Strona 4 z 44 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1961

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ale te życie bywa przewrotne

    Formela = Batorski
    Grupa Lotos = Karkosik
    Zagar, Lindbäck = Sullivan, Gollob
    Długi, zmienność nastroju, listy, protesty

    Kto nastepny?
    Kto do E-ligi 7 zespołowej?


    Zycze Apatorowi wyjscia z sytuacji, a przy okazji cieszy mnie, ze powoli w nieciekawych chwilach kibice potrafia sie jednoczyc niezaleznie od klubu.

    W oczekiwaniu na dobre wiadomosci...

  2. Powrót do góry    #137
    Początkujący
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko czekam zeby był przepis ze obco z GP w pierwszej lidze :-) oj wtedy bedzie skladzik :D

  3. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Ja tylko czekam zeby był przepis ze obco z GP w pierwszej lidze :-) oj wtedy bedzie skladzik :D
    Ta Crump pewnie żałuje , że tak szybko podpisał we Wrocławiu :D Hampel się też wstrzymał z parafowaniem umowy :) Ja zaczynam wątpić w ten super dream team. Zakontraktujemy pewnie kilku młodych , zdolnych ale na wielkie transfery to bym nie liczył :) Rok temu wszyscy też tak czekali więc teraz lepiej twardo stapać po ziemi, lepiej się miło rozczarowac.
    Czy ktoś w ogóle wie kiedy będzie znany budżet, z kim są prowadzone zaawansowane rozmowy, na jakich zawodników mamy chrapke ?

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytając dzisiejszy TŻ okazało się ze przepisy nie koniecznie muszą być ogłoszone 07.11.2006.Mogą być dopiero za 2-3 tyg. Jak na razie nie mamy Sponsora, zawodników a nawet jak zaćwierkały dziś wróbelki i trenera.

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Czytając dzisiejszy TŻ okazało się ze przepisy nie koniecznie muszą być ogłoszone 07.11.2006.Mogą być dopiero za 2-3 tyg. Jak na razie nie mamy Sponsora, zawodników a nawet jak zaćwierkały dziś wróbelki i trenera.
    Potrafisz wlać ten optymizm w serce kibica.

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potrafisz wlać ten optymizm w serce kibica.
    Lepsza najgorsza prawda, niż najlepsza ŚCIEMA!!!!!!!

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    podobno, ale tylko podobno, tak mrucza bizony z puszczy bialowieskiej ktore przejezdzaly dzisiaj, w ciezarowce schowane w drodze do zoo w duisburgu, kolo mojego domu, ze nowy regulamin pierwszej ligi zostanie ustalony dopiero jak grupa lotos zatwierdzi budzet. dzwieki ktore wydostawaly sie z ich gadel, a ja przebudzony z delirium nazwalem mruczenien, brzmialy po przetlumaczeniu: Warszawa czeka na budzet.

    taka prosta historyjka o mruczeniu, grupie lotos, bizonach, wodce...w sumie taka uniwersalna. Dla jednych bizony mrucza, dla innych nie, jeszcze inni pija zubrowke i po niej sami mrucza...

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Potrafisz wlać ten optymizm w serce kibica.
    Lepsza najgorsza prawda, niż najlepsza ŚCIEMA!!!!!!!
    Kobieto..
    Zawsze widzisz wszystko w czarnych barwach ;D Troche optymizmu! :D

    pzdr

  9. Powrót do góry    #144
    Początkujący
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obserwatorka daruj sobie takie zdania ze niby zmiana trenera.

    Otóż Chce Poinformować Wszystkich ze Trenerem Bedzie nadal Grzegorz Dzikowski.

    A i Zarzad Stara się Zrobić jak Najlepsze Transfery Musimy poczekać na Regulamin jaki bedzię.

    Info Pewnie na 100000% (specjalnie kazał mi ten ktos to przekazać)

    Pozdro!

  10. Powrót do góry    #145
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ejj bez przesady tak źle nie będzie :PP z tego co wiem podobnie do waszych historii , ksiądz powiedział kościelnemu a kościelny przyjacielowi który opowiedział ojcu że w Gdańsku ma zostać Dzikowski,a o składzie i budżeciku nic nie mówili.
    Ja jestem dobrych myśli

    A co do zawodników GP w 1 lidze?
    -Kto by chciał w takiej lidze jeździć, na światowym poziomie???; (nie bieżcie mnie na słówka bo chodzi o ścisłych zawodników a nie rezerwowych:PP)

    Posdrafiam forómowiczóf

    I na tym zakończymy :P

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurcze dzis wtorek więc moze cos dzis??? :D:D
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  12. Powrót do góry    #147
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak nie ten to następny:)Mnie ciekawi jedno skoro w ekstralidze może jeżdzić na pozycji juniora tylko jeden obco to wcale bym się nie zdziwił gdyby w pierwszej lidze mieli startować tylko polscy juniorzy:) jestem ciekaw jak to będzie:)a tak na marginesie Karpovem interesuje się Unia Leszno:(

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    kurcze dzis wtorek więc moze cos dzis??? :D:D
    Dzisiaj Machciu to jedynie Magda M. o 21:30 na TVN-ie:P. A co do tych zapowiedzi o zmianie trenera to wiadomym było i jest że nic z tego. Za duzą robote dla klubu robi pan Grzegorz. Poza tym ile to już razy to zwalniali. Za Formeli potem przez Polnym, a może i za czasow Polnego... kto by to liczył :P
    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obserwatorka

    Twoje "informacje" najczęsciej nie sprawdzają się. Daruj sobie więc takie "informowanie" nas o tym, co dzieje się w klubie, bo wprowadzasz tylko nikomu niepotrzebne zamieszanie..

  15. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Teraz czekam na info o obcych - rynek został uwolniony, można kontraktować w każdej lidze zawodników z Gp.

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnicy z GP bedą jezdzić w 1 lidze - teraz tylko pozostaje czekać do któregoś wtorku, mam nadzieje że inne kluby też poczekają (:

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja kcem Bjarne!!!:D:D
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    http://www.lotosgdansk.pl/foto

    Tego nam brakowalo:). Rewelacja


    Grupa Lotos deklaruje, że na pewno nadal będzie sponsorować gdański klub. Na razie nie zaakceptowała budżetu, bo uważa, że gdański klub oczekuje zbyt wiele
    Lotos Gdańsk awansował do I ligi. Teraz gdański klub chce zbudować drużynę, która awansuje do żużlowej elity. Aby ten cel stał się realny, potrzebny będzie solidny budżet, dlatego oczy działaczy i sympatyków żużla zwrócone są stronę sponsora strategicznego, gdańskiej drużyny Grupy Lotos. Prezes GKŻ Wybrzeże Gdańsk Maciej Polny przedstawił Grupie Lotos projekt budżetu. Na razie nie został on jednak zaakceptowany. - Trzeba tę propozycję urealnić, kwota, jaką chciałby otrzymać od nas gdański klub, jest zbyt wysoka - mówi rzecznik prasowy Grupy Lotos Marcin Zachowicz. - I liga nie różni się wiele, jeśli chodzi o budżet, od ekstraligi, szczególnie w przypadku drużyny, która chce awansować, a my taki mamy cel. KM Ostrów miał w minionym sezonie budżet wysokości 4 milionów złotych, a mimo to nie awansował do ekstraligi. My nie złożyliśmy wniosku nawet na tę sumę - odpowiada Polny. - Zawodnicy żądają astronomicznych sum, dlatego liczę, że Lotos zaakceptuje przynajmniej 2/3 naszej propozycji - dodaje Polny. Według szacunków "Gazety" jest to około 3 milionów złotych.

    Listopad to miesiąc, w którym zaczyna się kompletować składy. Czy gdański klub będzie mógł podpisywać umowy z zawodnikami, nie mając budżetu? - Na pewno nadal będziemy wspierać gdański żużel, będziemy tylko negocjować wysokość budżetu. Do końca listopada powinno wszystko być jasne - przekonuje Zachowicz. - Nawet nie znając dokładanej wysokości kontraktu, ale mając deklarację Lotosu, że z nami zostaje, możemy rozpocząć finalizowanie rozmów z żużlowcami. Do połowy listopada chcemy zawrzeć umowy z dwoma zawodnikami z najwyższej półki, jednym krajowym i jednym zagranicznym - deklaruje prezes Polny.

    Na razie wszystko wskazuje na to, że na kolejny sezon w Gdańsku zostanie kapitan i lider drużyny Krzysztof Jabłoński. Strony uzgodniły już warunki umowy i gdański klub czeka tylko na odesłanie podpisanego kontraktu przez Jabłońskiego. W dalszej kolejności będą prowadzone rozmowy z innymi wyróżniającymi się w minionym sezonie żużlowcami gdańskiej drużyny Arturem Pietrzykiem i Mariuszem Frankowym. Na razie swoje warunki przedstawił Pietrzyk, ale są one nie do przyjęcia dla gdańskiego klubu.

    GKŻ Wybrzeże zabiega także cały czas o innych sponsorów. Ma już deklaracje mniejszych firm, które gotowe są przekazywać 20-30 tysięcy złotych. - Negocjujemy także z dużą firmą, która obok Lotosu mogłaby zostać sponsorem strategicznym. Być może będzie skłonna wyłożyć sumę pomiędzy pół miliona a milionem złotych. Będziemy musieli oczywiście dać coś w zamian. Być może nawet miejsce w nazwie drużyny. Na razie przygotowujemy się jednak na spotkanie ze specjalną komisją Lotosu. Mam nadzieję, że uzna, że jesteśmy wiarygodnym partnerem - mówi Polny.

    Gdańska drużyna chce awansować do ekstraligi, podobne plany mają także inne drużyny. Aspiracji nie ukrywają RKM Rybnik, KM Ostrów, Stal Gorzów i Start Gniezno. Żaden z klubów nie ma jednak jeszcze ustalonego budżetu, a rozmowy kontraktowe także są we wstępnej fazie. RKM Rybnik (spadkowicz) i KM Ostrów (przegrał baraże) liczyły jeszcze na powiększenie ekstraligi, teraz szykują się już do walki w I lidze. W Ostrowie udało się zatrzymać najlepszego żużlowca ligi Petera Karlssona, w Rybniku zakontraktować Rory'ego Schleina. Stal miała chrapkę na Karlssona, teraz musi szukać gdzie indziej, liczy m.in. na powrót Pawła Hliba. Start musi uważać, bo lidera Jespera B. Jensena chce Atlas Wrocław, a po utalentowanego juniora Adriana Gomólskiego ustawiła się już duża kolejka. Nie wiadomo, na co stać będzie PSŻ Poznań, który awansował do I ligi po wygraniu baraży z Krosnem. "Skorpiony" interesują się m.in. Krystianem Klechą i Krzysztofem Pecyną, ale do podpisania umów jest jeszcze daleko. Zagadką jest także GTŻ Grudziądz, do którego być może wróci Mariusz Puszakowski.
    gazeta.pl

  19. Powrót do góry    #154
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe kto będzie tym Polskim zawodnikiem z czołówki oby Chrzanek lub Kostek! słyszałem że interesujemy się też Puzonem wolałbym za niego Kleche on będzie bardziej perspektywicznym zawodnikiem obco to potrzebujemy przynajmniej 2 tacy Bjarne i Chariss byliby idealni w grę wchodzi też Nichols. Dobrze że prezes szuka innych firm nie skupia się tylko na Grupie Lotos im więcej firm tym lepiej, to mi się podoba panie prezesie oby tak dalej:)
    "Grosik do grosika i będzie Ekstraklasika" :)

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ciekawe kto będzie tym Polskim zawodnikiem z czołówki oby Chrzanek lub Kostek! za Puzona wolałbym Kleche on będzie bardziej perspektywicznym zawodnikiem obco to potrzebujemy przynajmniej 2 takiego więc Bjarne i Chariss byłby idealny w grę wchodzi też Nichols. Dobrze że prezes szuka innych firm nie skupia się na Grupie lotos i to mi się podoba panie prezesie oby tak dalej
    "Grosik do grosika i będzie Ekstraklasika" :)
    Z wróblich ćwierków wynika, że może to być jakiś świeżo upieczony senior rodem z Polski :D Chyba za wcześnie na kontrakty z obcokrajowcami skoro budżetu nie znamy.
    Swoją drogą mam nadzieję, że prezes dokoptuje nam jakiegoś sponsora porządnego poza GL, która zaczyna zachowywać się jak Żydek spod Łodzi, w końcu dla nich nawet te 3 mln złotych to jakby prezio Olechnowicz babola z nosa sobie wyjął. Chcieli przejrzystości w klubie i jawności finansów - mają! Chcieli mieć "swojego umyślnego" w klubie - mają! Chcieli być w nazwie zespołu - są! Może wobec spełnienia wszelkich wymogów formalnych nasz kochany sponsor da te 3 milioniki co by nie popsuć za rok marki Lotos, nad której wizerunkiem tak skrzętnie pracujemy??? :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  21. Powrót do góry    #156
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe kto będzie tym Polskim zawodnikiem z czołówki oby Chrzanek lub Kostek! za Puzona wolałbym Kleche on będzie bardziej perspektywicznym zawodnikiem obco to potrzebujemy przynajmniej 2 takiego więc Bjarne i Chariss byłby idealny w grę wchodzi też Nichols. Dobrze że prezes szuka innych firm nie skupia się na Grupie lotos i to mi się podoba panie prezesie oby tak dalej
    "Grosik do grosika i będzie Ekstraklasika" :)
    Z wróblich ćwierków wynika, że może to być jakiś świeżo upieczony senior rodem z Polski :D Chyba za wcześnie na kontrakty z obcokrajowcami skoro budżetu nie znamy.
    Swoją drogą mam nadzieję, że prezes dokoptuje nam jakiegoś sponsora porządnego poza GL, która zaczyna zachowywać się jak Żydek spod Łodzi, w końcu dla nich nawet te 3 mln złotych to jakby prezio Olechnowicz babola z nosa sobie wyjął. Chcieli przejrzystości w klubie i jawności finansów - mają! Chcieli mieć "swojego umyślnego" w klubie - mają! Chcieli być w nazwie zespołu - są! Może wobec spełnienia wszelkich wymogów formalnych nasz kochany sponsor da te 3 milioniki co by nie popsuć za rok marki Lotos, nad której wizerunkiem tak skrzętnie pracujemy??? :D
    hmmm to może to będzie Adrian Miedziński fajnie by było

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    hmmm to może to będzie Adrian Miedziński fajnie by było

    --------------------------------------------------------------------------------
    Chyba zartujesz:) jest to pewnie ktos z trojki Gapa, Miedziak, Klecha.


  23. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm to może to będzie Adrian Miedziński fajnie by było

    --------------------------------------------------------------------------------
    Chyba zartujesz:) jest to pewnie ktos z trojki Gapa, Miedziak, Klecha.
    Adrian Miedziński = Miedziak :P

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Adrian Miedziński = Miedziak
    sorry, my mistake, Miskowiak:):)

  25. Powrót do góry    #160
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,873
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    gapa ma ważny kontrakt we wrocku i jak sam mówi chce zostać w sparcie. chce walczyć o miejsce w składzie. jednak cieślak zapowiada, że dopiero po pierwszych sparingach będzie wiadomo czy gapa będzie łapał się do siódemki. a najlepsze jest to, że gdyby stal g. nie przebiła oferty wrocławian dla jensena, to wtedy tomek od razu chciałby iść na wypożyczenie:)

  26. Powrót do góry    #161
    Początkujący
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli wierzy w sowie mozliwości bedzie walczył o miejsce w Sparcie ale moze sie przeliczyc u nas by był napewno w podstawowym a kto wie ze obok krzysia najlepszym Krajowym zawodnikiem.

  27. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Tak jak do Krzysia Pecyny, tak i do Gapy i Miskowiaka mam wielki sentyment..., tzn do Krzysia mialem. Nostalgia rzadzi moim sercem a Gapa z Miskowiakiem jako juniorzy pilskiej Poloni byli w meczach u nas wysmienici. Wiem ze Maciej juz starszy, statystyki go strasza, ale Macieju, zrob mi ta przysluge i wyszukaj:)

  28. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Sam Miśkowiak może nie był taki super, ale Gapa czuje się w Gdansku naprawde świetnie. Oprócz niżej przedstawionych wynikow z meczy ligowych należy pamietac o zawodach towarzystkich i indywidualnych turniejach gdzie Gapa i Misiek (szczególnie ten pierwszy) spisywali sie naprawde b.dobrze!

    Specjalnie 4 Artur z Helmutowa

    Tomasz Gapiński
    12 RUNDA DMP 2005: 3-7-2005
    3 T.GAPIŃSKI 5+1 (1,1,1,1,1*)

    20 RUNDA DMP 2003: 21-9-2003
    5 T.GAPIŃSKI 10 (3,2,3,1,1)

    2 RUNDA DMP 2003: 6-4-2003
    3 T.GAPIŃSKI 12 (2,2,3,2,3)

    3 RUNDA DMP 2002: 14-4-2002
    7 T.GAPIŃSKI 9+1 (1,3,0,3,2*)

    15 RUNDA DMP 2002: 18-8-2002
    7 T.GAPIŃSKI 7+2 (0,2*,2*,3)

    Robert Miśkowiak
    12 RUNDA DMP 2005: 3-7-2005
    4 R.MIŚKOWIAK 8 (2,3,0,3,d4)

    20 RUNDA DMP 2003: 21-9-2003
    1 R.MIŚKOWIAK 9 (1,3,2,0,3)

    2 RUNDA DMP 2003: 6-4-2003
    7 R.MIŚKOWIAK 2 (0,1,1,0)

    3 RUNDA DMP 2002: 14-4-2002
    6 R.MIŚKOWIAK 0 (0,wu)

    15 RUNDA DMP 2002: 18-8-2002
    6 R.MIŚKOWIAK 1 (0,1)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #164
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gapa byłby dobry ale Miedzio jeszcze lepszy ,ja che Miedzia:)

  30. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Gapa byłby dobry ale Miedzio jeszcze lepszy ,ja che Miedzia:)
    tak jak połowa E-ligi...

    Swoją drogą mam nadzieję, że prezes dokoptuje nam jakiegoś sponsora porządnego poza GL, która zaczyna zachowywać się jak Żydek spod Łodzi, w końcu dla nich nawet te 3 mln złotych to jakby prezio Olechnowicz babola z nosa sobie wyjął. Chcieli przejrzystości w klubie i jawności finansów - mają! Chcieli mieć "swojego umyślnego" w klubie - mają! Chcieli być w nazwie zespołu - są! Może wobec spełnienia wszelkich wymogów formalnych nasz kochany sponsor da te 3 milioniki co by nie popsuć za rok marki Lotos, nad której wizerunkiem tak skrzętnie pracujemy??? :D
    ale co sie dziwisz? tyle lat był dym z kasą, która znikała w niewyjaśnionych okolicznościach, a jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc dziwne, żeby po jednym sezonie olali wszystko i rzucili kase bo... kibice tak chcą. Oni też mają inne wydatki i nie myśl, że 3 bańki to dla nich nic. Nie wiem dlaczego, ciągle u nas jest przeświadczenie, że jak ma ktoś dużo, to powinien dawac to dla nas... Mało kto docenia w ogóle, że sponsorują żużel i nie odwrócili sie od tego, chociaż ludzie którzy sprawowali władze w klubie ruchali ich do potęgi. Zaraz ktoś napisze, że tak... ale teraz jest nowa władza, teraz mają przedstawiciela swojego itd itd itd. Panowe - łyżeczką, a nie garściami!
    A w temacie transferów, to coś mało obco już zostało :(

  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adrian Miedziński = Miedziak
    sorry, my mistake, Miskowiak:):)
    Mylisz sie kolego na kazdym froncie,lecz nie martw sie.Pomylka to ludzka rzecz hehehe.Wszystko w swoim czasie sie dowiesz.Pozdrawiam Essen.

  32. Powrót do góry    #167
    Początkujący
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    L niema mało obcokrajowców jest jeszcze duzo dobrych z tego co wiem najblizej nam do Bjarnego Pedersena teraz nic tylko czekac co bedzie :-)


    P.S-Jezeli Chodzi o Gapę i jego Wyniki ostatnio 3miejsce co nie u nas na dobrze bardzio ładnie jeździł albo Sparing GKS Wybrzeze - Reszta Ligi 40:50 13+2 Gapa Takze on by był super tutaj do nas :-)

  33. Powrót do góry    #168
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zorro i Jensen w Gorzowie:) szkoda jensena bo by się przydał na obco nr 2 ale spoko jest jeszcze trochę obco będzie dobrze:)

  34. Powrót do góry    #169
    Początkujący
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja cały czas licze ze bedzie u nas Bjarne i Hariss to wtedy nikt nam nie podskoczy :D do tego Jabuszko Gapa Pudzuks i jazda z ku... :d

  35. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Wartościowych zawodników zostało bardzo wielu. Tylko trzeba mieć kase. Obcokrajowcy: Nicholls, Bjarne, Hariss, Loram, Sullivan. Seniorzy- Dobrucki, Klecha, Kościecha, Chrzanowski, Puszakowski. Juniorzy - Podzuks, Karpov. Jest z czego wybierać ale pierwsze trzeba miec klepniety budzet. Grupa Lotos wymaga awansu ale z pustego to i Salomon nie naleje. Więc uchwalcie ten budżet to na pewno mniej kasy wydamy. Jak będziemy mieli wybierać z reszty to dopiero wartościowi zawodnicy będą krzyczeć o astronomiczne sumy.

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    tyle lat był dym z kasą, która znikała w niewyjaśnionych okolicznościach, a jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc dziwne, żeby po jednym sezonie olali wszystko i rzucili kase bo... kibice tak chcą. Oni też mają inne wydatki i nie myśl, że 3 bańki to dla nich nic. Nie wiem dlaczego, ciągle u nas jest przeświadczenie, że jak ma ktoś dużo, to powinien dawac to dla nas...
    L - po pierwsze nie dlatego, że kibice tak chcą tylkl dlatego, że skoro GL chce nadal nas sponsorować to znaczy, że nie mają zastrzeżeń do minionego sezonu, wreszcie dlatego że zapewne znowu wyznaczą nam cel - awans, o który w przyszłym sezonie będzie niezmiernie trudno biorąc pod uwagę aspiracje inncyh zespołów! Jak to zwykle bywa Lotos w trosce o dobry wizerunek swojej marki zarząda dobrych wyników, więc niech zapewnią środki na te wyniki! Dla GL nie ma znaczenia czy przekażą na żużel 2, 2,5 czy 3 mln złotych! Przypomnij sobie datki z lat 1999-2000 a wyniki finansowe mieli wtedy gorsze niż obecnie :)

    L niema mało obcokrajowców jest jeszcze duzo dobrych z tego co wiem najblizej nam do Bjarnego Pedersena teraz nic tylko czekac co bedzie :-)
    Jakby Bjarniak do nas trafił to byłby srogi rewanż za odebranie go nam przez pierników przed minionym sezonem :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  37. Powrót do góry    #172
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    **** mać, Gorzów zbroi się na całego.. niech ten lotos odmuli w końcu..

  38. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    L - po pierwsze nie dlatego, że kibice tak chcą tylkl dlatego, że skoro GL chce nadal nas sponsorować to znaczy, że nie mają zastrzeżeń do minionego sezonu, wreszcie dlatego że zapewne znowu wyznaczą nam cel - awans
    ale dąże do tego, że skoro nie chcą dać tyle kasy, to może nie chcą awansu w tym roku? nie pracują tam idioci i mają jakiś misterny plan :) nie dają kasy bo nie, tylko dlatego bo albo mają jakiś cel

    Jakby Bjarniak do nas trafił to byłby srogi rewanż za odebranie go nam przez pierników przed minionym sezonem :)
    wszystko ładnie i pięknie, tylko czy Ci lepsi zawodnicy będą chcieli przyjśc do 1 ligi ? bo tak naprawde, to nikt po za Walaskiem w tamtym roku z takich znaczacych zawodników do 1 ligi nie zawitał ( i nie piszcie że Okoń takim zawodnikiem był, bo to tak naprawde cień zawodnika sprzed wielu lat :) )

  39. Powrót do góry    #174
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    **** mać, Gorzów zbroi się na całego.. niech ten lotos odmuli w końcu..
    Spokojnie jak na wojnie. Prezesi krzyczą, że umowy podpisane a w rzeczywistości podpisu nie ma. W Gorzowie nikt jeszcze z tej 2 nie podpisał kontraktu. Może i są blisko ale klubu ale Protas też był bardzo bliski Bydgoszczy. Gorzów rok w rok deklaruje chęć awansu, nowego stadionu, sponsora na miare coca coli itp bajki.

  40. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    wszystko ładnie i pięknie, tylko czy Ci lepsi zawodnicy będą chcieli przyjśc do 1 ligi ? bo tak naprawde, to nikt po za Walaskiem w tamtym roku z takich znaczacych zawodników do 1 ligi nie zawitał ( i nie piszcie że Okoń takim zawodnikiem był, bo to tak naprawde cień zawodnika sprzed wielu lat )
    Spokojna Twoja rozczochrana L :D Zawodnicy, którymi się interesujemy z reguły mieli w tym roku słabsze sezony w ekstralidze a w perspektywie wzrostu poziomu naszych wszystkich lig sprawą niebagatelną jest wybór między wożeniem ogonów w ekstralidze a szansą odbudowania się w I lidze czy w przypadku niektórych - bycie średniakiem w ekstralidze a trzaskanie biegopunktówek w pobliżu kompletów na zapleczu.

    W kwestii Gorzowa - ja tam czekam na kolejny powrót legendy :D Niech wraca nam co rok jak ten bumerang!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  41. Powrót do góry    #176
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    ale ja jestem spokojny, bo jakoś nie potrafie sie stresować i płakać jak np. rafik :)
    na żużel chodze od prawie 20 lat, na SBcji jestem ponad 4, gdzie jeszcze panowała stara gwardia i rozmowy były konkretnie o żużlu i wszystkim w koło, nie takie sytuacje przeżyłem i nie takie składy sie obserwowało (pozdrowienia dla Marka Mroza :) ). Widze w jakim kierunku działacze ostatnio idą i tylko zaznaczam, że nie ma napalać sie co na gwiazdy, a i zawodnicy z gorszymi sezonami nie zawsze sie odnajdują nad morzem. A wracając do grupy Lotos - nie wiem czy ktoś to zauważył, ale ogólnie Rafineria Gdańska i teraźniejszy Lotos jest obecnie sponsorem, który najdłużej jest zaangażowany w żużel! starszym był Apator...był... więc i to może wypada docenić?

    PozdrO

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    więc i to może wypada docenić?
    Czyli co konkretnie proponujesz? :D:D:D

    Co do naszych działaczy to jak widać kierunek mamy niezmienny, upadłe madonny z wielkim cycem albo raczej młody wyrównany skład, bez gwiazd ale z jakimś konkretnym liderem, który "pociungnie" nas do ekstraligi :d
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  43. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Prosta jest sprawa, w sytuacji kiedy Lotos niechce dać 3 milionów, trzeba wyciągnąć jak najwięcej się da i szukać innych poważnych sponsorów, nawet za cene nazwy: Wybrzeże Lotos Sponsor Gdańsk, lub kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu mniejszych sponsorów. Lotos nie ma 100% zaufania do Polnego i mieć nie musi, poza tym kto wie czy za tym wszystkim nie kryje się polityka, w końcu to firma jeszcze państwowa. Nie ma co robić tragedii, tylko trzeba działać bo już się podpisywanie zaczęło...Jensen w Gorzowie. Czas płynie nie ma co stać i czekać na Lotos...

  44. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Gigant,

    to nie o zaufanie tutaj chodzi, nawet Matka Terasa byla by osoba nie godna zaufania. Na serio.
    Grupa Lotos ma jeden problem, a mianowicie te niechciane dziecko GKS.
    Grupa Lotos jak by tak naprawde chciala to...no nie powiem cio.

  45. Powrót do góry    #180
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    polityka, wybory, wybory,polityka - nic sie nie zmienia:)

    Jaworski powinien przed wyborami z hukiem przekazac troche PLN-ow na GKS;). Podobnie jak bylo z siatkowka, gdzie budzet ustalono bardzo pozno, ale w koncu pieniadze(Energa) przekazano i kandydat na prezydenta mogl sie zaprezentowac. Na hokeju tez sie pojawial ostatnio. Na Lechie i Wybrzeze, jakos sie nie palil;). Musimy uzbroic sie w cierpliwosc, a pienadze z Lotosu w swoim czasie beda. Nie da sie ukryc, ze wysokosc budzetu zalezy najbardziej od nich, choc tu licze na przychylnosc innych potencjalnych sponsorow. Mam nadzieje, ze do 24listopada? uda sie kilku zawodnikow namowic do startow u nas. Aby jedynie nie brali przykladu z Protasa;)

Strona 4 z 44 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •