Strona 26 z 27 PierwszyPierwszy ... 1624252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,170 z 1192

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #1126
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    "Zarząd wolał Lindbaecka".
    Kto przed sezonem spodziewal sie ze to bedzie taki totalny niewypal? Gdyby Antonio robil 5-10 punktow na mecz, to dzisiaj jeszcze nasz sezon moglby trwac...

  2. Powrót do góry    #1127
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Bonjo napisał:

    Gdyby Antonio robil 5-10 punktow na mecz, to dzisiaj jeszcze nasz sezon moglby trwac...
    hmmm
    Pozycje zawodników Włókniarza
    według średniej meczowej(z pamięci)
    7. Hancock
    18.Dryml
    27.Richardson
    31.Ułamek
    39.Antonio(nieskl.)
    40.Szczepaniak
    41.Drabik

    Gdyby Antonio robił 5-10 punktów to Dryml nie dostałby swojej szansy.
    I pewnie sezon by trwał, ale w barażach.
    pozdrawiam

    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #1128
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach

    blacktop

    Dryml wtedy pewnie by wskoczyl do skladu np. za Drabika na wyjazdach lub Ulamka/Richardsona ;)

    I pewnie sezon by trwał, ale w barażach.
    Od tego uchronila nas kontuzja Jonssona i szczesliwe zwyciestwo u siebie z Polonia :P

  4. Powrót do góry    #1129
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Jeśli spojrzymy na statystyki Naszych Lwów z 1981 oraz 1997
    (nie muszę mówić co to za daty)
    to uważam, że mieliśmy furę szczęścia w tym sezonie.
    Najwyższy czas na przebudzenie,
    bo to zmierza w złym kierunku...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #1130
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Jak bym chciał coś takiego:
    1. Jonsson
    2. Ułamek
    3. Holta
    4, Richardson / Dryml
    5. Hancock
    6. Szczepaniak
    7. Miturski/Piekarski/Woffinden/Bridger

    szkoda, że to nie bardzo realne :|
    ach ten głupi awans Drymla do GP :|

  6. Powrót do góry    #1131
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Właśnie startuje oficjalny serwis poświęcony Stowarzyszeniu CKM Włókniarz Częstochowa. Na stronie tej znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące historii sportu żużlowego w Częstochowie oraz bieżące wiadomości z życia Stowarzyszenia CKM Włókniarz. Oprócz tego znajdą się też informacje dotyczące wszystkich imprez organizowanych przez Stowarzyszenie CKM Włókniarz.

    W imieniu Zarządu Stowarzyszenia serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

    Serwis znajduje się pod adresem: www.ckmwlokniarz.com.pl

  7. Powrót do góry    #1132
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Marek Cieślak wraca powolutku do Włókniarza.
    I będzie uprawiał frezje:)
    Marek witamy w domu...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #1133
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie startuje oficjalny serwis poświęcony Stowarzyszeniu CKM Włókniarz Częstochowa. Na stronie tej znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące historii sportu żużlowego w Częstochowie oraz bieżące wiadomości z życia Stowarzyszenia CKM Włókniarz. Oprócz tego znajdą się też informacje dotyczące wszystkich imprez organizowanych przez Stowarzyszenie CKM Włókniarz.

    W imieniu Zarządu Stowarzyszenia serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

    Serwis znajduje się pod adresem: www.ckmwlokniarz.com.pl
    NIE-PRAW-DO-PO-DO-BNE!!!

    http://www.ckmwlokniarz.pl/<br /> h...ww.ckmazs.com/

    Absolutny rekord w klasyfikacji na ilość stron o klubie żużlowym! Nikt, przenikt Wam nie dorównuje. :D I do tego przeciętny kibic, zwłaszcza spoza Częstochowy, na pierwszy rzut oka nie jest w stanie rozróżnić tych stron! :D To wygląda jakby każdą kolejną zakładała/pisała ta sama osoba, która później obraziwszy się na koleżanki i kolegów z redakcji zakładała nową redakcję. :) Niedługo domeny się Wam skończą. :D

  9. Powrót do góry    #1134
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    NIE-PRAW-DO-PO-DO-BNE!!!

    http://www.ckmwlokniarz.pl/<br /> h...ww.ckmazs.com/

    Absolutny rekord w klasyfikacji na ilość stron o klubie żużlowym! Nikt, przenikt Wam nie dorównuje. :D I do tego przeciętny kibic, zwłaszcza spoza Częstochowy, na pierwszy rzut oka nie jest w stanie rozróżnić tych stron! :D To wygląda jakby każdą kolejną zakładała/pisała ta sama osoba, która później obraziwszy się na koleżanki i kolegów z redakcji zakładała nową redakcję. :) Niedługo domeny się Wam skończą. :D
    Widze gushmann, ze masz z tym problem. Pierwsza ze stron przez ciebie wymienionych jest OFICJALNĄ stroną SPÓŁKI WŁOKNIARZ CZĘSTOCHOWA. Druga ze stron jest OFICJALNĄ STRONĄ STOWARZYSZENIA WŁOKNIARZ CZĘSTOCHOWA.
    ckmfoto.com jest stroną prywatną, tak samo jak wlokniarz.net oraz ckmazs.com. akz.ckmfoto.pl jest robione przez ludzi z ckmfoto.com ale jest to OFICJALNA STRONA częstochowskich amatorów. To nie nasza wina, ze spolka nie moze dogadac sie ze stowarzyszeniem i kazde z nich chce miec osobną strone internetową. A Ty robisz z tego aferę. Mało tego, zapomniałeś o stronie minizuzel.ckmfoto.pl, która jest oficjalną stroną chłopaków miniżużla. I też robią ja ludzie z ckmfoto.com. Widocznie według ciebie to źle, ze prezes stowarzyszenia ma zayfanie do tych ludzi i poprosil ich o zrobienie i poprowadzenie witryny, tak zamo ludzie z zarzadu minizuzla w Częstochowie...Nie masz lepszych rzeczy do roboty? Nie pasują ci te strony to nie wchodz, nie odwiedzaj :) prosta rada a nie wylewasz jakies zale i starasz sie byc fajny.

  10. Powrót do góry    #1135
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż, ja nie byłem napastliwy, Ty jesteś. Nie wiem czemu.
    Problemu nie mam najmniejszego, bo stron tych nie odwiedzam, ale wiem o ich istnieniu i tak mnie wczoraj to uderzyło, że to niesamowite, że w Częstochowie tak wiele osób i grup jest zaangażowanych wokół klubu a przecież większość pisze o tym samym.
    Z drugiej strony należy się cieszyć, że jest konkurencja, bo to wychodzi z korzyścią dla kibiców.
    A po trzecie - z doświadczenia wiem, że to oznacza kwas w środowisku osób tworzących te strony, ale to już zupełnie nie moja sprawa.

  11. Powrót do góry    #1136
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Widzisz, jestes w błędzie...Nie ma zadnego kwasu. Wszyscy z tych wszystkich stron się znaja, i kontaktuja się ze sobą i nawet sobie pomagają, jezęli chcesz wiedzieć. Nie ma zadnego kwasu o czym moze zaswiadczyc muuu. Na forum moze i mamy inne zdania itd ale co do stron nikt sobie swini zadnych nie podklada a nawet jest wspolpraca wiec twoja opinia nie jest trafiona. A jeżeli twierdzisz ze jestem napastliwy to twoja opionia. Kazdy sądzi według siebie.

  12. Powrót do góry    #1137
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,097
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Dla mnie tam każda strona jest inna ;p
    Ja swoją mam 10 lat i nie marudzę.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Powrót do góry    #1138
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    w kręgach zainteresowań Włókniarza są:

    Tomasz Gollob
    Rune Holta
    Grzegorz Walasek
    Andreas Jonsson
    N.K. Iversen

    Jeszcze możnaby dopisać ze 3 nazwiska. Ale z tymi zawodnikami powyżej negocjacje są najbardziej zaawansowane.

    Chciałem zwrócić na trzy środkowe nazwiska. Dlaczego najpierw tym zawodnikom pozwolono odejść a teraz się do nich wraca? Dlaczego nie można było mieć stabilnego składu przez kilka lat? Przez kilka lat dokładnie takiego samego bądź z drobnymi korektami?

    Odpowiedzi niech pozostaną bez odpowiedzi. Czas wreszcie pomyśleć o przyszłości. Wywalić brudy i dziadostwo z władz klubu (szeroko rozumianych) i zacząć działać w perspektywie wieloletniej.

    Jeśli weźmiemy Walaska nie ma sensu zostawienie Hancocka. Albo jednoczesny sprowadzenie Walaska i Holta czy Walaska i Golloba czy Golloba i Holty itd.

    Wystarczy nam 2-3 starszych, klasowych zawodników. Ułamek, Holta, Walasek to dla mnie ideał. Do tego Lukas plus marzenie ściętej głowy Pedersen.

    cdn

  14. Powrót do góry    #1139
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Pokiego grzyba wkleiłeś post 3 razy.

    AJ odszedł bo taki był regulamin - on albo Ryan taki był wtedy wybór.
    Walasek zapowiedział sezon wcześniej, że chce wrócić do Zielonki i pomóc klubowi.
    Historia z Rune jest długa i była już wielokrotnie wałkowana i wina leżała po obu stronach.

    Anansek przestań pisać głupot w stylu dlaczego pozwolono im odejść, a teraz się do nich wraca.

    PS
    Oficjalna strona, a brak na niej w kadrze klubowej zdjęcia jeżdżącej legendy tego kluby. Żałosne.

  15. Powrót do góry    #1140
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Anansek przestań pisać głupot w stylu dlaczego pozwolono im odejść, a teraz się do nich wraca.
    Glupot to Oman nie pisze, tylko ukazuje trafnosc tych decyzji patrzac z perspektywy czasu.

  16. Powrót do góry    #1141
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2007
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w kręgach zainteresowań Włókniarza są:

    Tomasz Gollob
    Już od kilku lat ... podobno ale chyba zbyt wielu sympatyków by tu nie miał

  17. Powrót do góry    #1142
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Jeśli weźmiemy Walaska nie ma sensu zostawienie Hancocka. Albo jednoczesny sprowadzenie Walaska i Holta czy Walaska i Golloba czy Golloba i Holty itd.

    Wystarczy nam 2-3 starszych, klasowych zawodników. Ułamek, Holta, Walasek to dla mnie ideał. Do tego Lukas plus marzenie ściętej głowy Pedersen.

    cdn
    Ale który Pedersen? Bo Nicki jest o rok młodszy od Walaska i o dwa od Ułamka, więc też staruszek i nie pasuje.

  18. Powrót do góry    #1143
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Glupot to Oman nie pisze, tylko ukazuje trafnosc tych decyzji patrzac z perspektywy czasu.
    Odejście AJ-czy ktoś wtedy wyobrażał sobie odejście Ryana? Ryan wtedy był kapitanem Włókniarza najlepszym jego zawodnikiem, to wokół niego budowany był skład. Gdyby został AJ już widzę te teksty ananaska o tym jak to mądrze pozbywać się najlepszego bezapelacyjnie zawodnika drużyny.

    Odejście Grzesia-wszyscy dobrze wiedzą, że chciał wrócić do swojego macierzystego klubu aby mu pomóc. Chyba tylko jakaś kasa z księżyca by go zatrzymała, ale to i tak nie na długo.

    Odejście Holtańskiego-tu chodziło o sporą kasę i mnóstwo rzeczy poza sportowych. Winą za odejście można po równo obciążyć zarówno klub jak i zawodnika.

    W sporcie już tak jest, że ktoś przychodzi, ktoś odchodzi, czasem ktoś wraca na stare śmieci. Mędrkowanie z perspektywy czasu jest śmieszne. Skład na AD2007 nie był moim wymarzonym, ale np sięgnięcie po Lindbeacka mogło okazać się strzałem w 10 (młody, obiecujący, waleczny, zaznaczył swoją obecność w GP mimo tak młodego wieku). Nie wyszło. Trudno. Taki jest sport. Teraz trzeba się skupić na kompletowaniu składu na sezon 2008.

  19. Powrót do góry    #1144
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Michciu, a dlaczego kibic nie moze rozliczyc sternikow swojego klubu z polityki transferowej na przelomie ostatnich lat? Jedyna trudna decyzja byl wybor Sully'ego albo AJ. Jak sie okazalo, wybrano blednie. Walaska puszczono, ale czy znaleziono jego godnego nastepce? Rysia tez "puszczono", tylko w troche inny sposob. I ta sama sprawa, mamy w skladzie dziurska. No i patrz, takie Leszno potrafilo zatrudnic np. Batchelora, Wroclaw Holdera, Bydgoszcz Sajfutdinova, ktorzy to jak na swoj wiek robia calkiem fajny wynik. Podejrzewam, ze gdy przychodzili do Polski, cena za ich uslugi nie byla wysoka. Nawet taki Pavlic w waznm momencie w Toruniu potrafil wykrecic trojke. Tymczasem CKM od paru lat nie moze pochwalic sie w pelni udanym transferem. Hancock mial jeden dobry sezon, niestety na lidera to za malo. "Rico" swoja szanse dostaje juz za dlugo, a bajki o "krolu bonusow" jakos do mnie nie przemawiaja. Lindbaeck to totalna porazka. Jest jakas nadzieja w Drymlu, szkoda tylko, ze nie dano mu szansy juz wczesniej... A talenty juniorow w Czestochowie sukcesywnie sie marnuje. Bo smiem twierdzic, ze Szczepaniak w innym klubie rozwinalby sie duzo szybciej. No ale np. gdy mielismy do czynienia z sytuacja, kiedy to na pewnych zawodach juniorskich z naszymi zawodnikami nie bylo nawet mechanika, ktory pomagalby im przy sprzecie na zawodach... To za trenera Jasia. Mlodzieza w tym klubie chyba malo kto sie interesowal. I mozna by tu jeszcze dlugo wymieniac. Dlatego za polityke kadrowa na przestrzeni ostatnich paru lat naleza sie dzialaczom Wlokniarza slabiutkie oceny. Wiec nie pisz mi, ze "medrkowanie po fakcie" niewiele zmieni.

  20. Powrót do góry    #1145
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Skład powstał miałbyć Młody Waleczny i Tani wyszło wielkie nic .Czekam tylko konferencji po sezonie gdzie zostanie przedstawiona opinia trenera managera i zarządu gdzie i kto popełnił błąd{y}i ktoś musi się z posadką pożegnać . Podajemy przykłady młodych zawodników z innych klubów różnica jest taka że tam dano im jeździć poznawać tory a u nas mimo że seniorzy jechali tragicznie to jechali dalej a junior który nie pojechałby gorzej siedział lub pakował sprzęt po 2 biegach.Mamy 2 zagranicznych juniorów tylko pytam czy nie zostaną zmarnowani jak Kennet w tym roku.dlatego kandydatura M. Cieślaka jako trenera +menager+toromistrz była by gwarancja że jak nie jedziesz to jesteś odstawiony czego brakowało w 2007 r.Prawdą jest że odchodzili dobrzy zawodnicy a w ich miejsce przychodzili tacy którzy delikatnie mówiąc nie sprawdzali się i to musi się zmienić bo na słabe widowisko przychodzi mało ludzi a to nie wróży finansowo nic dobrego.Holta ,Walasek Kołodziej nazwiska które są pobożnymi życzeniami lub realnych wzmocnieniem ale to już problem Zarządu Włókniarza i sposorow .Byle zaczęli wcześnie a nie czekali do stycznia bo niestety zostaną tylko słabi o wygórowanych ambicjach finansowych.I oby SEZON 2008 należał do nas Włókniarza Częstochowa

  21. Powrót do góry    #1146
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Według mojej oceny miniony sezon transferowy już nam zawalił przyszły sezon. Bo jakby nie patrzeć to "drużyne" (czytaj skład) mamy. nawet jak odejdzie Ułamek (oby) to jest Hefenbrock, ktory ma ważny kontrakt. Zresztą Wszyscy mają ważne kontrakty. Mam nadzieję, ze Lindbaeck nie zmieni decyzji i nie wróci do uprawiania żużla. Bo kolejnego sezonu tego "zawodnika" w naszych barwach nie przeżyję. pięć lat Richardsona to też kolejny strzał samobójczy. Nie spotkałem się z tym, aby podpisywano tak długie kontrakty. takie coś ma sens z zawodnikiem pokroju Adamsa, Crumpa, Pedersena ale nie w przypadku średniaka!Do tego jeszcze banda młodych Angloli. A gdzie szkolenie> Czyżby ktoś zapomniał, że za klika lat jak nie będziemy mieli wychowanków to drużyna może zniknąć z mapy Polski? Bo przeciez kiedys Drabik (chyba wkrótce), Ułamek pójdą na emeryturkę i kto wtedy będzie jeździł? Bridger?Woffinden?> Czy znów będa robić z nich Polaków? Hancock robi się tez co raz starszy ( o dziwo) a nie młodszy więc będzie mu o punkty znacznie trudniej z czasem. Gdy Szczepaniak skończy wiek juniora to też nie widzę w nim kandydata na seniora do podstawowego składu. Włókniarz jest najlepszym przykładem jak w ciągu czterech lat z mistrzowskiej drużyny można zrobić ligowego średniaka, który tylko i wyłącznie dzieki dobrej jeździe Drymla uratował się przed barażami (takie moje zdanie). ZMiany są potrzebne. Ja osobiście w sobotę będę kibicował Holcie żeby zrobił 0 pkt podczas GP i wyleciał z "Elity" i będę miał nutkę nadziei, że może w przyszłym roku znów będzie Lwem.

  22. Powrót do góry    #1147
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,097
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Jedyna trudna decyzja byl wybor Sully'ego albo AJ. Jak sie okazalo, wybrano blednie.
    Wybrano wręcz znakomicie.
    Nie wiem czym się kierowałeś Girek wydając taki osąd, ale obecny sezon pokazał jakie ma AJjj podejście do sportu.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  23. Powrót do góry    #1148
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Girion ja się z tobą zgadzam tak samo jak w większości zgadzam się z Rolandem. Chodzi mi o to, że przy odejściu AJ i Grzesia klub nic nie mógł więcej zrobić. Wkurza mnie gadanie, że wtedy można było się pozbyć Ryana. Ciekawe kto wtedy tak myślał? Chyba ktoś nie normalny. Jak wtedy można było wywalić lidera drużyny, zawodnika bodajże z najwyższą średnią w e-lidze i jeśli dobrze pamiętam czwartego zawodnika świata. Z Grzesiem wolano się rozstać pokojowo bo z niewolnika nie ma .... Jedynie co do sprawy z Rune można mieć zastrzeżenie, ale jak wszyscy wiemy wina leżała po obu stronach.
    Co do polityki transferowej później można mieć wielkie zastrzeżenia. Antonio - niewypał, ale to nie do końca wina klubu, Edward - zmarnowany, Lee - nigdy nie przekonał (ale czy za tą cenę jest ktoś lepszy?), Herbi - tu się nie zgodzę, transfer jak najbardziej trafiony. Można by się jeszcze na ten temat rozpisywać, ale szkoda czasu, zakupy wcześniejsze też były wałkowane. Najbardziej porażająca jest bierność naszych działaczy na rynku transferowym. Od lat mówi się o sprowadzeniu kogoś z górnej półki i jakoś tego kogoś nie widać. Sytuacja jest teraz niestety taka, że trzeba sypnąć kasą, aby ściągnąć porządnego ridera i zatrzymać go na dłuższy czas. Najbardziej jednak wkurzyło mnie ładnych parę miechów temu gdy usłyszałem, że nasze młode nabytki angielskie jeżdżą na sprzęcie klubowym. To już naszym młodym nie można takowego udostępnić. Przecież to jest wielokrotnie tańsze. Czy nasze łebki nie potrafią jeździć? Miturski pokazał, że mimo przeszkód potrafi. Na jakim byłby teraz poziomie Borys i Piekar gdyby tak naprawdę dano im szansę. O ile tańsze byłoby to rozwiązanie, a jaka pociecha z postępów 9patrz Ułamek i Osumek swego czasu).
    A i jeszcze jedno. Jak można pisać o pozbyciu się Ułamka. Miał słaby sezon - fakt. Trochę kontuzji, trochę głupoty i tak wyszło. Cały czas psioczymy, że ciężko się z klubem utożsamiać bo taka armia zaciężna z zagranicy, a tu mamy ziomka z czewy, który mimo wszystko jest nadal w 10 najlepszych polskich żużlowców. Pozbywanie się go to troszkę głupi pomysł nie wydaje wam się.

  24. Powrót do góry    #1149
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ja nie twierdzę, ze Hancock to niewypał, ja tylko napisałem, ze o punkty bedzie mu znacznie trudniej niz w tym roku. Biologi nie da się oszukac. Podobnie z Ulamkiem...kontuzje kontuzjami ale kurde jak zawodnik spi w samolocie, je byle co, pol zycia spedza w busie to jak on ma byc wypocztety i sprawny w 100%? Tyle obowiazkow na raz sobie wziac na głowę to troszke przesada. Niektorzy nie daja rady pogodzic pracy z nauką a ten wymyslil sobie 5 lig i mysli ze bedzie okej. Co do Fakaldo to sorka...ale już Cieslak pozbył sie PROBLEMU z Wrocka więc czego tu oczekiwac wiecej...Zresztą teraz wyszło jak silnym psychicznie zawodnikiem jest fakaldo...Prezes go przekonuje, zeby wrocil do zuzla, mam nadzieje, ze mu sie nie uda.

  25. Powrót do góry    #1150
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Prezes go przekonuje, zeby wrocil do zuzla, mam nadzieje, ze mu sie nie uda.
    myślę, że tak czy siak przyda mu się jak coś sezon w pierwszej lidze :)
    oby tylko takowa istniała :)

  26. Powrót do góry    #1151
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Roland napisał:

    kontuzje kontuzjami ale kurde jak zawodnik spi w samolocie, je byle co, pol zycia spedza w busie to jak on ma byc wypocztety i sprawny w 100%? Tyle obowiazkow na raz sobie wziac na głowę to troszke przesada.
    hmmm
    Dla Adamsa czy Herbiego przeloty w Europie to krótka "rozrywka".
    Przeloty do/w Australii czy w Stanach to "wyzwanie".
    Obserwowałem też niektórych zawodników co jedzą i piją.
    Nie zauważyłem, aby jedli "byle co".
    Czasy się zmieniły i busami podróżują głównie ekipy danych zawodników.
    Mówię oczywiście o zawodnikach z czołówki.

    Myślę, że chodzi o coś innego.
    Moim zdaniem wkradła się monotonia.
    Ostatnio modne jest też słowo anhedonia,
    które powtarzają zawodnicy w wywiadach.

    Oczywiście Biologii oszukać się nie da.
    Z tym muszę się zgodzić.
    Jednakże w przypadku żużlowców to nie zawsze się sprawdza.
    Trudno szukać w jakimkolwiek innym sporcie wyczynowym zawodników w tym wieku.
    Herbie czy Adams do młodzieńców nie należą...

    pozdrawiam







    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #1152
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Piszesz o Adamsie...
    Roznica miedzy nim a Ulamkiem polega natym, ze Adams nie jedzie po turniejach osmej kategori na Chorwację, Słowenie, nie jezdzi po ligach dunskich, niemieckich czy tez czeskich.
    Zobacz nawet Pedersena. Dzwon, ktory nie wygladał groznie we Wrocku i teraz jaka dluga przerwa. Juz tytul mistrza Siwata ma...Ale odpoczywa. A Ulamek chcialby odrazu po zlamanym obojczyku czy jak to bylo w tym sezonie z reką (palecm) od razu jechac. Trzeba szanować też troszke swoje ciało. Greg uznał, że ma za duzo startow i zrezygnował z Anglii i raz na ruski rok poleciał do Rosji. Co i tak jest o wiele mniejszym wysilkiem w porownaniu z tym co by jechal w Reading. Czasem organimzm poprostu niedomaga i trodno go oszukac i na siłe nic sie nie zrobi.

  28. Powrót do góry    #1153
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mógłby mi ktoś napisać kto ma ważne kontrakty na sezon 2008.
    Mi już sie wszytko miesza

  29. Powrót do góry    #1154
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Wszyscy maja wazne, konczy się tylko Ułamkowi i Kennettowi

  30. Powrót do góry    #1155
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2006
    Postów
    347
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzwon, ktory nie wygladał groznie we Wrocku i teraz jaka dluga przerwa. Juz tytul mistrza Siwata ma...Ale odpoczywa.
    odbiegając od tematu :
    nooo jak dla mnie to ten dzwon Pedersena wyglądał groźnie ... a po owym dzwonie to Nicki "nie wyglądał" nie bardzo wiem w takim razie jak dla Ciebie wygląda groźny dzwon :)

    co do Ułamka... fakt mógłby ograniczyć ilość startów i skupić się na tych najważniejszych ligach bo co za dużo to nie zdrowo i nie można przesadzać to samo działo się z naszym Jankiem K ... gdzie w końcu klub "zabronił" mu jazdy w UK

  31. Powrót do góry    #1156
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    skoro AJ zadeklarował pozostanie w Bydzi to niech nasi starają się o Golloba :)
    kto jest za? :)

  32. Powrót do góry    #1157
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    NIE!!!
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  33. Powrót do góry    #1158
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Traktuje to w fomie zartu ale dla pewnosci
    NIE DLA GOLLOBA CZESTOCHOWA!!!
    Chyba ze masz na mysli Jacka?

  34. Powrót do góry    #1159
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A nawet nie mowcie o Gollobie w Czestochowie. Na sama mysl ciarki mi po plechach przechodza ...

  35. Powrót do góry    #1160
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,097
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Ja chcę Golloba :)
    Z podejściem do żużla i współpracą na torze, jest jak dwóch naszych zawodników.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  36. Powrót do góry    #1161
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z podejsciem do zuzla moze i jest jak dwoch naszych zawodnikow a z podejsciem do kasy to chyba jak czterech czy nawet pieciu!

    Chcialbym widziec jego jazde na naszym odpowiednio zrobionym torze przez Marka,warte to byloby kazdej wydanej zlotowki a nagranie tego traningu zapewne mialoby szanse na wygrana w kategorii sportow ekstremalnych.

  37. Powrót do góry    #1162
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    1. Cieślak - podstawowa sprawa, moze w końcu prezes się opamięta. Dobrze, że Cieślak jasno postawił sprawę i albo Jabłoński albo On. Cieślak jest jak 8 zawodnik w drużynie, zresztą nie trzeba chyba tego nikomu tłumaczyć.

    2. transfery. tak samo jak za udane tak samo za nieudane ktoś jednak odpowiada. ja również twierdzę, że ostatnio za dużo tych nieudanych. a co do Jonssona z Sullivanem od początku byłem za tym pierwszym ale to chyba kwestia osobistych sympatii bo ostatnio obaj nie zachwycali. Mimo wszystko ten pierwszy zawsze wydawał mi się bardziej przyszłościowy a Sulli szczyt formy moim zdaniem ma już za sobą.

    MICHCIO13 - choćby ja wówczas (po 2003r. byłem nienormalny, nie wstydze się :)

    3. NIE dla Golloba. na torze coraz słabszy (choć ciągle na topie to już nie to samo) a w parkingu afery nam niepotrzebne. Kolejny menago (Gollob lubi rządzić zespołem) jest zbyteczny. Symaptii też jakoś w Cz-wie nie ma za dużo. i pewnie jeszcze braciszek z papą w komplecie. a fuj!

    4. co do Walasa to podbija bębenek - obaczym co z tego wyjdzie. Ja osobiście wolałbym Holtę jako zawodnika pewniejszego i choćby Koldiego - słabszy sezon ale myślę, że jeszcze nam pokaże co potrafi. Zdaje się, że do rozdrapania będzie Ostrów (z czego akurat się nie cieszę) ale trudno obaczyć tam kogoś kto przydałby się do nas. peter? nie jestem przekonany.

    5. dziwi mnie troche uprzedzenie do czarnego Szweda. kończy karierę i to taki powód do radości? nie jestem jego największym fanem ale jak dobrze zapowiadający się zawodnik w takim wieku kończy karierę to zawsze byłoby mi trochę żal.

    6. a jeśli wzmocnienia zostaną zrealizowane to Sławek przy całej mojej sympatii powinien pomyśleć czy aby na pewno jego miejsce jest w Ekstralidze.

    7. co się tak martwicie, że Lee ma kontrakt na 5 lat? przecież chyba nie ma zapisu w kontrakcie, że jeździ bez względu na wynik? poza tym każdy kontrakt można rozwiązać. chociaż Go lubię to formę ma coraz słabszą i właśnie tak bym poczynił.

    8. mimo wszystko zatrzymałbym Ułamka. Tym bardziej, że są szanse na Cieślaka, który parę rzeczy wybije mu z głowy.

    pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #1163
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    W tym roku byłem na obu meczach finałowych. Tak w Lesznie jak i Toruniu kibicowałem Unii. Dlatego, że kibiców ma nieprawdopodobnych. Atmosfera jaką potrafili zwykli piknikowi kibice stworzyć była mega meganiesamowita. Ale to się nie bierze z niczego.

    Kibice Unii mają się z kim utożsamiać. Mają swoich idoli, nie tylko tych wywodzących się z ich środowiska. Tak samo jak Balonowi kibicowali Juricy czy Troyowi. Przykład leszczyński pokazuje, że przy ambitnej postawie zespołu można stworzyć niesamowity klimat. Ale tylko wynik do tego nie wystarczy. Trzeba czegoś więcej i to coś więcej wśród leszczynian w tym sezonie było. Zabrakło tego natomiast w naszym zespole.

    Dlatego uważam, że każdy zawodnik, który do CKMu przyjdzie powinien pamiętać o jednym. Facet będzie jeździć dla nas kibiców, to nas ma zachwycać i po to wyjeżdża na tor żebyśmy my kibice mogli być z niego dumni. Dopóki ponownie nie nawiąże się więzi między kibicami a zawodnikami nie będzie sukcesów. Zresztą wtedy nawet nie trzeba wygrywać. Jeśli kibic widzi, że zawodnik zrobił wszystko co mógł, że jak przegra jest mu przykro i jest zawiedziony to inaczej podchodzi do porażek.

    Mecz finałowy w Toruniu. W klatce było 3 tysiące kibiców Unii. Może troche mniej, może troche więcej. Atmosfera super. Tak jak Uniści na swoim stadionie wpadli na super pomysł ze sreberkami na stadionie tak warto wprowadzać nowe ciekawe pomysły. Przedstawiam jeden z nich jednocześnie pytając naszych speców od PR czemu na to wcześniej nie wpadli:

    Dlaczego klub nie dogada się z jakąś firmą przewozową, że w zamian za reklamę na stadionie będzie wozić kibiców CKMu na mecze jedynie za koszty benzyny? Myślę, że wielu kibiców byłoby bardzo chętnych do częstszych wyjazdów. Można poza tym po pierwszym sezonie takich wyjazdów wprowadzić pewną zasadę: załatwiamy 3 autobusy i pierwszeństwo mają osoby z karnetami. Później to zależy od ilości zgłoszeń.

    Swoją drogą bardzo się cieszę, że nam się wątek ożywia. Penwie każdego dnia będzie ciekawiej, bo nowe informacje będą się pojawiać.

    Uważam, że Włókniarz powinien jechać 4 pewniakami plus 3 juniorów. Wybierać powinniśmy z Holty, Walaska, Kołodzieja, Jonssona, Ułamka, Crumpa, Hancocka. Trzej pozostali to jak dla mnie Mateusz, Borys, Tai i warto wypatrzyć jakąś perełkę typu Pavlic czy Batchelor co by mieć jakieś pole manewru. Może Risager się przełamie?

    cdn

  39. Powrót do góry    #1164
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Jonssona?!

    W tym roku byłem na obu meczach finałowych. Tak w Lesznie jak i Toruniu kibicowałem Unii. Dlatego, że kibiców ma nieprawdopodobnych. Atmosfera jaką potrafili zwykli piknikowi kibice stworzyć była mega meganiesamowita. Ale to się nie bierze z niczego.

    Kibice Unii mają się z kim utożsamiać. Mają swoich idoli, nie tylko tych wywodzących się z ich środowiska. Tak samo jak Balonowi kibicowali Juricy czy Troyowi. Przykład leszczyński pokazuje, że przy ambitnej postawie zespołu można stworzyć niesamowity klimat. Ale tylko wynik do tego nie wystarczy. Trzeba czegoś więcej i to coś więcej wśród leszczynian w tym sezonie było. Zabrakło tego natomiast w naszym zespole.

    Dlatego uważam, że każdy zawodnik, który do CKMu przyjdzie powinien pamiętać o jednym. Facet będzie jeździć dla nas kibiców, to nas ma zachwycać i po to wyjeżdża na tor żebyśmy my kibice mogli być z niego dumni. Dopóki ponownie nie nawiąże się więzi między kibicami a zawodnikami nie będzie sukcesów. Zresztą wtedy nawet nie trzeba wygrywać. Jeśli kibic widzi, że zawodnik zrobił wszystko co mógł, że jak przegra jest mu przykro i jest zawiedziony to inaczej podchodzi do porażek.

    Mecz finałowy w Toruniu. W klatce było 3 tysiące kibiców Unii. Może troche mniej, może troche więcej. Atmosfera super. Tak jak Uniści na swoim stadionie wpadli na super pomysł ze sreberkami na stadionie tak warto wprowadzać nowe ciekawe pomysły. Przedstawiam jeden z nich jednocześnie pytając naszych speców od PR czemu na to wcześniej nie wpadli:

    Dlaczego klub nie dogada się z jakąś firmą przewozową, że w zamian za reklamę na stadionie będzie wozić kibiców CKMu na mecze jedynie za koszty benzyny? Myślę, że wielu kibiców byłoby bardzo chętnych do częstszych wyjazdów. Można poza tym po pierwszym sezonie takich wyjazdów wprowadzić pewną zasadę: załatwiamy 3 autobusy i pierwszeństwo mają osoby z karnetami. Później to zależy od ilości zgłoszeń.

    Swoją drogą bardzo się cieszę, że nam się wątek ożywia. Penwie każdego dnia będzie ciekawiej, bo nowe informacje będą się pojawiać.

    Uważam, że Włókniarz powinien jechać 4 pewniakami plus 3 juniorów. Wybierać powinniśmy z Holty, Walaska, Kołodzieja, Jonssona, Ułamka, Crumpa, Hancocka. Trzej pozostali to jak dla mnie Mateusz, Borys, Tai i warto wypatrzyć jakąś perełkę typu Pavlic czy Batchelor co by mieć jakieś pole manewru. Może Risager się przełamie?

    cdn
    Nie wiesz,ze zostaje w Bydgoszczy co sam na swojej stronie oficjalnie powiedział? Nawet nie podejmował żadnych rozmów z innymi klubami a ty wspominasz Andreasa jako ewentualne wasze wzmocnienie-jaki to ma sens?

  40. Powrót do góry    #1165
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nie wiesz,ze zostaje w Bydgoszczy co sam na swojej stronie oficjalnie powiedział? Nawet nie podejmował żadnych rozmów z innymi klubami a ty wspominasz Andreasa jako ewentualne wasze wzmocnienie-jaki to ma sens?
    Taki, że pracuję w takim miejscu, że wiele razy udawało się zrobić rzeczy z pozoru nierealne. I jakieś oświadczenie na oficjalnej stronie nie jest dla mnie powodem żeby zrezygnować ze starań o tego zawodnika.

    Myślę, że przykład Grześka Walaska, który również zdecydował się jeździć w pierwszej lidze pokazał, że chłopak rozmienił się na drobne. Tak samo się stanie z Andreasem. Wystarczy mu to wytłumaczyć, że jeżdżąc w pierwszej lidze nie stanie się lepszym zawodnikiem i nie przybliży go to do walki o IMŚ. Magia przekonywania i argumentów może zrobić swoje. Dla jasności nie finansowych, bo Jonsson nie jest zawodnikiem, którego się kupuje.

  41. Powrót do góry    #1166
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    [quoteMyślę, że przykład Grześka Walaska, który również zdecydował się jeździć w pierwszej lidze pokazał, że chłopak rozmienił się na drobne. [/quote]

    Za przeproszeniem piep... Hippolicie

    Niby czym się te rozmienienie objawia ? Nie jest ani lepszy (bo jednak lata lecą) ani gorszy niż był jak odchodził z Czewy. A z forma (i średnią) to ten sezon był na pewno w pierwszej trójce swoich lat . Lepsze sezony miał jak zdobył IMP i DMP z Czestochową. Także bez przesady - bo miał zdecydowanie gorsze sezony (wychodzi mi że 4 na 6 lat spędzonych) w Czewie niż obecny w Falubazie.

    Zobacz gdzie jest dzisiaj Dobrucki, Ułamek, Okoniewski a jak kiedyś jeździli ? A zaden z nich (oprócz Okonia) z tego co pamietam w 1 lidze nie jeżdził.

    Pozdrawiam

    XEM

  42. Powrót do góry    #1167
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,097
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach

    michal2

    Z podejsciem do zuzla moze i jest jak dwoch naszych zawodnikow a z podejsciem do kasy to chyba jak czterech czy nawet pieciu!
    Wiesz coś na ten temat? To się podziel proszę :)
    Bo widzę, że wiedzę i pojęcie masz zerowe w tym zakresie :)

    I jeszcze raz tak dla Golloba :)

    Co do zarządu - to klub chce by o nim pisano dobrze i w ogóle cacy - a sam nic nie robi by kibice mieli dobrze :) Nie zadba o swojego największego sponsora w żaden sposób. Dziwne, bo widać, że kibiców coraz mniej, a nic się nie robi w kierunku ich zatrzymania przy żużlu. Wychodzi się - z trochę durnego - założenia, że jak będzie wynik, to i kibice.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  43. Powrót do góry    #1168
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Wychodzi się - z trochę durnego - założenia, że jak będzie wynik, to i kibice.
    a wątpisz w to?
    jak dla mnie to sprawa oczywista i niepodważalna

    i moim zdaniem spółka trochę w kierunku kibica robi: prezentacja na początku sezonu, jakieś plakaty rozdaje za darmo, niedawno to spotkanie z darmowym grillem i piwkiem :) jak masz jakieś pomysły Szym co można robić więcej to się nimi podziel, chętnie je przekażę górze :)

  44. Powrót do góry    #1169
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielce szanowny i dobrze poinformowany Muu,po dlugim namysle uznalem ze masz racje,faktycznie Gollob jezdzi za czapke gruszek a moze sliwek(ty to wiesz na pewno)a klopoty finansowe Bydzi a teraz Tarnowa wziely sie z powodu wymarzniecia sadow i slabych zbiorow wymienionej waluty
    ale ty nasza nieomylnosc wiesz wszystko i o wszystkich
    wiec z gory przepraszam za ten wpis.

  45. Powrót do góry    #1170
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,725
    Kliknij i podziękuj
    2,097
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Wychodzi się - z trochę durnego - założenia, że jak będzie wynik, to i kibice.
    a wątpisz w to?
    jak dla mnie to sprawa oczywista i niepodważalna

    i moim zdaniem spółka trochę w kierunku kibica robi: prezentacja na początku sezonu, jakieś plakaty rozdaje za darmo, niedawno to spotkanie z darmowym grillem i piwkiem :) jak masz jakieś pomysły Szym co można robić więcej to się nimi podziel, chętnie je przekażę górze :)
    Nie wątpię, jednak jest to tylko jeden czynnik i to dość krótkotrwały.
    I dotyczy on tylko kibiców, którzy przyjdą raz na mecz o coś i tyle. A chyba trzeba szukać stałych kibiców, co i na mecze z cienkimi bolkami przyjdą.

    Grille w środku zimy są genialne ;p
    Kibice chyba chcą spotkań z lepszymi zawodnikami, niż juniorzy nasi, a i teraz coś nie ma do tego atmosfery - więc lepiej w środku sezonu :>

    No i kto o takich spotkaniach wie? Tylko zagorzali fani, a nie lepiej heppening na całe miasto (w jego centrum), co by ktoś się przypadkowo zaraził żużlem?

    I mi nie płacą za wymyślanie PR klubu ;p
    Tam chyba są od tego ludzie, szkoda że żadnego pożytku nie ma - a miało być jeżdżące auto i informujące o meczu :)

    michal2
    Wielce szanowny i dobrze poinformowany Muu,po dlugim namysle uznalem ze masz racje,faktycznie Gollob jezdzi za czapke gruszek a moze sliwek(ty to wiesz na pewno)a klopoty finansowe Bydzi a teraz Tarnowa wziely sie z powodu wymarzniecia sadow i slabych zbiorow wymienionej waluty
    ale ty nasza nieomylnosc wiesz wszystko i o wszystkich
    wiec z gory przepraszam za ten wpis.
    Jeszcze ciacho przynieś w ramach przeprosin.
    Czy napisałem, że Gollob za free jedzie?
    Nie, to się odstosunkuj. Gollob sprawę stawia tak - jest wynik, jest duża kasa - albo nie ma nic (wiele).
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •