Strona 13 z 44 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 1961

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #541
    Zaawansowany Awatar Mrozo_GD
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    2,382
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    a moze sympatia do Gdanska i jego kibicow zdecydowala
    ...a no może .... :P

    Tomek ... dziękujemy !!!:) - wspaniała wiadomość :)

    Gadanie, że poszedł na łatwiznę, że boi się rywalizacji w składzie ekstraligowca ... większych głupot nie słyszałem.
    Chrzanek zna swoją wartość i nie oddzisiaj wiadomo, że stać go na dużo.
    Wrócił do Gdańska...bo tu jest jego miejsce. Nie zapomniał gdzie się odrodził itp:)
    Było mu u nas dobrze i tylko sytuacja z degredacją klubu spowodowała, że trafił do Rzeszowa.
    Teraz powstaje solidny zespół który będzie miał ambitne cele...tak więc wraca tam gdzie jego miejsce tam gdzie jest potrzebny:) I jeśli znowu nikt nas nie okradnie to jestem przekonany, że długo będziemy mieli przyjemność podziwiać Tomka na naszym obiekcie:)

    Jabol, Chrzan, Biarne .... kto by pomyślał :) - Brawo

    PS. Pozdrowienia dla Asi:)

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Lo(t)osie teraz już koniec jakiejkolwiek krytyki na SB Panie i Panowie bo jak to przeczyta Pan ambicja ( nie tyle on co jego "obserwatorzy") to trza bedzie na dywanik do spowiedzi latac
    a ty dalej swoje? masz z tego frajde?
    ja leje na twoje obsrane zdanie bo gówno wiesz na pewne tematy.tyle ode mnie i wiecej nie zabieram zdania na jakies durnowate podtexty.ide malowac :P
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  3. Powrót do góry    #543
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Mamy Chrzana..

    ..a złośliwi niech nas cmokną w tyłek :)

    Brak ambicji, tamto, sramto ? Czcze gadanie. Bardzo się cieszę, że Tomek jest znów u nas. Sezon zapowiada się naprawdę ciekawie ;)

    Na konferencji było widać, że Chrzan jest zadowolony. Uśmiechnięty, wyluzowany, zero "spinki". To musi być DOBRY powrót ;)

  4. Powrót do góry    #544
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sprinterka - widze, ze nawet z daleka Twoj punkt widzenia pozostaje niezmienny. Bredzisz...ale skoro po takich slowach ci lepiej to pozdrawiam serdecznie.
    BTW. Z kim "Chrzanek" mialby w Rzeszowie rywalizowac o miejsce w skladzie?
    Ogarnij sie, pozniej pomysl, nastepnie napisz.

    pzdr

  5. Powrót do góry    #545
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    no i robi sie ciekawie
    co niektorym klubOM eligowym robi sie "cieplo"
    pod kĄTem kOMpletowania solidnego skladu
    jak to szlo?
    "my jezdzimy dla ciebie
    ty dla nas", czy jakos tak
    ono teraz bedzie Unibaxem (kojarzy mi sie to z nazwa prezerwatyw)
    a to "be" wraca do Nas

    pozdro.

    PS. Machciu, z tymi "czarnuchami" to lekko przesadziles

  6. Powrót do góry    #546
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    A mowia, ze kobiety lagodza obyczaje:P

    Dla mnie zawsze najwaznieszy jest zespol, a nie indywidualnosci. Chrzanowski nie musi byc ulubiencem publiki. Jest jednak czescia druzyny i dopoki nie zajdzie kibicom za skore (vide Kaczorowski w Legii), dopoty nalezy mu sie szacunek. Malo mnie obchodzi, ze wtedy zostal czy teraz wrocil, bo jedyny dostal propozycje. Fakt jest taki, ze znowu jest w Gdansku, a wcale nie musial powracac. Zdanie Sprinterki na temat Tomaszow, G i Ch znamy;). Ciekawe czy po powrocie Kosciechy, w przypadku Jego osoby, by sie zmienilo:). W koncu to ambitny chlopak...przy stole;).




  7. Powrót do góry    #547
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Gratuluje powrotu Chrzana,silny team widze budujecie:)Do zobaczenia za rok w Elidze:)

  8. Powrót do góry    #548
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    "my jezdzimy dla ciebie
    ty dla nas", czy jakos tak
    ono teraz bedzie Unibaxem (kojarzy mi sie to z nazwa prezerwatyw)
    a to "be" wraca do Nas
    Proszę, nie PODPINAJ transparentu stworzonego przez GRUPĘ osób, do niechęci Sprinterki do Chrzana. To jej sprawa. Ani Kostka, ani transparentu (a więc i osób z nim związanych) do tego nie mieszaj.

  9. Powrót do góry    #549
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach


    Więcej fot wiecie gdzie :-)
    Ps. Machciu trochę przesadziłeś.

  10. Powrót do góry    #550
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fotorelacja z dzisiejszej konferencji prasowej
    http://www.sportowefakty.pl/galeria/...?k=2&p=5&g=225

  11. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    loozik,poniosło mnie troszku...
    widze ze juz się zaczyna "wymiana zdań i poglądów"
    Tomek Chrzanowski ole!!!!
    jednak siła mojej sygnaturki i wiara w powrót tego człowieka do naszego klubu jest wielka.:):)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  12. Powrót do góry    #552
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Proszę, nie PODPINAJ transparentu stworzonego przez GRUPĘ osób, do niechęci Sprinterki do Chrzana. To jej sprawa. Ani Kostka, ani transparentu (a więc i osób z nim związanych) do tego nie mieszaj.
    sze pana
    chyba cus sie panu popierdzielilo

    zegnam

  13. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    loozik,poniosło mnie troszku...
    widze ze juz się zaczyna "wymiana zdań i poglądów"
    Tomek Chrzanowski ole!!!!
    jednak siła mojej sygnaturki i wiara w powrót tego człowieka do naszego klubu jest wielka.:):)
    Machciu jednym zdaniem ujmując tą sytuacje:
    Dzieki za tą sygnaturke, bez niej powrót Tomka do Gdańska byłby niemożliwy :D

    ps. Jeszcze tylko powrót pewnego pana z 89 i można siekać :D
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    nosz kurfa, Panowie, Panie,

    stulcie te pyski bo jak bedzie trzeba to pojada i do Gdanska i na wyspy.

    Sprinterko, Ty jako pierwsza, wiem o co ci chodzi, wiem ze tego nie zapomnisz tak szybko ale prosze Cie(bie), daj nam sie cieszyc. Przychodzi Tomek, zamiast sie cieszyc i walczyc z innymi kibolami co tam cos wypominaja walczymy pomiedzy soba. Hei, nie wracajmy do przyszlosci.
    Pamietaj, i Kostek nie taki dobry jak myslelismy. Pieniazki, pieniazki...:)

    Machciu, teraz do Ciebie, nie przeklinaj:)

    Tomku, witaj.

  15. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    nosz kurfa, Panowie, Panie,

    stulcie te pyski bo jak bedzie trzeba to pojada i do Gdanska i na wyspy.

    Sprinterko, Ty jako pierwsza, wiem o co ci chodzi, wiem ze tego nie zapomnisz tak szybko ale prosze Cie(bie), daj nam sie cieszyc. Przychodzi Tomek, zamiast sie cieszyc i walczyc z innymi kibolami co tam cos wypominaja walczymy pomiedzy soba. Hei, nie wracajmy do przyszlosci.
    Pamietaj, i Kostek nie taki dobry jak myslelismy. Pieniazki, pieniazki...:)

    Machciu, teraz do Ciebie, nie przeklinaj:)

    Tomku, witaj.
    O mnie jak zwykle zapomniał :(...

    PS. Sprinterko, ale pojechałaś po krawędzi ostro :D. Ogolnie to wszystko to nie jest brak ambicji. Podejrzewam, że gdyby kostek nie podpisał w Toruniu to Chrzan by tam wylądował, a kostek albo by został w Bydzi, albo Bóg wie gdzie (nie sądze zeby brał pod uwage GKS;]). Po co być 5 z kolei po kase jak mozna być 1 lub 2 :D? To jest zdrowy rozsądek + ambicje bycia liderem, a nie uzupelniającym pare. Pod to wszystko mozna spojrzec z pod różnych kątów, także nie oceniajcie co niektórzy zbyt pochopnie Tomka.
    pozdrawiam
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #556
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Brawa dla Maćka za dotrzymanie słowa - miał być Polak ze starego składu i jest.
    Tomkowi należą się także brawa za powrót ,o którym już podświadomie wspominał odchodząc do Rzeszowa - słowa są ważne i oby na jak najdłużej.
    Nasi działacze dobrze kombinują, w razie wymarzonego awansu podwaliny pod skład na elige mamy gotowe.
    Ciekawie się czyta teraz fora Gorzowa, Gniezna, Ostrowa i Rybnika heh to jednak był cios dla nich bynajmniej poniżej pasa.
    Nie jestem na bierząco w regulaminie , powiedzcie mi czy uchwalono dla 1 ligi zniesienie pkt bonusowego? czy zostaje po staremu.

    Pozdrawiam

    p.s. szczerze mówiąc marzyłem aby choć w części nasz skład opierał się o zawodników ,którzy sezon temu utrzymali nam w barażach Elige - sprawdziło się w tej większej części :)
    Brakuje mi tutaj jeszcze "Dziadzi" :D

  17. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    PS
    w tramwajowie jeszcze tylko analmena brakuje
    Hehehe i raczej zabraknie, chyba się na wychowanków obrazili ostatnio bo nie chcieli wracać z legendą, woleli na tarczy... :P

    Karina - wszystkie kontrwypowiedzi do tego co napisałaś to prawda. Przesadzasz, nie powinnaś pisać o Tomku przez pryzmat swoich osobistych doświadczeń, bo to co napisałaś nie trzyma się kupy... Bez urazy ale argumenty dotyczące braku ambicji itp itd są totalnie bzdurne. Powiedz mi lepiej gdzie jest Pan Sakiewka, za którym tak chętnie jeździłaś??? Otrzymał ofertę startów u nas podobnie jak Chrzan. I o ile mnie pamięć nie myli nie będzie się walił pięścią niczym młotem w pierś w okolicach ulicy Zawodników, w okolicy ul. Gagarina raczej :) A pamiętaj, że nasz budżet nijak ma się do toruńskiego... Wypowiedz się lepiej na jego temat a Tomka zostaw w spokoju.

    Pozdrawiam
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  18. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Macieju, i ci (tobie) sie kurfa jeszcze oberwie, ale...
    mam dobry humor, wrocilem z kosza, czytam sf, czytam artykul Speediego a tam:

    Wprowadziliśmy sprzedaż piwa na stadionie. Niektórym to się za bardzo nie podobało, ale wszystkim nie dogodzimy. Chcemy aby to piwo było, bo jest to zastrzyk finansowy dla klubu.
    no kurde, Panie Polny, informacja jesieni, jak dla mnie.
    Nie bede sie ukrywal, bede pil.
    Wolny kraj, wolni ludzie, Volt i Starogardzka.

  19. Powrót do góry    #559
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawie się czyta teraz fora Gorzowa, Gniezna, Ostrowa i Rybnika heh to jednak był cios dla nich bynajmniej poniżej pasa.
    [/b]Tej,mógłbyś rozwinąć tę myśl, bo bynajmniej jej nie rozumiem?[b]

    Gratuluję świetnego składu...Wszystko jednak rozstrzygnie się na torze, czy to się komuś podoba, czy nie :)

  20. Powrót do góry    #560
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witaj Tomku,jeszcze tylko Robert i e-liga znowu nasza

  21. Powrót do góry    #561
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Robert hmm Robert.M ? :D

  22. Powrót do góry    #562
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Wardzala:P
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #563
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Hassel

    ...a co tutaj rozwijać. Zajrzyj poczytaj i wywnioskuj :D
    Przed dniem dzisiejszym były achy i ochy po dzisiejszej godzinie 15 posty przedstawiają się np. tak " o k...a " itd.
    Wiadomo wszystko rostrzygnie się na torze i nie same nazwiska jeżdżą lecz zauważyć można było lekkie olewanie Gdańska (po "incydencie z Kjastasem" oraz podczas ciszy po Bjarnowej) gdy mówiono o zespołach ,które włączą się do walki o najwyższe miejsca ba nawet chyba na forum Gniezna ktoś nas umieścił i to nawet z Chrzanem w składzie na 7 miejscu :D - gratulacje obiektywizmu :D zaś moment ,w którym podano oficjalnie ,że Tomek jest w Gdańsku spowodował jakby przejście lekkiego Tornado na wspomnianych forach - z mojego punktu widzenia i czytania śmiesznie to wyglądało :)
    Dzisiaj poprostu Gdańsk przypomniał o sobie w sposób najmocniejszy w jaki chyba mógł - moja teoria o rdzewieniu stali już w pierwszej kolejce nabiera sensu :)

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla Staleczki przygotujemy farbe Hamerait'a (czy jakos tak)
    niech sie pomaluje na cały sezon :P:P,moze nie zerdzewieje chodź po 1 meczu bedzie mocno podgnita :P;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  25. Powrót do góry    #565
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Robert hmm Robert.M ? :D
    Robert Kessler :D
    nie rozumiem o co chodzi z tymi napadami na Chrzanowskiego. Wrócił i zamiast sie cieszyć, to jakies fochy i teksty. To kogo byście chcieli, żeby nie narzekać ? braci Skupieniów czy braci Fliegertów ? a może Musiolika ?!
    jeszcze przydałby sie polak, 2 obcych i junior :)

  26. Powrót do góry    #566
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Ciekawie się czyta teraz fora Gorzowa, Gniezna, Ostrowa i Rybnika heh to jednak był cios dla nich bynajmniej poniżej pasa.
    --------------------------------------------------------------------------------

    Tej,mógłbyś rozwinąć tę myśl, bo bynajmniej jej nie rozumiem?

    Gratuluję świetnego składu...Wszystko jednak rozstrzygnie się na torze, czy to się komuś podoba, czy nie
    To znaczy, że pieniądze nie decydują o tym kto awansuje???:o:o:o:(:(:(

    :D:D:D Nie widziałem nawet jedneko wpisu, w którym przejawia się pycha, nie widziałem słów: mamy ekstralige... Każdy klub może sobie kontraktować kogo chce...a co będzie zobaczymy za 11 miesięcy. Z tego co widze ciśnienie w Wielkopolsce(4 kluby) skacze bardzo ostro.
    Już zacieram ręce na pierwszy mecz z Gorzowem.


  27. Powrót do góry    #567
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Presso...

    Ja doskonale rozumiem Twoją wypowiedź, tylko chodziło mi o słowo "bynajmniej", które bynajmniej :) nie pasowało do fragmentu zacytowanego przeze mnie, ot co...

    Szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż takiego "ciosu" z Waszej strony, mówię to jako ostrowiak.
    Zwłaszcza transfer Chrzanowskiego mnie z początku totalnie przybił. Skład Ostrowa rzecz jasna będzie na papierze słabszy, jednak pocieszam się rokiem 97, kiedy mając w składzie: Stenkę, Załuskiego, śp.Marko, Derę, Mroza, Kalinowskiego, później Todda, byliście murowanym kandytatem do awansu,bo jak na tamten okres, była to świetna ekipa, a to jednak moja Iskra wtedy znalazła się wyżej :)
    Mecz z Wami w Ostrowie to było coś.
    11 "koła" na trybunach i młodziutki wtedy Tajchert, "krojący" Załuskiego jak dzieciaka...
    Przynajmniej w Ostrowie zapowiada się w tym roku równie ciekawa potyczka.

    Szopkę z walkowerem również trudno zapomnieć, he he

    Ps. Co z "Miodziem", jak daleko zaawansowane są rozmowy między Łyczywkiem a Polnym ?


  28. Powrót do góry    #568
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ps. Co z "Miodziem", jak daleko zaawansowane są rozmowy między Łyczywkiem a Polnym ?
    Z tego co mówił Polny, to już tylko formalność. Pietrzyk ma odpowiedni zapis w kontrakcie z Ostrowem i nic nie stoi na przeszkodzie.

    pzdr.

  29. Powrót do góry    #569
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dokładnie przyjdzie do Gdańska za 20 tysięcy zł

  30. Powrót do góry    #570
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Robert hmm Robert.M ? :D
    Robert Kessler :D
    nie rozumiem o co chodzi z tymi napadami na Chrzanowskiego. Wrócił i zamiast sie cieszyć, to jakies fochy i teksty. To kogo byście chcieli, żeby nie narzekać ? braci Skupieniów czy braci Fliegertów ? a może Musiolika ?!
    jeszcze przydałby sie polak, 2 obcych i junior :)
    No...
    cieszymy sie wlasnie
    bardzo cieszymy :)
    tylko kazdy troche inaczej ;)
    :D
    PS.Miskowiak ? Dlaczego nie :P

  31. Powrót do góry    #571
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ja leje na twoje obsrane zdanie bo gówno wiesz na pewne tematy.tyle ode mnie i wiecej nie zabieram zdania na jakies durnowate podtexty.
    O widze że Ty prawie taki kulturalny jesteś jak pewna Pani w rozmowach telefonicznych :D MOże gówno wiem i gówno widziałam ale Ty gówno widziałeś i w dodatku w d.... byłeś.
    Muszę się do poziomu dostosować :):P

    gksiak
    Dużo masz racji ale zapewniam Cię że nie o wszystkim słyszałeś ;)
    Żeby nie było to oprocz tej prywaty napisalam, że pod kontem klubu to dobry transfer. :)

    Całe życie jak ktoś mi się chciał odgryźć to na Tomcia mistrza Golloba coś pisał a tu mi ciągle z Kostkiem wyskakujecie ... Nie wiem do czego to przypiąć ?????
    Fajnie :)
    pozdrowienia

    Cieszcie się transferem cieszcie :)
    Też bym sie cieszyła.:P
    ps. Kapitan zostaje ten sam ? Czy znowu będą "wolne demokratyczne" wybory :D:D:D??

  32. Powrót do góry    #572
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Karina daj już spokój z wylewaniem swoich żalów i materializowaniem niechęci do Tomka. Niech się ludziska cieszą w końcu mamy dwóch takich w składzie, których nam reszta ligi zazdrości (stąd głupie wpisy nt ambicji itp).

    Swoją drogą zaraz się zaczną wpisywać, że wcale nie zazdroszczą bo niby czego - a ja powiem NIE MÓWIŁEM! :P

  33. Powrót do góry    #573
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    gksiak
    Dużo masz racji ale zapewniam Cię że nie o wszystkim słyszałeś ;)
    to albo napisz czego nie słyszeliśmy, albo zamilcz, bo pisanie na zasadzie wiem, ale nie powiem, to nie to miejsce - nie jesteśmy na podwórku. W ogóle dziwi mnie kręcenie nosem na danych zawodników. Na chwile obecną to nie jeden klub E-ligowy przyjął by T.Ch. B.P. i K.J. z pocałowaniem ręki, bo niestety takie nadeszły czas. A ludzie, którzy "coś kiedyś słyszeli" i ich przyjaciele wybrzydają i robią miny. Zaproponujcie kogoś lepszego, albo dajcie już spokój...

    kiedy ma być ten nowy juniorek ? na dniach ?

  34. Powrót do góry    #574
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze dzis lub jutro.
    ___________
    indyk myślał.... ;)

  35. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Karina daj już spokój z wylewaniem swoich żalów i materializowaniem niechęci do Tomka. Niech się ludziska cieszą w końcu mamy dwóch takich w składzie, których nam reszta ligi zazdrości (stąd głupie wpisy nt ambicji itp).

    Swoją drogą zaraz się zaczną wpisywać, że wcale nie zazdroszczą bo niby czego - a ja powiem NIE MÓWIŁEM! :P
    A ja widze trzech :D, tj. Jabol, Bjarne, Chrzan ;]
    ________
    Maciuś oby wszyscy trzej nam liderowali - 3mam kciuki! :D
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #576
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprinterka meczysz strasznie oczy a swoimi tekstami jezdzisz po bandzie. Marzeniem moim bylo aby Tomek i Robert wrocili do Gdanska. Jednego mozna lubic mniej lub bardziej, jednak widac, ze to panu Tomaszowi blizej do Gdanska niz jego koledze z Torunia. Jako ostatni opuscil Wybrzeze rok temu i jako pierwszy wrocil gdy nadaza sie ku temu okazja. Nie ukrywam, ze wieksza sympatia zawsze dazylem Kosta jednak widac, ze Robercikowi nie spieszno do nas, tak wiem kocha nas i wogole, nigdzie nie ma takiej atmosfery na trybunach jak u nas itd itd, ale moze innym razem...za rok, za dwa moze dadza wiecej niz w Toruniu...to pomyslimy i znow bede Was kochal do boolu.

    Piszesz, ze Chrzanek bal sie walczyc w elidze o miejsce w skladzie. Odpowiedz mi prosze z kim mialby niby walczyc o te miejsce w Rzeszowie lub Bydgoszczy?

    Wada Chrzanka jest to, ze na torze jest indywidualista, nie wiem jak w parkingu. Rzadko kiedy udaje mu sie pojechac para, rzadko kiedy obejrzy sie za kolega z duzyny...a szkoda. Lider zespolu powinien miec takie zachowanie we krwi.

    Coz, trzon zespolu mamy...dzialacze zapowiadaja transfery...liga bedzie super ciekawa.

    1. Jablonski
    2. Pietrzyk
    3. Chrzanowski
    4. Smith
    5. Bjerne
    6. Dzik
    7. Sperz

    Podejrzewam, ze pod nr 4 i 7 jeszcze zajda zmiany...

    Dziekuje, biziaczki :P
    __________
    Dirty na przyszłość edytuj posta i nad polem, które służy do wpisywania treści posta jest pusty kwadracik i obok niego "USUNĄĆ?" - zaznacz i po krzyku.

  37. Powrót do góry    #577
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2006
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratulacje z Gorzowa

    Skład oparty na 3 armatach bardziej mnie przekonuje niż wyrównany team mojej Stali.Wszystko rozstrzygnie sie jednak na torze.
    Przepis o jokerze powoduje,ze w skladzie potrzebny jest lider z prawdziwego zdarzenia.W Gdansku jest Pedersen i Chrzanowski,w Gorzowie cięzko mi kogos wskazac.W Wybrzezu brakuje jeszcze solidnego juniora i praktycznie mogą jechac.
    Jesli obędzie sie bez kontuzji to papierowym faworytem nr 1 wg. mnie jest Wybrzeze.

    pozdrawiam.

  38. Powrót do góry    #578
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Przewijają się tu nazwiska przeróżnych Robertów to ja się pytam dlaczego nie padło nigdzie - Robert Nagy??? :D Zapominalskim przypomnę - fonetycznie Robert Noć! :DNiedawno trzaskał punkty w naszej premiera division aż miło! Chyba w Łodzi jeśli mnie pamięć nie myli :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  39. Powrót do góry    #579
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Nie zapominajmy o ulubieńcu 1 łuku na naszym torze Robercie Flisie :D

  40. Powrót do góry    #580
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dirty w ogole o co Ci chodzi? Poprostu Robert ma ambicje, a Tomek nie. Tak samo było w zeszłym roku. Tomek podpisał z nami kontrakt mimo tego, że los klubu był niepewny. Pewnie liczyl na 1 lige bo to jest jego poziom. Jedynie tu moze w miare punktów narobić. Nie to co Robert. eliga, komplety, kasa, panienki :D.

    hahaha :P
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #581
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Nie zapominajmy o ulubieńcu 1 łuku na naszym torze Robercie Flisie :D
    Nie szydzić z Flisa :P
    Robert jest bardzo ambitny a, że czasem wywali swojego partnera z pary (patrz Pecyna) to się zdarza najlepszym :D
    Swoja drogą to szkoda, że Chrzanowski nie jest tak zrzyty z Nickim Pedersenem jak z Karpovem mógłby go do nas ściągnąć :) Trzeba załatwić Bydgoszcz i wyrwać jeszcze Staszewskiego i będzie gitara.

  42. Powrót do góry    #582
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    W temacie Roberta. Przeczytawszy ostatnio wiele dobrego na jego temat, w ciemno obstawiłbym Roberta Wardzałę :D

  43. Powrót do góry    #583
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Robert Wardzala po wyborach bedzie mial duzo roboty, takze odpada:).

    A juz na powaznie, po wypowiedzi Miskowiaka widac, ze raczej zostanie w Unii i na zadne wypozyczenie nie pojdzie. Byc moze "bykom" juz kasy brakuje na Dobruckiego i zostawili Roberta jako uzupelnienie pary. Rafal na pewno kilka ofert dostanie i nie sadze, by poszedl do 1 ligi.

  44. Powrót do góry    #584
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    a wiec Sprinterko,

    cos mi tam na gadu napisalas, wiec wiecej wiem niz pewnie pamietasz, zreszta sam dostalem od Twojej znajomej (sorry ulubionej) :) pewna widaomosc, ale nie zmienia to faktu ze nie ma co publicznie, ponad rok po calej sprawie, wracac do tamtych spraw.

    Ja sie tam ciesze, cholernie ciesze, kurcze swietuje z radosci polykajac a nie popijajac pifffko dzien w dzien, tak sie ciesze i tak leze...juz czwarty dzien:



    :):)

    czas skonczyc ta dyskusje, sa inne problemy.

  45. Powrót do góry    #585
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Miśkowiak podpisał na dwa lata w Lesznie, także ten temat już jest zamknięty. Dość mocno zachwiała się równowaga t ym oknie transferowym jeżeli chodzi o składy, Polonia po stronie strat ma Protasiewicza i Okoniewskiego, nie poszedł tam ani CHrzanek ani Bjarne, będą robić wszystko aby wyciągnać chociażby Okoniewskiego, lub.. Jędrzejaka, jednak coś mi mówi, że 14 grudnia(w Gorzowie data zapowiadana hucznie) jednak Okoniewski może trafić do Gorzowa...

Strona 13 z 44 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •