Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,192 z 1192

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #1171
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Widze, ze Wy (vojtas i muuu) chcecie za wszelka cene zdobyc mistrzostwo wykorzystując wariant Tarnowski. Pokazcie mi jakie z tego będą korzyści? Czy Gollob będzie sie utożsamial z druzyną czego wszyscy tutaj chcą? Będzie dzięki niemu czysta atmosfera o czym tak trąbicie? Jak takie mistrzostwo by Wam smakowało? Ważne zeby byla ciekawa i walcząca druzyna z własnymi wychowankami lub zawodnikami którzy jezdzą tutaj juz troche czasu, ale zadnych Gollobów!
    Jeszcze rok czy dwa lata temu na niego najezdzaliscie a teraz po slabym sezonie jak tonący chwytający sie brzytwy.

    Wkurza mnie troche taka rotacja zawodników jaka sie nakreca teraz przy wolnym rynku. Wczesniej przy przejsciu jednego z bardzo dobrych zawodników bylo mase szumu bo zwykle zawodnicy byli kojarzeni z jednym klubem a teraz jest taka rotacja, ze przechodzi to bez wiekszego echa.
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  2. Powrót do góry    #1172
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Na dzień dzisiejszy wystąpiła (czysto teoretyczna) sytuacja w której możemy pokusić się o zatrzymanie oraz powrót zawodników DMP 2003.
    Ułamek
    Walasek
    Holta
    AJ
    do tego
    Herbie ewentualnie:)Crump.
    Medal chyba w zasięgu ręki.
    Pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #1173
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Ja za Gollobem jestem już z rok :)
    I znajdź mi innego zawodnika podobnej klasy do wzięcia.

    I powiedz mi, kto się identyfikuje z klubem obecnie i w jaki sposób?
    Bo mi trudno znaleźć kogoś takiego.


    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #1174
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Widze, ze Wy (vojtas i muuu) chcecie za wszelka cene zdobyc mistrzostwo wykorzystując wariant Tarnowski. Pokazcie mi jakie z tego będą korzyści? Czy Gollob będzie sie utożsamial z druzyną czego wszyscy tutaj chcą? Będzie dzięki niemu czysta atmosfera o czym tak trąbicie? Jak takie mistrzostwo by Wam smakowało? Ważne zeby byla ciekawa i walcząca druzyna z własnymi wychowankami lub zawodnikami którzy jezdzą tutaj juz troche czasu, ale zadnych Gollobów!
    Jeszcze rok czy dwa lata temu na niego najezdzaliscie a teraz po slabym sezonie jak tonący chwytający sie brzytwy.

    Wkurza mnie troche taka rotacja zawodników jaka sie nakreca teraz przy wolnym rynku. Wczesniej przy przejsciu jednego z bardzo dobrych zawodników bylo mase szumu bo zwykle zawodnicy byli kojarzeni z jednym klubem a teraz jest taka rotacja, ze przechodzi to bez wiekszego echa.
    jezu ile sprzeczności
    1) nie chce za wszelką cenę Golloba to była jedynie propozycja, wolałbym Tomusia niż np Davidssona czy innego Lindbackopodobnego jeźdźca (o ile byłby na niego pieniądze)

    2) każde mistrzostwo dobrze smakuje! :)

    3) drużyna z wychowankami jak najbardziej, wariant toruński bardzo mi się podoba, ale albo idziemy na wynik sportowy albo na sentymenty, w tym momencie widzę w składzie jedynie dwóch częstochowian - ułamek i miturski (piekarski)

    4) co do najeżdżania na Golloba to ostatni raz zdarzyło mi się po nim "przejechać" w sezonie 2003 kiedy to rzekomo był winny upadkowi Ułamka na lidze w Bydgoszczy, po obejrzeniu filmiku było mi jednak głupio i od tamtej pory nic zlego na Tomusia nie napisałem

    Podsumowując -> musimy wzmocnić skład, a jeśli na rynku konkretny zostałby tylko Gollob to jestem jak najbardziej za, nie chce dłużej oglądać męczarni na własnym torze, oczywiście mając do wyboru Walaska czy Holtę śmiało bym stawiał na nich, a nie TG, on nadal jest świetnym zawodnikiem ale się już trochę wypalił, za dużo myśli o własnych kościach jest humorzasty (np nie pojedzie na trudnym torze w rzeszowie czy wrocku)

  5. Powrót do góry    #1175
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    zal mi was .....medaliki.....!!!
    wy nigdy nie bedziecie wiedziec jak to jest zdobyc mistrzostwo zawodnikami-wychowankami ,związanymi z regionem....nigdy ...Jak dla mnie możecie sobie kupic kogo chcecie i za wszelka cene...możecie zdobyc 10 mistrzostw pod rząd....ale nigdy nie będziecie wiedziec co to za duma jeżdzic za klubem w którym w głównej mierze sa zawodnicy ,którzy sie wśród nas wychowali ,mieszkaja tu i nigdy unii nie zostawili w trudnych chwilach...a was ....was wrzucam razem do jednego worka ze spartą i duście sie razem w tym smrodzie pieniedzy ,które według was sa wykładnią waszej siły ....powodzenia...tylko nie zazdroszczę wam sytuacji kiedy sie kaska skończy ...wtedy bedziecie zerem i spadnie cie na samo dno ,a tam juz na was bedzie czekała ...sparta...

  6. Powrót do góry    #1176
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    O widze ze rolnik ma okres urlopowy i przyszedl wylac swoje zale w Naszym watku :) Maly czlowieczku lecz swoje kompleksy w innym miejscu.
    A kim Wlokniarz bedzie robil DMP to powiem Ci - nie Twoja sprawa.

    ale nigdy nie będziecie wiedziec co to za duma jeżdzic za klubem
    Hahaha szczegolnie Was najechalo na cwiercfinal do Czestochowy za swoja "boska" druzyna :)

  7. Powrót do góry    #1177
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    hihi nie ma sensu reagować na durne zaczepki małolata :)

    tak dla ścisłości wychowanków w głównym składzie co mecz mieliście trzech (Balon, KK, Kajoch), dla porównania CKM też nieraz jeździł z trzema swoimi (Drabik, Ułamek, Miturski)

  8. Powrót do góry    #1178
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Nie dla Nas jest goryczy smak
    nie dla nas punktów brak
    o moim klubie śpiewam tak..
    UNIA MISTRZA POLSKI MA...!!!!

    Niestety wy sobie mozecie zanucic o swoim klubie co najwyzej Salve regina....TRZENSTOHOVIANIE.....

    Najgorsze to to że kiedyś wasz klub darzyłem sympatią na forum ale dzis kojarzy mi sie on tylko z nieomylnym mecenasem od wszystkiego Blacktopem i resztą bandy ślepo zapatrzonej w swą wątpliwą wielkośc....szkoda że dla wiekszosci forumowiczów z innych miast jestescie zakałą tego forum...-wy nieomylni kibice włókniarza...nie wierzycie to spytajcie....!!!!na szczęscie w tym roku wynik sportowy nie pozwoliłwam zbyt ,,pochasać,, sobie w róznych wątkach....

  9. Powrót do góry    #1179
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    hihi nie ma sensu reagować na durne zaczepki małolata :)

    tak dla ścisłości wychowanków w głównym składzie co mecz mieliście trzech (Balon, KK, Kajoch), dla porównania CKM też nieraz jeździł z trzema swoimi (Drabik, Ułamek, Miturski)

    I zdobyliśmy mistrzostwo!!! Ponadto zawodnik, który staruje 12 lat w jednym klubie traktowany jest jako swój, mimo, że wychowankiem nie jest. Hampel też jest bardziej związany z Unią i z Lesznem, niż Walasek z Częstochową! W takim razie ilu to wy liczących się wychowanków mieliście w swoim składzie zdobywając DMP 2003???? Ja widzę jednego:).

    Ponadto pedrosio nie potrzebnie wywołał bezsensowną dyskusję. Każdy buduje taki skład jaki mu się podoba i na jaki go stać, a jeśli zdobędzie on mistrzostwo to sprawi radość każdemu kibicowi. Choć sprawą niepodważalną jest fakt, że dużo bardziej cieszy zdobycie tytułu swoimi wychowankami, którzy mają duży wpływ na osiągane wyniki i zawodnikami, którzy utożsamiają się z klubem, niż składem typu: Pedersen, Holta, Crump, Bjerre, cieniujący Baliński, Jurga.
    Mam nadzieję, że kibice częstochowscy zrozumieją co mam na myśli i nie będzie rzucania epitetów w moją stronę.

    pozdro

    UNIA LESZNO DMP 2007

  10. Powrót do góry    #1180
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    ok przyznaje niepotrzebnie wbiłem sie w tematy częstochowskie....trochę mnie poniosło ...przyznaje...jakiś taki dziwny dzień......spadam i dyskutujcie sobie w spokoju.....pozdro narka....

  11. Powrót do góry    #1181
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    wy nigdy nie bedziecie wiedziec jak to jest zdobyc mistrzostwo zawodnikami-wychowankami ,związanymi z regionem....nigdy
    Bali cię zapiął za stodołą, synku i radość roznosi? :)Tak to jest jak się ma 15 lat i Neostradę w domu. W 1996 zapewne jeszcze srałeś w pieluchy równo...

    A wracając do meritum. Błagam, nie poruszajmy nawet tematu pod nazwą "Brylant w Częstochowie". Dla 99% kibiców Włókniarza, którzy chodzą na żużel dłużej niż 2 lata to był, jest i będzie zaprzysięgły wróg. Nie wyobrażam sobie Golloba w plastronie z lwem, nie chcę medali czy nawet mistrzostwa wywalczonego z tym panem w składzie i podejrzewam, że nie jestem w tym poglądzie odosobniony.
    Z kolei jestem stanowczo za ściągnięciem do Cz-wy dwóch z trzech panów: Holta, Jonsson, Walasek. Nie ma się co obrażać za to co było, należy spróbować wydyskutować rozsądne dla klubu warunki i ze wszystkich sił walczyć o wzmocnienia kadrowe. Z całym szacunkiem dla obecnego skłądu, ale był on tak rozlazły i bezjajeczny, że oglądanie kolejny rok z rzędu Ułamkowsko-Richardsonowsko-Lindbaeckowsko-Drabikowskiej drużyny byłoby w sezonie 2008 torturą, a frekwencja zapewne zrównałaby się z tą we Wrocławiu. Włókniarzowi potrzeba zawodników walczących , bojowych i ambitnych. Dla mnie takim człowiekiem był, jest i będzie Rysiek. Niezależnie od tego jaki jest poza torem, na torze walczy zawsze do upadłego. Gdyby tę cechę udało się zaszczepić chociaż jednemu-dwóm wchodzącym do składu Włókniarza juniorom byłoby to naprawdę miłe w kontekście paru następnych sezonów.
    O ściągnięciu Cieślaka nawet nie pisnę... Po Jabłońskim który być może umie liczyć i wie jak pompować pieniądze (niestety nie tym kierunku, o który nam kibicom chodzi), ale kompletnie nie zna się na prowadzeniu drużyny, pan Marek jawi się jak postać z innej bajki. Głęboko wierzę w to, że ta bajka się urzeczywistni.

    Moja propozycja składu:
    Walasek
    Ułamek/Drabik
    Hancock
    Dryml
    Holta (zakładamy, że nie pozostanie w GP)
    Miturski/Szczepaniak
    Woffinden/Bridger (z wyraźnym wskazaniem na Borysa i Taia)
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  12. Powrót do góry    #1182
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Brzuch napisał:

    [/quote]W takim razie ilu to wy liczących się wychowanków mieliście w swoim składzie zdobywając DMP 2003???? Ja widzę jednego.


    Wkład w DMP 2003 miał Ułamek oraz Pietraszko(na pozycji juniora przemiennie z Czerwińskim z Rybnika)
    Chciałbym zwrócić uwagę na pewną prawidłowość.
    Włókniarz zawsze osiągał bardzo dobre wyniki gdy juniorzy zbliżali się do zakończenia wieku juniorskiego.
    W 1987 roku bodajże Puczyński i Przygódzki.
    W 1996 roku bodajże Ułamek i Osumek.
    W 2003 roku bodajże Pietraszko i Czerwiński.
    W 2008 roku bodajże Szczepaniak:)

    Mam nadzieję, że przy odpowiedniej restauracji składu sezon 2008 w wykonaniu Włókniarzy będzie również przełomowy:)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #1183
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    W 1996 roku bodajże Ułamek i Osumek.
    Jeszcze wtedy jezdzil Drabik, Pietrzyk i Przygodzki. Czyli 5 (slownie: pieciu) wychowankow. Ciekawe kiedy leszno sie tyloma bedzie moglo pochwalic. W tym roku mieli AZ 3.

    W 2003 roku bodajże Pietraszko i Czerwiński.
    + Ulamek i Pietrzyk, czyli ponownie wiecej niz Leszno w tym roku. Choc Czerwinskiego nie nazwalbym wychowankiem...

    Krotko mowiac chlop chcial zablysnac, a zostal zgaszony jak supernova. Zenada.pl

    Ponadto Hampel ma tyle do Leszna (do bycia z nim zwiazanym), co ja do Kazachstanu.

  14. Powrót do góry    #1184
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    W 1996 roku bodajże Ułamek i Osumek.
    Jeszcze wtedy jezdzil Drabik, Pietrzyk i Przygodzki. Czyli 5 (slownie: pieciu) wychowankow. Ciekawe kiedy leszno sie tyloma bedzie moglo pochwalic. W tym roku mieli AZ 3.

    W 2003 roku bodajże Pietraszko i Czerwiński.
    + Ulamek i Pietrzyk, czyli ponownie wiecej niz Leszno w tym roku. Choc Czerwinskiego nie nazwalbym wychowankiem...

    Krotko mowiac chlop chcial zablysnac, a zostal zgaszony jak supernova. Zenada.pl

    Ponadto Hampel ma tyle do Leszna (do bycia z nim zwiazanym), co ja do Kazachstanu.
    Drużynowe Mistrzostwa Polski:
    12 złotych: 1949, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1979, 1980, 1984, 1987, 1988, 1989
    5 srebrnych: 1948, 1977, 1982, 1983, 2002
    7 brązowych: 1958, 1962, 1975, 1976, 1981, 1985, 1986
    Indywidualne Mistrzostwa Polski:
    10 złotych: 1947* (Bolesław Dobrowolski; klasa 125 ccm), 1949 (Alfred Smoczyk), 1950 (Józef Olejniczak), 1963 (Henryk Żyto), 1976 (Zdzisław Dobrucki), 1978, 1980 (oba Bernard Jąder), 1981, 1988 (oba Roman Jankowski), 1990 (Zenon Kasprzak)
    6 srebrnych: 1947* (Alfred Smoczyk; klasa 250 ccm), 1955 (Andrzej Krzesiński), 1962 (Henryk Żyto), 1987 (Zenon Kasprzak), 1988 (Jan Krzystyniak), 1996 (Adam Łabędzki)
    5 brązowych: 1961 (Henryk Żyto), 1982, 1987 (oba Roman Jankowski), 1988 (Zenon Kasprzak), 1996 (Roman Jankowski)
    Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
    6 złotych: 1980 (Zbigniew Jąder, Czesław Piwosz), 1984 (Roman Jankowski, Zenon Kasprzak, Włodzimierz Heliński), 1987 (Roman Jankowski, Zenon Kasprzak, Jan Krzystyniak), 1988 (Roman Jankowski, Jan Krzystyniak, Dariusz Baliński), 1989 (Roman Jankowski, Zenon Kasprzak, Piotr Pawlicki), 2003 (Rafał Dobrucki, Krzysztof Kasprzak, Damian Baliński)
    6 srebrnych: 1978 (Mariusz Okoniewski, Bernard Jąder), 1982 (Roman Jankowski, Ryszard Buśkiewicz), 1985 (Zenon Kasprzak, Piotr Pawlicki, Dariusz Baliński), 1991 (Roman Jankowski, Zenon Kasprzak, Adam Łabędzki), 1994 (Roman Jankowski, Adam Łabędzki, Dariusz Łowicki), 1999 (Roman Jankowski, Adam Skórnicki, Damian Baliński)
    Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski:
    3 złote: 1978, 1979, 2001
    3 srebrne: 1983, 1985, 2006
    2 brązowe: 1996, 1997
    Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski:
    6 złotych: 1967 (Zbigniew Jąder), 1968, 1969 (oba Zdzisław Dobrucki), 1972 (Bernard Jąder), 1979 (Mariusz Okoniewski), 1983 (Piotr Pawlicki)
    5 srebrnych: 1967 (Zdzisław Dobrucki), 1968 (Zbigniew Jąder), 1980 (Grzegorz Sterna), 1991 (Adam Łabędzki), 2004 (Krzysztof Kasprzak)
    5 brązowych: 1978, 1979 (oba Roman Jankowski), 1985 (Dariusz Baliński), 1996 (Damian Baliński), 2001 (Łukasz Jankowski)
    Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
    3 złote: 1996 (Damian Baliński, Robert Mikołajczak, Adam Skórnicki), 1997 (Adam Skórnicki, Damian Baliński, Andrzej Szymański), 2005 (Krzysztof Kasprzak, Robert Kasprzak, Norbert Kościuch)
    1 srebrny: 2004 (Krzysztof Kasprzak, Robert Kasprzak, Mateusz Jurga)
    1 brązowy: 1986 (Zbigniew Krakowski, Dariusz Baliński, Robert Otmar)
    Złoty Kask:
    1. miejsce: 1982, 1984, 1986 (wszystkie Roman Jankowski), 1987 (Zenon Kasprzak)
    2. miejsce: 1961 (Henryk Żyto), 1988 (Jan Krzystyniak), 1990, 1992 (oba Roman Jankowski), 2005 (Damian Baliński)
    3. miejsce: 1978 (Mariusz Okoniewski), 1987 (Roman Jankowski), 1988 (Zenon Kasprzak), 1991 (Piotr Pawlicki), 1996 (Roman Jankowski)
    Srebrny Kask:
    1.miejsce: 1976 (Mariusz Okoniewski), 1979 (Roman Jankowski), 2002 (Krzysztof Kasprzak)
    2. miejsce: 1972 (Bernard Jąder), 1976 (Roman Jankowski), 1977 (Mariusz Okoniewski)
    3. miejsce: 1977 (Kazimierz Adamczyk), 1983 (Zenon Kasprzak), 1986 (Zbigniew Krakowski)
    Brązowy Kask:
    1. miejsce: 1991 (Adam Łabędzki), 1996 (Damian Baliński)
    2. miejsce: 1990 (Adam Łabędzki), 2002 (Norbert Kościuch), 2003 (Krzysztof Kasprzak), 2006 (Mateusz Jurga)
    3. miejsce: 1981 (Marek Bzdęga), 1994 (Robert Mikołajczak), 2002 (Krzysztof Kasprzak)
    Drużynowy Puchar Polski:
    1. miejsce: 1978, 1979, 1980
    2. miejsce: 1997, 1998
    1962** (I grupa) – 3. miejsce
    1963 (I grupa) – 3. miejsce
    1964 (I grupa) – 3. miejsce
    1966 (IV grupa) – 1. miejsce
    1967 (III grupa) – 1. miejsce
    1968 (III grupa) – 1. miejsce
    1979 (III grupa) – 3. miejsce
    1970 (II grupa) – 3. miejsce
    1971 (III grupa) – 3. miejsce
    1972 (III grupa) – 1. miejsce
    1973 (II grupa) – 2. miejsce
    Indywidualny Puchar Polski:
    2. miejsce: 1989 (Roman Jankowski)
    3. miejsce: 1987 (Roman Jankowski)


    * do 1947 w Mistrzostwach Polski był podział na klasy
    ** w latach 1962-1974 Puchar Polski był rozgrywany w grupach


    My mozemy sie pochwalic tym ...a wy ...????

  15. Powrót do góry    #1185
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Adi1981

    To jak to jest z tym Czerwińskim?? Raz go zaliczasz do wychowanków, a raz nie?? Zdecyduj się w końcu na coś.:)

    Ponadto kłania się czytanie ze zrozumieniem. Napisałem wychowanków, którzy mieli wydatny wpływ na osiągany wynik, a nie zapchaj dziurę. Jak zapewne wiesz "znawco" to wówczas było 8 zawodników w składzie, a nie 7!
    Zarówno Pietraszko i Pietrzyk mieli taki sam wkład w zdobycie DMP jak Kajoch, a Ułamek jak Kasprzak. Zatem gdzie masz tego 3 muszkietera??

    "Ekspercie" Leszno 12 tytułów zdobywało praktycznie samymi wychowankami, niekiedy tylko mając w swoim zespole zawodnika nie będącego leszczynianinem, jak np. Krzystyniak.
    Chcesz wiedzieć kiedy zdobyliśmy mistrza liczbą 5 wychowanków? To już piszę w 1989!!!

    Jankowski, Buśkiewicz, Z.Kasprzak, D.Kasprzak, Pawlicki, Krakowski, Baliński, Łowicki i do tego jeszcze Łabędzki, Jader. I może nawet ktoś jeszcze. Wymieniłem tylko tych co mi do głowy przychodzą. Tak więc jak widzisz jest ich 10!!! Akurat uderzasz do klubu, który może poszczycić się wieloma osiągnięciami, a na pewno tym, że przez lata był kuźnią talentów i stawiał zawsze na "swoich chłopaków".

    Jak już wcześniej pisałem dyskusja jest o kant d... rozbić. Niepotrzebnie zaczął ją pedrosio, ale trzeba było przejść obok tego obojętnie. Niestety w szeregach częstochowskich forumowiczów jest chociażby Adi1981, który chętnie wdaje się w tego typu polemiki.

    Adi1981
    Żenujące jest twoje przedostatnie zdanie. Możesz je odnieść tylko i wyłącznie do siebie. Pewnie byłeś niezwykle dumny z tego, że "dokopałeś leszczyniakowi", co? Jak widzisz spotkało Cię smutne rozczarowanie:).
    Jedynie z czym się mogę zgodzić to z ostatnim zdaniem.

    pozdr

    UNIA LESZNO DMP 2007


    Edycja

    Pedrosio daj już spokój. Po co ta dyskusja?? Wracaj do naszego wątku i tam ciesz się z 13 tytułu JEDYNEJ. Starasz się coś udowodnić, co udowodnienia nie potrzebuje, bo każdy zdaje sobie sprawę z tego co znaczy UNIA LESZNO w polskim speedwayu. Dlatego ochłoń kolego i nie kontynuuj polemiki, która nie jest związana z tematem wątku.
    Ja zmykam. Na dowidzenia chciałbym pozdrowić wszystkich włókniarzy bez wyjątku:).

  16. Powrót do góry    #1186
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Właśnie Brzuch to pedrosio zaczął bzdurną dyskusję i obrażanie. No cóż mama nie dopilnowała i dziecko neostrady szaleje. To, że macie bogatą przeszłość to fakt. To, że mieliście i macie niezłych wychowanków to też fakt. Tekst "wy nigdy nie bedziecie wiedziec jak to jest zdobyc mistrzostwo zawodnikami-wychowankami ,związanymi z regionem....nigdy .." jest po prostu żałosny i odzwierciedla wiedzę pedrosia.


    PS
    Pozdro dla normalnych kibiców z Leszna pamiętających starą przyjaźń.

  17. Powrót do góry    #1187
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2007
    Postów
    254
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwne te wasze klutnie. My, Wy, Oni. To jest sport panowie ( a raczej dzieci). Liga jest wyrownana, sa emocje, kochamy zuzel i wszystko jest dobrze. Dzis wygra Unia, jutro Wlokniarz a pojutrze Falubaz. Czy jest to powodem do plucia sobie w twarz? Ogladamy ciekawe widowiska. Polski zuzel zdecydowal sie na sprowadzanie zawodnikow zagranicznych, na transfery, roszady. budowanie skladow od przyslowiowego zera. Nic w tym zlego i wypominanie rzeczy typu..moj wychowanek, nie moj wychowanek to czasy komuny.
    Mam jeszcze jedna rade do kolesia Pedrosio ktory uparcie utorzsamia sie z moja jedyna ukochana Unia Leszno. Bardzo ciekawy fanatyzm, niestety musze z przykroscia przyznac ze merytoryczna storna wypowiedzi owego kolesia jest raczej w dolnej strefie stanow niskich.
    Po pierwsze ta Unia nie jest twoja, po drugie twoj wklad w Mistrzostwo Polski Unii Leszno jest mniej wiecej taki sam jak moj w budowie chinskiego muru. Gdybys sie przypadkiem nie urodzil to Unia Leszno dalej bylaby Mistrzem Polski a braku twojego istnienia nikt by nie zauwazyl. Jesli jestes kibicem TYLKO Unii Leszno to nie jestes kibicem a DURNIEM.

  18. Powrót do góry    #1188
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Holta utrzymał się w GP więc chyba koniec marzeń o powrocie do CKM-u.

  19. Powrót do góry    #1189
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    A to z jakiego powodu? Wlodarze i tak raczej beda chcieli pozbyc sie Drymla, czech nie gwarantuje wysokich zdobyczy a takich oczekuje sie od grandpriksowiczów, wiec automatycznie otwiera sie furtka dla ridera z cyklu...
    Osobiscie Holty bym nie chcial za te wszystkie zadymy w klubach, lepszy bylby AJ:) ale w ostatecznosci przyszywany polak moze byc.
    Jest jeszcze Bomber - przyszlosc przed nim, warto byloby sie z nim zwiazac na lata, taki typ Loramskiego. Na pewno kompletnie inny czlowiek i sportowiec od Richardsona, pod kazdym wzgledem.

  20. Powrót do góry    #1190
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcesz wiedzieć kiedy zdobyliśmy mistrza liczbą 5 wychowanków? To już piszę w 1989!!!
    ... a my 1956,1957,1958,1962,1963,1964,1965,1966,1967,1968, 1970,1972,
    natomiast Częstochowa w 1959 i 1974
    aha i jeszcze jedno:
    Drużynowe Mistrzostwa Polski:
    12 złotych: 1949, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1979, 1980, 1984, 1987, 1988, 1989
    jeśli już to 2007 :)

  21. Powrót do góry    #1191
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    bardzo ciekawą informację można znaleźć w statystykach na Sportowych Faktach, otóż zgadnijcie kto średnio zdobywał najmniej punktów w meczach na własnym torze?

    Niestety właśnie my:
    1. Toruń 52,67
    2. Wrocław 51,70
    3. Leszno 50,60
    4. Rzeszów 47,00
    5. Tarnów 46,38
    6. Bydgoszcz 46,13
    7. Zielona Góra 46,13
    8. Częstochowa 44,88

    daje do myślenia :/

  22. Powrót do góry    #1192
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    W 1996 roku bodajże Ułamek i Osumek.
    Jeszcze wtedy jezdzil Drabik, Pietrzyk i Przygodzki. Czyli 5 (slownie: pieciu) wychowankow. Ciekawe kiedy leszno sie tyloma bedzie moglo pochwalic. W tym roku mieli AZ 3.

    W 2003 roku bodajże Pietraszko i Czerwiński.
    + Ulamek i Pietrzyk, czyli ponownie wiecej niz Leszno w tym roku. Choc Czerwinskiego nie nazwalbym wychowankiem...

    Krotko mowiac chlop chcial zablysnac, a zostal zgaszony jak supernova. Zenada.pl

    Ponadto Hampel ma tyle do Leszna (do bycia z nim zwiazanym), co ja do Kazachstanu.
    Drużynowe Mistrzostwa Polski:
    12 złotych: 1949, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1979, 1980, 1984, 1987, 1988, 1989
    5 srebrnych: 1948, 1977, 1982, 1983, 2002
    7 brązowych: 1958, 1962, 1975, 1976, 1981, 1985, 1986
    Indywidualne Mistrzostwa Polski:
    10 złotych: 1947* (Bolesław Dobrowolski; klasa 125 ccm), 1949 (Alfred Smoczyk), 1950 (Józef Olejniczak), 1963 (Henryk Żyto), 1976 (Zdzisław Dobrucki), 1978, 1980 (oba Bernard Jąder), 1981, 1988 (oba Roman Jankowski), 1990 (Zenon Kasprzak)
    6 srebrnych: 1947* (Alfred Smoczyk; klasa 250 ccm), 1955 (Andrzej Krzesiński), 1962 (Henryk Żyto), 1987 (Zenon Kasprzak), 1988 (Jan Krzystyniak), 1996 (Adam Łabędzki)
    5 brązowych: 1961 (Henryk Żyto), 1982, 1987 (oba Roman Jankowski), 1988 (Zenon Kasprzak), 1996 (Roman Jankowski)
    Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
    6 złotych: 1980 (Zbigniew Jąder, Czesław Piwosz), 1984 (Roman Jankowski, Zenon Kasprzak, Włodzimierz Heliński), 1987 (Roman Jankowski, Zenon Kasprzak, Jan Krzystyniak), 1988 (Roman Jankowski, Jan Krzystyniak, Dariusz Baliński), 1989 (Roman Jankowski, Zenon Kasprzak, Piotr Pawlicki), 2003 (Rafał Dobrucki, Krzysztof Kasprzak, Damian Baliński)
    6 srebrnych: 1978 (Mariusz Okoniewski, Bernard Jąder), 1982 (Roman Jankowski, Ryszard Buśkiewicz), 1985 (Zenon Kasprzak, Piotr Pawlicki, Dariusz Baliński), 1991 (Roman Jankowski, Zenon Kasprzak, Adam Łabędzki), 1994 (Roman Jankowski, Adam Łabędzki, Dariusz Łowicki), 1999 (Roman Jankowski, Adam Skórnicki, Damian Baliński)
    Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski:
    3 złote: 1978, 1979, 2001
    3 srebrne: 1983, 1985, 2006
    2 brązowe: 1996, 1997
    Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski:
    6 złotych: 1967 (Zbigniew Jąder), 1968, 1969 (oba Zdzisław Dobrucki), 1972 (Bernard Jąder), 1979 (Mariusz Okoniewski), 1983 (Piotr Pawlicki)
    5 srebrnych: 1967 (Zdzisław Dobrucki), 1968 (Zbigniew Jąder), 1980 (Grzegorz Sterna), 1991 (Adam Łabędzki), 2004 (Krzysztof Kasprzak)
    5 brązowych: 1978, 1979 (oba Roman Jankowski), 1985 (Dariusz Baliński), 1996 (Damian Baliński), 2001 (Łukasz Jankowski)
    Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
    3 złote: 1996 (Damian Baliński, Robert Mikołajczak, Adam Skórnicki), 1997 (Adam Skórnicki, Damian Baliński, Andrzej Szymański), 2005 (Krzysztof Kasprzak, Robert Kasprzak, Norbert Kościuch)
    1 srebrny: 2004 (Krzysztof Kasprzak, Robert Kasprzak, Mateusz Jurga)
    1 brązowy: 1986 (Zbigniew Krakowski, Dariusz Baliński, Robert Otmar)
    Złoty Kask:
    1. miejsce: 1982, 1984, 1986 (wszystkie Roman Jankowski), 1987 (Zenon Kasprzak)
    2. miejsce: 1961 (Henryk Żyto), 1988 (Jan Krzystyniak), 1990, 1992 (oba Roman Jankowski), 2005 (Damian Baliński)
    3. miejsce: 1978 (Mariusz Okoniewski), 1987 (Roman Jankowski), 1988 (Zenon Kasprzak), 1991 (Piotr Pawlicki), 1996 (Roman Jankowski)
    Srebrny Kask:
    1.miejsce: 1976 (Mariusz Okoniewski), 1979 (Roman Jankowski), 2002 (Krzysztof Kasprzak)
    2. miejsce: 1972 (Bernard Jąder), 1976 (Roman Jankowski), 1977 (Mariusz Okoniewski)
    3. miejsce: 1977 (Kazimierz Adamczyk), 1983 (Zenon Kasprzak), 1986 (Zbigniew Krakowski)
    Brązowy Kask:
    1. miejsce: 1991 (Adam Łabędzki), 1996 (Damian Baliński)
    2. miejsce: 1990 (Adam Łabędzki), 2002 (Norbert Kościuch), 2003 (Krzysztof Kasprzak), 2006 (Mateusz Jurga)
    3. miejsce: 1981 (Marek Bzdęga), 1994 (Robert Mikołajczak), 2002 (Krzysztof Kasprzak)
    Drużynowy Puchar Polski:
    1. miejsce: 1978, 1979, 1980
    2. miejsce: 1997, 1998
    1962** (I grupa) – 3. miejsce
    1963 (I grupa) – 3. miejsce
    1964 (I grupa) – 3. miejsce
    1966 (IV grupa) – 1. miejsce
    1967 (III grupa) – 1. miejsce
    1968 (III grupa) – 1. miejsce
    1979 (III grupa) – 3. miejsce
    1970 (II grupa) – 3. miejsce
    1971 (III grupa) – 3. miejsce
    1972 (III grupa) – 1. miejsce
    1973 (II grupa) – 2. miejsce
    Indywidualny Puchar Polski:
    2. miejsce: 1989 (Roman Jankowski)
    3. miejsce: 1987 (Roman Jankowski)


    * do 1947 w Mistrzostwach Polski był podział na klasy
    ** w latach 1962-1974 Puchar Polski był rozgrywany w grupach


    My mozemy sie pochwalic tym ...a wy ...????
    A rosjanie mogą się pochwalić wielokrotnymi arcymistrzami świata w szachach. I jaki to ma związek ze sobą ?

    Brzuch
    Jak zapewne wiesz "znawco" to wówczas było 8 zawodników w składzie, a nie 7!
    Ja sie tam za znawcę nie uważam, ale skoro Ty tak sądzisz...
    Czerwiński nie był wychowankiem Częstochowy od początku (był z Rybnika), ale bardzo wcześnie przeszedł do Wł.ókniarza. Podobnie jak teraz sprawa ma się ze Szczepaniakiem. Dlatego i jednego i drugiego do wychowanków nie zaliczam, chociaż na upartego można ich tam podpiąć.

    Ponadto kłania się czytanie ze zrozumieniem. Napisałem wychowanków, którzy mieli wydatny wpływ na osiągany wynik, a nie zapchaj dziurę. Jak zapewne wiesz "znawco" to wówczas było 8 zawodników w składzie, a nie 7!
    7 + rezerwowy (który w meczu mógł w ogóle nie występować) kontra 6 + junior który w meczu musiał wystąpić przynajmniej w 2 biegach. Różnica niemalże żadna, a nawet jeśli nie pasuje to możesz sobie procentowy udział wychowanków w składzie obliczyć, wyjdzie podobnie.

    Zarówno Pietraszko i Pietrzyk mieli taki sam wkład w zdobycie DMP jak Kajoch, a Ułamek jak Kasprzak.
    Do tych waszych wychowanków został wliczony również Kajoch.

    "Ekspercie" Leszno 12 tytułów zdobywało praktycznie samymi wychowankami, niekiedy tylko mając w swoim zespole zawodnika nie będącego leszczynianinem, jak np. Krzystyniak.
    Chcesz wiedzieć kiedy zdobyliśmy mistrza liczbą 5 wychowanków? To już piszę w 1989!!!
    W czasach kiedy transfery zawodników były raczej rzadkością i często wymuszone sprawami odgórnymi. Faktycznie wyczyn mieć wtedy większość wychowanków w składzie. Brawo !

    Akurat uderzasz do klubu, który może poszczycić się wieloma osiągnięciami, a na pewno tym, że przez lata był kuźnią talentów i stawiał zawsze na "swoich chłopaków".
    Temu akurat nie przeczę że Leszno było kuźni talentów.

    Jak już wcześniej pisałem dyskusja jest o kant d... rozbić. Niepotrzebnie zaczął ją pedrosio, ale trzeba było przejść obok tego obojętnie. Niestety w szeregach częstochowskich forumowiczów jest chociażby Adi1981, który chętnie wdaje się w tego typu polemiki.
    I to mówi ten który najpierw sam od siebie coś wrzucił, a później moralizuje innych. Gratuluję Ci konsekwencji.

    Adi1981
    Żenujące jest twoje przedostatnie zdanie. Możesz je odnieść tylko i wyłącznie do siebie. Pewnie byłeś niezwykle dumny z tego, że "dokopałeś leszczyniakowi", co? Jak widzisz spotkało Cię smutne rozczarowanie.
    Jedynie z czym się mogę zgodzić to z ostatnim zdaniem.
    Zdanie to było adresowane do pedrosio, ale skoro uważasz że było do Ciebie, więc niech i tak będzie. I niestety nie spotkało mnie żadne rozczaowanie, przykro mi. I to nie ja obnoszę się dumą gorzej jak paw po zdobyciu DMP. Z resztą po tonie wypowiedzi Twojej jak i pedrosio widać komu tu gul skoczył do gardła.

    Z mojej strony faktycznie EOT. Jeszcze raz gratki za zdobycie kolejnego DMP, ale też i więcej szacunku dla innych klubów.

    ps. Widzę michcio w poście poniżej waszych wypowiedzi dokładnie potrafił odczytać intencje mojego pierwszego wpisu. A więc jednak można :)

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •