Strona 4 z 27 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1192

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Tak już na marginesie ta strona oficjalna jest po prostu słaba i mało osób ją czyta.
    to może w końcu klub zainteresuje się stroną, żeby pełniła odpowiednią funkcję REKLAMY zawodów i INFORMACJI dla kibiców

    niestety "góra" zachowuje się jakby witryna w ogóle nie była im potrzebna, więc strona jest miejscem do popisu jednego człowieka, a Ci co tam pisali [np. ja] czują się tam niepotrzebni, zbędni, a widząc brak chęci ze strony zarządu brak jest jakichkolwiek chęci do działania, a pomysłów mamy mnóstwo, przepraszam - mieliśmy

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Pep,

    Jesli uważasz, że mieszanie polityki ze sportem jest ok i lepiej będzie jak ludzie związani z klubem będą w polityce to gratuluje dobrego samopoczucia i komunistycznej mentalności.

    Chciałem Ci przypomnieć, że klub jest teraz własnością dwóch firm. Jest spółką. Miasto niewiele już może pomoć w działalności klubu. Chyba to wiesz drogi Pepie? Czy przeoczyłeś pewne fakty minionych tygodni? Albo nie znasz realiów?

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Miało nie być o polityce , ale nie wytrzymałem

    Uważam wchodzenie do świata polityki (obojętnie czy tej dużej czy tej małej)poprzez ludzi związanych ze sportem za niezbyt mądry pomysł. Oczywiście od każdej reguły zdarzają się wyjątki , ale zdecydowana większość sportowców , trenerów itp. po wygraniu wyborów do Sejmu , Rady MIasta czy Sejmiku Województwa po prostu przez 4 lata pierdzi tam w stołek i pobiera diety nie zabierając głosu w żadnych sprawach , bo też i nie ma o większości z nich zielonego pojęcia. Przykłady można by mnożyć - takimi radnymi czy posłami byli Rafał Dobrucki , Andrzej Huszcza , Jerzy Kulej itd. , itp. W przypadku tzw. działaczy sportowych uważam , że często bywa podobnie , choć tu należy każdy przypadek traktować indywidualnie , bo rzeczywiście zdarzają się wśród nich osoby z tzw. zacięciem społecznikowskim , a tacy ludzie zwłaszcza w samorządach lokalnych są potrzebni. Odnosząc się do tego konkretnego przypadku napiszę tak:

    1)Oburza mnie fakt umieszczenia swojej PRYWATNEJ REKLAMY wyborczej na OFICJALNEJ STRONIE KLUBOWEJ (niezależnie od tego czy jest to strona Stowarzyszenia CKM Włókniarz czy też S.S.A. Włókniarz. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca - od tego są prywatne strony , ewentualnie wszelkiej maści fora dyskusyjne itp. Uważam takie zachowanie za wycieranie sobie gęby moim klubem i zawłaszczanie jego nazwy dla swoich prywatnych celów (choćby nie wiem jak szczytnych). Odpowiedzialność za takie działanie spada jak sądzę na pana Świącika jako admina - ciekawe , co na ten temat sądzi WIĘKSZOŚCIOWY udziałowiec w spółce?

    2) Indywidualnie oceniając poszczególne osoby uważam , że:

    a)Na korzyść pana Świącika przemawia jego dotychczasowa praca w Radzie Dzielnicy i inne inicjatywy na rzecz swojej LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI w których brał udział , a o których pisze na swojej stronie prywatnej.

    b) W przypadku panów Małagowskiego i Danka nic o takim polu działalności nie słyszałem , co jednak nie znaczy przecież , że nic w swoich dzielnicach nie robili :) Plusem dla obu panów jest wspieranie różnorakiej działalności charytatywnej (Betel , zbiórki na rzecz poszkodowanych przez los żużlowców) , choć oczywiście nie jest to praca na rzecz swoich dzielnic.

    c) Na kolor ugrupowania z jakiego startują panowie Świącik i Danek litościwie spuszczę zasłonę miłosierdzia - trzeba chyba LSD się nałykać , żeby na ONYCH głosować po tym co wyprawiali w latach 1945-89 , 1993-97 , 2001-05.

    d) Pan Małagowski przed poprzednimi wyborami samorządowymi był jednym z tych , którzy ogłosili gromko i PUBLICZNIE W IMIENIU KLUBU: Kibice , głosujcie na LSD i Wolskiego jako prezydenta miasta. Po czterech latach rządów obecnego prezydenta zmienił jak się okazuje zdanie o 180 stopni i startuje z listy Wspólnoty Samorządowej Tadeusza Wrony. Dałbym sobie nie palec , ale nawet rękę uciąć , że gdyby 4 lata temu Wolski rzeczywiście wygrał , to dziś mielibyśmy jedno wielkie g... , a nie najpiękniejszy stadion zużlowy w Polsce. Każdy , kto choć odrobinę zna realia budowy stadionu wie , że atadion zawdzięczamy nadludzkiemu uporowi JEDNEJ KONKRETNEJ OSOBY i jest to obecny prezydent miasta Tadeusz Wrona (za co zresztą niektórzy psy na nim wieszają , że można było wydać te 20 mln zł na inne cele). Ludzką rzeczą jest błądzić i mógłbym napisać "O , jak fajnie że pan Małagowski zrozumiał swój ówczesny błąd". Ponieważ jednak nie cierpię ludzi , którzy zmieniają poglądy w zależności od tego z której strony wiatr zawieje i po 4 latach bez cienia wstydu pchają się do władzy na plecach tych , których wcześniej mieli po drugiej stronie barykady napiszę tak (i jest to uwaga ogólna , nie personalna): "Twarz ma się w życiu tylko jedną i łatwo ją stracić , a najstarszy zawód świata nie jest przypisany tylko do jednej płci".

    3) Żeby nie było że jestem takim czarnowidzem , to moim zdaniem w/w kandydaci nie są jeszcze wcale tacy tragiczni (a mogą nawet okazać się sprawnymi radnymi). Prawdziwy kwiatuszek nazywa się Grzegorz Chrząszcz , startuje z listy LPR i jest nieformalnym przywódcą kibiców Rakowa Częstochowa - polecam zapis czata na OFICJALNEJ stronie Rakowa. Tam to jest dopiero ubaw - generalnie kandydat miał w nicku cyferki 88 , przed wyborami ogarnął się i zmienił na 98 (dla niewtajmniczonych - 88 to znak rozpoznawczy polskich faszystów , ósma litera alfabetu to H , HH = Heil Hitler). Poza tym popiera wywieszanie na meczach Rakowa czegoś_co_wcale_nie_jest_swastyką_tylko_celtycki m_krzyżem , przez co Raków o mało nie miał już walkoweru itd. itp. Jednym słowem szyja grubsza od głowy ;)
    Drugi taki artysta nazwiskiem Krzysztof Pyrkosz startuje notabene z listy Wspólnoty Samorządowej Tadeusza Wrony i jest jak się okazuje szefem lokalnego oddziału organizacji Narodowe Odrodzenie Polski - czyli z grubsza również Heil Hitler i te klimaty (szerzej na temat tego skandaliku pisze lokalna Gazeta Wyborcza).
    Swoją drogą sprytną mają chłopaki taktykę - nie mogą wystartować pod WŁASNYM SZYLDEM , bo za głoszenie treści faszystowskich idzie się w Polsce do pierdla , to się PRZYKLEJAJĄ.

    4) Na koniec - życzę powodzenia w wyborach naszemu forumowemu koledze Joe , ale jeśli uda mu się zostać miejskim radnym , to chcę go przestrzec. Rada Miasta to nie jest miejsce dla przypadkowych ludzi , obiboków itp. (co wcale nie znaczy , że takich tam nie ma ;)) Na szczęście społeczeństwo nie jest wcale takie ciemne , jak nam to często próbują wmówić politycy i tacy przypadkowi radni najczęściej kończą swój los radnego po jednej kadencji (dobrym krokiem było ograniczenie liczebności Rad - w Cz-wie z 50 osób do 28). Dlatego Joe jeżeli zostaniesz wybrany przez ludzi , to potraktuj ten ich wybór poważnie i nie zawiedź swoich wyborców. Przede wszystkim praca , praca , praca , codzienny kontakt z ludźmi w swojej dzielnicy i pokora - przed sobą samym i przed wyborcami. Ponieważ miałem przyjemność trochę współpracować z Radą Miasta , której kadencja właśnie wygasła czuję się w obowiązku napisać , że zdecydowaną większość radnych oceniam bardzo pozytywnie. Z małymi wyjątkami były to osoby dobrze przygotowane do sprawowania mandatu radnego , przedkładający dobro miasta nad polityczne spory , wielu dobrych fachowców z różnych dziedzin , w większości dobrze współpracujący z lokalnymi społecznościami. Uważam , że była to jedna ze sprawniej funkcjonujących Rad Miasta w Polsce.
    MAM NADZIEJĘ , ŻE KOLEJNA RADA MIASTA BĘDZIE NIE GORSZA!!
    A spraw dotyczacych Włókniarza nie ubędzie - w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym na lata 2008-2010 zaplanowano kwotę 28 mln zł na kontynuację remontu stadionu. Przy kolejnych budżetach radni badą mieli więc możność wykazania się sercem dla klubu :)
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Ja tez pozwole sobie wtracic trzy grosze na temat polityki. Powiem Wam, ze agitacja na oficjalnej stronie to nic. Ale gdy dzis odwiedzilem pewien sklep komputerowy na ulicy Krotkiej i mym oczom ukazal sie pliczek wyborczych wizytowek pewnego dzialacza spod znaku LSD, ktore okraszone byly klubowym herbem, to normalnie scielo mnie z nog... :|

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Miasto niewiele już może pomoć w działalności klubu.
    Drogi ananasku chyba troszkę mijasz się z prawdą. Miasto ma nadal poważny atut w ręce:stadion. Stadion nadal jest stadionem miejskim (MOSiR-u). Mimo, że miasto nie ma udziałów w spółce to i tak będzie stroną, z którą trzeba będzie się nadal w następnych latach liczyć (plan inwestycyjny planem, ale musi on się znaleźć jeszcze w budżecie).

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Dzisiaj podpisujemy kontrakt z kolejnym zawodnikiem.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  7. Powrót do góry    #142
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cos jasniej moze, czy to kolejny bajer..
    Jak sie powiedzialo "a" to nalezy powiedziec "b"

    Ja tez pozwole sobie wtracic trzy grosze na temat polityki. Powiem Wam, ze agitacja na oficjalnej stronie to nic. Ale gdy dzis odwiedzilem pewien sklep komputerowy na ulicy Krotkiej i mym oczom ukazal sie pliczek wyborczych wizytowek pewnego dzialacza spod znaku LSD, ktore okraszone byly klubowym herbem, to normalnie scielo mnie z nog... :|
    Powiem szczerze ze ja jestem tym bardzo zniesmaczony. Ja juz nie wiem kim ten pan jest w klubie. Bo podobno rzecznikiem nie jest tylko osoba odpowiedzialna za kontakty z mediami a to roznica. Poza tym ja za czasow jego "kadencji" ani razu nie widzialem oficjalnego komunikatu "rzecznika prasowego". Wydaje mi sie, ze ten pan chce zbudowac swoje poparcie za pomoca wizerunku klubu. Zenada!!!!

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2004
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i jak będzie jakiś podpis dziś?

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Jak poinformował nas prezes częstochowskiego Złomrexu Włókniarza, Marian Maślanka jutro w kawiarence klubowej odbędzie się konferencja prasowa. Początek spotkania z przedstawicielami mediów zaplanowano na godzinę 12.00. Wstęp za okazaniem legitymacji prasowej.

    Za www.ckmwlokniarz.pl

    Moze jutro sie cos wyjasni ...

  10. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Roland myślałem ,że się domyslisz. Z tym, z którym nam było bliżej :D
    No i ponoć z Ryanem też jest wszystko już na dobrej drodze.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Roland myślałem ,że się domyslisz. Z tym, z którym nam było bliżej :D
    No i ponoć z Ryanem też jest wszystko już na dobrej drodze.
    Odwrotnie z Ryanem..znaczy masz racje bo jest z nim dobrze,ale w sprawie kontraktu z Bydgoszczą co zostanie do 12 listopada potwierdzone jak mówi prezes Leszek Tyllinger i to z cała pewnoscia pierwszy zawodnik, który WZMOCNI Polonię Bydgoszcz.
    Co do jutrzejszych kontraktów Włókniarza to na pewno Hancock podpisze umowę a byc moze ktoś inny,ale Sullivan na pewno nie bo zmienia klub.

  12. Powrót do góry    #147
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Roland myślałem ,że się domyslisz. Z tym, z którym nam było bliżej :D
    No i ponoć z Ryanem też jest wszystko już na dobrej drodze.
    A skad ja mam wiedziec z kim.. co to ja prezes Maslanka jestem?? Moze kolejny jakis niewypal w stylu Murzyna...
    Zastanow sie tez troszke

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Co do Ryana to się jeszcze zobaczy. Ja napisałem ,że się stanowiska zbliżyły, nie ma pewności ,że u nas zostanie ale gwarantuje ci że nie podpisze kontraktu 12 listopada tylko pod koniec listopada lub na początku grudnia i z tego co wiem to bardziej zastanawia się nad ofertą z Zielonki, a nie Bydgoszczy.Jednak jak to zwykle bywa czas zweryfikuje wszystko i wtedy okarze się kto miał rację lub kto zdołał przekonać Ryana.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  14. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Co do Ryana to się jeszcze zobaczy. Ja napisałem ,że się stanowiska zbliżyły, nie ma pewności ,że u nas zostanie ale gwarantuje ci że nie podpisze kontraktu 12 listopada tylko pod koniec listopada lub na początku grudnia i z tego co wiem to bardziej zastanawia się nad ofertą z Zielonki, a nie Bydgoszczy.Jednak jak to zwykle bywa czas zweryfikuje wszystko i wtedy okarze się kto miał rację lub kto zdołał przekonać Ryana.
    Dziwne bo na antenie radia GRA całkiem co innego mówił Jacek Gajewski i nic nie wspomniał o Zielonej Górze tylko o tym,ze lada dzień umowę podpisze Ryan a czy bedzie to Bydgoszcz? Odpowiedział,ze jest to najbardziej prawdopodobne i nowy kontrakt podpisze na dniach a nie jak wynikało z oficjalnej strony pod koniec listopada.Co do slów Maślanki to odpowiedział(Gajewski):prezes czasem wiecej mówi niz się sprawdza i jest to jego wada.
    Ot tyle co mam do powiedzenia na temat wypowiedzi Jacka Gajewskiego(managera Ryana Sullivana)dla Radia "GRA".

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2004
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roland myślałem ,że się domyslisz. Z tym, z którym nam było bliżej :D
    No i ponoć z Ryanem też jest wszystko już na dobrej drodze.
    Odwrotnie z Ryanem..znaczy masz racje bo jest z nim dobrze,ale w sprawie kontraktu z Bydgoszczą co zostanie do 12 listopada potwierdzone jak mówi prezes Leszek Tyllinger i to z cała pewnoscia pierwszy zawodnik, który WZMOCNI Polonię Bydgoszcz.
    Co do jutrzejszych kontraktów Włókniarza to na pewno Hancock podpisze umowę a byc moze ktoś inny,ale Sullivan na pewno nie bo zmienia klub.
    jesteś na 100% ze bedzie w bydzi ja myśle że sie mylisz

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Roland myślałem ,że się domyslisz. Z tym, z którym nam było bliżej :D
    No i ponoć z Ryanem też jest wszystko już na dobrej drodze.
    A skad ja mam wiedziec z kim.. co to ja prezes Maslanka jestem?? Moze kolejny jakis niewypal w stylu Murzyna...
    Zastanow sie tez troszke
    Weź chlopie nie pisz takich rzeczy na forum... Spoko, możesz się cieszyć lub nie, że Antonio jest zawodnikiem CKM, ale tekst :" niewypał w stylu Murzyna" chyba nie jest na miejscu.

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Dziwne bo na antenie radia GRA całkiem co innego mówił Jacek Gajewski i nic nie wspomniał o Zielonej Górze tylko o tym,ze lada dzień umowę podpisze Ryan a czy bedzie to Bydgoszcz?
    Sluchaj sie Gajewskiego to bedziesz zima w sandalach chodzil. Dla niego to jest czysty biznes i ta gra dla niego toczy sie dopoki nie wytarguje jak najwiecej dla siebie. A gdzie Ryan bedzie jezdzil ?? Pewnie opusci Wlokniarz, ale tutaj podobno nie decyduja wzgledy czysto finansowe ... Chociaz nie ukrywam ze ewentualny kontrakt Saletry bym przyjal z zadowoleniem.

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2004
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roland myślałem ,że się domyslisz. Z tym, z którym nam było bliżej :D
    No i ponoć z Ryanem też jest wszystko już na dobrej drodze.
    A skad ja mam wiedziec z kim.. co to ja prezes Maslanka jestem?? Moze kolejny jakis niewypal w stylu Murzyna...
    Zastanow sie tez troszke
    Weź chlopie nie pisz takich rzeczy na forum... Spoko, możesz się cieszyć lub nie, że Antonio jest zawodnikiem CKM, ale tekst :" niewypał w stylu Murzyna" chyba nie jest na miejscu.
    no tekst nie na miejscu zgadzam się

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/...2,3723490.html

    To link na potwierdzenie tego ,że jeszcze wszystko możliwe odnośnie Ryana.
    Ale widze ,że realista na wyborczej też juz to skomentował :D

  20. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach

    Weź chlopie nie pisz takich rzeczy na forum... Spoko, możesz się cieszyć lub nie, że Antonio jest zawodnikiem CKM, ale tekst :" niewypał w stylu Murzyna" chyba nie jest na miejscu.
    Kretyn jestes czy jak?? Napisalem duza litera Murzyna chyba co??
    Czy uwazasz ze przemawia przeze mnie rasizm czy jak??Otoz nie!! i wlasnie dlatego napisalem to duza litera.
    A uwazam ze to niewypal, bo trzeba bylo schowac dume do kieszeni i dogadac sie z Holta to nie, niektorzy nie chca sie z nim bawic wspolnie w jednej piaskownicy.

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    15-02-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Realista w podobnym tonie wypowiadal sie nt. Hansa A. w Bydgoszczy wiec wiadomo jak mozna traktowac to info.

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    murzyn piszemy małą literą bo to rzeczownik pospolity, a nie nazwa własna; w języku polskim raczej nie ma pejoratywnego wydźwięku, chyba że jest używany w kontekście, który wskazuje, że z koloru skóry chcemy uczynic zarzut; wypowiedź "niewypał w stylu murzyna" ma dość lekceważące zabarwienie ...
    to tyle z mojej strony

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Roland myślałem ,że się domyslisz. Z tym, z którym nam było bliżej :D
    No i ponoć z Ryanem też jest wszystko już na dobrej drodze.
    A skad ja mam wiedziec z kim.. co to ja prezes Maslanka jestem?? Moze kolejny jakis niewypal w stylu Murzyna...
    Zastanow sie tez troszke
    Weź chlopie nie pisz takich rzeczy na forum... Spoko, możesz się cieszyć lub nie, że Antonio jest zawodnikiem CKM, ale tekst :" niewypał w stylu Murzyna" chyba nie jest na miejscu.
    Przeciez Antonio jest murzynem wiec o co chodzi?
    Jak napisze o Hancocku - Jankes, to tez bedziesz sie czepial?

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Kretyn jestes czy jak??
    Czy ja wiem? W sumie to nikt mi jeszcze nie powiedział takiego komplementu, sam się za taką osobę również nie uważam, a Twoja wypowiedz była dla mnie jednoznaczna.

    Dobra. Peace Panowie. Szkoda czasu na takie przepychanki. Nie wiem, ja to zdanie odebrałem "negatywnie", ale może nie do końca zrozumiałem wypowiedź autora.

  25. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/...2,3723490.html

    To link na potwierdzenie tego ,że jeszcze wszystko możliwe odnośnie Ryana.
    Ale widze ,że realista na wyborczej też juz to skomentował :D
    Słuchaj Mariana jak rok temu z Holtą albo,ze już mial podpisać kontrakt w pazdzierniku(wedlug słów Mariana) i co było? Ja nic nie komentowałem człowieku i czepiaj się siebie,ale widzę,ze cos obawiasz się o przynależność Ryana do Włókniarza,ze w takim tonie piszesz.

  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Weź chlopie nie pisz takich rzeczy na forum... Spoko, możesz się cieszyć lub nie, że Antonio jest zawodnikiem CKM, ale tekst :" niewypał w stylu Murzyna" chyba nie jest na miejscu.
    "Okazało się że pastor nie był murzynem"

  27. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Panowie sprawa jest ma się następująco:
    jeśli jutro ma nastąpić podpisanie kontraktu to będzie to Ryan (jest obecnie w Polsce), jeśli tylko zakomunikowanie, że kontrakt został podpisany to będzie umowa z Herbim.

  28. Powrót do góry    #163
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Kontrakt podpisze/podpisał Greg.
    Realista cos widzę ,że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, w którym miejscu moich wypowiedzi jest napisane ,że obawiam się o przynależnośc klubową Ryana??
    Napisałem ,że stanowiska się znacząco zbliżyły czego nie można było powiedzieć jeszcze dwa tygodnie temu.
    Ty natomiast piszesz, że Ryan napewno będzie i to przed 12 listopada w Bydgoszczy co moim zdaniem jest nadinterpretacją.

    ps. obiło mi się dzisiaj o uszy ,że Sławek ma iść na wymiane do Rybnika za pewnego młodego zawodnika, czy ktoś coś słyszał na ten temat? zaznaczam ,że ta informacja akurat nie pochodzi z oficjalnego źródła.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Realista vel Rafik już na 100% wiedział,że w Bydzi
    Andersen wyląduje.
    Finał znamy.
    Poczekajmy też spokojnie z Rayanem,bo wiedza tego chłopca o kontraktach w Bydgoszczy,ogranicza się do 2 forumowiczów z tego miasta i "wujka Koselskiego",który to dostarczał onegdaj info o transferach Gollobów do Wrocka,Rybnika itp.;)





    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  30. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Realista vel Rafik już na 100% wiedział,że w Bydzi
    Andersen wyląduje.
    Finał znamy.
    Poczekajmy też spokojnie z Rayanem,bo wiedza tego chłopca o kontraktach w Bydgoszczy,ogranicza się do 2 forumowiczów z tego miasta i "wujka Koselskiego",który to dostarczał onegdaj info o transferach Gollobów do Wrocka,Rybnika itp.;)
    Pokaż mi człowieku gdzie pisałe,ze Andersen na pewno wyląduje w Bydgoszczy??? Pisałem,ze były z nim prowadzone rozmowy jak z innymi a co do Sullivana to jego manager Gajewski na antenie lokalnego radia powiedział,ze jest to bardzo prawdopodobny wariant aczkolwiek nie pewny na dzień dzisiejszy,ale każdy dzień moze przynieść coś innego-nowego. Tyllinger też nie wymienia wprost,ale daje jasno do zrozumienia a gadanie iz Sullivan podpisze kontrakt pod koniec listopada to zwykłe słowa Ryana,które w każdej chwili można zmienić.
    valo: podaj jeden,ale konkretny przykład gdzie twierdziłem,ze NA PEWNO Andersen będzie w Bydgoszczy? Cwaniakować to wszędzie umiesz a co do konkretów to już mniej.





  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Greg Hancock zostaje w Częstochowie

    "Greg Hancock będzie nadal bronił barw Złomreksu Włókniarza Częstochowa. Amerykanin we wtorek wieczorem odesłał do Częstochowy faxem podpisany kontrakt na 2007 rok."

    źródło->http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=44&k2_id=100&dzial_id=355&news_id =157126&kom=1

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Suuupppeeer
    Pozostaje "tylko" sprawa Ryana. Zostanie? Czyżby jednak miał przyjść klan Ząbików?

  33. Powrót do góry    #168
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jak Greg mówił tak zrobił
    i chwała chłopu za to!!!
    Skład zaczyna nam sie klarować !!!!
    Tylko jeszcze ten jeden pan mógłby podpisać
    w końcu jest z niego kawał historii naszych Lwów!!!
    Mam wielka nadzieje ze tak własnie sie stanie
    a znów bedziemy mieli bardzo wiele powodów do
    radości w przyszłym sezonie!!!

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczere gratulacje za zatrzymanie Grega..
    Miec w druzynie jednego z najskuteczniejszych zawodnikow w polskiej lidze to naprawde potezna bron ;)

    pzdr.

  35. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Odwrotnie z Ryanem..znaczy masz racje bo jest z nim dobrze,ale w sprawie kontraktu z Bydgoszczą co zostanie do 12 listopada potwierdzone jak mówi prezes Leszek Tyllinger i to z cała pewnoscia pierwszy zawodnik, który WZMOCNI Polonię Bydgoszcz.
    Co do jutrzejszych kontraktów Włókniarza to na pewno Hancock podpisze umowę a byc moze ktoś inny,ale Sullivan na pewno nie bo zmienia klub.
    To moge Ci powieidziec, ze mas zle info.
    bo
    - Ryan kontrakt podpisuje pod koniec listopada, co sam zapowiedzial
    - Jest blisko Czewy, a jeszcze Falubazy jak cos. Oklamuja Was cos w tej Bydzi.



    ///edit
    teraz dopiero zauwazylem ;)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  36. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    muuu przecież ja realiście już to pisałem ale on cos oporny na wiedze :D
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  37. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Herbie uzależniał swój start we Włókniarzu od stanowiska Ryana Sullivana...
    Robi się ciekawie:)


    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Rozwiń myśl bo nie wiem czy Greg był za czy przeciw Ryanowi.

  39. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Greg chciałby jeździć w drużynie z Ryanem.

    Druga sprawa, która mnie interesuje to kwestia młodych zawodników w Szwecji, których Greg poleca.
    Podobno Włókniarz rozmawia z ósemką juniorów:)
    (łącznie z polskimi juniorami)
    Herbi będzie obrandowany w GP przez Złomrex.
    (tak jak Holta:))
    pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #175
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Moje marzenie to Sullivan + K. Zabik wraz z ojcem (ktory zostal by trenerem) :)
    No ale czy realne? :P

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Jeszcze w październiku układałem sobie skład Włókniarza w przypadku odejścia któregoś z dwójki Greg-Ryan. Za Ryana pasowałby mi Iversen i Dryml walczący z Richardsonem o dwa miejsca w składzie (w obwodzie jeszcze Drabik). I gdyby rzeczywiście Ryan nas opuścił a za niego sprowadzonoby kogoś z wymienionych lub innego na podobnym poziomie czyli lepszego niż Drabik, to nie miałbym do zarządu wielkich pretensji. Tymczasem możliwe że zostanie u nas Greg i Ryan.
    Nie znam klubu od środka, nie wiem kto w nim bardziej cwaniaczy i kto sieje największy zamęt ale wiem, że nie tylko w polityce jest tak, że im większa władza, im więcej ma się nad sobą tym większe wałki można kręcić. Chodzi tylko o to żeby kraść 10% a nie 50% czy więcej. Ja osobiście nie czuję, żeby willa Mariana Maślanki mnie biła po kieszeni i nie mam mu tego za złe że ją ma. Gdybym był prezesem Włókniarza to zapewne też byłoby mnie stać na to i owo.
    Ale jestem przede wszystkim kibicem mojej drużyny a ta w ostatnich latach ma wyniki znakomite i to mi wystarczy, a przy okazji broni górę. Krytykowałem garnitury kiedy Włókniarz cieniował na początku sezonu, krytykowałem za omijanie Zagara ale od tego czasu do dziś nie mam za co krytykować. I tak zostanie co najmniej do czasu kiedy Włókniarz skompletuje skład na przyszły sezon.

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Herbi będzie obrandowany w GP przez Złomrex.
    (tak jak Holta)
    no to spoko, ze sponsor bedzie dawal kase na grega, ale zeby na holte tez? no coz nie moja sprawa, jesli tak chca to ok ;)

    maslanka mowi ze nie wyobraza sobie składu bez sullivana, ciekawe czy jego zdanie podzielają inni członkowie zarządu?

    final imej bedzie u nas, ponadto w czestochowie zostanie rozegrany final indywidualny mlodzikow [do pojemnosci 90], marian chce takze zeby wprowadzony zostal final druzynowy i w tej sprawie gada z gosciem z fimu i mickiem poolem z australii, ktory popiera jego zdanie, juz maja umowione druzyny [my-dania-szwecja-aus]

  43. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Vojtas wrote:

    maslanka mowi ze nie wyobraza sobie składu bez sullivana, ciekawe czy jego zdanie podzielają inni członkowie zarządu?
    Odpowiem słowami Małagowskiego(za oficjalną), mimo że nie ma tam słowa o Ryanie:)
    A jak Lech Małagowski ocenia sezon w wykonaniu Grega Hancocka i Lee Richardsona? Przypomnijmy, że zadaniem Amerykanina było „załatanie” dziury w składzie po utracie Rune Holty. Wygląda na to, że ten plan został spełniony. - Greg Hancock po średnim sezonie w Gdańsku, gdzie później zastąpił go Bjarne Pedersen, pokazał, że jest ogromnie wartościowym zawodnikiem. Poza dużym doświadczeniem jakie Hancock posiada, należy podkreślić jego umiejętność wprowadzenia doskonałej atmosfery do zespołu. Potrafi też swoją wiedzę przekazać innym zawodnikom, nie tylko młodym, ale również tym bardziej doświadczonym. Moją opinię z pewnością potwierdzą Lee Richardson, Sławek Drabik czy Christian Hefenbrock.. Hancock ma ten dar przekazywania wskazówek, cechuje go też błyskotliwość w podejmowaniu decyzji, ogromna wola walki do ostatniego biegu. Greg jest podporą drużyny. Jeśli chodzi o Lee Richardsona – my nie wymagaliśmy cudów. Wiedzieliśmy, że nie miał rewelacyjnego sezonu w Zielonej Górze. Postawiliśmy na niego, bo jest to zawodnik bardzo przyszłościowy, zawodnik lubiany przez kolegów z drużyny. W żadnym klubie nie miał jakichkolwiek konfliktów. Potrafi się przyznać do winy, nigdy nie obwinia kolegi z pary, nie ma do nikogo pretensji. Niewielu jest takich żużlowców. W tym sezonie pomagał mu bardzo doświadczony mechanik. Mam tu na myśli Dariusza Łapę, który wcześniej przygotowywał sprzęt Rune Holty czy Grześka Walaska. Do tego teamu także dobrany został nasz były żużlowiec, Artur Tomczyk. W sprawach organizacyjnych pomagał mu Jarek Dymek. Richardson twierdzi, że ten team mu się sprawdził. Zawodnik jasno się określił, że jest stanie tu podpisać kontrakt nawet na kilka lat. Umiejętności żużlowca są ważne, ale to nie wszystko – potrzebna jest dobra atmosfera i wzajemna pomoc. - kończy swoją wypowiedź Lech Małagowski.

    p.s.dla tych, którzy potrafią czytać między słowami...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zrozumialem,to smutne ale era Sully w Cz-wie dobiegla konca.Tylko ja sie pytam kto ta dziure zalata?

  45. Powrót do góry    #180
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie tylko Final IMEJ bedzie w Czewie:)
    W tamtym sezonie kibice juz ogladali takie zawody..w sumie nie widzialem na wlasne oczy ale pewnie sa widowsikowe i ciekawe prawda to?

    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=157280



Strona 4 z 27 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •