Strona 3 z 44 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 1961

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2007 - wątek klubowy!

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Dla wielu zawodników tegoroczny sezon już się zakończył. Nie inaczej jest w przypadku Artura Pietrzyka, który startem w X Memoriale Rifa Saitgariejewa, zakończył swoje występy. Po niedzielnych zawodach rozegranych na torze w Ostrowie popularny „Miodzio” zechciał udzielić naszemu portalowi wywiadu na temat minionego sezonu. Zapraszamy do lektury!

    Jak ocenisz swój występ w X Memoriale Rifa Saitgariejewa?
    - Na pewno nie był to udany występ i widać to po wyniku. Były to ostatnie zawody, więc nie szykowałem się na nie szczególnie sprzętowo. Sprzęt jest już wyjechany. Nie był przeglądany przynajmniej od siedmiu meczów. Wiadomo, że jest to końcówka sezonu i nie opłaca się inwestować, aby w ostatnich zawodach coś wskórać. Występ, jak występ. Ważne, że się pojeździło i pościgało.

    Czy tor przygotowany na te zawody sprzyjał walce na dystansie?
    - Na pewno było widać kontakt. Nie był to tylko start i jazda gęsiego. Były mijanki i emocjonujące wyścigi. Zawody mogły się podobać.

    Do dzisiejszych zawodów podszedłeś na zupełnym luzie?

    - Na pewno chciałem powalczyć, ale jak już mówiłem sprzęt jest już zmęczony. Po prostu to nie było to, czego bym sobie życzył w dzisiejszych zawodach. Nastąpił koniec sezonu i zmęczenie materiału. W moim przypadku ten rok jazdy jest już na pewno skończony. Nie opłaca się już szarpać. Trzeba myśleć już o przyszłym sezonie i przygotowywać się do niego.

    A jaki był ten sezon w wykonaniu Artura Pietrzyka?
    - Myślę, że był to dobry sezon. Nie ma sensu narzekać, ponieważ uzyskałem trzecią średnią, co prawda tylko w drugiej lidze, ale wynik jakiś udało się jednak osiągnąć. Teraz trzeba szykować się psychicznie i sprzętowo na pierwszą ligę. Decyzja jazdy w Gdańsku była bardzo dobrym ruchem i myślę, że działacze też byli zadowoleni ze mnie. Celem był awans i ten awans jest. Także wszystko potoczyło się pomyślnie.

    Chciałbyś nadal jeździć w barwach zespołu z Gdańska?
    - Myślę, że tamtejsze władze widzą mnie w składzie. Na pewno chciałbym.

    W tym roku Twoja przynależność klubowa była dość długo zagadką. Kontakt z gdańską drużyną podpisałeś stosunkowo późno. Z czego to wynikło?
    - W ten sposób wszyscy podpisali. Wiadomo, że jest to sport, do którego nie można dokładać. Trzeba mieć z tego jakieś korzyści finansowe. To już nie ten wiek, żeby się jeździło dla idei. Brak korzyści mija się z celem, a wiadomo, że jest to kosztowne, sponsorów nie ma. Jeśli chce się jeździć „tak sobie”, to można to robić w lidze amatorskiej.

    Jak wyglądał poziom jazdy na drugim froncie w tym sezonie?
    - Wiadomo, że drugi front jest ostatnią ligą, ale trzeba było przygotować się w normalny sposób. Nie można sobie niczego lekceważyć z powodu faktu, że jest to druga liga. Zawodnicy przeszli z ekstraligowych klubów do drugiej ligi i nie była to taka sama liga, jak przed laty, kiedy „jedną ręką” robiło się po 15 punktów.

    Przed jazdą w Gdańsku, startowałeś przez dwa sezony w Ostrowie. Jak z perspektywy czasu oceniasz te lata?
    - Na pewno były dobre. Mile wspominam Ostrów i klub, który był profesjonalny.

    Śledzisz poczynania ostrowskiej drużyny?
    - Tak, śledzę. W tym roku nie udało się awansować. Jeszcze Ostrów musi próbować przez kolejny rok. Trzeba mieć trochę szczęścia. Skład, który udało się zmontować był dobry, ale zabrakło szczęścia, które trzeba mieć w tym sporcie. Kontuzja Jędrzejaka wyeliminowała ostrowian z walki o awans.

    Co zamierzasz robić po zakończeniu sezonu? Jakie są Twoje plany?
    - Myślę, że skupię się na przygotowaniach sprzętu. Trzeba także przygotować się w dobry sposób pod względem kondycyjnym. Sezon na pewno nie będzie łatwy, ponieważ pierwsza liga jest wyrównana i sprzętowo będzie trzeba się odpowiednio przygotować. Na pewno będzie też odpoczynek. Narty, góry...

    Jakie jest Twoje zdanie na temat dopuszczenia do startów w drugiej lidze drużyn zza granicy?
    - Myślę, że jest to nieporozumienie. To jest polska liga i powinni w niej jeździć Polacy. Jest to też na pewno kosztowne. Wyjazdy są długie, a o żadnych oszczędnościach nie ma tutaj mowy. Wręcz przeciwnie, trzeba wydawać, a wydatki są coraz większe. Trzeba pamiętać, że to jest druga liga i niektóre kluby mają kłopoty z zebraniem funduszy na to wszystko.

    Otwarto także rynek dla obcokrajowców. Czy myślisz, że to posunięcie miało wpływ na fakt, że tacy zawodnicy, jak Ty, nie mogąc znaleźć angażu w pierwszej lidze, musieli szukać startów na drugim froncie?
    - Rynek został otwarty, to fakt, ale obcokrajowcy, którzy nie jeździli w polskiej lidze, nie wiedzieli, co to jest polska liga. Także oni mieli tutaj sporo problemów. Ci, którzy tutaj jeździli są czołówką i wiadomo, że dyktują warunki. Jednak zawodnicy będący poza czołówką mają sporo problemów, aby się tutaj zaaklimatyzować. Może nastąpiło takie zachłyśnięcie tymi jeźdźcami zagranicznymi. Niby miało być tanio, miały być oszczędności, a myślę, że to się nie sprawdziło w wielu klubach. Niektórzy może nie tyle, że żałują, ale wielu z żużlowców, którzy nie startowali w polskiej lidze, się nie sprawdziło.

    Teraz moment dla Ciebie. Możesz powiedzieć coś kibicom z Gdańska na zakończenie tego sezonu...
    - Dziękuję im za doping. Dopingowali nas na wyjazdach, a także licznie w Gdańsku. Myślę, że jest to jedyna publiczność w Polsce, która nawet przy drugiej lidze, przychodzi na stadion. Na ostatnim meczu stadion był pełen, pękał w szwach. Byłem tym bardzo mile zaskoczony. Dziękuję im za doping.
    sf.pl

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękuję im za doping. Dopingowali nas na wyjazdach, a także licznie w Gdańsku. Myślę, że jest to jedyna publiczność w Polsce, która nawet przy drugiej lidze, przychodzi na stadion. Na ostatnim meczu stadion był pełen, pękał w szwach. Byłem tym bardzo mile zaskoczony. Dziękuję im za doping.
    sf.pl
    a ja dziekuje za Twój wkład w awans do 1 ligi;)
    oby za rok to samo i awans do E-ligi:)

    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Jest duża szansa,że Gapiński będzie wypożyczony z bratniego wam Wrocławia na nadchodzący sezon.
    Warunkiem jest powodzenie jednych negocjacji,jakie prowadzi klub z Wrocka.(nie chodzi tu Jespera Jensena)

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Gdzie te transfery co ich nie widać, a miały być:o

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie te transfery co ich nie widać, a miały być:o
    no jak to gdzie...w poniedziałem bedzie budzet znany hiehiehie
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  6. Powrót do góry    #96
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no jak to gdzie...w poniedziałem bedzie budzet znany hiehiehie
    Miejmy nadzieje że będzie znany w poniedziałek, bez zadnych szopek :D a skład będzie godny terroru o ekstra-lige :P

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie lubie poniedzialkow :)
    Kontrakty i umowe sponsorskie w Gdansku podpisuje sie tylko w "slynne" wtorki.

    A swoja droga to mogliby cos zarzucic zeby nas uspokoic.
    Ekstraliga sie zbroi a i inne kluby nie zasneny na zime :)

    pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Nie lubie poniedzialkow
    Kontrakty i umowe sponsorskie w Gdansku podpisuje sie tylko w "slynne" wtorki.
    Kurna już to przerabialiśmy, budżet miał być znany w poniedziałek, potem w następny... i następny i następny... mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Nie włożę palca w ranę to nie uwierzę. :d
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Nie lubie poniedzialkow
    Kontrakty i umowe sponsorskie w Gdansku podpisuje sie tylko w "slynne" wtorki.
    Kurna już to przerabialiśmy, budżet miał być znany w poniedziałek, potem w następny... i następny i następny... mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Nie włożę palca w ranę to nie uwierzę. :d
    Tomaszu - tylko do tej pory były to WTORKI! :D :P

    ---------------
    Pierwsze kontrakty w przyszłym tygodniu? <-- za DB i naszemiasto.pl

    Ciekawe ilu naszych tuzów z tego sezonu będzie stanowiło podporę drużyny w przyszłym roku, bo powoli zaczynam wątpić, szczególnie jak patrzało się co w II lidze wyprawiali. Teraz niby będzie transformacja i "wymiatanie" w wyższej klasie rozgrywkowej. o zgrozo..... ;)

  10. Powrót do góry    #100
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już się nie mogę doczekać kiedy wkońcu zaczną podpisywać te kontrakty mam nadzieję że prucz tych zawodników , o których tyle już pisaliśmy działacze nas mile zaskoczą jakimś transferkiem:)martwi mnie to że Częstochowa rozmawia z Iversenem , który u nas by się bardzo przydał,kostek cały czas negocjuje z Bydzią i ciągle przedłuża negocjacje jak to Kostek:) Oby ten nadchodzący tydzień dał nam dużo sadysfakji z podpisanych kotraktów!

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkich kontraktów jak na razie nie będzie, ponieważ nie wiadomo jakie będą obowiązywały przepisy w przyszłym roku. Tak więc każdy zawodnik(Oprócz kilku wyjątków),woli poczekać by nie stracić. Jak ćwierkają wróbelki szykuje się niezła rewaluacja przepisowa


  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkich kontraktów jak na razie nie będzie, ponieważ nie wiadomo jakie będą obowiązywały przepisy w przyszłym roku. Tak więc każdy zawodnik(Oprócz kilku wyjątków),woli poczekać by nie stracić. Jak ćwierkają wróbelki szykuje się niezła rewaluacja przepisowa
    masz racje zielonoka w zeszlym sezonie szybko zakontraktowala ,jeszcze przed ogloszeniem nowych przepisow i malo brakowalo by sie na tym przejechala

  13. Powrót do góry    #103
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak nie będzie spektakularnych transferów na pczątku to chociaż niech podpiszą na początku z Krzychem ,Poudzkasem i Klechą to wtedy będę troszkę spokojniejszy

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Wielkich kontraktów jak na razie nie będzie, ponieważ nie wiadomo jakie będą obowiązywały przepisy w przyszłym roku. Tak więc każdy zawodnik(Oprócz kilku wyjątków),woli poczekać by nie stracić. Jak ćwierkają wróbelki szykuje się niezła rewaluacja przepisowa
    tu nie trzeba wielkich kontraktow, jak narazie nie ma zadnego:P:P

    nie o tym chcialem pisac tylko o malzenstwie sportu zuzlowego w Gdansku z Grupa Lotos, firma co prawda finansowa stabilna jak malo innych ale przez swoja politycznosc jednoczesnie nieprzedwidywalna.

    z tego co widze to zuzel w Gdansku wznosi sie i upada z decyzjami tej firmy. Uzaleznienie, zreszta od lat, od jednej poteznej firmy doprowadzi nas jeszcze do nastepnego pogrzebu.
    czy w Gdansku, regionie naprawde trudno o innych sponsorow?? Nie wiem, jednak pamietam slowa prezesa ktory bodajze w marcu oswiadczal ze sponsorow to on zalatwi, juz wtedy nawet by zalatwil jednak byl to juz zbyt pozny okres na konkrety.

    Rola Prezesa to nie tylko przywrocenie do nazwy klubu czlonu Wybrzeze, rola Prezesa to takze skuteczne szukanie sponsorow, ... i to innych niz Grupa Lotos.
    Jak narazie od miesiecy na ten temat nic nie slychac, nic nie widac, nawet wrobelki przestaly cwierkac.

    A ja kur:)wa mam dosc czekania na poniedzialki, wtorki by potem uslyszec ze musimy odczekac nastepne dwa tygodnie bo to wybory i moze duzo sie zmienic we wladzach, zarzadzie Grupy Lotos. Po wyborach bedzie trzeba czekac nastepne wtorki bo to nowy zarzad musi zbadac, zapoznac sie z cala dokumentacja itede.

    Ja wiem ze Grupie Lotos zawdzieczamy wiele dobrego, nie zapominam jednak ze dostarczyla nam tez troszeczke zlego.
    Moja ideologia :P:P przedsiebiorcza mowi mi, lepiej miec duzego klienta, ale i szeroka siec mniejszych niz poteznego i tylko kilka mniejszych.

    ja wiem ze pisze moze i zbyt pesymistycznie, ale ku:)rwa, kto by pomyslal ze mi moje cudowne choinki zaczna wiednac???:(

    P.s. Jakis ogrodnik wsrod nas???

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dear Artur,
    Poczekaj do środy w takim razie. Prezes napewno nie siedzi z zalożonymi ręcyma. Wydaje się być na tyle odpowiedzialną osobą, że wciąż działa, a że nie można znaleźć sponsora na kilkaset tysięcy złotych? hm... jakos się nie dziwie. Nie po tym co przeżywal ostatnio gdański speedway. Musi upłynąc wiele wody w kranach i muszlach klozetowych mieszkanców Essen, żeby w koncu sytuacja sie ustabilizowala i darczyńcy zaczeli darzyć nasz klub większym zaufaniem, bo dzisiaj pieniądza nikt za darmo nie da.
    Ja jestem optymistą i wciąż wierzę w rozwage Kościechy, Chrzanka, Jabka (K.), Hampela... Golloba (T.) i wielu innych. Wszyscy czekają na moment podpisania przez GKS umowy z Lotosem i wtedy się zacznie krystalizowanie składu. Będzie dobrze :).

    kind regards
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ja jestem optymistą i wciąż wierzę w rozwage Kościechy, Chrzanka, Jabka (K.), Hampela... Golloba (T.) i wielu innych. Wszyscy czekają na moment podpisania przez GKS umowy z Lotosem i wtedy się zacznie krystalizowanie składu. Będzie dobrze .
    Oj Macieju Macieju marzycielu :D
    Z tego co mi się o oczy w prasie obiło to ponoć ZO PZM usunął ze swojego rejestru GKS Gwardia Wybrzeże a co za tym idzie dał zawodnikom więzionym przez kilku przymułów z tegoż bandyckiego klubu wolną rękę. Czyli jeśli wierzyć doniesieniom Ty możesz być pierwszą osobą, która podpisze kontrakt z GKŻ-em???? Trzymam kciuki! :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Drogi Michale na dzien dzisiejszym moge tak podpisac coskolwiek jak i Ty. Moja licencja jest nie ważna...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Nie wiem czy to cos znaczy :)
    Dzis mijalem Chrzanka na drodze do pruszcza :)

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Dzis mijalem Chrzanka na drodze do pruszcza
    Wracal wlasnie od Machcia z remontu mieszkania:P:P

    Da mnie dzisiaj jakis rusek czy tam ukrainiec dzwonil,
    Karpov chyba, mowil ze Rzeszow ..., Gdansk fuj,
    zreszta latem na jarmarku duzo rodakow itede.

  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dzis mijalem Chrzanka na drodze do pruszcza
    Wracal wlasnie od Machcia z remontu mieszkania:P:P

    Da mnie dzisiaj jakis rusek czy tam ukrainiec dzwonil,
    Karpov chyba, mowil ze Rzeszow ---, Gdansk fuj,
    zreszta latem na jarmarku duzo rodakow itede.
    Machciu, ale jestes :P.
    Opijałeś remont lazienki i nawet nie powiedziałeś ... dzieki :(
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Dzis mijalem Chrzanka na drodze do pruszcza
    Wracal wlasnie od Machcia z remontu mieszkania:P:P

    Da mnie dzisiaj jakis rusek czy tam ukrainiec dzwonil,
    Karpov chyba, mowil ze Rzeszow ***, Gdansk fuj,
    zreszta latem na jarmarku duzo rodakow itede.
    Machciu, ale jestes :P.
    Opijałeś remont lazienki i nawet nie powiedziałeś ... dzieki :(
    Piotruś planuje zakończyć remont w 2012 - także spoko wszyscy zdążymy się zestarzeć i opić jego odpicowane mieszkanko! :P

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mozecie sie odwalic od mojego remontu?
    łazienki jeszcze nie skończyłem,pozostał tylko bidet do podłączenia i połozyc fugi na glebe.
    pozniej przed pokoj duzy pokoj,tak ze do opijania jeszcze sporo czasu;)
    A chrzan pewno wracał ze szwecji bo u mnie nie był:P
    ja byłem dziś u mikowego w warsztacie i nie jest mi do śmiechu :P
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2003
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chrzanek był wczoraj pojeździć ,a raczej sprawdzić dwa silniki .I były to ostatnie pobrzękiwania w tym roku na stadionie. W cale nie wykluczone ze Chrzanek przyjdzie do nas .Przynajmniej on sam tego nie wyklucza.

  24. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Fajnie byłoby zobaczyć Chrzana ponownie. Tylko sam zainteresowany pewnie wybierze wariant toruński.

  25. Powrót do góry    #115
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Nie sadze by Tomek kolejna zime chcial spedzic w niepewnosci;). Spodziewam sie, ze niedlugo podpisze w Rzeszowie, choc chcialoby sie Go widziec nad morzem:)

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik Awatar Abram
    Dołączył
    02-10-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jA widzialem busa Krzysztofa Buczkowkiego w piatek w gdyni.To cos znaczy??:)

  27. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Mniej więcej tyle samo, jak wtedy gdy jadąc na grzyby pod Chojnice dwa lata temu, mijałem busa Rickardssona ;-)

  28. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jA widzialem busa Krzysztofa Buczkowkiego w piatek w gdyni.To cos znaczy??:)
    taa że poszedł oglądać sledzików :P a tak szczerze to zwiedza trójmiasto i patrzy jak smakują kebaby na pomorzu

  29. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt z was nie trafił :P

    Dziewczyna Buczkowskiego Patrycja:) mieszka w Gdyni.

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Fajnie byłoby zobaczyć Chrzana ponownie. Tylko sam zainteresowany pewnie wybierze wariant toruński.
    Myślę, że na obecną chwilę mamy większą szansę na zakontraktowanie Tomka niż sypiący się w posadach KS Toruń. :D A uratowanie ekstraklasy dla Torunia na dzień dzisiejszy przypomina cud nad Wisłą ten sprzed prawie wieku :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  31. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Wszystko zależy od mitycznego już pana Karkosika. Jeżeli facet wyłoży tzw. kesz, będzie po sprawie. Jeżeli nie, to albo szykujemy się w przyszłym roku mecz z Toruniem i jest szansa na Tomka, albo Toruń szykować się będzie na mecz z Daugavpils i ...tym bardziej jest szansa na Tomka. Choć wydaję mi się, że Chrzan zostanie jednak w e-lidze (czyt. Rzeszowie).

  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    no tak jak z tymi poniedzialkami, wtorkami...czekamy chyba na nastepny???:)

    Chrzanek, jak sam mowi chce walczyc o Mistrzostwo, wiec mysle ze mamy dobre szanse, u nas moze walczyc o mistrzostwo pierwszej ligi. Madry wywiad, w razie czego nikt mu nic nie wypomni:P:P


  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakies kontrakty miały być podobno w tym tygodniu??
    pewnie snieg pokrzyzował wszystkim plany i nic z tego nie będzie:P
    moze w nastepnym tygodniu się uda...:P:P:P albo w jakis wtorek <lol>
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    01-02-2006
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam

    Jak juz przyjdzie ten "świety wtorek":) dzien w ktorym w Gdansku zaczyna sie podpisywanie kontraktow:) to co myslicie o braciach Dryml zeby zasilili nasz zespol.Po kontuzji i przerwach pewnie beda chcieli cos udowodnic!

    pozdro

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Niegłupi pomysł.

    Chociaż takie "rodzinne zestawy" nie zawsze dobrze działają. Lepiej zakontraktować jednego. Wiecie jak to jest z "klanami". Gollobowie, Cieślewiczowie, Kasprzakowie.. zawsze są jakieś "jazdy". Pod kątem umiejętności myślę, że możnaby ściągnąć pepiczków. Trochę się "otrzaskali" i chyba takich wpadek jakie niegdyś miewał na naszym torze Lukas Dryml nie powinno być.

  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Niech pierwsze podpisza z zawodnikami ktorzy startowali w naszym klubie w ubieglym sezonie. Jak narazie to nie mamy zadnego zawodnika.


  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    spokojna Twoja rozczochrana Arturze :D
    Poki co mamy regulamin Ekstraligi. Mam nadzieje, ze od poniedzialku cos ruszy;).

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety nasi działacze nadal nie znają przepisów, dopiero 7 będą znane i wtedy zacznie się na razie nie pozostaje nam nic innego tylko czekać


  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Obserwatorko szanowna,

    co to za bzdury z tym 7.11 ???

    Ja rozumiem ze mogo zmienic cos w regulaminie odnosnie juniorow, zawodnikow zagranicznych ale nie wmawiaj mi ze nie mozemy podpisac przykladowo z Krzyskiem, Arturem bo nie jest znany regulamin.

  40. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Ano to się zwyczajnie nie opłaca żadnej ze stron.
    Nieznany regulamin = nieznana cena rynkowa
    Nieznana też koncepcja budowy zespołu i cel na przyszły sezon.
    Nieznany budżet to wszystko łączy się z nieznanym składem.

    Z Jabolem podobno dogrywane są szczegóły, poniedziałek, wtorek- ma być parafowana umowa. W sprawie Pietrzyka są spore rozbieżności, Artur to zawodnik na warunki pierwszoligowe solidnej drugiej lini, na 6-8 punktów niezależnie od toru, u siebie można liczyć i na dwucyfrówki, jednakże liderem on nie będzie i oparcie na nim składu to olbrzymie ryzyko, o ile nie zostanie zniesiona nieograniczona liczba obcokrajowców tego typu zawodników na rynku troszkę jeszcze jest, więc tutaj zwłoka działa na korzyść klubu, bo nie sądzę aby pozycja na rybnku transferowym Miodzia była na tyle silna, by gdzie indziej był w stanie wynegocjować tak dobry i wypłacalny kontakt niźli od naszego klubu. Spokojnie jak wojnie...

  41. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Narazie ciekawie szykuje się w elidze pod wzgledem przepisów, ale jak ma się do tego 1liga kto to wie?, niewiadomo nawet ile zespołów w niej pojedzie, bo wszystko zależy od tego ile się zgłosi do 2 ligi, jeżeli za mało, to możemy nie uniknąć połączenia lig...juz wiadomo, że raczej nie pojadą Łotysze... nierozumiem tylko czemu ta niepewność trwa az tyle, to dawno juz powinno byc wiadome...

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Nieznany budżet to wszystko łączy się z nieznanym składem.
    Lukaszu,

    pozwol ze zacytuje tylko ten fragment bo trafia on moim zdaniem w sedno calej sprawy.
    Ano nie jest znany budzet, dlatego nie ma tez podpisow. Jestem pewien, ze przy znanym budzecie nikt nie czekalby na 07.11 tylko podpiywal kontrakty. Dlatego wkurzja mnie teksty o 07.11.

    Napisalm gdzies ze Grupa Lotos to nie zbawienie, dopoki bedziemy od niej w takim stopniu uzaleznieni dopoty bedziemy wedrowac w gore i na dol, dopoty bedziemy czescia gry politycznej bo wlasnie polityka kieruje Grupa Lotos.

    I w tym miejscu trzeba tez napisac cos o Polnym. Facet okay, kibice go kochaja, ale Prezes nie jest tylko po to by kochali go kibice. Prezes musi zalatwiac tez sponosrow.

    Przyznam, jstem Lotosofobem, porzyznam, ze oceniam Polnego zbyt krytycznie, ale tylko po to by potem pisac jaki to nasz Prezes wspanialy.


  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj gksiak jak ty ciężko myślisz. Jeżeli okaże się np ze 07.11 zawodniczy z GP będą mogli startować w pierwszej lidze(A już od dłuższego czasu się słyszy ze taki przepis zostanie zaakceptowany).A co do naszych działaczy to na pewno wiedzą więcej od nasz więc spokojnie poczekajmy na wyniki ich pracy, a potem ich oceniajmy. A jeszcze nie wiadomo czy Trener zostanie na swoim stanowisku, bo jak niektóre wróbelki ćwierkają to ma być zmiana szkoleniowca GKŻ'u

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko przypomne ze 7.XI to wtorek
    co tylko potwierdza moja teorie o "slynnych" w..r..ch
    i o tym ze u nas wszystko trzeba robic we wt..ek :P

    Proponuje dogadac sie ze Szwedami zebysmy zamienili terminy oni jada lige w niedziele my tylko we wtorki :D

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnicy czekają z podpisaniem kontraktów, zwróćcie uwage, że prawie nikt niepodpisał kontraktu w 1 lidze, czemu, bo nikt nie wie czy tam będzie 15 drużyn, czy 8, czy 100 jaki będzie system i tak jak już ktoś wspomniał zawodnicy niechcą stracić. Dziś podpisze kontrakt w perspektywie na lige 8zespołową, a jutro się okaże, że w lidze jest zespołów 12...żałosne to niestety, ale prawdziwe.

Strona 3 z 44 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •