Strona 5 z 44 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 1961

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No offence w stronę sponsora, ale czasami mam WRAŻENIE, że grupa Lotos wręcz DELEKTUJE się tym, że gdański żużel jest od niej uzależniony.. A to, czy nasza drużyna wystartuję jako Lotos Gdańsk, czy jako Lotos Drugi Sponsor Gdańsk, to szczerze mówiąc nie robi mi różnicy. Przecież i tak nie będzie to Wybrzeże Gdańsk. Kasa, kasa.. Szukajcie kasy Panie Prezes ! ;)

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis w DB podali informacje ze Krzysiu Jabłonski i klub maja wszystko uzgodnione i na czasie podpisze kolejny kontrakt z Wybrzeżem.
    podali tez ze Greg H. przedluzył kontrakt ze Złomrexem Zielona Góra:D
    jesli info o Krzyśku jest takie samo jak nazwa Złomrex Z.G.
    to ja nie kminie o co chodzi :D;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  3. Powrót do góry    #183
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Dzis w DB podali informacje ze Krzysiu Jabłonski i klub maja wszystko uzgodnione i na czasie podpisze kolejny kontrakt z Wybrzeżem.
    podali tez ze Greg H. przedluzył kontrakt ze Złomrexem Zielona Góra:D
    jesli info o Krzyśku jest takie samo jak nazwa Złomrex Z.G.
    to ja nie kminie o co chodzi :D;)
    Bo Zielona Góra nietylko podebrała Protasa Bydgoszczy ale też zgadali się po cichu ze sponsorem Włókniarza :D Dzisiaj wszytsko będzie na konferencji :)

  4. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Czyli co konkretnie proponujesz? :D:D:D
    nic nie proponuje, tylko potem żeby nie było płaczu jak po Apatorze...

    Prosta jest sprawa, w sytuacji kiedy Lotos niechce dać 3 milionów, trzeba wyciągnąć jak najwięcej się da i szukać innych poważnych sponsorów, nawet za cene nazwy: Wybrzeże Lotos Sponsor Gdańsk, lub kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu mniejszych sponsorów. Lotos nie ma 100% zaufania do Polnego i mieć nie musi, poza tym kto wie czy za tym wszystkim nie kryje się polityka, w końcu to firma jeszcze państwowa. Nie ma co robić tragedii, tylko trzeba działać bo już się podpisywanie zaczęło...Jensen w Gorzowie. Czas płynie nie ma co stać i czekać na Lotos...
    a jednak ktoś zrozumiał o co chodzi...

    Grupa Lotos ma jeden problem, a mianowicie te niechciane dziecko GKS.
    Grupa Lotos jak by tak naprawde chciala to...no nie powiem cio.
    ty chyba masz jakieś kompleksy z tym Lotosem... to napisz do nich, niech wkońcu zostawią w spokoju żużel... Widać nie chcą, albo nie mogą. Powód jest napewno! a niektórzy ciągle myślą, że przyjedzie Kraz, wysypie kiper z kasą i zaprosi sie zawodników którzy będą sie kąpali w tym. Te czasy już sie skończyły i Rafineria już tego nie chce i nie zrobi, tak ciężko to zrozumieć ?
    Po za tym, dlaczego nikt nie zauważy, że wszystkie te potęgi budowane na 2-3 lata padały dlatego, że dowodził nimi człowiek, który wkońcu chciał sie spełnić za wszelką cene?nawet cene późniejszego bankructwa. GL nie jest spółką jednoosobową, tylko koncernem zarządzanym przez poważnych ludzi ze sztabem doradców finansowych. Dlaczego we Wrocławiu nie płaczą, że Atlas daje za mało kasy? po za tym nie tylko Rafineria jest sponsorem Wybrzeża!

  5. Powrót do góry    #185
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Iversen też odpada! teraz to wszystkie kluby będę się bić o Bjarne! a nam zostanie dziadek Hamill

  6. Powrót do góry    #186
    Początkujący
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bjarne Pedersen
    Chris Hariss
    Matej Ferjan
    Rayn Sallivan (:P juz go widze u nas :P )
    Matej Zegar
    Mikael Max (moze powróci do dawnej formy )

    Widze jeszcze 6 dobrych. lotos ruszać dupy!!

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    nic nie proponuje, tylko potem żeby nie było płaczu jak po Apatorze...
    Płaczu nie będzie, moje uczucie do GL zgasło dawno temu, nawet nie tankuję na ich stacjach :P

    Po za tym, dlaczego nikt nie zauważy, że wszystkie te potęgi budowane na 2-3 lata padały dlatego, że dowodził nimi człowiek, który wkońcu chciał sie spełnić za wszelką cene?nawet cene późniejszego bankructwa.
    A po co to zauważać? Przecież u nas nikt nie buduje dream teamu, powiem więcej, trener od początku objęcia posady cel ma jeden - buduje młody perspektywiczny zespół oparty nie na gwiazdach lecz na zawodnikach, którzy chcą coś komuś lub/i sobie udowodnić a walkę o medal planujemy raczej z kilkuletnim wyprzedzeniem. Dlatego L Twoje argumenty są puste bo nie odnoszą się do obecnej sytuacji w Wybrzeżu a i budżet od GL na poziomie 3 mln nie jest nawiązaniem do "złotego" wieku przypadającego na lata 1999-2000. Nie jest nawey połową tamtego...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  8. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Płaczu nie będzie, moje uczucie do GL zgasło dawno temu, nawet nie tankuję na ich stacjach :P
    mówisz za siebie czy za wszystkich ?


    A po co to zauważać? Przecież u nas nikt nie buduje dream teamu, powiem więcej, trener od początku objęcia posady cel ma jeden - buduje młody perspektywiczny zespół oparty nie na gwiazdach lecz na zawodnikach, którzy chcą coś komuś lub/i sobie udowodnić a walkę o medal planujemy raczej z kilkuletnim wyprzedzeniem. Dlatego L Twoje argumenty są puste bo nie odnoszą się do obecnej sytuacji w Wybrzeżu a i budżet od GL na poziomie 3 mln nie jest nawiązaniem do "złotego" wieku przypadającego na lata 1999-2000. Nie jest nawey połową tamtego...
    dream teamu nie, ale silny skład, skoro chcecie awans tak... Pewnie, że są puste, bo GL nie chce dać tyle ile wy chcecie, a wiesz dlaczego? bo mają nauczke

    EOT

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    mówisz za siebie czy za wszystkich ?
    Polemizujesz ze mną czy ze wszystkimi?

    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  10. Powrót do góry    #190
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Wzmocnił się Falubaz, to teraz kilku zawodników wyleci ze składu, na czele ze Staszewskim i Okoniewskim- na pierwszą ligę jak ulał. W kwestii zawodników z kraju oczekuję może jednego wzmocnienia. Myśleć należy o jeźdzcach zza granicy, póki jeszcze jest spory wybór na rynku, warto podpisać sporą liczbę nawet "warszawskich" kontraktów, bo w trakcie sezonu to się zawsze przyda. Listę stranierich ktoś podał wyżej- do roboty, bo obawiam się zbytniej asekuracji i tego, że nie wszyscy mogą chcieć walczyć już w tym ezonie o e-ligę, a na pewno warto.

  11. Powrót do góry    #191
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Płaczu nie będzie, moje uczucie do GL zgasło dawno temu, nawet nie tankuję na ich stacjach :P
    Melas Olechnowicz już wysłał za Tobą list gończy, a Polny z HP zdjęcia drukuje co byś w przyszyłym roku na stadion się nie dostał! :P Farbuj włosy, zapuszczaj brodę bo żużla w przyszłym roku w Gdansku nie ujrzysz.
    Co do składu to trochę spokoju proponuje - po wieściach płynących z kilku źródeł, wychodzi na to, że Gorzowa nie powinniśmy się obawiać :D, a jak będzie okaże się wkrótce!

  12. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    ty chyba masz jakieś kompleksy z tym Lotosem... to napisz do nich, niech wkońcu zostawią w spokoju żużel... Widać nie chcą, albo nie mogą. Powód jest napewno! a niektórzy ciągle myślą, że przyjedzie Kraz, wysypie kiper z kasą i zaprosi sie zawodników którzy będą sie kąpali w tym. Te czasy już sie skończyły i Rafineria już tego nie chce i nie zrobi, tak ciężko to zrozumieć ?
    ty jakis pokrojony jestes??

    Czy ja oczekuje od GL milionow, napisalem to gdzies???

    Kolego, ja chce by Rafineria traktowala zuzel powaznie, a jak narazie tego nie robia. Zadeklarowali rok temu sponsoring dlugotrwaly. Budzet na zuzel mial byc duzo wczesniej zatwierdzony i i i .

    Tutaj nie chodzi o kase.

  13. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Wzmocnił się Falubaz, to teraz kilku zawodników wyleci ze składu, na czele ze Staszewskim i Okoniewskim- na pierwszą ligę jak ulał.
    Oby tylko mnie wyszło tak jak z wypożyczeniem Krzyśka Pecyny do Falubazu :d
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  14. Powrót do góry    #194
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozostaje nam czekać do ,któregoś ze słynnych wtorków ja jestem optymistą prezes rozmawia z innymi firmami i drugim większym sponsorem ,który jest w stanie wyłożyć od 0,5 do 1 mln złociszy Staszewski też nie byłby złym zawodnikiem ale wolałbym takiego Gapińskiego w pakiecie z Klechą jak nie Gapa to może Miedziak albo Marcin Rempała:)+ Bjarne i Haris i cosik z tego będzie Hej:)

  15. Powrót do góry    #195
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego, ja chce by Rafineria traktowala zuzel powaznie, a jak narazie tego nie robia. Zadeklarowali rok temu sponsoring dlugotrwaly. Budzet na zuzel mial byc duzo wczesniej zatwierdzony i i i .

    Tutaj nie chodzi o kase.
    ____________
    --------------------------------------------------------
    Cześć,

    tu chodzi głównie o kasę i o politykę. To się ze sobą *****iście łączy. Zmiany rządzących w Polsce wiąrzą się ze zmianami na kierowniczych stanowiskach w ważnych dla kraju firmach i sektorach gospodarczych. Dlatego, że teraz niestety "rządzi" pis to mam wrażenie, że Lotos nie będzie chciał popierać naszego klubu gdyż z nim lansuje się Adamowicz.
    Żużel jest sportem bardzo mocno uzależnionym od polityki...

  16. Powrót do góry    #196
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Polemizujesz ze mną czy ze wszystkimi?
    z tobą i giekaesiakiem


  17. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Latka lecą, niektórym na głowie przybywa siwizny, niektórym ubywa owłosienia (choć zdawałoby się że to niemożliwe :P ), niktórzy nawet zaczynają podkradać maszynki do golenia kuciapy mamie - a poglądy ciągle te same, niereformowalne. Fajnie że znajdzie się tutaj czasami taki głos rozsądku wydobywający się z postów Rombiego i L.

    Nie chce mi się po raz kolejny wdawać w polemikę na temat nastawienia do Grup Lotos. Napisze tylko krótko i zwięźle.

    Miejcie pretensje do Maćka Polnego że wisi na sutku rafinerii jak murzyńskie dziecko. Dlaczego obwiniacie znów GL? Czy myślicie że tam są ludzie którzy specjalnie zbierają się w poniedziałki żeby zrobić na złość sir Griflerowi vel ogoliłemsemustaszamaminąmaszynka, przeciągając przybicie budżetu dla klubu? Ludzie obudźcie się! Żyjemy w XXI wieku!

  18. Powrót do góry    #198
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czy myślicie że tam są ludzie którzy specjalnie zbierają się w poniedziałki żeby zrobić na złość sir Griflerowi vel ogoliłemsemustaszamaminąmaszynka
    ta, tak wlasnie robia.. specjalnie z mysla o mnie..

    a ty znowu zaczynasz. dramaT.



  19. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    alez Mikowhy, Rombi,
    jak najbardziej macie racje. Tylko ze wszystkie te czynniki odgrywaja wielka role.

    Jest Grupa Lotos, co by nie patrzec, firma w rekach politykow, jest Polny, ktory jak datad nic nie znalazl. Narazie tylko objetnice ze ma tez innych sponsorow w rekawie,
    no i jeszcze raz Grupa Lotos, ktora to zachowuje sie jak wielka dama, wlasnie miedzy innymi przez ta jej politycznosc.

    zreszta napisalem kilka tygodni temu:

    nie o tym chcialem pisac tylko o malzenstwie sportu zuzlowego w Gdansku z Grupa Lotos, firma co prawda finansowa stabilna jak malo innych ale przez swoja politycznosc jednoczesnie nieprzedwidywalna.

    z tego co widze to zuzel w Gdansku wznosi sie i upada z decyzjami tej firmy. Uzaleznienie, zreszta od lat, od jednej poteznej firmy doprowadzi nas jeszcze do nastepnego pogrzebu.
    czy w Gdansku, regionie naprawde trudno o innych sponsorow?? Nie wiem, jednak pamietam slowa prezesa ktory bodajze w marcu oswiadczal ze sponsorow to on zalatwi, juz wtedy nawet by zalatwil jednak byl to juz zbyt pozny okres na konkrety.

    Rola Prezesa to nie tylko przywrocenie do nazwy klubu czlonu Wybrzeze, rola Prezesa to takze skuteczne szukanie sponsorow, ... i to innych niz Grupa Lotos.
    Jak narazie od miesiecy na ten temat nic nie slychac, nic nie widac, nawet wrobelki przestaly cwierkac.

    A ja kurde mam dosc czekania na poniedzialki, wtorki by potem uslyszec ze musimy odczekac nastepne dwa tygodnie bo to wybory i moze duzo sie zmienic we wladzach, zarzadzie Grupy Lotos. Po wyborach bedzie trzeba czekac nastepne wtorki bo to nowy zarzad musi zbadac, zapoznac sie z cala dokumentacja itede.

    Ja wiem ze Grupie Lotos zawdzieczamy wiele dobrego, nie zapominam jednak ze dostarczyla nam tez troszeczke zlego.
    Moja ideologia przedsiebiorcza mowi mi, lepiej miec sredniego klienta, ale i szeroka siec mniejszych niz poteznego i tylko kilka mniejszych.

    ja wiem ze pisze moze i zbyt pesymistycznie, ale kurde, kto by pomyslal ze mi moje cudowne choinki zaczna wiednac???

  20. Powrót do góry    #200
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ta, tak wlasnie robia.. specjalnie z mysla o mnie..

    a ty znowu zaczynasz. dramaT.
    dramaTem to jesteś Ty chłopcze - zgoliłeś wąs, zdałes jak mniemam maturę i niby pownieneś dojrzeć, ale się jakoś nie udaje. Zacznij mysleć jak dorosły człowiek bo czas gonitw po podwórku z kijami zamist karabinów powoli dobiega końca.

    Drogi Arturro.
    Grupa Lotos, ktora to zachowuje sie jak wielka dama, wlasnie miedzy innymi przez ta jej politycznosc
    Czyli rozumiesz meritum sprawy. Jednak jakieś zaszłe wstręty Toba targają. Pozbądź się tego.

    Idzcie do Maćka Polnego z pretensami (jeśli je do niego w ogóle można mieć - wg mnie nie!). Bo to on wg Waszego toku myslenia zawodzi. Raz na zawsze dajcie już spokoj cyckom mamy rafinerii bo już I Majonez i Rusik i Formi i teraz Polny lubieżnie sobie nimi żąglują a mamusia Rafineria jak to dobra murzynka nie ma nic przeciwko. Tylko po tylu latach jakby juz laktacja nie ta sama i pokarm leci z przerwami.

  21. Powrót do góry    #201
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze że już puszczają wam nerwy, jeszcze nie dramatyzujmy panowie mamy prezesa,mamy trenera,awansowaliśmy do I ligi Polny nie siedzi z założonymi rękami cały czas szuka sponsorów
    chce podpisać kontrakty z 1 zagranicznym i 1 Polakiem z czołówki skoro tak mówi to poczekajmy do tego momentu kiedy będziemy znali te nazwiska. Wtedy będziemy mogli mówić i rozliczać za to co obiecali z jakich obietnic się wywiązali a z jakich nie! Poczekajmy jeszcze trochę nie róbcie jeszcze tragedii:) Wyluzujcie panowie !

  22. Powrót do góry    #202
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    dramaTem to jesteś Ty chłopcze - zgoliłeś wąs, zdałes jak mniemam maturę i niby pownieneś dojrzeć, ale się jakoś nie udaje. Zacznij mysleć jak dorosły człowiek bo czas gonitw po podwórku z kijami zamist karabinów powoli dobiega końca.
    A Ty zachowujesz się jak stary, sfrustrowany dupek. Żegnam.

  23. Powrót do góry    #203
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety złe informacje docierają z Gdańskiego obozu. Jak informuje jeden z działaczy GKŻ'tu, sprawa trenera jest nadal nie wyjaśniona. Do Poniedziałku ma zapaść decyzja czy obecny G.Dzikowski będzie pełnił dalej funkcje szkoleniowca Gdańskiego zespołu. Niestety sprawa nie jest tak różowa jak wszystkim się wydawało.
    Jak będzie oficjalne info to będziemy dyskutować, ja myślę że Dziki zostanie

  24. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grif
    przestań płakać i zacznij myśleć... Czasy piaskownicy jak donosi Mikowhy już minęły. Ja też się obawiam o przyszłość, bo niestety nie widzę Polnego jako "zaradnego gospodarza". Wyjść z II ligi przy takim budżecie i ogólnym poparciu nie było trudno.Teraz zaczną się schody i zobaczymy jak sobie poradzi nasz jurnalist... Mam nadzieję, że dobrze, choć rozum swoje ...

  25. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Piotrze

    Ale o co chodzi ? Ten gość poprostu czepia mnie się na każdym kroku, czego bym nie napisał. Wywołał mnie do tablicy i nagle słyszę, że rzekomo nie myślę jak dorosły człowiek. O jakiej kwestii mowa ? Możesz mi zacytować w czym się ze mną nie zgadzasz? Ja tylko napisałem, że drażni mnie to uzależnienie od Lotosu, nic więcej.

  26. Powrót do góry    #206
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co tu taka cisza trochę optymizmu ludziska:)

  27. Powrót do góry    #207
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    cisza, bo i w klubie cisza..
    czekają na Lotos.. no i mam nadzieję kombinują kolejnego większego sponsora..

    swoją drogą nie rozumiem całej tej "afery" z Dzikowskim, czyżby nagle coś się zmieniło ? narazie słychać o tym tylko na forach; jeszcze do niedawana pozycja p.Grzegorza w klubie wydawała się bardzo mocna..

  28. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec Awatar MaciekZG
    Dołączył
    16-01-2005
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ponoć doszło dziś do spotkania Trenera z Prezesem na którym zapadła decyzja o zmianie szkoleniowcxa.Informacja na 100% sprawdzona!!!!!!
    To ponoć czy na 100% pewna?

  29. Powrót do góry    #209
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakoś mi się nie chce w to wierzyć.. no, ale jeżeli coś w tym jest to zapewne na pierwsze miesjce wysuwa się kandydatura Grabowskiego..

  30. Powrót do góry    #210
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Oferta sponsorska przygotowana przez klub. Moim zdaniem bardzo ladna.
    http://lotosgdansk.pl/tmp/oferta.ppt
    http://lotosgdansk.pl/tmp/oferta.zip

    Jeśli w sezonie 2006 wydatki na zawodników zbliżone były do 2,0 mln zł, to teraz w przypadku walki o awans potrzeba około 4,0 mln zł netto, na co się składają tylko wypłaty dla zawodników.
    Pozostałe koszty zamierzamy pokryć z wpływów z biletów. Po sezonie 2006, kiedy na trybunach zasiadało 6-8 tys. osób, teraz spodziewamy się nawet po 10 tys. kibiców, zwłaszcza na meczach z czołowymi drużynami ligi. Wielu z nich to z pewnością dla Państwa potencjalni klienci.
    Pewnie najbardziej interesujacy jest "przypuszczalny sklad".

    Drodzy sponsorzy, prosimy sie zglaszac :)

  31. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma żadnej decyzji o zmianie trenera. Kto puścił te rewelacje, bo moderatorzy chyba zdążyli wykasować oryginał?

  32. Powrót do góry    #212
    Początkujący
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzikowski napewno bedzie trenerem dalej!!
    Niema zadnej afery!!

    a Hariss w Rybniku :/

  33. Powrót do góry    #213
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2004
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam te wasze marudzenie i inne rzeczy o zmianie trenera. Później wchodze na oficjalną stronę i odrazu mi się uśmiech na twarzy pojawił :)

    Łotysz Kjastas Puodżuks będzie w sezonie 2007 reprezentował barwy GKŻ Wybrzeże. - Sprawa jest dopięta na ostatni guzik - mówi prezes Maciej Polny.

    Więcej szczegółów dot. kontraktu przedstawimy w dniu jutrzejszym. Zapraszamy.

  34. Powrót do góry    #214
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszę się że Poudzuks będzie u nas szkoda tego Harisa
    teraz najważniejsze żeby ściągnąć Bjarnego! może do niego Steda i nie będzie tak żle obcokrajowców można zakontraktować przecież kilku żeby mieć wybór i żeby była walka o miejsce w składzie przyszły tydzień napewno będzie ciekawy dla nas.
    Najważnieszy teraz jest Bjarne!

  35. Powrót do góry    #215
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    YES YES YES ;)

    No i od razu lepszy humor. Pokładam w Kjastasie spore nadzieje. Fajnie gdyby podpisał na dwa lata. Może być naprawdę topowym juniorem w 1lidze.

  36. Powrót do góry    #216
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Tego nam bylo trzeba:D

    Regulaminu jeszcze nie ustalono, ale z tego co slychac w meczowym skladzie powinien byc wystawiony przynajmniej jeden polski junior. Spodziewam sie, ze bedzie nim Dzik, a w rezerwie wychowanek. Mowilo sie ostatnio rowniez o mozliwosci zakontraktowania Karpova, przez co zabezpieczymy sie na pozycji juniora. Poudzuks podobnie jak Lingren w Zielonej, moglby wskoczyc pod numery 1-5, co pewnie zwiekszyloby pole do manewrow taktycznych trenerowi. Tak czy siak, cos ryszylo:)

    ps. dzieciaki nie klocic sie :P

  37. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    O taaak


  38. Powrót do góry    #218
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Trzeba wziąć rewanż za rok ubiegły. Z Torunia wyrwiemy Pedersena a z Bydgoszczy Kościeche. Mało prawdopodobne ale nie niemożliwe.

  39. Powrót do góry    #219
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Koscias czołowym juniorem 2 ligi? Szczerze wątpie. Aczkolwiek jakiś początek budowania drugiej linii jest.

    Grif - Ty się czepiasz Lotosu - ja sie czepiam Ciebie. Lubie to bo lubie patzeć i czytać jak się frustrujesz.

    Ze sportowym pozdrownieniem!

    Gilettteeeeeeeeee!!!!

  40. Powrót do góry    #220
    Początkujący
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciesze sie ze dogadał się Kostia napewno się przyda :-)
    Teraz Bjarne i Kostek chce zmiany zeby forme odbudowac jedyne wyjście powrót do Gdańska :-)
    To tej wiadomości jest już lepszy humor jutro wybory po wyborach zacznie sie cos dziac i nastepny tydzien moze być ciekawy :)

  41. Powrót do góry    #221
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Koscias czołowym juniorem 2 ligi? Szczerze wątpie.
    Ja wątpie jeszcze bardziej. W końcu będzie startował w PIERWSZEJ lidze.

    Grif - Ty się czepiasz Lotosu - ja sie czepiam Ciebie.
    Dzieki, nareszcie mam odpowiedź, wydrukuje, oprawie w ramkę i powieszę nad łóżkiem. :)

    Lubie to bo lubie patzeć i czytać jak się frustrujesz.
    Nie, no.. czysty sadyzm poprostu. Piła IV ? Panie Jigsaw, nie krzywdź mnie, litości :>


    Gilettteeeeeeeeee!!!!
    ..najlepszy dla dentysty :D

  42. Powrót do góry    #222
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To czekamy na następnych, do roboty panie Polny:)

  43. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Koscias czołowym juniorem 2 ligi? Szczerze wątpie.
    Ja wątpie jeszcze bardziej. W końcu będzie startował w PIERWSZEJ lidze.

    Grif - Ty się czepiasz Lotosu - ja sie czepiam Ciebie.
    Dzieki, nareszcie mam odpowiedź, wydrukuje, oprawie w ramkę i powieszę nad łóżkiem. :)

    Lubie to bo lubie patzeć i czytać jak się frustrujesz.
    Nie, no.. czysty sadyzm poprostu. Piła IV ? Panie Jigsaw, nie krzywdź mnie, litości :>


    Gilettteeeeeeeeee!!!!
    ..najlepszy dla dentysty :D


    Noo jakieś symptomy luzu zauważam. No i chyba nawet jakiś rodzaj poczucia humoru. Wywierasz na mnie coraz wieksze wrażenie Griflerze. Mały wzrostem - wielki duchem i średni rozumem ( jak na razie). Takich wielkich ludzi było już na Świecie paru.

    Się machnąłem z ta 2 liga. Ojej no. Po takim sezonie pełnym emocji wciąż nie mogę uwierzyć że awansowaliśmy.

  44. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    A Ty zachowujesz się jak stary, sfrustrowany dupek. Żegnam.
    No właśnie Griflerze frustracja to chyba jedyna rzecz, jakiej Wojtusiowi brakuje więc tu walnąłeś kulą w płot! :D

    Raz na zawsze dajcie już spokoj cyckom mamy rafinerii bo już I Majonez i Rusik i Formi i teraz Polny lubieżnie sobie nimi żąglują a mamusia Rafineria jak to dobra murzynka nie ma nic przeciwko.
    Oj nie tak szybko drogi Wojtku, tak się składa, że matuszka rafineria od tego ssania już ma obrzęki wokół brodawek ale jak to dobra matka nadal jest w stanie wykarmić co najmniej kilka brzdąców, nie tylko tego żużlowego więc dopóki trwa laktacja dajmy jej upust żeby nie doszło do stanów zapalnych! Nie wykluczam nawet użycia odciągacza :D:D:D

    Koscias czołowym juniorem 2 ligi? Szczerze wątpie. Aczkolwiek jakiś początek budowania drugiej linii jest.
    A powiedz mi w jakim zawodniku I ligi widzisz większy potencjał? zakładam, że KS Toruń zostanie w ekstra i Ząbika nie ujrzymy w I lidze :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  45. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to co Panowie,mamy tez w Gdansku Andy Smith.a Krzysiu Jablonski ma podobno podpisac kontrakt w Poniedzialek:).

Strona 5 z 44 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •