Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1192

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Garść informacji.

    Sullivan najbliżej Zielonej Góry (dają dwa razy więcej niż Częstochowa). Jednak zanim z kimkolwiek będzie rozmawiał usiądzie do stołu z naszymi działaczami. Dowhan nie chce powtórzyć sytuacji Rybnika i jest dość zdesperowany w budowaniu mocnego składu.

    Hancock podpisze w Czwie niedługo. Miał być wczoraj. Oficjalnym(prawdziwym?) powodem jego nieobecności był wypadek jego mechanika, który leży w szpitalu, bodajże w Szwecji. Greg pojechał go odwiedzić...

    Zainteresowanie startami w CKMie wyraził... Lukas Dryml. Sam zaoferował swoją osobę klubowi. Rozmowy się nie toczą. Prezes na razie ma numer telefonu do Lukasa :)

    O Holcie cisza.

    Z ciekawostek już niekatualnych (na marginesie) mogę napisać, że bardzo blisko Ostrowa jeszcze niedawno był.... Jason Crump. Nie wiem czy ktoś o tym pisał już, jesli tak to sorry. Ostrów jednak nie awansował i transfer Rudego jak i zaklepanego Holty przestał być aktualny.

    Informacje od dziennikarzy sportowych mediów ogólnopolskich. Czy się sprawdzą, zobaczymy. Napisałem bo źródła wydają mi się dość wiarygodne, a informacje ciekawe.

    Pozdrawiam


  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach

    hmm

    Wydaje mi sie ze wasi dzialacze popelnili blad jesli zrezygnowali z Sullivana. Taki jak wtedy gdy oddali Adrenaline. Rayan bedzie prawdopodobnie startowal w Bydgoszczy badz Toruniu, jesli sluchac wypowiedzi jego menagera to blizej ma do Bydgoszczy. Brazylijczyk to tez dobry zuzlowiec jednak w zadnej lidze, nie robi oszalamiajacych wynikow. Nie, no jest dobry, ale nie zapiera dech w piersiach. Rayan bylby wiekszym pewniakiem do zdobyczy dwucyfrowej.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Zainteresowanie startami w CKMie wyraził... Lukas Dryml. Sam zaoferował swoją osobę klubowi. Rozmowy się nie toczą. Prezes na razie ma numer telefonu do Lukasa :)
    Tą informację mogę potwierdzić
    Z tego co wczoraj dało się usłyszeć tak owy numer tel ma zanaleść się w razie gdyby Ryana powędrował do innego klubu...

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach

    iwd

    Wlokniarz bardzo chce zatrzymac Sullivana, tylko nie zamierza walczyc na sile o niego :) Po prostu nie ma sensu wydawac kupy kasy na niezbyt pewnego zawodnika.

    Lukas Dryml? Hmm... to mogloby byc ciekawe :) Swietny zamiennik na wyjazdowe mecze dla Drabika.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    No to Włókniarz skład na 2007 rok już ma .
    1.Drabik
    2.Ułamek
    3 Hancock
    4 Lee
    5 Antonio
    6 Szczepaniak
    7 Piekarski
    8 Hefe
    i już nic się nie zdarzy nas .Teraz trzeba czekać na ruchy kadrowe w innych klubach czy jeden kupi wszystkich czy rozejdą się po wszystkich.Cieszy mnie narzazie że Włókniarz chce postawić na naszych juniorów chociaż w obwodzie mógłby być Jurica Pavlic.Jeszcze słowo o imprezie jestem za było naprawdę Fajnie tylko następnym razem powinni być wszyscy zawodnicy . Jeszcze Sullivan Prezes chce go zatrzymać ale nie za taką kasę ktorą proponują inni bo noie ma gwaracji że nie powtorzy się sytuacja z nienalepszymi wynikami

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    No to Włókniarz skład na 2007 rok już ma .

    3 Hancock
    Greg jeszcze niczego nie podpisał

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z dużej chmury mały deszcz...

    Miał być Sullivan - nie było.
    Miał być Hancock - nie było.
    Miała być duża niespodzianka...
    Nie po raz pierwszy prezes dużo zapowiada, gorzej z realizacją.

    W ogóle prezentację zespołu robi się generalnie gdy zespół jest skompletowany, ale niestety politycy nie pomyśleli, żeby wybory urządzić po zakończeniu okresu transferowego.:)

    A skład, jeżeli Lindbaeck ma być podstawowym zawodnikiem a odejście Sullivana stanie się faktem - dość mizerny.

    Na zdobycze Drabika i Hefenbrocka nie ma co liczyć...
    Właściwie nie wiem, po co nam Hefenbrock - w rywalizacji z seniorami w tym roku właściwie się nie liczył, i co - teraz ma być metemorfoza.

    Lindbaeck - fajnie byłoby sprawdzić go jako zawodnika drugiej linii, ale zanosi się, że będzie na nim duża odpowiedzialność za wynik.
    Bardzo wielka niewiadoma - może byc różnie.

    Niepewny Lee i Hancock, którego jeszcze nie mamy, a można mniemać, że w jego przypadku o powtórzenie tegorocznych wyników będzie trudno.

    Do tego słabi młodzieżowcy.

    Mnie się skład nie podoba, ale to moje subiektywne zdanie.

    I ze słów prezesa Lindbaeck ma być magnesem na ściągnięcie ludzi na stadion - oby czasami skutek nie był odwrotny, chociaż może rzeczywiscie po sukcesach kilku ostatnich lat potrzeba nam słabszego sezonu, aby wrócił głód sukcesu.

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lee podpisał dwuletni kontrakt.
    I podobno to nie koniec transferow a ma ich jeszcze troche byc :-) tak przynajmiej mowil dyrektor. Tylko nie wiem jakie one moga byc, bo 'rewolucji' raczej nie zrobia :) Lukas Dryml <> Ryan Sullivan i tyle.

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    W ogóle prezentację zespołu robi się generalnie gdy zespół jest skompletowany, ale niestety politycy nie pomyśleli, żeby wybory urządzić po zakończeniu okresu transferowego.:)
    Z tego co wiem to to nie była prezentacja zespolu, tylko spotkanie zawodnikow z kibicami po udanym sezonie + kontrakty. Chyba ze masz inne informacje to sorka :P

    A skład, jeżeli Lindbaeck ma być podstawowym zawodnikiem a odejście Sullivana stanie się faktem - dość mizerny.
    raczej podstawowym bedzie Hencock ( o ile podpisze) i Ulamek.

    Na zdobycze Drabika i Hefenbrocka nie ma co liczyć...
    Właściwie nie wiem, po co nam Hefenbrock - w rywalizacji z seniorami w tym roku właściwie się nie liczył, i co - teraz ma być metemorfoza.
    Oj tu sie nie zgodze...Hefe sie rozwija, moze powoli i dosc pozno ale sie rozwija. Bedziemy z niego mieli pocieche. A ty kolego zapomniales juz ze to on tez nam uratował dupe w rybniku, gdzie Sullivan pojechal tragicznie.


    Niepewny Lee i Hancock, którego jeszcze nie mamy, a można mniemać, że w jego przypadku o powtórzenie tegorocznych wyników będzie trudno.
    Ty widzisz same negatywy. Fakt ze powtorzenie wyniku Hencocka moze byc trudny...Jednak zadalem sobie troszke trudu i poszukalem i Hencock przez ostatnie 10 lat!!!!! NIGDY! na koniec sezonu nie mial nizszej sredniej niz 2,0


    Do tego słabi młodzieżowcy.
    Warto zawinwestowac w chlopakow takich jak Miturski,Romanczuk nawet Piekarski. Wole ogladac ich wewntualne zera niz tego Szczepaniaka. I nie przekona mnie ze ktos powie ze mial straszny wypadek. Sam podkreslal ze nie ma juz po tym sladu wiec to jest tylko zwykle bla, bla bla.

    Mnie się skład nie podoba, ale to moje subiektywne zdanie.
    Nie musi sie podobac. Mnie tez sie osobicie nie podoba, a wlascieiwie jeden zawodnik, moze dwoch.

    I ze słów prezesa Lindbaeck ma być magnesem na ściągnięcie ludzi na stadion - oby czasami skutek nie był odwrotny,
    100% racji

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    No to skład już mamy (prawie)

    1.Herbi
    2.Drabol
    3.Antonio
    4.Lee
    5.Seba
    6.Szczepan
    7.Piekar
    8.Romańczuk

    W rezerwie będą: Hefe i prawdopodobnie Lukas Dryml.

    Z każdym upływającym dniem staje się bardziej prawdopodobne, że Ryan nie będzie u nas jeździł. Wiadomym jest, że oferty z innych klubów są ponoć minimum o 30% większe. Zobaczymy co Ryan wybierze. Stabilizacje i pewność w Cz-wie, czy nieznane za większą kasę w Toruniu, Bydzi czy Zielonce.

    ps
    Jaką ilość startów gwarantowanych ma Antonio (kontrakt jest na 2 lata)?

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach

    1.Herbi
    Kurde ludzie, on jeszcze nic nie podpisal, wiec troszeczke powsciagliwosci zalecane

    W rezerwie będą: Hefe i prawdopodobnie Lukas Dryml.
    A ten drugi to po co nam....wwrrr...wogole porazka

    . Zobaczymy co Ryan wybierze. Stabilizacje i pewność w Cz-wie, czy nieznane za większą kasę w Toruniu, Bydzi czy Zielonce.
    Ja to sie tak zastanawiam, jak to wszedzie tyle pieniedzy jest niby. Kogo to nie maja kupic. Ale kto za to zaplaci? Czy tak jak w reklami...pan, pani, ci panstwo..Czy szukanie pieniedzy bedzie tak jak w Rzeszowie i znow ktos wyskoczy ze klub jakis jest blee..Jedno jest pewne. Wlokniarz sie nie rozleci po odejsciu Sullivana. Nie tacy juz od nas odchodzili. Wszyscy mowili co to bedzie jak odchodził Drabol. Stalo sie ale klub przetrwal. Odchodził juz Ulamek. Dawno temu Joe "Maszyna" Screen. I co?? I Wlokniarz jest nadal.
    ps
    Jaką ilość startów gwarantowanych ma Antonio (kontrakt jest na 2 lata)?
    2 latka...

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    W ogóle prezentację zespołu robi się generalnie gdy zespół jest skompletowany, ale niestety politycy nie pomyśleli, żeby wybory urządzić po zakończeniu okresu transferowego.
    To bylo podsumowanie sezonu :) I do tego kontrakty na 2007.

    Zostanie jeszcze pewnie Gala Lodowa (i na niej podpis Hancocka ?) a przed sezonem oficjalna prezentacja (chyba :P).

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Roland, pomyśl zanim się wdasz w polemikę

    Z tego co wiem to to nie była prezentacja zespolu, tylko spotkanie zawodnikow z kibicami po udanym sezonie + kontrakty. Chyba ze masz inne informacje to sorka :P

    Za www.ckmwlokniarz.pl i GW:
    19.15 - prezentacja drużyny Złomreksu Włókniarza i podpisanie kontraktów z zawodnikami na sezon 2007.

    No to była prezentacja czy nie?
    I jaki miała sens jak dwóch kluczowych zawodników nie podpisało kontraktu?
    A jeżeli było to spotkanie "srebrnej drużyny" z kibicami to frekwencja zawodników też była żałosna.

    ...raczej podstawowym bedzie Hencock ( o ile podpisze) i Ułamek.
    Zazwyczaj w drużynie żużlowej potrzebnych jest trzech liderów, jak jeszcze tego nie wiesz.

    Oj tu sie nie zgodze...Hefe sie rozwija, moze powoli i dosc pozno ale sie rozwija. Bedziemy z niego mieli pocieche. A ty kolego zapomniales juz ze to on tez nam uratował dupe w rybniku, gdzie Sullivan pojechal tragicznie.
    No tutaj to już wymiękam...

    Jak po jednym udanym meczu z kilkunastu chcesz oceniać zawodnika to gratulacje.
    Zadaj sobie trochę trudu i przesledź szczegółowo zdobycze punktowe Hefenbrocka - najczęściej wygrany pierwszy bieg, a potem olimpiada, dosłownie na palcach jednej ręki można policzyć wygrane z seniorami z innych drużyn.
    Do tego beznadziejna postawa na własnym torze...
    Pokaż z kim to wygrywał Hefe w tym sezonie (nie licząc oczywiście rybnickich gwiazd).

    ...Rozwija się, może powoli i dość późno...
    LOL!!!

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Wy w Czewie macie szczescie do udanych transferow.tak bylo z Ryanem,Jonssonem czy Hancockiem.I cos czuje ze tak bedzie tez z Lindbackiem.W przyszlym roku to juz bedzie senior a nie nieopierzony 19-latek jak za czasow debiutu w naszej E-Lidze.Jezdzi jeszcze troche chaotycznie ale to material na mistrza swiata niewatpliwie.I jakos tak dziwnie przeczuwam ze w przyszlym roku ten jego talent eksploduje i bedziecie mieli z niego nie lada pocieche:)
    Ja jakis czas temu sugerowalem ze moznaby Lindbecka sciagnac do Torunia,nasi wlodarze na to jednak nie wpadli,chca Sullivana,a w przyszlym roku roznica miedzy Sullim a Lindbackiem moze byc juz znaczna na korzysc Szweda.Tak cos przeczuwam;)Obym sie mylil:p

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy w Czewie macie szczescie do udanych transferow.tak bylo z Ryanem,Jonssonem czy Hancockiem...
    jak chcesz obiektywnie oceniać szczęście Włókniarza do udanych transferów to nie oceniaj trzech zawodników, których sam wybrałeś, ale wszystkich ostatnimi latami kontraktowanych stranieri...

    Pomóc Ci?

    Andersen, Ferjan, Kylmakorpi, Ruud, Ljung, Zagar.
    Moze pominąłem kogoś, ale oceniając to całościowo chyba teraz nie wygląda to tak różowo, prawda?

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Andersen, Ferjan, Kylmakorpi, Ruud, Ljung, Zagar.
    Zawodnicy ci byli kontkraktowani raczej jako zapchajdziury,uzupelnienie skladu,moze Andersen byl kontraktowany jako podstawowy zawodnik.Jezeli sie myle to mnie popraw.Ci ktorych kontraktowaliscie jako podstawowych liderow zazwyczaj spelniali pokladane nadzieje albo nawet zaskakiwali mocno in plus.

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Wy chyba naprawdę musicie mieć sezon na krawędzi spadku do niższej klasy rozgrywkowej bo we łbach się wam poprzewracało. Macie zawodników jakich chcieli by w wielu innych polskich klubach, ale najlepiej oczywuście ponarzekać na działaczy klubowych.

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Za www.ckmwlokniarz.pl i GW:
    Faktycznie, masz racje, opierając sie na beznadziejnej stronie klubowej i gazecie wyborczej..hehehe o ja, mega sie usmialem :).Zwłaszcza z tego www.ckmwlokniarz, to dla mnie jarmark 14 latkow ktorzy sie przekrzykuja. Ja tam na ta strone nie chodze bo szkoda czasu.

    No to była prezentacja czy nie?
    jak dla mnie to nie była prezentacja druzyny tylko kielbasa wyborcza Wrony (uscislając jz tak dokładniej)


    A jeżeli było to spotkanie "srebrnej drużyny" z kibicami to frekwencja zawodników też była żałosna.
    No Drabik kolego to w Gdansku miał turniej. Obcokrajowcy chyba nie za bardzo chca przyjezdzac na takie "impry" Pozatym zauwaz ze mamy w skladzie tylko dwoch seniorow i juniorzy. Reszta to obcokrajowcy i nie wiadomo nawet czy Hancock podpisze i z Sullivanem sie juz prawie pozegnalismy to po co mieli by przyjezdzac?? pomysl troszke zanim cos napisze LOL

    Zazwyczaj w drużynie żużlowej potrzebnych jest trzech liderów, jak jeszcze tego nie wiesz.
    Dzieki za informacje :D LOL


    No tutaj to już wymiękam...
    To do lekarza

    Jak po jednym udanym meczu z kilkunastu chcesz oceniać zawodnika to gratulacje.
    No tak...W mistrzostwach swiata juniorow nic nie zdziałal, IME tez nie, ogolnie sezon mial do bani. Masz racje. AHA a mistrza Niemiec i srebrny medal mistrzostw Niemiec Juniorów w prezencie dostał. Chlopaki mu odpuscili i dali mu wygracv w Zlata Stuhe. Zadaj sobie trudu i przesledz wyniki Hefe z tego roku. i dla ciebie jeszcze artykul z przegladu o Hefe. Poczytaj sobie :D
    Christian Hefenbrock urodził się 15 maja 1985 roku. Przygodę z liga polską rozpoczął w zeszłym sezonie, kiedy to reprezentował barwy łotewskiego Daugavpils. Na drugoligowym froncie spisał się bardzo dobrze i uzyskał średnią biegową powyżej dwóch „oczek”. Dobra dyspozycja na drugoligowych torach szybko została dostrzeżona przez działaczy częstochowskiego Włókniarza i sezon 2006 młody Niemiec spędził w polskiej Ekstralidze.

    Jak to zwykle bywa początki były ciężkie. Młodzieżowiec zupełnie nie radził sobie na specyficznych torach w kraju nad Wisłą. Z meczu na mecz było jednak coraz lepiej i popularny „Hefe” szybko „wyrósł” ma lidera wśród młodzieżowców Włókniarza. Zawodnik ten szczególnie dobrze radził sobie podczas meczów wyjazdowych. Warto w tym miejscu przypomnieć spotkania w Rybniku i Tarnowie, gdzie zwycięstwa częstochowianie zawdzięczali przede wszystkim jemu. Christian jest zadowolony ze startów w klubie z miasta „Świętej Wieży”. Osiągnął średnią powyżej jednego „oczka” na bieg i wraz z drużyną zdobył srebrny „krążek” Drużynowych Mistrzostw Polski.
    Dobre występy w Polsce to nie jedyne sukcesy młodego Niemca w tym sezonie, bowiem zdobył on dwa medale indywidualnych rozgrywek w swoim kraju. Hefenbrock zajął drugie miejsce w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Niemiec, natomiast w finale seniorów zdobył złoty „krążek”. Oprócz tego święcił on sukcesy na arenach międzynarodowych. 2 września na torze we włoskim Terenzano odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zawodnik Włókniarza zajął w tych zawodach trzecie miejsce, ulegając jedynie Karolowi Ząbikowi oraz Antonio Lindbackowi. Medal „Hefe” to największy sukces niemieckiego żużla od 23 lat! Ostatni raz bowiem medal w Mistrzostwach Świata Niemcy wywalczyli w 1983 roku. Wtedy to na torze w Norden, Egon Mueller zdobył złoty medal IMŚ.

    Christian Hefenbrock sukcesy w tym sezonie odniósł również w rywalizacji zawodników starego kontynentu. Na początku października, na torze w Miszkolcu został Indywidualnym II Wicemistrzem Europy. Ponadto poprowadził młodzieżowy zespół narodowy do finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. W rybnickim finale „Hefe” zdobył 10 „oczek” na 25 całej drużyny. Niestety Niemcy musieli zadowolić się najgorszym dla sportowców – czwartym miejscem. Do brązowego medalu zabrakło im zaledwie jednego punktu.

    „Podoba mi się w Częstochowie i chciałbym reprezentować barwy tego zespołu w przyszłym sezonie. Mam nadzieję, że działacze Włókniarza pozostawią mnie w drużynie na następny rok.” – powiedział po spotkaniu z tarnowską Unią, sympatyczny zawodnik. Jest to bardzo dobra wiadomość dla częstochowskich sympatyków talentu niemieckiego zawodnika. (...)


    Chyba zadko ogladales w tym roku Hefe w akcji. Zapomniales tez o tym ze na wszystkich torach jechal po raz pierwszy.Pozatym punkty nie odzwierciedlaja tego jak Hefe walczył na torze. Przynajmniej nie przyjezdzal 100 metrow za wszystkimi jak szczepaniak

    Pokaż z kim to wygrywał Hefe w tym sezonie (nie licząc oczywiście rybnickich gwiazd).
    A co to ****a rozkaz??Ale prosze, chocby w tarnowie gdzie zdobył 9 pkt to za jego plecami do mety docierali Gollob, Hlib Rempała, o jacku gollobie nie wspominajac. W toruniu Dryml, Słabon oraz Ząbik. Jak juz jestes taki szczegółowy to jak wypadł na tle rybnickich gwiazd Sullivan :D Jak na tle gwiazd rybnickich wypadł Drabik i Ljung? Zalosny jestes chlopie



  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Andariel wrote:

    Andersen, Ferjan, Kylmakorpi, Ruud, Ljung, Zagar.
    Moze pominąłem kogoś, ale oceniając to całościowo chyba teraz nie wygląda to tak różowo, prawda?
    hmmm
    Nie mogę się zgodzić z powyższym stwierdzeniem.
    W.w. byli tylko uzupelnieniem skladu...

    Od początku fajnie było to zorganizowane.
    Za transfery odpowiadał Makowski z Collinsem:)
    Transfery Wiltshire, Screena, Lorama, Holty, Sullivana, AJ czy Herbiego to były strzały w dziesiątkę.
    Pamiętam tylko jeden słaby sezon obcokrajowca.
    Naszym obco został wtedy ś.p.Rinat Mardanszin, który miał wtedy fatalny sezon.

    Kwestia Hefe.
    Jak na 21 latka za mecze w Tarnowie, Rybniku czy Bydgoszczy można go pochwalić.
    Myślę, że będzie dobrym rezerwowym.
    pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Lindback i Hefenbrock to dobre rozwiązanie pod warunkiem, że Włókniarz będzie dysponował szeroką kadrą na wzór klubów szwedzkich. Do tego potrzebne są jednak odpowiednio skonstruowane kontrakty czyli nie z zagwarantowaną liczbą startów, a takie, w których zawodnik ma płacone za to co wyjedzie. Jeśli jedzie słabo kilka razy to w następnym pojedynku zamiast niego powinien inny dostać szansę. Wtedy można budować drużynę z szeroką kadrą, w której znajdzie się miejsce dla Lindbacka, Hefe, Drymla i Zagara. Niech najlepsi i najbardziej chętni jeżdżą. Konkurencja w drużynie się zwiększa i jest mniejsze ryzyko sytuacji, w której jeden wypada ze składu, drugi odmawia jazdy w meczu a opcji nr 3 nie ma. Trzeba mieć w zanadrzu opcję nr 3 i nawet 4. Jeszcze jeden plus- im więcej zawodników w drużynie tym większa szansa że ktoś trafi z formą w danym sezonie.

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Greg podpisał kontrakt w Zielonej Górze taki ze zarabiał wiecej niz w Czewie.... tzn miał lepszych sponorów Fredi podpisał na dwa lata majac propozycje od wszyskich klubów Rayan może mieć stabilizacje w Zielonej i sianko na czas jeszcze kolege z pary ze Szwecji który jest kapitanem klubu.Co do Wókniarza to zagrał Asem .....ale moze być tak ze zawodniki rodem z kraju Ronaldinio moze Polską lige traktowac na zasadzie wycieczki krajoznawczej.....

    Pozdrowiam oby do wiosny.....

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Turniej parowy "Nadzieje Polskiego Żużla" w Poznaniu

    Triumfatorami turnieju parowego "Nadzieje Polskiego Żużla" okazali się: Mateusz Szczepaniak i Grzegorz Zengota, zdobywcy 25 punktów, drugie miejsce zajęła para gospodarzy: Daniel Pytel i Maciej Piaszczyński, zdobywcy 23 punktów, a na najniższym stopniu podium stnąeli Adrian Szewczywkowski i Rafał Klimek, którzy uzbierali 18 "oczek".


    Więcej szczegółów nie podano.

    źródło->http://www.pszpoznan.pl/index.php?id_newsa=223&PHPSESSID=5e1898c0bec40d106 be1f388f6a75115

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Jako że ja jestem umiarkowanym optymistą :P przedstawię swoją wersję „dzisiejszego” składu.

    Drabik… 41 wiosen, a przecie Sławek to nie wino…
    I nie wiem czy nie lepiej byłoby dla samego zawodnika (korzystniej,finanse) np. start w Gdańsku.
    Ułamek… można by rzec rewelacyjny sezon, a mówią powtórzyć mistrzostwo jest trudniej.
    Richardson… jak dla mnie Lee powinien mieć ksywkę „kratka” a że trendy na przyszły rok nie ulegną zmianą więc Richardson dalej będzie lansował ten deseń.
    Hancock… podobnie jak Seba, z tym że na razie zamiast podpisu jest ?
    Szczepaniak… jak nie lubię „szczekać” na młodzież (bo jest nieprzewidywalna) to jednak nie widzę światełka w tunelu.
    Ktoś kiedyś powiedział że ma lepszą pozycję na „dzbanku” niż Mateusz na motocyklu… hmmm coś w tym jest.
    Piekarski, Romańczuk… nadzieja na lepsze jutro…pojutrze, popojutrze…itd.
    Hefenbrock… zastanawia mnie regularność Krzysia tzn. tor jazdy zawsze ten sam, jakby oszczędzał na metanolu… 368 metrów i ani metra więcej.(( powoli i dosc pozno ale sie rozwija)) :)
    Lindbaeck… sympatyczny gość, jeżdżący czasami ryzykownie ,efektownie i coś mi się wydaje że według tego klucza był sprowadzany do klubu, zobaczymy czy spełni rolę „naganiacza”
    Regularnych zdobyczy punktowych nie zapewni na poziomie lidera bo takowym nie będzie.
    Trener…brak, zresztą po cholerę nam trener


    Z takim składem nie ma co liczyć na powtórzenie sukcesów z lat poprzednich, powiem więcej…jeśli zarząd nie jest gorącym zwolennikiem poszerzenia ligi do 10 drużyn, to tak na wszelki wypadek nich głosuje na TAK w 2007.

    Ale gdyby jakimś cudem okazało się że Sullivan zostaje (nie wierzę ,sobotnia nieobecność Ryana potwierdza moją tezę) i Lindbaeck z urzędu startowałby za Drabika to szanse byłyby spore aby namieszać w lidze.
    Propozycje kontraktu Ryśka w tym roku trzeba wsadzić między bajki, przynajmniej dopóki dopóty do głosu nie dojdą udziałowcy i nie rozpier**** tego towarzystwa wzajemnej adoracji.


    Miał być Sullivan - nie było.
    Miał być Hancock - nie było.
    Miała być duża niespodzianka...
    Nie po raz pierwszy prezes dużo zapowiada, gorzej z realizacją.
    Ha… czyli nic się nie pomyliłem pisząc w piątek że przyjedzie Hefenbrock, Hancock „zadzwoni” a Sullivan potwierdzi swoją wypowiedz (uściśnięcia dłoni) i nie przyjedzie.
    Nie dziwi mnie to, zresztą przy każdych tego typu imprezach czy memoriałach zderzenie zapowiedzi z rzeczywistością jest aż nadto widoczne.

    To by było na tyle mojego optymizmu...:P

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam koleżanki i kolegów,

    Dawno tu nie zaglądałem i widzę, że dyskusja w naszym wątku trochę osłabła (inne kluby wypadają lepiej pod ty względem). Może podkręcimy trochę tempo.

    Czytając wypowiedzi na forum odnoszę wrażenie, że nasza drużyna tuła się w dole tabeli a Maślanka i jego ekipa to banda nieudaczników. Skończyliśmy sezon na drugim miejscu i zamiast entuzjazmu jak zwykle minorowe nastroje i ciągłe narzekania. Nie będę się starał tego zmieniać, bo się już przyzwyczaiłem do takiej retoryki serwowanej przez grupkę malkontentów.

    Ale do rzeczy. Na imprezie nie było Hancocka i Sullivana. A ja stawiam pytanie po co mieli być??? Nie dogadali się jeszcze z klubem, więc nie przyjechali, to proste. Niektórzy pewnie myślą, że oni tak kochają częstochowskich kibiców, że na jeden telefon wsiadają w samolot i przylatują do Czewy, żeby nam pomachać ręką ze sceny.

    Sullivan – chciałbym żeby został, ale jak odejdzie to będzie to jego wybór. Ryan ma przedstawioną ofertę i czas żeby to przemyśleć. Jeżeli zostanie to super, jeżeli odejdzie za większą kasą to jego wybór i należy to uszanować. Mam tylko nadzieję, że jak odejdzie to zachowa się z klasą (nie tak jak to zrobił nasz stary znajomy Rune).

    Lindbaeck – kiedyś padł pomysł na tym forum, że potrzeba nam widowiskowo jeżdżącego zawodnika. No to go mamy. Teraz jednak są głosy, że to jednak nie jest to bo jest nieprzewidywalny itp. Pozwolę sobie jednak przypomnieć, że gość w polskiej lidze nie jeździł zbyt wiele i nie wiem na jakiej podstawie ktoś wygłasza takie opinie. Dwa lata temu ściągnął go na parę meczy Wrocław, chociaż Antonio mocno się przed tym bronił, bo twierdził, że nie był jeszcze gotowy na starty w Polsce, ale Wrocław sypnął taką kasą że każdy by się zdecydował jeździć nawet jak byłby nieprzygotowany. Ja myślę, że trzeba się dać mu czas, zobaczymy jak wypadnie w przekroju całego sezonu.

    Budowanie drużyny – mamy bardzo nerwowych kibiców. Dziś jest 22 października a oni by chcieli już mieć pełny skład. Mamy jeszcze czas do końca stycznia i jeszcze wiele może się wydarzyć. Budowanie drużyny to proces długotrwały i lepiej żeby to trwało dłużej mając czas na ustalenie dobrych warunków finansowych (dobrych dla naszego klubu) niż działać w pośpiechu, bo potem może się okazać że budzimy się z ręką w nocniku.

    Proszę tylko pamiętać, że regulamin jest taki, że nawet drużyna, która zdobędzie mistrza, gdy nie rozliczy się z zawodnikami, z ZUSem i Urzędem Skarbowym na koniec sezonu, to następnym sezonie jeździ z Wandą Kraków.
    Musimy budować zespół na jaki nas stać, a taki o jakim sobie marzymy.

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Hancock- mial byc w czewie. Mial ustawione kilka spotkan, m.in. ze sponsorami czy producentem kewlarow. Odwolal to w ostaniej chwili, wiec chyba cos jednak waznego wypadlo.

    Sullivan - mial w Anaglii podobna impreze, na ktorej pelnil zaszczyty :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Musimy budować zespół na jaki nas stać, a taki o jakim sobie marzymy.
    dokładnie, jestem tego samego zdania
    wszystko musi odbywać się w granicach zdrowego rozsądku, a nie licytować się z innymi i tym samym oferować nierealne pieniądze, bardzo dobrze, że z zeszłym roku CKM odpuścił walkę o Holtę, nie ma ludzi niezastąpionych, zmiany są potrzebne bo drabik i hancock wiecznie jeździć nie będą, wydaje mi się, że idziemy w dobrym kierunku, jednak Hefe na rezerwie to jednak nie będzie to, tym sezonem mimo wszystko perspektywiczny zawodnik może cofnąć się w rozwoju [wide miskowiak w tym roku]

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak dobrze być klubową tubą!

    ...Ale do rzeczy. Na imprezie nie było Hancocka i Sullivana. A ja stawiam pytanie po co mieli być??? Nie dogadali się jeszcze z klubem, więc nie przyjechali, to proste. Niektórzy pewnie myślą, że oni tak kochają częstochowskich kibiców, że na jeden telefon wsiadają w samolot i przylatują do Czewy, żeby nam pomachać ręką ze sceny...
    OK, tylko to nie kibice wymyślili przyjazd Hancocka i Sullivana i nie domagali się tego - to prezes zapowiadał ich obecność na placu i "prezentację drużyny".
    Po co prezes robi z nas wała, dodatkowo sugerując, że może podpiszą kontrakty?
    Tak samo jak teksty, że Sullivan obiecał pozostać - zdementowane później przez Sullivana. Widocznie Ryan dobrze widział jak pograno Holtą w zeszłym roku i zabezpieczył się, że by w tym roku to on się nie stał czarną owcą.
    Jak dla mnie wiarygodność prezesa na podstawie sprawy Holty i obecnej Sullivana jest równa zero.
    Zresztą nie wiem, czy wierzyć w dobre intencje prezesa, skoro jakiś czas temu powiedział publicznie, obrażony na niską frekwencję, że może lepiej, żeby Włókniarz spadł z ligi...może to właśnie idzie w tym kierunku?
    I tyle na ten temat...
    A łączenie polityki ze sportem bardzo mi się nie podoba.

    Lindbaeck – kiedyś padł pomysł na tym forum, że potrzeba nam widowiskowo jeżdżącego zawodnika. No to go mamy. Teraz jednak są głosy, że to jednak nie jest to bo jest nieprzewidywalny itp. Pozwolę sobie jednak przypomnieć, że gość w polskiej lidze nie jeździł zbyt wiele i nie wiem na jakiej podstawie ktoś wygłasza takie opinie.
    Tak się akurat stało, że sam zadajesz pytanie i sam sobie na nie odpowiadasz.
    Ano jest zawodnikiem nieprzewidywalnym właśnie na tej podstawie, że nie jeździł w Polsce zbyt wiele.
    Czy to tak trudno zrozumieć?
    Tym bardziej, że po prawdopodobnym odejściu Sullivana będzie na nim presja jak na liderze.
    No bo kto ma być liderem - Drabik, Lee, Hefenbrock?

    Pomysł z zatrudnieniem Lindbaecka jest odważny, ale moim zdaniem bardzo ryzykowny - co nie znaczy, że się nie uda.
    Ja bym takiego ryzyka nie podjął...
    No chyba, że Ryan zostanie - wtedy debiut Antonio będzie spokojny, bez presji - jak kiedyś Jonssona.


    Budowanie drużyny – mamy bardzo nerwowych kibiców. Dziś jest 22 października a oni by chcieli już mieć pełny skład. Mamy jeszcze czas do końca stycznia i jeszcze wiele może się wydarzyć. Budowanie drużyny to proces długotrwały i lepiej żeby to trwało dłużej mając czas na ustalenie dobrych warunków finansowych (dobrych dla naszego klubu) niż działać w pośpiechu, bo potem może się okazać że budzimy się z ręką w nocniku.
    Frazesy że budować drużynę można do końca stycznia, to można wciskać dzieciom w podstawówce i nie będę nawet tego komentował.

    I jeszcze słówko o frekwencji w tym roku.

    Skoro prezes pozbył się z drużyny zawodników jeżdżących widowiskowo to potem dziwi mnie, że narzeka na frekwencję.
    Odeszli po kolej Jonsson, Holta, Walasek...
    Pamiętacie walkę Holty z Jonssonem podczas meczu z Bydgoszczą 44-46. Cztery okrążenia łokieć w łokieć. Dla takich pojedynków się chodzi na mecze.
    Nasz tor sam w sobie nie sprzyja walce, a na dodatek teraz mamy zawodników jeżdżących pasywnie, za wyjątkiem Hancocka.
    Nie należy do przyjemności oglądanie jadących gęsiego zawodników, ewentualnie Drabika wyprzedzanego na ostatnim okrążeniu i juniorów pół okrążenia z tyłu.
    Ciekawa byłaby statystyka, ile razy w tym sezonie zawodnicy Włókniarza wyprzedzali na dystansie, a ile razy byli wyprzedzani. Przypuszczam, że wyglądałoby to katastrofalnie...

    Czy Antonio to zmieni?
    Może tak, może nie...
    W każdym razie nie ma podstaw, żeby być pewnym, że tak będzie.

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    andariel ze też ci się chce wdawać w polemike z takimi osobami :D

    Na razie zawcześnie na ocene transferów, zobaczym jak to dalej będzie.
    Ja powiem na chwile obecną tylko jedno, że jeżeli Antonio będzie uzupełniemiem obecnego składu to jestem ZA ale jeżeli ma to być zastępstwo za Ryana to uważam to za duży błąd działaczy.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 10 w 2 postach

    Całą dyskusję o słuszności bądź nie poszczególnych
    transferów najtrafniej podsumował kolega z Bydgoszczy

    Wy chyba naprawdę musicie mieć sezon na krawędzi spadku do niższej klasy rozgrywkowej bo we łbach się wam poprzewracało. Macie zawodników jakich chcieli by w wielu innych polskich klubach, ale najlepiej oczywuście ponarzekać na działaczy klubowych.
    Nic dodać, nic ująć.



  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    OK, tylko to nie kibice wymyślili przyjazd Hancocka i Sullivana i nie domagali się tego - to prezes zapowiadał ich obecność na placu i "prezentację drużyny".
    Po co prezes robi z nas wała, dodatkowo sugerując, że może podpiszą kontrakty?
    Andariel

    Otóż to takie proste połączenie kiełbasy wyborczej z frekwencją, co daje oczywiście wymierne korzyści w postaci głosów.(im większy wał tym większa frekfencja)
    Ratusz ,termin

    i kandydaci.

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    W poniedziałek (23.10) częstochowski Złomrex Włókniarz przekształcił się w Sportową Spółkę Akcyjną. Tym samym spełnił jeden z wymogów licencyjnych na przyszły sezon. Aż 76% udziałów wykupił dotychczasowy tytularny sponsor drużyny spod Jasnej Góry, firma Złomrex. Większościowym udziałowcem spółki jest więc jedna z najsilniejszych firm na rynku złomu i wyrobów hutniczych.

    - Bardzo często łatwiej prowadziło nam się negocjacje, bowiem nasi partnerzy wiedzieli o zaangażowaniu naszej firmy we Włókniarza. Zamierzamy podejść do żużla biznesowo. Na mecze w Częstochowie przychodzi po dwanaście czy piętnaście tysięcy osób, a więc potencjał jest naprawdę spory. Chcielibyśmy, aby w przyszłości mecze żużlowe naszego klubu były obudowane dodatkowymi atrakcjami. Zależy nam na przyciągnięciu całych rodzin, które mogłyby mile spędzić czas - powiedział prezes Złomrexu, Przemysław Sztuczkowski na łamach Dziennika Zachodniego. Zarząd firmy chce zbudować jedną z najlepszych drużyn w Polsce i utrzymywać wysoki poziom sportowy przez kolejne lata.
    www.ckmwlokniarz.pl

    :)

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    (...)

    www.ckmwlokniarz.pl

    :)
    Zrodlem jest racej Dziennik Zachodni.... taka fajna strona oficjalna klubu, ze informacje o przeksztalceniu samych siebie w SSA musza czerpac od osob trzecich.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nie no...to jest zupelnie inaczej,
    Strona jest jak najbardziej dobra i wpelni profesjonalna, to kibice i uzytkownicy styrony sie nie sprawdzaja

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Do tego informacje podaje bardzo niepelne. Brak informacji o wlascicielach pozostalych 24%. To miala byc spolka jawna (jesli cos przekrecam prosze mnie poprawic) a nie mozna bylo przeczytac w zadnym medium informacji o mozliwosci kupna akcji. Parodia. Pewnie jeszcze przeczytamy, ze kazdy mogl kupic tyle ile chcial :D


    Maslanka i Sulli

    Maslanka pogrywa z Ryanem tak jak pogrywal rok temu z Holta. Probuje go w takie samo szambo wpuscic tyle ze Sullivan ma to a raczej tego kogos kogo nie mial Rune. Gajewskiego, ktory nad jego interesami trzyma piecze i informuje go o wszystkich sprawach. Po takim smierdzacym pierdnieciu Prezesa nie liczylbym na to ze Ryan zostanie u nas na kolejny rok.

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Nie no...to jest zupelnie inaczej,
    Strona jest jak najbardziej dobra i wpelni profesjonalna, to kibice i uzytkownicy styrony sie nie sprawdzaja
    Tez tak mysle, dlatego chyba trzeba bedzie przestac ja odwiedzac.

    A co do kontraktow, Lindbaeck - wielka niewiadoma. Moze to byc strzal w dziesiatke, jak i totalna klapa. Mam tez gleboka nadzieje, ze utworzenie SSA wprowadzi troche wiecej ladu do klubu i bedziemy mogli obejsc sie bez akcji podobnych do tej z zeszlego roku, kiedy przy wielkim szumie medialnym mialo miejsce odejcie Rysia. A jesli juz o Rysiu mowa, to ja osobiscie chetnie widzialbym go znow w Czestochowie. Nawet w miejsce Grega. Zeby przyciagnac publicznosc, potrzeba nam skutecznego "walczaka", ktorzy stworzy zuzlowy spektakl. Takimi wlasnie zawodnikami sa Holta i Jonsson, a tego drugiego niestety nie bedzie nam dane zakontraktowac. Mozna bylo uslyszec wypowiedzi dzialaczy, ze w odpowiedzi na oczekiwania kibicow sprowadzili widowiskowo jezdzacego zawodnika (Lindbaeck), ale smiem twierdzic, ze to zdecydowanie za malo... Dla mnie kandydatury byly dwie AJ i Rys, wielkiego wyboru juz nie ma. Jesli chodzi o Ryana, moim zdaniem dzialacze powinni zatrzymac go w Czestochowie, oczywiscie na zdrowych warunkach i nie uzywajac ciosow ponizej pasa. Jednak gdyby Sully opuscil CKM, mysle ze uda sie jakos zniwelowac jego strate. Ale pozyjemy, zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie...

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Do tego informacje podaje bardzo niepelne. Brak informacji o wlascicielach pozostalych 24%. To miala byc spolka jawna (jesli cos przekrecam prosze mnie poprawic) a nie mozna bylo przeczytac w zadnym medium informacji o mozliwosci kupna akcji. Parodia. Pewnie jeszcze przeczytamy, ze kazdy mogl kupic tyle ile chcial :D
    No jakas GRADA II
    Janusza Danka - wie ktos co to jest??


    Maslanka pogrywa z Ryanem tak jak pogrywal rok temu z Holta.
    Maslanka akurat nic Ryanowi nie zrobi z wlasnej woli... Raczej - ze tak powiem - Pan prezes ulega pod naciskiem :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    No jakas GRADA II
    Janusza Danka - wie ktos co to jest??
    To jest hurtownia piwa, sokow itd. Swoja siedzibe ma na ul. Krakowskiej z tego co sie nie myle. Albo w tych rejonach.
    Danek jest tam dyrektorem albo prezesem...cos takiego :D

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Jabłoński :
    Ryan poinformował, że do końca listopada z nikim nie podpisze kontraktu, a ja nie wiem, czy my możemy aż tak długo czekać z decyzją - mówi Robert Jabłoński z Włókniarza. - Niewykluczone, że do tego czasu skompletujemy drużynę. Już teraz mamy pięciu seniorów, grupę juniorów i moglibyśmy wystartować w ekstralidze.
    Maślanka :
    Tak, Ryan ma propozycje z innych klubów, nawet lepsze finansowo niż nasza, ale obiecał, że zostaje w Częstochowie na takich warunkach jak w ubiegłym roku. Jesteśmy po słowie i myślę, że komu jak komu, ale Ryanowi można zaufać
    Ryan:
    Pozdrowienia dla wszystkich częstochowskich fanów! Jeszcze nie jestem pewien czy będę mógł zobaczyć się z Wami w sobotni wieczór. Krótka uwaga dla oczyszczenia wszystkich pogłosek i zamieszania odnośnie mojej przynależności klubowej w Polsce w sezonie 2007. Jak dotąd nie uzgodniłem, nie uścisnąłem dłoni i nie dałem słowa w sprawie jakiejkolwiek umowy z jakimkolwiek klubem w Polsce na sezon 2007. Negocjacje rozpoczęły się w ostatnim tygodniu z Częstochową i kilkoma innymi klubami ale są to początkowe fazy rozmów. Żadna decyja nie zapadnie przed końcem listopada. Z podziękowaniami. Ryan
    Jaki z tego z wniosek? Otóż Pan Jabłoński "odwiedza" oficjalną stronę Ryana:) A tak na poważnie to jak dla mnie wypowiedzi Jabłońskiego i Maślanki delikatanie mówiąc nie są zgodne. I jeszcze jedno.
    Ryan poinformował, że do końca listopada z nikim nie podpisze kontraktu, a ja nie wiem, czy my możemy aż tak długo czekać z decyzją
    Koniec listopada to późno? To ja się pytam? Ryan potrzebny nam jest do jazdy na żużlu od kwietnia do września czy do jazdy na łyżwach od października do marca? To tyle.

    Aha. Dwa pierwsze cytaty za www.wyborcza.pl, trzeci za www.sportowefakty.pl

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polecam naszym wlodarzom klubowym kierunek torunski,tam juz chyba pogodzono sie po dniu wczorajszym z utrata ekstraligi i zaczna podobnie jak Gdansk.Nazwiska bardzo ciekawe i trzeba sie spieszyc zanim zleci stado sepow z calej polski,do tego interesujaca osoba trenera Zabika moze wtedy nasza mlodziez mialaby szanse na dalszy rozwoj,grupa jest liczna moze diamencik by sie znalazl.Ciekawy to bylby skladzik moze bez duzych gwiazd ale jakze wyrownany sklad
    1.Ulamek
    2.Richardson
    3.B.Pedersen sr.1,978(R.Sullivan sr.2,089 jesli odejdzie)
    4.Kosciecha(Hefenbrock,Drabik,Miedzinski)
    5.Antonio(Holta Zlomrex ma duzo do powiedzenia)
    6.i 7.nasi juniorzy+K.Zabik(ile on ma lat,czy w przyszlym sezonie bedzie juniorem)
    TRENER Jan Zabik
    ciekawy przeszczep,mozliwe ze by sie przyjal.

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Można jeszcze powalczyć o sponsora...ale znając życie koło nosa przejdzie druga okazja przyciągnięcia niebywale bogatego sponsora...

    Patrząc na wszystkie kluby ekstraligowe to nasz klub jest najbardziej stabilny. Od 5 lat non stop w czołówce, choć wyniki finansowe nie powalają każdego roku. Drugiego takiego zespołu nie ma. Jest Atlas, ale cały czas z jednym sponsorem a u nas to się zmieniało.

    Warto powalczyć o takiego sponsora do cholery jasnej! Informację o Karkosiku nie pojawiły się bez przyczyny w mediach. Tylko trzeba chcieć dotrzeć i przekonać...A to bywa trudne...a raczej zbyt skomplikowane dla niektórych. Dodatkowo komplikuje własne interesy.

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli juz Pan K. zdecyduje sie wejsc w zuzel to widze w tej chwili tylko jedna mozliwosc Unia Tarnow.Po pierwsze jest powiazanie z lobby paliwowym,po drugie chcial miec Tomka to go bedzie mial,czyzby znow popyt na zuzel w tarnowie wzrosl?

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    z tego co mozna przeczytać w wątku toruńskim to chyba odpadł nam jeden konkurent do Sullivana, Apator czy jak kto woli Adriana nie ma pieniędzy na spłacenie zaległości i być może zacznie starty nawet od drugiej ligi...przykre to jest bo to bardzo zasłużony klub i od lat wygodny przeciwnik dla Częstochowy, ale do rzeczy, na horyzoncie pozostałyby Sulkowi oferty z Bydzi i Zielonej Góry, szczegołnie ta druga potrzebuje jakichkolwiek wzmocnień...

    smieszy mnie to co powiedział Jabłoński, że oni już teraz moga wystartować w e-lidze? przepraszam z czym do ludzi? skład ułamek-richardson-lindback-hefenbrock-drabik-junior to nie jest pewne zestawienie nawet na zawody w częstochowie, no moze troche sie zagalopowalem ale taki team nie gwarantowałby walki o medale, tylko emocjonowalibysmy się, aby chociaz wygrywał mecze przed wlasna publicznoscia, moze to i dobre by bylo, ale jak nie bedzie super wyniku to kibicow także braknie

    jesli chodzi o hancocka to slyszalem ze jednemu klubowi ktory do niego dzwonil powiedzial, ze jest juz dogadamy z czestochowa i nie bedzie z tego powodu rozmawial, czy to jest prawda okaze sie za niedlugo

    Bardzo jestem za takim składem:
    1. Ułamek
    2. Rico
    3. Greg
    4. Bamboleo ;)
    5. Sullivan
    6-7-8. Ktokolwiek

    Szkoda tylko, ze jakby sie taki sklad udalo zmotac to Drabol poszedlby w odstawke, a Hefe mialby takze po sezonie, no ale nie licza sie sentymenty tylko wynik...

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam dyskusję na temat pozostania Ryana we Włókniarzu i chcę dorzucić swoje trzy grosze.
    Ja mam wielki sentyment do Ryana jako kibic tej drużyny. Uważam, że zrobił dla nas bardzo dużo i nic nie musi nikomu udowadniać, bo na stałe zapisał się w kartach historii naszego klubu.
    Ale w sporcie nie ma sentymentów. Sport rządzi się swoimi twardymi prawami. Jeżeli pozostanie Ryana wiązałoby się z wyższymi kosztami i co za tym idzie problemami finansowymi to powinniśmy go odpuścić. Z pewnością nie powinniśmy wdawać się w licytację z innymi klubami. Ryan powinien wiedzieć, że u nas pieniądze są może mniejsze, ale pewne, a nie wirtualne jak te w Toruniu.

    W sprawie sponsora to mogę odpisać Omanowi, że akurat my nie mamy się o co martwić, bo Złomrex to solidna firma i co najważniejsze chce związać się z Włókniarzem na długie lata. Czy warto bić się o drugiego sponsora? Oczywiście, że tak. Tylko czy taki pan Karkosik przyjdzie jako główny sponsor do klubu gdzie miejsca na reklamy na kombinezonach zawodników są już zajęte przez inne logo. Z kolei jeżeli uda się przekonać Złomrex do rezygnacji z części powierzchni reklamowej to czy nadal będą zainteresowani współpracą z nami. To są takie dylematy. Myślę, że strategia Włókniarza polega na trzymaniu jednego dużego sponsora i grupy mniejszych regionalnych firm wspierających klub mniejszymi kwotami. To się sprawdza od wielu lat, więc nie ma powodu żeby to zmieniać.

    Musimy sobie też jasno powiedzieć, że żużel to nie pępek świata jak można wnioskować z wielu wypowiedzi na forum. Nawet w Polsce gdzie ten sport jest tak popularny to pod względem popularności jesteśmy gdzieś pod koniec pierwszej dziesiątki i nie zmienią tego tłumy na stadionach, bo to jest sport uważany za prowincjonalny i zaściankowy. Nawet promocja żużla w Polsacie z tym się kojarzy. Popularny jest pogląd, że ta telewizja, która przez lata promowała disco-polo teraz promuje żużel.
    Dopóki nie zmienimy wizerunku żużla to nie mamy co liczyć na wielkie pieniądze w tym sporcie. Tym musi się zająć w pierwszej kolejności liga zawodowa.

    Proponuję kolegom więcej dystansu do pewnych spraw i bardziej chłodne spojrzenie na sprawy naszego klubu.

    Tak na marginesie to jak czytam tą niemrawą dyskusję na naszym wątku klubowym to chyba rację miał Maślanka, że Włókniarzowi przydałby się spadek do niższej ligi.

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    My tu gadugadu o Ryanie, a Greg nam ucieka i wcale nie jest tak blisko podpisu pod kontraktem, jeak to mowiono niedawno :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Proponuję kolegom więcej dystansu do pewnych spraw i bardziej chłodne spojrzenie na sprawy naszego klubu.

    Tak na marginesie to jak czytam tą niemrawą dyskusję na naszym wątku klubowym to chyba rację miał Maślanka, że Włókniarzowi przydałby się spadek do niższej ligi.

    Kolego Pep apelujesz o zwiększenie dystansu do spraw klubowych a po chwili piszesz że
    Włókniarzowi przydałby się spadek do niższej ligi?
    … zmocz głowę i wystaw przez okno, wtedy może i ciebie dosięgnie to bardziej chłodne spojrzenie!

    A i jeśli ten „margines” Maślanki miał na celu przygotowanie gruntu…
    za Hancocka Ferian, a w miejsce Sullivana Dryl, to fakt będzie automatyczna aktualizacja cudownego uzdrowienia (czyt. spadek).
    Co oczywiście nieuchronnie doprowadzi nas do zwiększenia frekwencji na stadionie ,podwoi zainteresowanie lokalnych sponsorów, tudzież ożywi dyskusję na forum.
    Pełna sielanka...:D

Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •