokładnie o co biega. Maja dowolnosc w braniu zdjec sobie od nas ze strony (zdjecia Piekara) w zamian za baner i to byl uczciwy układ. A ze nie biorą (nie bierzecie) to co ja mam sie prosic, zeby sobie wzieli zdjecia? No bądzmy powazni, kazdy piluje swoich interesow i tyle. A jak cos jest potrzebne wystarczy sie zwrocic z zapytaniem tudziez prozba i sie załatwi. Wszystko sie da zrobic, wystarczy tylko chciec...

  30. Powrót do góry    #750
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich fanow speedwaya z Czestochowy. czy moze mi ktos podac adres strony kiboli z Czewy???? z gory dzieki i pozdrowienia z Leszna

  31. Powrót do góry    #751
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Dziś obyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze CKM Włókniarz Częstochowa. Podczas zebrania wybrano nowe władze klubu. Prezesem stowarzyszenia został Mirosław Ziębaczewski. Ponadto na przewodniczącego komisji rewizyjnej wybrano Marka Latacza.
    za:www.ckmfoto.com

  32. Powrót do góry    #752
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Witam wszystkich fanow speedwaya z Czestochowy. czy moze mi ktos podac adres strony kiboli z Czewy???? z gory dzieki i pozdrowienia z Leszna
    http://www.kibiceckm.prv.pl/
    Chyba o tą chodzi? :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Powrót do góry    #753
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2005
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie miałem neta, ale dobrze jest wrócić, i mieć co nadrabiać. Cytować nie będę, bo jakoś mi się nie chcę, ale to co napiszę, na pewno trafi do tych, co powinno ;) Będę pisał tutaj cały czas do Rolanda i Szymona.

    Odnośnie strony Marcina. Wykonawcą strony jest Szymon. Zajmuję się nią ja. Ja na niej pisze, robię wszytko, ale pewne sprawy jako admin robi szymon. Cztery razy prosiłem, aby był baner, powiedział, że musi kombinować. Ja nie mogę pojechać do niego, i go zastrzelić, bo kombinuje tak długo. Druga sprawa, że w tej sprawie gadałem z Adrianem już dawno.

  34. Powrót do góry    #754
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    "Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Christian Hefenbrock (na zdjęciu) został wypożyczony do Lotosu Gdańsk. Młody Niemiec kontrakt przed tym sezonem podpisał w Częstochowie, ale silna konkurencja doprowadziła do tego, że nie wystąpił w żadnym meczu ligowym."

    przegladzuzlowy.pl

    Na razie nieoficjalnie ale myślę, że to tylko kwestia godzin aby obie strony to potwierdziły.
    Czyli miałem rację o jego wypożyczeniu. Przynajmniej nie będziemy mieli problemu z jego zagwarantowanymi 3 spotkaniami, w których i tak by nie pojechał co byłoby równoznaczne z jakąś karą czy coś :P

  35. Powrót do góry    #755
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Na razie nieoficjalnie ale myślę, że to tylko kwestia godzin aby obie strony to potwierdziły.
    Czyli miałem rację o jego wypożyczeniu. Przynajmniej nie będziemy mieli problemu z jego zagwarantowanymi 3 spotkaniami, w których i tak by nie pojechał co byłoby równoznaczne z jakąś karą czy coś
    gdy ostatnio gadałem z Marianem na temat Hefenbrocka nabrał wody w usta i powiedział, że nadal jest naszym zawodnikiem i nigdzie nie idzie, ale wcześniej słyszałem jak gadał z jakimś gościem o Hefe i jakiejś ilości euro :)

    jeśli Hefe wyfrunie na wypożyczenie to nie pozostaje nam nic innego jak tylko się cieszyć :)

  36. Powrót do góry    #756
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Jak ktoś coś już oficjalnie i ostatecznie będzie wiedział co z Memoriałem, którego ma nie być w czerwcu, to niech da znać :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  37. Powrót do góry    #757
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    No nie moge, najlepsza strona o Włokniarzu nie wie kiedy jest memoriał ale jaja :D Patrz a gorsza strona (w twoim mniemaniu oczywiscie bo wy jestescie najlepszi) wie :)
    Odsylam cie do : http://www.ckmfoto.com/news.php?readmore=896

  38. Powrót do góry    #758
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Wybacz Rolandzie, ale ja również sobie mogę napisać, że memoriał jednak we wrześniu a nie teraz :)
    Dlatego czekam na oficjalne potwierdzenie tegoż oraz stanowisko klubu etc. co z tym fantem :)
    OFICJALNE INFO, jak byś nadal nie widział o co mi chodzi :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  39. Powrót do góry    #759
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    W takim razie Pana Bozyka i Pana Danka przestaje traktowac jako oficjalne info skoro tak twierdzisz :) ze to nie bylo oficjalne info.
    My sobie tego info nie wymyslilismy z powietrza... juz ostatnio mi zarzucales ze sobie wymyslilem Bridgera w Zielonej Gorze. Jakos mialem racje...
    Koncze ta "polemike" z toba bo nie warto, wszak jestes najlepszy najmadrzejszy itd itd....Szkoda czasu.

  40. Powrót do góry    #760
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Ty to jednak jesteś :)
    Widzę, że coś (pewnie ja) jednak leży Ci na wątrobie i musisz się w każdym kontakcie ze mną wyżyć i wyżalić i pokazać jaki to ja niedobry jestem wyciągając jakieś dziwne sytuacje :) Oj ja niedobry, idę się teraz biczować w ramach pokuty i by Ci ulżyć...

    Nie jesteś dla mnie źródłem informacji - co w tym dziwnego? Wy macie swoje, ja swoje źródła. Na razie nie mam takich informacji jak Ty i wcale nie przeczę, że te Twoje nie są poprawne i rzetelne. Chce jednak mieć potwierdzenie "u siebie", a nie się opierać tylko na jednym Twoim źródle.

    PS Daj se spokój. Będę starał się ignorować prawie każdą Twoją zaczepkę, bo mimo tego iż kocham dyskutować na każdy debilny temat, tak do Twojego poziomu schodził nie będę. EOT
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  41. Powrót do góry    #761
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2004
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro CKMFoto nie jest dla ciebie zrodlem informacji to po jakiego ... dajecie od nas newsy bez zrodla??

  42. Powrót do góry    #762
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    oj muuu ale masz wysokie mniemanie o sobie, o swoim instnieniu przpominasz mi tylko swoimi postami na tym i na innym forum. Generlanie leje na ciebie i twoja tworczoesc bo ani to fajne ani ciekawe. Faktem jest ze info mielismy z pewnego zrodla, ktore podwazyles. To ty masz widocznie jakis problem z nami a nie my z toba i nie zaczepiam, poprostu simac mi sie chce ze mozna miec tyle tupetu i nazywac sie najlepszymi :D Ale skoro tak chcesz to oki, nic mi do tego :) Zreszta sam kiedys sie przyznales ze nie zyzjesz zuzlem i nie masz za duzego pojecia o tym... Poprostu brak pokory przez ciebie przemawia. I tyle. Ja sie nie chwale ze bylismy najszybsi, najlepsi itd. mamy swoich stalych czytelnikow, dl anich to robimy i mamy z tego satysfakcje i tyle. Nie musisz nas czytac bo mnie to wali. Ale to ty masz w zwyczaju wciskania szpilek winne portale, chocby w oficjalke. Zreszta metju sie o tym przekonal. Ty zmien podejscie do innych. A najlepiej sie nie przypierniczaj, nie komentuj.

    P.S. piszesz ze nie jestem dla ciebie zrodlem informacji :)Zobacz autora przytoczonego newsa. Mala roznica . Nie ja go pisalem :) Ale dymu musiales narobic.

  43. Powrót do góry    #763
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Myślałem, że te kłótnie się już skończyły ale skądże znowu, nawet są jeszcze lepsze! :D
    Gówno z nich wynika i nawet się ich nie chce czytać. Chyba, że próbujecie zrobić ten wątek najpopularniejszym? :D
    W takim razie dajecie o bierkach :D

  44. Powrót do góry    #764
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Weź sobie daj Roland spokój :)
    Chciałem tylko by ktoś napisał oficjalnie co z Memoriałem :) Ty się musiałeś i tego dowalić.
    Nie wiem jakie Wy macie źródła, więc nie będę w ciemno uważał tego za jedyne i niepodważalne. Nie interesuje mnie to zupełnie. Macie swoje, ja mam swoje. Czego tu nie rozumiesz?
    Dwa, nie wiem, jeśli uważasz, że wciskam szpilki w str. oficjalną, to ok. Ja po prostu żyje tym problemem i chce by ona była lepsza, a nie "Zwykła". Jeśli Ty to inaczej odbierasz, Twoja sprawa. Ja chęć poprawienia tego stanu rzeczy wyraziłem :)
    Trzy - "Tupet bycia najlepszym" - nic nikomu nie muszę udowadniać. Jestem lepszy pod wieloma względami (np. pod względem graficznym). :) Mam prawo się z tym afiszować i nie widzę nic w tym złego. Zawiścią się kierujesz, wypominając mi to. Tyle. "Lajw is brutal" , a "do odważnych Świat należy".
    I ja się Ciebie nie czepiam, więc to chyba nie ja mam coś do Ciebie. Nie odpisuję na każdy Twój post szukając zaczepki i doszukując jakiś podtekstów, nie wypominam nieporozumień. Ty masz problem. Rozwiąż go ze specjalistą, a nie na forum proszę. Tyle.
    Teletubisie mówią papa.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  45. Powrót do góry    #765
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Weź sobie daj Roland spokój :)
    Chciałem tylko by ktoś napisał oficjalnie co z Memoriałem :) Ty się musiałeś i tego dowalić.
    Nie wiem jakie Wy macie źródła, więc nie będę w ciemno uważał tego za jedyne i niepodważalne. Nie interesuje mnie to zupełnie. Macie swoje, ja mam swoje. Czego tu nie rozumiesz?
    ale gdzie ja ci kazalem uwazac ze nasza informacja jest ostateczna!!! No gdzie? napisalem tylko ze info bylo podane do wiadomosci publicznej przez ludzi zwiazanych z klubem a my to tylko podalismy dalej. Czego ty tu nie kumasz?

    Dwa, nie wiem, jeśli uważasz, że wciskam szpilki w str. oficjalną, to ok. Ja po prostu żyje tym problemem i chce by ona była lepsza, a nie "Zwykła".
    Widzisz, mnie oficjalka nie interesuja bo nie mam z nia nic wspolnego...Poprostu stwierdzam fak ze szystkiego sie czepiasz.

    Trzy - "Tupet bycia najlepszym" - nic nikomu nie muszę udowadniać. Jestem lepszy pod wieloma względami (np. pod względem graficznym). :) Mam prawo się z tym afiszować i nie widzę nic w tym złego. Zawiścią się kierujesz, wypominając mi to. Tyle. "Lajw is brutal" , a "do odważnych Świat należy".
    Czy lepszy pod wieloma wzgledami? Tu bym sie nie zgodzil. Grafika OK i tu sie potrafie przyznac. Co do merytoryki to bym nie byl taki pewien. A i chocby fotki..z tym tez moze jestescie lepsi? 9Jak bys nie wiedzial to zadalem w tym momencie pytanie, NORMALNE pytanie)

    Ty masz problem. Rozwiąż go ze specjalistą, a nie na forum proszę.
    i widzisz, kto szuka zaczepki? po co teks ze specjalista? Zaskocze cie, korzystam z uslug WIELU spoecjalistow. Zadowolony?
    Teletubisie mówią papa.
    No ostatnio sa na czasie, widac co cie kreci i jaki to poziom rozwoju nie tylko umyslowego ale i intelektualnego.
    Podejrzewam , ze popuscisz i znow cos splodzisz tutaj :) A ja sie poprostu z tego smieje. Klepac w klawisze kazdy potrafi..a ty na zywo sie boisz powiedziec co i jak i tyle.

    P.S. jezeli uwazasz ze drwie sobie to ci powiem ta jak ty mowisz"lajf is brutal" I mam do tego pełne prawo i bede sie tym afiszowac :) mam nadzieje ze teraz jestes juz w pelni ustatysfakcjonowany

Strona 17 z 27 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •