Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 1192

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Kolego Lolex,

    Mogę ci powiedzieć, że od dawna masz u mnie pseudonim „płaczek”. Cokolwiek by się działo jest źle. Odchodzi Holta jest źle, zdobywamy srebro – bez euforii, jest początek okresu transferowego i znów jest źle, bo 28 października już mija a pełnego składu jak nie ma tak nie ma.

    Proponuję ci zmienić drużynę, której kibicujesz i przenieść się do Torunia. Tam mają prawdziwe problemy, będziesz mógł się wyżyć do woli na ich forum.

    Ktoś niedawno zacytował u nas na forum gościa z Bydgoszczy. W pełni zgadzam się z tą opinią, że Włókniarz i jego kibice to banda malkontentów. Nam się po prostu w głowach poprzewracało, bo od 2003 nie schodzimy z podium i brak oceny sytuacji z innej strony, tej mniej radosnej.

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Pep


    Mogę ci powiedzieć, że od dawna masz u mnie pseudonim „płaczek”.

    Usss i tylko tyle?
    Gramatyki mnie dziś nie będziesz uczyć?

    Piszesz „Odchodzi Holta jest źle” wybacz że w tej jakże szczęśliwej chwili gdy odchodził Holta nie podzieliłem się z tobą radością
    Może ty tęsknisz za Vandirkiem i za drugim frontem ,ja zdecydowanie wolę Holtę w składzie i e-ligę…tym się różnimy panie radosna twórczość.


    Tym sposobem zakończyłem waść z tobą polemikę i wybacz że nie zacytowałem twojego pseudo ,ale jest nie legalne…

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Moja ocena mijającego sezonu

    Był to sezon udany dla Włókniarza - trzeba sobie powiedzieć , że dużo bardziej niż dwa poprzednie. Nie było tym razem składu , o którym można byłoby przed sezonem powiedzieć , że włączy się do walki o złoty medal (ba , w ogóle o jakikolwiek medal - ja widziałem Włókniarza gdzieś w okolicy 5-6 miejsca i wcale się tego nie wstydzę ani nie wypieram). Tymczasem okazało się , że gdyby nie eksplozja formy Crumpa i Andersena była realna szansa powalczyć nawet o najwyższy laur. Włókniarz jak zwykle zanotował nie najlepszy początek sezonu (ale na szczęście nie potracił w głupi sposób zbyt wielu punktów) , za to później wielokrotnie zwłaszcza na wyjazdach pokazał takiego zęba do walki , że przecierałem oczy ze zdumienia. Właśnie - wyjazdy. Sezon 2006 był dla mnie pod wieloma względami wyjątkowy. Z 20 ligowych meczy Włókniarza zaliczyłem 19 , w tym wszystkie 10 spotkań wyjazdowych. Drugi raz w życiu taki numer się nie uda :) Podzielam pogląd , że na meczach u siebie Włókniarza w tym roku raczej niewiele się działo , ale nie zgadzam się , że to tylko i wyłącznie wina takiego a nie innego składu. Dochodzi niestety kwestia naszego toru -jego geometrii , sposobu przygotowania , a także faktu że na tym torze byliśmy zbyt słabi dla Wrocławia i dużo zbyt silni dla wszystkich innych - stąd brak wielkich wrażeń. O tym że żużel jako dyscyplina z roku na rok w Polsce psieje już nawet nie chce mi się pisać. Brak horrorów z własnego stadionu wynagradzały kibicom Włókniarza właśnie wyjazdy. A propos - Włókniarz ma zdecydowanie najwierniejsze i najliczniejsze grono kibiców szlajających się za naszymi chłopakami po całej Polsce. Pod tym względem nasza przewaga nad innymi klubami jest nokautująca i ten dystans raczej się zwiększa niż zmniejsza. Taki już chyba ten nasz styl kibicowania - niektóre kluby mają stada internetowych pyskaczy i pusty sektor na meczach wyjazdowych , a my nie dyskutujemy - tylko jeździmy. Zawsze jest te 50-200 osób , którym się chce. I dobrze :) A było w tym roku na co popatrzeć na wyjazdach - piękne zwycięstwa w Lesznie i Tarnowie (odczarowany stadion) , w dramatycznym boju wywalczony remis za 2 punkty w Bydgoszczy , wspaniały pojedynek bez Hancocka w Toruniu , horror w Rybniku (też bez Grega - ech ten nasz managament - przymiotników nie podam :P) , no a na deser zimny prysznic na głowy mistrzów Polski z Wrocławia. Była w tych meczach lwia zaciętość , była walka na torze , były sukcesy. Warto prezesa Maślankę w tym miejscu pochwalić - rzeczywiście pojawił się w tym zespole ten tak oczekiwany "team spirit" (głównie chyba za sprawą Herbiego i Slammera). Mam w pamięci kilka cudownych momentów - 15 bieg w Bydgoszczy , kotłowanina na I łuku i wyjeżdżająca z niej na 2 pierwszych miejscach para Hancock- Ułamek. Jedyne 5-1 dla nas w meczu i 45-45. 15 bieg w Rybniku , profesorska jazda Ułamka i walka na dystansie Richardsona. Ułamek mijający w Lesznie na dystansie śmiałym atakiem przy kredzie bezradnego Balińskiego... Hefenbrock i Hancock ośmieszający w Tarnowie parę Gollob-Rempała... Piekarski i Szczepaniak wygrywający podwójnie bieg juniorów we Wrocławiu i niedowierzanie stadionu , że mistrz Polski przegrywa u siebie 8-22...
    Dla mnie był to piekny sezon , bo po 2 latach rozdętych i niespełnionych nadziei otrzymaliśmy prezent-niespodziankę w postaci zasłużonego srebra - wywalczonego NIEOCZEKIWANIE i do tego w pięknym stylu. Do tego ten pierwszy historyczny tytuł Mistrzów Polski Par dla Włókniarza - jakże niespodziewany , jak w porywającym stylu zdobyty i to przez kogo - Ułamek + Drabik. Sławek chyba nawet nie śnił , że mu się taki występ trafi w jesieni kariery...
    Ogólnie był to dla mnie sezon pełen pozytywów - były też oczywiście i negatywy - słaba jazda własnych juniorów (Szczepaniak :() , za którą ewidentnie winię sztab trenerski (Krzystyniak) i władze klubu (brak dosprzętowienia). Negatywem była też niestety w wielu meczach postawa Slammera , egoizm na torze Sullivana. Negatywem była oczywiście spadająca frekwencja na stadionie - nad przyczynami mógłbym tu się długo rozwodzić , ale nie zgadzam się z diagnozą , że wystarczy zatrudnić 2 harpaganów i ludzie wrócą na stadion.
    Prawda jest złożona:
    1) Ludność Częstochowy maleje rokrocznie o 2 tys. mieszkańców. Znaczna część tego ubytku to młodzi , rzutcy ludzie z szerokimi horyzontami emigrujący na Wyspy Brytyjskie lub wybierający np. po studiach emigrację wewnętrzną pozostając za pracą w różnych Warszawach , Krakowach czy innych Wrocławiach. To właśnie spośród takich czynnych ludzi rekrutuje się wielu kibiców CKM. Ilu Włókniarz stracił ostatnio takich Saintów , Blacktopów , Goców czy Omanów tego nikt nie wie , ale czuję , że to ważna przyczyna spadku frekwencji... Jeżeli ta zasada ciągłości pokoleń kibicowania zostanie zachwiana może być bardzo źle.
    2) Ogólny upadek popularności żużla w Polsce jest faktem i nic tego nie zmieni. Jest tyle możliwości spędzania wolnego czasu w weekend , że żużel ma coraz trudniej. Wymagania kibica są coraz większe - nadzieja w tym , że mamy stadion-cacuszko i jest realna szansa na organizację na nim Grand Prix. Trzymam kciuki za to , żebyśmy w latach 2008-2010 wygrali wyścig o GP.
    3) WYCHOWANKOWIE. W zasadzie nie trzeba pisać nic więcej , wystarczy spojrzeć do Leszna , Rybnika czy Torunia. Romańczuk z Piekarskim i Kowalczykiem zdobywający za 3-5 lata po 5-10 punktów w składzie Włókniarza to GWARANCJA ciągłości tego klubu. Warto żeby włodarze o tym pomyśleli - szczególnie zapracowany i zagoniony prezes Maślanka , bo u Jabłońskiego nie wierzę w zdolność myślenia o czymś bardziej abstrakcyjnym niż napychanie kabzy i żołądka.

    Wystarczy na razie - jak znajdę czas spróbuję wysilić się na indywidualne cenzurki poszczególnych zawodników. Bieżących wydarzeń okołoklubowych nie komentuję - poczekajmy co będzie za 2 tygodnie.
    PS. Dlaczego Lolex piszesz , że Pep ma u Ciebie nielegalny przydomek? ;) Przecież mniejszości są zgodnie z zasadą "political correctness" na topie , a ich przedstawiciele gromko domagają się uznania swoich praw i ochoczo ujawniają swoje preferencje. Więc jak napiszę , że ja też uważam go za forumową [-----] (Ustawa o kontroli publikacji i widowisk), to chyba nie jest nielegalne :P
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Ogólny upadek popularności żużla w Polsce jest faktem i nic tego nie zmieni. Jest tyle możliwości spędzania wolnego czasu w weekend , że żużel ma coraz trudniej. Wymagania kibica są coraz większe - nadzieja w tym , że mamy stadion-cacuszko i jest realna szansa na organizację na nim Grand Prix. Trzymam kciuki za to , żebyśmy w latach 2008-2010 wygrali wyścig o GP.

    Rozum mi podpowiada że masz absolutną rację bo ta tendencja jest ciągła i nie ma zamiaru przejść do kontrataku.
    Jednakże wbrew powszechnym opiniom pewnego kolegi napiszę coś co kłuci się z moim pseudo.
    Mianowicie chodzi mi o zmiany które nastąpiły w ostatnim czasie, zmiany które w moim przekonaniu wniosą broń pozwalająca na kontrofensywę.
    Czyli zerwaniu z zasadami „co społeczne to dobre” .
    Konkretny właściciel, konkretny plan, konkretne wydatki ,mam nadzieję że na częstochowskim gruncie przyniesie to wymierne wyniki w postaci uatrakcyjnienia zawodów żużlowych do tego stopnia że kibice nie będą mieli dylematów co w niedzielę?
    Zresztą jak wspomniałeś starania o organizację Grand Prix są tu dobrym przykładem na to że następują zmiany, tzw. parcie na wymierne korzyści (logo,impreza,kibice)
    Bo jeśli mnie pamięć nie myli to społeczną imprezę rangi IMŚ mieliśmy ze sto lat temu :P
    Podobnie można by napisać o zmianach na wyższym szczeblu , ale te zasady są bardziej złożone i tu mój optymizm jest raczej umiarkowany.
    Dalej piszesz Sokole że kibic ma coraz większe wymagania, to prawda i tak jest też w moim przypadku (czego nie ukrywam) więc może dlatego dość stanowczo dałem wyraz wypowiedzi M.Maślanki „pogorszyć aby potem nastąpiła poprawa” w moim przekonaniu nie ma takiej opcji bez względu czy to sport, biznes czy cokolwiek innego „pogarszasz wypadasz” to jest odpowiedz.

    Odniosę się jeszcze do jednego zdania , mianowicie „dwóch harpaganów nie zapewni pełnego stadionu”
    Jasne pewności absolutnej nie ma ,ale idąc najprostszym tokiem rozumowania to np. wybierając się do wypożyczalni z płytami DVD nie rzadko wybieram film z tzw nazwiskiem, nazwiskiem które daje gwarancję dobrego wyboru.
    To z pewnością są gusta i nie drążąc tematu wydatków ja zawsze będę fanem Jonssona większym niż Richardsona.

    Co sądzicie o http://www.przegladzuzlowy.pl/news_c...?id=1089889350

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ale o co dokladniej pytasz...

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    plotki, ploteczki....
    Jak to w martwym sezonie :)

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lolex

    Pep


    Mogę ci powiedzieć, że od dawna masz u mnie pseudonim „płaczek”.

    Usss i tylko tyle?
    Gramatyki mnie dziś nie będziesz uczyć?

    Piszesz „Odchodzi Holta jest źle” wybacz że w tej jakże szczęśliwej chwili gdy odchodził Holta nie podzieliłem się z tobą radością
    Może ty tęsknisz za Vandirkiem i za drugim frontem ,ja zdecydowanie wolę Holtę w składzie i e-ligę…tym się różnimy panie radosna twórczość.


    Tym sposobem zakończyłem waść z tobą polemikę i wybacz że nie zacytowałem twojego pseudo ,ale jest nie legalne…
    Jednak poprawię Cię z ortografii skoro już tak tego pragniesz i dlatego „nielegalne” pisze się razem.

    Dlaczego nie chcesz napisać mojego „nicka”? Jest to może niecenzuralne? Napisz, wtedy nasza dyskusja na forum wzniesie się na nowy wyższy poziom, jeżeli chodzi o kulturę dyskusji. My Polacy często narzekamy jak nasi wspaniali posłowie obrzucają się błotem, ale przecież oni nie wzięli się z kosmosu tylko wyrośli obok nas (może Lolexa), więc nie ma się na co obrażać.
    Także jak tylko możesz to dawaj tego „nicka” lub jak to lubi pisać mój idol, ten od badania Pisma Świętego, który lubi wstawiać takie obcojęzyczne wstawki to ja też spróbuję „GO AHEAD” (aż się boję czy nie zrobiłem błedu).

    PS. W sprawie listu kolegi Sokola napiszę jeszcze parę słów w ciągu najbliższych dni. W każdym razie cieszy mnie fakt, że nadal on chce pisać dla 13-latków ;-)

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Kilka sprawdzonych informacji.
    Antonio buduje swoją bazę.
    (Dosłownie i w przenośni)
    W Częstochowie buduje sobie "małą halę",
    dla swojego zaplecza.
    Muszę zmartwić kilku kibiców, którzy spodziewają się że AL jest przymierzany jako zawodnik tzw "drugiej linii"
    Kontrakt oraz warunki jakie zaoferował mu klub totalnie temu przeczą.
    Nie zmienia to faktu, że klub poważnie myśli o Ryanie.
    Mimo, że klub "nie uczestniczy w wyścigach finansowych",
    Sullivan otrzymał ofertę finansowo lepszą od tej z zeszłego sezonu.
    Co do Herbiego.
    Kilka tygodni temu powiedział, że Włókniarz w pełni wywiązuje się z warunków umowy i sam się dziwi, że dopiero teraz(w mijającym sezonie) trafił do takiego klubu.
    Jednakże, mam pewne obawy, że Herbi, Ryan i Rune zasilą inny klub...
    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednakże, mam pewne obawy, że Herbi, Ryan i Rune zasilą inny klub...
    pozdrawiam
    Spróbujmy trochę pospekulować gdzie mogą pójść Greg, Ryan i Rune w sezonie 2007

    1.Atlas Wrocław
    Raczej mało prawdopodobne. Atlas już zbudował swój skład i do ich układanki pasowałby tylko Ryan, ale nie bardzo wierzę, że pójdzie do Wrocławia. Moim zdaniem nikt z tej trójki nie zasili Wrocławia.
    2.Polonia Bydgoszcz
    Ten zespół szuka wzmocnień, bo eksperyment z polskim składem plus Jonsson w tym roku nie wypalił i mimo wypowiedzi pana Tyllingera, że otwarcie rynku dla obcokrajowców to błąd, to bydgoszczanie z pewnością celują przynajmniej w jednego zawodnika z powyższej trójki. Myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś z nich podpisze kontrakt z Bydgoszczą.
    3.Unia Tarnów
    Oni na razie mają większe problemy, czyli po katastrofalnym dla nich sezonie (wiadomo, że apatyty były dużo większe) muszą teraz myśleć jak zatrzymać Golloba i Kołodzieja. Jak rozwiążą tą łamigłówkę, to mogą myśleć o innych. Tylko czy wystarczy im czasu.
    4.Unia Leszno
    Oni na razie mają na głowie transfer Jarka Hampela. Jeżeli uda się im go pozyskać to mogą na tym skończyć działania transferowe (wiadomo kasa).
    5.Marma Rzeszów
    Wiemy, że z pewnością Rune tam nie pojedzie, ale rzeszowianie mogą się bić o pozostałą dwójkę. Muszą się kimś wzmocnić, bo będą walczyli o utrzymanie jak w tym roku.
    6.Apator Toruń
    To jest bita karta. Mimo szumnych zapowiedzi wygląda na to, że Toruń chyba opuści grono ekstra-ligowców. Jakoś nie wierzę, żeby pan Karkosik skusił się na tą wątpliwą inwestycję.
    7.ŻKŻ Zielona Góra
    Tutaj rzeczywiście jest duża szansa, że ktoś może z nimi podpisać kontrakt. Dowhan będzie próbował za siłę się kimś wzmocnić, bo z tym składem to w E-lidze nie poszaleją. Jedyne co może ich powstrzymać to wizja długów na koniec sezonu i co za tym idzie degradacja, chociaż Dowhan to dla mnie jeździec bez głowy. W ubiegłym roku zapłacił Walaskowi ogromne pieniądze zanim jeszcze ustalono zasadę o uwolnieniu rynku obcokrajowców.

    Podsumowując to o wspomnianą trójkę mogą się bić Częstochowa, Bydgoszcz, Rzeszów i Zielonka. Jak widać wcale nie zbyt wielu chętnych na tych zawodników i Częstochowa nie stoi na straconej pozycji, bo wiadomo, że u nas kasa mniejsza, ale za to pewna. Cóż pożyjemy zobaczymy.

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    1) Ludność Częstochowy maleje rokrocznie o 2 tys. mieszkańców. Znaczna część tego ubytku to młodzi , rzutcy ludzie z szerokimi horyzontami emigrujący na Wyspy Brytyjskie lub wybierający np. po studiach emigrację wewnętrzną pozostając za pracą w różnych Warszawach , Krakowach czy innych Wrocławiach. To właśnie spośród takich czynnych ludzi rekrutuje się wielu kibiców CKM. Ilu Włókniarz stracił ostatnio takich Saintów , Blacktopów , Goców czy Omanów tego nikt nie wie , ale czuję , że to ważna przyczyna spadku frekwencji... Jeżeli ta zasada ciągłości pokoleń kibicowania zostanie zachwiana może być bardzo źle.
    Zzzzawsze czujny hehe... jak dawno mnie tu nie bylo:]
    Mnie stracil tylko na jeden sezon, bo nie zamierzam dluzej tutaj siedziec niz kolejne 2 tygodnie;)
    Aczkolwiek caly srebrny sezon stracony, to prawda;/
    Juz zapomnialem jak zuzel wyglada, ehh... ale za to bedzie wieksza przyjemnosc z jego ogladania po takiej dlugiej przerwie...i to na dodatek na nowym stadionie, ktorego nie widzialem jeszcze na zywo po przebudowie:)
    chcialbym jeszcze zobaczyc na zywo slawka w druzynie, aczkolwiek boje sie, ze moge tego nei doczekac juz;/
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Indywidualne cenzurki

    Na wstępie miło mi stwierdzić , że stara forumowa gwardia w postaci Andariela , Omana , Sainta czy Blacktopa żyje i zagląda na forum , a nawet pisze :) Pobudziło mnie to do większej aktywności niż jeden post na miesiąc.
    Pora na wzmiankowane w tytule oceny:
    1) Greg Hancock - średnia 2,45. Najlepszy sezon Herbiego na polskich torach i to z zaskoczenia. Ekstraliga miała w tym roku taką piątkę zdecydowanych liderów - Crump , Pedersen , Adams , Hancock i Andersen. Dwóch z tej piątki jeździło w WTS i to jedna z przyczyn złota tej drużyny. Miło że znalazł się tam i nasz Herbie - moim zdaniem nie można powiedzieć cienia złego słowa o jego tegorocznych występach - nie zawalił nic. Jedyne czego można żałować , to jego nieobecności (niezawinionej) w Toruniu. Z Gregiem w składzie tradycyjnie Włókniarz w Toronto z Apatorem by wygrał.
    2)Sebastian Ułamek - 2,18. Trzecia średnia w kraju tuż za Gollobem i Hampelem. Najlepszy sezon od lat - przede wszystkim Seba jeździł cały sezon bardzo równo. Nie miał też ewidentnych wpadek - nawet jeśli trafił mu się słabszy występ to i tak nie schodził poniżej pewnego poziomu. No i przede wszystkim - wielki szacunek za postawę na wyjazdach. Tu właśnie wychodziła wartość Seby (miał wyższą średnią z wyjazdów niż np. Gollob). W najtrudniejszych meczach wyjazdowych ZAWSZE można było na niego liczyć - w rundzie zasadniczej Bydgoszcz , Leszno , Rybnik , w rundzie finałowej Tarnów , Wrocław czy wreszcie w meczu o srebro u siebie z Bydgoszczą.
    3)Ryan Sullivan - 2,09. Hmmm - zdarzały mu się mecze genialne (zwłaszcza u siebie , gdzie nie ustępował Hancockowi). Ale zdarzały mu się też i przykre zwały (Wrocław , Tarnów) - niestety także wtedy kiedy jego punkty były najbardziej potrzebne - Rzeszów , Rybnik , Wrocław u siebie w play-off. Na pociechę trzeba powiedzieć , że i w trudnych meczach zdarzały się występy udane - Bydgoszcz , Leszno , w rundzie finałowej Tarnów czy Wrocław. Klasycznym przykładem kameleonowej formy Ryana był mecz w Toruniu - 3 genialne biegi , a potem 3 bardzo nieudane. Warto też wspomnieć o bardzo egoistycznej jeździe "kangura" - wiele razy po wygranym podwójnie strarcie ignorował partnera , a czasami niestety wręcz przeszkadzał kolegom z pary. Dlatego też w drugiej części sezonu trafił do pary z juniorem...
    4)Lee Richardson - 1,84. Król bonusów - jako uzupełnienie składu nie do zastąpienia , ale na lidera pary raczej za słaby. Podobnie jak Ryan czasami miał zaskakujące dołki formy - Bydgoszcz oraz oba mecze z Wrocławiem , ale potrafił też pomóc drużynie w ciężkich chwilach - Rybnik , Bydgoszcz u siebie. Co ciekawe jeśli Lee zawalił mecz , z reguły nie oznaczało to porażki drużyny , natomiast jeżeli zawalił Ryan , to Włókniarz z reguły przegrywał.
    5)Sławomir Drabik - 1,19. Powiedzmy uczciwie - to nieprawda jak twierdzi się tu i ówdzie , że ten sezon był lepszy dla Sławka niż poprzedni. A już na pewno nie w lidze. Tragiczna postawa w rundzie zasadniczej i na osłodę przebłyski dawnej formy w rundzie finałowej (dwumecz z Wrocławiem). Bywały mecze gdzie żal było na Sławka w ogóle patrzeć - Rzeszów , Bydgoszcz. Niestety ogół wyjazdów w jego wykonaniu był bardzo zły.
    6)Christian Hefenbrock - 1,07. Zrobił chyba tyle , ile od niego oczekiwano. Gołym okiem widać było , że Hefe nie przepada za geometrią częstochowskiego obiektu , gdzie z reguły wychodził mu jeden wyścig. Za to na wyjazdach parę razy błysnął - zwłaszcza w Tarnowie i Rybniku. Szkoda , że Hefe skończył 21 lat - przydałby się nam jako junior , bo jako rezerwowy senior raczej wiele nie pojeździ.
    7)Peter Ljung - 1,00. Jako straszak na Sławka Drabika okazał się niewypałem , jeździł na zbliżonym lub gorszym poziomie. Aczkolwiek wydaje mi się , że na wyjazdach byłby nierzadko skuteczniejszy niż Drabik.
    8)Mateusz Szczepaniak - 0,69. Druga najgorsza średnia w ekstralidze!!! Olbrzymie rozczarowanie - ja bym go wypożyczył po takim sezonie np. do Iskry Ostrów. Miał być czołowym polskim juniorem , a na meczach ligowych jeździ jak adept tuż po licencji.
    9) Marcin Piekarski - 0,60 , Damian Romaczuk - 0,43 i Sebastian Pydzik - 0,00. Czas pokaże czy z tej mąki będzie chleb, natomiast koniecznie przynajmniej jeden musi mieć miejsce w składzie jako junior.

    Uffff - dość tego na razie , bo mnie spanie bierze :)
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach

    Ja juz nie wiem... jakas totalna bzdura, ktos sobie zmysla historyjki, albo ktos w klubie na glowe upadl juz dokladnie.
    Po co we Wlokniarzu kolejny22-latek? Charczenko urodzil sie 1 pazdziernika 1985. Czyli jak byk w przyszlym sezonie ma 22 lata wiec jedynie rezerwa, chyba ze to zastepstwo za Sullivana albo Grega.
    Dla mnie totalna bzdura.

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    W przyszłym sezonie prawdopodobnie nie zobaczymy Sullivana w barwach Włókniarza.
    Po 2003 roku to będzie kolejne osłabienie Włókniarza.
    W zasadzie ze "złotego" składu pozostanie tylko Sebastian Ułamek.
    Jednakże najbardziej w całej tej sytuacji współczuję... Marianowi Maślance, który już rok temu zapewniał Nas o tym, że Holta zostanie, a w tym, że Ryan dał słowo...
    Szkoda chłopa...
    p.s. Mam nadzieję, że moje przewidywania się nie sprawdzą lub/i zostanie przeprowadzony kolejny transfer.
    Może nie tyle spektakularny, co skuteczny...
    p.s.2.zapalmy dzisiaj świeczkę Idzikowskiemu i Czernemu
    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Blacktop

    Jednakże najbardziej w całej tej sytuacji współczuję... Marianowi Maślance, który już rok temu zapewniał Nas o tym, że Holta zostanie, a w tym, że Ryan dał słowo...
    Szkoda chłopa
    Rok temu był gwałtowny konflikt wśród kibiców Włókniarza. Część z nas uważała , że to Holta kłamie i jest winny swojego odejścia z racji wysuwania nieralnych żądań finansowych. Druga część przyznawała PRZYNAJMNIEJ CZĘŚĆ RACJI Holcie uznając , że prezes ściemnia i że od początku nie miał zamiaru podpisywac z nim kontraktu. Ta pierwsza grupa była w dużej większości (ach , te gwizdy i joby pod adresem Holty), chociaż tu na Sportsboardzie siły były bardziej wyrównane. Jeśli pamiętasz ja byłem w grupie drugiej (broniącej Holty) , Ty poparłeś stanowisko prezesa.
    Co teraz powiesz Blacktopku z perspektywy roku i kolejnej sytuacji w której słowa prezesa okazują się dziwnie odbiegać od faktów?
    Ja uważam że Maślance nie należy współczuć , niestety należy mu wytknąć , że jest z niego KŁAMCA-KŁAMCA (skala talentu na miarę Jima Careya). Przecież nikt mu nie kazał czynić takich obietnic na temat Ryana. To jasne , że chciał w ten sposób wywrzeć presję na Sullivanie , ale chyba przedobrzył. I po co było pleść trzy po trzy? Nie mógł to ugryźć się w język? Ciekawe jak się teraz wytłumaczy z faktu odejścia zawodnika , jeśli Ryan podpisze w Bydgoszczy bądź w Zielonej Górze. Znowu zwali całą winę na drugą stronę i powie , że Sully zachował się niehonorowo?
    Nie podoba mi się taka postawa prezesa - tym bardziej , że bardzo go cenię...
    PS. Saint - miło , że wracasz. Rusza kolejny sezon NBA - technika poszła do przodu i na stałym łączu można sobie bedzie pooglądać przez p2p mecze Indiany jak w telewizorku. Tajemnica sukcesu nazywa się TVUplayer :)
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Coraz bardziej prawdopodobny jest scenariusz odejścia
    Sullivana i Hancocka.
    Ten pierwszy nie pasuje w drużynie pewnemu człowiekowi, z kolei ten drugi podobno za bardzo się ceni...
    Choć cały czas istnieja szansa powrotu Holty ten najprowodpodobniej również nie zawita na Olsztyńskiej. I choć Złomrex jest głównym udziałowcem i zwolennikiem Holty w drużynie, zarząd klubu ma inną wizję budowania teamu.
    Wczoraj Rune był w Tarnowie, gdzie przedstawiono mu dobry kontrakt. Wstrzymaył się jednak z podpisem. Dlaczego? Być może czeka na telefon z Częstochowy? W każdym bądź razie Holta chce podpisać nowy kontrakt pod koniec przyszłego tygodnia i jeśli nie będzie w tym czasie żadnych ruchów ze strony Włókniarza Holta wyląduje zapewne w Tarnowie.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Zarząd narzazie jak widzę nie ma żadnej koncepcji budowy drużyny na 2007. Niech Maślanka nie myśli że za grosze zbuduje Team na sezon.Jak to mowią nazwiska nie jadą ale czasami ściągają ludzi na trybuny chyba że chcą 1000i to im wystarcza . Odmładzanie zgoda ale nie w jeden sezon bo to może się skończyć 1 ligą chyba że już wiedzą że będzie powiększona.Łaska kibica na pstrym koniu jedzie Będzie wynik będzie publika wyniku brak przyjdą ci najwierniejsi a ilu ich było można zobaczyć na zawodach innych niż liga

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na razie to Wlokniarz w osobie prezesa przedstawil stanowisko ze limit trzech duzych baniek przeznaczonych na zespol w ciagu sezonu to zbyt malo,tez sie z tym zgadzam bo jesli klub jest operatywny w znajdywaniu grosza u sponsorow to dlaczego taki klub karac limitem wydatkow.
    Z drugiej strony ciekaw jestem ile z tej kwoty wydano na razie, podejrzewam ze niewiele na co wiec czekaja nasi skapi prezesi,rynek potencjalnych zawodnikow mogacych walczyc z zespolem o najwyzsze cele jest w tym roku bardzo ograniczony.

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Troche mnie te doniesienia zalamuja. Oby "biznesowe podejscie Zlomrexu do zuzla" nie oznaczalo rezygnacji z Sullivana, Holty i Hancocka na rzecz Lindbaecka, Hefe czy Iversena (Charczenke pozostawiam jako niesmaczny zart). W takiej konfiguracji zapal panow Sztuczkowskiego i Grzesiaka moze skonczyc sie wraz z nadejsciem nastepnej jesieni, kiedy Wlokniarz wraz z liscmi poleci do I ligi... A moze o to wlasnie chodzi (pamietamy, co mowil niedawno temu Marian)? Ehh, niech sie cos wreszcie zacznie dziac :/

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Choć cały czas istnieja szansa powrotu Holty ten najprowodpodobniej również nie zawita na Olsztyńskiej. I choć Złomrex jest głównym udziałowcem i zwolennikiem Holty w drużynie, zarząd klubu ma inną wizję budowania teamu.

    Tu i ówdzie mówi się że żądania Hancocka i Sullivana poszybowały drastycznie w górę, i nie dziwi mnie to, duży popyt niewielka podaż to cechy wzrostu cen.
    Natomiast zastanawia mnie jak by wypadła konfrontacja dzisiejszych wymagań np. Ryana i Ryśka…?
    Czy dziś też tak drastycznie (jak pisano w zeszłym roku) wypadłoby porównanie żądań zawodników na korzyść Sullivana…myślę że nie koniecznie.
    Zatem… ambicje?
    Czy zarząd godząc się na warunki Holty dałby sygnał że w zeszłym roku się pomylił… to dość karkołomne myślenie ,ale może stąd wynika ta „inna wizja” np. pakiet Iversen, Charczenko… to dwóch, a kosztują tyle co jeden :D

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Czas ucieka i coraz mniej dobrych nazwisk na rynku. Koncepcja odmładzania zespołu nie jest zła tylko, że takich rzeczy nie robi się w jeden sezon i wyrzucając trzon zespołu. Jeśli nie Ryan i Herbi to kto? W składzie brakuje lidera. Więc albo ktoś z wymienionej dwójki zostaje albo ktoś dobry przyjdzie albo będziemy walczyć o utrzymanie. Z młodych klasowych i pewnych zawodników zostają Kołdi i Hampel. Z zagranicznych sam już nie wiem Nicholls?.

    PS
    Ciekawe jak zakończy się sprawa w Toruniu.Jak donoszą sportowefakty Rune w Tarnowie co oznacza chyba odejście Golloba(Toruń?).

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze Iversen tak,tylko trzeba to zalatwic szybko ale po co nam Charczenko sr.1.2 uzyskana w pierwszej lidze jakos mnie nie powala.Juniorow jakich mamy kazdy wie ale Szczepan juz chyba gorzej nie moze wypasc niz w tym sezonie poza tym dajmy szanse innym.Nam potrzebni sa przede wszystkim dobrze punktujacy seniorzy a o tym jakos nie slysze,odpadl rune kto nastepny.

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Co do juniorów to chętnie widziałbym kogoś z dwójki
    Jurica Pavlić - Troy Batchelor

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    do tego co napisał lolex

    Cena Ryana poszła w górę dlatego, że:
    1. to bardzo dobry zawodnik z poza GP
    2. gwarantuje średnią powyżej 2,00
    3. w najbliższym sezonie zrobi wszytsko aby wrócić do GP, a co za tym idzie musi pokazać się dobrze w ligach na wypadek gdyby w eliminacjach się potknął
    4. problemy zdrowone ma już za sobą i spokojnie może przepracować zimę

    Dlaczego Rune potaniał:
    1. słabszy zeszły sezon
    2. afera w Rzeszowie
    3. zawodnik z GP
    4. będzie chciał się (o czym sam mówił) pokazać w GP, a co za tym idzie niedzielne mecze może jechać słabiej

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do juniorów to chętnie widziałbym kogoś z dwójki
    Jurica Pavlić - Troy Batchelor
    To moze stworzmy zespol z samych juniorow ewentualnie do 23lat,mamy od razu spadek i jaki glod zuzla u kibicow,stadion pekajacy w szwach,prawdziwe emocje a nie to nudne miejsce na podium co rok.Boze co ja pisze ktos juz wymyslil ten scenariusz i zdajesie zaczal go wdrazac w zycie.

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    zaczne od sullivana. Nie przesadzajmy jeszcze niczego. Choć sam mam spore watpliwosci co do jego pozostania w druzynie...

    Jak pisal Sokol, oby nie bylo tak jak z holta w roku zeszlym. prezes chyba nie wyciagnal nauczki z "budowania druzyny opartej na holcie". najpierw podpisujmy kontrakty, dopiero pozniej to oglaszajmy!

    poki co faktycznie slabo nam idzie kompletowanie skladu ale z ocenami jeszcze sie wstrzymajmy. Moze uda sie zbudowac calkiem niezla ekipe. Choc co chwile slychac, ze podchody pod interesujacych nas zawodnikow robia inne teamy.

    zostajac przy niescislosciach: opierajac sie na poscie michal2 (nie dotarlem do info - zabiegany strasznie jestem) chcialem zauwazyc, ze nie wiem czemu prezes nie chce limitu 3 mln skoro my w tym sezonie mielismy budzet na 2,5 mln. dobrze pamietam ;)

    odnosnie spolki, nie slyszalem glosno o szukaniu akcjonariuszy do niej. cos mi sie wydaje, ze wszystko odbylo sie w gronie starych znajomych. moze na zasadzie: po co ryzykowac kogos nowego, kto jeszcze moglby pomyslec ze skoro ma udzial to chce realnie rzadzic? obym sie mylil.
    w bydzi udzial ma miec miasto. a co ze stowarzyszeniem? zostanie bez akcji? co z akcjami dla szaraczkow, kiedy beda zapisy?

    a porusze tez sprawe wyborow, zreszta juz sie przewinela przy okazji "prezentacji druzyny" czy jak ta impreze nazwac. moim zdaniem byla to impreza ewidentnie zrobiona na potrzeby wyborow. promocji CKM-u nigdy za wiele ale wydaje mi sie ze byla to sztuka dla sztuki. nic ciekawego nie zobaczylem. zapowiedzi spore a efekty marne.
    na stronie klubowej (niech no zgadne z czyjej inicjatywy?) pojawilo sie info o wyborach. (dobrze ze nie ma instrukcji wyborczej :) ) Tak wiec mamy kandydatów z SLD i z listy Wrony.

    Jesli ktos glosuje na PO to dodam ze warto zaglosowac na Ulissesa - Jacka Krawczyka, tworce strony o przebudowie stadionu w okregu nr 4 (rakow, wrzosowiak, ostatni grosz) miejsce 3

    polecam rowniez moja skromna osobe (Adrian Boryś) w okregu nr 3 (m.in. polnoc, aniolow, wyczerpy, mirow, zawodzie) z miejsca nr 6 (lista PO) wrzuce swoja stronke moze modery nie wykasuja :) http://www.adrianborys.pl/

    tak sobie ogladam zdjecia ze stadionu, dziwnie wyglada bez wiezy sedziowskiej...

    ciekawe co powiedza kibice tarnowscy o narodowosci holty, dobrze ze uwolniono rynek dla obco bo mieliby ciezki orzech do zgryzienia :D

    zapalmy swieczke za tych, ktorych zabral los [']

    [b]edit// Ta agitacja wyborcza trochę niesmaczna, ale niech już Ci będzie, choć prosiłbym o niepowtarzanie tego procederu.[b]

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zostajac przy niescislosciach: opierajac sie na poscie michal2 (nie dotarlem do info - zabiegany strasznie jestem) chcialem zauwazyc, ze nie wiem czemu prezes nie chce limitu 3 mln skoro my w tym sezonie mielismy budzet na 2,5 mln. dobrze pamietam

    Dobra sorry, to wypowiedz Leszka Malagowskiego nic to jednak nie zmienia.

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    jesli chodzi o niescislosci to chodzilo mi raczej o to, ze przy budzecie 2,5 mln (o takim mowil prezes, przypomne to w przyszlym roku jak poznamy cyferki) nie ma przeszkod dla nas aby zmniejszyc limit do 3 mln. no chyba ze prezes sie przejezyczyl?
    a kto reprezentowal stanowisko CKM-u to juz jak napisales nieistotne.

    pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Zaczyna sie robić nieciekawie.
    Holta już dogadany w Tarnowie więc opcja wymiany Grega na Holte upadła.
    Nie wiem po co ta gadka o Ryanie skoro już jest przesądzone, że go u nas nie będzie (Zielonka lub Bydzia ze wskazaniem na Zielonke)chyba ,że stanie się coś nadzwyczajnego u nas w klubie np. zmiana menago no ale cóż niestety na to się jednak się nie zanosi.Więc i ta kandydatura odpada.
    Co do Grega to tu tez niestety nie zanosi się na coś dobrego ma bardzo dobre propozycje z trzech klubów i to znacznie wyższe niz to co proponują mu u nas jedank tu nie jest przesądzona sprawa jak to jest w przypadku Ryana.
    Hampel w Lesznie, Kołodziej nie dla nas więc kto zostaje z ciekawych zawodników? a no nikt.
    Według mojej opini skład będzie wyglądał w następujący sposób
    1. Ułamek
    2.Drabik
    3.Lee
    4.Lindbaeck
    5.Iversen/Dryml/Greg
    6.Szczepaniak
    7.Piekarski/Romańczuk
    8.Hefe

    Z takim składam zostanie na niestety tylko walka o utrzymanie, chyba że w końcu ktos w tym klubie zacznie myśleć.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Jeśli potwierdzą się informacje o likwidacji pozycji rezerwowego (nr 8/16) to Hefenbrock jak już to będzie występował w Waszym podstawowym składzie. Ciekawe czy w kontrakcie ma zapewnioną konkretną ilość spotkań do odjechania?
    pozdr

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Z takim składam zostanie na niestety tylko walka o utrzymanie, chyba że w końcu ktos w tym klubie zacznie myśleć.
    Ehh... chyba Maslanka dobrze mowil ze przydalby sie nam spadek.

    Z takim skladem jak napisales spokojnie jestesmy w stanie walczyc o pierwsza czworke. Przeciez nie zawsze musimy miec jakis medal (taa.. najlepiej zloty). Jesli nie ma kasy na Holte czy Sullivana, to lepiej sie nie licytowac - bo wole ambitna druzyne niz zlepek gwiazdek.

  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Sokol wrote:

    Rok temu był gwałtowny konflikt wśród kibiców Włókniarza. Część z nas uważała , że to Holta kłamie i jest winny swojego odejścia z racji wysuwania nieralnych żądań finansowych. Druga część przyznawała PRZYNAJMNIEJ CZĘŚĆ RACJI Holcie uznając , że prezes ściemnia i że od początku nie miał zamiaru podpisywac z nim kontraktu. Ta pierwsza grupa była w dużej większości (ach , te gwizdy i joby pod adresem Holty), chociaż tu na Sportsboardzie siły były bardziej wyrównane. Jeśli pamiętasz ja byłem w grupie drugiej (broniącej Holty) , Ty poparłeś stanowisko prezesa.
    Co teraz powiesz Blacktopku z perspektywy roku i kolejnej sytuacji w której słowa prezesa okazują się dziwnie odbiegać od faktów?
    hmmm
    Moje stanowisko nie uległo zmianie.
    Popieram Mariana, który przekazuje Nam pewne fakty.
    Faktem jest, że Holta publicznie
    (nie tylko Maślance deklarował pozostanie we Włókniarzu)
    Jednakże zauważyłem, że wola Mariana jak i Rune jest sprzeczna z tym co się działo w owym czasie w klubie.
    Podobnie teraz.
    Ryan tonie w objęciach Mariana.
    (Bardzo często wymieniali przyjacielskie uściski)
    Śmiem twierdzić, że Ryan obiecał Marianowi to i owo.
    Jednak wypowiedzi i deklaracje żużlowców należy przyjmować z pewną rezerwą, czego chyba brakuje prezesowi.
    Do czego zmierzam.
    Marian wiele zrobił dla Włókniarza.
    Znacznie więcej niż Holta czy Sullivan.
    Dla mnie ten człowiek(mimo, że może nazbyt wylewny) jest i tak najbardziej wiarygodny z wszystkich ludzi w tym klubie.
    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Tu i ówdzie mówi się że żądania Hancocka i Sullivana poszybowały drastycznie w górę, i nie dziwi mnie to, duży popyt niewielka podaż to cechy wzrostu cen.
    Ryan dostal oferte od klubu, ktora zaakceptowal.
    Jednak Talibowie uwazjaa, ze zawodnik ten nie jest potrzebny, bo psuje atmosfere w zespole i jezdzi zbyt indywidualnie.

    A budzet byl wysokosci 3,5 mln
    Przynajmniej tak mowi Prezes Maslanka w TZ :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    z innej beczki

    Mała sugestia.
    Chciałbym w przyszłym sezonie widzieć na Olsztyńskiej zawodników pokroju B.Pedersena czy Nichollsa.
    (czyli zawodników o sporym potencjale, ale wciąż "uśpionych" w polskiej lidze.)
    Może Kołodziej?
    To taka moja mała dygresja.
    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Jakby Ryan i Greg podpisali byłoby super i można byłoby z czystym sumieniem powiedzieć, że skład jest na mistrza:

    1.Hancock
    2.Drabik
    3.Ułamek
    4.Richardson
    5.Sullivan
    6.Piekarski(Romańczuk)
    7.Szczepaniak
    8.Lindbaeck

    Niestety życie zweryfikuje nasze nadzieje i raczej takiego składu nie zobaczymy.

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Muuu

    ja nie watpie ze budzet byl wyzszy niz 2,5 mln.
    ale mylisz sie. taka suma padla w artykule wyborczej, z czego zreszta byl ubaw na sportsbordzie calkiem niedawno...

    albo prezes sie przejezyczyl albo gazeta cos przekrecila. innego wyjscia nie widze.

    pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    ja nie watpie ze budzet byl wyzszy niz 2,5 mln.
    ale mylisz sie. taka suma padla w artykule wyborczej, z czego zreszta byl ubaw na sportsbordzie calkiem niedawno...

    albo prezes sie przejezyczyl albo gazeta cos przekrecila. innego wyjscia nie widze

    To ciekawe… 2,5…3,5 a ja niedawno czytałem że budżet wynosił 3 bańki (jak będę miał troszkę czasu to znajdę ten artykuł)
    Spore rozbieżności i albo pismacy gryzmolą jak im wygodnie, albo w klubie nie mogą się doliczyć wydatków.
    Możliwe jest też że te 2,5 mln to były zakładane wydatki (tzw. oszcędności) przed sezonem, a rzeczywistość zweryfikowała kwotę na 3 do 3,5 bańki.
    hmmm
    Czyli można by wnioskować że odłożył się jakiś minus???

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Czyli można by wnioskować że odłożył się jakiś minus???
    A uważasz, że się nie odłożył?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Muuu

    ja nie watpie ze budzet byl wyzszy niz 2,5 mln.
    ale mylisz sie. taka suma padla w artykule wyborczej, z czego zreszta byl ubaw na sportsbordzie calkiem niedawno...

    albo prezes sie przejezyczyl albo gazeta cos przekrecila. innego wyjscia nie widze.

    pozdrawiam
    To ja to wyczytalem w TZ
    w ktorym Prezes mowil o zmianach w regulaminie, a dokladnie o pomysle wprowadzenia limitu wydatkow na poziomie 3 mln.
    I nie pamietam dokladnie, ale pada tam stwierdzenie, ze budzet byl wyzszy od tego limitu, wiec zwiekszyl by limit do 3,5 mln. MOGE SIE MYLIC ;)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Sokole,

    czytam forum regularnie :) A, że mniej się udzielam to niestety efekt dużego natłoku obowiązków.

    Nie razi Was ta kampania na oficjalnej stronie klubu?

    Chyba niektórzy działacze zapomnieli, że klub jest już własnościa konkretnych osób a nie ich folwarkiem...

    Ciekawe czy trzech muszkieterów uzyskało zgodę Złomrexu na taki polityczny news.

    Moja opinia jest taka, że jest to skandal.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Oman, zaden news na oficjalnej nie jest nas juz w stanie przerazic...

    Jesli chodzi o ostatnie info o Rysiu w Tarnowie, to news ten nie napawa mnie optymizmem. Powrot Rysia do Czestochowy mogl byc zwiastunem powrotu do normalnosci w tym klubie i usuniecia sie pewnych osob w cien, jednak w tej sytuacji trace nadzieje na taki obrot sprawy. Co wiecej, trace tez nadzieje na to, ze w Czestochowie zbuduje sie widowiskowo jezdzacy sklad, ktorego nam teraz brakowalo. I nie chodzi tu o medale, ale o to, by kazdy bieg niosl ze soba emocje.

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cala strona CKM to wielkie nieporozumienie. Oficjalna witryna klubowa powinna byc przede wszystkim rzetelnym i szybkim serwisem informacyjnym nt. tego co sie w klubie dzieje, tymczasem u nas mamy do czynienia z prywatnym poletkiem publicystyczno-rozrywkowym pana Swiacika. Forma jest ok, ale tresc - do duzej poprawki.

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oman,

    Dla Ciebie wszystko, co się dzieje wokół klubu to skandal. Pewnie srebrny medal to też skandal, bo przecież mógł być złoty. Daj spokój już tym swoim katastroficznym wizjom.
    Tak już na marginesie ta strona oficjalna jest po prostu słaba i mało osób ją czyta.

    Tak już abstrahując od tego czy reklama wyborcza jest w porządku czy nie to chyba warto żeby w samorządach byli ludzie związani z żużlem.

    Girion,

    To że niby Holta miał wrócić do Włókniarza to chyba była naiwność. Te rany jeszcze się nie zabliźniły. Mimo uścisków dłoni i uśmiechów na twarzach obydwu stron to jednak nadal panuje między nimi atmosfera nieufności. Myślę, że musimy jeszcze poczekać rok lub dwa lata i może wtedy się uda.


  44. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Pep wrote:

    Myślę, że musimy jeszcze poczekać rok lub dwa lata i może wtedy się uda.
    hmmm
    Za rok, dwa:)
    Czyli kolejny zawodnik wybierze sportową emeryturę we Włókniarzu...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co tam slychac u Grega??
    Jak mozna przeczytac na niektorych portalach rozmowy Hancocka z rzeszowem skonczyly sie fiaskiem.
    Takze mozna gdybyac ze zostaje w Czewie, czy ktos wam go podkupi?

Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •