Strona 1 z 44 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1961

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Wybrzeże Gdańsk 2007 - wątek klubowy!

    Sezon zakończony awansem, czy działacze zbudują na tyle silny skład, który zagwarantuje nam "powtórkę z rozrywki" - oby!

    Zapraszam do dyskusji!
    ___________
    Yes Master! :P


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest forum kibiców a nie ludzi z PZMot nie podejrzewałem Pixel że napiszesz gkż... no cóż dopóki wątek nie będzie się nazywał jak powinien w ramach prostestu :P nie bede pisal nic w nim:P pozdr i milej zabawy w wątku o GKŻ

    EDIT

    Dziękuję za szybką interwencję:P

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Niech będzie poprostu Wybrzeże Gdańsk ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Czuje w moczu że owy kontrakt w tym tygodniu podpisze właśnie Kjastas. Co do regulaminu, mam nadzieje, że nie dojdzie do kompromitacji i zmiany zasad po zakończeniu gry... NIE!!! dla ekstraligi 10 zespołowej i połączonej ligi pierwszej i drugiej w sezonie 2007, potem niech robią sobie co chcą, dla mnie to chory pomysł aby likwidować 2 lige, ale jeżeli naprawde chcą to niech se zmieniają system rozgrywek sezonu 2008...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    To jest forum kibiców a nie ludzi z PZMot nie podejrzewałem gksiak że napiszesz gkż...
    jaaaa??? niewinnie ogladam sobie jakis tam film, wchodze po seansie na forum, a tu znowu na gksiaka. paranoja jakas:P:P

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gksiak mea culpa (co te studia robią z człowieka że takie zwroty używa:D)

    Gigant - mam nadzieje że to będzie Kjastek :) Mógłby podpisać też Krzychu jak najszybciej... Nie pozostaje nam nic jak czekanie...

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    gksiak mea culpa (co te studia robią z człowieka że takie zwroty używa:D)

    Gigant - mam nadzieje że to będzie Kjastek :) Mógłby podpisać też Krzychu jak najszybciej... Nie pozostaje nam nic jak czekanie...
    No nieźle Speedi :D
    Zaraz 3 tydzien studiów a Ty juz nawet jedno "powiedzonko" znasz. Jestem z Ciebie dumny :D.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    jaaaa??? niewinnie ogladam sobie jakis tam film, wchodze po seansie na forum, a tu znowu na gksiaka. paranoja jakas
    Artur Ty powinieneś teraz zmienić swós nick na "GKŻciak" :D:D:D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Zawsze można jeszcze na GKMiak czy LPŻciak ;-)

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    No i zamknieto nam ten ciekawy, pewnie na dlugo zapamietany temat z 2005-06 roku:(. Coz, oby ten byl spokojniejszy, choc poczatek jak znalazl:D. Wydaje sie, ze do sobotniego turnieju zadne nowe wiesci sie nie pojawia. Pewnie po zakonczeniu sobotnich zmagan, "grupy robocze";) usiada do rozmow. Mowi sie o zmianach w regulaminie, ale nie spodziewam sie, by juz od tego sezonu takie nastapily. Takze na ta chwile w 1 lidze pojada: Gdansk, Gniezno, Gorzow, Grudziadz, Lublin, Ostrow, Poznan i Rybnik. Stawka godna siebie:). Kibice kazdego z klubow maja nadzieje na lepsze wystepy. Patrzac na proponowane sklady, nie dosc, ze nazwiska sie czesto powtarzaja:), to cel "Ekstraliga 2008" przyswieca kazdej ekipie:P. Normalnie strach sie bac;). Oby rywalom miny zrzedly po zapoznaniu sie z naszym skladem na 2007 rok i tego wszystkim zycze:).

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Patrzac na proponowane sklady, nie dosc, ze nazwiska sie czesto powtarzaja, to cel "Ekstraliga 2008" przyswieca kazdej ekipie. Normalnie strach sie bac
    Biaggi patrząc na możliwości finansowe klubów to niestety dla Pomorza ale już w przedbiegach sezonu 2007 GKŻ Grudziądz wydaje się być murowanym kandydatem do spadku. Chłopaki pop prostu nie mogą żadnego sponsora znaleźć i jeśli w tej materii się nic nie zmieni to znowu padną na pysk w połowie sezonu.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    gksiak mea culpa (co te studia robią z człowieka że takie zwroty używa)
    widze ze stalem sie osoba pogardy i i i...nie wiem czego:P:P
    Speedi, to nie studia rzadza, to ty musisz rzadzic studiami. Ja tak robilem, studia skonczylem ale takie slownictwo jest z moich komorek skutecznie wymazywane. Przyjdzie mi na lacine, wypije flaszke i na tydzien po lacinie.
    W kazdym badz razie, po mojemu, to przyznajesz sie do winy i prosisz bym ci wybaczyl. Speedi, wybaczam bo GKSiak jest, byl i bedzie.0

    A tak apropo, kazdy inny atak rozgrzesze po mojemu, jutro o 08:30 mam wizzaira do Gdanska i prosze wszystkie osoby majace moj numer o smsy jezeli zauwaza nastepne haniebne, w lacinie ukryte ataki na Gksiaka.

    Macieju, a zeby gksiakowi sie lepiej zrobilo to powiedz jaka to osoba fundnela ci wspaniala gra w HB tego sjuperjusera??



  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Z GKM-em sprawa wyglada najgorzej. Czasami cos sie przeczyta o zmianach w tym klubie, ale tak jak mowisz, na ta chwile "wygladaja" najgorzej. Zuzel w Grudziadzu to jednak sport nr1 i spodziewam sie, ze w koncu rusza z kopyta. Nie wiem co z Motorem, bo sezon w Lublinie byl slaby. Frekwencja takze bardzo niska. Patrzac na ich forum, optymizm jest i to cieszy. Pozostali maja aspiracje, tylko dopoki nie zobaczymy skladow ciezko o wskazanie faworytow.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Biaggi,
    skad Twoje wiesci???

    W Grudzadzu posypal sie zarzad, w Ostrowie powiedziano przed barazem, jak nie awansujemy to czekaja nas cieszkie czasy, Gorzow przeklada co roku powrot legendy, Poznan ma podobno przeznaczyc 20% budzetu na ekipe ktora bedzie sie zajmowala protestami, bo Darek nabiegal sie na meczu z nami i Krosnem na nastepne dwa lata, do tego wplywy z Sjuperjusa starczaja na oplacenie pani Zosi, co to pod warzywniakiem siedzi i na mecze namawia, Lublin i Gniezno pewnie jak w tym toku.. no i nie wiem, licze i licze i chyba zapomnialem kogos.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Biaggi,
    skad Twoje wiesci???

    W Grudzadzu posypal sie zarzad, w Ostrowie powiedziano przed barazem, jak nie awansujemy to czekaja nas cieszkie czasy, Gorzow przeklada co roku powrot legendy, Poznan ma podobno przeznaczyc 20% budzetu na ekipe ktora bedzie sie zajmowala protestami, bo Darek nabiegal sie na meczu z nami i Krosnem na nastepne dwa lata, do tego wplywy z Sjuperjusa starczaja na oplacenie pani Zosi, co to pod warzywniakiem siedzi i na mecze namawia, Lublin i Gniezno pewnie jak w tym toku.. no i nie wiem, licze i licze i chyba zapomnialem kogos.
    Rybnik :)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podobnież w gks-ie ma jeździć Keneth Bjerre czego nie jestem pewien.Mam nadzieje że jakiś spoczko zawodnik do nas dojdzie.Myśle że z tej kasy co dostanie nasz klub da się kupić paru dobrych zawodnikow.Ale liderem naszego zespołu myśle że jedno glosnie zostanie chyba Krzysiu Jabłoński jeżeli on zostanie to nie martwmy się dojdzie jeszcze jakiś paru dobrych zawodnikow to ta drużyna powstanie i stworzy drużyne gotową na Ekstraligę a może nawet na jej podboj !!!
    ____________________________
    ************
    Pseudosygnatura pierwsza klasa, ale bez SU zabroniona - Piotrek kolejna spowoduje następny urlop! :P

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Kenneth Bjerre mam rozumieć zostanie wypożyczony z Wrocławia na dodatek jeszcze bezpłatnie? :P Chyba zawodzą Cię dziś informatorzy ;)

    Gdańsk pięknie nam się pnie, od samego dołu miejmy nadzieje na sama góre ;) W tym roku chyba awans do Ektraligi nie przejdzie, trzeba zbudować coś co będzie walczyło jak równy z równym i miało dobre perspektywy na przyszłość.


    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    podobnież w gks-ie ma jeździć Keneth Bjerre czego nie jestem pewien.Mam nadzieje że jakiś spoczko zawodnik do nas dojdzie.Myśle że z tej kasy co dostanie nasz klub da się kupić paru dobrych zawodnikow.Ale liderem naszego zespołu myśle że jedno glosnie zostanie chyba Krzysiu Jabłoński jeżeli on zostanie to nie martwmy się dojdzie jeszcze jakiś paru dobrych zawodnikow to ta drużyna powstanie i stworzy drużyne gotową na Ekstraligę a może nawet na jej podboj !!!
    ____________________________
    ************
    Pseudosygnatura pierwsza klasa, ale bez SU zabroniona - Piotrek kolejna spowoduje następny urlop! :P
    To jest przykład bajkopisarza. Chcesz na forum błysnąć to chociaż nie zmyślaj, bo Bjerre ma od dawna podpisany kontrakt na następny sezon w Sparcie. Więc bez bajek.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    To ja sobie coś mazne a co mi tam :P

    T.Gollob rezygnuje z GP i tym samym trafia do nas.
    Chrzan i Kostek przez cały obecny sezon palili się aby w następnym sezonie do nas trafić i nawet dokładają aby tak się stało.J.Hampel w wyniku wielkich zawirowań staje się obywatelem Mozambiku, zaczyna jazde w Dauga co by w przyszłym roku startować u nas a o GP się nie martwi ,gdyż wspólnie z Crumpem i Andersenem tworzą własne SGP.
    Młody Ząbik ma potworny ból zęba a ,że w Gdańsku najlepszy Stomatolog się znajduje siłą woli trafia na rok do nadmorskiego klubu. W połowie sezonu Gówna komisja stwierdza ,że zespół z Gdańska jest za mocny na 1 lige i tym samym trafia w połowie rozgrywek do Eligi z zaliczonymi pkt co w efekcie daje nam pierwszy w historii tytuł DMP 2007 lol :D:D:D


    Pozdrawiam

    p.s. zaraziłem się od Piotrka ( cosik mi smierdzisz koleś :P:D )

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Bez przesady Presso:), takie rzeczy to tylko w erze. Dość nieudany sezon miał zarówno Kościecha jak i Klecha, pozyskanie któregoś będzie sporym wzmocnieniem, ale chyba bardziej realne jest pozyskanie Klechy. Może Miśkowiak, który równeiż miał kiepski sezon, nie zakontraktujemy gwiazdy eligi, możemy szukać raczej młodych zawodników, którzy w elidze jeszcze nie błyszczą ale mają do tego predyspozycje, albo błyszczeli, ale ten blask troche przygasł. Szczerze nie wierze w Chrzanowskiego i Kostka, aby poszli do 1 ligi. Trzeba też spojrzeć na obsade, bo to też może być podpowiedź. Może warto również przyjżeć się Karolowi Baranowi(może chodziło o inicjały K.B.;) a piotrek wyjechał z Bjerre, który nienawidzi naszego klubu dzieki Markowi F. alias "czerwona kupa gów.na"), który rok temu pokazał wiele dobrego żużla w tym roku już nie bardzo, ale to nie znaczy, że zapomniał jak się jeździ

    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=152969

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez przesady Presso, takie rzeczy to tylko w erze.
    mamy tutaj jednego kolege z Ery,więc moze cos zadziała :D:D;)

    A tak apropo, kazdy inny atak rozgrzesze po mojemu, jutro o 08:30 mam wizzaira do Gdanska i prosze wszystkie osoby majace moj numer o smsy jezeli zauwaza nastepne haniebne, w lacinie ukryte ataki na Gksiaka.
    to Masz pecha bo Bedziesz leciał nad moja stacja,a u mnie jest wycelowana bazuka we wszystkie latające samoloty ze szkopowa:P...i nici z wesela :P:P
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    podobnież w gks-ie ma jeździć Keneth Bjerre czego nie jestem pewien
    Jakby Wrocek wypozyczył do nas Bjerre to byłbym naprawdę w ciężkim szoku, zwłaszcza po tym jak go w Gdańsku potraktowano w 2004 roku.

    podobnież w gks-ie ma jeździć Keneth Bjerre czego nie jestem pewien
    Masz na myśli gabinet "Per rectum" na gdańskim Suchaninie? :D:D:D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Dlaczego Lotos da za mało piniędzy na awans! ;)
    Jakby ktoś nie wiedział zdjęcie z drugiego spotkania barażowego KSŻ - PSŻ! :D

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2003
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    Witam!!
    Widze karuzela domniemanych transferow zaczyna sie rozkrecac. Juz mamy pierwszy HIT z Bjerre.
    Jezeli chodzi o zawodnikow z dotychczasowego skladu to K.Jablonski i A.Pietrzyk sa na 90% w Gdansku. Jezeli chodzi o Puodzuksa to tagze jest on na 90%, tylko trzeba juz z nim podpisywac bo juz wszystko jest dogadane. I rowniez na 90% nie bedzie w Gdansku Chrzanowskiego i Kosciechy.
    Ze starego skladu ma zostac jeszcze Frankow i Dzik. Obaj chca jedzic w Gdansku kwestia tylko dogadania sie pomiedzy stronami.Na reszte skladu musimy jeszcze poczekac z tego co slychac, juz nie dlugo bedzie wiadomo.A miedzy czasie napewno uslyszymy jeszcze jakies HITY, czekam z niecierpliwoscia!!
    Pozdrowienia dla LUK-75!!

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzyśka Jabłońskiego zatrzymać raczej trzeba (moim zdaniem) ponieważ pełnił przez ten rok KLUCZOWĄ role w naszym klubie a jak byłoby mało wywalczył tytuł IME i (jak mnie pamięć nie zawdzodzi) 5 miejsce w IMP :) Krótko : Miał udany sezon:D:D:D

    PS. Ciekawe czy wypali plan Adamowicza z tymi dmuchanymi bandami,Żeby na gadaniu nie skończyło.:)

    Pozdrawiam !

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Widze, że niektórzy jeszcze nie zeszli na ziemie. Jaki Bjerre? Gdzie? u nas? Jedynie w dobrym żarcie chyba. O bande ja bym się nie martwił, chyba, że na miejsce Adamowicza przyjdzie jakiś ch... ale wydaje mi się, że w ciągu tych 8 lat wypełniał swoje obowiązki przynajmniej poprawnie, a to w skali kraju jest już jakimś osiągnięciem...

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Bjere? Nawet bym go nie chciał. Dla mnie to jest on średniakiem i nawet w 1 lidze nie gwarantował bym 10 punktów w meczu. To tyle ode mnie, pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Krzysiu Jabłoński musi zostać skoro myślimy o przyzwoitym wyniku w I lidze. Mimo iż w decydujących spotkaniach z Poznaniem prezentował dziwną dyspozycję uważam, że służy mu pozycja lidera zespołu. Solidnym ogniwem okazał się także Pietrzyk i myślę, że w pełni zasłużył na miejsce w zespole. Byłoby miło podziwiać rozwój talentu Kjastasa, bo Lenar jednak chyba out. Szkoda tylko, że prawdopodobnie nie zobaczymy w składzie Chrzanka, ale jemu akurat sie nie dziwię. Jeżeli prawdą są doniesienia z obozu Torunian, to chce chłop jeździć u siebie za przyzwoity pieniądz. Za Kostkiem jakoś nie płaczę.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bjere? Nawet bym go nie chciał. Dla mnie to jest on średniakiem i nawet w 1 lidze nie gwarantował bym 10 punktów w meczu. To tyle ode mnie, pozdro
    hmmm i tu bym się wypierał, walczył we Wrocku i przywoził przyzwoite punkty średnia biegowa 1,500 to dużo a na 1 lige byłaby oczywiście większa, zależałoby też to od przygotowania do sezonu więc zastanówmy się nad tym zawodnikiem a nawet te 8 do 10 pkt. w meczu byłoby dużo bo jeżeli już miałby być to nie on jedyny by coś dobrego przywoził bo kogoś z listy transferowej by Gdańsk kupił :):)

    Trzeba być dobrej myśli taki Bjerre to wzmocnienie :)

    Pozdrawiam :)

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 245 w 131 postach
    Bjere? Nawet bym go nie chciał. Dla mnie to jest on średniakiem i nawet w 1 lidze nie gwarantował bym 10 punktów w meczu. To tyle ode mnie, pozdro
    hmmm i tu bym się wypierał, walczył we Wrocku i przywoził przyzwoite punkty średnia biegowa 1,500 to dużo a na 1 lige byłaby oczywiście większa, zależałoby też to od przygotowania do sezonu więc zastanówmy się nad tym zawodnikiem a nawet te 8 do 10 pkt. w meczu byłoby dużo bo jeżeli już miałby być to nie on jedyny by coś dobrego przywoził bo kogoś z listy transferowej by Gdańsk kupił :):)

    Trzeba być dobrej myśli taki Bjerre to wzmocnienie :)

    Pozdrawiam :)
    Duńczyk dawał du.. na początku :D
    Przywoził albo zera albo 3. Obserwując wyniki odnosze wrażenie ,że Bjerre wyrobił średnia na tych już "wygranych meczach" Nawet ja mógłbym jeździć za niego i Sparta dałaby radę :P Po drugie jaki interes to dla Wrocławia oddawać nam swojego zawodnika ?? Po trzecie Keneth chyba ma nie za dobre wspomnienia z okresu startów w GKSie :)


  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po trzecie Keneth chyba ma nie za dobre wspomnienia z okresu startów w GKSie :)

    [/quote]

    no w sumie taa :P:P ale do awansu by sie raczej przydał albo....... Wiltshire <--- Solidna firma ?? to już w sumie dziadek, ALE jego wyniki są nawet nawet :-)

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja też jestem za Wiltshirem jeśli nie on to może Hamill starsi ale dobrze jeżdzą i na te 10 pkt można liczyć w meczyku. Najlepszym rozwiązaniem byłby napewno Iversen i do kompletu Ales Dryml (mam nadzieje że jak wyleczy kontuzje to będzie śmigał tak jak w Toruniu!)
    I liga będzie napewno wyrównana!
    Skoro będziemy mieli w składzie młodych zawodników typu Klecha,Misiek,M. Rempała to musimy mieć doświadczonego i solidnego obco!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 245 w 131 postach
    Wiltshire, Dryml, Miśkowiak, Klecha, Hamill (kolejność nieprzypadkowa) Żaden z tych zawodników nie gwarantuje zdobyczy punktowej w każdym meczu po 10 pkt. Wiltshire długo nie jeździł w Polsce, Dryml po kontuzji, Miśkowiak słaby sezon na polskich torach, Klecha jest z kolei za młody :P , w kluczowych momentach może zawiesc. Hamill też zawodził w Zielonej Górze. Jeżeli chcemy myśleć o ekstralidze (chyba będzie teraz wielu chętnych) musimy oprzeć swój skład na kilku zawodnikach, którzy mogliby z powodzeniem ścigać się w ekstralidze. Na pozycje obcokrajowca proponuje Sullivana (mało prawdopodbne- sam zawodnik chyba jest zainteresowany ekstraligą, za pewne ma wiele ofert, nie jeździ w GP) lub Petera Karlssona. Drugim obcokrajowcem mógłby zostać David Ruud albo Kylmaekorpi ale oni niestety mają podpisane kontrakty z Gorzowem. W tej sytuacji proponuje znowu zawodnika z Ostrowa Ferjana. Z seniorów dobrze by było przedłużyć kontrakt z Jabłońskim, Pietrzykiem i Frankowem. Jak da rade powinnismy dogadac sie z Marcinem Rempała. Myslałem tez o Jedrzejaku ale on ma wazny kontrakt z Ostrowem. Na pozycji juniora widze miejsce dla Kjastasa, Lenara i Dzika. Chyba wydać troche więcej kasy i nie martwić się o awans niż wyłożyc też kupe kasy i zakończyć sezon na 3 miejscu. Czekam na jakies wiesci, moze w sobote bedzie niespodzianka i podpisza przed prezentacja Z Krzyskiem i Kjastasem :D

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Zastanawiam się po co ciągniecie temat Bjerre który jest trzecim po Crumpie i Andersenie obcokrajowcem w Sparcie, pod koniec sezonu jeździł naprawde super nie tylko punktowo ale tez wizuralnie i po trzecie najważniejsze - ma kontrat i jest podstwowym zawodnikiem. Nie wiem więc po co tracicie czas? :) Kolega rzucił "pewne" info a tu dyskusja :P

    Potrzebny wam solidny junior na I lige. I zapewne trzeba będzie poszukać wsród obco.

    PS.Lenar jest rocznik 1985 - za rok senior.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyzwoity Skład :)
    1.Jabłoński
    2.Franków/M.Rempała/Klecha
    3.Pietrzyk/
    4.Wiltshire/Zetterstroem
    5.Karlsson/Miśkowiak
    6.Puodżuks
    7.Sperz/Dzik

    I żadnego K.Bjerre :):P:P

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Wydaje mi się, że trudno będzie z marszu zbudować skład gwarantujący awans do ekstraligi. Myślę, że przy dobrych wiatrach klub stać będzie na zakontraktowanie zawodników gwarantujących 3-4 lokatę. Pamiętajmy, że chętnych do awansu jest conajmniej kilku, a klasowych zawodników na rynku maleńko. Szanse na awans upatruję bardziej w perspktywie powiększenia ligi w sezonie 2008. Pamiętajmy, że klub i prezes mają jednoroczne doświadczenie w II lidze i puki co sama wypłacalność plus budżet, którego nie ma, nie sprawią, że zacznie się ustawiać kolejka chętnych do jazdy w Gdańsku.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    1. K.Jabłoński
    2. K.Klecha
    3. A.Pietrzyk
    4. M.Franków/L.Richardsson
    5. R.Sullivan/N.K.Iversen
    6. K.Podzuks
    7. D.Sperz
    8. M.Rempała

    Ot taka moja wizja

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie sie jakos nie chce wierzyc ze M.Rempała po w miare dobrych dobrych wystepach (6,58) w e-lidze obnizy loty i przyjdzie do 1 ligi ;)
    dobry zawodnik pod nr 8-16 ale wydaje mi sie ze nie jest on dla 1 ligi,chodź wszystko mozliwe;) ale taki mam własne zdanie :P
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    No właśnie, ja się tak zastanawiam co Wy tak wszyscy tego Marcina naszego w składzie widzicie ;)
    Nie sądzę, żeby akurat on chciał odchodzic z Tarnowa, a tym bardziej do, z całym szacunkiem dla Was, klubu I ligowego ;)

    No, ale nie takie cuda już się w naszym żużlu działy :P

    Pozdrawiam :)
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co byście powiedzieli na Jespera B. Jensena? ma za sobą udany sezon interesuje się nim Wrocek ale wydaje mi się że tam nie trafi skoro jest tam już Crump,Andersen,Bjeree. Chyba że zespół z Wrocławia chce mieć tylko jednego Polaka w składzie?
    a do nas przyjdzie Gapiński:) Może kturyś z działaczy to przeczyta i weżmie to pod uwagę. Napewno przeszkodą jest ważny kontrakt Gapy jeszcze przez rok!
    No cuż pomarzyć można!:)
    widziałbym 2 obco z tej listy nie licząc już Kjastasa:
    1.N.K. Iversen
    2.J.B. Jensen
    3.T. Wiltshire( on by się bardzo przydał)
    4.A. Dryml(dobry sezon przed kontuzją,bardzo waleczny)
    5.B. Hamill
    5.M. Ferian
    w ostateczności Zetersstrom ale on mi jakoś nie podchodzi
    jest jeszcze Max miał w tym roku słaby sezon ale za rok może mieć lepszy?
    Poczekamy zobaczymy może coś się wyjaśni w sobotę?

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZMIANA OBSADY TURNIEJU

    Przypominam o zmianach Obsady turnieju HN Nowak Gmbh wystąpią w nim :
    1. Krzysztof Jabłoński (LOTOS Gdańsk)
    2. Mirosław Jabłoński (Start Gniezno)
    3. Michał Szczepaniak (KM Intar Lazur Ostrów Wlkp.)
    4. Tomasz Rempała (Marma Polskie Folie Rzeszów)
    5. Artur Pietrzyk (LOTOS Gdańsk)
    6. Krystian Klecha (Budlex Polonia Bydgoszcz)
    7. Andriej Karpow (Ukraina / Marma Polskie Folie Rzeszów)
    8. Damian Sperz (LOTOS Gdańsk)
    9. Mariusz Franków (LOTOS Gdańsk)
    10. Robert Miśkowiak (Unia Leszno)
    11. Damian Baliński (Unia Leszno)
    12. Bjarne Pedersen (Dania / KS Toruń)
    13. Kjastas Puodżuks (Łotwa / Speedway Center Daugavpils)
    14. Sławomir Drabik (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
    15. Marcin Rempała (Unia Tarnów)
    16. Tomasz Piszcz (LOTOS Gdańsk)
    -----------
    R1. Maciej Górski
    R2. Paweł Kołodziejczyk
    ;)

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    W Grudzadzu posypal sie zarzad
    Robi się nowy...;)
    Miejmy nadzieję, że znów będzie gorąco w przyszłym roku jak to wielokrotnie miało miejsce.
    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    kurcze dziwne te wpisy.

    jedni rozpisuja sie o Bjerre ktory podpisal we Wroclawiu,
    inni o zbrojeniu sie innych druzyn.

    A ja sie pytam kto sie zbroi?? Jak narazie doczytalem sie tylko na roznych forach spekulacji kiboli, wiekszosc mozna wlozyc w bajki jak ta z Bierre.

    Wielkiego skladu nie bedzie, jezeli pozostana Jabol, Frankow i Pietrzyk, do tego dojdzie Kjastas, moze Klecha i Misiek to potrzebujemy jesze bardzo dobrego obco (a nie dobrego) i bedzie bardzo ciekawyt sklad. Tylko prosze nie piszcie o Karlssonie, on ciagnie za soba drugie miejsca:)




  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 245 w 131 postach
    kurcze dziwne te wpisy.

    jedni rozpisuja sie o Bjerre ktory podpisal we Wroclawiu,
    inni o zbrojeniu sie innych druzyn.

    A ja sie pytam kto sie zbroi?? Jak narazie doczytalem sie tylko na roznych forach spekulacji kiboli, wiekszosc mozna wlozyc w bajki jak ta z Bierre.

    Wielkiego skladu nie bedzie, jezeli pozostana Jabol, Frankow i Pietrzyk, do tego dojdzie Kjastas, moze Klecha i Misiek to potrzebujemy jesze bardzo dobrego obco (a nie dobrego) i bedzie bardzo ciekawyt sklad. Tylko prosze nie piszcie o Karlssonie, on ciagnie za soba drugie miejsca:)


    Trzeba namówic Nickiego na rezygnacje z GP :D
    To jest etatowy zawodnik wprowadzający drużyny do ekstraligi :D

Strona 1 z 44 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •