Strona 34 z 44 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,486 do 1,530 z 1961

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #1486
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Seniorr Stoczniowiec, bardzo mi przykro z powodu Twojej wypowiedzi. Jednak jestem w stanie to zrozumiec bo moglo dojsc do nieporozumienia. Powiedzmy sobie szczerze, ze dla zawodnikow zagranicznych historia druzyn z innych krajow jest zazwyczaj obojetna, przewaznie w ogole nie znana. Ja nie napisalem, ze dla mnie i dla kibicow byli prezesi to synonim GKS-u, ale czy to sie nam podoba czy nie to dla kilku riderow tak bedzie. Kibic raz poklaska, raz pogwizdze i o tym zapomni, ale problemow organizacyjnych zuzlowcy nie zapominaja i przykra rzecza bylo czytanie w Tygodniku Zuzlowym (nie wazne czy szmatlawiec czy nie) jak to niektorzy zawodnicy "promuja" Wybrzeze Gdansk i uprzedzaja przed podpisaniem kontraktu.
    Na koniec powtorze co by nie bylo watpliwosci. Dla mnie prezesi (lub prezydenci ), których wymienilem nie znacza nic na tle ponad 60 letniej hsitori GKS-u, ale dla zawodnika, ktorego z nasza druzyna laczyl roczny, dwuletni epizod tak NIESTETY jest.
    pozdrawiam
    Oka, przyjmuje powyższą argumentacje, fakt zdeka inaczej Cię w pierwszej wypowiedzi zrozumiałem ;)

    I wydaje mi się, że na przestrzeni ostatnich kilku lat żużlowych narzekaczy jest na pewno mniej niż tych zadowolonych - choć cały czas pracujemy na swój pozytywny wizerunek.

    Co do wcześniej wymienionych przez Ciebie kolarzy podtrzymuje zdanie jak w poście poprzednim.

    Pozdro.

  2. Powrót do góry    #1487
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ciesze sie, ze osiagnelismy porozumienie ;).

    Dodam jeszcze tylko, ze nie koniecznie tu chodzi o ilosc zawodników, ale ich uznanie w swiatku. Co z tego, ze zadowolonych jest wielu mało znaczacy zawodników, skoro 2-3 riderów bedacych autorytetem dla wielu popsuje wizerunek ze spotegowana sila.

    pzdr i dobranoc

  3. Powrót do góry    #1488
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Stocznia jeśli bardzo mi współczujesz :P to śpieszę dopowiedzieć, że nie uważam zawodników za pokrzywdzone niewiniątka. Ci, którzy windowali stawki czując łatwą kasę sami są sobie winni jeśli potem zabrakło na wypłaty dla nich. Dobrze im tak! :)
    Ale każda sprawa ma drugie dno, chodzi tu przede wszystkim o Korporację nie o GKS Wybrzeże. Oczywiście smród po majonezowych ekscesach ciągnie się latami ale sięgając do historii nowszej nie dziwię się, że zawodnicy wkur...i się na Formelę gdy obcinano im stawki za wypowiedź w prasie czy nieumyty kevlar lub odsunięto od składu za niestawiennictwo na kolacji :) Chyba nie będziesz bronił w tym miejscu Korporacji, która stała się dla mnie uosobieniem wrzodu na tyłku. :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  4. Powrót do góry    #1489
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Chyba nie będziesz bronił w tym miejscu Korporacji, która stała się dla mnie uosobieniem wrzodu na tyłku. :)
    co by nie mowic
    Korporacja pociagnela poheniowy ;) "smrod"
    i jako tako wyprostowala to bagno
    z drugiej strony
    moglismy juz dawno zaczac "od zera"
    i teraz byli bysmy w innym miejscu
    jakim ?
    wrozka nie jestem :P
    pzdr.

  5. Powrót do góry    #1490
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze, ze temat o Wybrzezu ma sie dobrze i dyskusja o roznych rzeczach sie toczy :D
    Widze, ze na tapecie sa teraz byli zawodnicy i byli prezesi.
    Nie moznaby pogadac o tym co obecnie sie w klubie dzieje?
    Nadchodzi maj i chyba w koncu doczekamy sie dmuchanej bandy ;)

  6. Powrót do góry    #1491
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Widze, ze temat o Wybrzezu ma sie dobrze i dyskusja o roznych rzeczach sie toczy :D
    Widze, ze na tapecie sa teraz byli zawodnicy i byli prezesi.
    Nie moznaby pogadac o tym co obecnie sie w klubie dzieje?
    Nadchodzi maj i chyba w koncu doczekamy sie dmuchanej bandy ;)
    chyba zawodnicy się doczekają bo nam to raczej ona na nic :P. Przez nią tylko na torze mniej widać :D

  7. Powrót do góry    #1492
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    U nas i tak bandy pełne więc widać będzie tyle samo, w Toruniu pewnie mniej widać po zainstalowaniu.
    My też się doczekamy. Ja tam nie miałem przyjemności w oglądaniu karetki zwożącej zawodnika z toru więc na bandę czekam jak najbardziej z utęsknieniem. :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  8. Powrót do góry    #1493
    Początkujący
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Witam

    Mam dwa wolne miejsca do Poznania,kontakt tel.kom.517721623

  9. Powrót do góry    #1494
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy ktos sie orientuje czy dzisiejszy mecz w poznaniu bedzie w Radio ? moze jakas inna relacja live procz SyFów ?? bo ostatnio sa do dup* ;/ z gory dziekuje ;) pozdrawiam :) P.s.

    Poznan :
    Kosciuch
    Huszcza
    Kłopot
    Trojanowski
    Skornicki
    Pytel
    Piaszczynski
    Andersen
    Gdańsk:
    Pedersen
    Smith
    Jabłoński
    Pietrzyk
    Chrzanowski
    Barański
    Karpov
    Sperz

    hmm wedlug mnie ciezko bedzie ... a jakie wasze zdanie ;p ?

  10. Powrót do góry    #1495
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Myślę, że wynik meczu z PSZ będzie kubłem zimnej wody na kilka rozpalonych gdańskich głów. Próbowano umniejszać znaczenie porażki ze średnim tak naprawdę Gnieznem. Ten wynik udowadnia, że jesteśmy zespołem na środek tabeli i o zwycięstwach na wyjeździe (może Grudziądz?) możemy na chwilę obecną zapomnieć.
    Prezes (toć przecież nie trener) ma teraz nie lada zagwostkę jak poukładać te klocki w kontekście nadchodzących spotkań.
    Niestety sprawdzają się przedsezonowe kalkulacje dot. siły naszego zespołu. Kiedy bez entuzjazmu podchodziłem do ubiegłorocznych wyników Jabola, odsądzano mnie od czci i wiary. A tu masz babo placek, 7pkt. Mistrza Europy na torze poznańskiej mega potęgi krajowego speedwaya.
    Oj będzie się działo w ciągu najbliższych kilku dni w siedzibie klubu. Oby tylko szanowny Prezes wzorem ub. roku nie myślał znów o rezygnacji.

  11. Powrót do góry    #1496
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Niewiem może źle celuje i przypadkowo wale gromy na Bjarne ale poraz kolejny przy jego defekcie uciekła szansa na korzystny wynik. Tak samo jak w gnieźnie w biegu bądź co bądź ,który mógł decydować o przełamaniu wyniku tak samo dzisiaj .Fakt ,że nie miał pogromcy na torze ale ....no właśnie to ale.
    Chrzan swoje zrobił plus rekord toru a Smith według oczekiwań potwierdził ,że mecz z Lublinem był tylko wypadkiem przy pracy.
    Oczywiście czeka nas walka o pierwszą czwórke, a o awansie raczej nie warto marzyć choć dzisiejsza batalia w Lublinie pokazała ,że nasi rywale tez mają problemy z wygrywaniem z tymi potencjalnie słabszymi lecz są o ten jeden kroczek do przodu , ciężko bo ciężko ale wygrywają.
    Brakuje tutaj ewidentnie jednego mocnego gracza ,który te wyniki na styku dociskałby na naszą korzyść.
    Napewno jeszcze nie wszystko stracone lecz jesteśmy coraz dalej aniżeli bliżej.
    Także dzisiaj słabiutki "niby" Grudziądz remisuje w Gnieznie, tam gdzie my przegraliśmy ehhhhh

    Pozdrawiam

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  12. Powrót do góry    #1497
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Święte słowa Presso, święte słowa.

  13. Powrót do góry    #1498
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Jeszcze jedna myśl przeszła mi przez głowę a mianowicie słynne "z/z" . Niewiem czy trener ma jaja czy też nie ale skoro widać ,że niemamy tego czwartego do gry to trzeba wzorem innych także przycwaniaczyć i robic z/z a napewno przyniesie to na wyjazdach nie gorszy efekt niż niepewność czy "kolarzowi" wyjdzie aby dzisiaj czy też nie.Mamy niby trzech mocnych i dalej długo długo nic to robimy z/z i jedziemy, trzy razy "liderzy" napewno więcej zrobią niż 50/50 procent skuteczności drugiej lini.
    Dodam tylko ,że in plus i to cieszy pojechał dzisiaj Pietrzyk, niewiem czy aż tak mu leży Poznański owal czy wraca do formy ale za dzisiaj należą mu się ode mnie brawa.

    Pozdrawiam

    p.s. pisałem jakiś czas temu ,że trzeba było sprawdzić Louisa z Lublinem...

  14. Powrót do góry    #1499
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kiedy bez entuzjazmu podchodziłem do ubiegłorocznych wyników Jabola, odsądzano mnie od czci i wiary. A tu masz babo placek, 7pkt. Mistrza Europy na torze poznańskiej mega potęgi krajowego speedwaya.
    Policz bonusy ;]

    Pozytyw Pietrzyk, nic nie można zarzucić Chrzanowskiemu.

    In minus człowiek-pingwin z Anglii (niech się pucuje, dawać Chrisa ;) ) i Bjarne. Gp Rider psia mać.. Z tymi rowerami to może w speedrowerze startować. Juniorzy.. jacy juniorzy..? Zobaczcie co robił dziś Poudżuks.. cholera my to mamy pecha..
    Nie chcę dramatyzować, ale Ostrów odstawił już wszystkich w walce o awans.

  15. Powrót do góry    #1500
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    ale macie kibicow

    Bardzo fajnych macie kibicow. W Poznaniu wywiesili dmuchana lale z szlikiem PSZ-tu. Jakie to smaczne! Godne wioski a nie zuzlowego miasta jakim ponoc jest Gdansk. Nie mam zamiaru obrazac was ani nikogo tylko zwrocic uwage na zachowanie waszych kibicow. Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #1501
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    napisz to jeszcze tutaj:
    http://www.sportsboard.pl/Forum/forumdisplay.php?FID=43
    to bedzie wtedy czwarty post od ciebie na ten temat.

  17. Powrót do góry    #1502
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam - pozwole sobie wkleic moj post z zuzel.info

    ---

    No prosze zuzel w 'prime time' TV.

    TVN Fakty nareszcie poswiecil zuzlowi swoj cenny czas antenowy. Kilka minut glownego wydania faktow poswiecono naszej ulubionej dyscyplinie...

    ...mowiono o propagowaniu faszyzmu przez kibicow Wybrzeza Gdansk.

    Nie ma jak dobra promocja Wink

    Swoja droga propagowanie ma polegac na noszeniu kibicowskich koszulek z napisem "Wiernosc jest istota mojego honoru". A jest to propagowanie faszyzmu gdyz bylo to haslo uzywane przez SS [w formie, o ile dobrze pamietam: moim honorem jest wiernosc], zdaniem TVN autorem tych slow jest A. Hitler.

    Wszystko ladnie, wszystko pieknie ale autorem tych slow jest: Karl Wilhelm Friedrich von Schlegel - poeta niemiecki przelomu XVIII/XIX w.

    Mam nadzieje, ze ktos z kibicow Gdanska zainterweniuje w TVN Wink

  18. Powrót do góry    #1503
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jaja się zrobiły.. pierwszy raz od bardzo dawna bedzie to sezon o pietruszke, wygrana tu, przegrana tam i środek tabeli. :(
    Przed sezonem mówiło się że mamy 2,5 zawodnika no i to sie sprawdziło. Patrze na Grudziądz, Lublin, Poznań - te druzyny miały walczyć o utrzymanie a zamiast tego robią cudowne niespodzianki swoim kibicom, też chciało by się tak poczuć :)
    Grudziądz zremisował gdzie my nie moglismy.. szok
    Gorzow rozjezdza ROW w Rybniku!
    Ostrów wygrywa wszystko i wszędzie..
    Jak w czwartek jeszcze przegramy to zostanie walka o utrzymanie, lepsze to niż nudny środek tabeli ;)

  19. Powrót do góry    #1504
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jeszcze jedna myśl przeszła mi przez głowę a mianowicie słynne "z/z" . Niewiem czy trener ma jaja czy też nie ale skoro widać ,że niemamy tego czwartego do gry to trzeba wzorem innych także przycwaniaczyć i robic z/z a napewno przyniesie to na wyjazdach nie gorszy efekt niż niepewność czy "kolarzowi" wyjdzie aby dzisiaj czy też nie.Mamy niby trzech mocnych i dalej długo długo nic to robimy z/z i jedziemy, trzy razy "liderzy" napewno więcej zrobią niż 50/50 procent skuteczności drugiej lini.
    Dodam tylko ,że in plus i to cieszy pojechał dzisiaj Pietrzyk, niewiem czy aż tak mu leży Poznański owal czy wraca do formy ale za dzisiaj należą mu się ode mnie brawa.

    Pozdrawiam

    p.s. pisałem jakiś czas temu ,że trzeba było sprawdzić Louisa z Lublinem...
    A kto aktualnie u nas sie lapie na z/z? Jablko, Bjarne i PIETRZYK:D? Szkoda ze nie Frankow ;).

    Ludzie cieszmy i radujmy sie wyrownana liga. Wyje*** w runde zasadnicza. Byle sie zalapac do czworki i wtedy dopiero damy show :D

  20. Powrót do góry    #1505
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Lepsze zło to po jednym biegu Bjarne,Chrzana,Jabola i nawet Pietrzyka - tyle żem Ci powiem :)

    Eriksson

    Poczekaj , poczekaj już Rybnik łapie rytm :)sorry łapał :D

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #1506
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Materiał, który poszedł na TVN to swojego rodzaju "zemsta" stacji. Pozostawię jednak wyjaśnienia osobom najbardziej "Kumatym". Szkalują nasze imię, ale wątpie aby ludzie przed tv dali sie na to nabrac.

  22. Powrót do góry    #1507
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Materiał, który poszedł na TVN to swojego rodzaju "zemsta" stacji. Pozostawię jednak wyjaśnienia osobom najbardziej "Kumatym". Szkalują nasze imię, ale wątpie aby ludzie przed tv dali sie na to nabrac.
    Nie no materail byl 'troche' naciagany - chociazby sam fakt pomiecia prawdziwego autora slow i wyrazne zaznaczanie, ze jest to haslo SS - chociaz nie jest - jest tylko podobne.


  23. Powrót do góry    #1508
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Materiał, który poszedł na TVN to swojego rodzaju "zemsta" stacji. Pozostawię jednak wyjaśnienia osobom najbardziej "Kumatym". Szkalują nasze imię, ale wątpie aby ludzie przed tv dali sie na to nabrac.
    Nie no materail byl 'troche' naciagany - chociazby sam fakt pomiecia prawdziwego autora slow i wyrazne zaznaczanie, ze jest to haslo SS - chociaz nie jest - jest tylko podobne.


  24. Powrót do góry    #1509
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kiedy bez entuzjazmu podchodziłem do ubiegłorocznych wyników Jabola, ods±dzano mnie od czci i wiary. A tu masz babo placek, 7pkt. Mistrza Europy na torze poznańskiej mega potęgi krajowego speedwaya.
    Muszę wzi±ć w obronę "Jabola". Chłopak po prostu nie czuje poznańskiego toru i już. Sk±d to twierdzenie? Ćwierćfinał IMP - Poznań, 25.05.2006 8 pkt. (1,1,u2,3,3), 13. runda DM2L 2006 - Poznań, 27.08.2006 9 pkt.+2 (2,2,1,2*,2*). W tegorocznym meczu z PSŻ-etem podobała mi się jego jazda parowa z Pietrzykiem. Chyba maj± podobny żużlowy temperament. P.S. To co pokazał w Poznaniu Chrzanowski to bajka. Bajka na poziomie e-ligi...

  25. Powrót do góry    #1510
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Kiedy bez entuzjazmu podchodziłem do ubiegłorocznych wyników Jabola, ods±dzano mnie od czci i wiary. A tu masz babo placek, 7pkt. Mistrza Europy na torze poznańskiej mega potęgi krajowego speedwaya.
    Muszę wzi±ć w obronę "Jabola". Chłopak po prostu nie czuje poznańskiego toru i już. Sk±d to twierdzenie? Ćwierćfinał IMP - Poznań, 25.05.2006 8 pkt. (1,1,u2,3,3), 13. runda DM2L 2006 - Poznań, 27.08.2006 9 pkt.+2 (2,2,1,2*,2*). W tegorocznym meczu z PSŻ-etem podobała mi się jego jazda parowa z Pietrzykiem. Chyba maj± podobny żużlowy temperament. P.S. To co pokazał w Poznaniu Chrzanowski to bajka. Bajka na poziomie e-ligi...
    Szczegolnie te 2 minuty to byla poezja na miare e-ligi ;)

  26. Powrót do góry    #1511
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Lubię Krzysztofa bo jest sympatycznym facetem i solidnym ligowcem. Jednak nigdy nie widziałem go w roli jednego z liderów zespołu. Jabol dogadał się z gdańskim torem i tu zawsze można na niego liczyć. Mecze wyjazdowe w jego wykonaniu to zawsze pewna doza niepewności o wynik. Myślę, że w solidnej ekstraligowej drużynie byłby drugim do pary.

  27. Powrót do góry    #1512
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Za lotosgdansk.pl:
    Gdańscy kibice krytykowani za hasło na koszulkach
    poniedziałek, 30. kwietnia 2007 r., godz. 02:56

    Jan Błaszkowski /fot. TVN

    W niedzielnym, głównym wydaniu programu informacyjnego "Fakty" prywatnej telewizji TVN, wyemitowany został niemal trzyminutowy materiał dotycz±cy używanego (m.in. na koszulkach i ogromnej fladze) przez gdańskich kibiców hasła "Wierno¶ć jest istot± naszego honoru".

    Według red. Błaszkowskiego napis ten razi historyków, którym owe hasło jednocznacznie kojarzy się ze zdaniem "Moim honorem jest wierno¶ć", używanym w przeszło¶ci przez SS-manów, a wymy¶lonym przez Adolfa Hitlera.

    Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, któr± o zdanie zapytał dziennikarz TVN-u, jednoznacznie odrzuciła zarzuty wysuwane przez telewizję, mówi±c: Hasło to nie kojarzy się z niczym negatywnym. Musiałby bowiem wyst±pić element propagowania faszyzmu.

    Najbardziej bol± jednak następuj±ce słowa red. Błaszkowskiego: W Niemczech po wojnie SS uznano za organizację przestępcz± i przestępstwem jest do dzi¶ używanie jej znaków. Ale to, co zakazane w kraju, w którym powstał nazizm, wcale nie musi być zakazane tam, gdzie żyj± jego ofiary - mówi Jan Błaszkowski, który jest kierownikiem gdańskiego oddziału stacji TVN/TVN24.

    Sprawa bez w±tpienia wymaga reakcji. Prezes GKŻ "Wybrzeże" Maciej Polny, którego wiadomo¶ć o tym krzywdz±cym materiale zastała krótko po przegranym meczu LOTOS-u w Poznaniu, powiedział: W poniedziałek spotkamy się z prawnikami klubu i będziemy rozmawiać na temat kroków, które możemy podj±ć w tej sprawie.

    Takie przedstawianie gdańskich kibiców bez w±tpienia działa na szkodę nie tylko naszego klubu, ale również całego polskiego ¶rodowiska żużlowego.

    Materiał wyemitowany w głównym wydaniu "Faktów" TVN o godzinie 19 można obejrzeć w serwisie www.tvn24.pl.
    Tutaj link do tego "czego¶":
    http://www.tvn24.pl/28377,1504851.1,...wiadomosc.html
    Jako kibic dodam że tak tego nie zostawimy.

  28. Powrót do góry    #1513
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Jako kibic dodam że tak tego nie zostawimy.
    a co zrobicie ?
    Nawrot
    no co ?
    material zostal zrealizowany w formie domniemania, domyslu
    z informacja wyrazna, ze czesc osob nieswiadomie nosi koszulki z takim a nie innym napisem
    z drugiej strony
    Ty sam najlepiej wiesz o tym, ze srodowisko kibicow jest "przesiakniete" osobami o pogladach skrajnie prawicowych.
    Duzo tego naplynelo wraz z kibicami Lechii, ktorzy swojego czasu wieszali na "kopanej" dziwny transparent, utozsamiajac sie z notabene, najbardziej nieudacznym, faszystowskim przywodca.
    Czesc z tych pogladow wyraza sie w haslach na waszych transparentach, koszulkach (np. napisy wykonane czcionka ulubiona przez NSDAP)
    z tego miedzy innymi powodu jestem kibicem, ale tak jakby obok :P
    nie znosze totalitaryzmow w kazdej postaci :P

    pzdr.

  29. Powrót do góry    #1514
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czesc z tych pogladow wyraza sie w haslach na waszych transparentach
    Podaj przykład albo zamilcz.



    Ps. Maciek na ch.. się czepiasz Chrzanowskiego ?

    Ps2. Jabol 3 razy przyjechał na 5-1 a i tak mu się dostaje. Czy was powaliło do reszty ? Mecz uwalił Smith, Karpow i Pedersen.

  30. Powrót do góry    #1515
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ps. Maciek na ch.. się czepiasz Chrzanowskiego ?
    no bo tu zawsze sie go czepiają i czepiali...nie pamietasz jak to było kiedy u nas jeździł wczesniej??
    nie warzne czy dobrze czy źle,zawsze ktoś cos miał do niego...tak samo jak nie uzasadnione wytykanie winy Jabolowi ze zawalił mecz w Poznaniu 7+4 gdzie 3 razy przyjechał na 5-1 dla nas.
    no sory panowie,bez jaj!!!
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  31. Powrót do góry    #1516
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ps. Maciek na ch.. się czepiasz Chrzanowskiego ?
    no bo tu zawsze sie go czepiają i czepiali...nie pamietasz jak to było kiedy u nas jeździł wczesniej??
    nie warzne czy dobrze czy źle,zawsze ktoś cos miał do niego...tak samo jak nie uzasadnione wytykanie winy Jabolowi ze zawalił mecz w Poznaniu 7+4 gdzie 3 razy przyjechał na 5-1 dla nas.
    no sory panowie,bez jaj!!!
    Jejku jacy wrazliwi. Nie czepiam sie absolutnie Tomka. Pojechal super mecz, ustanowil rekord toru jednak wykluczenie za 2 minuty pachenie amatorszczyzna. Tak myslalem wczoraj i dzisiaj rano. Zapoznalem sie jednak z relacja z meczu, wypowiedzia Tomka, ktore ukazaly sie w Dzienniku Baltyckim i wycofuje nie tyle pretensje, co pewnego rodzaju zal.

    PS. Grif, jakbys nie mogl mi napisac na gg tego.
    PS2. Machciu, jakbys nie mogl mi napisac na gg tego.

    Ja po Tomku nigdy nie jechalem, dlatego dziwie sie Waszej reakcji. Wiecej loozu panowie, niczym nasi bracia z Afryki <lol>

  32. Powrót do góry    #1517
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Rzeczywiście Eriksson ma rację, jak się zastanowić to nasza drużyna dostarcza chyba najwięcej emocji w całej polskiej lidze żużlowej, od początku lat dziewięćdziesiątych awans albo spadek. Gościliśmy w dawnej I lidze góra 2-3 lata i znowu walka o awans. Od 2000 roku to już zupełna poezja gatunku :D
    2000 - walka o utrzymanie i spadek przesądzony po ostatnim meczu, który wygraliśmy z Wrockiem ale Czewa podłożyła się Unii Leszno.
    2001 - awans rzutem na taśmę po walce z Rybnikiem
    2002 - dojście rzutem na taśmę do baraży po dramatycznej walce z Umęczoną a potem te piękne baraże z Gnieznem :)
    2003 - wymęczone baraże po walce z Piłą niestety w barażach baty od Unii i spadek :(
    2004 - tu w miarę pewny awans ale też po dobrej walce ze Stalą Rzeszów i Motorem
    2005 - znów walka o utrzymanie, tym razem my pogrążamy Zieloną i superemocjonujące baraże z KM-em
    2006 - walka o awans z PSŻ i DSC do ostatniego meczu :)

    Rzeczywiście w perspektywie minionych lat obecny sezon marnie się zapowiada. Przy tak silnej i wyrównanej lidze nawet trudno dać pojeździć juniorom bo jeszcze o spadek można się otrzeć przy jakichś przegranych na swoim torze :)

    Pozostaje nam liczyć na nawiązanie walki w play-off. Według mnie pomimo słabej postawy naszych asów będziemy poza zasięgiem Gniezna, Poznania, Grudziądza i Rybnika i zajmiemy po fazie zasadniczej 3 miejsce gwarantujące udział w play-off. Tyle, że po przegranych meczach chyba największym optymistom trudno będzie uwierzyć w nawiązanie walki ze Stalą i KM-em o awans :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  33. Powrót do góry    #1518
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    a teraz cos do smiechu. dobry humor przeciez musi byc.

    a wiec trener Los:
    - Te zabiegi nic nie dały - mówi Romuald Łoś, trener gdańskiego zespołu. - Tor był jak do motocrossu. Już podczas próby obserwowałem naszych zawodników i wiedziałem, że dobrze nie pojadą Andy Smith i juniorzy. Nawierzchnia wyraźnie im nie pasowała. To wprowadziło mnie w pewne zakłopotanie, ale żadnych zmian już zrobić nie mogłem.
    to trener nie wie jaki w Poznaniu jest tor??? Jezdzilismy tam przeciez rok temu.
    Nawierzchnia nie pasowala Smithowi??? przeciez to bylo oczywiste Panie trenerze. Mamy duzy, duzy sklad. Zmiany na mecze trzeba robic z glowa a nie wyrzucac po prostu najgorszego. Tak jak szansy Pietrzyka na dobry wynik byly spore, tak u Smitha kazdy cymbal wiedzial ze nie pojezdzi sobie.


    i idziemy dalej:

    - Ten mecz musieliśmy wygrać. Taki wynik to dramat. Normalnie ręce opadają. Na pewno jednak się nie załamujemy i będziemy walczyć dalej. Ten pech kiedyś musi nas opuścić. W Poznaniu mieliśmy go za dużo. Słabo pojechał Smith oraz młodzieżowcy i przed czwartkowym meczem z Ostrowem w Gdańsku na pewno będą zmiany w składzie - zapowiedział trener Łoś.
    zmiany??? znajac zycze pseudotrener way***** ze skladu Smitha, ktory na naszym torze spisuje sie dobrze.
    pech??? do ****.. jaki pech??? Pech to ze cie Polny zatrudnil, ale jakas marionetke potrzebowal.

    - I znowu musieliśmy gonić - żali się szkoleniowiec. - Jeden punkt przecież i tak mamy zapewniony, a nasza młodzież nie walczyła o nic więcej.
    zale prosze do tych co kontraktowali. A i Panie trenerze, a za czym Pan sie rozgladal od Grudnia. Juniorow, czy polskich czy zagranicznych bylo en mase na rynku.



  34. Powrót do góry    #1519
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Masz rację Arturze, że jeśli trener wypunktowuje po meczu takie rzeczy, któe połowa kibiców przed meczem zapowiadała to coś tu jest nie tak. A na mecz z KM Knappa dadzą, który na naszym betonie jednak sobie nie radzi...
    Louisa bym nie testował na meczu z Ostrowem, za silny rywal.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  35. Powrót do góry    #1520
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Podaj przykład albo zamilcz.
    oto jeden z przykladow
    link ze strony lub forum (nie pamietam dokladnie) wybrzeze.gda.pl
    http://pretorian-hc.com.pl/main.php&...57lve9lj13o3r6
    znalazl sie tam przez przypadek
    popatrz sobie na niektore koszulki kibicow
    i powiem Ci jedno synku
    nie zamilkne
    tacy co pisali hasla taka czcionka oraz cyrylica
    zamordowali swojego czasu pol mojej rodziny
    i jakos nie za bardzo podoba mi sie ten styl
    nie podrodze mi z nimi
    i poczytaj sobie synku
    o faszyzmie
    a potem o ruchach kibicowskich
    potem poczytaj sobie o Hitlerjugend, Pionierach i innym gownie robiacym w glowach "kisiel"
    jezeli jeszcze nikt nie zrobil Ci w glowie "kisielu" to wyciagniesz sobie troche wnioskow
    jezeli nie, to przykro mi bardzo
    zyj szczesliwie



  36. Powrót do góry    #1521
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Drogi dziadku,

    kisiel w głowie to chyba Tobie zrobił TVN.

    Ja mam się do jasnej cholery tłumaczyć, że CHOLERNIE DALEKO mi do nazioli ? Dziękuje, nawet nie muszę. Temat ciach! bo to kompletna bzdura.

    I daruj sobie motywy biograficzne, moją rodzinę te nazistowskie świnie wyrzuciły z domu i kazali spać w lesie, ale NAWET POMIJAJĄC TEN FAKT darzę tamtych "ludzi" nienawiścią.

    Dalej czekam na przytoczenie treści transparentu, bo sama CZCIONKA to jest ŚMIESZNY ARGUMENT, żeby kojarzyć nas z SS. Napisałeś oszczerstwo. I to jest niezaprzeczalny FAKT.

  37. Powrót do góry    #1522
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    oto jeden z przykladow
    link ze strony lub forum (nie pamietam dokladnie) wybrzeze.gda.pl
    http://pretorian-hc.com.pl/main.php&...57lve9lj13o3r6
    znalazl sie tam przez przypadek
    popatrz sobie na niektore koszulki kibicow
    i powiem Ci jedno synku
    nie zamilkne
    tacy co pisali hasla taka czcionka oraz cyrylica
    zamordowali swojego czasu pol mojej rodziny
    i jakos nie za bardzo podoba mi sie ten styl
    nie podrodze mi z nimi
    i poczytaj sobie synku
    o faszyzmie
    a potem o ruchach kibicowskich
    potem poczytaj sobie o Hitlerjugend, Pionierach i innym gownie robiacym w glowach "kisiel"
    jezeli jeszcze nikt nie zrobil Ci w glowie "kisielu" to wyciagniesz sobie troche wnioskow
    jezeli nie, to przykro mi bardzo
    zyj szczesliwie
    Nie wiem czy się ¶miać czy płakać. Dałe¶ popis, brawo.
    Kiedy¶ pisali o nas sekta, teraz może Hitlerjugend?
    Mam to w dupie, dalej bedę robił swoje.
    Prokurator nie widział w tym nic złego a Ty masz jakie¶ problemy.
    Komus zależało żeby nas skłócić/obrazić/zniszczyć a Ty to łykasz jak dziecko. Tania sensacja i kompromitacja stacji telewizyjnej. Pozdro

  38. Powrót do góry    #1523
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    dobra Chlopcy
    pierdoly to Wy mozecie sobie sadzic mamie, tlumaczac sie, ze idziecie nie na mecz tylko na zbiorke zuchow
    i sie przekomazac
    czy tvn robi kisiel
    ze robicie swoje
    i macie to w dupie
    tylko sie nie obrazajcie
    kiedy Was postrzegaja tak jak widza
    a fakty sa niepodwarzalne
    - wsrod "najwierniejszych" kibicow GKS jest wielu neonazistow, skinheadow i skrajnych prawicowcow
    - objawia sie to miedzy innymi stylem napisow na koszulkach (nie mowie tu o tych prezentowanych w TV)
    I Grifie nie wyjazdzaj tu z biografia, bo zaraz sam to robisz
    jezeli juz to chodzi tu o matryrologie
    ale nie moja i Twoja a naszych przodkow
    no i na koniec popisu, Nawrocie:
    "tak, to Wybrzeze
    to Wybrzeze wygra mecz
    mow co chcesz........."
    reszte dopowiedz sobie sam
    :P :P
    i zeby nie bylo, ze jestem (.....)
    lubie U-booty i Luftwaffe :P :P
    ale to inna bajka
    EOT

  39. Powrót do góry    #1524
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach

    U-Booty tak!

    Ale w piwie :d
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  40. Powrót do góry    #1525
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Do jasnej cholery, czy on coś pił?
    Czytam i nie dowierzam.
    I jeszcze dali to na portal gdzie sporo ludzi czyta...

    Romuald Łoś (po meczu PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk):
    "Tor piękny, uważam, że powinny odbywać się na nim mistrzostwa świata. Tutaj nie powinno się rozgrywać meczy..."

  41. Powrót do góry    #1526
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    - wsrod "najwierniejszych" kibicow GKS jest wielu neonazistow, skinheadow i skrajnych prawicowcow
    - objawia sie to miedzy innymi stylem napisow na koszulkach (nie mowie tu o tych prezentowanych w TV)
    A mnie zaliczasz do neonazistow, skinheadow, skrajnych prawicowcow czy może faszystów? A może wszystkich naraz?
    Tak się składa że jestem wspóltwórca zarówno flagi jak i koszulek więc...?
    Tego "chłopca" pomine.

  42. Powrót do góry    #1527
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    - wsrod "najwierniejszych" kibicow GKS jest wielu neonazistow, skinheadow i skrajnych prawicowcow
    Zapomniałeś jeszcze o talibach, komunistach, żydach, masonach, kosmitach i obrońcach O.J Simpsona.


    objawia sie to miedzy innymi stylem napisow na koszulkach (nie mowie tu o tych prezentowanych w TV)
    A oprócz tego pieprzykiem na lewym półdupku.




    W życiu nie myślałem, że ktoś będzie nam wmawiał takie rzeczy. :D

  43. Powrót do góry    #1528
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Tak się składa że jestem wspóltwórca zarówno flagi jak i koszulek więc...?
    Skoro jesteś współtwórcą "tych" koszulek to zbierz oficjalny głos w tej sprawie i napisz, że po prostu projektując wyrażenie (w kontekście klubu Wybrzeże Gdańsk) "WIERNOŚĆ JEST ISTOTĄ NASZEGO HONORU" nie opierałem się na wyrażeniu "moim honorem jest wierność" i będzie koniec tematu.
    Pozdrawiam.

  44. Powrót do góry    #1529
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A tak w ogóle to od wczoraj mamy zgodę z Lazio Rzym.

    ;D

  45. Powrót do góry    #1530
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Do jasnej cholery, czy on coś pił?
    Czytam i nie dowierzam.
    I jeszcze dali to na portal gdzie sporo ludzi czyta...

    Romuald Łoś (po meczu PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk):
    "Tor piękny, uważam, że powinny odbywać się na nim mistrzostwa świata. Tutaj nie powinno się rozgrywać meczy..."
    To jest sarkazm :D

Strona 34 z 44 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •