Strona 12 z 27 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 1192

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #496
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz zalapalem i w pelni popieram ,faktycznie to moglo by przyciagnac kibicow.Robisz zakupy czy placisz rachunki wiesz ze bank wplaca duza czesc prowizji na konto klubu jednoczesnie zapewniajac ci mozliwosc ogladania meczow z duza znizka,jestem za,wystarczy przelewac choc rodzinne na nowa karte(jesli ktos jest dzieciaty oczywiscie).

  2. Powrót do góry    #497
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Prawde mowiac watpie zeby na taka propozycje rzucil sie tlum ludzi. Wiekszosc osob ma konta w innych bankach i ciezko im bedzie zalozyc nowe tylko po to zeby wspierac klub. Jednak mimo wszystko, warto sporobowac ;)
    A tak na marginesie. Karta kredytowa nie jest powiazana z kontem ROR. Spokojnie mozna miec karte kredytowa w jednym banku a konto w innym.

  3. Powrót do góry    #498
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    Właściwie to zrezygnowałem już z wpisywania się na Sportsboardzie (ale czytam nadal) , jednak z racji tego , że wątek zszedł na tematy promowania się klubu przez różne gadżety okołofinansowe nie wytrzymałem...
    Jak co roku o tej porze za chwilkę będziemy wypełniać roczne zeznania podatkowe. Jak co roku istnieje możliwość przeznaczenia 1% naszego podatku na organizacje pożytku publicznego.
    Jeżeli ktoś nie wie , o co chodzi z tym OPP to zapraszam tu: http://www.pozytek.ngo.pl/
    Jeżeli ktoś chciałby poznać aktualną listę OPP , to zapraszam do wyszukiwarki: http://opp.ms.gov.pl/
    Wystarczy zaznaczyć "województwo śląskie" i miasto "Częstochowa". Na terenie miasta działa obecnie bodaj 27 organizacji pożytku publicznego , wśród nich np. klub sportowy Victoria Częstochowa. Nie ma na tej liście Włókniarza. Jak rozumiem władzom stowarzyszenia CKM Włókniarz po prostu nie zależy... Czy słusznie?
    Jeden procent mojego podatku dochodowego to około 100 zł. Dodajmy do tego drugie 100 zł od mojej małżonki i już są dwie stówki.
    Czy uważacie za nieprawdopodobne , że w Częstochowie dałoby się znaleźć powiedzmy 100 osób na podobnym poziomie dochodów , które dałyby się przekonać do przekazania tego 1% dla klubu zamiast do wora pod nazwą "Skarb Państwa"?
    Oczywiście klubowi musiałoby się chcieć zarejestrować jako OPP i zrobić jakąś akcję informacyjno-promocyjną w tym zakresie. 100 osób takich jak ja to już 10.000 PLN. Dużo to czy mało? A jeśli trafi się 10 dynamicznych przedsiębiorców , z których każdy zarabia 10 razy tyle co ja? To kolejne 10.000 PLN. Warto czy nie warto?
    Taka akcja może mieć pozytywne długofalowe skutki w postaci wyrobienia pewnych nawyków przy wypełnianiu corocznych zeznań przez określoną grupę ludzi (kibiców). Ale co ja będę tłumaczył.....
    Póki co mój 1% od podatku trafi do Stowarzyszenia "Uśmiech Dziecka". Oni na pewno będą wiedzeli , co z nim zrobić.

    Jeszcze jedno - zachęcam kibiców do kupowania karnetów. Wprawdzie klub IMHO jak zwykle za późno zaczął sprzedaż tychże karnetów prowadzić , ale są (szkoda , że oferta nie jest bardziej zróżnicowana). U mnie na półeczce stoi już dumnie karnet nr 121 - za jedyne 200 PLN+VAT nabyłem jak co roku moralne prawo do mówienia o tym co mi się w klubie bardziej podoba , a co mniej. Nie dzielę forumowiczów na lepszych i gorszych , ale jakie prawo do polemiki ze mną ma Pep , jeśli jako pracownik klubu żyje np. z moich pieniędzy (oczywiście to tylko niepotwierdzony domysł spowodowany anonimowością kolegi , do której ma zresztą pełne prawo. Ale czy w takim razie ma moralne prawo do zabierania głosu w dyskusji)?
    A swoją drogą - mam wrażenie , że klub nie docenia roli karnetów i tzw. stałych kibiców. Oczywiście do Barcelony czy Realu nie mamy co się mierzyć (pewnie Blacktop podałby dokładniejsze dane - ja wiem o kilkudziesięciu tysiącach stałych kart wstępu na mecze) , ale uważam że 5.000 karnetów w warunkach częstochowskich pod warunkiem zmasowanej promocji dałoby się w kilka lat osiągnąć (chociaż te lata zostały już chyba zmarnowane). Jak czytam o 90% tzw. "selloutów" w lidze NBA (z czego kilkadziesiąt procent widowni to posiadacze karnetów - RODZINNYCH KARNETÓW dodajmy) to wyć mi się chce z zazdrości - ale to już chyba przyczynek do rozważań nad ogólną kondycją polskiego żużla.

    Pozdrawiam i do zobaczenia w kwietniu na meczach - twierdza Bydgoszcz czeka :) W zeszłym roku nadgryźliśmy mury (remis) , w tym chyba szturm się uda :P

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Przyznam, że ostrzyłem sobie zęby na pojedynek Włókniarza z Poole...
    Czy zna ktoś szczegóły zmiany planów?
    (O fiasku rozmów na temat sparingu z Wrockiem nie chce się nawet gadać).
    Pozostaje "cieszyć" się ze sparingu z Somerset Rebels...
    Może być ciekawie pod względem szkoleniowym podczas tych kilku dni Włókniarzy na wyspach.
    Zwłaszcza, że będą trenowali na conajmniej dwóch ciekawych torach.

    Pozdrawiam


    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #500
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2005
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem Jezeli chodzi o spranig WLokniarza z Wrockiem wina lezy po stronie Wrocławia.

  6. Powrót do góry    #501
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Różne sprawy

    Witam,

    Cieszę się, że nasz wątek się ożywił. Po chwilowym spadku do II ligi wróciliśmy do bardziej ożywionej dyskusji (czy merytorycznie lepszej to się dopiero okaże).

    Sprawa karnetów ulgowych
    Nie napisałem, że jestem przeciw temu pomysłowi. Trzeba go tylko przeanalizować. Na tym forum były również inne pomysły w stylu „bilet rodzinny” i z doświadczenia pewnych klubów w Polsce widać, że to nie wypaliło. Sam pomysł z biletem rodzinnym nie jest zły, natomiast kraj, w którym chcemy go wprowadzić jest nieodpowiedni. To jest oferta dla krajów z Europy Zachodniej gdzie jest, co tu dużo mówić wyższa kultura. U nas gdzie otacza nas wszechogarniające cwaniactwo i chamstwo to takie pomysły na razie nie przejdą.
    W sprawie karnetu ulgowego to proponuję zgłosić się z tym pomysłem do prezesa Maślanki. Prezes zawsze powtarza, że jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to powinien zgłosić to do klubu. On jest chętny podyskutować o każdym takim pomyśle. Tylko zwracam uwagę, że prezes lubi konkrety i trzeba się dobrze przygotować do takiej z nim dyskusji, bo sam pomysł nie wystarczy trzeba wiedzieć jeszcze jak go wprowadzić w życie.
    Obawiam się tylko jednej rzeczy. Po wprowadzeniu kolejnego karnetu (to kosztuje!), żeby nie pojawiły się kolejne pomysły w stylu karnet dla kobiet karmiących piersią lub dla członków związków zawodowych przemysłu lekkiego itp.

    Jabłoński
    Przyznam się, że nie interesuję się, co robi pan Jabłoński. Jeżeli zrezygnował z zasiadania we władzach żużlach to jego sprawa. Poruszono tu natomiast inna ciekawą kwestię, tj. finansową i to bardzo mnie cieszy. Martwi mnie jedynie forma, w jakiej zostało to przekazane tj. w formie sugerującej, że wyciąga kasę z klubu. To jest oczywiste, że ci wszyscy ludzie z Maślanką na czele nie robią tego za darmo i pojęcie działacz społeczny minęło wraz z upadkiem socjalizmu. Tylko proszę zauważyć, że klub jest vice mistrzem Polski, a taki klub z Krosna gdzie działacze też „wyciągają kasę z klubu” jest w trzeciej lidze i to jest różnica.

    Oman
    Nie wiem jak mam już z Tobą rozmawiać. Piszesz, że w górach byłeś później i słyszałeś. A ja byłem wcześniej i widziałem. Kilkusetmetrowe połacie śniegu na stokach przy temperaturze powyżej zera w dzień płynęły wodą. Jeżeli ktoś lubi się katować to może jeździć w takich warunkach. Myślę, że tych warunkach narciarskich, które można by określić, jako co najwyżej mierne to łatwiej można było nabawić się kontuzji niż zbudować formę na sezon. No, ale Oman jak zwykle wie wszystko lepiej, bo on słyszał …
    Twoja opowieść o mafii we Włókniarzu to mnie rozbawiła. Nie skomentuję tego tylko powiem, że jest to jedna z lepszych twoich wypowiedzi. Stawiam ją na równi z tą słynną polewaczką widmo, która pojawia się na torze Włókniarza. Gratuluję poczucia humoru.

    Karta kredytowa
    Z tego co wiem ten pomysł jest już w trakcie realizacji. Jest porozumienie też z Dominet Bank i wkrótce będziemy mogli płacić w sklepach kartą z żużlowcem. Czyli jak widać coś się dzieje, a nie tylko „wyciąganie kasy z klubu” jak niektórzy próbują nam wmówić.
    Tak na marginesie to chyba nie wszystkie nasze „gorące głowy” będzie stać na dofinansowanie klubu w ten sposób, bo żeby otrzymać kartę to trzeba pokazać zaświadczenie o stałych dosyć wysokich dochodach (bank wydając taką kartę udziela nam kredytu). Ze względu na młody wiek niektórych naszych forumowiczów, będą musieli chyba poprosić mamę lub tatę o zdecydowanie się na taki krok.
    Swoją droga to jestem ciekawy ile osób skorzysta z tej oferty.

    Sokol
    Cieszy mnie powrót na forum mimo wycieczki personalnej w moją stronę.
    Organizacja pożytku publicznego.
    Na ostatnim zebraniu członków klubu została podjęta taka uchwała i jest obecnie wprowadzana w życie. Dokumenty są złożone i czekamy tylko na rejestrację. Szkoda tylko, że to tak długo trwa, bo jeżeli nie zdążymy przed prezentacją drużyny w dniu 11 marca to możemy się pożegnać z tym, że dostaniemy z tego źródła jakieś sensowne pieniądze w tym roku.
    Tak na marginesie to organizacją pożytku publicznego jest klub z Bydgoszczy. Jeden z działaczy tego klubu wypowiadał się, że w ubiegłym roku z tego tytułu dostali 1400 zł. Nie wiem czy blefował, ale tak mówił. Także, jeżeli jest to prawda to czasem nawet bardzo dobre pomysłu przynoszą marny skutek. Ale jestem jak najbardziej za tym pomysłem.
    Sprawa karnetów
    Prosiłbym nie porównywać naszych polskich spraw to tych z USA lub Europy Zachodniej zwłaszcza w kwestiach finansowych. Ze względu na ubogie nasze społeczeństwo jeszcze przez wiele lat będziemy mogli tylko poważyć o takich efektach jak w Barcelonie. Dla tamtych ludzi to mały wydatek. Wydatek nas jak ktoś zarabia 1000 zł i ma dzieci na utrzymaniu to wydanie 214 zł stanowi poważny dylemat. Zresztą widać na nasypie przy rzece ilu ludzi nie stać zwyczajnie żeby kupić normalny bilet nie mówiąc już o karnecie.
    Tak dla twojej informacji nie jestem pracownikiem klubu i nie żyję z twoich pieniędzy. Dla wielu ludzi na tym forum fakt, że ktoś w pewnych kwestiach popiera działania klubu rodzi domysły, że musi być z tym klubem ściśle związany i tego czerpać z tego korzyści. Pamiętam taki artykuł Piotrka Toborka w Wyborczej. On też napisał coś, co było zgodne ze stanowiskiem klubu i wtedy z swojej wypowiedzi nieźle się po nim „przejechałeś”. Ten tok myślenia, który prezentujesz jest błędny.
    Tak na zakończenie to proszę abyś zwrócił uwagę, ze w swojej wypowiedzi nie używałem zwrotów, które mogłyby być uznane na obraźliwe (nie wszyscy mogą to o sobie napisać).

    Pomysły
    Co chwilę przez forum przewala się nowy pomysł jak to mamy pomóc Włókniarzowi, czego działacze nie robią. To bardzo dobrze, że takie pomysły się pojawiają. Smutne jest natomiast to, że za tym nie idą pomysły jak te działania sfinansować. Najczęściej powołujemy się na jakąś „akcję marketingową” tylko, że takie działanie kosztuje. Budżet klubu jest tak dopięty, że nie ma miejsca na dodatkowe wydatki. Można by znaleźć dodatkowe fundusze, ale trzeba by z czegoś zrezygnować np. z kontraktu z jakimś zawodnikiem.
    Mam w związku z tym pytanie. Kto jest za tym, aby np. rozwiązać kontrakt z Gregiem Hancockiem i te pieniążki przeznaczyć na realizowanie pewnych projektów? Czekam na odpowiedź.

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Pomysły
    Co chwilę przez forum przewala się nowy pomysł jak to mamy pomóc Włókniarzowi, czego działacze nie robią. To bardzo dobrze, że takie pomysły się pojawiają. Smutne jest natomiast to, że za tym nie idą pomysły jak te działania sfinansować. Najczęściej powołujemy się na jakąś „akcję marketingową” tylko, że takie działanie kosztuje. Budżet klubu jest tak dopięty, że nie ma miejsca na dodatkowe wydatki. Można by znaleźć dodatkowe fundusze, ale trzeba by z czegoś zrezygnować np. z kontraktu z jakimś zawodnikiem.
    Mam w związku z tym pytanie. Kto jest za tym, aby np. rozwiązać kontrakt z Gregiem Hancockiem i te pieniążki przeznaczyć na realizowanie pewnych projektów? Czekam na odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Piszesz wcześniej, o wyciąganiu kasy z klubu przez działaczy - masz już chyba odpowiedź co i jak :) Jak by tak panowie wzięli do własnej kieszeni ze 2-3%, które by przeznaczyli na marketing, to by pewnie się jakoś pomogło.
    Dwa. Było zapowiadane, że przy SSA będzie działać profesjonalna osoba od marketingu, więc pewnie należało zaplanować coś w budżecie na ten cel. SSA już jest, a tego "speca" od PR nie widać :>
    Marketing ma to do siebie, że jeśli jest na wysokim poziomie i dobrze wykonany, to zainwestowane pieniądze się zwrócą.
    Podałem wcześniej propozycje, które nie wymagają wielkich nakładów finansowych, a mogły by bardziej wypromować żużel (mniejsze plakaty, a ładniej zrobione i korzystniej porozwieszane; ulotki; korzystać z głośników radia Fiat w alejach; jakieś autko informujące o meczu; więcej spotkań z młodzieżą, z kibicami; jakieś "otwarte parkingi"; jakieś promocje na bilety/karnety/programy)

  8. Powrót do góry    #503
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piszesz wcześniej, o wyciąganiu kasy z klubu przez działaczy - masz już chyba odpowiedź co i jak :) Jak by tak panowie wzięli do własnej kieszeni ze 2-3%, które by przeznaczyli na marketing, to by pewnie się jakoś pomogło.
    Dwa. Było zapowiadane, że przy SSA będzie działać profesjonalna osoba od marketingu, więc pewnie należało zaplanować coś w budżecie na ten cel. SSA już jest, a tego "speca" od PR nie widać :>
    Marketing ma to do siebie, że jeśli jest na wysokim poziomie i dobrze wykonany, to zainwestowane pieniądze się zwrócą.
    Podałem wcześniej propozycje, które nie wymagają wielkich nakładów finansowych, a mogły by bardziej wypromować żużel (mniejsze plakaty, a ładniej zrobione i korzystniej porozwieszane; ulotki; korzystać z głośników radia Fiat w alejach; jakieś autko informujące o meczu; więcej spotkań z młodzieżą, z kibicami; jakieś "otwarte parkingi"; jakieś promocje na bilety/karnety/programy)
    Witam,

    Szybka odpowiedź:
    1. Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym 2-3% Jeżeli chodzi o to, że działacze biorą kasę za podpisanie kontraktów reklamowych dla siebie to ja nie widzę w tym nic zdrożnego. Chodzi o to, żeby ściągnąć reklamodawcę do klubu i jeżeli ktoś weźmie te kilka procent to jestem za. Ważne że ponad 90% tej kwoty płynie do klubu. Była już kiedyś o tym dyskusja na zebraniu członków klubu.
    2. Specjalistą od reklamy i marketingu w klubie jest pani Żaneta Boral. Jeżeli masz zastrzeżenia co do jej pracy to skontaktuj się z prezesem Maślanką i mu to powiedz. Nic prostszego.
    3. Twoje pomysły:
    - mniejsze ale lepsze plakaty - trochę w to wątpię, natomiast przyznaję rację że powinno być ich więcej
    - ulotki - każdy sposób jest dobry aby promować żużel
    - głośniki Radio Fiat w Alejach - tutaj pudło. Nie ma na to najmniejszych szans choćbyś się udał do przeora klasztoru. Paulini odpowiadają prosto - głośniki służą tylko do celów religijnych
    - auto z głośnikami na ulicy - już o tym pisałem, że dyrektor Małagowski nad tym pracuje i w tym sezonie powinno to być, zobaczymy co z tego wyjdzie
    - spotkania z młodzieżą są organizowane i to dosyć często, problemem jest natomiast to że na oficjalnej stronie niewiele o tym piszą
    - co do innych pomysłów w stylu "jakieś" się nie odniosę dopóki ich nie sprecyzujesz

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #504
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Pep wrote:

    Sprawa karnetów ulgowych
    Nie napisałem, że jestem przeciw temu pomysłowi. Trzeba go tylko przeanalizować. Na tym forum były również inne pomysły w stylu „bilet rodzinny” i z doświadczenia pewnych klubów w Polsce widać, że to nie wypaliło. Sam pomysł z biletem rodzinnym nie jest zły, natomiast kraj, w którym chcemy go wprowadzić jest nieodpowiedni. To jest oferta dla krajów z Europy Zachodniej gdzie jest, co tu dużo mówić wyższa kultura. U nas gdzie otacza nas wszechogarniające cwaniactwo i chamstwo to takie pomysły na razie nie przejdą.
    W sprawie karnetu ulgowego to proponuję zgłosić się z tym pomysłem do prezesa Maślanki. Prezes zawsze powtarza, że jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to powinien zgłosić to do klubu. On jest chętny podyskutować o każdym takim pomyśle. Tylko zwracam uwagę, że prezes lubi konkrety i trzeba się dobrze przygotować do takiej z nim dyskusji, bo sam pomysł nie wystarczy trzeba wiedzieć jeszcze jak go wprowadzić w życie.
    Obawiam się tylko jednej rzeczy. Po wprowadzeniu kolejnego karnetu (to kosztuje!), żeby nie pojawiły się kolejne pomysły w stylu karnet dla kobiet karmiących piersią lub dla członków związków zawodowych przemysłu lekkiego itp.
    hmmm
    No dobra, pogadajmy o biletach.
    W Europie Zachodniej dystrybucją biletów zajmują się zewnętrzne firmy.
    Istnieje bardzo duża gradacja biletów.
    Wyśmiewani przez Ciebie "członkowie czegoś tam" również mają swoje bilety.
    Przykładowo emeryci i renciści mają swoje ceny biletów.
    Pracownicy firm sponsorujących klub, swoje.
    I członkowie klubu kibica swoje.
    To najliczniejsza grupa.
    W przypadku Arsenalu to blisko 30000 zarejestrowanych fanów.
    Oni mają tzw "sezonowe" bilety.
    Jednakże nie muszą kupować biletów na wszystkie mecze.
    Bilety na mecze kosztują np.50 funtów.
    Czasami trochę mniej.
    Najtańszy bilet dla mnie kosztował bodajże 44 funty.
    (Przepraszam był tańszy 42.5 funta:))
    Te bilety są dostępne z miesięcznym wyprzedzeniem.
    Jednakże na mecze "na szczycie" bilety są sprzedawane już chyba przed sezonem.
    (i są cholernie trudno dostępne)
    Teraz przejdźmy np do Barcelony.
    Bilet na mecz ze średniakiem kosztuje z tego co pamiętam 60 euro.
    (kilka dni temu miałem taką propozycję chyba na mecz z Bilbao)
    Bilety we Włoszech są trochę niższe.
    Tam za mecz można zapłacić 30-40 euro(np.Roma chyba płaciłem 35 euro za średniej wagi mecz)
    Po co to wszystko piszę.
    Uważam, że wzorce należy czerpać od największych i najlepszych.
    Oczywiście porównania Arsenalu czy Barcelony do Włókniarza można uznać za absurdalne, ale trzeba zwrócić uwagę na pewne sprawy.
    Polskie cwaniactwo czy inne negatywne przypadłości nie mają z tym nic wspólnego.
    Uważam, że profesjonalny klub powinien być Elastyczny na potrzeby swoich fanów.
    Wracając do spraw bardziej przyziemnych.
    Uważam, że drugi wiraż powinien być odgrodzony i przeznaczony dla mniej zamożnej części społeczeństwa.
    (gdzie ceny biletów powinny być niższe)
    Druga sprawa.
    Bilety na mecze "z górnej półki" powinny być sprzedawane przed sezonem(lub w jego trakcie) w preferencyjnej cenie.
    Co zabezpieczy Nam zjawisko frekwencji na meczach transmitowanych przez TV(vide mecz z Unią Tarnów z ubiegłego sezonu)
    Trzecia sprawa.
    Podpisanie umowy z bankiem, który zaproponuje godziwe warunki dla "karnetowiczów"

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    - co do innych pomysłów w stylu "jakieś" się nie odniosę dopóki ich nie sprecyzujesz
    To najpierw nawiążę do 2/3 % z kontraktów.
    Nie mam nic przeciwko, Prezesi niech sobie czerpią z tego kasy, ale niech nie wyskakują mi potem, że nie mają jakiegoś drobnego (w porównaniu z tymi 2/3%) 1 000 zł na plakaty, billboardy, na opony dla młodzików, na inną promocję żużla. Tyle.

    Inne pomysły:
    Zniżka dla rodzin, czemu mama+tata+dziecko, nie mogą dostać darmowego programu czy jakiegoś POŻYTECZNEGO gadżetu klubowego?
    Albo jakieś promocje, bilety o 2 zł taniej, gratisy wszelakie - ludzie kochają promocje i obniżki!!!!
    Gdzie są OFICJALNE pamiątki klubowe?
    Przydusić zawodników do spotkań przed mecze w sobotę bądź niedzielę z kibicami i ładnie to zorganizować.
    Kiedyś była jakaś impreza na pl. biegańskiego i potem był przejazd alejami na trening - czemu tylko jednorazowo tak?
    Zmusić do konkretniejszego działania FanClub. Bo jak na razie to Pan Danek urósł i buja się w "wyższej sferze", a zapomniał o kibicach.
    Ew. dogadać się ładnie z kibicami z tzw. "sektora d", bo widać że im się chce, i ich wspierać, a nie jakiś mierny FC.
    Urządzić milej i przyjemniej jakieś stoiska z napojami (piwem?), kiełbaskami, innymi, tak by można było spokojnie usiąść przed/po meczu i pogadać. Miło by było, gdyby się czasem pojawili zawodnicy i była możliwość zrobienia fotki czy zgarnięcia autografu. I oczywiście całość nie na koronie, a u podnóża stadionu.
    Ad biletów, to może warto spróbować jakieś tańsze bilety, na niektóre sektory?
    Ad plakatów - wg mnie jest tam marnowanie papieru. Po co mi zdjęcie na pół tego papieru Ryana czy kto tam był?? Co to mi mówi? Nawet uwagi i wzroku nie przyciąga. Chyba główną informacją takiego plakatu powinno być, kto, co, dlaczego i o której, prawda?
    Czy jest jakiś problem, żeby zrobić jakieś turnieje na środku murawy dla dzieciaków i innych? Np w nogę czy jakiegoś innego bejzbola? Dać jakieś tam wpisowe, mecze w soboty czy jakoś tak, a najlepsi na koniec sezonu dostali by jakieś nagrody. A może byśmy potem oglądali przeciw bokserom jakieś młode gwiazdki, na miarę super strzelca Pana Małagowskiego, a nie ledwo co ruszających się dziennikarzy z brzuszkami..
    Jakiś piknik, jakiś rajd z zawodnikami, co by kibice mogli wpaść zimą na trening do zawodników, i robić to samo co oni, wpaść na trening i zobaczyć żużel od parkingu, eh.
    Ale co ja się produkuję, przecież jest "pani od marketingu"... (tyle, że w tych czasach chyba trzeba iść krok dalej i zadbać również o szeroko pojęty PR, a nie skupiać się na pozyskiwaniu sponsorów - prawda? )

    PS Strona oficjalna już sama z tej zapaści nie wyjdzie. Ale to raczej wina zarządu, który nie widzi sensu jej posiadania, więc nie wiem czemu na siłę jest coś takiego "prowadzone".

    Heh, ok mam gorączkę, więc "halo" także i można jakieś konkursy sms'owe zrobić (bodajże 60% kosztu sms'a, trafia do klubu, 40% do operatora). Czy jakieś inne "Zawody" w poszukiwaniu nagród czy innych gadżetów, a wskazówki są ukryte w programach czy też dostępne po wysłaniu sms'a.
    Bosz, tyle pomysłów. Te są tylko moje, jednej osoby z kilku tysięcy na stadionie, spośród setek tysięcy potencjalnych klientów klubu. Szkoda, że nikt nic z tym nie robi.

  11. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ja tak wtrące swoje 3 gr... :P
    Inne pomysły:
    Zniżka dla rodzin, czemu mama+tata+dziecko, nie mogą dostać darmowego programu czy jakiegoś POŻYTECZNEGO gadżetu klubowego?
    I teraz ja sie tu odwołam do Anglii
    Tam gdzie mieszkałem bilet na "kopaną" kosztował 19 funtów. Rodzinny bilet na 4 osoby 45 funtów. Oszczędność duża. Dodam, że była to premier league. Do tego klub oferował swoim kibicom wyjazdy i w zależności od wieku "wyjazdowicza" tego czy jest w FC oraz tego czy posiada karnet na cały sezon przewozy na wyjazdy kształtowały się od 20 do 13 funtów. Klub wychodził na przeciw kibicom i ich potrzebom. W Wolverhampton bilet na mecz kosztował z tego co pamietam 15 funtów. Były też bilety rodzinne.
    "U mnie" na żużelek (też premier league) bilet 11 funtów ale program gratis no i miejsce na parkingu gratis. Dzieci i młodzież bilety po 3 funty...oczywiście karnety na cały sezon też dostępne.

    Gdzie są OFICJALNE pamiątki klubowe?
    No właśnie to jest to czego mnie też brakuje. Tam np jest pełno rzeczy typu kurtki, czapeczki polary, plakaty, zdjecia. naszywki, przypinki i inne duperele. Dużo ksiązek, płyt DVD zwłaszcza na koniec sezonu z tak zwanym "Przeglądem sezonu". U nas tego mi brakuje. Jakaś płytka na koniec ligi z najważniejszymi fragmentami meczów itd.

    Przydusić zawodników do spotkań przed mecze w sobotę bądź niedzielę z kibicami i ładnie to zorganizować.
    Kiedyś była jakaś impreza na pl. biegańskiego i potem był przejazd alejami na trening - czemu tylko jednorazowo tak?
    Zmusić do konkretniejszego działania FanClub. Bo jak na razie to Pan Danek urósł i buja się w "wyższej sferze", a zapomniał o kibicach.
    Niby jest ta prezentacja ale to ciągle za mało. W Anglii ten "press day" to jest cos. Zupelnie inaczej to wyglada i jest to jakas atrakcja. Na temat FC nie bedę sie wypowiadał bo po co rozdrapywać stare rany, ale chyba wszyscy pamiętają jak odeszła z FC ta najbardziej działajaca grupa i z jakich powodów. Dzis z perspektywy czasu nie zaluje. Bo FC nie dawał mi jakichś możliwości wielkich. Teraz tez sie jezdzi na wyjazdy ze starą ekipa i nie pod szyldem FC i nikt nam wyjazdów za darmo nie robi i z tym się czuje najlepiej.

    Urządzić milej i przyjemniej jakieś stoiska z napojami (piwem?), kiełbaskami, innymi, tak by można było spokojnie usiąść przed/po meczu i pogadać.
    Piwko, ja jestem za

    Miło by było, gdyby się czasem pojawili zawodnicy i była możliwość zrobienia fotki czy zgarnięcia autografu. I oczywiście całość nie na koronie, a u podnóża stadionu.
    Raczej niemozliwe...zawodnicy jezdza po 800 ;) lig i nie maja czasu... pogoń za punktami i kasa...

    Ad biletów, to może warto spróbować jakieś tańsze bilety, na niektóre sektory?
    Tansze w tym wypadku oznacza gorsze czyli musialy by to byc chyba stojace sektory...W wypadku naszrgo stadionu np gdzie widocznosc z prawie kazdego miejsca jest dobra. Bo np w bydzi gdzie sie siedzi na łukach kilometr od bandy to wiadomo...Chcesz taniej, idz na łuk i siedz nie wiadomo gdzie..Chcesz lepiej widziec, kup drozszy bilet i siadz na prostej (to tylko przykład)



    (...) wpaść na trening i zobaczyć żużel od parkingu, eh.
    Raczej tez nie... Bo treningi były scisla tajemnicą i zadko mozna bylo zobaczyc takowy, zreszta jak wiekszosc w tym klubie jest owiane tajemnica i najlepiej jakby kibice najmniej wiedzieli.

    Klub musi być otwarty na kibiców i na ich potrzeby. Ja np przez politykę transferową coraz mniej sie identyfikuje z tym klubem. Armia zaciężna obcokrajowców i tylko Sławek i... Ułamek do tego kilku jubiorów z których na co dzień (co mecz) bede mógł oglądac za pewne tylko jednego. Nie daj Boże niech wyleci Ułamek ze składu bo złamał paluszka a Drabik będzie cieniował i pojadą sami zagraniczniacy i jeden polski junior...trudne do wyobrażenia ale jakie realne...
    Szczerze mówiąc nie mam ochoty oglądać czarnego Szweda jak sie uczy jeździć na polskich torach albo Drymla.
    Zaraz odezwą się głosy w stylu to nie przychodz na stadion itd...
    Chodzi o to, żeby mecz był dla mnie atrakcyjny a jezeli ja nie mam ochoty czegoś ogladac to taki mecz bedzie mnie juz z samego założenia męczył.
    A nie wiemy jeszcze ilu kibiców już sie zniechęciło...
    Pożyjemy zobaczymy.

  12. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Roland napisał:

    Chodzi o to, żeby mecz był dla mnie atrakcyjny a jezeli ja nie mam ochoty czegoś ogladac to taki mecz bedzie mnie juz z samego założenia męczył.
    hmmm
    "W oparach absurdu"
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #508
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    mecze Włókniarza w ramach drugiej oraz trzeciej kolejki (wyjazdy do Bydzi i Leszna) pokaże Polsat Sport :)

  14. Powrót do góry    #509
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Troszke z innej beczki teraz...

    Ciuciek wraca na tor!

    Do Jarosława Jurczyńskiego i Andrzeja Puczyńskiego, którzy w zeszłym roku z powodzeniem startowali w drużynie AKŻ CKMFoto Włókniarz na prawach „ex-ridera”, dołączyła kolejna dwójka byłych jeźdźców Włókniarza. W tym sezonie w amatorskim zespole z Częstochowy występować będą dodatkowo: Michał Ciurzyński oraz Tomasz Purgal. W barwach naszego „teamu” znalazło się więc aż czterech „ex-riderów”. Przypomnijmy, iż w jednym spotkaniu częstochowianie będą mogli wystawić do składu zaledwie jednego z wyżej wymienionych zawodników.

    Więcej znajdziecie na oficjalnej stronie częstochowskich amatorów pod adresemhttp://www.akz.ckmfoto.pl/news.php?readmore=41

    Zapraszam

  15. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    No i juz po prezentacji :)
    Spodziewalem się czegoś efektywniejszego ale źle nie było :)
    Fajnie, że zawitali prawie wszyscy zawodnicy :)

  16. Powrót do góry    #511
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Prawie... bo Bridger zaliczył mała wpadkę i poleciał do Madrytu :P

    Mnie osobiście strasznie denerwowali Ultrasi, którzy krzyczeli w najmniej odpowiednich momentach i nie było nic słychać podczas rozmów z niektórymi zawodnikami. Mogli w jakiś przerwach to reszta też by się pewnie dołączyła.

    Reszta była OK :)
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  17. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A co Senator Lasecki mówił?

    I czemu znów dokleja się do CKMu?

    Może by tak Pep powiedział, których to sponsorów przez ostatnie 2 lata ściągnął do klubu i co dla CKMu zrobił?


  18. Powrót do góry    #513
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ja zapraszam do galerii na stronie www.ckmfoto.com gdzie znajdziecie fotki z pierwszego w tym roku treningu


    oraz z konferencji prasowej przed prezentacją.
    Wystarczy kliknąc na link http://www.ckmfoto.com/photogallery.php?album_id=97
    Zapraszam

  19. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    A co Senator Lasecki mówił?
    Że każdy polityk powinien kupić motocykl dla klubu
    i on sam w tym sezonie też kupi.
    Podczas tego przemówienia, wystrzelił Pan Danek z szalikiem i mu "wtórował" :)

    Kibice byli trochę wkurzający, głównie ta głośna grupa. Ale cóż, nie będę na forum ogólnopolskim się roztrząsał ;)

  20. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Motocykl?:) Po takich płomiennych zapowiedziach? Litości :)

  21. Powrót do góry    #516
    Początkujący
    Dołączył
    25-12-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice byli trochę wkurzający, głównie ta głośna grupa. Ale cóż, nie będę na forum ogólnopolskim się roztrząsał ;)
    Nie wiem, którą grupę masz na myśli bo ja widziałem i słyszałem tylko jedną - grupę UF'04 (zresztą z Twoim bratem w składzie). Wkurzało Cię to że dopingowali swoją ukochaną drużynę? Jak czegoś nie chcesz roztrząsać to po co w ogóle wątek podjąłeś? Jak Ci przeszkadzają okrzyki kibicowskie to może omijaj imprezy sportowe (wbrew wszystkiemu do takiej zaliczam niedzielną prezentację drużyny) i zacznij uszczęszczać na spektakle teatralne czy koncerty w filharmoni. A jak mimo wszystko będziesz chciał się poczuć kibicem sportowym, który nie lubi jak jest głośno to polecam brydż sportowy lub szachy, względnie ping-ponga choć tam Cię może wkurzać odgłos odbijającej się od stołu piłeczki...

  22. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Prawie... bo Bridger zaliczył mała wpadkę i poleciał do Madrytu
    Tego typu bajki można opowiadać małym dzeciom.
    W przypadku, gdy są wystarczająco śpiące.
    W dzisiejszych czasach jest to sytuacja bardzo mało prawdopodobna.
    Nawet jeśli chodzi o tanie linie lotnicze.
    Problem polega na tym, że Anglia i Hiszpania jest szalenie restrykcyjna pod tym względem.
    Aby dostać się do rękawa czy nawet autobus na lotnisku,
    trzeba mieć ważny bilet.
    Pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #518
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nie tylko bilet bo jako takiego biletu nie trzeba miec ale przed wejsciem na pokład sprawdzany jest numer rezerwacji i paszport i obsluga sprawdza czy dana osoba jest na liscie pasazerow danego lotu!

    Dodatkowo te bramki są numerowane i dokladnie wszystko jest napisane z ktorej bramki itd...
    Kto choc raz leciał samolotem ten wie ze to własnie jest wprost niemozliwe.
    Richardson trafil, Edek trafil...Jeden Lewis sie zagubił..dziwne...

  24. Powrót do góry    #519
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Śmieszne są te narzekania na "za głosno krzyczących kibiców". UFO4 ma jakiś plan, żeby resztę wychować?? Wogóle to moglibyscie się pochwalić i jakieś fotki z prezentacji powklejać. Da radę? muu, sportsboardowy fanatyku wykaż się.

  25. Powrót do góry    #520
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    To moze ja....



    Wiecej zdjęc z prezentacji, konferencji prasowej oraz treningu znajdziecie na stronie www.ckmfoto.com w dziale GALERIA

    Tu pezposredni link.
    http://www.ckmfoto.com/photogallery.php?album_id=97

    ZAPRASZAM

  26. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Roland wrote:

    Nie tylko bilet bo jako takiego biletu nie trzeba miec
    Na samoloty rejsowe są bilety.
    Na tanie linie już wystarczy sam numer rezerwacji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #522
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Śmieszne są te narzekania na "za głosno krzyczących kibiców". UFO4 ma jakiś plan, żeby resztę wychować??
    Nie byłeś to nie wiesz do czego pije :)
    Wiec sie zajmij swoimi sprawami, dzięki :)

  28. Powrót do góry    #523
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Karta kredytowa
    Z tego co wiem ten pomysł jest już w trakcie realizacji. Jest porozumienie też z Dominet Bank i wkrótce będziemy mogli płacić w sklepach kartą z żużlowcem. Czyli jak widać coś się dzieje, a nie tylko „wyciąganie kasy z klubu” jak niektórzy próbują nam wmówić.
    Cos drgnelo w tej sprawie??

  29. Powrót do góry    #524
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    wracam po dluzszej przerwie, czytam i jak zwykle cos ponarzekam :)

    1. OPP
    trabilem o tym juz od dawna. w koncu rok temu (przy niewielkich oporach) udalo sie na walnym przebrnac przez to. A teraz chyba wypije ziolka na uspokojenie :) Pep napisz mi prosze ze sprawa OPP nie zostala dopieta na czas tylko i wylacznie z winy urzednikow. Ze dzialania klubu byly na tyle szybkie i sprawne, ze lepiej sie tego zrobic nie dalo. Napisz mi prosze, bo jakos wydaje mi sie malo prawdopodobne aby przez prawie ROK nie udalo sie tego zrobic...
    I nie tlumacz czyjejs nieudolnosci, nie bagatelizuj kwot. dla mnie oczywiste jest ze bygdoszcz nie zebrala takiej kwoty o jakiej piszesz. gdyby tak bylo to bardzo zle swiadczyloby to o dzialaczach bydzi. ale az takimi nieudacznikami to nie sa. ja w to nie wierze. wystarczyloby zeby wszyscy dzialacze sie "opodatkowali" i juz mamy sporo wiecej... Sokol z rodzina, ja, rodzina i znajomi, itd. itp. i mamy kwote kilka razy wieksza niz ta o ktorej mowisz. na dodatek liczy sie fakt ze za rok juz byloby na pewno wiecej. A tak zaczniemy dopiero w 2008. I jak tu sie nie wku.... ? kpiny ktos sobie robi czy jak? gdzie ten profesjonalizm !!! ???
    a jesli powiesz ze to smieszna suma (np. jakies 10 000) to niech ludzie odpowiedzialni za to wplaca to na konto klubu z wlasnej kieszeni.
    moze i niepotrzebnie sie nerwuje ale czasami trudno jest inaczej...

    2. pomysly
    jak mozna napisac ze prezes jest otwarty tylko trzeba wszystko dopiac na ostatni guzik? za niego? A przepraszam bardzo od czego jest wlasnie prezes i inni dzialacze? czy to nie oni powinni dopinac takie rzeczy?. Jak kibic rzuci pomysl (nawet najlepszy prezes sam na wszystko nie wpadnie) to chyba dzialacze powinni doglebnie zbadac temat? tak mi sie wydaje. W innym wypadku to od czego byliby dzialacze skoro wszystko moga zrobic kibice? ok, czepiam sie :)

    3. spoleczni dzialacze. po raz n-ty
    jak biora kase to niech nie nazywaja sie dzialaczami spolecznymi bo po prostu jest to bzdura. ja nie mam nic przeciwko temu ze cos dla nich skapnie. Pod warunkiem ze bedziemy wiedzieli "za co" i nie beda sie wychwalali jak to "spolecznie" pracuja. I kiedys juz pisalem nie byloby nic zlego w tym gdybysmy wiedzieli ile zarabiaja. oczywiscie chodzi mi tylko o profity z klubu - prywatne nic mnie nie interesuja. wiemy ile zarabiaja poslowie, prezydet miasta itd. wiemy, bo zyja niejako z naszych pieniedzy. W przypadku klubu moim zdaniem sytuacja jest podobna. Ponadto dobrze by to zrobilo dla oczyszczenia atmosfery. Jak byloby wiadomo kto ile zarabia to moze skonczyly by sie docinki o "wyciaganiu kasy z klubu". Jesli cos jest niejawne to wlasnie z tej niejawnosci biora sie rozne domysly. czas to w koncu zrozumiec.

    4. karta kredytowa
    widac jak sie chce to mozna :) jeszcze setki innych pomyslow. moze browar (ten pomysl jest mi szczegolnie bliski :)) na poczatek sprobowac?

    5. pamiatki
    mozna zrobic samemu ale jeszcze zarzad nas oskarzy o bezprawne uzywanie znakow klubowych. w sumie slusznie ale najpierw niech dzialacze zrobia te pamiatki porzadne. a dopiero jakby ktos chcial zarabiac bezprawnie na wlokniarzu kase to go scigac. na razie bezplatnie z logo korzystali dzialacze w celach politycznych. kpina z kibicow.

    6. prezentacja
    duzo lepiej niz rok temu. wpadki tez byly ale mniejsze i ogolnie impra udana.

    a jak widac na wyspach najlepiej radza sobie... wyspiarze.
    sezon blisko, coraz blizej :)
    uff koniec

    pozdrowionka

  30. Powrót do góry    #525
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Czy ma ktoś może jakieś przecieki co to za nowego darczyńce mamy mieć?

  31. Powrót do góry    #526
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2004
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pasiaki

    UWAGA!!!

    Do kupienia szale "pasiaki" częstochowskiej drużyny.

    Czas- do końca marca, a więc nie zostało go dużo.

    Szczegóły pod linkiem:

    http://www.fanclub.center.com.pl/ind...omments&id=268

  32. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Być może to będzie duży koncern energetyczny :)
    I jak na razie, wszystko na to wskazuje (np reklamy duże tej firmy podczas prezentacji).

  33. Powrót do góry    #528
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Być może to będzie duży koncern energetyczny :)
    I jak na razie, wszystko na to wskazuje (np reklamy duże tej firmy podczas prezentacji).
    hmmm
    no ciekawe, ciekawe :P

  34. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    To tylko spekulacje Wojtuś ;)
    Teraz obstawiam Warkę i jej wielką ochotę na wspieranie sportu i szeroką ekspansję na rynek woj. Śląskiego :)

  35. Powrót do góry    #530
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    To tylko spekulacje Wojtuś ;)
    Teraz obstawiam Warkę i jej wielką ochotę na wspieranie sportu i szeroką ekspansję na rynek woj. Śląskiego :)
    sprawdz to a przestaniesz obstawiac ;]

    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=183017



  36. Powrót do góry    #531
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Czyli jednak to Warka.
    Prawde mówiąc to nie lubie tego piwa :D

  37. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Warka z Włókniarzem
    Tak jak przypuszczaliśmy, to Warka będzie wspierała "Lwy" w tym sezonie. Podczas rozpoczętej właśnie konferencji, ogłoszono także, że twarzami marki będą Sebastian Ułamek oraz Sławomir Drabik. Szczegóły wkrótce na łamach portalu!
    http://www.wlokniarz.net

    Hmmmm ja też jakoś za Warką nie przepadam ;)
    Ciekawe czy będą stoiska z piwem :P

  38. Powrót do góry    #533
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po Wrocławiu, Rybniku i bodajże Gorzowie przyszedł czas na Częstochowę. Czy nie lepiej, aby Grupa Żywiec pod szyldem Warki była sponsorem strategicznym Ekstraligi?

  39. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nie... dlatego, że sponsorem tytularnym ligi będzie inna duża firma. Znana Wam wszystkim bardzo, bardzo dobrze, pewnie część z Was nawet korzysta z jej usług ;)


    Natomiast fajnie, że Grupa Żywiec wspiera poszczególne kluby.


    Teraz odniesienie do naszych działaczy. Podejrzewam, że znowu będą płomienne teksty o tym jaki to CKM jest cacy itd, i że to ich praca spowodowała, że Warka będzie sponsorem. Tralalala. Żywiec ma taką a nie inną strategię i poprostu mamy szczęście.

    Natomiast podobno trwają(trwały?) rozmowy z Enionem.

    Pozdro


  40. Powrót do góry    #535
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ja już teraz zapraszam do obejrzenia kilku fotek z dzisiejszej konferencji, ktore juz niedlugo beda na stronie www.ckmfoto.com

    Dodatkowmo można obejrzec troszke "spoznione" zdjecia ze sparingu w Somerset oraz z turnieju pozegnalnego Sama Ermolenki gdzie startowal nasz zawodnik, Greg Hancock.
    Zapraszam

  41. Powrót do góry    #536
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Śmieszne są te narzekania na "za głosno krzyczących kibiców". UFO4 ma jakiś plan, żeby resztę wychować??
    --------------------------------------------------------------------------------


    Nie byłeś to nie wiesz do czego pije
    Wiec sie zajmij swoimi sprawami, dzięki
    Nie bylem to fakt, ale wiem do czego pijesz. Jesli nie wierzysz to niech ci koledzy po szalu wytlumacza smutny dlubaczu solonych nasionek.

    I nie mow mi czym mam sie zajmowac. Dzieki.

    P.S. przepraszam za brak polskich znakow, ale zza kreski nadaje.

  42. Powrót do góry    #537
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2005
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hmmmm ja też jakoś za Warką nie przepadam ;)
    Ciekawe czy będą stoiska z piwem :P
    Prezio mówił że będą fajne stoiska z piwkiem ale na dole - na koronie nie będzie, ponieważ tam jest zakaz picia :) czyli cos podobnego jak we Wrocku :) a;e dobre i to :P

  43. Powrót do góry    #538
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    jak dla mnie to strzał w dziesiątkę z tą czerwoną Warką :)
    moje ulubione piwko :)

    a swoją drogą to sorry ze nie mogłem powiedzieć Wam o tym wcześniej, nie byłoby wtedy niespodzianki :)

  44. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Nie bylem to fakt, ale wiem do czego pijesz. Jesli nie wierzysz to niech ci koledzy po szalu wytlumacza smutny dlubaczu solonych nasionek.

    I nie mow mi czym mam sie zajmowac. Dzieki.

    P.S. przepraszam za brak polskich znakow, ale zza kreski nadaje.
    Nie jestem zwolennikiem jedzenia słonecznika na stadionie :)

    A więc jak nie byłeś na prezentacji, to się nie odzywaj, bo mam racje w swoim narzekaniu - moje zdanie podziela duże grono kibiców :) Tylko trzeba było być i wiedzieć co i jak.


    A piwo będzie na dole pod stadionem - już wiem :)



    Spoko Vojtas, po opisie można było zakumać :P
    A będą może zielone butelki warki z tej okazji?? :P

  45. Powrót do góry    #540
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 10 w 2 postach
    Teraz odniesienie do naszych działaczy. Podejrzewam, że znowu będą płomienne teksty o tym jaki to CKM jest cacy itd, i że to ich praca spowodowała, że Warka będzie sponsorem. Tralalala. Żywiec ma taką a nie inną strategię i poprostu mamy szczęście.
    To już staje się nudne.

    Cokolwiek by się nie zadziało to zasługa nie działaczy ( choć wcale nie zamierzam ich gloryfikować), a szczęścia, cudu, wspaniałego zbiegu okoliczności, wpływu dziury ozonowej na uwarunkowania klimatyczne i wpływu odstrzałów na populację wilka itd., itp.

    Oman , wyluzuj trochę.
    Powodzenia w Warszawie.
    Pozdr

Strona 12 z 27 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •